LEIDSCH DAGBLAD - Tweede Blad Zaterdag 10 December 1938 UU d, Rijnstreek WAAROM HOESTEN Hoe laat wordt de hoofdbus gelicht RECHTZAKEN LUCHTVAART <gT imiHIIHHIHIHIHlHIHIIlllHIIIIIHIIIIIIIHf LOSSE NUMMERS VAN ONS BLAD Illllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllillllltl RIJNSBURG. Raadsagenda. De Raad komt Maandag as. te 7.30 n.m. bijeen. 1. Ingekomen stukken2. Verlof aanvrage van den secretaris; 3. Verzoek eervol ont slag als ambtenaar van den Burg. Stand door den heer A. C. de Wilde: 4. Aanbie ding gemeente-begrooting 1939; 5 Aanbie ding begrooting waterleidingbedrijf 1939; 6 Voorloopige vaststelling gemeente-reke ning 1937; 7. Voorloopige vaststelling reke ningen van de gemeente-bedrijven 1937: s. Voorstel B. en W. inzake aankoop grond NV. Van der Vijver; 9. Wijziging gemeen te-begrooting 1938; 10. Voorstel B. en W. tot aanstelling van een le Ambtenaar ter Secretarie op een Jaarwedde van f.2400.-: 11. Vaststelling vergoeding art. 101 der L.O. vet over 1935; 12. Vaststelling pensioen grondslag van den heer J J. Alting; 13. Vaststelling pensioengrondslag van den heer A. Nljenhuis; 14 Rondvraag. SASSENHEIM. Vergadering „Bloembollencultuur". De voorzitter de heer G. Vlasveld wierp een terugblik op het veelbewogen Jaar 1938. De oogst was te goed en de export tterd gehandicapt door den stand der clea ring met Duilschland. Niettemin was de export einde November 8.700.000 kg. méér. de waarde f. 3.400.000 boven 1937. Spr dankte o.a. prof. v. Slogteren en lijn staf voor hun bemoeiingen, voor de openstelling van Amerika van narcissen Een verzoek van den L.T.B. over een subsidie voor zijn cursus in tuinbouwon- óerwijs werd goedgekeurd. Als afgevaar digden naar Haarlem werden benoemd: de heeren Ph. Boot en G. Vlasveld. Als candldaten van Sassenheim voor het H.B. werden aangewezen de heeren M. Veld- huyzen, van Zanten Rzn„ S. Verdegaal en G. V. van Zanten. Na bespreking van het reorganisatieplan fcerd dit aangenomen met 55 tegen 4 st. De alg. begrooting wercl goedgekeurd. Na rondvraag volgde sluiting. Jaarvergadering Mannenvereeniging. De Geref. Mannenver. hield in ..Concor dia" onder zeer groote belangstelling haar ie jaarvergadering. De voorzitter dr. P. D. Kuiper heette in het bijzonder welkom dr. van Nes. voorzitter ran de Geref. Mannenvereeniging te Lelden m andere afgevaardigden. De heer van Doom leverde een inleiding over Simson" waarin hij liet uitkomen, dat deze Richter altijd weer op zijn eigen trachten ging vertrouwen om daarna tot de ontdekking te komen, dat hu geheel af hankelijk was van God. De heer T. G. Vos las eenige verzen voor alt oudere liederen bundels. De .secretaris de heer J. Hoekstra gaf een keurig Jaarverslag in dichtvorm waarna het verslag van den penningmeester den heer W. Verhoog volgde. Hierna werd de avond gevuld met een „bont allerlei" waarin ernst en humor el kaar afwisselden. Het gedicht van den heer M. Meeldijk ,De legende van de Drachenfels" werd op voorbeeldige wijze voorgedragen. De heer H. L. Boter leverde een „fijnzinnig" stukje eigen proza, getiteld „Winteravond gezellig heid". waarin hiij ons deed genieten van den heer .Probleem" en zijn vriend. De heer Slootweg gaf een gedicht ten beste getiteld ..De preciese tijd". en bood daarbij den voorzitter een electrtsch klokje aan. Het bleek dat de mannenvereeniging over flinke krachten beschikt. Na het zingen van den Avondzang sloot ds. Kuiper met dank gebed. ,-Als ik dat deed, had je het me ailang verboden Vergadering van den L.T.B. In het Parochiehuls vergaderde de boe rengroep der L.T.B -afdeellng onder presi dium van den heer G. v. Leeuwen. De heer C. Vergouwen sprak over: „De voeding van het vee". De voorzitter dankte den spreker voor zijn leerzaam betoog. Hierna sluiting. De alhier onder groote belangstelling gehouden tafeltenniswedstrijd tusschen D.SS. (Voorhout) en Van Nispen (Leiden) werd door Leiden gewonnen met 84. VOORSCHOTEN. Vergadering „Nut van het Algemeen". Het „Nut" vergaderde in hotel Deurloo. Gesproken werd door ds. G. Westmijse uit Rotterdam. De aanwezigen werden verwel komd door den heer R. van den Ende. Ds. Westmijse hield een zeer boeiende en. opwekkende causerie over het werk en de bedoeling van het „Nut". Bij het agentschap der arbeidsbemid deling staan deze week als werkzoekenden ingeschreven 123 personen, De Zondagsdienst voor doktoren wordt morgen waargenomen door dr. H. J. Keeg- stra, tel. 120 en dr. M. v. d. Stoel. tel. 56. WASSENAAR. Vergadering Bloembollencultuur. In het „Wapen van Leiden" vergaderde de afd. Wassenaar der Alg. Ver. voor Bloembollencultuur. De ovlgende besluiten werden genomen: te steunen de candidatuur van den heeren M. Veldhuyzen van Zanten Rz. te Lisse, S Verdegaal te Sassenheim en G. A. V. van Zanten te Hillegom als leden van het hoofdbestuur: af te stemmen het reorga nisatie-voorstel van Bennebrock-Vogelen zang; het verzoek te doen de afrekening van de korting surplus te doen geschieden voor 1 Mei. .als afgevaardigden naar de alg. verga dering werden gekozen de heeren Ruijg- rok en Prins; als hun plaatsvervangers de heeren Kraaij en Mooijman. VALKENBURG. Vergadering Chr. Arbeiderspartij. De voorzitter J. v. Dijk opende met het 'oorlozen van een gedeelte uit den brief 'an Jacobus. Naar aanleiding vaar de benoeming van den burgemeester, werden enkele vragen festeld. De voorzitter merkte op. dat bij deze benoeming niet is gezien naar rich ting maar naar het flnancieeie voordeel. Nu de functie burgemeester en secretaris door één persoon zal worden waargeno men beteekent dit een bezuiniging voor het Rijk en de gemeente, elk van f. 600. De voorzitter werd met groote meer derheid als zoodanig herkozen. Het bestuur bestaat thans uit J. v. Dijk Chrz. voorz., ft v. Duyn seerA. V. Dijk Cz. penningm P. Zwaan, S. Slootweg, Johs. Zandbergen en H. Imthorn bestuursleden. Vrij mandaat voor het bestuur om een groslijst voor de as. verkiezing vast te stellen, werd met alg st. toegestaan. Na rondvraag volgde sluiting. VOORHOUT. Jaarvergadering Bloembollencultuur afd. Voorhout. De Ver. van Bloembollenculttur verga derde onder buitengewoon groote belang stelling