VICTOR HUGO ets zéér bijzonders jet nieuwe merk: LEIDSCH DAGBLAD - Tweede ft FINANCIEN DICKIE DONS EN DE TOOVERVISCII RECHTZAKEN VRAGENRUBRIEK imiSag II PieStl ma NOORDWIJK. Jaarvergadering Ver. v. Gcitenhouders. De Vereen, van Geitenhouders hield in „Flora'" haar jaarvergadering. De voorzitter, de heer W. v. d. Meulen, sprak een kort openingswoord en memoreerde het over lijden van aller vriend, den heer v. d. Molen, gediplomeerd dlerenverloskundige. De voor zitter herinnerde aan de reeks van vriend schapsdaden die de heer v. d. Molen voor de vereeniglng heeft verricht. Hij ruste in vrede. De notulen werden gelezen en onder dank goedgekeurd. MeJ. van Slochteren en de heer v. Oosten hebben de afdeeling vertegenwoordigd op de bondsvergadering. Uit het verslag bleek, dat het aantal ingeschreven geiten voor den bond op 5 Januari J.l. bedroeg 6047, n.l. 1115 stamboekgelten. 2279 registergelten en 2653 z.g. wilde gelten; een stijging van 353 stuks viel te constateeren. Een mooie voor uitgang. In de onderscheidene afdeelingen zijn thans 86 bokken. Besloten werd acht gelten ln de melk- controle te brengen. Als melkcontroleur zal optreden de heer Zuidhoek. Als tweede voorzitter werd gekozen de heer T. Noppe, die de benoeming aannam en door den voorz. werd gelukgewenscht, waarbij hij de hoop uitsprak dat de tweede voorzitter mag medewerken tot heil en vooruitgang der Noordwijksche Geiten- vereeniglng. Na de rondvraag sloot de voor zitter deze goed bezochte vergadering. RIJNSBURG. Intrede van ds. G. C. van Niftrik. Ds. G. C. van Niftrik te Vollenhove is voornemens 8 Mei a.s. bij de Ned. Herv. gemeente alhier zijn intrede te doen. na bevestigd te zijn door ds. H. P. Fortgens Van Voorschoten. Coöperatieve Boerenleenbank. De balans per 31 December 1937 luidt als volgt; Actief: kas op 31 Dec. 1937 f. 12.767.56; uitstaande vaste voorschotten f. 22.585.38: debet saldi in rek.-courant f. 576.040.06; aandeelen Centrale Bank en Grondkapitaal Bank f.380; stichtingskapitaal Spaarbank f.50; gebouwen f. 40.118.38; meubilair f 2299.85; poötehèquè en girodienst f. 855.03, landerijen f. 4932.25; nog te vorderen rente vaste voorschotten f. 527.41, tot. f. 660.535.92. Passief: spaargelden f.385.78005; credit saldi ln rek.-courant (leden) f. 196.402.46: idem Centrale Bank f. 20.496.54; reserve f 51.336.49; onderhoudsfonds f 474.45; saldo winst f. 6045.93; totaal f. 660.535.92. Loop der Bevolking. Gevestigd: C. Wenhorn van Woubrugge. Vertrokken: Chr. Pauw en gezin naar Leiden; P. de Koning en gezin naar Den Haag; M. A. Kagenaar naar Leiden; C. Heemskerk naar Cegstgeest; Joh. v. d. Mcy en gezin naar R'dam; S. L. Leenheer naar Rijswijk: Joh. v. d. Nagel en gezin naar Buschbell (Dultschland)D. J. v. Rijn en gezin naar Den Haag; Wed. G. den Haan en gezin naar Oegstgeest. SASSENHEIM. Burgerlijke Stand. Geboren: Adrlanus Johannes Marcelis, z. van J. Hoogervorst en G. Los; Willem Anthonie z. van D. A. Sluijmer en P. van Schalk; Jan z. v. A. Tukker en H. Vis; Joanna Maria Dorothea, d. van L. P. Geerlings en M. J. Simons; Peter z. van P. G. Loos en F. Kattenberg. Overleden: W. Meeuwlssen, oud 26 jaar. Loop der