LEIDSCH DAGBLAD - Tweede Bled MÜndag 13 September 1937 Offkieele Cwi> publicaties 0KII ©MACHT LOEE) fbR.EEÓTRr i THIJS IJS EN DE TOOVERSPIEGEL IK GEEF MET GEMAKKELIJKE BETALIhG N WEELDE WAPMTE TE LEF©7! In beslag genomen. Door ambtenaren van de Belastingen en de politie ls hier een partij sigaretten-pa pier bij een arbeider in beslag genomen, vertegenwoordigende een waarde van ruim 1.40.—, Gevonden voorwerpen. Aanwezig op het Bureau van politie: al pino muts, portierkruk, sleutel, ceintuur, mantelceintuur, actetasch. Stijgende werkloosheid. De stand van de werkloosheid heelt een keer genomen. Tot de voorgaande week was het maximum 140, Zaterdag bleek dit cijfer gestegen te zijn tot 153. Bloembollen ontvreemd. De politie kreeg Zaterdagmorgen de meaedeeling, dat ten nadeele van de firma N. te Lisse op een terrein onder deze ge meente bloembollen waren ontvreemd. Het betreft een kleine hoeveelheid. Feestprogramma vastgesteld. Het bestuur heeft voor de twee feest dagen op 22 en 23 September een pro gramma vastgesteld, dat als volgt luidt: Woensdagmorgen om 9 uur optocht van versierde fietsen, autopeds enz. voor kin deren tot 14 jaar; 2 uur ringsteken per flets, met prijzen, ook voor de mooiste ver siering; 3 uur behendigheidsrijden met personen-auto's. Donderdag: 's morgens 9.30 uur spelen voor jongens en meisjes, leeftijd 8 tot 14 jaar; 's middags 2 uur: spelen voor meisjes en jongens, leeftijd 1420 jaar; 4 uur: volksspelen; 's avonds 8 uur: vuurwerk. Diploma's zwemmen. Door de Hlllegomsche Sportvereeniging H. Z. V. zijn de volgende zwemdiploma's toegekend: B: aan de dames M. Lommerse, J. Veen- stra, M. H. E. Kessels, A. R. C. M. Kessels en BrauokmannVair Trotsenburg. A: aan mej. W. E. M. Markestein. Het diploma A is ook toegekend aan de heeren F. W. Möhlmann, C. Janssen Jr. en H. Kraay. Bazar voor de H.H.K. In „Flora" wordt een bazar gehouden, welke ten doel heeft uit de baten de in strumenten van de Hillegomsche Harmo- niekapel te vernieuwen Bij de opening hield de voorzitter, de fceer W. van der Werff, een toespraak om de aanwezigen welkom te heeten en na mens het comité dank te zeggen aan bur gemeester en mevrouw Van Nispen, het eere-conjité, het werkcomité en alle mede werkenden. Burgemeester van Nispen hield daarna de openings-rede, de hoop uitsprekende dat de bazar zal beantwoor den aan het doel. Mevrouw van Nispen knipte het lint door, waarna de Harmonie het Wilhelmus speelde en gebruik ge maakt werd van de gelegenheid om de stands te bezichtigen en kennis te maken met de vele attracties. De avond is opgevroolijkt met muziek van de H.H.K. zelf onder leiding van den heer Mar. Adam en van de Hill. Radio- Centrale. Kostelooze Inenting. Woensdagmiddag om 3.30 uur zal de ge legenheid bestaan tot kostelooze inenting en herinenting in een der lokalen van de openbare lagere school. 