lendrik Hanno Je bent knap met je idsels dezen keer: alles goed. Jouw Moe- I is ook verwend op haar feestdag, ida de Graaf Ik herinner me wel, l het mij altijd een genot was. jouw iportcijfers te lezen. Ik zal me er maar nst op verheugen. poke Zilverentant Prettig, wat Je me kende week te zien zult geven Ik vind i ook leuk, in je album te staan, piet Arentsen Ik hoop natuurlijk het- fde als jij en ben er ook heel benieuwd ar. Kelly Stouten Ja, ik had een pretti- i verjaardag, en daar hebben jullie ook bijgedragen. Erg leuk, dat zingen voor Ik verlang er al naar, je cijfers te pjaantjje Stouten Ik hoop. dat je Va- succes heeft gehad. Wat hebben jullie j alle drie verwend! Groet Flip hartelijk ug- Sr list Blansjaar Je had vorige week a oplossing fout van de drie, dus bij el- ar geen drie goede oplosingen. En die et je minstens hebben, om onder de oede Opl." te staan. Willy Broers Ik hoop, dat je school- richten hebt den volgenden keer. Leny Moraal Heb je mogien kijken 3 dagavond? Het was geen feestweer. i jouw verjaardag even prettig wordt als mijne, heb je niet te klagen. Kei lie Meinema Ik vaar wel bij Jullie uze! Het was een fijn geheimpje van lie. E. heeft het met haar zusjes alleen aar gezongen; aan de mondharmonica is door de drukte niet toegekomen. Piet Bey Bedankt voor je raadsel; het moeilijk, maar dat mag er wel eens tus- hen door. Herman Reyken Prettige dag Maan- g en feliciteer Moeder van mij. Bedankt or dit nieuwe raadsel. Ik kan nog niet loven, wanneer je raadsel geplaatst irdt. 's Jaantje Haarland Jullie moeten zelf t versje, dat ik in de krant opgeef, in je mm schrijven, met mijn naam er ander. een Raadseltante gaat het een beetje ders dan bij een gewone Tante! Riekje Leemans Of het waar was van jn feestdag! Je had het goed onthouden zal maar weer verder hopen op je raad- !s. Nu moet het geluk maar eens bij je imen. Groet je Henny weer, als je haar hrijft? Truus Nievaart Prettig, dat Je weer d gevonden hebt. Het was fijn wandel er Zondag. En nu verlang je naar fiets er dat begrijp ik. Je hebt goed en veel selost. Ma rietje Lagerwij Wees maar blij, t je nu nog tijd overhoudt om te spe- n. Je aardrijkskunde ziet er goed in, zou zeggen. Heb je geen spijt, al je postpa- èr voor dezelfde Tante gebruikt te heb- n? Wim Nieboer Het bezoek aan den Haag 1 Bep nooit vergeten. Ja, Hansje ls mijn ?htert.je. Coba Verlind De overgangsdag brengt ter vele, prettige veranderingen. Nu gaan llie dan gezellig met zijn drieën naar hooi. Elsje Verlind Ik hoop dan op je rap- rten-nieuws. Wat heb jij mij dadelijk rrast met een ansicht! Alida Stikkelorum Ik wou graag we- a. wie „Keteltje" was in je boek. De naam n een meisje of jongetje? Je hebt nu - r een prettig en nuttig werkje. Koosje Stikkelorum Ik zie wel, dat jij et legkaarten voor geen kleintje vervaard nt. Ans Nieuwenhuys Bedankt voor je adsel, dat een aardige woordspeling geeft lannie Hartevelt Ik feliciteer je met o'n mooi getuigschrift. Nu krijg je een oote verandering. Ik hoop, dat je ook op vt school zulke mooie resultaten zult - n lydia Botermans Ik had het heel ettig verleden week, en daartoe hebben bijgedragen. Je hebt een pracht- Pport. Natuurlijk zorg je. dat het zoo »r blijft gaan. Je wilt graag veel leeren, sk ik. Matje van Leeuwen Die Donderdag is dus voor ons beiden een heerlijke dag. t jij mag tevreden zijn! Heb je de nleu- i uniform al gedragen? Van het post- 'Pier geniet ik ook mee; heel mooi! 'an Bronsgeest Ik hoop, dat de griep verder met rust laat. En heb je goed Mailnieuws voor mij? 