I SIROOP Uit de Omstreken LEIDSCH DAGBLAD, Donderdag 11 November 1937 Vierde Blad No. 23813 NAGEKOMEN BERICHTEN Ieen halve weekI THIJS OP DE „TAAIE HAAI" lis ie Jaargang BINNENLAND. de postvluchten. Hedenmorgen vertrok van Batavia het legtuig de „Nandoe" met medeneming in 250 kilogram post, elf kilogram pak 'tpost en 46.7 kilogram goederen. De heer j Konynenburg, van de Droogdok-maat- toppij Tandjong-Prlok, maakt de reis t Amsterdam mede. Zeven passagiers waren geboekt voor sschentrajecten de vrouw overreden en gedood. Vanmorgen omstreeks halfclf is te Sittard Aet kruispunt van den rijksweg en de jtielminastraat. de 72-jarige vrouw A. M. jmeits—jMertens door eeni vrachtauto den heer G. uit Kessel gegrepen en ge- 1. De vrouw stak de Wtlhehninastraat van den vluchtheuvel van de dectr. i ln de richting van den rljkaweg Zuid. vrachtauto kwam uit de richting Roer ei en sloeg de Wllhelminastraat in, r de vrouw aangereden werd. Met een schedeltaasisfractuur en andere ver- ■idingen is zij opgenomen en naar de htbij gelegen woning van dokter Garé érgebracht, waar zij na enkele minuten rleed. Bil Kon. Besluit Is met ingang van December benoemd tot burgemeester der leente Nijeveen (Dn de heer E. S. van n Deze werd 4 October 1802 geboren 'is thans ambtenaar ter gemeen te- cretarie van Gramstergen. BUITENLAND. )e staatsgreep in Brazilië. De nieuwe grondv/et. De correspondent van de „New York Ti- te Rlo de Janeiro seint aan zijn blad jronderherten, die hem over de nieuwe indwet zijn medegedeeld door den Bra- uanschen minister van Justitie, Fran co Oampos. Deze verklaarde, dat het omaamste element ln de grondwet ge ien is in de oprichting van een consul- ïtieven raad voor nationale economie, ita leden, die bewijzen moeten geven hun bevoegdheid, voor de helit be- d zullen worden door vakvereenigin- en voor de helft door werkgeversorga- itles. „Wij zullen trachten," aldus Cam- verder, „misbruiken te vermijden door centralisatie van de verantwoordelijk- id over arbeiders en werkgevers. Voor volksstemming, die door Vargas is aan- tondigd. en welker datum nog niet is itgesteld, zal de president met decreten ■rer Het nieuwe systeem voor presi- itsverkiezingen voorziet in de organi- I van een kiescollege. De gemeente- n, de Kamer van Afgevaardigden, de rale Raad en de Economische Raad in de leden van dit colege kiezen. !ere staat zal recht hebben op een r voor een zeker aantal inwoners, geen enkele staat zal meer dan 25 :rs kunnen hebben. Het college zal een idiéaat aanwijzen, die uitgeroepen zal eden tot president der republiek, tenzij in functie zijnde president liever een ieren candidaat kiest. In dit geval zou de twee candidaten tegenover elkaar in te staan in verkiezingen met alge- in direct kiesrecht. 'oorts bepaalt de nieuwe grondwet, dat federale autonome district Rio de Ja- zal worden opgeheven en gebracht len onder de federale regeering; de tfeving van Rio de Janeiro zal worden 'Strouwd aan den Federalen Raad Ie strijd in het Verre Oosten. Granaat in de Fransche concessie ontploft. i de Fransche concessie is een granaat de Admiraal-Bayle-straat tot ontplof- 1 gekomen. Er zijn verscheidene slacht te gevallen. Hoorts is een aantal Japansche grana- neergekomen in de zone van Nantau, voor vluchtelingen gereserveerd Is. Ito 12 uur hedenmiddag zijn de vrijwil- tts van de Fransche concessie gemobi- «rd. Bet feit. dat rondom de concessie gestre- i.vordt, maakt de ravitailleering zeer «lijk. De prijzen stijgen snel. bestrijd in Nantau duurt onafgebroken Wt. Vele huizen staan in brand. Japansche bommenwerper neergeschoten. Tijdens den luchtaanval op Nanking, luaan vijftien Japansche toestellen decl- men, is een Japansche bommenwerper tndend neergestort. 