190 Sollicitanten. Naar de betrekking van onderwijzer aan de O. L. school hebben 190 personen gesol liciteerd. Kwaliteit beneden van van van van van 50 kg. 50 54 58 67 76 tot tot tot tot tot 53 57 66 75 85 kg. kg. kg. kg. kg. IA naar 74 77 79 77 75 IB IIA kwali- 72 75 77 75 73 IC IIB in B teit 70 73 75 73 71 11C in B max. 68 71 73 71 69 ine 63 66 69 71 69 67 CC ct. 64 67 69 67 65 BENTHUIZEN. Burgerlijke Stand. Geboren: Frans, z. van Frans Vis en Grietje Hofman. Getrouwd: Cornelis Raaphorst, 19 j. en Margaretha Spruitenburg, 18 j. In een riek gesprongen. Dp arbeider L. G. kwam. toen hij van een kagen sprong, met zijn been in een riek terecht. Dr. Steur verleende de eerste hulp. Van den weg geraakt.v Doordat een vrachtauto, bestuurd door J. E. uit Zoetermeer, niet voldoende uit week, geraakte de vrachtauto van de N.V. Bonda te Leiden, bestuurd door S. N. van 0., van den slootweg, en kwam beneden in de heining terecht. Door den kraanwagen 'an den slooper J. v. Eek, werd de auto weer op den weg gebracht. KATWIJK AAN DEN RIJN. Autobotsing. De vrachtauto van den heer L. v. P. kwam w den vroegen Zondagmorgen van den Achterweg (wat niet geoorloofd is) en de teer M. v. T. kwam met zijn personenauto uit de van Egmondstraat de Kerkstraat in •wat evenmin is toegestaan). Op het kruis punt Kerkstraatv. EgmondstraatAch terweg kwamen zij met elkaar, in botsing. De personenauto moest het tegen den "achtwagen, die beladen was met bussen ®elk, afleggen. Van de inzittenden van den Personenwagen werd een meisje vrij erg 'erwond, zoodat overbrenging naar een zie kenhuis te Leiden door dr. Hueting noodig *erd geoordeeld. De andere inzittenden kwamen er met den schrik af. De voetbalver. K.R.V. gaat uitbreiden. De voetbalver. K.R.V. gaat uitbreiden. Het 'oetbalveld aan de Sandtlaan dat tot heden «echts voor een gedeelte in gebruik was bij je K.R.V. komt thans geheel als voetbal- krrein vrij. Men zal dan meerdere elftallen "'lelijk kunnen laten spelen. Ook voor an- Jeren sport zal er dan nog ruimte beschik bar zijn. Uitvaart en begrafenis van Pater Werenfried Neefjes O.F.M. Vrijdagavond werden in 't missiecollege jJ' Willibrord" de plechtige metten gezon- voor de zielerust van pater Werenfried •''cefjes O.F.M. Agens was pater Edgar Neefjes O.F.M., PRIJZEN VARKENS BESTEMD VOOR BACONBEREIDING. De Nederlandsche Vèehouderijcentrale maakt bekend, dat de prijzen voor de met Ingang van Maandag 13 September 1937 aan haar te leveren varkens, bestemd voor baconbereiding verhoogd zijn met 2 cent per kg. geslacht gewicht. De prijzen zullen dus tot wederopzegging zijn als volgt: Onder geslacht gewicht wordt verstaan het koude gewicht na slachting (d.i. het warme gewicht verminderd met 2°/o De voorwaarden waaronder de varkens geleverd moeten worden, zooals zij het laatst zijn vermeld in de publicatie d.d. 24 April j.l. zijn ongewijzigd gebleven. Nogmaals wordt er de aandacht op ge vestigd, dat baconvarkens, welke niet als zoodanig worden geleverd, ingevolge de beslissing van den Minister van Economi sche Zaken in geen geval later door de Nederlandsche Veehouderijcentrale voor invriezing zullen worden afgenomen. 's-Gravenhage, 11 September 1937. 