Bevolking. Gevestigd: Th. J. Dooden en gezin. Hoofd straat 364 van Lisse; J. Palsgraaf. Rusthoff- laan 53, van Zevenhoven; J. van der Mei en gezin. J. P. Gouverneurlaan 48. van Grïjpskerk. Vertrokken: J. Schalk. Koollaan 3, naar Lei den; M. Noordermeer. Iepenlaan 9, n. Lelden. Gevonden. Een padvindersmes; een bruine alpino- muts; een bruine muts; een vulpen; twee sleuteljes aan een touwtje; een grijze handschoen met gekleurde rand. Inllcthtingen bij de politie alhier. Vergadering Ingelanden Mottigerpoldcr. Onder voorzitterschap van den heer J. W. Marbus werd de Ingelanden-vergadering gehouden in hotel „Het Bruine Paard". Aanwezig waren ingelanden, die ln totaal kunnen uitbrengen 22 stemmen. In totaal kunnen uitgebracht worden 54 stemmen. De rakening over 1937 werd vastgesteld aan inkomsten op f. 1065.58 en aan uit gaven op f. 1178.31. zoodat het nadeelig saldo bedraagt f. 112.73, welk laatstgenoemd saldo weder wordt goedgemaakt door de nog te vorderen polderlasten ten bedrage van f. 278.80 De omslag bedroeg over 1937 f. 10 per H.A. De omslagplichttge grootte van den polder ls 89.94.56 H.A. De commis sie voor onderzoek van de stukken over 1937 (de heeren J. Nijssen. J. C. Verdegaal en W. v. d. Vlugt) had een en ander in orde bevonden. Voor onderzoek van de rekening over 1938 werden aangewezen de heeren J. Nijssen, W. v. d. Vlugt en J. A. Verde gaal en tot plaatsvervangende leden de heeren L. P. Zonneveld, C. W. Prins Gzn. en E. F. Knoppert. De begrooting voor 1938 werd vastgesteld aan inkomsten en uitg. op f. 2184.26. Het batig saldo werd geraamd op f.56, zijnde 6e post .Onvoorzien". De omslag werd, evenals over 1937, begroot op f10 per H.A. De rekening over 1937 toont aan, uitga- ven, onderhoud bemaling f.2.63; stroom verbruik 1326 K.W.U. ls f. 292.35; rente van de 4 1/8 pet. geldleening pro resto f. 2100 loorspronkelijk f.35001 f 93.84: aflossing f.175 enz. De heer J. W. Marbus, voorzitter, was aan de beurt van aftreding, doch was in verband met zijn leeftijd niet herkiesbaar. Tot den scheldenden voorzitter werden vaardeerende woorden gesproken en werd hem dank gebracht voor de op buiten gewone wijze behartiging van de belangen van den polder. Na schriftelijke stemming werd tot voor zitter gekozen de heer J. C. Verdegaal. Be sloten werd tot verkoop van een stukje water aan den Provincialen Waterstaat, ten behoeve van den aanleg van de Tey- "ngerlaan. De keur of politieverordening van den Polder zal, overeenkomstig de voorschrif ten, moeten worden herzien. Het cnlwern zal ter visie worden gelegd. Het bestuur zal trachten den rentevoet van de geldlecnlng te doen verlagen. Het crediet bij de Coöp. Boerenleenbank werd weder bepaald op 1-1600. Verg. Ingelanden Roodemolenpolder. In hotel „Het Bruine Paard" vergader den de stemgerechtigde Ingelanden van den Roodemolenpolder De voorzitter, de heer A .J. Verkleij, heet te den Ingelanden welkom. Vertegenwoor digd waren 26 stemmen, terwijl hoogstens loinnen worden uitgebracht 55 stemmen. Na bespreking van de rekening over 1937 werd deze vastgesteld aan Inkomsten op 1.1759.12 en aan uitgaven op f. 2083.59. Het nadeelig saldo bedraagt alzoo f. 324.47. De