4 of 5 Inzittenden zoen om het leven. De val van het "■gtiiig wekte onder de bevolking ultfoun- vreugde. AALSMEER. Convallaria-veiling. Op de derde en laatste veiling van Con- vallaria-bloeikiemen ter C.A.V. bedroeg de aanvoer 159.775 Dultsche, 124.375 Holland- sche en 2425 Fortln-kiemen. De besteedde prijzen waren: Duitsche f. 1.50—2.01. Hol- landsche 1.0.751.75 en Fortin f. 2.91 alles per 100 stuks. De handel was trio een deel bleef onverkocht. De afd. van „Kerk en Vrede" heeft een getuigenis-avond belegd in de Doops gezinde Kerk. Gesproken Is door mevrouw Buisingv. Besouw, die sprak over; „Er is geen plaats voor Hem" en door ds. A. R. de Jong van Bussum. over: „Wij willen nog oorlog". Mevr. Buisingv. Besouw decla meerde ook verdienstelijk uit eigen werk. De avond stond onder leiding van ds. De Jong. WN AFRIKA-CONFERENTIE VOORGESTELD. Bir Robert Hamilton, de vroegere presi- van het gerechtshof in Britsch-Oost- "ka, heeft in een rede bij Memorial Hall ■brgesteld. een conferentie te beleggen van en, welke gebied in Afrika bezitten. Alle 'opeesche landen met gebied ln Afrika, zelde hij, hebben gemeenschappelijke aagstukken. Er is thans een groeiend ge- vi van Pan-Afrikanisme onder de lnlan- 's van vitaal belang, dat dit niet Europa vijandig wordt. Vijftig jaar ge- 1 is in Berlijn een congres gehouden i ee a1,we'ke belang hebben bij Afrika ™a der doeleinden was het materleele fcoreele welzijn der inlandoche bevol- Sd vn on^er20ekan. Ik vraag mij af, of de wa» een n'euw congres niet gekomen iel vü alle Europeesche landen rond de >im«„ ?en zitten, en die tafel dient in ""to te staan. BENTHUIZEN. De werkloosheid heeft hier weder intrede gedaan. Een 7-tal personen meld de zich aan. HILLEGOM. Ernstige aanrijding. Een aut^, die gistermiddag uit de rich ting Lisse kwam, is ln de Hoofdstraat tegenover het Hof op de vochtige tram rails geslipt. Eerst is een bakfiets en daar na een handwagen aangereden, waarna de wagen aan de andere zijde van de straat tot stilstand kwam. De aanrijding van de bakfiets was noodlottig voor den jeugdigen berijder t. S.: hij viel oo het trottoir en bleef ln ernstigen toestand liggen. Dr. Ver- sluys en leden van E.H.B.O. verleenden hulp Geestelijke hulp is mede verleend. Daarna is de aaneeredene per ziekenauto naar de Maria-Stichtlng te Haarlem ge bracht. De politie stelde een onderzoek in en zette een deel van den weg, waar T. S. lag, af. De auto was zwaar beschadigd. KATWIJK. Nieuwe Waterschout. Bij K. B. is tot waterschout alhier be noemd de inspecteur van politie, mr. R. Warmoltz. Er zijn nu zes gemeenten in ons land waar de waterschout zelfstandig optreedt, n.l. Amsterdam, Rotterdam, Den Haag, IJmuiden, Temeuzen en Katwijk. KATWIJK AAN DEN RIJN. Aanrijding. De groentenhandelaar N. uit Rijnsburg kwam met zijn vrachtauto van de Turf markt en moest de v. Egmondstraat in. Te laat bemerkte hij, dat de tram uit Voor straat West in aantocht was. Hij had geen tijd meer te remmen en zette dus door, met het gevolg, dat de tram het achterste gedeelte der auto meenam. De bestuurders van tram en auto kwamen er goed af, doch de tram was erg beschadigd. Lan taarns en voorruiten waren stuk en de tramwagen was Ingedeukt De bestuurder van de auto was de schuldige; hij is verzekerd. KATWIJK AAN ZEE. Vergadering Ned. Chr. Landarbeidersbond. De afdeeling Katwijk van bovengenoem- den bond vergaderde ln „Casa Cara". De voorzitter, de heer G. Vooys liet zingen Uit den 25sten Psahn, ging voor ln gebed en las den 91sten Psalm. Hij heette ln het bijzonder de nieuwe leden welkom en sprak er zijn leedwezen over uit, dat geen hoofd bestuurder deze vergadering bijwoonde. De secretaris, de heer C. Zwaan, las de notulen, waarna de ingekomen