in café ..Boerhavc". De voorzitter de heer P A. v. Reisen opende. Na (oorlezing door den heer C. J. Zon neveld, bracht de penningmeester de heer H. J. Vester financieel verslag uit. De inkomsten waren f. 112. uitgaven 95.85, batig slot f. 16.15 (V. j. f. 45.06). De beeren G. M. Prins en Th. v. d. Hulst PLzn bevonden de bescheiden in orde. Nu volgde verkiezing bestuursleden. Af- bedend waren de leden H. J. Vester en L. 6 Prins, die herkozen werden. Naar de alg. vergadering werden als af vaardigden gekozen de heeren P. A. v. Polsen en P. v. d. Nouland, met als ocundl de heeren P .L. v. d. Hulst en A. tsuaden. Tot candldaten voor het hoofdbestuur «Won gekozen M. Veldhuyzen v. Zanten «n. (Lisse), S. Verdegaal (Sassenheim) en "•Ph. Freriks (Hillegom). Met alg. st. werd het voorstel Benne- I koek Vogelenzang aangenomen. Besloten werd het amendement van de Onderdijk betreffende een progres- "eve regeling voor het stemmen te steu- !fn. Hierna ging men over tot de éénjaar- "iksche verloting van een fraaie collectie Whiten. ZEVENHOVEN. Loop der Bevolking:. Gevestigd: J. Schellingerhout van Ter Aar. Laatste buslichting ten Postkantore voor de eerstvolgende postverbinding in de richting van Amsterdam Rotterdam 2.40a 1) 15.05 2) 2.40a 1) 15.40 8.15 3i 16.00 2) 7.00 2) 16.00 2) 9.05 4) 17.20 9.45 19.10 2) 10.20 18.35 10.20 19.40 11.20 19.10 11.20 20.45 2) 12.05 20.45 2) 13.15 2) 22.20b 13.15 2) 22.20b 14.15 2) 23.45 2) 22.25 2) 23.45 22.35 2) aansluiting nachttreinen. 23.45 Luchtpost N.O.I. alleen op Maandag, Woensdag en Vrijdag. Utrecht 2.40 1) 12.05 5.00 16.00 2) 5.45b 20.15 2) Leiden-Stad 6.30 le bestelling 13.40 2e bestelling 17.35 3e bestelling De met a aangegeven tijdstippen gelden mede voor Zon- en feestdagen. De met bij aangegeven tijdstippen gelden alleen voor Zon- en feestdagen. 1) Niet op Maandag en daags na een feestdag. 2) Na dit tijdstip kan nog gepost wor den in den postwagen van den aan- sluitenden trein. 3) Alleen op Maandag. 4) Niet op Maandag. Katwijk Noordwijk Leiderdorp Werkd.: 4.55 Werkkd.: 4.55 Werkd.: 5.35 13.15 11.20 6.15 16.10 13.15 12.15 17.00 16.10 17.30 Z.- en F. 4.10 Z.- en F. 4.10 Z.-en F. 5.40 Oegstgeest. Werkdagen: 4.10 4.55 12.05 16.10 1720 4 10 GED STATEN EN HET PROVINCIAAL WEGENPLAN. De weg AlphenNieuwvecn. Ged. Staten van Zuid Holland schrijven in hun antwoord aan de Commissie van onderzoek van Prov. Staten, dat zij de meening deelen van die leden, welkt van oordeel zijn. dat het oostelijk gedeelte van weg no. 6 niet van het Provinciaal Weeen plan behoort te worden afgevoerd. Deze route, welke van iets beoosten Leider, het geheele gebied benoorden den Rijn door snijdt, behoort niet te eindigen bij den Heerenweg, doch bij de wegen langs het Aarkanaal, opdat het hier gelegen tuin bouwgebied via een hoofdweg op de juiste wijze zijn verbinding in westelijke richting en naar Lelden behoudt Inderdaad zou door een thans ingestelde verkeerstelling geen juist beeld van de beteekenis van dezen weg worden verkregen; immers, eerst wanneer de in uitvoering, zoomede de in uitzicht