1 DRRESPONDENTIE h?' nii, ooi II =n gel itef i raadselnichtjes en -neefjes, pannende weekjes van de prijsraad- n weer voorbij. Natuurlijk heb ik al jkje in verschillende brieven geno- n sommige las ik van grooie vreugde jrijpt wel, van wie!), in andere van ip volgenden keer. Gelukkig las ik in „lange" teleurstellingen! Daar ben om; ook prettig, weer zooveel brieven oplossingen aan te treffen, mogen weer nieuwe raadsels inge- worden. Denk echter niet. dat Ik al lijn voorraad heen ben; nog lang niet! weel, dat de nieuwe raadsels velen de tong branden en dan behoef je et langer onder je te houden. Ver- nden zonden trouwens reeds nu raadsels in. Als jullie dan maar met <etje geduld de beurt in de krant af- enIk heb al eens geschreven, dat ne raadsel veel eerder geplaatst wordt et andere. Er gaan steeds verschillen den door elkaar en het hangt er welk soort ik juist kan gebruiken. In het gebeuren, dat een raadsel, dat er inzond, eerder geplaatst wordt dan at ik reeds langer van je had. Dus; en en afwachten zonder ongeduld! kdoten mogen steeds ingezonden en de kleinsten onder jullie niet ver in den Meiregen te gaan staan of Dan kunnen zij een stukje groeien! gelukkigen zullen mij dezen keer wel kun boek schrijven, zoodat ik weer mieten kan. de briefjes. Nieooer Ik zie, dat je jezelf al mlist hebt met alle andere met-geluk- En daarbij hoop je weer op later. Rotteveel Hartelijk welkom. Ik dat je het prettig blijft vinden en dat je weer beter bent. Het was lil noes geen best plaatsje, toen jij aan ;el zat! ionfa Botermans Ik ben blij voor jou oenieuwd, hoe je je boek vindt. Wat IcJuug leven bij jullie! Heeft het konijn oost al beter laten zien? van Egmond Meestal vier maal. jt al je oplossingen goed, knap! Itje van der Plas Het weid toch en fl.nk br.efje, al had je weinig tijd. dat Nellie O. het niet met je eens is jammer voor haarzelf, tutje Henreur Ik dacht eerst, een iit voor mij te zien; zoo heb je je «els ingedeeld. Wat een zorg heb je «en brief besteed! Ik hoop den aar- poesenaam te onthouden, 'g E.chhorn Den volgenden keer je me dan zeker over je verjaardag? een hartelijken gToet. g, Vlieger Je moet beginnen met op- gen in te zenden en daarna kun je raadsels opgeven voor plaatsing in ftnt. En dan de oplossing er bij op- ipeL Emte La o I lie van der Vos Je bent dus in dit niets veranderd! Er hebben veel n.cht- neefjes bij je in de zaal gezeten ag. Ik hoor er graag over. idi Overduyn Ik was meer dan blij ie briefje Ik zal dan in het vervolg hn: geen tijding, goede tijding; wat ik niet prettig vind. Je moet zelf maar ■vaarom! En hoe staat het met Tini? vertel ik je nog. dat ik liever alleen smgen ontvang, zonder brief er bij dus. het geheel niets. Tot slot hartelijke U en voor jullie allen. Bakker Ik hoop, dat je Moeder hebt laten schrikken met je vreugde- kuw! Ik feliciteer je ook met je over man je rapport zie ik goed, dat je je doet. En nu aan het lezen! i Bakker Dezen keer een briefje iou afzonderlijk, om ook jou te felici- met je overgang. Jij doet ook je best blijft natuurlijk zoo in de nieuwe iyj mnl 'ol!_ ïlei Wil itdi sen an. - v Obi Ell) Eg ;ur, ii di an R At! veg opie »t ■netje Lieshout Ieder wint graag prijs, maar dat gaat niet voor allen etj®k. Nu de volgende maal weer je geluk s Lfloeven! van Veggel Jij hebt het zoo druk ■n klein baasje. Maar het is een pret- drukte en daarom zou je het niet an- willen. Je ziult een fijn „blaadje" te geven binnenkort, Wilterdink Zoo ongemerkt begint :e H ijd voor schoolreisjes naderbij te ko- n Dat belooft een heerlijk uitstapje voor Was het leuk Maandag en kwam je een mooi rapport thuis? van Polanen Dit ls leuk post- En wat ben lij met je verjaardag knd! o I is >ut< 5. I s 0 orri P loo D Hendrik Hanno We krijgen het zomer weer niet cadeau, geen enkel jaar en moe ten altijd eerst nog koude of gure dagen doormaken. Maar Mei zal ons ook wel mooie dagen schenken, evenals April deed. Zusjes de Vos Zoo. Joke, ke kreeg al mooie cadeaux en je had dus nog meer te wachten? Dat