stukken werden behandeld. Hierna werd voorlezing gedaan van de voorstellen, die gericht zijn aan het bestuur van de Patroonsorgani satie. Na rondvraag sloot de 2e voorzitter met dankgebed. Donderdag, Vrijdag en Zaterdag. E j Bij aankoop van f. 1.uitgez. suiker, i 2 ons Fijne Bruidssuikers voor één Dubbeltje. I 852 K.W. BIJENKORF. DE WJ-KLUX-KLAN OP PAD iAttea (Georgia Ver St.) wordt Ssn <la' honderden Ku-Klux-Klan- eitjd'P °Pt-ehf door de dicht bevolkte in 4, hebben gehouden. De leiding KU-Kux - K OTjaniea* worden gemaakt. mü, hix-Klan heeft aangekondigd, 'tal "tohra'ie thans In geheel Amerika LISSE. Weer de lichtpaal bij de Vuursteeg De heer N. uit Sasenheim.die in de rich ting Sassenheim reed en door het slippen van een tegenligger ook zelf met zijn wa gen slipte, kwam hierdoor in botsing met de lichtpaal op den vluchtheuvel aan de Vuursteeg. De lange reeks ongelukken op deze plaats is weer met een vermeerderde en men vraagt ileh af, hoe lang nog? Moge de voorgenomen verandering daar ter plaatse door den Rijkswaterstaat spoe dig in practljk worden omgezet, opdat aan de zeer vele ongelu*leen aldaar een einde kan komen. Vergadering IJsclub Lisserdijk. Onder presidium van den heer B. Berbee vergaderde de ijsclub „Lisserdijk" in de zaal van den heer Faas. De voorzitter her dacht het overlijden van het bestuurslid, den heer H. Potman, in wien een trouw bestuurslid verloren werd. De secretaris, de heer A. van Oosten, las de notulen, die vastgesteld werden. De heer De heer B. E. Buyck, thans werkzaam ten kantore der Gem. Arbeidsbeurs in deze gemeente, is benoemd tot controleur-ad ministrateur der Steunverleening en werk verschaffing in Denekamp (Ov.), NOORDWIJK BINNEN. Propaganda-avond Noord en Zuid Holl. Redding-Maatschappij. In de bioscoopzaal van hotel „Royal" werd een propaganda-avond gegeven op het gebied van het Reddingswezen. De heer S. Verloop Czn. opende namens de pl. commissie der N.Z.H.R.M. en heette speciaal welkom den burgemeester, voor zitter der pl. comm., den heer H. de Booy, secr. van het hoofdbestuur, de heere.i Taat van de pl. comm. te Katwijk alsmede boots man Junker en zijn mannen van da red dingboot te Katwijk en lrat bestuur der N. Reddingsbrigade „Oud-Roeiers". Na een korte Inleiding gaf spr. het woord aan den heer H. de Booy, dia sprak over „Sclrip in Nood". Spr. heeft opgemerkt, dat er hier vele deskundigen op het redding- gebied zijn Noordwijk heeft een groote reputatie op dit gebied. Spr. las dan enkele brieven voor uit het tijdperk 1870, voor komende ln het archief der afd. Noord- wijk, waaruit dit bleek; ook las hij voor een proces-verbaal van pl.m. 50 jaar ge leden, opgemaakt door den veldwachter L, A. H. Vermeulen, waarin wordt gerappor teerd de redding per paard, zonder aan zijn eigen leven te denken, door den toen 19-jarigen zeer bekenden redder Jan van Kan, voor welke redding de heer van Kan de zilveren medaille voor menschlievend hulpbetoon ontving van Z.M. Koning Wil lem III. Daarna werden op het doek ver toond de vroegere en tegenwoordige red dlngsbooten, waarbij spr. uitvoerige en onderhoudende toelichtingen gaf. De burgemeester dankte den heer De Booy hartelijk. Spr. besloot met den wensch dat de Mij. steeds moge groeien en bloeien Na de pauze kregen wij door een badgast zélf vervaardigde filmpjes (w.o. ook in kleuren) te zien. van hetgeen de zee ons des zomers biedt. Ook het ppstiigen van den luchtballon, alsmede liet prachtige vuurwerk dat heeft plaats gehad. Dan volgde een groot deel der hoogst Interes santé film. eigendom der N. Z. H. R. M. Schip ln Nood", die het vele toont, dat de N.Z.H.R.M. op het reddrngsgebled presteert. Ons aller plicht is te zorgen, dat de red ders kunnen beschikken