7444 leeraar aan 't Gymnasium te Megen, neef van den overledene, diaken en sub-diaken waren pater Alvarus van de Reep O.F.M., en frater Rlmbertus Beerepoot O.FM., neef van den overledene. Als cantorus fungeer den de paters Paternus Geise O.F.M. en Maximianus Sier O.FM. De studenten van 't missiecollege, ver schillende kennissen, vrienden en broeders uit de omgeving woonden de plechtigheden bij, onder hen merkten wij o.a. op pater W. Blom O.F.M., oud-rector van 't missie college, pater drs. B. de Goede O.F.M., di recteur van de R.K. H.B.S. te Leiden en pater mr. dr. B. Beaufort O.F.M. Zaterdagmorgen werden de lauden gezon gen waarna de plechtige H. Mis v. Requiem, 't H. Misoffer werd opgedragen dbor den pater Walfried Blom O.F.M. Diaken en sub diaken waren pater Edgar Neefjes O.F.M. en frater Rimbertus Beerepoot O.F.M., als cantores fungeerden pater Ferinatus Ste vens O.FM., leeraar aan 't missiecollege en pater Armandus Pex O.F.M., kapelaan te Haarlem. Wederom waren verschillende paters uit de omgeving naar Katwijk gekomen om hun broeder de laatste eer te bewijzen, alsook pater Meinardus Broersen O.FM., gardiaan te Woerden, pater W. Schimmel O.F.M.. vloot-aalmoezenier te Vlissingen, pastoor C. Hesp en pastoor J. Houtman. De begrafenis op 't kerkhof van 't mis siecollege werd verricht door pater dr. Iqalas Onings O.F.M., rector van het missie college. KATWIJK AAN ZEE. VOETBALVEREENIGING „KATWIJK". Jaarvergadering. In een der bovenzalen van het Jeugdhuis hield de voetbalvereniging „Katwijk" haar vijfde jaarvergadering. Door enkele leden was indertijd voorgesteld dit lustrum op feestelijke wijze te herdenken, het bestuur meende echter om bijzondere reden hier van te moeten afzien. De voorzitter sprak een kort openingswoord, memoreerde het verloop van de competitie, waar „Katwijk" niet veel succes had. Met de beste wen- schen voor het nieuwe vereenigingsjaar eindigde de voorzitter zijn openingswoord. De secretaris de heer C. v. d. Plas las de notulen, waarna hij het jaarverslag uit bracht. Hieruit bleek, dat het ledental iets is achteruitgegaan. Uit het verslag van den penningmeester, den heer M. Verloop, bleek, dat de ontvangsten de uitgaven niet kun nen dekken, de verhooging van de terrein- huur maakten echter de uitgaven zoo sober mogelijk. De cantine-opbrengst bleef bene den het middelmatige, terwijl voorts veel zorg is besteed aan het opknappen van het speelterrein. Bij de bestuursverkiezing werden de hee ren C. v. d. Plas en Th. Admiraal herkozen. In de vacature van tweeden voorzitter werd gekozen de heer A. Visser. In de terrein commissie werden benoemd de heeren H. M Tjebbes en K. den Dikken met als as sistenten K. v. Duijn en A. Parlevliet. Aan de elftalcommissie werd nog toegevoegd de heer Jac. de Best, terwijl aan den heer W. v. d. Plas dank werd gebracht voor het werk in de cantine verricht. Na de rond vraag. waarin nog gesproken werd over de verlaging van de reisgelden, sloot de voor zitter met een kort opwekkend woord deze goed bezochte vergadering. Paard in de etalage. Zaterdag liep een paard van van E. uit Valkenburg in de etalage van den heer J. de B. in het Waaigat. Een deur en een ruit werden vernield. DE ZOMERDRUKTE BIJ DE TRAM. Grooter vervoer dan verleden jaar. De heer P. Hofkes, stationschef van de N. Z. H. T. M. deelde ons een en ander mede omtrent de groote drukte, die in het afgeloopen badseizoen aan het station al hier voorgevallen is. Het was, zeide hij, dit jaar veel