Restanten v.H. FA H. Mack Vrijdag, Zaterdag en Maandag 3 Laatste Dagen A. F. BLANSJAAR, meubelmaker Filmavond N.V. Modehuis LEIDSCH DAGBLAD - Tweede Blad Donderdag 27 Januari 1938 HAARVLECHTEN Uit de Rijnstreek Goudrenetten BREESTRAAT No. 131-133 - LEIDEN tegen Spotprijzen VALKENBURG. Burgerlijke Stand. Overleden: D. Ouwersloot. 49 jaar ongehuwd. Bij enkele candidaatstelling zijn tot. leden van het kiescollege der Herv. Kerk herkezen de heeren J. P. v d Zwart en J. v. d. Zwart. VOORHOUT. De nieuwe „Piet Gijzenbrug" nadert de voltooiing. De provinciale werkzaamheden aan de Piet Gijzenbrug en den 's-Gravendamsche- weg naderen haar voltooiing. De brug op zichzelf is gereed; de laatste hand wordt thans gelegd aan de afwerking. Het weg dek der nieuwe brug heeft een breedte van 8 M„ terwijl aan de zijden ervan een breed trottoir is gelegd, dat verbinding zal ver krijgen met het fietspad. Op een en ander komen wij bij de officieele opening nader terug. Mooi succes. Door de R.-K. Tafeltennis-club D.E.S. alhier, is een mooi succes behaald, daar zij, ongeslagen, beslag wist te leggen op den kampioenstitel van het district Lei den en Omstreken. Een mooie en fraaie beker komt hun in deze dan ook zeer toe. De laatst gehouden wedstrijd welke werd gespeeld tegen Zoeterwoude. zette de kroon op haar werk, daar zij dezen wed strijd won met 93. De namen der spelers zijn als volgt: Th. v. d. Lubbe, N. v. d. Nouland Pzn.. K. v. Wouw. H. v. d. Plas, C. v. d. Berg en P. v. Kampen. VOORSCHOTEN. Verkooping. Ten overstaan van notaris W. A. Caron, alhier, had in café „Al" te Leidschendam de openbare verkooping plaats van een tuinderwoning met warmoezierstuin, wei land. laan, schuur en warenhuis, gedekt met 540 ramen, alsmede ongeveer 700 ra men aan de Noordheylaan No. 7 en 9 te Leidschendam, groot 3 H.A. 7 A. en 85 c.A. Kooper was de heer J. M. de Ruyter. a q. alhier, voor f. 10000. Aanbesteding. Bij de door B. en W gehouden aanbe steding voor het rooien van boomen in twee perceelen is ingeschreven: Voor perceel 1. het rooien van een partij boomen in het Burg. Vernèdepark, door J. P ,v. d. Marei, alhier, met een bijbetaling aan de gemeente van f. 125,60 en A. Blij- leven, welke voor hetzelfde perceel een bij betaling eischte van de gemeente, groot f. 450. Perceel 2 .het rooien van boomen langs de Papelaan. door J. P, v. d. Marei, alhier, met eer. bijbetaling van de gemeente, groot f. 298. Voor dit perceel was maar één in schrijver. Het werk van beide perceelen is opge dragen aan den heer J. P. v. d. Marei. Vergadering R.K. Middenstandsvereen. „De Hanze" In het R.K. Vereenigingsgebouw verga derde de R.K. Middenstandsvereen. ,De Hanze", afd. Voorschoten, onder leiding van den heer G. Schrama. De voorzitter opende en wees er op. dat slechts enkele bedrijfstakken kunnen bogen op een her leving. Met de hoop uit te spreken, dat de heropleving der bedrijven in 1938 in snel ler tempo moge doorgaan, eindigde de voorzitter. Uit het jaarverslag van den secretaris bleek dat het ledental thans 36 bedraagt. Het verslag van den penningmeester wees aan dat de inkomsten in 1937 bedroegen f. 276 en de uitgaven f. 272,53, batig saldo f. 3,47. Tevens was nog in kas van vorige jaren f. 42,77 .zoodat per 31 December 1937 nog ter' beschikking is de som van f. 46,24. Tot bestuursleden werden herkozen de heeren W. Meijer en P. v. d. Werf. Een der leden feliciteerde den secretaris met zijn benoeming tot kerkmeester en sprak den wensch uit. dat hij zijn aan dacht zal wijden aan het doen verrichten van werkzaamheden en leverantiën aan de rekenplichtige besturen, opdat dit op een behoorlijke wijze in de toekomst zal ge schieden. Jaarvergadering Ned. R.K. Volksbond. Onder voorzitterschap van den heer N. C. Lamboo hield de afd. van den R.K. Volks bond haar jaarvergadering, bijgewoond door kapelaan Perquin en den heer v. d. 