over het best denkbare redding materiaal en te zorgen dat de N.Z.H.R.M. in staat is, hen te steu nen wanneer zij in behoeftige omstandig heden mochten komen te verkeeren. Steun daarom deze onmisbare maatschappij met een bijdrage in eens of een jaarlijksche bijdrage. Er is nog f. 25.000 aan Jaarlijk sche bijdragen noodig. Het gebodene was van goede propagan distische waarde. Na een dankwoord van den heer Verloop volgde sluiting, waarna een gezellig dansje volgde. OEGSTGEEST. Vergadering Ver. v. Bloembollencultuur, De afd. Oegstgeest en Omstreken van de Alg. Ver. v. Bloembollencultuur verga derde ln „Zomerzorg" te Leiden. De voor zitter wijdde eerst eenlge woorden aan de nagedachtenis van den overleden oud- secretaris en eerelid der afdeeling, de heer F. F. Vlieland. De heer A. C. Hendriksen wees er op, dat met hem is heengegaan een der mede-oprichters der afdeeling. Hij was nog steeds met hart en ziel aan ons verbonden. Ter eerbiedige nagedachtenis hebben wij hem, aldus spr., bij zijn graf hulde gebracht en een krans van bloemen neergelegd. De voorzitter zeide voorts, dat de toe standen in het vak een weinig zijn vooruit gegaan. Hoewel de stand van de gewassen niet bijzonder gunstig is gebleken, is er in diverse prijzen eenige opleving te consta- ■teeren. De notulen voorgelezen door den secre taris, den heer G. J. Hoogervorst Gzn„ werden goedgekeurd. Als candidaten voor het hoofdbestuur werden gekozen in de vacature P. Bakker, de heer J. H. Avis te Mldwaard; in de vacature C. K. Kramer, de heer Th. Hoog te Haarlem; ln de vacature P. Varekamp, de heer C. van Dijk te 's Gravenzande. Bij de rondvraag werd gevraagd of het niet misleidend is als ter keuring een plant als nieuwigheid wordt ingezonden, terwijl deze al meerdere jaren bestaat? Besloten werd een aanschrijving in deze te richten tot het hoofdbestuur. Na verloting volgde sluiting. RIJNSBURG. Vergadering Ver. voor Bloembollencultuur. De afd. Rijnsburg van bovengenoemde vereeniglng vergaderde bij den heer Verbree. De voorzitter, de heer Alb. D. den Haan, cpende en deelde mede, dat deze vergadering in hoofdzaak belegd was om candidaten te stellen vcor het hoofbestuur. In verband daarmede deed hij mededee- ling van enkele Ingekomen stukken, van afdeelingen, welke bepaalde candidaten aanbevolen hebben. Met verschillende per sonen werd daarna van gedachten gewis seld, mode ln verband met hun standpunt ten opzichte van de saneering. Met alg. st. werd ln de vacature P. Bak ker Mz. candidaat gesteld de heer P. P.uytcr Hz. te Andfjk-Oost. In de vacature C. Kramer de heer A. Bijvoet te Overveen en in de vacature P. Varekamp de heer K. de Jong te Honselaarsdijk. Eij de rondvraag werd wederom de sa neering besproken en de nieuwe voorstellen dienaangaande voor de Alg. Vergadering. Besloten werd in de a s. December-verga- dering deze aangele enhêia opnieuw te be handelen. Daarna sluiting. Sedert meer dan 30 Jaar wordt Siroop Famel door doktoren gewaardeerd als een betrouw- baar geneesmiddel ter bestrijding van HARDNEKKIGE HOEST. BRONCHITIS en andere aandoeningen der ademhal ingsorganen KLEINE FLACON 1.15 GROOTE FLACON J 1.90 i 9589 (Ingez. Med.) SASSENHEIM. De heer Bosnia benoemd tot kantoorhouder. Tol kantoorhouder der p TT. te Honse- le;slijk is benoemd de heer D. H Bosma, br.even'oesteller alhier. Hoewel men deze promotie Bosma van harte gunt. zullen velen het betreuren, dat zii hier in het vervolg een ander in zijn plaats zullen zien, Bosma heeft zich in de ruim 21-jarige vervulling van zijn taak in deze gemeente doen kennen als een plichtsgetrouw amb tenaar. die met het publiek goed wist om te gaan. Men wist dat hier te waardeeren! In alles ls te zien God regeert. Spr. liet hierop uitvoerig Kuyper's leven de revue passeeren. Na het zingen van ps. 89, vs. 7 en 8 en nogmaals declamatie van den heer Feiten, dankte de voorzitter de beide sprekers van dezen avond. Na het zingen van ps. 68 het laatste vers, sloot mr. H. Bijleveld met dankgebed. VOORHOUT. 