r PEREZ— LEIDSCH DAGBLAD - Eerste Blad Vrijdag 4 Februari I93B PERZISCHE TAPIJTEN Koninklijke Familie hartelijk toegejuicht I AANPASSEN Het proces tegen ds. Niemoeller Bij elke poeder, bij elk parfum Elk stuk is zichtbaar geprijsd Rijtoer door Baarn en Soest AANPASSEN, LAAT VOOR U WASSCHEN! VEREENIGDE WASSCHERIJEN N.V. Weer een Engelsch schip tot zinken gebracht KORPSDINER ONDEROFFICIEREN 4e REGIMENT INFANTERIE. Ter gelegenheid van de Blijde Gebeurtenis. Toen de verwachtte blijde gebeurtenis op het Palels Soestdij k officieel bekend was geworden, opperde een der onderoffi cieren van 4 R.I. het denkbeeld, om. ter gelegenheid van de geboorte, een korps- diner te organiseeren voor de Onderoffi cieren van 4 R.I. met hunne dames. Dit voorstel vond algemeen bijval, zoodat on middellijk en spontaan een commissie in het leven geroepen werd. Daar eeplge mil de gaven was het fundament spoedig ge legd en werd als datum voor het diner ge kozen db dag na den natlonalen feestdag. Op dezen dag togen alle onderofficieren van 4 R.I. naar het Savoy-restaurant. Na cenige oogenblikken met elkander vertoefd te hebben in het restaurant, waar een or kest direct voor de juiste stecuning zorg de, ging men om 7 uur aan tafel. Een smaakvolle versiering was in de gezellige eetzaal aangebracht en de tafels waren eveneens keurig verzorgd. De commandant van het 4e Reg. Inf., luitenant-kolonel H. D. Buurman, die door de Commissie was uitgenoodigd, had hier aan spontaan gevolg gégeven. wat door al len bijzonder op prijs werd gesteld. Voor dat de plaatsen werden ingenomen, wer den alle dames aan Overste Buurman voor gesteld. D; adjudant-onderoff.7adm. W. E. Wolvers sprak als tafelpresident een kern achtige tafelrede uit. na eerst allen en in het bijzonder Overste Buurman een harte lijk welkom te hebben toegeroepen. Uiting gevende aan gevoelens van trouw en groo- te liefde voor het Vorstenhuis, is dit korps diner georganiseerd, om gezamenlijk het feest te vieren van onze kleine Prinses Beatrix! Hierna werd staand uit volle borst het le couplet van het Wilhelmus gezon gen. Overste Buurman sprak hierna zijn groote voldoening uit over hetgeen door zijn Onderofficieren was tot stand ge bracht. Daarna sprak hij over de geschie denis van het Huis van Oranje; over de geboorte van de nieuwe Oranjetelg, over de beteekenls voor het Huis van Oranje, voor ons Volk en voor ons Vaderland. Hij eindigde met het verzoek om gezamenlijk een heildronk te wijden aan onze geëer biedigde Koningin, het Prinselijk Paar en de kleine Prinses. Besloten werd een gelukstelegram te zen den aan de Prinses en den Prins aan het Taleis Soestdijk. Voordat Overste Buurman heenging, zette de Sergeant-Maj-Adm. Trippenzee. van uien het Initatief was uitgegaan tot het organiseeren van dit korpsdiner, nog eens uitvoerig de groote waarde uiteen, om bij dergelijke gelegenheden in feeststemming bijeen te zijn. zulks ter bevordering van de goede verstandhouding onderling. Spr. voegde daaraan den wensch toe dat bij een eventueele herhaling van het korpsdiner Overste Buurman zoo hij nog het com mando over 4 R.I. zou mogen voeren wederom aan de uitnoodiging gevolg zou wiilen geven, waarna hij een dronk instel de od het 4c Regiment. Veie hartelijke en geestige speechjes wis selden elkander af: de stemming was per fect. Een eeresaluut aan de Commissie, ge vormd door de heeren Blokker, Kramp, Hakker Hendriksen, Hederik, Lammerse. v. Iterson. Blodkamp en Hovenier is ook hier wel op zijn plaats. De muziek tijdens het diner droeg het hare bij tot vrooüjke stemming welke voortduurde tot het mid dernachtelijk uur, dat tevens het uur van huisgaan was. En men keerde hoogst vol daan huiswaarts! Het diner van de On derofficieren van 4 R.I. mocht in alle op zichten volkomen geslaagd heeten. past "4711" Matt-Creme, de neutrale schoonheids crème, met de frissche geur van "4711" Eau de Cologne Zij is het ideale schoonheidsmiddel voor verzorging en bescherming der huid. "4711" Cold Cream voor de nacht! Zij reinigt, voedt en ver sterkt. TUBEN ".40 "-65 5570 (Ingez. Med.) 