'Akker, centraal-voorzitter. De heer S. L. Gerrits had een klein be wijs van dankbaarheid in ontvangst te nemen als trouwe bezorger van „Hër- stel". De voorzitter spoorde aan nieuwe stuiver- vrijwilligers te winnen voor „Herwonnen Levenskracht". De penningmeester bracht een uitvoerig verslag uit over het finan- cieele gedeelte. De inkomsten bedroegen f. 512,49 en de uitgaven f. 499,96. Op het nieuwe begrootingsjaar werd geplaatst f. 10 als bijdrage aan de Retraiteclub en f. 5 als bijdrage voor de reparatie aan het tooneel. Als bijdrage voor het jubileumgeschenk aan het hoofdbestuur werd eveneens een bedrag van f 5.vastgesteld. De voorz. dankte de controlecommissie voor haar werkzaamhe den. terwijl de vergadering hen als zooda nig herbenoemde. Daar geen candidaten waren ingezonden en de aftr. bestuursleden herkiesbaar wa ren, bleef het bestuur onveranderd. Hierna hield de heer v. d. Akker een le zing over hetgeen door den Volksbond in de 50 jaren van zijn bestaan is gepresteerd, die de volle aandacht trok. Uitreiking der E.H.B.O.-diploma's. In het gymnastieklokaal achter het Raad huis heeft de uitreiking plaats gehad van de diploma's E.H.B.O. aan een 25-tal cursisten, die met goed gevolg het eindexamen hebben afgelegd. Na opening door den voorzitter, waarbij ook tegenwoordig was burgemeester Berkhout, kregen de navolgende dames en heeren het diploma: Mej. L. Balfoort, H. Baoson, mevr. H. de Boer—Stans. mej. A. Boers. mej. B. v. d. Eijkhoff, mevr. A. van Leeuwen, mej. R. Mooten, mej. W. v. d. Nieuwendijk, mej. S. van Rooijen, mej. M. Toussaint. mej. D. Rientsma en mej. A. Adolfs. Voorts de heeren L. J. van Aken. J. W. Anker, J. Holthuyzen, L. A. Kiezebrink, A. Knura, C. J. Kuneken, M. Overduin, L. J. Schrijvers. H. C. F. van Seventer, H. Sikker man, P. Vlas en M. de Jong. Hiervan zijn 23 leden toegetreden tot de brigade, zoodat vele werkende leden voor de vereeniging waren te boeken. Aan de heeren dr. H. de Boer, J. Overduin en Kiezebrink werd namens de cursisten een geschenk aangeboden als bewijs van waar deering voor de vele diensten aan de cursis ten bewezen. Ten slotte werden onder arbitrage van dr. A. In 't Veld wedstrijden gehouden in eerste hulpverleening. WASSENAAR. Aanrijding. Op den Rijksstraatweg wilde ter hoogte van het Kerkehout de wielrijdster B. alhier den weg oversteken, zonder zich ervan overtuigd te hebben dat geen gevaar duchtte. Op hetzelfde moment kwam een auto aangereden bestuurd door N. T. die een aanrijding niet meer kon voorkomen. B. smakte tegen den grond en werd met een hoofdwonde, nadat deze voorloopLg door dr. Hubbeling was verbonden, per ziekenauto naar het Ac. Ziekenhuis te Leiden overgebracht. ZEVENHOVEN. Kosten mond- en klauwzeer. De kostenvergoeding van het Rijk voor het rtiond- en klauwzeer in 1937 bedraagt voor deze gemeente ongeveer f. 120. Een groot deel hiervan is voor het vervoer der kosten der cadavers naar de destructor te Oversohie. De heer J. Pietersen Az. alhier is aan gewezen als landbouwdeskundig adviseur, als bedoeld in het vogelbesluit ter uitvoe ring der nieuwe vogelwet. In deze gemeente komen 16 van de 18 spaarders in aanmenkng voor een 2e uitkeerine als werklooze steuntrekkers der spaarregeling. kenist zich wist te onderscheiden. Ook de overige nummers werden zeer goed gespeeld. Een daverend applaus voor orkest en diri gent was wel het beste bewijs, dat men bijzonder had genoten. De goed geslaagde avond werd besloten met het zingen en onder begeleiding van het orkest van .Mijn schild en de betrouwen". Uitvoering van „Leo XIII". Gisteravond gaf de R.K. Harmoniever. ..Leo XIII" in de St. Jozefzaal onder zeer groote belangstelling haar jaarlijksche