Uit de Rijnstreek PUROL Dinsdag 16 November 1937 Officieele Crisispublicaties [EIDSCH DAGBLAD - Tweede Blad THIJS OP DE ..TAAIE HAAI" RIJNSBURG. Burgerlijke Stand. GeborenNicolaas Gerrit, z. van G. v. d ty en C. M. J. Clggaar. Ondertrouwd: A. Bosman jm. 28 j. en A. Egmond Jd. 25 J. Getrouwd: N. v. Egmond jm. 22 J. -n A. p.v. d. Mey jd. 20 j. Loop der Bevolking. Ingekomen: Johanna Ravensbergen. Bui- mreg 95 van Wassenaar. Met toestemming van B. en W. zal en collecte gehouden worden ten bate van et Werkloozen Ontspanningslokaal. hi ons verslag van gisteren van de eenkomst der A. R. kiesvereen. wordt sproken van dr. Kuyper „de gezalfde"; t moet echter zijn „de geliefde". De bij- nkomst is niet door ds. Broekstra, doch r ds. v. d. Loo met dankgebed gesloten. SASSENHEIM. In de Oude Post is een auto op de mrails geslipt en tegen het hek naast t huls van den heer Arentshorst terecht komen. Auto en hek werden ernstig be- adigd. Persoonlijke ongevallen kwamen t voor. - Tot notabel der Ned. Herv. Gem. Is kozen de heer J. van Hoorn en gekozen heer G. Schram. Op den spoorwegovergang is een voor n wagen gespannen paard plotseling dood -evallen. Het dier werd van de spoor- gesleept, zoodat het treinverkeer geen aging ondervond. De collecte voor het Kleeding-, Dek- ir- en Schoeiselfonds (Spaarregeling n. Romme) heeft alhier f. 550.93 opge- cht. Door de St. Jozefgezellen werd in het S. A -gebouw de jaarlljksche feestavond even waar de tooneelclub het spel „De eimzinnige Boeddha" opvoerde. Dc be- gstelling was goed, wat de spelers met t goed vertolkte stuk zeer zeker ver enden. STOMPWIJK. Burgerlijke Stand. Bevallen: K. Koole geb. Schwab. Z. A. M. van den Maarel. geb. v. Heiningen D. Getrouwd: G. ten Hoopen en H. M. Pol man BIJ het naar stal brengen van de ien van den landbouwer van S. alhier kte plotseling een tweetal door de brug geraakte te water. Door hulp van de wonenden zijn de beesten weder op het e gebracht. VEUR-LEIDSCHENDAM. Het vierde uitbreidingsplan. Na afloop van de raadsvergadering van toropwijk, heeft in besloten zitting de faltect van der Kloot Meyburg een uit- nzettlng gegeven van het vierde door i ontworpen uitbreidingsplan. Het is te dat dit plan eindelijk de goedkeu van hoogere bestuurscolleges kan weg en, wat met de vorige drie ontwerpen het geval was. De tijd dringt, daar in begin van 1938 reeds wordt begonnen et den aanleg van den nieuwen Rijksweg penburg-Schlphol, welke dwars door dit 'tbreidlngsplan loopt. - Gevonden: een bruin lederen hand- it:n, een sleutel, een tasch mert gereed- p, een sleutel R.D. 656. Adres bureau politie. VALKENBURG. Burgerlijke Stand. Geboren: Antje, dochter van A. v. d. "gel en E. Imthorn. VEUR-LEIDSCHENDAM. - In de bijeenkomst van de Commissie 'oor de Steunverleening heeft het lid dezer "mrnlssle de heer M. A. Otten. wegens tertrek naar Uithoorn, op hartelijke wijze "scheld genomen. VOORHOUT. Loop der bevolking. ..^"cstigd: R. Kraayvanger, v. Medem- ™k; J. H. Makkee, v. Heythuizen; C. J. Om- J™, v. Uithoorn; C. J. Vollebregt, v. Zoe- Wmeer; A. C. J. v. Oorier, v. Heythuizen; A. J. de Groot, v. Stompwijk; J. F. de v. Zaandam; J, H. Schenk, v. Lisse; SLJ- T- Steen, v. Stompwijk; A. H. M. v. JWky, v. Zevenaar; J. G. Walthauss, v. ™"erdam; B. de Winter, v. Nlsse; W. H. ï®*-. v. Amsterdam; P. J. Hartveldt, van trohage H' P' V' d' Heyden' van 's Gra" Vertrokken: J. W. Minneboe. n. Heythul- V. J. M. Busse, n. idem; L. J. v. d. Meer Sassenheim; J. P. Floor en echtg. n. ~e»; A. M. V. Dijk, n. Arnhem; H. J. J. L; n. Lisse; B. J. Fibbe, n. Haar- m. L