19-jarige wielrijdster botst tegen auto. Gistermiddag omstreeks 4 uur heeft er bij den uitrij EngelschelaanJacoba van Beierenweg een botsing plaats gehad tus- schen de 19-jarige dochter van den heer v. Dijk alhier en een auto, bestuurd door een knecht van den garagehouder P. uit Sassenheim. Eerstgenoemde reed per flets op den Engelschelaan en wilde de Jacoba van Beierenweg in de richting Voorhout in fietsen, toen uit diezelfde richting de auto naderde ln de richting Sassenheim. Een botsing was onvermijdelijk. Mej. v. D. reed tegen de auto op. sloeg vervolgens over haar stuur en kwam met haar hoofd tegen de auto terecht. Bewusteloos en met een ernstige wonde aan het achterhoofd werd zij bij den slager v. d. B. binnengedragen. Dr. H. A. G. Bots was spoedig ter plaatse en constateerde een ernstige hersenschud ding. Na verbonden te zijn werd zij na eenige uren per brancard naar haar ouder lijke woning vervoerd. Haar toestand wus naar omstandigheden niet verontrustend. De gemeen te-poHrie maakte proces verbaal op. De collecte in de Ned. Herv. Gem. alhier, ten bate van de Gustaaf Adolph- Vereen, heeft f. 10,43'/! opgebracht. Geslaagd voor het diploma R K. Ge- stichtsopvoeddne broeder Lignori alhier. VOORSCHOTEN. Dr. A. Kuyper-herdenking. In de Ger. Kerk heeft de A.-R. Kiesver- eenlging een herdenking gehouden, gewijd aan dr. A. Kuyper. Het kerkgebouw was nagenoeg gevuld, toen de voorzitter, de heer J. D. van Cui- lenburg verzocht te zingen Ps. 77 vs. 7 en opende met gebed en Schriftlezing. Nadat de voorzitter den heer J. Feiten, Utrecht, en mr. H. Bijleveld, oud-minister, Amsterdam, had welkom geheeten, decla meerde de heer J. Feiten, die ook er aan herinnerde, dat het op 10 Nov. juist 70 jaar geleden was, dat dr. A. Kuyper in zijn werk in de Domkerk te Utrecht werd in geleid, Mr. H. Bijleveld wees er op, dat de christenen niet in persoonsverheerlijking vervallen. Want zij denken aan het „gelijk het gras is ens kortstondig leven" en hier op lettende kan men dr. Kuyper gedenken. 32. De uitkijk zat te schreeuwen in zijn kraaiennest; hij zag alles daar het best, en nu hij het koopvaardijschip in de gaten had gekre gen, begon plots alles op de „Taaie Haai" weer te bewegen. Uit alle hoeken, hutten, gaten, vlogen roovers en piraten: zij hadden juist gegeten, maar schreeuwden luid met vollen mond, en zwaaiden wild hun sabels en hun messen rond. De kapitein kwam op de brug en riep ln al 't rumoer: „Acht streken stuurboord met je roer! Zet a'le zeilen bij, maar de kanonnen klaar aan lij; haal de geweren uit de kast, en verder maar goed opgepast!" Nu ging dus ieder ran den gang, en 't werd een drukte van belang; op 't koopvaardijschip was men zich van niets bewust, en voer maar verder, heel gerust.... WARMOND. De melk-voorziening op school. Dat onze gemeente geen halve maatre gelen neemt, waar het een noodzakelijk ge bleken hulp-actie betreft, hebben wij op nieuw geconstateerd tijdens de vergade ring ln Hotel de Zon van de ouders der schoolgaande kinderen, waarop de bran dende kwestie „Melkvoorzienlng op schooi" aan de orde was. De heer Burcksen, hoofd der school, opende deze druk bezochte bijeenkomst en dankte den burgemeester, weth. Zwetsloot en dr. H. Walenkamp voor hun aanwezig heid. De burgemeester wees er op, dat ook het verstrekken van melk tijdens de school uren mogelijk is. Daardoor zullen de kin deren op peil worden gehouden. De regee ring, die er het groote nut van