uitvoering, geopend door den voorzitter den heer W. v. d Louw. Mede waren aanwezik de beschermheer der vereeniging deken J. M. Hellegers en kapelaan C. M. Klaver. Terstond werd na het welkomstwoord van den voorzitter met de uitvoering van het muzikale programma begonnen. Over het geheel werden de nummers op luiste en beschaafde wijze uitgevoerd. Dank zij de uitnemende leiding van den dirigent den heer F. J. Gregoire uit Bodegraven, is deze er zeker in geslaagd de muziek dezer vereeniging op veel beter peil te brengen. Helaas moest de uitvoering eenige malen door luidruchtige elementen worden on derbroken. Na het muzikale gedeelte volgde een meer komisch gedeelte door het on treden van het humoristisch cabaret- enoemble De Laat uit Tilburg, dat met haar uitvoerig repertoire zeer wist. te boeien Het was een goed geslaagde avond! Uitgaande van de drie standsorgand- saties werd in de St Jozefzaal een alge- meene ledenvergadering gehouden. Na opening door den geestelijk adviseur trad als spreker op prof Cleophas uit Warmond, die de rechtvaardigheid en de liefde, die een goed katholiek moeten kenschetsen, in het licht stelde. Het geheel wend afgewis seld door de uitvoering van eenige mooie liederen met pianobegeleiding van mej. Schavemaker. De opbrengst van den speld'jesdag ten bate van het Dorus Rijikersfonds bedraagt f. 125.83. Een aardig idee van het comité was het zeker dat de verschillende collec tanten gestoken in een ollejas met Zuid wester. als ware zeehelden hun inzameling hielden, wat allerwegen groote aandacht trok. 1 Februari a.s. hoopt onze plaats genoot de heer J. Visser zijn 25 jarig ju bileum te vieren in dienst van de fa. Oost hoek en Zn. alhier. Ten nadeele van een bewoner in de Emmalaan werd des nachts een hoeveel heid waschgoed ontvreemd dat onder een waranda lag. Vermoedelijk heeft de dief een roeiboot gehad en is zoo in den tuin' gekomen, daar zulks van den weg af niet mogelijk is. In de Julianastraat werd de wiel rijder A. V. uit Bodegraven aangereden door een personenauto. De heer V., die over inwendige pijnen klaagde, werd bin nengedragen ten kantore van de Alphen- sche Bank en is later naar zijn woning vervoerd, waar zij zich onder heelkundige behandeling moest stellen. De autobestuur der is doorgereden, zoodat de politie even- tueele ooggetuigen verzoekt zich te wenden tot het bureau van politie. ALPHEN. Mooie muziekuitvoering. In de kerkzaal der Martha-Stichtipg werd gisteravond een uitvoering gegeven door het strijkorkest der Martha-Stichting on der leiding van den directeur den heer W. J. Smolders. De belangstelling was zeer groot; de kerkzaal was geheel gevuld Het programma werd geopend met het spelen van het Wilhelmus, dat staande spontaan werd meegezongen met begeleiding van het orkest. Hierna werd ingezet de Ouverture „Die Entfiihrung aus dern Serail" van W. A. Mozart. De inzet dezer ouverture was niet bepaald vast en aanvankelijk bleek men wat onzeker, dooh spoedig had het orkesit haar zekerheid herwonnen. Het nummer „Herzwunden" Op. 34 van Edvard Grieg werd dan ook zeer vlot en mooi ge speeld. De symponie Es Dur met den Pau- kenroffel van Fr. J. Haydn werd voortref felijk uitgevoerd, waarbij vooral de pau- BODEGRAVEN. GEMEENTERAAD. De politietelefoon De Waterleiding- kwestie. Voornamelijk twee zaken hielden den Raad 4 uur bezig. Een weinig belangrijke, de poli tietelefoon en een hoogst belangrijke de „Waterleidingkwestie". De rest was niemen dal. Er werd 1 ct. per inwoner uitgekeerd aan „Nazorg" van krankzinnigen, er werd een sloot verkocht voor f. 1.117 M2. grond aan den vijver voor f. 6.per M2. en er was bericht ingekomen van goedkeuring van de zwembadleening, de subsidie van f. 1000.