Uit de Rijnstreek IEID5CH DAGBLAD - Tweede Blad Maandag 30 januari 1939 ALPHEN. JAARVERG. „JONGE BOEREN EN BOERINNEN". De heer F. Kolijn dringt aan op samenwerking. In gebouw „Concordia" werd onder &eer groote belangstelling een gecombi neerde Jaarvergadering gehouden van de Chr. Jonge Boerinnen en Jonge Boeren en de Tuindersver. „Eendracht maakt macht". De voorzitter van de „Jonge Boeren", de heer C. Voets, opende, waar na mej, Joha een op rijm gesteld verslag uitbracht. Er wordt door de afd. ijverig gewerkt; het ledental en de financiën zijn heel goed. De heer J. H. BelgTaver, hoofd der Chr Landbouwschool, adviseerend lid, wekte op tot aansluiting bij een der afdeelingen Nadat enkele voordrachten waren gehou den werd het 8e jaarverslag van „Een dracht maakt Macht" uitgebracht door den secretaris den heer P. Kwakernaak. Het ledental bedraagt 42, waarvan een negental ln het afgeloopen jaar examen voor een melkcursus deed; allen verwier ven het diploma met aanteekening ,zeer goed". Het batig saldo bedraagt f. 55.66'/i. De heer P. Kolijn uit Gouda, hield dan een zeer belangwekkende rede over: „Maatschappijvorm". Hij wees er op, dat het agrarisch leven in het cen trum van belangstelling staat. Het is de pilaar, waarop de voedselvoorziening rust van ons volk en onzen staat, ln het nauw ste verband met het stoffelijk bestaan. Het ls een deel van de maatschappijvorm. Er voltrekt in onze dagen een wijziging, ook op agrarlsoh terrein Het is van het grootste belang, welken kant men met deze bedrijven zal uitgaan. In verband met de rede van H.M, de Koningin, wees spr. er op, dat ook de agrariërs moeten gevoelen, dat men op elkaar aangewezen ls. Hier hangt ten nauwste mee samen het vraag stuk van de voedselvoorziening. Er zijn twee elementaire begrippen a. De moge lijkheid het te kunnen krijgen; b. De mogelijkheid van het te kunnen geven. Dan is de groote vraag; kunnen boeren en tuinders voldoen aan de gestelde eischen? Voor de agrariërs is het onder geheel andere omstandigheden werken dan b.v. in de industrie. Zij zijn meer af hankelijk van de natuur en hebben meer risico. Gaat alles goed. dan heeft men de tallooze moeilijkheden als bijv. de belem mering van de export, die doen vragen: kan er loonend gewerkt worden? Door de Terwarring op elk terrein, is er een maat schappijvorm van gansch andere struc tuur ontstaan dan vroeger. Daarom schud den de oudere boeren het hoofd en zeg- »en: „wij begrijpen er niets meer van". Het „zoo de oude zongen, piepen de jon gen". gaat niet meer op. Nieuwe ideeën doen opgeld en de jonge boer zal zich hierbij moeten aanpassen. Heel sterk spreekt wel, dat de agrarische bedrijven, Yroeger ver verwijderd van het gewone maatschappelijk leven door de gewijzigde structuur, steeds meer ingeschakeld wor den ln ons nationaal volksbestaan. Bur gers van één natie, met dezelfde rechten en plichten. Er ls op elk terrein omkeer en de jonge boer en tuinder moeten de oogen wijd open hebben, om hun houding te bepalen. De verschillende sociale bepa lingen, sociale verzorging en wetgeving, doen ook ln die kringen steeds meer in vloed gelden. Hier wees spr. op het col lectief arbeidscontract, de ziekteverzeke ring enz. En ook hier moeten de agrariërs zich opwerken tot de grootst mogelijke hoogte van voortvarendheid. Speciaal de Chr. jonge boeren hebben hier een taak. Van den grond af moet de doelstelling bezien en bestudeerd worden. Maar bij dit alles heeft men noodig het licht van de geopenbaarde waarheid