j Jansen, n. Nederweert: J. J. Th. n. Amstedam; A. M. v. d. Werf, 'uitschoten; W. Ammerlaan n. Hazers- honderdag a.s. hoopt zuster Aloysio, „ce wereld mej. Hendrika Johanna van alhier, te vertrekken naar de >Me In N. o. I. ZIJ werd opgeleid in huize ""coraenlgheld" te Amsterdam. VOORSCHOTEN. Zilveren jubileum. CenV1Cer F' van Vliet hoopt Maandag a.s. lu cag te herdenken dat hij voor 25 jaar koot Ifworc'en "an het R.K. par. zang- ,,8t. Cecilia". Dit jubileum zal feeste- torden Aanrijding. Op het kruispunt LeldschewegGebrs. Trcubstraat—Schoolstraat had gistermid dag omstreeks 5 uur een aanrijding plaats, dit wonder boven wonder nog goed is af- geioopen. De 5-j. W. V. uit de Schoolstraat stak plotseling den weg over toen een auto, bestuurd door den heer H. H. alhier, uit de Schoolstraat, den Leldscheweg opreed, met het gevolg dat de kleine werd aangereden en de auto over hem heen reed. Het jon getje werd opgenomen en bij zijn ouders binnengedragen. Gelukkig kon dr. Kerk hof. die terstond ter plaatse was. geen ernstig letsel constateeren. Vergadering R.K. „De Hanze". De R.K. Middenstandsver. „De Hanze" vergaderde in het R.K. vereenigingsgebouw onder leiding van den voorzitter, den heer G. Schrama. Deze vergadering was zeer goed bezocht. Kapelaan Perquin behandel de de leer der economie (de voortbrenging en verdeeling der stoffelijke goederen). Deze wetenschap en dit stelsel vraagt slechts wat nuttig is voor het individu, wat hem voordeellg is, zonder ook maar eenigs- zins rekening te houden met de moraal. Een ongebreidelde vrijheid voor het indi vidu, voor het eigenbelang en het meent als resultaat te bereiken „algemcene wei- va- rt" Dit stelsel is begonnen omstreeks 1300. Sindsdien zijn door enkele personen groote rijkdommen vergaard. Het geld en de groote geldmagnaten beheerschen de ee'neele wereld en het grootste deel der bevolking werd in slavernij gedompeld, daar dit stelsel geen sociale wetgeving en geen moraal kent. „Zaken zijn zaken" is hier het devies. Omstreeks het jaar 1890 is de antipode begonnen tegen dit stelsel; organisaties werden gesticht als strijdorga nisaties. om te trachten de toestanden te verbeteren voor de massa en de regeerin gen te noodzaken de sociale wetgeving ter hand te nemen. Na den grooten oorlog is een ander stelsel ontstaan. Een stelsel, dat propageerde, dat niet het individu, maar de staatsgemeenschap alles is. Het individu is volgens dit stelsel niets en de gemeen schap alles. Dit noemt men „gerichte eco nomie". Volgens dit stelsel regelt de staat alles en de motor hiervan is het staatsbe stuur, maar ook wederom zonder moraal, dus zonder God en kerk. Het resultaat is volgens hen ook wederom absolute wel vaart. Het werkelijke resultaat is, volgens spr., totale ellende en absolute slavernij. Deze twee stelsel zijn twee uitersten en toch ook weer broertje en zusje, want beide stelsels erkennen niet „God, moraal en kerk". Tusschen deze twee stroomingen ligt de groote middenweg, een stelsel dat door de katholieken wordt voorgestaan. De mensch is individu en gemeenschapslid. De eco nomie moet worden geordend en rekening houden met „God, moraal en kerk". Het eigen initiatief is alles, maar moet worden getemperd door het eerste gebod „bemint elkander" en door de rechtvaardigheid. De kerk regelt ons handelen en de moraal zegt ons, wat goed en geoorloofd is. Wanneer het gebod der liefde, dat ons leert reke ning te houden met onzen naaste, weder om wordt gevolgd door de volkeren, dan zal ook het werkelijke resultaat zijn alge- meene welvaart". De