'annie van Groeningen Wat heb jij het druk! Des te meer waardeer ik het, dat ik nog een briefje van je krijg. Ik kan niet meer naar je bazaar toe; het is al voorbij, nu ik dit lees. Dat wordt een feest- week in Maart. Als ik nog raadsels van je heb, komen ze aan de beurt. Je raadt het van mijn verjaardag; lees boven. Annie Lek Prettig, dat ik nu ook een briefje van je krijg. Je was al half mijn nichtje, hè? Natuurlijk mag je me nu Tante noemen. Bedankt voor je aardig raadsel. Pieter Martijn Nu kom je twee keer voor in één correspondentie. Zoo verras ik jou nu weer. Het was voor jou een heel bij zonder Kinderuurtje voor de radio dezen keer. Je moest dus verleden Donderdag nog gemand feliciteeren. Marietje Hoppenbrouwer Prettig rap porten-nieuws! Ik heb wel over Je uit voering gelezen, maar deze niet gezien. Je raadsel mag je nog insturen. Annie van der Vos Jouw rapport mag gezien worden; prachtig, hoor! Op den Ouderavond behoefde niet gevraagd te wor den. of JU wel je best doet! Wiliy Metselaar De uitvoering gaf jou dus een heerlijken avond, en wat het allerprettigste is die avond heeft een fijn gevolg voor Jou gehad. Teuna Ouwehand Ik zal probeeren, alle namen te onthouden. Ik krijg er bijna dubbel zoo veel als ik dacht! Volgende week zetten we dus de kennismaking voort Karei van der Wilk Wat groot nieuws heb Je! Nu kun je voortaan Je brief zelf naar Bureau Leldsch Dagblad brengen. Je gaat dus alleen heen en weer reizen? Lies Olivier Ik wil gelooven. dat je genoten hebt op 25 Febr. En nu heb je nog zoo'n prettigen avond in het vooruitzicht. Annie van Winkel Op zoo'n hartelij- ken groet als van jou krijg je een afzon derlijk groetje terug. Geertrui de Groot We zullen het pro- beerer. met je raadsel; welbedankt. Bep Oostveen Jullie hadden succes op de uitvoering. En nu deze week al weer een feestje: het blijft maar pret! Gerrie Sweris Ik behoef niet jaloersch te zijn op het mooie weer, want ik krijg toch nog een langen brief. Dat waren twee verrassingen; eerst je vriendin Tilly, en toen de geleende fiets Drietal Laman Leuk, dat jullie al de eerste lenteboden vonden op je wandeling, Marietje. Bloeit het plantje nu? Jannie van Biezen Als je even tijd kunt vinden, laat me dan wat hooren. Ik hoop, dat je wat goeds te schrijven hebt. Vooral mijn beste wenschen. Annie Gijzenij Slaap maar alvast een beetje vooruit, opdat je die twee feestdagen achter elkaar ten volle kunt genieten. Hier bij reeds mijn hartelijke gelukwenschen voor 7 Maart. Dit is een prachtige gelegen heid, om je het beloofde versje te geven: Ik wensch je toe van ganscher harte: Ontvang veel vreugd, maar weinig smarte. Bep Bouter Jullie maken het heusch te erg, met mij dit te sturen! Ik was blij met den brief van Toos, en haar goede be richten. De Meester op school is ook ver wend; ik ben dus de eenlge niet! Koos Hoek Ja, ik ben er ook eens ge weest, maar het is meer dan 10 jaren ge leden. Was je Tante er toen ook al? Het was een fijn uitstapje! Truusje Sluymer Het zal Moeder goed van pas komen, als jij zooveel van kousen stoppen houdt! Jan Bouw Prettig, dat ik toch je raad sels ontving; van harte beterschap. Zusjes Biesheuvel Je brief was keurig op tijd, dus hij heeft de postauto zeker nog gehaald! Naam ook in Je brief. Jack en Suze de Geus Hartelijk dank; jullie weten: ik hoop hetzelfde. Alle Wilterdink Bedankt voor je raad sel. Juist, je raadt het al; je krijgt een vers je, maar dezen keer niet; nu is het te druk. Help het onthouden! Tweetal Heemskerk Nu mag ik jullie wel gelukwenschen met je overgang en je mooie rapporten. Zorgt maar, dat het zoo door blijft gaan. Krijn van der Mey Het is best; be dankt voor dit raadsel. Jopie van der Mey Alle oplossingen goed: zoo mag ik het zien. Jouw verjaardag nadert dan ook. Het ingezonden raadsel is aardig; welbedankt. Wim Monhemius Jij treft het niet; maar ik wel: nu heb ik een briefje, oplos singen, en een mooi, nieuw raadsel van je. Voor dit laatste welbedankt. Hartelijke groeten terug, en beterschap met jullie bei den. Anny Korswagen Een echte feestbrief: ook daarvoor bedank ik je. En nu is het mijn beurt, om jou te feliciteeren, en een heel prettigen dag toe te wenschen. Wat jij in het vooruitzicht hebt, is niet mis! Tee- kening en schrift zijn beide keurig. Fietje van Boon Zoo'n extra uurtje vrij is niet te versmaden! Ook in je brief steeds je