Gods. Niet dat elke bladzijde een bepaalden tekst geeft hoe men moet handelen, maar de richt lijnen in het Woord Gods, zijn duidelijk uitgestippeld. Nog werd het stuk opgevoerd: .Paul speelt het klaar". Het was een gezellige avond waarop beide vereenlgingen met genoegen kunnen zien. Weer een toonbanklade gelicht. Zaterdag heeft men in onze gemeente weer kans gezien een toonbanklade te lichten. Het eigenaardige is. dat zulks ook thans bij een bakker geschiedde n.l. bi] den heer v. L. in de Hooftstraat. Toen diens vrouw in den winkel kwam zag zij de lade openstaan en een man wegsnellen. Het bleek dat een bedrag van f.3 was ontvreemd. Hoewel het signale ment bij de politie volledig bekend is, heeft men tot nu toe den dader nog niet tatnnen arresteeren. Aanbesteding. Door architect W. B. Kroon werd in hotel „Centraal" aanbesteed het verbou wen van een winkelpand van de fa. P. J. Ctouvee, alhier. De Inschrijvingen waren aJs volgt: J. Bontebal Zevenhuizen f. 5494; C. de Raad en J. Tolk f.8160; C. Koppe f.6346: Gebrs. Vrisekoop f. 6784: H Oudenes '■6587: Gesman, Oudenes en Turkenburg '■6786: J. v. d. Helm f.5997; W. Barreveld f.6295; L. v. Beusekom f.6164; wed. M. de Kleer en Zn. f,7070; F. Donker f.6849; W. Bergshoeff f.6739; Alb. Vonk f.6100; J. V Bljsterveld Oudewater f.5597; K. de Jong f.6771; Joh. Westmaas f.6900; W. v. Beijeren f.6148; S. Tromp f.6999; fa. Dee- renberg en v. Wijk f.6600: waar geen woonplaats vermeld, wonen de aan nemers alhier. De gunning werd aange houden. Begrafenis van den heer J. v. Egmond. n Opde Oosterbegraafplaats had de ter- eardebestelling plaats van onzen plaats genoot den heer J. v. Egmond, ln léven „"Sen tijd secretaris-kerkvoogd van de «ed- Herv. Kerk alhier. in de aula waren, behalve vrienden en belangstellenden namens den kerkeraad fr kerkvoogden aanwezig de heeren J. oets, oud-president-kerkvoogd, J. Ges- ^n en J. Tolk. i 'Gst in de aula was opgebaard, swu Stehouwer. die ook ln het braz-ut fen rouwdienst had geleld. Spr. flt naar voren, dat hij veel van den overledene, die een persoonlijk vriend van hem was, zou kunnen zeggen. Hij had veel ln zijn ziel mogen zien en hem leeren ken nen als een man met een helder verstand en een warm hart Hij was zich van zijn zonden bewust, doch door genade had hij mogen getuigen, dat hij was gewasschen door het bloed van Jezus Christus De overledene die boven alles eenvoudig was. had dan ook verzocht niet over hem doch aan zijn graf alléén van Jezus Christus te getuigen. Nadat ds. Stehouwer troostende woorden tot de familie had gesproken, dankte een zoon voor de belangstelling. Candidaatstelling Gemeenteraads verkiezing. De candidaatsteliing voor de gemeente raadsverkiezing is voor onze gemeente vastgesteld op 9 Mei a.s. Geslaagd voor het Mercurius examen Er.gelsche Handelscorrespondentie mej. F. Boot alhier. De opbrengst der Dorus Rijkerscollecte bedraagt f. 132.76'/;. Het pi. comité dankt allen, die op zulk een hartelijke wijze de oude zeehelden bedachten. In de vergadering van Kerkvoogden der Ned. Herv. Kerk te Alphen werden resp. tot voorzitter en secretaris benoemd de heeren L. Sprei] Jzn. en J. Blijleven. De opbrengst der in de N.H. Kerk ge houden collecte ten bate van de Zondag school Aarkade bedraagt ruim f. 73. Tot bestuursleden van de afd. Alphen der Holl. Mij. van Landbouw zijn herko zen de heeren D. M. Binnendijk en J. Verduijn. ALKEMADE. R.K. Propaganda-club. Voor de leden van bovengenoemde club en talrijke belangstellenden