omslag was over 1937 f. 12 per H.A. De commissie voor onderzoek van de reke ning over 1937, bestaande uit de heeren H J. Speelman, J. C. Verdegaal, B. Beider be vond alles ln orde. Tot leden van de commissie voor onder zoek van de rekening over 1938 werden be noemd de heeren W. Warnaar, L. van Noort en J. de Ridder. Tot plaatsvervangers wer den benoemd de heeren J. P. Ruigrok, E. Beider en J. van Hoorn. Vervolgens werd de begrooting voor 1938 vastgesteld aan inkomsten en uitgaven op f. 2335.38, inbegrepen het batig saldo ad. f. 168.66. De omslag werd geraamd voor 1938 op f. 12 per H.A. Tot poldermeester werd benoemd de heer J. C. Verdegaal, in de vacature van den heer A. J. Verkleij, die ln 1937 tot voorzit ter werd gekozen. Het crediet bij de Boerenleenbank werd bepaald op f. 1000. De hooge onderhoudskosten van de be- mallngsinrlchting zullen aan een nader onderzoek worden onderworpen. VOORSCHOTEN. Chr. Hist. Jongerengroep. In het gebouw voor Chr. Belangen hield de Chr. Hist. Jongerengroep een openbare vergadering, waarin als spreker optrad mr. dr. G. Kolff. lid der Eerste Kamer met het onderwerp „Vol vertrouwen voorwaarts". De voorzitter, de heer A. Fortgens. opende met het doen zingen van Ps. 150 1 en ge bed. Spr. verwelkomde de vertegenwoordi gers van het Statenkrlngbestuur Lelden, Chr. Hist. Klesvereen., van verschillende groepen uit andere plaatsen, de heer O. R. I. Viveen en den spreker. Hierna sprak mr. dr. G. Kolff, wlen het verheugde, dat de jongere generatie zich meer en meer voor de politiek gaat Interes seeren. Voor men het goed wist, zag men de scherven van een schijnwelvaart. Voor het jongere geslacht lijkt de weg moeilijk en een verkeerd begrepen nationalisme vergroot de moeilijkheden. Ook de financieele toestand van Neder land is hoogst moeilijk. Ten slotte wil spr. aantoonen, dat bij het weinig opwekkends dat hij deed hooren, men toch met ver trouwen voorwaarts gaan moet. Met Gods hulp zal men de moeilijkheden te boven komen, maar dan moet men niet gaan zitten mopperen, maar als rustige trouwe burgers zich achter de regeering scharen, om te behouden wat behouden kan worden, niet slaafs, maar met behoud van eigen meening. In de Chr. Hist. Unie heeft men jonge menschen noodig en in de Jongerengroep moet men zich ontwikkelen. Met het Chr. beginsel alleen komt men er niet, maar hieraan moet men de richtlijnen ontleenen en na ernstige studie kunt gij uw meening bepalen. Geen verdeeldheid, maar verbroe dering, waardoor een grootere krachts ontplooiing kan worden verkregen van het rechts Protestantsch deel van het Neder- landsche volk. De voorzitter dankte den spreker. Na een verloting voerden verschillende leden der Jongerengroep het historisch tooneel- stuk op „Slaet op den trommele", een epi sode uit den 80-jarigen oorlog. Vooral het spel van Anna Jansz., Maarten de Lepelaer ,en Prins Willem viel te prijzen. Het was reeds na middernacht toen de voorzitter sloot met het laten zingen van Gez. 96, waarna ds. H. P. Fortgens voorging in dankgebed. Nadat allen nog twee coupletten van het Wilhelmus hadden gezongen ging men huiswaarts. Het gebouw was tot in alle hoe ken gevuld. Loop der Bevolking Gevestigd: J. M. Stok. Leidscheweg 191 Mej. H. Uitslag. Leidscheweg H. J. van der Wal en gezin. Papelaan 68 M. A. Filippo Unimels en gez., Rijndijk 106 Mej. L. van Dijk, Rijndijk 10. Vertrokken: Mej. M. Storm, naar Zoeter- woude F. 81 Mej. J. D. van den Berg, naar Utrecht. Helling 118 Mej. H. van Vollenho ven, naar Amsterdam, J. J. Cremerpl. 