naam, en onder de oplossingen Je leef tijd. Lydi Boon Nu hoop ik dan toch, dat het echt achter den rug is. Dan nog eens beterschap toegewenscht. Bedankt voor het 2e raadsel; het le heeft er al eens inge staan. Greti Kips En kwam de slaap je op school niet lastig vallen den volgenden dag? Marietje de Mooy Gefeliciteerd met je overgang. Dat ging leuk: toen de angst uit je hoofd schoot, schoot de oplossing van het raadsel er in! Corrle van Weizen Wat hebben jullie de kamer mooi gemaakt met Moeders feest dag! En nu blijft het feestelijk, met de bei de mooie planten van jullie. Greetje Herreur Kun je tegen twee teleurstellinkjes? Daar reken ik op! le. je raadseltje vind ik niet geschikt. 2e. nü kan ik je geen versje geven: over een paar weken mag je het vragen. En kijk je nu nog vroolijk? Jannie Werk Ik dank je voor je aardig verslag van den Ouderavond, waar ernst en vroolljkheid elkaar afwisselden. Grappig, die „levende toonladder". Anny Bekooy De meesten houden van aardrijkskunde; het is ook prettig, wat in je eigen land thuis te raken. Een prettigen Zondag gehad bij je Tante? Heb je boven gelezen? Zusjes Schipper Een heel mooi rapport Annie; ik begrijp, dat je Ouders tevreden waren. Je schiet op, al naar de 7e klas. Las je begin boven? Jo Drabbe Nu ben ik blij, en toch niet blij. Hoe dat kan tegelijk? Ik ben blij voor je met deze groote verandering in je leven, en blij met dezen lieven brief van je, waar uit, als altijd, een hartelijke toon spreekt. Maar het valt me zwaar, afscheid van je te moeten nemen, en het zal me vreemd zijn, je wekelijkschen brief te moeten mis sen. Ik dank ook jou voor je vele hartelijke briefjes, en geef je mijn beste wenschen mee voor je verder leven. Je tulpen staan nog prachtig voor me. nu als een afscheids groet. Zoo eenigszins mogelijk, houd me dan eens op de hoogte. Groet ook je Ouders hartelijk. Mien Verstraaten Graag hoor ik van je overgang. Riek de Vos Gelukkig zie ik, dat het met je rapport best in orde is. Jan Loebèr Ook jij hebt dus al geno ten, en geniet nog, van de eerste lentebo den. Het was een prettig uitstapje voor je. Had je het strand wel eens zoo stil gezien? Jan Crama Gelukgewenscht met je overgang. Dan hopen we beiden, dat Beppie weer geregeld schrijft. Vind je het nieuwe verhaal ook weer mooi? Bep Crama Je moet dan extra je best doen op school. Toch hopen je broertje en ik, dat je tijd houdt voor de raadsels. Weer beter? Rietje Brandt Bedank allen hartelijk, ook Ellie! Nu heeft Ellie steeds meer ruimte noodig. Ik verlang naar je rapport-cijfers; dan zie ik beslist weer iets moois! Bedankt voor het groote raadsel. Pim van Weizen Wat zal Moeder ver rast geweest zijn! Vertel me maar eens, hoe mooi zij het vond. Truusje van Weizen Mijn verjaardag is juist vooruij, dat heb je wel gelezen boven. Dan wordt je tuintje wel mooi. Jannie van Kampenhout Voor je eer ste vraag: lees boven. Je hebt weer een fijnen avond in het vooruitzicht. Van een mooi rapport hoor ik graag! Henk van Egmond Ik hoop, dat je een prettige week achter den rug, maar niet al te veel gesnoept hebt! Annie Klos Even goed gemeend hoor. Voor een verhuizing moeten wel belang rijker dingen wijken. Feliciteer je broertje nog. Dank voor je raadsel. Nelly Winder Daar kon jij niets aan doen. Ik ben blij, je briefje weer te zien; dat is mij een teeken van je beterschap. Ik hoop, dat je gauw verder opknapt. Janny Swaak Prettig, dat je de raad sels met zooveel pleizier oploste. Wil jij ons nu weer laten lachen? Daar houden we van! Willie van der Laken Jullie konden je hart ophalen bij de gymnastiekles vorigen Zaterdag. Wat een langen groet dezen keer! Hannie de Wekker Met al die bloei ende hyacinthen hebben jullie het voor jaar al in huis. Nu kun je wèer heerlijk met de pop spelen. Ik heb zeer genoten van al deze mooie velletjes postpapier. Suusje de Wekker Ik ben echt blij met dat mooie cijfer voor taal. Gelukkig, dat

Leidsch Dagblad | 1939 | | pagina 21