behandelde de heer Deerenberg te Schoonhoven de eerste 7 punten van het Staatkundig Pro gram der R.K. Staatspartij. Spr wist zijn voordracht in een aan- trekkelijken vorm te gieten en dienten gevolge de volle aandacht der aanwezigen te trekken. Na een kort debat volgde sluiting. BODEGRAVEN. In een drukbezochte vergadering van den Christen-Vrouwenbond, heeft dr. C. G. van Beek gesproken over .Eerste hulp bij ongelukken ln hu's". Deze interessante rede werd met groote belangstelling aangehoord. BOSKOOP. Ouderavond Chr. Scholen Nieuwstraat en Rozenlaan. De belangstelling voor het Chr. onder wijs aan de scholen Nieuwstraat en Ro zenlaan bleek ook thans weder enorm In het gebouw „Salvatorl" werd een ten toonstelling gehouden, waar men op de school gemaakte handwerken kon bewon deren. Ooi: de geëxposeerde teekeningen waren een bezichtiging waard. Voor den ouderavond was, zooals steeds, weer groote belangstelling. Het gebouw „Salvatorl" was geheel bezet- Na een openingswoord van den voor zitter der Schoolvereeniglng. den heer E. Guldemond sprak ds. S. T. W. de Kluis, Ned. Herv. predikant te Rotterdam over het onderwerp ..Verhinder ze niet". De volgende spreker was de heer W. F. E. Smelik, hoofd eener Chr. school te Leiden, die een interessante causerie hield over „Het zwartste plekje op de Lepra- kaart". toegelicht met lantaarnplaatjes. Na de pauze werden een paar verzen en een stukje proza keurig voorgedragen door den 'neer T. van Veen Czwaarna het hoofd van de Rozenlaanschool, de heer A. van der Leeden sprak over „School en Opvoeding". Deze gezellige ouderavond werd aange naam afgewisseld door solozang van den heer L. C. van Eijk en gemeenschappelijk zingen. Ds. D. Jacobs sloot met dankgebed. Feestelijke jaarvergadering van den Ned. Chr. Landarbeidersbond. De afd. Boskoop van den Ned. Chr. Landarbeidersbond hield haar feestelijke jaarvergadering. De voorzitter, de heer Jonge jan opende met het laten zingen van Ps. 96. Spr. dankte den dameskians „Draagt Elkanders Lasten" voor den door haar verrichten arbeid. Een zangkoor bracht een tweetal liederen ten gehoore onder leiding van den heer Jonkert. Daar na brachten de secretaris en de penning meester hun jaarverslagen uit. Een samen spraak „Herhalings - examens" volgde, waarna de afgevaardigden van Waddtnx- veen, Hazerswoude en de plaatselijke bouwvakken hun groeten overbrachten. Na een voordracht van Ant. van Tol was de beurt weer aan het zangkoor. Na een samenspraak en een muzikale voordracht van Ant. van Tol zong het zangkoor weer twee liederen, waarna de afgevaardigden van Alphen. Reeuwijk, van den Publleken Dienst van Boskoop en van den Trans- portarbeidersbond van Boskoop het woord voerden. Nog volgden een pantomime en een samenspraak en een raadspel, dat ge wonnen werd door de dames van Tol, Jongejan en Valk. De prijs van mej. Jon- gejan werd gegeven aan A. van Tol. Na een voordracht, getiteld „Grootvaders Klok" dankte de voorzitter allen die de zen feestavond hadden doen slagen. Tot slot werd gezongen Ps 138 1 en sloot de heer van Soest met gebed. HAZERSWOUDE. Jaarverg. Ver. „Onderling Hulpbetoon". De jaarvergadering der Ver. „Onderling Hulpbetoon" werd in de zaal van den heer A. Kroon, onder leiding van den voorzit ter, den heer W. Slootweg gehouden. Te genwoordig waren 80 leden. De voorzitter opende en sprak zijn vol doening uit over de groote opkomst. Spr. wees er op, dat het afgeloopen Jo.sr niet gunstig was, daar door de vele ziekte gevallen de reserve