'S-G RAVENHAGE NOORDEINDE 140 C 5572 deze avond moest slagen. Tusschen de bedrijven door, werden zoowel voor de dames en heeren onder linge wedstrijden gehouden o.a. in sjoelen, schieten en andere spelen. Dit alles, afgewisseld met een dansje, vormde een gevarieerd programma, dat den avond deed omvliegen. Het was reeds diep in den nacht, toen tot besluit het souper aanving. Verschil lende sprekers voerden het woord en brachten dank aan het bestuur, voor het organiseeren van dezen avond. Het Sana toriumfonds werd niet vergeten. Voor Onze Parel werd plm. f. 7 bijeengebracht. Het laatste woord was aan den voorzitter, die te 3 uur dezen buitengewoon geslaagden feestavond met een dankwoord aan allen sloot. Het muzikale gedeelte werd op keu rige wijze verzorgd door de heeren Hofenk en Jansen. Gistermiddag is tijdens het kaartspel in een ontspanningslokaal van werkloozen aan de Beestenmarkt ruzie ontstaan, waarbij de 25-jariae W. P. den 17-jarigen H. v. d. M.. wonende in Joubertstraat, zoo danig op het hoofd heeft zeslagen, dat deze zich onder geneeskundige behandeling moest stellen en zelfs naar het Academisch Ziekenhuis moest" worden overgebracht ter behandeling. ERNSTIGE AANRIJDING. Nadere inlichtingen gcwenscht. Bü de politie is eerst thans aangifte ge daan. dat Maandagavond omstreeks half- negen de 74-jari.ge I. W. C., wonende in de Medusastraat, oo de Hoogewoerd nabij de Sint Jorissteeg is bekneld geraakt tusschen een aldaar staande schutting en een stads, tram, waardoor hy vier ribben brak en inwendige kneuzingen bekwam. De oude heer is te voet huiswaarts gekeerd, doch naderhand ln het Dlaconessenhuls opge nomen. Momenteel is zijn toestand zelfs niet geheel en al zonder gevaar. De commissaris van politic verzoekt de beide dames, dia van dit ongeval getuigen waren en zelf ook in het gedrang een oogenblik onder den voet zijn geloopen, zich te willen vervoegen aan het politie bureau, afdeeling recherche, Donderdag 10 dezer zal de bekende hoogleeraar uit Gent, prof. dr. H. J. De Vleeschauwer voor de Leidsche Vereeniglng voor Wetenschappelijke Voordrachten een lezinig houden over: „Uit de wereld van het Schoone". Voor het ingenieurs-examen koloniale bosohbouw aan de Landbouwhoogeschool te Wagenlngen slaagde de heer R. van der Meylen, alhier. (Ingez. Med.) FEESTAVOND MUZIEKVER 6e R.V.A. In verband met de geboorte eener Prinses. onderofficleren-muzlekvereeniging 6e R V A. hield gisteravond ln de bovenzalen van het restaurant ,,de Harmonie" een feestavond ter gelegenheid van de blijde gebeurtenis in het Vorstelyk Gezin Te plm. halfnegen opende de voorzitter de" heer F. J Voorbij, de feestelijk gestemde vergadering, met het verzoek gezamenlijk het „Wilhelmus" te zingen. Hierop stelde oe voorzitter voor, een telegram van ge- lïjkwensch aan het Vorstelijk Gezin te zenden, welk voorstel met levendig ap plaus werd begroet. De inhoud van het telegram luidt als volgt: Aan Hare Kon. Hoogheid Prinses Juliana en Zijne Kon. Hoogh. Prins .Bernhard, Paleis Soestdijk. De Onderoff.