zijnde verbeteringen zijn voltooid, zal de weg zijn juiste karakter kunnen toonea Het gebied beoosten het Aarkanaal, in het noordoosten der Provincie, met. name de verbindingen met Nieuwkoop, heeft de volle aandacht van het Col lege; in het bijzonder zal getracht wor den. dat de aanleg van den weg op de spoorbaan AlphenNieuwveen spoedig kan worden verwezenlijkt. De oude verbinding LeimuidenRijnza- terwoude komt niet in aanmerking voor plaatsing op het tertiair wegenplan De nieuwe provinciale weg (no. 7 van het Pro vinciaal Wegenplan), met den aanleg waar van dezer dagen zal worden begonnen, ioopt op zeer korten afstand geheel even wijdig aan deze route; de nieuwe weg is trouwens bedoeld om het doorgaande ver keer volledig op te nemen, zoodat de oude verbinding van zuiver locale beteekenis zal worden. Ook de weg langs de oostzijde van de Heimanswetering is van te plaatselijk be lang om als tertiaire weg in aanmerking te kunnen worden gebracht. Woubrugge krijgt door verschillende provinciale wegen in vrijwel alle richtingen goede verbindin gen, zoodat het niet noodig wordt geoor deeld daaraan nog een tertiairen weg toe te voegen. AARLANDERVEEN. Vergadering „Patrimonium". „Patrimonium" vergaderde in het Ver- eenigingsgebouw. Ds. van Beusekom open de door het laten zingen van Ps. 98 vers 1 en ging voor in gebed. De heer Pelikaan van Amsterdam behandelde als Verbonds- bestuurder het onderwerp „Practisch Werk" toegelicht met lichtbeelden. Ds. van Beu sekom dankte hem en zeide dat Patrimo nium standvastig moet blijven arbeiden en gelooven dat haar werk niet ijdel zal zijn, maar vruchten afwerpen zal in 's Heeren gunst. Na het zingen van Ps. 119 vers 17 en gebed volgde sluiting- De inhoud van een rv n urruf doosje PELLETS van MttUK (pl.m. 100 tabl.) is ruim voldoende om HOEST en KEELPIJN te bedaren 30 ct. p. doosje. Portret van Dr. J. B. MEENK op het deksel. Verkr. bij Apoth. en Drog. 4762 -- (Ingez. Med.) de Chr. Hist. Unie. De vraagstukken van onzen tijd en bestudeering van staatkundige beginselen, werden op het hart gebonden. Na de pauze kwamen eenige leden van de jongerengroep aan het woord. Daarna werd een samenspraak gehouden door 13 perso nen getiteld Mijnheer Schaapman begint een huishouding". Ds. Kielh sloot met dankgebed. De collecte ten bate der vervolgden om geloof of ras. heeft hier opgebracht de som van f. 201.73'/!. DE KAAG. Ledenvergadering IJsclub „Kagermeer". Bovengenoemde vereeniging hield onder groote belangstelling, onder presidium van den voorzitter, den heer P. A Stokman, een ledenvergadering in café C. Bruin. De op komst der leden was uitstekend Na een kort openingswoord van den voorzitteT, las de seer., de heer D. v. Nieuwkoop, de no tulen, die onder dank goedgekeurd werden. De Zuid-Holl Ijsbond had gevraagd waar om de afd. Kaag uit den Bond was ge- i treden. De secr. had hierop zijn bezwaren medegedeeld. In verband met dit onderwerp kwamen er tal van vragen los, om. waar de [wedstrijden gehouden moeten worden,daar Warmond dit op de Kok verboden heeft, omdat dit gebied binnen