der kas goed was aan gesproken en ruim f. 400 was ingeteerd. Door den dood was een 3-tal leden aan de vereeniging ontvallen, waarvan een 2-tal tot de oudste leden behoorde. Spr. besloot met te wijzen op God. die het wereld bestuur in handen heeft. De secr. de heer W. J. Dekker las de no tulen, die goedgekeurd werden. De penningmeester de heer Jac. van Pijlen gaf een financieel overzicht. De ontvangsten bedroegen met inbegrip van het saldo der vorige rekening f 2361.45'/!, de som van f. 3592.69'/;, de uitgaven f. 1643.25. batig saido f. 1949.44'/;. Aan zie kengeld was uitgekeerd f. 1464. De heer G. van der Poel had alles in orde bevonden. De voorzitter dankte den penningmees ter en de commissie voor hun werkzaam heden Ais lid der controle-commissie 1939 wer den aangewezen de heeren H. van Gor- ':um en B de Vogel, tot plaatsvervangers de heeren R. Hassefras en H. de Kort. Be sloten werd de uitkeering bij ziekte in 1939 weer te stellen op f. 7.50 per week voor hen die f. 0.15 per week premie beta len en f. 5 per week voor degenen, die f. 0.10 premie betalen De heer S. van Tol wenschte den voor zitter geluk met zijn herstel. De - oorzitter wekte op steun aan de Ver. „Onderling Hulpbetoon", die nu 180 leden telt. waarna sluiting volgde. De werkwijze der Consumptie Melk Centrale. In café „Sport" werd een vergadering gehouden van leden van den Land- en Tuinbouwfcond van den Chr. Boeren- en Tuindersbond en van de Holl. Mij. van Landbouw, ten einde den heer J. Kort- leve directeur van de Consumptie Melk Centrale van Den Haag. de werkwijze te hooren bepleiten van de C.M.C. in het af geloopen jaar. en de plannen voor het ko mende jaar. Daarna sprak de heer van der Heyde, eveneens van 's Gravenhage. over de T. 3. C. bestrijding onder het rundvee en over het premiestelsel. Medegedeeld werd dat alleen in Januari ln de provincie Zuid-Holland f. 11.000 was uitgekeerd, hetgeen teekenend werd ge noemd. Burgerlijke Stand. Geboren: Geertje d. van W. M. van Dorp en H. Qualm; Gerardus z. van C. de Gelder en E. Slootweg; Jan Anthonle z. van P. Groen en T. v. d. Bijl; Augustus David z. van J. van Leeuwen en A. J. de Gelder: Petrus Cornells z. van G. P. Droogh en C. M. van Winden. LEIMUIDEN. Jaarvergadering Jongelingsver. op G. G. en Knapenvereeniging. De Jongelingsver. op Gefer. Grondslag „Jachin" en de Knapenver. „Samuel" vergaderden in de zaal van mej. Sneeboer. De voorzitter der Jongelingsver. E. Vroonland opende waarna werd gezongen Ps. 118 vers 7. Na gebed werd voorgelezen Ps. 118 vers 1 tot 14. De heer L Treur bracht zijn jaarverslag uit. De heer Ph. Muijs spoorde aan lid te worden van de vereenigingen De afgevaardigde van de Meisjesver. „Van Knop tot Bloem" bracht haaa groeten over,1 alsmede de* afgevaar digden der Jongelingsver. „Uw Koninkrijk kome" te Leimuiden en van „Johannes Calvijn" uit Woubrugge. De feestavond werd aangevuld mei. voordrachten en samenspraken, terwijl ta bleaux voorstellende - „Juliana van Stol berg" en „Willem van Oranje" opgevoerd werden. Men werd -rijk getracteerd Een collecte voor de gemaakte kosten bracht f. 12.14 op. Ds. Aalders dankte alle medewerkenden en sloot met dankgebed en het zingen van Ps. 146 vers 1. Raadsagenda. De Raad komt Woensdag a.s. des voorm. te 10.30 uur bijeen. 