41 Mej. M. H. Bosman, naar Meppel, Javastraat 10 Mej. M. H. A. Kok, naar Leeuwardera- deel. 1ste Torendwarsstraat 47 J. G. de Rid der. naar Den Haag, Meloenstraat 54 P. Steeneveld, naar Leiden, Steenstraat 43 J. Bekker—Gerwig en gezin, naar Leidschendam, Achterweg 32 H. C. Smits, naar Gorssel, Eefde J. J. Raadschelders, naar Amsterdam, 2de Ringdijk 2 Mej. E. A. van der Eist, naar Leiden. Breestraat 115 A. Schaap en gezin, naar Lemsterland, Lemmer P. H. Dijkman, naar Leiden, Groenoordstraat 5. WASSENAAR. Loop der Bevolking. Gevestigd: S. P. Ammon. Buurtweg 14 C. M. Bekker. Ridderlaan 1 L. Breidler, van Calcarlaan 14 J. P. van Drongelen en vrouw Wittenburgerweg 172 J. Felleman en gezin, Hyaclnthstraat 23 I. J. C. de Gast, Klinge laan 7 N. Geijteman, v. Zuylen v. Nijevelt- straat 76 A. Goldgrliber, Konijnenlaan 33 C. A. Hemelaar. Rijksstraatweg 372 N. Hauppermans, Waalsdorp G. van der Klauw Ridderlaan 1 Wed. M. F. van de Meulen geb. Krohof, Prinsenweg 17 J. J. Loonen, Eikenlaan 35 E. Messner, Groot Hoefijzer- laan 16 J. van der Meij, v. Zuylen v. Nfje- veltstraat 18g A. Pistolnik, Bloemcamplaan 12 Th. Schriebl, v. Z. v. Nijeveltstraat 32 K. Sikora, Willem III laan 7 C. W. H. Spoor, Rijksstraatweg 600 T. Stevens, Zijde- weg 18 M. R. W. Hanrath geb. Tcppema. Eikenlaan 22 M. J. Voerman, Rijksstraatweg 324 L. J. Wjjers, Duinlustweg 21. Vertrokken: A. K. den Duijn naar Amster dam. Grlmburgwcg 10 J. de Wit en dochter naar Voorburg, v. Halewijnlaan 413 E. Kurt- scheid naar Den Haag, Carel van Bylandtlaan 8 B. A. M. v. Rooijen naar Den Haag, W. v. Oudshoornstraat 25 H. v. Klaveren naar Californië (U.S.A.), 1000 St. Mason R. H. J. H. Fortuyn naar West-Indië, Curagausche Scheepvaart Mij., Emmastraat, Curagau J. Beulen naar Den Haag, Hendrik Zwaarde- croonstraat 127 E. Meinerke geb. Nagel, naar Den Haag, Nieuwe Parklaan 17 E. J. A. F. Diederix naar Londen 235 Courtsroad S. E. 9 Nadolski naar Bottrop. Did. L. Korbee naar Noordwijk, Plet Heinstraat 80 A. E. C. Driessen geb. Lanzing naar Soerabaya J. M. C. van Lammeren naar Arnhem. Koningsweg 24 A. Poelman naar Emmen, Erica 215 G. M. San Giorgl naar Nijmegen, St. Anna- straat 289 T. Bieze naar Laren, N.-H., Sta tionsweg 7 E. Kunisch naar Bottrop, Did. Wed. I. Karres geb. De Vries naar Cannes, Frankrijk Th. A. B. Arendse naar Amster dam, Spui 21 W. A. Overdevest naar Den Kaag. Pasteustraat 296 Wed. E. C. ter Meu len geb. Verbiest naar Den Haag, Oude Sche- venlngscheweg 33a P. J. Thierry n. Avereest, Boschlaan l 265 J. en M. Remmelzwaal naar Katwijk, Kerksteeg 34 Th, W.