drukker dan verleden jaar. In 1536 werden er 1602 zendingen familiegoe deren behandeld, dit jaar bedroeg dit aan tal niet minder dan 1961 zendingen, wat aan bestelgoed eenige duizenden kilo's meer was. De drukste dagen waren 15 en 16 Juli. 31 Ju!! en 1 Aug.. 30 en 31 Aug. Des morgens om 8 uur werd al op die dagen met 3 a 4 vrachtauto's van de A. T. O. het goed afgehaald en later op den dag tot soms 11 uur des avonds toe met 7 A 8 wa gens. Ook zeide de heer Hofkes, dat het passagiersvervoer aanmerkelijk meer heeft bcteekend dan verleden jaar. Nu de rust hier weer is teruggekeerd, deelde hij mede, dat in de laatste dagen veel Katwijkers gebruik maken van de goedkoope reisge legenheid met de tram om een uitstapje naar Marken en Volendam te maken. In de vacature J. Luyt is alhier met ingang van 1 Oct. a.s. tot politieagent be noemd de heer A. Smallenbroek te Utrecht LISSE. Loop der Bevolking. Gevestigd: A. Vermei) van Lelden, Kapel straat 8; Mej. J. J. Kulk, van Haarlem, Jullanastraat 29; Wed. C. Hekkema geb. van Gurp, van 's-Gravenhage. Heereweg 275; G. van Gurp, van 's-Gravenhage, Heereweg 275; L. H. Meijer geb. Kroon, van Leiderdorp, Veldhorststraat 47; Mej. J. S. van Stijn, van Castricum, Kanaalstraat 49; Mej. A. P. van Dijk, van Breda, Kanaal straat 274; Mej. G. C. du Oroix, van Heem stede, Urachtweg 81; A. G. de Rijke en gezin, van Hillegom. Heereweg 240; J. F. Freeke geb. Nagglas, van Leiden, Stations weg 82; Mej. E. C. Devilée, van Gilze ca. Heereweg 275; F. van Zwet, van Heer (L.l. Heereweg 275; Mej. J. Anema, van Benne- broeik, Heereweg 258; Th. Smit van Haar lem, van der Veldstraat 27. Vertrokken: J. J. van Kesteren naar Mill Hill In Engeland; A. Th. Bakker naar Oudenbosch; Mej. G. Algera naar Sassen- heim; J. F. Prins naar Hoorn; G. Volkersz, naar Delfzijl; J. Hensen naar Uithoorn. Burgerlijke Stand. Geboren: Johannes Theodorus z. van J. M. van der Zwet en A. A. Warmerdam: Clazina Petronella d. van C. P. Turnhout en C. Randsdorp; Jacobus z. van H. Frauenfeder en C. Kruithof; Petrus Theo dorus z. van Th. F. Duivenvoorde en M. E. Doeswijk; Simon Cornelis Maria z. van W. L. Onderwater en C. C. M. Langeveld; Joannes Casper z. van J. Rewijk en C. de Lange; Martinus Johannes Maria z. van M. J. de Groot en P. van Alphen; Christina Wilhelmina Maria, d. van C. A van Mer- rienboer en Oh. M. Smit; Jacob z. van C. Quartel en N. Wildeman. Overleden: Hendrik Duijn, echtgen. van M. Schalk, 71 jaar; Corstianus Theodorus van der Meer, weduwn. van E. Lagerweije 84 jaar. Gehuwd: J. van der Jagt en J. van Egmond; J. P. van Zeist en J. C. A. van Haaster; W. Beukers en M. Bol. Rijkstuinbouwschool. Bij beschikking van den minister van Economische zaken zijn, voor het tijdvak van I Oct. 1937 tot 1 Oct. 1938, aan de Rijkstuinbouwschool alhier weder benoemd tot leeraar, de heeren A. J. Borggreve te Haarlem en dr. D. de Vries te Amsterdam en tot leerares, mevr. A J. L. Boogaard te Haarlem. Gevonden voorwerpen: Zilveren rammelaar; kindermuts: be- lasttngmerk; tasch; portemonnaie m. in houd; bundel ledige zakken; sjerp. Inlich tingen op het politiebureau. Ds. H. Ligtenberg, predikant bij de Geref. gem'êentè hier ter