1. Ingekomen stukken 2. Notulen 3. Vaststelling eener verordening tot rege ling van de eischen van benoembaarheid en bezoldiging van de veldwachters der gemeente 4. Voorstel van B. en W. tot het verbeteren van de brug te Bilderdam 5. Voorstel van B. en W. tot het aan gaan van een geldleemng voor verbetering van de brug te Bilderdam 6. Wijziging gemeentebegrootingen 1939 en 1938. TER AAR. GEMEENTERAAD. Cijfers omtrent steunuitkeeringen - Ver zoek Gemeentebelang - De O. L. school opgeheven - Nijverheidsonderwijs - Werkverschaf fingsprobie men De raad vergaderde onder voorzitterschap van burgemeester Hogenboom. Afwezig de heer P. Hoogervorst. In zijn openingswoord ■gaf de voorzitter een Overzicht van het ln het afgeloopen iaar verrichtte werk. w.o. de wegenverbetering, de overneming van de woningen der Bouwvereen., de invoering van een steunregeling voor kleine tuinders enz. Spr. memoreerde, dat aan werkloo- zensteun is uitbetaald f. 16.414.16. aan loo- nen voor tui de werkverschaffing geplaat sten f10.646, aan kleine tuinderssteun f7763 voor de B groep en f. 3259 voor de C groep, aan armenzorg f. 5152, de spaar regeling f.2800 en aan goedkoope levens middelen voor f5055. In totaal beteekent dit een uitgave van f. 45.000. Na zijn beste wenschen voor het Jaar 1939 te hebben uitgesproken en dank te hebben gebracht aan den raad. de wethouders, de ambte naren en diverse commissies voor het vele werk dat verricht werd, ging een aantal ingekomen stukken onder de hamer door. ln hoofdzaak goedgekeurde besluiten van vorige vergaderingen. Van de Ver. Gemeentebelang was een verzoek ingekomen om een lantaarn te plaatsen op het oude kerkpad en om het srboplieht bij de Aardammerbrug te ver beteren. Hoewel de heeren Hoogenboom en de Leeuw dit adres steunden nam de raad in overgroote meerderheid het adres voor kennisgeving aan. od voorstel van B. en W„ die evenwel bereid bleken de kwestie van het stoplicht te onderzoeken en deze zoo noodig onder de aandacht van de provinciale autoriteiten te brengen. De opeenten op de gemeentefondsbelas ting 1939/1940 .verden opnieuw op 75 vast gesteld. Na de verkiezing van leden der stem- bureaux werd de verordening der veld- vachters opnieuw vastges' 'd voor 5 iaar. Volgde een verzoek van eenlae gezlns hoofden om gratis vervoer van gemeente wege van hun kinderen naar de R.K. school te Langeraar werd in vijf gevallen ingewilligd. De kosten van liet vèrvoer worden geraamd op f. 150. Eenlge discussie ontlokte een aanvrage van de Ned. Herv. School tot het beschik baar stellen van gelden voor de aanschaf fing van atlassen, daar men van meening was dat deze onder de tegenwoordige om standigheden spoedig verouderen kunnen. Dit werd toegestaan. Hierna zag de raad zich voor de vraag geplaatst of de OL. school nog recht van bestaan heeft. Het leerlingenaantal is, naar de voorzitter toelichtte teruggebracht tot f. 37. w.o. 8 leerlingen afkomstig uit de gemeente Alphen aan den Rijn De heer Hocgenboom bracht de kosten ter sprake welke f. 25 Der leerling bedragen en meen de zich te moeten afvragen of onder de hu dlge omstandigheden langer voon.be- Siaan van deze school gewenscht is te achten. De heeren Apeldoorn en Wouden berg waren van meening dat bij ophef fing een vrii groot gedeelte der leerlingen zcu worden opgenomen door de bijzondere scholen, wat, door den heer de Leeuw krachtig werd bestreden. Weth, van Vliet oordeelde, dat de tijd voor opheffing nog niet gekomen was omdat hoogere instan ties deze niet zouden goedkeuren. Het voor-tel van B en W. om de school in stand te houden, werd hierna verworpen. Tegen ophef f ng stemden, de wethouders en de heeren J. Verboom en A. de Leeuw. Besloten werd in onderhande