LEIDSCH DAGBLAD Uit de Rijnstreek LEIDKH DAGBLAD Tweede Blad Donderdag 8 Juli 1937 REISBUREAU LINDEMAN Plaatst Uw advertenties Thijs IJs zoekt Dickie Dons BURGERLIJKE STAND VAN LEIDEN 'ALPHEN. Eind-examens Chr. H.B.S. 5 j. Cursus. Voor het eind-examen van de Chr. H.B.S. alhier met 5 j. cursus zijn geslaagd de hee- ren: G. Bergshoel; K. Beunder; L. v. Bom mel; J. Bos; C. W. Grootendorst en A. J. Jongenburger; de dames: Alida R. v. Beu- sekom; Antje van den Bijl; Grietje Brink: Francljntje Voskuilen. Voor den 3en Ama-jeugdmiddag be staat een zoodanige groote belangstelling dat het comité besloten heeft ook nog een Se voorstelling te houden. Voor het Mulo-diploma A slaagden P. de Pater, Ter-Aar, J. Blom, Co Pierot, Annie Plante te Alphen a. d. Rijn, M. Bree- dljk, Nieuwkoop, R. Pasma, J. Kersbergen en H. v. d. Bijl, te Alphen a. d. Rijn en voor diploma B Maartje Kramer te Bodegraven, allen leerlingen van de Mulosohool met den bijbel, hoofd de heer J. P. Verheule alhier. De opbrengst van den speldjesdag van den Chr. Nat. Werkmansbond bedraagt f. 121. Tijdens het voetballen had de 17-J. D. uit de Wülemstraat het ongeluk zijn sleu telbeen te breken. Onze plaatsgenoot de heer A. J. v. d. Giessen, onderwijzer aan een der Chr. scho len alhier, is benoemd tot hoofd van de Chr. school aan den z Legmeer polder te Uithoorn. De afd. Wegen en Verkeer van den B. B. N. deelt mede, dat door Ged. Staten van Zuid-Holland is opgeheven de geslo tenverklaring voor motorrijtuigen van het' gedeelte van den Aardijk van 55 M. ten Westen van het electrlsch gemaal van den Kortsteekterpolder tot de boerderij „Flora- hoeve" in deze gemeente. ALKEMADE. Burgerlijke Stand. Geboren: Antje Maria, D. van B. Snel en M. Seip Hendrikus Adrianus, Z. van C. Hoogenboom en M. M. de Jong Antol- netta Maria, D. van G. N. Kuiper en A. M. van der Meer. Geertruida Cornelia, D. van D. J. van der Poel en A. C. van dei- Geest Elisabeth Johanna, D. van C. W. van Dtjk en J. M. van Zoen Anna Martha Theresia, D. van H. J. van Berkel en A. C. Went. Gehuwd: B. J. Turk jm. 25 J. en A M. Kennis jd. 22 j. F. van Nierop jm. 28 j. en C. A. Helleman jd. 27 j. Loop der Bevolking. Gevestigd: C. A. Helleman van Wou- brugge W. Opdam van Woubrugge M. W. van Graas van Leimuiden J. P. Bruijstens van Amsterdam A. J. van Wieringen van Amsterdam A. M. M. de de Boer van Haarlemmermeer K. de Graaf van Woubrugge L. J. v. d. Klauw van Woubrugge J. W. Uphoff van Hille- gom A. M. Admiraal van Heemskerk Th. M. M. Hoogenboom van Leiden P. C. Turk van 's-Gravenhage M. C. Hoogen boom van Lelden D. J. J. Hageman van Zaandam j. van der Star van Wou brugge L. w. van der Hoorn en gezin van Rijnzaterwoude. Vertrokken: A. M. Schoonderwoerd naar TS-lfiravenhaEe J- H- van der Fits naar uithoorn G. J. van Tol naar Wou brugge W. Zetzema naar Woubrugge C. A. Heemskerk naar Veur J. S. van Steen naar Haarlemmermeer Wed. J. Oudshoorn naar Woubrugge A Kroon naar Zoeterwoude G. A. de Jong naar Haarlemmermeer J. A. Zwetsloot naar Noordwijkerhout G. Plasmeijer naar Warmond W. J. van Dijk naar Ned.- Indië c. C. Borst naar Woubrugge L. van Emmerik naar Warmond A. E. G. de Jong naar Valkenburg (Z.