plaatse, heeft voor het beroep naar-Dirksland bedankt. De heer C. A. Duinhoven te Hillegom is benóemd tot brievenbesteller alhier. De verjaardagbus ten bate der Ned. Herv. Kleuterschool heeft in Augustus f. 6 opgebracht. .ri NOORD WIJKERHOUT. Dc kermis. De drie kermisdagen zijn hier tot aller tevredenheid verloopen. Zaterdagavond heerschte er op het feestterrein een onge kende drukte. Uit alle omliggende plaatsen was men gekomen om mee te genieten. Alle vermakelijkheden deden goede zaken en de caféhouders beleefden gouden da gen, wat in geen jaren het geval was. NOORDWIJK BINNEN. Marschconcert. A.s. Donderdagavond zal door het fan farecorps „Excelsior" een muzikale rond wandeling worden gehouden door Noord- wijk Binnen. VAM 7436 (Ingez. Med.) NOORDWIJK. Rijkspostspaarbank. Aan het postkantoor alhier en de daar onder ressorteerende hulppostkantoren werd gedurende Augustus j.l. bij de Rijks postspaarbank ingelegd f. 25.106.73 en te rugbetaald f. 5847.70. Naar de werkverschaffing. Hedenmorgen vertrokken met den trein die te Leiden om kwart voor zes naar Utrecht vertrekt, 20 werklooze arbeiders uit onze gemeente naar Steenwijk die namens de Rijkswerkverschaffing aldaar te werk ge steld zijn. Loop der bevolking. Gevestigd: J. A. Vis. van Katwijk, Wilhel- minastraat 13; Th. M. van Kampen van Alkmaar, Marcellusstraat 4a; F. v. d. Meu- len, van Haarlem, Langeveld 29; M. van Veen, van Velsen, Zwarteweg 20; J. M. C. Vis, van Rijswijk (Z.H.), Wilhelminastraat 13; I. J. Dermout en vr., van Merano (It.), O. Zeeweg 66; B. Posthumus, v. Leiden, Wilhelminastraat 15; M. Oudshoorn, v. Rot terdam, n. Zwarteweg 20; C. v. d. Plaa, v. Amerika, De Ruyterstraat 30. Vertrokken: J. A. Uffink n. Edam, Voor haven; K. Koostra, n. Sassenheim, Teijlin- gerlaan 63; P. Bensch, n. Den Haag, Noord- polderstraat 60; M. v. d. Berg, n. Den Haag, Prinssengracht 8; H. H. G. v. Rhijn. n. En gelen, Pensionaat O-L.Vr. v. Lourdes; B. A. M. Wiilemsen. n. Arnhem, Burg. Weerstr. 84; L. H. V. Grönloh, n. Den Haag, Anje lierstraat 38; R. Roivdhuis, n. Groningen, Idastraat 2a; P. F. K, Faber en fam., n. Den Haag, Alex. Gcgelweg 24; N. A. Vink en vr., n. Voorbuig, Agrippinastraat 14; J. T. Hoo_ genberk, n. Utrecht, Numankade 14; F. V. G. Vink. n. Den Helder, Ankerpark; M. C. Damen, n. Gilze c.a.. Kerkstraat; J. de Mooij, wed. v. S. Brussee, n. Leiden, üui- venbodenstraat 16; J, W. van Dijk, n, Heemstede, Lanckhorstlaan 24; L. C. de Potter, n. Breda, v. Hendrikstraat 1. NOORDWIJK AAN ZEE. De badgasten vertrokken. Ons dorp is weer in winterslaap verzon ken. Bijna alle badgasten zijn vertrokken. In verscheidene villa's en pensions worden reeds de ramen van luiken voorzien tot het volgende seizoen. OEGSTGEEST. Loop der Bevolking. Gevestigd: A. v. d. Laar, Rhijngeester- straatweg 40 van Zundert; A. A. Hagelaar geb. van Dijk. Terweeweg 124, van Heteren; G. J. de Hoog, teekenaar, O. Rijnzichtweg 43, van Den Haag; P. v. d. Veur, serg. inf., Borneostraat 19, van Rotterdam; W. Teljeur boekhouder, Dorpsstr. 