ling te treden met de gemeente Nieuw- veen over de toelating van leerlingen tot de O.L. school aldaar. Volgde voorstel van B. en W. tot het doen geven van cursussen in Landbouw- huishoudonderwijs. Deze cursussen zullen 8 maanden duren. De voorzitter achtte deze voor een gemeente als Ter Aar van zeer groot belang. Voor rekening van de gemeente komt 30 van de kosten, wat ongeveer f. 150 zal zijn. Spr. dankte de afdeeling van den Land- en Tuinbouwbond voor haar activiteit, waarna het voorstel z. h. st. werd aangenomen. Enkele wijzigingen in de statuten van de „Elf Gemeenten" en in de begrootingen 1938 en 1939 werden aangebracht, waarna de heer van Apeldoorn naar het verbeteren van den Korteraarschen weg informeerde en de heer van der Weijden mededeelde het niet juist te achten dat hoofden van groote gezinnen die by de werkverschaf fing zijn geplaatst, minder ontvangen, dan wanneer zij in de steunregeling zijn opge nomen. De voorzitter zeide. dat de regeling op dit punt binnenkort verandering onder gaat nu de voorschriften zijn gewijzigd. Ter sprake kwam nog het grondloon in werkverschaffingen de kleine tuinders steunregeling en mogelijke verbetering van de tuinden-bedrijfssteun. De voorzitter en weth van Vliet zegden toe, al het mogelijke wat b'nnen het bereik van het college is te zullen doen. om den nood zooveel moge- Hik te lenigen. Lezing van prof. Cleophas. In het Parochiehuis werd een lezing gehouden over het Christelijk huwelijk, waarbij als spreker optrad prof. Cleophas De heer J. Volgerink opende, gaf prof. Cleophas een kort resumé van de toe spraak van H. M. de Kciilttgin over „Mo- reele en geestelijke herbewapening".Deze herbewapening eischt een andere menta liteit en terugkeer der menschen tot God. Zoowel in het persoonlijke- als in het openbare leven moet God worden beieden. Dit geldt ook voor het huwelijksleven. In dat verband wees spr. op de vele pause lijke encyclieken. Het huwelijk mag niet worden verlaagd tot een soort overeenkomst waarin louter menschelijke berekeningen en belangen een rol spelen. Uitvoerig wees spr. op de moeilijke taak der ouders bij de opvoeding hunner kin deren. de opvoeding tot God en op den zegen van het ontvangen var. kinderen. Spr. besloot met het bekende gedicht van Vondel „Waar werd oprechter trouw" enz. De heer Volgerink sloot deze bijeen komst met een kort woord. Burgerlijke Stand. G.boren: Catharina Johanna Maria, D. van H. van Emmerik en P. van Dam. Loop der Bevolking. Vertrokken: Alijda Egbcrtina Bluys naar Am sterdam Cornelia Catharina van Zwietcn naar Den Haag Maria Constantlna Bos naar Wassenaar Adrianus Joseph Vale n. Amster dam Maria Cornelia Jansan naar Rijnzater- woude. WADDÏNXVEEN Gevonden: een duimstok, een huissleu tel en een paar handschoenen. Bevragen op het Politiebureau. Morgen zal er gelegenheid bestaan tot kostelooze inenting of herinenting voor hen. die zich daartoe aanmelden des voor middags tusschen 8 en 9 uur ten huize van dr. Pols. WOUBRUGGE. Voor een geheel bezette zaai gaf het fanfarecorps „Harmonie" onder leiding van zijh directeur, den heer Van der Kaal. een muziekuitvoering Een zestal nummers werd verdienstelijk ten gehoore gebracht. Hierna voerde een tooneelgezelschap een stuk op Een dankbaar applaus en de aanbieding van bloemen bewees wel, dat het publiek heeft genoten. ZOETERMEER. Raadsagenda. De Raad komt Woensdag as. des avonds 7 15 uur ln openbare vergadering bijeen. 