-muziekvereeniging „6e R. V.A." met haar directeur in feestvergade- ring bijeen, biedt Uwe Kon. Hoogheden haar eerbiedige gelukwenschen aan bij de geboorte van Uw Dochter Beatrix. Namens het bestuur, (w.g.) F. J. VOORBIJ, voorzitter. P. VERMEER, secretaris. Vervolgens heette de voorzitter den di recteur den heer Bolderdijk met echtge noote hartelijk welkom, evenals het eere lid den heer Miltenburg en echtgenoote, alsmede de heer en mevrouw Van Thiel. Hij hoopte dat deze feestavond op waar dige wijze zou worden gevierd en in alle opzichten mocht slagen. Hiermede ver klaarde de voorz. den feestavond voor ge opend. Onmiddellijk hierna kwam de conferen cier. de heer Lambermont. in actie, die er spoedig de goede stemming in bracht door kostelijke grappen en door zijn leiding bij de „community-singing". Trouw bijgestaan door zijn rechterhand den heer Bucksteeg, die de feestvierenden deed bulderen van het lachen (vooral de aanschaffing van gas ln het dorpje A sloeg geweldig in) kon het niet anders of Voor de eerste maal sedert de heug lijke gebeurtenis ten paleize Soestdijk heeft de bevolking van Baarn en Soest heden gelegenheid gekregen tegenover HJVI. do Koningin en prins Bernhard zelf uiting te geven aan haar vreugde over de geboorte van de prinses, en op duidelijke wijze heeft zij vandaag haar liefde voor onze Koninklijke familie ge demonstreerd. Gisteren werd het bekend, dat de Koningin voornemens was heden een rijtoer te maken, waarbij Zij echter wilde afzien van elk officieel huldebe toon. De bevolking van Baarn en Soest dijk heeft dezen wensch geëerbiedigd, doch dat kon niet verhinderen, dat overal langs de route, die gevolgd werd, spontane sympathiebetuigingen telkens opnieuw en vaak op stormachtige wijze tot uitdrukking kwamen. Te ongeveer kwart over twaalf vertrok de stoet van het Prinselijk Paleis, waar voor evenals in de af geloopen week, weer vele belangstellenden stonden opgesteld, terwijl de rUksveldwacht voor een goede afzetting zorgde De stoet werd voorafge gaan door de auto van den burgemeester van Baarn, Jhr. mr. Van Reenen, naast wien had plaats genomen de particulier secretaris van prins Bernhard, jhr. Dedel. Dan volgden de drie hofauto's, groote Ca dillacs, waarvan de kap geopend was. In de voorste auto zat H. M. de Koningin, die gekleed was ln een grijzen bontmantel en die een blauwe hoed droeg. Aan Haar linkerzijde had prins Bernhard plaats ge nomen, gekleed in donker costuum, êen anjer ln het knoopsgat en blootshoofds. In de tweede auto zaten prinses Armgard en prins Aschwin, terwijl ln de derde de leden van de hofhouding freule Van Asbeck, hof dame van H.M. de Koningin, jhr. De Jonge van Ellemeet. adjudant van H. M. de Ko ningin en kapt. De Roo van Alderwereït, adjudant van prins Bernhard, hadden plaats genomen Langs den Amsterdamschen straatweg ging het ln de richting van Baarn. Reeds bij de Generaal van Heutzlaan stond een groote menigte opgesteld, die de Koningin en prins Bernhard lulde toejuichte. Uiteraard passeerde men op dezen tocht door het in sommige wijken vrij dun be volkte villadorp verscheidene lanen, waar langs weinig publiek stond, doch dan wa ren het de bewoners der verschillende vil la's, die zich met vlaggen en doeken voor het huis hadden opgesteld, en die hartelijk wuivend uiting gaven aan hun blijdschap over het passeeren van den stoet. Voor het i Badhotel, zoo vele weken het centrum van de drukte in Baarn, stonden wederom velen bijeen rondon de Juliana-Bernhard-eik. Ook bij de Koningin Emma-brug had zich veel publiek verzameld, doch de bevolking be gon pas samen te drommen bü het naderen van de kom van het dorp. Op den Stations weg waren het de leerlingen van hetBaarn- sche lyceum, die den stoet met oorverdoo- vend gejuich ontvingen, terwijl op den Brink het rijen dik, dicht opeengedrongen