12, van Rijnsburg; E. Teljeur geb. Schipull, Dorpsstraat 12, v. Rijnsburg; J. F. Geenjaar, automonteur, 48. Thijs en Dickie praatten heel lang met z'n twee en ein delijk kreeg Thijsje een idee; zij zochten net zoo lang tot zij een kleinen boomstam vonden, dde zij als mast gebruiken konden; en daar werd toen, als zeil, een heel groot palmblad aangebonden. Je ziet, hoe zij met list weer uit de zorgen waren; niu kon het schip weer varen Zij wachtten nog totdat de vloed weer kwam en 't schip omspoelde; Thijs stootte af zoodra hij wat beweging voelde. De golven bruisten om den kop, de wind woei in het palmblad- zeil; zoo voeren zij naar huis zij praatten onderwijlzij voeren door, bij dag en nacht en Thijs hield steeds bij 't roer de wacht. Dickie had het, sinds het eerst' begin, uitstekend naar zijn zin hij stond als wachtsman uit te turen en soms mocht hij van Thijs eens sturenzij praatten en zij lachten en zij kwamen eerder bij hei, doei dan zij verwachtten: want, na een reis van haast drie weken, riep Dick, toen hij weer 'n tijd had uitgekeken: ,,'k Zie land Er 's land in 't zicht aan bakboordszij 1" Nu waren beiden blij. n:>, 09W H. Morschweg 104, van Leiden; J. W. van Delft, insp. Nw. R. C., Emmalaan 10, van Breda; J. B. Molenaar, dir. bad- en zwem inrichting, L. de Co.-laan 15, van Bever wijk; C. E. Mens, winkeljuffr., de Kempe- naerstraat 54, van Leiden; J. Breure, Rijn zichtweg 44, van Den Haag; J. L. Bijl, ver pleegster, Duivenvoordestr. 26, van Gouda; A. v. d. Greft, d.b., Leidschestraatweg 5, van Leiden; J. W. Fransen, Warmonderweg 82, van Voorburg; R. C. Visser, Emmalaan 12. van Rotterdam; K. H. Klösges, Dorpsstr. 32 van Beverwijk; A. M. Karpes geb. Wesse- ling, Terweeweg 60, van Den Haag: P. B. Kuijpers, Prins Hendrikl. 13, van Leiden: A. M. Dubbeldam, Regentesselaan 16, van Fort de Koek, N.I.; N. H. Dubeldam, idem; P. J. Verhoef en vr., grossier in vleeschwa- ren, Duivenvoordestr. 41, van Leiden; E. A. A. van de Poll, ap.-ass. W. de Zwijgerlaan 28, van Tiel; P. Fransen, Warmonderweg 80 van Soerabaja: G. W. Dresdner, vol. rotgr., Prins Hendriklaan 11, van Leiden; A. Holverda, d.b., Endegeesterstraatweg 5, van Leiden; C. Eikelenboom, ll.-veirl. Ende geest, van Leiden; P. A. Lezwijn, Ende geesterstraatweg 5, van Leiden: P. de Bruin bloembk. Duinzichtstr. 32, van Leiden; W. Ipema, Rhijngeesterstraatweg 122, van Den Haag; C. M. Taets van Amerongen, Rhijn geesterstraatweg 122, van Den Haag; wed. P. B. de Beer geb. de Wit en gez., Konln- ginnelaan 12, van Breda. Vertrokken: C. J. de Vrind naar Leiden, Lusthof laan 25: M. de Jong, naar Rotter dam. Coolsingel Ziekenhuis; J. v. Egmond. n. Zandvoort, Hoogeweg 26; V. H. Schoon hoven geb. Naar, naar Leiden, J. Catsl. 12a: E. Plomp geb. van Eek, naar Leiderdorp, Doesstr. 4; H. de Jonge en gez., naar Lei den, Middelstegracht 139; P. J. Noorland. naar Leiden, Morschweg 75a; R. E. v. Voorst van Beest, naar Voorschoten; G. Schmidt en gez. naar Eindhoven, Humboidtlaan 11; W. de Boer, naar Wassenaar. Buurtweg 92; H. Pel en vr. naar Rijswijk (Z.H.l Hoorn bruglaan 20; A. G. J. Brouwer geb. van der Heijden. naar Leiden, Warmonderweg 29; W. J. J. de Does, naar Zeist, Krakeling- weg 2; G. C. Smit en gez., naar Dinxperlo, Grensstraat A 43: B. Zijlstra, naar Rijns- burg. Vliet N.Z. 58; P. H. van Wijk naar Den Burg (Texel) Hotel de Lindeboom; M. Korbee naar Rijnsburg, Dubbelebuurt 1; G. H. G. Wolters, naar Rotterdam, Westersin gel 26 b; H. C. Hijner naar Leiden, Kager- straat 2; G. Rengel naar Hilversum, Eiken laan 46; J. Sobels naar Amsterdam, Prins Hendrikkade 189; J. Wagemakcr naai' Kat wijk, Boulevard 37; S. van der Kwaak, naar Rijnsburg, Oegstgeesterweg 43; Th. M. Warmuth, naar Leiden, Haariommerstr. 