-A. Debets naar Schiebroek, Berkenlaan 10 A. M. Tönis naar Den Haag, Grebbestraat 31. Burgerlijke Stand. Geboren: Bernardina Hendrika, D. van C. A, Voorham en H. B. van Venrooij Maria Hen drika, D. van A. Mol en J. F. Herling Abra ham Gijsbertus, Z. van C. van Tol en C. P. H. Hoek Hermanus Marcellinus Josephus Maria, Z. van A. T. P. M. Wildenberg en J. C. Over devest Leonardus Hubertus Jozef, Z. van B. A. W. Snelderwaard en E. C. G. Rooijakkers Johanna Cornelia Lucia, D. van G. E. J. de Klerk en C. Stok. Overleden: .Louise Mathilde Lydia van der Does 86 j., weduwe van H. P. G. Munnink- huizen. Ondertrouwd: P. Pool en J. J. de Kloe P. de Keyzer en R. I. von Schreibershofen J. J. Couturier en C. Ubedajrj. 6 Vergane ring „Bellamy". Onder groote belangstelling werd in de Grooten Ouden Deijl door de ver. Bellamy een openbare vergadering gehouden. Namens de Wassenaarsche groep werd de bijeeenkomst ingeleid door den heer J. Boogaard, lid van het hoofdbestuur. Mr. A. Manussen uit De Bilt sprak over welvaart voor allen, t. w. zoowel mate- rieele, geestelijke als zedelijke welvaart. Spr. stond geruimën tijd stil bij de hui dige werkloosheid; volgens hem is de crisis niet anders meer op te lossen dan volgens de gedachte van Bellamy, t. w. te breken met het bestaande winstsysteem. Nu wordt er steeds meer uitgegeven dan ontvangen hetgeen een groote verarming betee- kent en daaraan gaat het economische leven kapot. Ook de geestelijke armoede zal met het .systeem Bellamy worden opgeheven. Dan Zullen de thans 17.000 leegloopende onder wijzers weder een functie kunnen bezetten, waaraan momenteel behoefte is, wanneer de groote klassen worden afgeschaft. Voorts zal er ook moreele rijkdom komen, want de lage motieven om zich te verrij ken zullen wegvallen, terwijl op alle gebied de voorlichting zal toenemen. Aflosbaarstelling van obligatiën en pandbrieven. Door het bestuur van de Vereeniging voor den effectenhandel wordt het volgende medegedeeld De daling van den rentevoet heeft ten gevolge gehad, dat tal van de in de prijs courant opgenomen obligatiën en pandbrie ven aflosbaar werden gesteld en werden geconverteerd in leeningen van een lage re n rentevoet. Hoewel in het algemeen het recht van den debiteur erkennend om zijn schulden te allen tijde af te lossen (behoudens de beperkingen volgens het burgerlijk wetboek en de beperkingen, welke zijn overeengeko men), is het bestuur toch van oordeel, dat die onbeperkte vrijheid van aflossen in sommige gevallen tot ongswenschte gevol gen heeft geleid. Het is voorgekomen, dat een nog geen jaar geleden boven pari uitgegeven leening reeds nu is aflosbaar gesteld en geconver teerd in een leening van een lager rente type. Gezien het agio. dat door de obliga tiehouders bij de uitgifte is betaald, is het proctlsche resultaat, dat zij een belangrijk lagere rente hebben genoten dan het rente type hun ln uitzicht ste'rle _ilet komt het bertuur daarom voor, dat het wenschelijk is als eisch te steller dat in de prospectussen van nieuwe in de notee ring op te nemen guldensleeningen. welke boven pari worden uitgegeven, wordt be paald, dat, Indien verstrekte of algeheele vervroegde aflossing gedurende het eerste jaar na de uitgifte geschiedt, het geheele agio bij de hoofdsom moet worden bijbe taald. Indien zoodanige aflossing gebeurt in het tweede jaar van den looptijd, zal b:j_ betallg moeten