-H.) P J. Vermei) naar Lisse C. J. van Berkel n. Heemstede T. H. Pothast naar Zwolle J. A. van Benten naar Wassenaar C. A. Helleman naar Zoeterwoude B. J. Turk naar Leiden A. M. Kennis naar Leiden. HAZERSWOUDE. Gevondeneen rozenkrans in etui met medailles; een kinderwagen vermoedelijk van een verhuiswagen gevallen) op den Provinciale weg Inlichtingen verstrekt de gemeente veldwachter op het dorp. De speldjesverkoop ten behoeve van ..Het Hoogeland" heeft op het Dorp opge bracht, de som van f. 28.39. KOUDEKERK. Dc gemeente-rekening 1936. De op 1 Juli li. den raad aangeboden gemeente-rekening dienst 1936, sluit met een totaal aan inkomsten van f. 86.444.12 en uitgaven van f 76.784 41 alzoo met een batig saldo van f. 9659.71. De ontvangsten op den kapitaaldienst hebben bedragen f.23 847 64 en'de uitgaver, f 32.588.69. Hier is dus een nadeelig slot van f. 8741 05. LEIDERDORP. Dit jaar bestaat de School met den Bijbel 75 jaar. Het voornemen van het bestuur is dit feit zoo mogelijk in Sep tember dankbaar te herdenken. De collecte voor de Ver. tot versprei ding van de H. Schrift bracht hier op f. 22,66. Tot ouderling der Geref. Kerk werden benoemd de heeren A. van Leeuwen Azn. en A. de Koning Azn., tot diaken de heer K. Spek. LEIMUIDEN. Burgerlijke Stand. Geboren: Alida Jacoba Johanna Mari- dochter van J. C. van der Berg en J. Mank Ondertrouwd: H. van Rijn. 36 jaar en J. C. A. Kroon, 27 jaren J. H. de Koning, 30 Jaar en M. A. Winter, 26 jaar. Ingekomen: Van Amsterdam, G. Böde- ker, en gezin Grietpolder No. la. De collecte voor den gewapenden dienst heeft alhier opgebracht de som van 1.13.38 NIEUWVEEN. Loop der Bevolking. Vertrokken: A. v. Leeuwen, n. Assendelft. Gevestigd: W. H. M. Wolvers, v. Ter Aar. Burgerlijke Stand. Overleden: J. Ligtvoet 53 jaar. De werkman D. Z. werkzaam aan het opbreken van den spoorlijn, had het on geluk, dat hij een rails op zijn hand kreeg, waardoor zijn vingers opengescheurd wer den. Hij moest zich onder dokters behan deling stellen en hij zal een tijdlang niet kunnen werken. Het is de politie gelukt de Brabanders op te sporen, die hier eenige neringdoenden opgelicht heben. Het is gebleken, dat een van het drietal geld ontvaugen had van zijn vrienden om in een winkel bood schappen te betalen en het geld zelf in de zak stak. BOSKOOP. Burgerlijke Stand. Geboren: Johannes Petrus, z. v. C. Ver- laan en A. Kooyman; Adriana Anna Maria, d. v. K. P. A. Houdijk en C. A. C. Timmer mans, Maria, d. v. M Verweij en H. Tim merman. Overleden: Pieter Rosbergen 50 j. Feestavond der V.A.R.A. De afd. Boskoop van de V.A.R.A. heeft Jn 't geheel bezette gebouw „Flora" een feestavond gegeven. Na opening werd een gevarieerd programma afgewerkt, dat even als vorige malen veel succes oogstte. Vooral de conferencier-humorist v. d. Maesen en Albert de Booy werden langdurig toege juicht. Een geanimeerd bal besloot den goed geslaagden avond. As. Zaterdag 10 Juli zal hier een Zonnestraaldag gehouden worden. Voor Zondag 11 Juli, zal de Zondags dienst worden waargenomen door dT. J. Hamburger, telef. 