gaat in gedeelten en houdt je langer in verjaarsstemimng. Ja Toos, ik zie mijn vergissing"; ik verwisselde je met een naamgenootje van je. Er waren nu prijzen onder de getrouwen, waardoor jullie twee keer meelootten. Het was zeker een vroolijke Maandagmiddag? Piet Martijn Wat prettige nieuwtjes allemaal! Heel verschillend, maar alle pret tig! Nu. als ik eens om een schildersbaasje verlegen zit. weet ik. waar ik aan moet kloppen Henk Stouten I Je hebt een mooi raadsel in elkaar gezet, dank je wel. Flip Stouten Jij ook bedankt voor je raadsel; jij zoekt het verder van huis! Sjaantje Stouten Jij hebt je best ge daan, dank je wel. Ik zal wel eens op mijn gemak kijken, of alle raadsels geschikt zijn. Nelly Stouten Gelukkig, dat jullie nu allen beter zijn En nu voorlooplg niet weer ziek worden! Jullie zullen wel niet de eenlgen geweest zijn. d e op den kranten man stonden te wachten Zaterdag. Henk Stouten n Aardig, dat je het welbekende Mei-versje voor me opschrijft. Dat vertelt ook van het vele nieuwe leven In de natuur. Annie Schneider Dit was weer een ver rassende brief. Ik vind het leuk. dat je me dit mooie kiekje stuurt en bedank ie er hartelijk voor. Je bent hier al weer heel wat grooter dan op het vorige kiekje, dat ik van je heb. fcoo leer ik je neefjes en nichtje ook kennen. Johan Spijker Gefeliciteerd met deze nieuwe medaille, die getuigt van een paar stevige beenen. Ben je er zonder verkoud heid afgekomen? Het was helaas geen moor weer voor je tocht naar de bollen velden. Bep Oostveen Dacht moeder niet, dat het huis afgebroken werd. toen jij met je rolschaatsen op zolder bezig was? Dat zal een gerommel gegeven hebben! Adri Schipper Nu heb ik een echten brief van jou alleen; dat vind Ik heel prettig. Het rondedansje heb j.e gemaakt, lees ik! En nu hoor ik giaag over je boek. Geertrui en Emma de Groot Bedankt voor jullie beide raadsels Dat van Emma moet echter een beetje veranderd worden; het woordje „gezellige" moet er tusschen uit. Aukje van der Walle Je kunt niet al tijd gelukkig loten! Neen. Maandagmiddag was het buiten niets gedaan Bedankt voor je raadsels. En dat alles maar steeds op mooi postpapier. Sofietje Lagerwii Ik zie, dat Marietje een mooi cadeautje voor je uitgezocht heeft, dat uitstekend van pas komt. Ik ge- noet er van mee. Ik denk. dat je op je verlanglijst nu alles door kunt schrappen: je hebt zooveel gekregen! Je kunt weer lezen en spelen. Marietje Lagerwii Jullie volgen elkaar snel op met jarig zijn. Jij ook hartelijk ge feliciteerd met je feestdag Nu zal je wel wèèr veel te vertellen hebben. Henkie kreeg ook leuke cadeautjes. En jij trof het met je nieuwe strik. Jo Kooien je nichtje Rietje kon goed raden, wat jij en ik mooi vinden. En wat staan er op dezen mooien brief nog veel eadeaux opgenoemd; kind wat ben je ver wend! Jannie Kooien Jullie genieten dus vóór en achter van de lente. Ik krijg fijne briefjes van jullie beiden. Willy Haring Hartelijk welkom in on zen raadselkring. Erg aardig, dat ie mij op mooi postpapier schrijft. Maar dat hoeft niet altijd Dan is Elsje nu een dubbel nichtje van je. Jilles de Vos Ja. het was Maandag ..Taadselweer" en geen feestweer. Dan hoop jij weer op volgende prijsraadsels. Dini Nieuwendijk Het Oranje-zonnetje ontbrak dit jaar op den feestdag van de Prinses Ik ben toch blii met je briefje, al werd het maar kort. Bedank Moeder har telijk voor haar aandeel in den brief. Annie van Winkel Op 1 Mei had jij dan weer een extra pretje. Je zorgt maar, dat je nog vele keeren mee kunt loten. Gerrie Sweris Ik begrijp best. dat jij je Woensdag een paar jaar jonger wenschte zoodat je nog op de vorige school kon zijn. Maar dan alleen voor d:en dag! Ik ben zeer benieuwd naar je rapport en wat daar misschien na komt. Wim de Wolf Gelukkig, dat je al weer door dit zutre appeltje heen bent. Je kunt er nu rustiger over schrijven, dan wanneer je het nog in het vooruitzicht had. Verder het beste met je. Dirk Weima Bedankt voor je aardige anekdote. Je mag er nog meer