geschieden van 2/3 van het betaalde agio en wanneer zij geschiedt in het derde Jaar van den looptijd, van 1/3 van het agio. Ten aanzien van alle guldensleeningen acht het bestuur het bovendien met behoud van het recht van de debiteuren om te allen tijde deze leeningen af te lossen voor zoover de aflossingsbevoegdheid niet voor een zekeren termijn is uitgesloten, een redelijken eisch ten b:hoeve van de be leggers, dat zij, indien reeds binnen een jaar na den stortingsdatum versterkte of algeheele vervroegde aflossing plaats vindt, van den debiteur een schadeloosstelling ontvangen. Deze schadeloosstelling zal moe ten bedragen 1 procent 's jaars. en wel naar het aantal maanden (gedeelten van een maand als een geheele maand gerekend) dat tusschen den dag der versterkte of al geheele vervroegde aflossing en het einde van de voornoemde periode van een jaai na den stortingsdatum nog moet verloopen. Indien de uitgifteprijs der betreffende leening beneden pari is geweest, zal de schadeloosstelling slechts verschuldigd zijn, indien en voor zoover deze het genoten disagio overtreft. Guldensleeningen, waaromtrent boven staande bepalingen ten aanzien van ver sterkte of algeheele vervroegde aflossing niet in de prospectussen worden opgeno men, zullen niet tot de officieels noteerig worden toegelaten. Ten aanzien van pandbrieven bestaat reeds bij een aantal hypotheekbanken het goede gebruik, dat hetzij uitdrukkelijk bij de uitgifte wordt bepaald, hetzij op andere wijze er voor wordt zorg gedragen, dat pandbrieven niet binnen tenminste een jaar na de uitgifte weder worden aflosbaar gesteld. Het spreekt overigens vanzelf, dat dezelf de motieven, welke tot vorenstaande bepa lingen hebben geleid, in beginsel ook op pandbrieven toepasselijk zijn. zoodat, voor zoover er hypotheekbanken mochten zijn, die het goede gebruik nog niet in toepas sing brengen, deze dit voortaan ongetwij feld eveneens zullen invoeren. Voorzoover reeds in de prijscourant op genomen leeningen betreft meent het be stuur te kunnen verwachten, dat de debi teuren deze bepalingen als een behoorlijke uitvoering van de overeenkomst zullen erkennen en zich naar de billijke strekking daarvan zullen gedragen, aangezien het doel van de nieuwe bepalingen is de be scherming van den belegger, die zijn geld aan den debiteur heeft toevertrouwd. 15. Dickie mocht ook nog iets wenschen van den toovervisch en toen zei hij vlug wat er onder het vorige plaatje te lezen is. „Goed", zei de visch. „ook dat zal gebeuren; maar nu ga ik eten, dus verder moet je niet zeuren". En toen hij zoo had gesproken, is hij dadelijk weer onder gedoken. Dickie en Okkie keken elkaar vol verbazing aan en Dickie zei: „'Nu zullen wij maar vlug naar huis toe gaanl" Zij roeiden dus haastig weer naar het land, maar zij trokken het bootje natuurlijk eerst netjes cp den kant, voordat zij het bosch in glngsn, zoo vlug als zij maar konden loopen. Ckkie sprak intusschen: „Dat onze wenschen vervuld zijn durf ik haast niet hopen". „Ik kan het ook nog niet gelooven". zei Dickie, „maar het zal ons wel heel vlug blijken, als wij bij ons in de buurt overal gaan kijken". DE VOETBALPOOLS. De