— aan het Oranjecomité, terwijl de wijziging van de bouwverordening was afgewezen. Toen kwam de poiltietelefoonNaar aanl. van vragen van den heer Beijen stelden B. en W. nu voor aan de echtgenoote van den chef-veldwachter een vergoeding te ver- leenen van f. 200 p. j., waartegenover zij zich verbond de telefoon op de politiepost te be dienen. Dat is dringend noodig, want 10 tegen 1 krijgt men bij de politie „geen ge hoor". Deze oplossing was de voordeeligste, want anders moest het corps verdubbeld worden, wilde er steeds een veldwachter be schikbaar zijn. Het voorstel viel echter niet in den smaak. De heer v. d. Heijden vond deze oplossing onvoldoende en de vergoeding 10 x te hoog. Hij en andere raadsleden vonden, dat de betrokkene dit als vanzelfsprekend moet doen, wat de voorzitter bestreed, onder ver wijzing naar de drukke telefoon en het feit dat men over de vrouwen van de veldwach ters geen beschikking heeft. De vergoeding moet dienen om hulp in de huishouding te kunnen stellen en de handen meer vrij te hebben. Zoo noodig is de betrokkene be reid bij spoedgevallen terstond maatregelen te nemen om een politieman tc bereiken. De heer Jongeneel wilde de heele kwestie van de doorverbinding ten behoeve van parti culieren in de sluitingsuren eraan verbin den. De heeren v. d. Heijden en van Elk wenschten voor eiken politieman een tele foonaansluiting. Tenslotte wilde de heer v. d. Marei het voor een jaar eens probeeren en f. 100.geven, omdat hij weinig ver trouwen heeft in de toegezegde geregelde bediening en dan ev. volgend jaar het be drag verdubbeien. Tegen de verwachting viel het voorstel van B. en W. met 75 st. Toen kwam het voorstel v. d. Marei en dat van de heer v. Elk. De voorz. en weth. v. d. Poll bestreden beide. Voor f. 100.kan de vereisehte hulp in de huishouding niet aan gesteld worden en lederen agent telefoon geven, helpt niet, werkt eerder verwarrend. De heele zaak werd daarop teruggenomen; B. en W. zullen met nieuwe voorstellen ko men. Daarna kwam de Waterleidingkwestie aan de orde. Ditmaal zonder geheime ver gadering en met volkomen openlegging van de zaken. De overeenkomst tot tijdelijke voortzetting der concessie tot 1 Juli was nog tijdig goedgekeurd en gesloten, zoodat nu de kwesties van de baan waren. Intusschen waren de commissarissen verschenen met nieuwe voorstellen, waarop ze vroegen de concessie met 20 jaar te verlengen. Zij stel len een regeling voor van de overname over 20 jaar. waarbij de overnamesom wordt ge preciseerd. De Raad kan kiezen tusschen een vaste som, nu reeds vast te stellen en te vermeerderen met vernieuwingen en te verminderen met afschrijvingen of een be drag bestaande uit de waarde van het over te nemene, berekend naar de cijfers van vandaag, vermeerderd met 5.8°/o der winst voor „goodwill". Bovendien werd een winst- uitkeerlng aangeboden, aanvangende bij een dividend van 5'/o, in welk geval T/« van de bruto-wateropbrengst zou worden uitge keerd; werd het dividend 6°/», dan werd de uitkeering 8°/o en zoo vervolgens. Aangezien bij de onderhandelingen twijfel was gere zen over de waarde dezer bedragen, was bij een nader voorstel aangeboden, dit bedrag te fixeeren op f. 4000 waarbij dan inbegre pen was de dividendbelasting, die natuur lijk bij overname zou vervallen, aangezien een groot deel van het kapitaal van buiten komt. De voorzitter pleitte voor aanvaar ding der voorstellen, ev. gewijzigd en tegen eigen exploitatie die zeer speculatief is, omdat men de overnamesom niet weet en daar wel 2 ton ruimte in zit. Hij erkende, dat er een.lichtpunt is in den lagen rente voet, maar dat is nog niet voldoende. Weth. v. d. Pol bestreed de voorstellen. Spr. zou wel concessie willen geven, maar dan op bevredigende voorwaarden en dat zijn deze zeker niet. De Waterleiding moet wel zeer gebrand zijn op