insturen, als je ze hebt. Annie Lek Ik feliciteer je alvast met je verjaardag; nu ben ik er zeker niet te laat mee. En is het een mooi boek? Ik reken er op. dat Wim er zelf wat over laat hooren. Karei van der Wilk Ik heb gelezen over het bloemenfeest in Noordwijk en er later nog iets van gezien. Het was mooi. Mientje Uitdenboogaard Hartelijk wel kom; het is natuurlijk best, dat je mee komt doen. To Wijnbeek Nu moet ieder met een kleiner plaatsje tevreden zijn op school. Dat werd een fijne middag Maandag. Annie Hansen Uitstekend dat je mee komt doen en hartelijk welkom, Marietje Zaalberg Evenals vele an deren. hoop jü op volgende keeren met de prijsraadsels. Je kunt nog lang meedoen en dus nog veel kansen krijgen. Jan Bronsgeest Nu hoop ik op prettig nieuws over Donderdag. Leny Moraal Je zegt het zelf al: we kunnen niet allen tegelijk gelukkig loten. Anny Bekooy Ik geniet van jouw blijdschap Ik lees duidelijk uit je brief, hoe heel, heel blij je bent. Rietje Brandt Kijk, nu komen er twee geluksvogels achter elkaar Dat was een verrassing voor je, hè? Intusschen heb je zeker al in je boek gelezen? Nu gaat Ellie zeker allerlei woordjes zeggen in haar kindertaaltje? Leuk klinkt dat. Bedankt voor je raadsels. Ria Holleman Nu moet je weer eenige maanden geduld hebben. Oefen je onder- tusschen goed op de gewone raadsels. Heeft Maarten het al weer opgegeven? Ali Stikkelorum Nu ben je alweer een stapje verder op je naaischool. Je hebt een groot werk onderhanden. Wat een voldoe ning zal het zijn. zoo wel voor je Tante als voor jou. als het klaar is. Koos Stikkelorum Ik hoop voor jou na tuurlijk, dat jij ook nog eens tot de geluk kigen zult behooren in de raadseljafen. Elsje de Bruyn Leuk, dat je enkele raadselnichtjes kent; Willy H heel goed! Ik krijg mooi postpapier van je Jopie Susan Vanaf 1 October mag Freddy dan mijn raadselneefje worden Je kunt hem dan voorloopig wat helpen. Hij kan al vroeg zijn naam schrijven Zeg hem dat ik dit heel knap vind en groet hem alvast van mij En jij bedankt voor de keurige teekening, die je netjes hebt ge kleurd. Gieltje Korswagen Je bent hartelijk welkom en ie hebt je briefje keurig ge schreven. Np hoop ik, dat je wefr zooveel oplossingen vindt. Coba Verlind Al heb ie dan zelf geen prijs, je geniet dan toch van Lydia's prijs mee. Je zusje is dan wat al te vrijgevig met den inkt! Het spreekwoordje, dat je opgeeft, is te gemakkelijk. Elsje Verlind Ik begrijp dat het voor jou een heel karwei was verleden week. Het was ook de eerste keer. nietwaar? Truusie van Weizen. Jammer dat de tocht naar N. in duigen viel door den har den regen Pim van Weizen Ik verheug me na tuurlijk over wat ie schrijft en ben heel nieuwsg erig. Tweetal Rlenstra Je mag nooit vast op een prijs rekenen; dat gaat niet bij een lo ting. Ik hoor natuurlijk voor het eerst, dat Herman H. je vriend is, Wim. Jij hebt nu drukke maanden tot de vacantie. Paul, jij hartelijk gefeliciteerd met je verjaardag. Tweetal van der Kooi Het wordt Za terdag dus voor jullie allen een feestdagje. Veel genoegen met elkaar. Hoop maar weer op de volgende prijsraadsels. Truusje Sluymer E rwas heel veel te zien en te genieten Zaterdag in N., en ik begrijp, dat je alels mooi vond. Nu was de fiets zeker thuisgebleven'' Jopie Poptie Het lai. verwachte ca deau stond dus werkelijk beneden op je te wachten, toen je jarig was. En de bewoner deed deftig, en kwam wat later! Je vijf vriendinnen hebben je ook eventjes ver wend! Alles bij elkaar, werd het een heer lijke dag. Jack de Geus Dat was me een verras sing voor je verleden week! Nu heb je het boek thuis, en kun je heerlijk lezen. Zusjes Glasbergen Weer twee geluks vogels achter elkaar in de correspondentie. Dat had ik al eerder vandaag. Op zoo n ge luk had je niet gerekend! Dat is maar goed ook: zooveel grooter is de verrassing! En hoe vind je je boek? Agatha kan er ook van meegenieten. Het bloemenfeest moet heel mooi geweest zijn. Greetje Lips Je had dan Maandagmid-

Leidsch Dagblad | 1939 | | pagina 21