het Kooirecht ligt. Door het bedanken als lid van den Z -H. IJ.B. waren tevens de leden niet meer ver zekerd. Getracht was zich elders te verze keren, doch in verband met het geringe ledental was dit te kostbaar. De heer D. G. v. Nieuwkoop stelde voor zelf een spaar fonds te maken, door b.v. 10 ct. per lid te reserveeren, zoodat bij een ongeval altijd eenigen steun zou uitgekeerd kunnen wor den. Hiertoe werd besloten, terwijl het be stuur de minimum- en maximum-premie zou vaststellen. De heer C. Kroon wenschte verlaging van contributie, omdat hij deze bijna niet verkrijgen kan. Wanneer dit niet mogelijk is, zou hij van de voorjaarsverga dering een feestavond willen maken, zulks in verband met de klachten der leden, dat er toch geen ijs komt. Dit zal geschieden, tenminste als er geen ijs komt. Hierop volgde de traditioneele verloting, waarvoor fraaie prijzen beschikbaar waren. Daarna sluiting dezer geanimeerde bij eenkomst. KANTONGERECHT ALPHEN. KOUDEKERK AAN DEN RIJN. Burgerlijke Stand. Geboren: Sara Klazina. D. van Huibert Lekx en Marttfntje de Jong. Gehuwd: Nicolaas Sampiemon 32 j. en En geltje Hogenes 31 j. Verstekvonnissen. Door het kantongerecht te Alphen werden de volgende verstekvonnlssen gewezen: Wegens overtreding van de motor- en rij wiel wet: H. J. M. H. te Wassenaar, f. 8, 8 d.; M. v. D. te Leiderdorp, f. 8. 8 d.; J. W. T. te Bodegraven, f. 3. 3 d C. B Idem; L. K. te Nieuwkoop. f. 3. 3 d.; A. P.. f. 1.50. 2 d M. V. te Zwammerdam. f. 1.50, 2d.; C. J. V. te Bo degraven. f. 1.50, 2d.; J S te Velp, i. 2. 2 d.; F. A B. S. te Amsterdam, f. 2,50. 2 d.; W. H. te Utrecht, f. 2.50, 3 d.; overtreding algemeene politieverordening der gemeente Boskoop: A. G. te Boskoop, f. 2. 2 d.; idem der gemeente Nieuwkoop: J. S. te Nieuwkoop, f. 2. 2 d.; overtreding van art. 453 Wetboek v. Strafrecht: H. M.. zonder bekende woon- of verblijfplaats hier te lande. f. 5. 5 d.; G. S.. f 6. 3 d.; over treding Rijkswegenreglement: J. R., dom. Am sterdam. f. 2. 2 d.; overtreding art 435 Wetboek van Strafrecht: J. R. id. f. 8, 8 d.; overtreding Visscherijwet: H. B.. zonder bekende woon- of verblijfplaats. 2 x f2, 2 d..met uitlevering van hengel of f. 0.50. 1 d.; overtreding vaarwegen reglement van Zuid-Holland: A. B.. f. 6. 6 d C. v. d. M. te Koudekerk a. d. Rijn, f. 4. 4 d. Waar geen woonplaats is vermeld wonen veroordeelden te Alphen a d. Rijn. DE POSTVLUCHTEN. Hedenmorgen om 7 uur-Is de ..Pelikaan" met gezagvoerder Van Balkonf naar Indlë vertrok ken. Aan boord bevonden zich zeven passagiers. Voor de tusschentrajecten hebben zes passa giers geboekt. O BODEGRAVEN. Burgerlijke Stand. Geboren: Cornelia Harmina, D. van C. H. v. d. Brink en H. P. Brouwer. Ondertrouwd: T. van Kooten en W. de Bruin P. Speelman 36 j. en N. Buitelaar 27 j. Loop der Bevolking. Gevestigd: C. M. E. Batelaan, Brugstraat 2 J. A. Hoogenboom, Oud-Bodegraven 9 A. J. Scheer, Kerkstraat 13 C. M. Griffioen. Wllhelminastraat 31 A. v. d. Voorn, Meije 125 A. W. Kooijman, Meije 122 H. Broek hof en gezin. Zuidzijde 23 J. L. van Leeuwen, Buitenkerk 51 