behoud van de con cessie, hetgeen spr. nader toelichtte f600.000 De voorzitter noemde de beschouwingen van den wethouder speculatief, waartegen de wethouder protesteerde. Weth. Batelaan waarschuwde tegen eigen exploitatie. Weth. v. d. Poll wilde nu eens ophouden met den koehandel. Telkens komt men met andere aanbiedingen en verklaart men, dat dit het uiterste is. Daar moeten we ons maar aan houden zegt spr. temeer daar eigen exploitatie best mogelijk is. Na uitvoerige discussie, stelde de heer de Mars voor om uit te spreken dat de Raad in de voorstellen geen aanleiding heeft ge vonden om concessie te geven, mitsdien zijn besluit handhaaft, alleen den aandeel houders nog 14 dagen tijd geeft om een aanbod te doen voor een vast overname bedrag. De voorzitter wilde daaraan toevoe gen „óf nadere voorstellen voor eventueele concessie". Na verdediging en bestrijding wordt „of" veranderd in „en". Het voorstel de Mars werd aangenomen met 85 st. De Waterleiding krijgt dus nog een laatste kans om de concessie te behouden, maar zal dan behoorlijk uit den hoek moeten komen Zoo niet, dan is over 14 ddgen de zaak definitief beslist. Hierna sluiting. BOSKOOP. Door de ver. „E.H.B.O." alhier werd op den te Gouda gehouden wedstrijd, georga niseerd door den kring Gouda van de Ned. Ver. „E.H-B.O." den 4den prijs behaald, n.l. een verguld zilveren medaille. Onze plaatsgenoot P. v. d. Dool is ge slaagd voor het examen Engelsdhe Han delscorrespondentie. Voor Zondag a.s. zal de Zondagdienst worden waargenomen door dr. P. du Buy, telef. 40. Hoe gevaarlijk het is, een rijwiel on beheerd te laten staan ondervonden weder om twee bezoekers van het Patronaatsge bouw Toen zij huiswaarts wilden keeren, haddén onbevoegden hun rijwielen reeds meegenomen. Tot onderwijzeres aan de Chr. Ulo school alhier is benoemd mej. H. Bpatisten te Emmer-Compascuum. Bii de Ned. Herv. Gem. alhier is be. noemd tot hulpprediker de heer A. v. End cand. te Gouda. Om redenen van zuiver technischen aard, waardoor kringaansluiting mogelijk zal worden, heeft de onderafd. „E.H.B.O." aan de „B.R.B." in gemeenschappelijk overleg besloten een zelfstandige af deeling te vormen. LEIDERDORP. Bijeenkomst Arbeiders-Ontwikkelingsclub. Deze club vergaderde in het „Wapen van Leiden". De voorz., de heer J. Vermeu len, sprak een kort openingswoord, waarna de heer J. Wolfslag, secr. van het Instituut voor Arb.ontwifckeling te Lelden, sprak over het onderwerp: „Waanzinnige wereld". Spr. merkte op. dat het vreemd aandoet en dat liet eigenlijk ook onmogelijk moest zijn de wereld van tegenwoordig „waanzinnig" te noemen ln verband met den grooten voor uitgang van de techniek op allerlei gebied. De wereld kon daarom zooveel mooier zijn, Hij wees er dan op, waar en hoe dé waan-' zin tot uiting komt en sprak o.a. over de toestanden in China en Spanje, Duitsch- land, communisme en fascisme enz Voorts wees hij op den waanzin van het vernieti gen van levensmiddelen, terwijl eiders hon gersnood wordt geleden. Ook was er volgens spr. waarzin te bespeuren bij het beoefenen van sommige takken van sport. Spr. wekte op tot bestrijding van dezen waanzin. Nadat nog een aantal lantaarnplaatjes was vertoond, sloot de voorz, met dank aan den spreker. TER AAR. Bijeenkomst R.K. Landarbeidersbond. Voor den R.K. Landarbeidersbond trad als spreker op het hoofdbestuurslid Van der Ploeg, die bepleitte de noodzaak van organisatie der R K landarbeiders in R.K. verband, de wenscheiijkheid van een collec tief contract tusschen werkgevers en werk nemers en andere punten, een en ander om in de lijn van de encycliek „Quadragesimo Anno" betere sociale verhoudingen te ver krijgen. Na een korte rondvraag sloot de voorzitter de vergadering. In het kader van de onder leiding van de heer Verhulst