staande publiek spontaan het Wilhelmus aanhief. Voor het gemeentehuis stond, te midden van de wethouders, leden van den gemeenteraad en ambtenaren der secreta rie, mevr. van Reenen, echtgenoote van den burgemeester. Door de Javalaam ging het naar de To renlaan, waar een oorverdoovend gejuich schalde uit de kelen der honderden school kinderen, die met oranje vlaggetjes een kleurige afzetting van deze fraaie laa.n vormde. Bijna alle lagere scholen en de heele kleintjes van eenige kleuterscholen stonden hier langs den weg en vriendelijk groetend en wuivend danktem de Konin gin en Prins Bernhard de kinderen voor hun geestdriftige hulde. Voorbij de Ge denknaald naderde de stoet ln het midden der Stadhouderslaan de grens van de ge meente Soest. Hier stond, omgeven door eenige notabelen, de burgemeester va.n Soest. mr. W. A. Visser, den Koninklijken stoet op te wachten en hier was ook de eenige plaats tijdens de geheele rit waar even halt werd gehouden. Burgemeester Visser wenschte persoonlijk H.M. de Konin gin en Prins Bernhard geluk met de ge boorte van de prinses Beatrix, terwijl bur gemeester van Reenen afscheid kwam ne men. Jhr. Dedel nam plaats in de auto van burgemeester Visser, welke nu den stoet voorafging. De tocht door Soest werd een even spon tane en hartelijke betooging van liefde en deelneming als die door Baarn. Het raad huis was nog steeds met dennengroen en oranje versierd en er waren twee groote flambouwen aangestoken. De vrijwillige brandweer, gekleed In keurige uniform en het vaandel presen- teerend, vormde een kranige eerewacht. Nabij de Eikenlaan stonden de kleuters en de verpleegde kinderen van de in de nabijheid gelegen kinderherstellingsoorden der vereeniging „Trein 8.28" en ook hier stond de bevolking dicht opeen. Door verschillende villa-lanen kwam men weer op den grooten weg. Voor het paleis was de belangstelling thans nog grooter dan bij het vertrek. De auto's zwenkten de oprijlaan binnen en toen de inzittenden het bordes betraden, klonk van den straatweg nogmaals het luide gejuich der wachtenden, waarvoor de Koningin en de Prins uit de verte wui vend en buigend dankten. Te kwart voor een was de rit beëindigd. LIBERALE STAATSPARTIJ DE VRIJHEIDSBOND. Ledenvergadering der afd. Leiden. Bij den aanvang der gisteravond gehou den ledenvergadering van de afd. Leiden van de Liberale Staatspartij de Vrijheids bond, sprak de voorzitter, de heer J. He ringa, woorden van vreugde over de blijde gebeurtenis welke in ons Koningshuls heeft plaats gevonden. Spr. sprak zijn beste wenschen voor het vorstelijk gezin uit. Uit het jaarverslag, uitgebracht door den secretaris, den heer A. L Boot, blijkt, dat het aantal leden der afdeeling bedroeg op 31 Dec. J.l. 250. tegen 253 het voorgaande, jaar. In het verslagjaar is de Vrouwengroep opgeheven. De bestuursverkiezing had tot resultaat, dat werd herkozen de heer A. L. Boot; ln de plaats van den heer A. N. Bal- iego werd gekozen de heer R. van Eecke, terwijl ln de plaats van den heer H. H. Harmsen, die aan de beurt van aftreding en niet herkiesbaar was, werd gekozen de heer Is. Leman. Tot afgevaardigden naar den Kamerkieskring werden gekozen de heeren B. Moolenburgh. J. Heringa, dr. C. van Dorp. R. van Eecke, A. L. Boot; tot afgevaardigden naar de Statencentrale de heeren B. Moolenburgh, H. H. Harmsen, J. Heringa, notaris van Eek en W. v. d. Laan. De voorzitter sprak woorden van dank tot de afgetreden bestuursleden A. N. Bal lego en H. H. Harmsen. Vervolgens werd zeer uitvoerig gediscus sieerd over den beschrijvingsbrief van de 5 en 6 dezer te houden algemeene verga dering van de partij, waarbij ter sprake kwam