voorzitter dankte den spreker voor zijn duidelijke uiteenzetting. Nadat de heer P. van der Werf, afge vaardigde der afd., verslag had uitge bracht van den laatstgehouden centralen raad, volgde sluiting. Gevonden: een rozenkrans; een hals kettinkje met hanger; een leeren taschje; een reservewiel van auto; een sjaal: een alpino muts; een wieldop van auto; een glacé handschoen; een \yollen das; een kat. Inlichtingen bij de politie op werkdagen des voorm. tusschen 9 en 10 uur. WASSENAAR. Vergadering C. H. Jongerengroep. In het Dorpshuls vergaderde de Chr. Hist. Jongerengroep. De voorzitter, de heer P. Dekker opende met het lezen van een gedeelte uit Han delingen 18, waarna de heer C. E. Klink, uit Voorburg, inleidde. Deze sprak over ,,De Millioenen-ncta". Naar aanleiding van deze causerie wer den vragen gesteld, waarbij vooral Defensie in de belangstelling bleek te staan. De voorzitter sloot deze geanimeerde vergadering met dankgebed. Geslaagd voor het le gedeelte examen B het hoogere vakexamen in de gemeente administratie de heer J. W. Peters alhier. ZEVENHOVEN. De collecte in de Herv. kerk voor de kerkrestauratie heeft opgebracht f. 55.65. Tot bestuursleden der Chr. Jongel. Ver. „Zijt Getrouw" zijn gekozen; Voorz. L. v. d. Bijl; 2e voorz. G. v. d. Vaart Azn. T. v Woudenberg, secr, tijdelijk penningm. A. F. Kool; bibliothecaris J. van Peek. ZOETERWOUDE. Sint Jansfanfar». Zondagavond gaf de Sint Jansfanfare in het Patronaatsgebouw aan den Schen- kelweg alhier de jaarlijksche feestelijke bijeenkomst voor leden en donateurs. De zaal was tot in alle hoeken bezet. Nadat kapelaan Duivesteijn, voorzitter der fan fare allen welkom had geheeten voerde de fanfare onder eminente leiding van haar directeur den heer van den Berg verschil lende nummers uit. waarvoor zij een har telijk applaus oogstte. Daarna was het woord aan den heer Spaanderman uit Lel den die voor het verdere gedeelte den avond vulde met zijn liedjes en voordrach ten, waarvoor ook hij een warm applaus kreeg. Na afloop was er nog een uurtje gezellig samenzijn. De St. Jansfanfae heeft waarlijk een avond van genot aan haar leden en donateurs gegeven. Tot notabelen der Ned. Herv. Kerk werden herkozen de heeren H. J. Intveld en J. J. Hulsbos. Tot Kerkvoogd wera her kozen de heer F. J. Parlevliet. ALPHEN. Zilveren jubilea. Onze plaatsgenooten de heeren F. Blom en H. Visser, resp. als meesterknecht en voorman, herdachten den dag dat zij voor 25 jaar in dienst traden bij de N.V. v.h. fa. D. v. Oordt, dakpannenfabriek alhier Door de directie zijn zij ten kantore der firma gecomplimenteerd onder aanbieding van een enveloppe met Inhoud. Vergadering Landbouw-Huishoudschool. In de vergadering van de commissie van toezicht van de Landbouw-Huishoudschool alhier werden als nieuwe leden der com missie geïnstalleerd: mevr. Helmstrijd- Esveld, afgevaardigde der afd. Alphen a. d. Rijn der Ned. Verg. voor Hulsvrouwen; mevr. v. Leeuwen-Hoogstraten, afgevaar digde van de afd. Alphen a. d. Rijn van den Ned. Bond van Boerinnen e. a. Plattelands vrouwen; mevr. van Dort Krom-Veendorp, afgevaardigde der afd. Waddinxveen van den Ned. Bond van Boerinnen e.a. Platte landsvrouwen. De commissie is nu als volgt: mevr. A. Colijn, presidente (voorl.); mevr. Helmstrijd, secretaresse: mevr. van Leeuwen-Hoogstraten; de heer J. Verkleij. de heer L. v. Leeuwen, mevr. van Dort Krom-Veendorp, de heer J. A. Bakhuizen, Leimuiden, de heer A. v. Egmond, Koude kerk en de heer A. v d. Lelie te Hazers- woude. Verhuring. Op 31 Dec. as. eindigt het huurcontract tusschen de gemeente met de Prov. Z.H. Ver. tot bestrijding der tuberculose, geves tigd te Rotterdam, waarbij deze vereeni- glng van de gemeente huurt het zuidelijk gedeelte van de verdieping van het pand Raadhuisstr. 