1. Onderzoek geloofsbrieven nieuw be noemde raadsleden 2. Beëedlging nieuw benoemde raadsleden 3. Mededeelingen 4. Verzoeken om toekenning voorschot vergoeding art. 101 L.O. Wet 5. Verkoop bouwterrein aan M. du Clou 6. Ge meenschappelijke regeling U.L.O. met de gemeente Voorburg 7. Verhooging bij drage Borgstellingsfonds Gouda en Omstr. 8. Adres_ Hoofdbest. Aig. Ned. Politie bond betreffende salaris verhooging veld wachters in het bijzonder belast met den nachtdienst 9. Ontheffing staatbelas- ting en schoolgeld 10. Aanbouw lokaal aan het Raadhuis ten behoeve der steun- verleening 11. Wijziging jaarwedde van 479e STAATSLOTERIJ (Niet officieel) 5de klasse. 9de lust Trekking; van Maandag 30 Jannar! 1939 Hooge Pryzen 1000.— 1665 5234 f 400 1077 5689 6053 13410 200.— 6034 11653 12437 14024 15297 17081 100.— 3371 6402 8603 12759 14828 15144 17023 17633 18975 19154 20039 20540 20686 Prezen van 70. 1001 1008 1127 1226 1239 1256 1275 1411 1430 1470 1545 1566 1634 1662 1721 1765 1884 1976 2017 2037 2136 2154 2199 2332 2347 2371 2375 2487 2532 2535 2555 2948 3000 3009 3063 3114 3187 3192 3267 3463 3487 3743 3816 3901 4075 4155 4159 4243 4386 4590 4615 4972 5041 5091 5134 5317 5590 5693 5784 5817 5879 5902 5936 6161 6256 6295 6484 6507 6766 6770 6918 7063 7126 7143 7253 7279 7336 7373 7403 7477 7479 7491 7505 7544 7688 7823 7954 8072 8190 8210 8212 8448 8468 8602 8631 8682 8745 8857 8985 8986 9025 9044 9179 9281 9468 9489 9622 9777 9846 9868 10026 10115 10141 10232 10352 10541 10552 10578 10611 10659 10915 10951 11015 11074 11077 11110 11129 11197 11286 11454 11461 11708 11787 11901 11997 12179 12180 12273 12277 12320 12395 12447 12538 12568 12581 12755 12846 12902 12988 13031 13156 13201 13388 13389 13431 13488 13515 13577 13623 13756 13823 13846 13883 13968 14013 14133 14173 14245 14505 14589 14729 14894 15026 15052 15056 15102 15198 15427 15518 15672 15711 15814 15832 15920 15931 15939 15971 15993 16008 16181 16217 16218 16240 16304 16340 16361 16426 16496 16539 16545 16587 16598 16651 16776 16781 16790 16803 16824 16910 17225 17406 17542 17554 17631 17788 17850 17986 18075 18294 18421 18483 18646 18803 18876 18924 19573 19598 19644 19708 19719 19899 19933 20223 20284 20404 20413 20429 20854 21330 21335 21423 21441 21554 21561 21616 21654 21732 21803 21886 21920 21922 21993 Nieten 1007 1039 1055 1060 1069 1096 1125 1149 1173 1250 1268 1297 1303 1338 1372 1376 1403 1408 1414 1459 146C 1527 1532 1553 1674 1702 1731 1753 1764 1793 1879 1894 1939 1961 1973 1974 1996 2006 2060 2130 2137 2138 2176 2191 2200 2208 2216 2293 2351 2414 2450 2488 2497 2507 2518 2557 2566 2606 2652 2667 2698 2694 2704 2757 2810 2831 2840 2896 2900 2912 3030 3032 3035 3067 3068 3107 3145 3154 3256 3261 3262 3326 3335 3337 3354 3359 3373 3390 3434 3532 3614 3638 3643 3652 3654 3683 3774 3790 3801 3807 3830 3844 3864 3885 3889 3911 3915 3952 3973 3974 4050 4140 4151 4196 4202 4226 4262 4293 4294 4341 4346 4401 4417 4455 4468 4471 4472 4483 4492 4504 4553 4596 4£54 4707 4716 4757 4781 4836 4929 4931 4969 5037 5039 5042 5056 5058 5123 5125 5208 5238 5265 5302 5322 5377 5422 5528 5561 5586 5606 5632 5634 5717 5773 5798 5833 5850 5906 5945 6008 6022 6024 6035 6036 6130 6149 6151 6157 6163 6170 6171 6221 6227 6255 6268 6277 6327 6423 6502 6529 6531 6547 6577 6578 6597 6601 6659 6709 6731 6746 6762 6772 6778 6781 6796 6798 6833 6835 6845 6860 6895 6915 6954 6967 7017 7028 7032 7061 7109 7134 7139 7176 7181 7198 7201 7215 7251 7255 7266 7278 7285 7372 7391 7492 7495 7499 7539 7562 7565 7588 7603 7604 7606 7652 