het rapport der commissie-van Lith de Jeude. Uit de vergadering kwamen ver schillende stemmen op, welke zich ver klaarden tegen de thans geldende bepa ling, waarbij de leden van het dagelijksch bestuur steeds herkiesbaar zijn, In het reorganisatierapport wordt deze aangele genheid wel niet aangeroerd, maar de mo gelijkheid om frisch bloed in het dage lijksch bestuur te brengen, achtte men dringend gewenscht. Tot afgevaardigden naar de algemeene vergadering werden benoemd de heeren J. Heringa en A. L. Boot en als plaatsvervangend afgegevaar- digde de heer H. H. Harmsen. WITTE SINGEL 13 5594 TELEF. no. 1206. (Ingez. Med.) Ofiicieel wordt uit Barcelona medegedeeld, dat te 6.45 uur het Britsche schip „Alcira" 20 mijl van Barcelona tot zinken is gebracht. Nader wordt gemeld: Het ministerie van defensie deelt mede, dat de „Alcira" is aangevallen en .tot zinken gebracht door twee watervliegtuigen die uit de richting van Palma de Majorca kwamen. De vliegtuigen vlogen tweemaal over het schio en wieroen eerst drie en daarna twee bommen Het schin zonk on middellijk De uit 25 Britten bestaande bemanning en de amb'enaar van de n!et- inmengingscommirsie zün gered door een vaart.uig van de regeering en een visschers- vaartulg. Hets chip voer de Britsche vlag en die van de niet-lnmengimgscommissie. Het was met een lading steenkool op weg naar Barcelona. Naar wij vernemen, zal het proces tegen ds. Niemoeller, dat Maandag 7 Februari a.s. aanvangt, niet openbaar zijn. Er worden geen verslaggevers ook niet uit het buitenland, toegelaten. ,,DE NATUURVRIEND". Maandclijksche ledenvergadering. Bovengenoemde vereeniglng hield haar maandelijksohe ledenvergadering in Huize v. Wijk Hoogewoerd 108. De voorz., de heer W. Zwart, opende de drukbezochte verga dering. Een groot gedeelte van den avond werd in beslag genomen met de bespreking en regeling van den filmavond op 22 dezer in „Zomerlust", Door de gewone opnamen af te wisselen met enkele sterk vergroot opgenomen beelden kan de aquariumhou der de broedzorg door deze film nauwkeu rig bestudeer en. Na de pauze behandelde de heer A. Blok de kweek van hemigrammus-veellifer (licht vischje) en nannaethiops-unitae- niatur (streepzalm». Talrijke vragen wer den door den spreker beantwoord. GEVONDEN VOORWERPEN. In de maand Januari. 3 horloges; sleutels; handschoenen; ceinturen, mutsen, vulpenhouders, bank biljetten, portemonnaies; 2 damestas- schen; een tankdop; 2 roeibooten; een stuk touw; een duimstok; breiwerk; een zwart zeiltje; 2 damesparapluies; een loden re genjas; volgummikabel; een heerenpara- pluie; 3 handbeschermers; een beenpijp; een étui, inh. potlooden, passers enz.; 2 kinderschoentjes en een gymnastiekschoen; brillen; een stuk zink; 3 dameshoeden; een actetasch, inh. blauwe overall; een rijwieltasch met inhoud; een nummerbord; eenige vlaggen; een bruine portefeuille; een vulpotlood; een zilveren schakelarm band; 2 cahiers en 1 Duitsch leerboek; 2 koperen gewichten; een autodop; een hée- renhoed; een horlogeketting; rijwielbelas- tingmerken. Gevonden in het Postkantoor: 1 paar bruine heerenhandschoenen, 1 bril, een boodschappentasch zonder inhoud. Gevonden in de tram (stadslijn): een damesparapluie, een paar bruine hand schoenen, een pakje, inh. een jutezak, een blauw ceintuur, een groene muts. Terug te bekomen en inlichtingen te verkrijgen op Maandag, Dinsdag, Woens dag en Zaterdag des middags tusschen 1-3 uur ten Politiebureele alhier. DE WERKLOOSHEID. Bü den Gemeentelijken Dienst voor Sociale Zaken stonden ingeschreven: Bouwvakarbeiders: Baggerlieden 3, behan gers 24. betonvlechters 29, betonwerkers 67. fun' deeringswerkers 1. glazenmakers 3. glazen was- schers 11. granietwerkers 16, grondwerkers 84. heiers 12, metselaars 123, opperlieden 108, schil ders 259, sloopers 7, steenhouwers 8. straatma kers 15. hulp-straatmakers 15, stucadoors, wit ters 42, timmerlieden 269, uitvoerders 9, voe gers 20, ongesch. bouwvakarb. 