118 alhier en waarin die ver- eenlging heeft gevestigd een kring bu reau voor tuberculosebestrijding. De huur prijs bedraagt f. 150 per jaar. Het bestuur der vereeniging vraagt thans verlenging van de huur onder dezelfde voorwaarden, waartegen B. en W. geen bezwaar hebben en den raad voorstellen deze huur te ver lengen onder dezelfde voorwaarden. Men zij gewaarschuwd! Ook in onze gemeente is een auto ge signaleerd, waarvan de inzittende tracht jeugdige meisjes of kinderen mede te lok ken. De identiteit kon helaas niet worden vastgesteld, doch daar herhaling niet is uitgesloten, zal men goed doen de kinderen te waarschuwen! De afd. van den Nat. Bond van Han dels- en Kantoorbedienden „Mercurlus" hield in hotel „Toor" haar le ledenverga dering ln dit seizoen. De heer A. Wamsteker, bondspennlng- meester gaf een inleiding over het binnen kort te Amsterdam te houden salaris congres. In een voor de ouders der leerlingen van de openbare scholen a. d. Oudsh.weg, hoofd de heer J. L. J. Gaillaard gehouden ouderavond, werd na afdoening van ver schillende huishoudelijke zaken en bezich tiging van het werk der leerlingen, door den heer P. de Graaf uit Nieuwkoop een zeer interessante lezing gehouden over vo gels, speciaal die, welke in de omgeving der Nieuwkoopsche plassen voorkomen. Een en ander werd verduidelijkt met lantaarn plaatjes. Het bestuur van de Alphensche Ijs baan maakt zich gereed met de voorberei dende werkzaamheden voor het a.s. win terseizoen. De baan wordt onder water gezet en het wachten is nu nog slechts op de vorst. BOSKOOP. - Gevonden: horloge, kanarie, trapje, handschoen, twee belastingmerken, num merplaat, rok, zilveren ring, damesporte- monnaie, fototoestel en een armband. In lichtingen politiebureau. GOUDEN JUBILEUM MEISJES-VEREEN. „TABITHA". Een uitstekend geslaagde feestviering. Gisteren herdacht gelijk gemeld de Meisjes-Ver. „Tabitha" haar vijftig-Jarig bestaan. Dit gedenkwaardig feit mocht natuurlijk niet onopgemerkt voorbijgaan. Een com missie was dan ook benoemd, die tot taak had. voor deze gelegenheid een passend programma samen te stellen. Op 15 November 1887, den stichtingsdag der vereeniging, werd onder voorzitter schap van wijlen mevr. v. d. Willik een aan vang gemaakt om voor minder met aard sche goederen bedeelde plaatsgenooten gebreide goederen te vervaardigen. Intus- schen is déze meisjesvereeniging uitge groeid tot een instelling, waarop onze ge meente met recht trotsch kan zijn. Jaar lijks wordt 'n groot aantal door de meisjes vervaardigde kleedlngstukken aan minver mogenden uitgereikt. Onder de leden van thans zijn er velen die reeds een lange reeks van jaren haar beste krachten aan de vereeniging hebben gegeven. Hiervan willen wij in het bijzon der noemen mevr. v. d. Broek-Jaspers, de ijverige presidente die bijna vijftig jaren zij is als brelmeisje begonnen haar beste krachten voor de vereeniging heeft ge geven. Een rijk en gevarieerd programma was voor dezen avond samengesteld. Toen de presidente opende, was in „Salvatori" geen plaats onbezet. Zeer velen van elders, oud leden der vereeniging, deputaties van Zus- tervereenigtngen van hier en uit den om trek, alsmede ds. Tuinstra. predikant te Huis ter Heide, vroeger alhier, en voorts een groote schare belangstellenden, deden van hun belangstelling blijken.. De presidente, gaf, na een hartelijk