Hooge Raad heeft heden arrest ge wezen in de kwestie der z.g. voetbalpools Bij vonnis van den kantonrechter te Rot terdam was A. de J. aldaar, wegens het or- ganiseeren van een loterij zonder vergun ning in den vorm van een z.g. voetbal pool, n.l. het raden van de uitslagen van in Engeland gespeelde wedstrijden tot f. 5.50 boete subs. 1 dag hechtenis veroor deeld, welk vonnis de rechtbank had be vestigd, doch waartegen de J. cassatie had Ingesteld. Overeenkomstig de conclusie van den procureur-generaal heeft de Hooge Raad heden het cassatieberoep verworpen. De raad was van oordeel, dat in het vonnis terecht is beslist, dat hier werd gehouden een loterij in den zin der wet en dat de winners der uitgeloofde prijzen werden aangewezen door een kansbepaling, waarop zij geen overwegenden invloed konden uit oefenen. DE WOLFSANGEL. De Hooge Raad heeft heden arrest ge wezen in de zaak van den officier van justitie te Zutphen tegen een vonnis van de rechtbank aldaar, waarbij is bevestigd een vrijsprekend vonnis van den kanton rechter te Deventer, voor wien J. H. L. de B. te Nieuwer Amstel zich heeft moeten verantwoorden wegens ten laste gelegde overtreding van het uniform verbod, omdat hij met een auto gereden had, beplakt met gekleurde wolfsangels. In zijn vrijsprekend vonnis heeft de kan tonrechter overwogen, dat ter terechtzit ting niets gebleken is omtrent de opzich tigheid, terwijl er ook overigens geen sprake van zou zijn, dat de wolfsangel een teeken zou zijn, waarmede uitdrukking ge geven wordt aan het streven der N.S.B. De rechtbank heeft deze gronden over genomen en verklaarde het cassatieberoep van den officier van justitie te Zutphen niet ontvankelijk. In kistjes van 25 en 50 stuks In kartonnen doozen van 10 stuks a 6(U 7940 (Ingez. Med.) 477ste STAATSLOTERIJ (Niet officieel) Trekking van Maandag 21 Maart 1938 le klasse, le Itfst Hooge Prijzen 1500.— 8685 1000.— 3167 18960 400.— 1168 9C70 200.— 15099 18293 100.— 6035 6604 7416 9503 17744 Prijzen van f20. 1078 1102 1106 1129 1146 1150 1170 1187 1241 1248 1266 1326 1414 1459 1466 1478 1488 1519 1595 1696 1743 1760 1792 1845 1937 1986 2018 2072 2079 2115 2180 2184 2225 2227 2245 2254 2302 2313 2317 2394 2402 2410 2470 2501 2529 2543 2560 2587 2595 2642 2664 2665 2686 2693 2744 2843 2870 2872 2909 2924 2929 2956 3053 3055 3073 3142 3237 3262 3274 3327 3339 3406 3411 3431 3434 3437 3472 3496 3511 3514 3523 3593 3606 3631 3656 3692 3707 3720 3754 3779 3825 3827 3900 3973 4028 4034 4039 4055 4067 4083 4089 4101 4103 4135 4156 4186 4226 4309 4354 4365 4388 4423 4451 4509 4515 4599 4616 4660 4679 4716 4860 4869 4892 4949 4953 4983 5021 5023 5085 5136 5141 5146 5184 5233 5349 5354 5399 5510 5513 5520 5537 5549 5594 5648 5703 5705 5731 5747 5752 5761 5788 5789 5832 5833 5846 5852 5872 5921 5953 5967 6007 6024 6025 6031 6079 6110 6124 6130 6152 6205 6285 6325 6409 6419 6424 6467 6507 6517 6520 6527 6582 6592 6627 6628 6630 6674 6687 6703 6777 6792 6807 6814 6845 6855 6873 6875 6879 6895 6904 6933 6941 6943 6991 6995 7038 7050 7110 7138 7145 7161 7163 7169 7193 7196 7210 7238 7279 7298 7335 7368 7415 7436 7461 7518 7530 7537 7595 7689 