48a; p. J. Diederiks, naar Sassenheim, Linde laan 24; F. Kreeft, naar Wassenaar, Buurt weg 167; J. de Leeuw, naar Lelden, Kort Rapenburg 20; M, Th. A. van Eek geb. van den Berg, naar Amsterdam, Hercuiesstraat 121; G. A. Hekker naar Warmond, Dorps straat 23!) b; J. M. van Dijk naar Voorhout, Schoollaan 6; J. A. Burgers, naar Lelden, Boerhaave-aan 7; F. H. J. A. Wilmar, naar Leiden, Mariënpoelstr. 35; W. W. van der Burgh naar Arnhem, Kenroerbergeiweg 43; A A. H. du Toy van Hees èn vr. naar Was senaar, Duinlustweg 23; B. Knuttel naar Deventer. Pikeursbaan 14; A. Soesman n. Leiden, Mariënpoelstraat 35; W. J. D. Postumus naar Haarlem, Verspronkeweg 129; C. Visser naar Beemster, Zuiderweg241 D. van der Kwaam en gez., naar Rijnsburg, Oegstgeesterweg 43; F. van der Zwart naar Den Haag, Linnaeusstr. 52; S. van Wezel, naar Leiden, H. de Vriesstraat 59; H. W. Wouters, naar Wassenaar, St. v. 's Graven- zandeweg 121; A. J. Kipp, naar Leiden, Wa- tersteeg 4; H. Cardinaal. naar Bloemen- daal. Koepellaan 4: A. Koest, naar Den Haag, Frankenslag 307E. J. van der Geest naar Bergen (N.H.) St. Jospeh-gest.; A. de Roode, naar Zeist, Utrechtscheweg 67; W. K. Groen, naar Koudekerk, Hogewaard B 79; A. J. Rijkelijkhuizen, naar Leiden, Rijns- burgerweg 4; I. E. Marks, naar Hamborn, Weselerstraat 149; H. Koch naar Leiden, de Ridderstraat 20; H. J. Heering, naar Am sterdam, Prinsengracht 558; C. M. Stolwijk, naar Alphen a. d. Rijn, Stationsweg 48; M. J.J. van Maanen naar Leiden, Boerhaave- laan 33; M. Brouwer naar den Haag, Abri- kozenstraat 110; E. A. L. Ris geb. de Boer en gez., naar Den Haag, Zeestraat 73; St. Garam naar Dordrecht, Bankastraat 47; N. W. Nieuwenhuijzen, naar Middelburg, Seis- bolwerk 10; M. H. van Gaaien naar Voor burg, van Duivenvoordelaan 165: A. M. Tet- teroo geb. Meijer naar Leiden, Waardgr. 87; A. J. G. Belinfante, naar Ned.-Indië; H. Mol naar Den Haag, Daltonstraat 9; A. v. Heer den naar Ratahan (Minahassa). Burgerlijke Stand. Geboren: Jan Cornelis, z. van H. Wolt- haus en C. v, d. Eijkel; Maria Bernardina Helena, d. van J. W. J. ten Have en H. Th. Hazebroek; Neeltje, d. v. G. van Rij en E. L. van Egmond; Jan. z. van G. de Ruiter en M. W. van der Meij: Johannes Felix Maria. z. van J. F. Wanders en M. G. Bit ters; Johannes, z. van G. v. d Weijden en J. v. d. Meij: Dirk, z. van H. A. v. d. Berg en C. de Bruin; Margaretha Adriana dr. van J. Buitelaar en T. Scheer; Roelof, z. van T. J. van der Lee en W de Leeuw, Rhijn- hofweg 13a; Jan, z. van G. van Vliet en W. Van Vliet. Overleden: J. C. Hus, 80 j.: S. A. Marree, 67 j„ wonende te Rotterdam; A. de Rooij geb. van Schie, 80 j. Ondertrouwd: A. van Polanen. grossier en P. la Lau; H. D. J. von Bargen en H. A. de Tombe. 32

Leidsch Dagblad | 1937 | | pagina 7