welkomstwoord het woord aan ds. Jacobs, die een kernachtige feestrede uitsprak. Vooraf was door allen een feestlied ge zongen „Dankt feestgenooten, dank den Vader enz." Na de rede van ds. Jacobs, sprak ook ds. Tuinstra de feestvierende vereeniging toe. waarna de periodieke jaarlijksche werkzaamheden werden afgehandeld. Het feestprogramma bevatte niet min der dan 19 nummers, zang, voordrachten, samenspraken en tot slot een tableau. Het oogstte veel bijval. Na het zingen van een tweetal couplet ten „Dankt, dankt nu allen God" enz., sloot ds. Jacobs deze uitstekend geslaagde bijeenkomst met dankgebed. Schietdiploma's UITKEERENG GOEDGEKEURDE POOT- AARDAPPELEN OOGST 1937. Teneinde misverstanden te voorkomen maakt de Nederlandsche Akkerbouwcen- trale bekend, dat enkele wijzigingen ln de voorschriften betreffende de uitkeerlngen uit het z.g. Poterfonds worden overwogen. Reeds thans wordt onder de aandacht van belanghebbenden gebracht, dat het vol gende voorjaar van de onverkocht geble ven goedgekeurde pootaardappelen van den oogst 1937 mogelijk alleen de normale po- tersorteeringen voor een ultkeerlng ln aan merking zullen komen, te weten voor bln- nenlandsche soorten tot 45 m.M., voor fa- brieks- en exportsoorten klasse B en C tot 50 m.M. en voor klasse A tot 55 m.M. Het ligt in de bedoeling, alleen die on verkochte partijen voor uitkeering uit het Poterfonds in aanmerking te doen komen, welke naar behooren gesorteerd zijn. Gezien de financieele positie van het Poterfonds dient er rekening mede te wor den gehouden, dat de uitkeerlngen moge lijk lager zullen zijn dan die voor voor gaande oogsten. 1143 Vetwormpjes en pukkels ontsieren het gelaat. Purol doet ze verdwijnenden; maakt de huid zuiver en gezond GEEL^ CM WIT 1146 In doezen 30-60 ct Bij Apoth. enyDrog. MUNHARDT (Ingez. Medj Door onderstaande personen, leden van den B.VL. alhier werden de volgende schietdiploma's behaald: Konlngsschutters: D. v. d. Wolf en W. Kelderhuis; scherpschutters: J. v. Wen- gerden, J. Verkade, J. Uittenbogaaid, L C. Blonk en J. L. van Eijk Jz.; schutters le klas: A. C. Groenendijk en A. Blonk; schut ters 2e klas: J. v. Tol en A. Fokker, 112 Burgerlijke Stand. Ondertrouwd: J. van Es en E. Bax. Geboren: Allda, d. van J. Schildmeijer en M. G. Kuijpers; Albertus Johannes, z. van J. van Fulpen en M. van Rijn; Janny, a. van M. van Gemeren en J. Burggraaf. Overleden: Cath. Loef, wed. van P. Belt, 75 jaar; H. Verweij, wed. van A. v. Heve- lingen, 83 jaar. HAZERSWOUDE. Burgerlijke Stand. Geboren: Cornelia Anna, d. van W. L. van der Meer en C. P. Overdevest Allda, d. van N. van Zwieten en G. Dorrepaal. Gehuwd: A den Hertog 22 j. en A. Oppe- laar 24 j. J. Groen 20 j. en G. van Bra- kel 17 j. Bij het correspondentschap der ar beidsbemiddeling alhier staan ingeschreven 68 werkloozen, waarvan 35 steuntrekken- den. Vergeleken met de vorige week is het aantal werkloozen met 13 verminderd en het aantal steuntrekkenden met 5. De opbrengst der collecte welke langs de huizen der ingezetenen gehouden is voor de alleenstaande blinden te Wolfheze, bedraagt f. 34.08. Onze gemeente-politde heeft te Rot terdam iemand verhoord, die zich hier heeft schuldig gemaakt aan oplichting van goederen; hij heeft bekend. De politie tracht thans de opgelichte voorwerpen te achterhalen. Terwijl dr. Kater aan de Emm^kade bij een patiënt was, is zijn auto in de Wetering gereden, daar de handrem niet was aangezet. Door een kraanwagen is de auto weder op den beganen weg gebracht en weggesleept. Bij den heer J. B aan het Zwaantje alhier werden vier bekroonde konijnen ontvreemd. De dieren hadden een waarde van f7.50 per stuk. De politie heeft de •zaak in handen. .Pt KOUDEKERK. Kerkelijke verkiezing. Bij de verkiezing tot leden van het kies college in de Ned. Herv. kerk wercjsn her kozen de heeren J. van Beek, J. Jongeneei en W. van Vegten Hzn. In de vacature ont staan door het overlijden van den heer A. van Heijningen werd gekozen de heer J. F. Jongerbloed, wonende aan den Rijndijk. 