7751 7778 7869 7923 7936 8008 8048 8088 8096 8225 8274 8287 8314 8390 8414 8423 8427 8443 8465 8477 8499 8513 8521 8524 8545 8554 8583 8596 8615 8651 8661 8677 8708 8722 8729 8779 8781 8848 8883 8897 8933 8935 8936 8939 8983 9002 9093 9102 9106 9155 9169 9200 9224 9228 9268 9438 9463 9492 9504 9525 9534 9548 9568 9570 9572 9573 9584 9588 9590 9595 9603 9630 9633 9748 9785 9825 9886 9920 9928 10002 10071 10080 10085 10121 10124 10125 10152 10203 10245 10255 10267 10320 10327 10330 10333 10337 10402 10406 10436 10437 10438 10460 10462 10465 10517 10524 10552 10556 10559 10561 10589 10591 10595 10605 10612 10638 10655 10761 10794 10899 10924 10960 10980 11005 11009 11029 11048 11115 11116 11124 11126 11138 11208 11237 11270 11287 11291 11299 11310 11351 11413 11430 11443 11489 11524 11584 11614 11646 11650 11658 11683 11710 11717 11748 11752 11757 11779 11869 11876 11895 11943 11950 11976 11985 11990 12029 12031 12138 12158 12164 12167 12201 12212 12236 12252 12309 12338 12360 12403 12426 12437 12488 12489 12492 12496 12500 12518 12600 12647 12691 12722 12753 12762 12787 12788 12789 12790 12799 12803 12806 12811 12850 12893 12992 13011 13040 13045 13064 13076 13102 13112 13133 13142 13172 13190 13245 13251 13333 13361 13365 13389 13396 13438 13438 14343 13505 13536 13607 13612 13642 13651 13661 13681 13741 13758 13759 13787 13799 13801 13811 13835 13868 13945 13981 13999 14006 14033 14047 14069 14087 14131 14164 14176 14209 14213 14231 14276 14264 14290 14293 14307 14328 14337 14449 14451 14460 14461 14466 14474 14481 14493 14508 14547 14564 14584 14588 14624 14758 14768 14772 1430C 14835 14838 14865 14901 14927 14945 14968 14987 15039 15057 15112 15122 15142 15159 15192 15202 15263 15287 15299 15338 1541G 15492 15559 15573 15599 15619 15655 15676 15741 15782 15804 15809 15832 15845 15922 15953 15968 16030 16129 16238 16291 16292 16336 16347 16373 16383 16468 16524 16549 16605 16644 16656 16672 16724 16763 16874 16917 16956 16969 17012 17032 17038 17051 17093 17096 17105 17150 17271 17295 17304 17323 17382 17389 17423 17465 17462 17541 17556 17578 17599 17641 17693 17749 17777 17830 17903 17913 17951 17966 17976 18002 18037 18098 18105 18122 18158 18174 18179 18202 18211 18239 18240 18291 18437 18443 18564 18575 18585 18638 18658 18676 18711 18724 18767 18777 18796 18832 18850 18902 18923 18936 18977 19006 19020 19023 19029 19059 19065 19134 19157 19159 19218 19230 19274 19308 19336 19372 19378 19450 19473 19487 19545 19577 19606 19610 19653 19676 19677 19682 19720 19732 19753 19829 19840 19898 19903 19936 19943 19958 19978 19987 19994 19995 19999 20004 20073 20074 20225 20249 20273 20300 20317 20339 20368 20370 20412 20515 20538 20541 20542 20551 20578 20585 20599 20604 20624 20633 20641 20668 20679 20725 20795 20806 20812 20859 20880 20892 20894 20901 20914 21004 21025 21076 21108 21166 21175 21250 21299 21305 21343 21358 21391 21398 21405 21478 21535 21618 21628 21658 21705 21750 21772 21842 21865 21901 21951 21964 21977 21990 B. V. te L. Geheel of gedeeltelijke kwijt schelding verzoeken aan den directeur dei- Directe belastingen te Utrecht. 3—2

Leidsch Dagblad | 1938 | | pagina 7