Inzag stel de daarom tegen matigen prijs melk be schikbaar. Spr. dankte den heer Burcksen voor zijn medewerking, om het plan uit te voeren. Dr. Walenkamp beantwoordde de vragen „Waarom melk" en „Waarom Juist melk op school?" en zette het nut daarvan uit voerig uiteen. Krachtig spoorde spr. de ouders aan, deze actie te steunen. De heer Liezenberg, verbonden aan de Crisis-Zuivelcentrale. zette eveneens het nut van deze melkactie uiteen. Het ver strekken van melk bevorderd de lichame lijk en geestelijke gezondheid der kinderen. Spr. vertrouwde, dat de ouders spon taan hun medewerking aan dit mooie werk zullen verleenen. De voorzitter sloot hierop onder woor den van dank deze geslaagde bijeenkomst. WASSENAAR. Vondelherdenking. Vanwege het Comité voor Kievietlezin gen en de „Vrouwenver. tot bevordering van het geestelijke sociale leven" werd een Vondelherdenking gehouden in de gym nastiekzaal van de scholen aan de Bloem- eamplaan. Als spreker was ultgenoodigd dr. W. A. P. Smit, dir. van een Middelbare School te Deventer. Met gebed en een inleidend woord van ds. W. A. B. ten Kate werd geopend. Dr. Smit, sprekende over „Vondel, zijn geloof en zijn werk", wees er op, dat in den laatsten tijd door woord en geschrift aangedrongen wordt van Vondel's werk voor het eerst of bij hernieuwing kennis te nemen. De vraag of Vondel al dit ru moer en deze reclame wel waard is, be antwoordde spr. bevestigend. Wanneer deze dichter in een ander taalgebied was ge boren, waardoor meerderen hem hadden kunnen verstaan, zou hij zeker tot de al lergrootsten in de Westersche cultuur zijn gerekend. Vondel was groot in een zuiver en sterk geloof, dat ten slotte een alles- beheerschende factor in zijn leven werd. Hij voelde zich één met allen, die Christus tot richtsnoer van him lever hadden. Vol gens de opvattingen der Doopsgezinden streefde Vondel naar de „Imitatie Christl", een practisch Christendom van vrede en liefde. Met groote felheid heeft hij de Contra-Remonstranten bestreden. Hun loer stond zoover van hem af. dat hij zelfs niet kon gelooven. dat zij evenals hij met eerlijke bedoelingen bezield waren; maar zag er in een streven naar macht. Dat zoeken naar macht beschouwde Vondel a's een Gods-viiandig werk. Het domir.eerende Calvinisme heeft hij met afschuw verwor pen; hij had geen vertrouwen meer in het Protestantisme. Zijn toetreding tot de R.K. Kerk bracht in wezen geen verandering, maar moet meer als een uitvloeisel van zijn Doopsgezinde opvatting gezien wor den. aldus spr. De eenheid van alle Chris tenen blijft het ideaal, waarnaar hij ruste loos en onvermoeibaar zocht. Vondel is groot om zijn geloof en om de wijze, waarop hij dit in het vers wie"- te hs'iiden. Dc biieerkomst werd door de presidente der Vrouwenvereeniging gesloten. Loop der Bevolking. R. J. Alber, Bremhorstlaan 10 A. van den Berg. Groot Hoefijzerlaan 57 JA. Berzshoeff. Maaldrift 5 L. Blans, Duin" lustweg 11 J. L. Bloemen en vrouw, Rid derlaan 1 C. Bosrman en vrouw, v. Z. v. Nljeveltstr. 65 C. M. Cariier, Blcem- camplaan 61 Wed. 4. E. Oudkerk, geb. Van Dam, Schouwweg 72 E. G. Dietrich, Groot Hoeflizerlaan 6 C. A. M. v. Door nen, v. Zuylen v. Nljeveltstr. 3 A. Fer dinand, Johan de Wittstr. 29 J. van der Ziiden, geb. Franken, v. Z. v. Nljeveltstr. 206 B. Frebrich, Oranjelaan 16 H. G. ten Geuzendam en gezin. Joh. de Wittstr. 29 J. H. ten Geuzendam, Joh. de Witt s'-at 29 N. J. Groen. Rtlksstraatweg 500 G. M. Grur.ömann. Berkenlnan 2 N. van Haren Groot H-efljzerlaan 6 W. Haveman. DeMlm-wrr 13 C. M. A. Hei- tink, v. Zuylen v. Nclieveltstr. 289 G. B. Heringa en vrouw. Langstraat 65 G. H. M. Jeurissen. Bloemcanplaan '2 W. •DuJnvoetlaan 7 M. D. Klippelaar,

Leidsch Dagblad | 1937 | | pagina 13