9. - Totaal 1134. Fabrieksarbeiders: Bleekers 20, lompensor teerders 14, vejlenblooters 1, steénfabr.arb. 125, zeepfabr.arb. 5, ongesch. fabr.arbeiders 52. - Totaal 217. Kantoorpersoneel: Kantoorpersoneel 95. rei zigers. colp. 41. winkelbedienden 38. etaleurs 3, incasseerders 17, musici 5, onderwijzers 6. over- hedispersoneel 11, verplegers 3. - Totaal 219. Hotel-, Café-personeel: Huispersoneel 9, keil- ners 43. koks 7. - Totaal 59. Houtbewerkers: Beddenmakers 4, houtbewer kers 76, kastenmakers 6, kuipers 6, lijstenma kers 4. mandenmakers 2, meubelstoffeerders 18, meubelmakers 40. politoerders 3. ongesch. fa brieksarbeiders 35. - Totaal 194. Kleermakers: Kleermakers 81, kappers 5, schoenmakers 14. - Totaal 100. Land- en tuinarb.: Bloemisten 47, landar beiders 36, tuinlieden 36, warmoezlers 11, onge schoolde landarb. 8. - Totaal 138. Metaalbewerkers: Bankwerkers 105, blikbe- werkers 34, burgersmeden 38, electriciens 64, gasfitters 18. gasmetermakers 1, gereedschap makers 1, instrumentmakers 2, isoleerders 5, kernmakers 1. kettingsmeden 20, klinkers 9. koperslagers 5. lab.-bedienden 3. lasschers 11. loodgieters 42, machinisten 17. metaalboorders 6. metaaldraaiers 3, metaalslijpers 6, metaal zagers 1, monteurs 26, opticiens 1. pianostem mers 4, polijsters 3, ponsers 5, rijwielherstellers 19, rijtuigschilders 2. scheepstimmerlieden 6, stokers 27, tegenhouders 15, hulp-verw. mon teurs 15, voorslaanders 6, voorwarmers 6, vul- raniseurs 1, vuurwerkers 10, wagenmakers 5, ijzerwerkers 49, zandspuiters 1, zandvormers 2, zilversmeden 1. ongesch. arb. 47. - Totaal 643. Sigarenmakers: Sigarenmakers 22. sig.-sor- teerders 1. sig.strippers 2. - Totaal 25. Technici, opzichters: Bedrijfsleiders 6, inge nieurs 3. technikers 4, teekenaars 14, werk meesters 19. - Totaal 46. Textielarbeiders: Hekelaars 5, katoendruk kers 24, kluwers e.a. 9, luikers 15, plaatsnijders 21. schrobbelaars 3, spinners 72, spoelers 3, staaldraaddraaiers 6, sterkers 3, strijkers 14. wevers 119. wolbewerkers 47. ongesch. textiel- arb. 72. - Totaal 413. Transportarbeiders: Emballeurs 5, chauffeurs 146, exp.-knechten 23, koetsiers 12, loopknech ten 49. magazijnknechten 64, schippers 8b. spoor- en trampersoneel 21, wakers 8. trans portarbeiders 75, losse arb. 512. - Totaal 1001. Typografen: Boekbinders 23, boekdrukkers 16. fotografen 5, hulp-vakarbeiders 4. letterzetters 27. steendrukkers 2. - Totaal 77. Voedingsmiddelenarb.Bakkers 88. ovenlsten 5. slagers 66, suikerwerkers 23, wijnkooperskn. 16. zoutzieders 3, zuivelbereiders 5, ongesch. fabr.arbeiders 49. - Totaal 255. Vrouwen: Apothekers-ass. 1. kapsters 1. naai sters 11, sorteersters 1. maasters 1. winkeljuf frouwen 25, buffetjuffrouwen 2. linnenjuffrou- wen 2. kantoorbedienden 38, verpleegsters 1°- bedrijfsleidsters 1, teekenaressen 1. onderwijze- essen 1, ass. en huishoudsters 14. dagmeis'cs 67. dienstboden 14. kinderjuffrouwen 5 w«V sters 95. fabr.arbeidsters 54, A.V.O. 8. Tot?al 35-5. Alg. totaal 4873 4 Februari 1937 5080 6 Februari 1936 4984 Benevens 82 ged. werkloozen. Gistermiddag omstreeks 4 uur is d3 4-jarige A. vart Z. bij het oversteken van ae Kraaierstraat aangereden door een onbe kend gebleven wielrijder, waardoor ventje viel en het linkerbeen brak. f* E.H.D. vervoerde de knaap naar het Acau- Ziekenhuis. 2—1

Leidsch Dagblad | 1938 | | pagina 2