K. de Ridder, Weyland 65. Vertrokken: J. T. A. M. B. cn M. Benschop, naar Leiderdorp, Boumanweg 46 J. G. Vonk. n. Zwammerdam C. 63 H. Helsbot, n. Zwam merdam 116 Wed. G. PostmaHeslinga en gezin, n. Baarderadeel, Jorwerd 50 M. G. Zaal. n. Castricum, Bakkum te Duinenbosch A. M. Straver. n. Leiden. St. JacobsgTacht 1 J. Lage. n. Langeruigeweide. Parallelweg la Ph. Möhle, n. Alphen a. d. Rijn. Hoorn 30. Gevonden: 2 rij wielbelastingm erken, 1 zwart damestaschje. 1 zwarte oliejas. 1 groen fluweel ceintuur, 1 klein hondje, 1 geborduurde ceintuur, 1 blauw lederen ceintuur, 1 portemonnaie met inhoud. 1 koralen halsketting, 1 rechter motorhand schoen, 1 blauwe stoffen ceintuur. 1 dames hoed, 1 mes, 1 potlood, een paar hooge hee renschoenen, 1 lederen handbeschermer, 1 wit hondje en 1 paardenzweep. Inlichtingen Maandagavond aan de poli tiepost. NIEUWKOOP. Loop der Bevolking. Gevestigd: G. J. Visser van Heemstede; P. M. Habermehl van Woerden. Vertrokken: W. de Carpentier naar A'dam; M. G. Janmaat naar Nieuwer-Amstel; J. H. Venne naar Wilnis; A. A. Roosenboom naar Hillegersberg; M. J. v. d. Meede, naar Hille- gersberg: M. Roodenburg naar Amsterdam. Burgerlijke Stand- Gehuwd: D. Bruyne en M. Roodenburg. Overleden: Ant. Schoorl oud 3 jaar. Zon- en feestd.: Buslichtinqen aan het station te Leiden BUS STATIONSPLEIN EN PERRON. De buslichtingen aan het Station ge schieden ongeveer 10 a 15 minuten na de hierboven vermelde lichtingen ten Postkantore. Bij KB. van 3 December 1938 is met ingang van 1 Februari 1939 aan den com mies bij den post-, telegraaf- en telefoon dienst J. van der Veen, aangewezen als directeur van het Post-, Telegraaf- en Te lefoonkantoor alhier als zoodanig eervol ontslag verleend. OUDE-WETERING. Jaarvergadering „Soli Deo Gloria". De Geref. Jongelingsver. „Soli Deo Glo ria" hield haar 62ste jaarvergadering in de Geref. Kerk alhier. De voorzitter, P. Ver- .veij, opende met het laten zingen van Ps. 138 vers 1, waarna hij voorging in gebed. Hierna las hij Ps. 148. Vervolgens brachten de secretaris en de penningmeester verslag over het afgeloopen jaar. Afgewisseld door inleidingen en voordrachten, brachten de afgevaardigden van verschillende vereeni- gingen hun gelukwenschen over. Na de pauze werd opgevoerd het historische spel „De sprake van Neerlands verleden". Na nog eenige voordrachten sprak ds. v d. Bos voor deze matig bezochte vergadering het slotwoord en eindigde met dankgebed. HAZERSWOUDE. Chr. Hist. Jongeren Groep. De Chr. Hist. Jongerengroep heeft in .Salvatori" een propaganda-avond gehou den welke flink was bezocht. De voorzitter, de heer M. Jansen opende met Schrift lezing en gebed, heette de aanwezigen har telijk welkom en sprak een kort inleidend woord. Daarna verkeeg de heer J. C. Pauw. vice- voorzltter van het Federatiebestuur het woord om te spreken over „De taak van de jongeren". In korte trekken wees spr. op de angst der tijden od de toestanden in andere lan den en wat er aan onze grenzen Dlaats vindt. Gewezen werd od de voorrechten van ons Nederland che volk en op de zegenin