36. De roovers gingen vreeselijk te keer, maar Leo, Thijs en Brom-oom trokken flink van leer; zij schoten maar aan één stuk door en richtten goed er ging niet één metoen teloor. Pang daar wordt een neus door 't onwelriekend fruit geraakt en bom! daar proeft weer iemand hoe zoo'n overrijp meloentje smaakt; knal daar krijgt er iemand een op 't oog, en 't vrucht- vleesch spat omhoog. Weer 'n andere piraat kreeg 't lekkers in zijn haren, want Leo was heusch niet van zins om één bandiet te sparen Brom-oom vuurde hem steeds aan met lulde kreten. „Kijk daar!" riep hij, „je hebt nog Tlnus Pruik vergeten komaan, komaan, wij zullen hun eens leeren. wij zullen hun eens fijn trac- teeren. Dit is nu onze dank; voor ledereen een portie vruchtensap met stank!" Er was niet een van de bandieten, die nu nog dacht aan schieten geen schip had iets meer van de „Taaie Haai" te duchten, daar de piraten thans voor den meloenen-regen vluchtten zij deden niets dan slikken, snuiven, proesten en wisten niet waar zij zich bergen moesten. Op 't koopvaardijschip, waar men dit gebeuren zag, schoot ieder in een lach; en Thijs begon toen naar dat schip te roepen: „Help ons, roei vlug hier heen in je sloepen!" NIEUWVEEN. Bazar „Nic. Boys". De Voetbalclub „Nic. Boys", heeft een bazar georganiseerd, in hotel Schreuder alhier. Bij de opening was de zaal feeste lijk versierd met de clubvlaggen. Aanwezig waren oa. pastoor Mol. kapelaan v. Tol. dr. Nout,, dr. PostUiterweert (Ter Aar) en tal van genoodigden. De voorz. van „Nic. Boys", de heer Th. Haakman hield een korte toespraak en verzocht pastoor Mol den bazar te openen, waaraan deze met een toepasselijk woord voldeed. De heer Haakman dankte den pastoor voor zijn rede. Daarna werd de gelegenheid geboden de fraaie stands te bezoeken; er is veel te be wonderen en te winnen: handwerken vanaf de eenvoudigste tot de meest kunstige. Natuurlijk zijn de geluksspelen niet ver geten. als sjoelen, hengelen, schieten, plaatwerpen enz. enz. De eerste avond was er al aardig bezoek en handel. De bazar ten bate van de voetbalclub Nic. Boys die een succes was is door den heer Th. Haakman gestoten. Hij dankte voor de geschenken, ir.evr. Schoorl-Ooprij voor haar toewijding bii het organiseeren, den pastoor voor zijn flinke medewerking alsmede de heer Ant. v. d. Hoorn en Gebr. Speet voor de muziek. Ten slotte den heer Schreuder die zijn zaal tijdelijk afstond. De bruto opbrengst bedraagt f. 539. De smaakvolle zaalversiering was kosteloos verzorgd door den bloemist P. Tol Jzn. alhier. Tiidens den dankstond voor het gewas in de Geref. Kerk is een collecte gehouden, die f. 29 98 opbracht. WADDINXVEEN. Burgemeester Troost heeft bedankt als voorzitter van de Ver. voor Ziekenhuisver - pleging. De Burgemeester behoorde 15 jaar geleden tot de oprichters en fungeerde al dien lijd als voorzitter. De maandelijksche collecte in de Ger. Kerk voor de nieuwe kerk heeft opgebiacht 100.04. De heeren M. D. Bremmer en G. Hol- mer zijn gekozen tot bestuursleden van de A. R kiesvereeniging „Nederland en Oranje", alhier. 3—2

Leidsch Dagblad | 1937 | | pagina 7