7674 7701 7706 7782 7900 7907 7909 7923 7934 8007 8027 8055 8081 8094 8109 8129 8164 8176 8182 8225 8228 8237 8239 8253 8266 8298 8345 8371 8372 8397 8429 8437 8469 8486 8494 8571 8572 8614 8635 8669 8753 8804 8824 8838 8870 8962 8993 9047 9088 9114 9187 9210 9240 9342 9364 9371 9408 9425 9467 9531 9550 9558 9569 9624 9645 9686 9714 9715 9728 9753 9761 9772 9776 9825 9834 9836 9853 9920 9927 9948 9951 9966 10031 10082 10140 10162 10198 10233 10240 10255 10266 10327 10334 10349 10350 10355 10381 10452 10550 10567 10576 10580 10595 10599 10601 10615 10628 10655 10717 10857 10878 10887 10918 10928 10969 11046 11050 11099 11126 11228 11326 11327 11408 11486 11609 11658 11667 11682 11712 11726 11748 11755 11767 11785 11801 11804 11822 11823 11832 11860 11866 11878 11881 11889 11946 12012 12016 12034 12053 12058 12096 12097 12161 12171 12189 12195 12209 12225 12291 12302 12303 12328 12461 12481 12493 12507 12523 12560 12620 12649 12681 12690 12706 12707 12750 12761 12920 12947 12971 12992 12997 13038 13047 13094 13147 13167 13195 13205 13366 13484 13491 13509 13523 13546 13707 13723 13783 13801 13863 13911 13956 13965 14038 14050 14095 14126 14195 14256 14318 14320 14328 14439 14471 14509 14538 14569 14583 14595 14604 14654 14669 14675 14703 14873 14946 14959 14967 14992 15003 15019 15065 15099 15107 15113 15123 15128 15210 15267 15338 15378 15452 15489 15505 15567 15571 15606 15637 15667 15691 15733 15742 15755 15767 15813 15825 15875 15912 15953 15976 16048 16050 16125 16134 16174 16175 16199 16239 16241 16279 16285 16309 16356 1C449 16461 16467 16482 16494 16559 16576 16627 16653 16666 16694 16703 16835 16876 16915 16918 16926 17082 17142 17152 17169 17171 17174 17188 17220 17233 17266 17295 17340 17476 17383 17391 17414 17434 17467 17478 17517 17539 17574 17591 77653 17770 17847 17864 17898 17953 17976 17977 17981 17999 18027 18079 18131 18173 18201 18247 18250 18283 18292 18338 18380 18387 18404 18413 18422 18432 18436 18437 18497 18511 18556 18569 18599 18605 18611 18627 18634 18651 18726 18736 18740 18756 18816 18843 18850 18881 18913 18951 19015 19068 19091 19094 19118 19160 19218 19242 19247 19258 19283 19353 19367 19529 19536 19550 19552 193*7 19571 19578 19581 19625 19634 19649 19713 16818 19861 19877 19887 19909 19934 20007 20033 20046 20074 20075 20079 20085 20106 20109 20112 20114 20143 20149 20260 20322 20366 20389 20390 20399 20452 20458 20479 20501 20527 20544 20549 20554 20645 20678 20743 20763 20816 20901 20908 20974 20981 21006 21016 21141 21144 21183 21191 21200 21245 21258 21290 21294 21295 21310 21353 21416 21494 21538 21659 21755 21771 21775 21785 21792 21801 21956 21972 Verbetering 5e klasse: 5e lijst: 1423 en 4258 m. z. met 70.—; 8261 m. z. 8262; 16876 m. z, 16878; 2141 m. z. 2148. den ambtenaar belast met de uitvoering van de steunregeling en de controle 12. Verhuur tuingrond aan de Molenstraat 13. Wijziging begrooting 1938 en 1939. De Pluim vee ver. ..Door Veredeling Verbetering" vergaderde in de zaal van den heer v. Fraassen onder leiding van den voorzitter, den heer J. C. Swart. Na opening werden de notulen gelezen door den secretaris, den heer M. J. Moer land die ongewijzigd werden goedgekeurd. De secretaris van de tentoonstelling deed verslag van zijn financieel beheer, waaruit bleek dat de tentoonstelling een goed verloop heeft gehad er. dat een batig aldo aanwezig is. Een commissie bevond 'e bescheiden in orde. Na rondvraag volgde sluiting. 3—2

Leidsch Dagblad | 1939 | | pagina 7