gen die genoien werden onder een Chris- teliike regeering. Dc jongerengroep werd in het bijzondei saifesooord ont getrouw te blijven aan he. Chr. Historisch beginsel en mede te werken tot het groot maken van TER AAR. Wintertszing „Jonathan". Voor de Ned. Herv. Jongeiingsvereeniging „Jonathan" hield de heer A. Barendrecht, cand. bot den H. Dienst te Delft een wlntër- lezing over Deuteronomium 3210 Na opening met gebed en gezang zette spr. aan de hand van zijn tekst uiteen hoe ook thans nog de weldaden des Heeren te zien j zijn in het vinden, het voeren, het onder- wtizen en het bewaren van Zijn volk. Met een gemeenschappelijk zingen van Ps. 17 4 werd de samenkomst gesloten. De rondrit op schaatsen. Naar wij vernemen zal de rondrit op schaatsen, welke de afd. Ter Aar van den Z.-H Ijsbond denkt te organiseeren, waar schijnlijk worden gehouden via Korteraar, Nieuwkoopsche Plassen Noorden. Zeven hoven, Nieuwveen, Ter Aar. De deelneming zal waarschijnliik ook voor niet-leden wor den opengesteld, daar ook elders belang stelling voor deze rondrit, die wel door een prachtig watergebied gaat. schijnt te be staan. WADDINXVEEN Burgerlijke Stand. Geboren: Willem, z. van W. J. Vis en N. W. Snoek Marijtje, d. van A. van Klaveren en M. C. Verboom Aagje, d. van K. van Ringe- lenstein en E. Hofstede Adriana. d. van G. Rooker en J. de Bruijn. Overleden: Johanna M. dc Jong 48 j., echt.ge- noote van B. Vermeij Aagje van Ringelen- stein M. Mansvelder. 44 j. echtgenoote van A. van der Ben. Ondertrouwd: H. J. Bulder en G. van der Hengst. Gevonden; huissleutel en haakwerkje, alpinomuts. beige muts, stuk touw, bruin dekzeil. „Waarom bent u nu nog zoo verdrietig? De brand is immers gebluscht!" zijn behalve aan ons Bureau ook verkrijgbaar bi] de Firma Ph. BROBBEL, Stationsweg no. 49 Fa. A. H. J. WIJTENBURG, HaarLstraal 2. W. G. J. VERBURG, Heerenstraat no. 2. Fa. A. SOMERWTL, Azn., Hoogewoerd 24. A. M. VAN ZWICHT, Breestraat no. 126. A. VAN EGMOND. Haven 2/4. W. VAN LEEUWEN. Janvossensteeg 19. VERVOOREN. Haarlemmerstraat no. 128. W. P. v. SAVOYEN. K. Rapenburg 12 A. BOEKHANDEL VAN DER VEEN Geversstraat no 59 - OegstgeesL ALGEM. LEESBIBLIOTHEEK RIETVELD t.o. het Postkantoor Leiderdorp en aan de Kiosken. NOORDWIJK AAN ZEE: S. DE ROOS Oude Zeeweg 41. WOUBRUGGE. De collecte voor de vervolgden om ge» loaf en ras heeft f. 93.50 opgebracht. ZOETERMEER. Raadsagenda. De Raad vergadert Maandagavond te 7.15 uur. 1. Mededeelingen; 2. Verzoek subsidie fanfarecorps; 3 Verzoek huurverlaglng E. W. Ooms; 4. Verzoek verlaging straatbe lasting J. Geavaerts; 5. Benoeming lid commissie tot wering van schoolverzuim; 6. Vaststelling rekening Drinkwaterleiding „De Tien Gemeenten"; 7. Kwestie huur- i-staling Burgerlijk Armbestuur; 8. Intrek king raadsbesluit buitengewone aflossing geldleening f.9873 75 van de Spaarbank; 9. Benoeming controleur steunverleenlng; 10. Verhuur ambtswonlg burgemeester; 11. Voorstel herziening straatverlichting Dorp» straat (ondergrondsche kabel 122. Wijzi ging begrooting 1938. S—2

Leidsch Dagblad | 1938 | | pagina 6