te Leiden gegeven ontwikkelingscursus voor middenstanders en. werd ln café Hoogendijk de 3e winter- lezing gehouden door den heer C. van Duyn accountant en laaraar staatsinrichting MO. Wegens ziekte van den heer C. T. den Bruin werd geopend door den vice-voorz. den heer Hij dra, De heer van Duyn gat hierna op zeer bevattelijke wijze een over zicht van de grondslagen van het Neder- landsche belastingstelsel. WADDINXVEEN. De bestrijding der Tuberculose. De ver. tot bestrijding der Tuberculose alhier hiela in het koffiehuis „Kwaak" een zeer goed geslaagden propaganda-avond, georganiseerd op Instigatie van de vol ijverige presidente van de Waddinxveen- sehe afd, van den Bond van Boerinnen en andere plattelandsvrouwen, mevr. Van der Torren-Veendorp en met financieele mede werking van die afdeeling daartoe in staat gesteld. Onze oud-plaatsgenoot dr. H. Blanken Johszn.. rustend geneeheer-dir. van het Sanatorium „Sonnevanck" te Harderwijk, thans woonachtig te Zeist, trad als spreker op. Zeer waarsohijnlijk is het te danken aan het optreden van dezen medicus, die alhier meer dan 15 jaar gevestigd is ge weest en een zeer goede reputatie genoot, dat de zaal van den heer Kwaak zoo goed gevuld was. Dr. Blanken heeft hier mooie jaren meegemaakt, veel leed helpen ver zachten of wegnemen en in verschillende zeer ernstige gevallen goede successen mo gen boeken. In moeilijke gevallen gaf hil altijd blijk van ernstig medeleven. De ouderen zullen zich nog wel herinne ren, dat dr. Blanken in vereeniging met thans wijlen dr. Bruins Slot voor de ver eeniging „Ziekenzorg" met succes derge lijke lezingen hield. Hij had een aandachtig gehoor voor zijn onderwerp: „De tuberculose als besmette lijke ziekte" en sprak ten slotte nog een opwekkend woord om de T.B.C.-bestrijding waarvoor veel geld noodig is, steeds naar vermogen te steunen. De lezing ging gepaard met het vertoo- nen van enkele lichtbeelden. De leiding be rustte in handen van den voorzitter der T.B.C.-vereeniging, den heer G. F. Haspels. ZWAMMERDAM. Het station wordt kruisingsstation. Naar wij vernemen zal 15 Mei as. het station alhier wél voor reizigersverkeer en goederen/veevoer gehieel worden gesloten, maar niet worden afgebroken, daar het als ■kruisingsstation dienst zal blijven doen. 5 p. Ie soort 50 ct.; 50p. f. 4.75 5 p. Extra 60 ct.; 50 p. f. 5.50 5 p. BellefL, middelsoort 35 ct. 10 gr. Jaffa sinaasapp. 50 ct. Groote Pompelmoes, p. st. 7 ct. Fijne Handperen - Druiven - Jonathans - Wijnsapapp., enz. '22S „HET DUO" P.K. KOORSTEEG 11, TEL. 32. Te koop gevraagd: van particulieren. Aanbiedin gen met monster-bijvoeging on der no. 5180 Bur. v. d. Blad. "waarin U ook adverteert, wélk ander reclame-middel U ook gebruikt, U kunt er slechts menschen mee berei ken, die vandaag de courant hebben gelezen en ze morgen evenzesi zullen lezen Vandaar dal dagbladreclame onweersprekelijk de basis is van iedere grondig gevoerde reclame-campagne. 5232 Vraagt nu prijsopgave DRIE OCTOBERSTR. 30 4962a ten bate der Chr. Wijkvereeniging „LEVENDAAL" op WOENSDAG 2 FEBR. a.s. 8. u. 15 in de STADS GEHOORZAAL. <AIs hoofdnummer: DE VERLOREN ZOON Een drama uit de Zwitsersche bergen. Voor de pauze: ALLEEN OP DE WERELD. (Naar het bekende boek van Hector Mallot). Prijzen der plaatsen f. 0.30 en f. 0.45, bel. inbegrepen. MIDDAGVOORSTELLING om 3 uur met als hoofdnummer: ALLEEN OP DE WERELD. Verder uitgebreid voorprogramma. Beide films zijn geluidsfilms. Prijzen der plaatsen: kinderen f.0.15, geleiders f. 0.25. 5216 Plaatsbespreking op Zaterdag 29 Jan. van 35 aan de Stads- zaal a 5 ct. per plaats. - Kaarten verkrijgbaar bij de Firma B. DE KLER, Nieuwe Rijn; Wijkgebouw Levendaal; bij de plaatsbespreking en op den speeldag aan de Zaal. 4—2

Leidsch Dagblad | 1938 | | pagina 8