136. Gevonden: Belastingmerk, badding, kinderportemonnaie en ceintuur. Gevonden tijdens de tentoonstelling in het gebouw: reticule, zakmes, 6 handschoenen, 2 cein turen damesmantels, vulpen, R.K. Kerkboek belastingmerk. damesring, spoorboekje en zakdoek. Inlichtingen bij de politie. De bazar, ten bate van „Ons Jeugd huis" welke in „Salvatori" gehouden is, is druk bezocht. De heer Ravensberg, heeft bij het beëin digen van de bazar een slot- en dankwoord gesproken. Gedurende de afgeloopen maand, werd in de Rijkspostspaarbank alhier ingelegd f. 18222.24 en terug betaald f. 11227.13. Het laatste door de spaarbank uitgegeven boek je draagt het nummer 6001. Indien U zich thans spoedig ïanmeidt kunnen wij U nog noteeren voor een ondorstoande 3 gorelichapxrelxen oi «enige andere In onze zomorcouranl vermelde reizen Naar Zwltiarland PrIJ» I 89.—, duur 9 dagen, vertrek 17 Juli Naar Ardennen en Luxemburg Prljt f 37.50, duur 4 dagen, vertrek 1 9 Juli 'laar Dolomieten en den Qrosiglockner Prijs 1137.50, duur 1 2 dogen, vertrek 26 Juli BREESTRAAT 151 - TELEF. 604 Lid der Nederlandiche Vereenlglng von Reltbureoui 4204 (Ingez. Med.) TER AAR. Ledenvergadering R.-K. Middenstands- vereeniging. In café Verhoef had een ledenvergade ring van de R.-K. Middenstandsvereeni- ging „St. Joseph" plaats, welke door den voorz., den heer G. D. Verhoef werd ge opend. Hij herdacht den onlangs door een noodlottig ongeval om het leven gekomen oud-voorzitter der vereenlging, den heer J. W. Valentyn. Voor zijn zielerust werd hierop gemeenschappelijk gebeden. In behandeling kwam een klacht van een aantal leden over het feit, dat de le vering van costumes voor de helpers bij de onlangs opgerichte begrafenLsvereeniging heeft plaats gehad door een firma buiten de gemeente, terwijl deze zeer wel vol gens adressanten door plaatselijke mid denstanders hadden kunnen worden gele verd. Kapelaan Groen zette uiteen, hoe zich deze zaak had toegedragen. Hoewel aan vankelijk in de bedoeling lag den plaatse lijken middenstand in te schakelen, was er door bijzondere omstandigheden, via een oud-parochiaan, een veel voordeeilger aan bod gekomen. Nu er een prijsverschil was van f. 250 meende het comité van beheer tegenover de leden niet verantwoord te zij-n. indien dit niet zou worden aanvaard. Na langdurige bespreking besloot men de zaak door het bestuur verder te laten af handelen. Een lid spoorde er toe aan, dat de mid denstanders zelf het goede voorbeeld zou den geven door in de gemeente hun inkoo- pen te doen, waar volgens dit iid nog wel iets aan mankeerde. In het tweede gedeelte der vergadering hield kap. Groen een lezing over kernvor ming, waarna de voorz. de bijeenkomst besloot met een dankwoord aan den geest, adviseur. Burgerlijke Stand. Geboren: Cornelia Wilhelmina, dochter van P. v. a. Berg en W. C. Bos Tjietse, zoon van T. Tigchelaar en H. H. Wichgers Gijsbertha Anthonia, dochter van A. W. v. d. Werf en M. I. Vergeer. Gehuwd- T. van Helden en M. Hooger- dijk Loop der Bevolking. Gevestigd: M. A. v. d. Weri, van Bode- raven, naar Bloemend.weg 65 J. H. Spij ker, van Benthuizen, naar 6e Tochtweg 4 A. A. M. v. d. Poorten, van Gouda, naar Bodegraverstraatweg 95 W. Slont. van Gouda, naar idem 45 M. C. Groenendijk, van Boskoop, naar Henegouwerweg 62 J. A. J. van Leeuwen, van Hazerswoude. naar Zd. Dwarsweg 8 W. v. d. Knijff, van Benthuizen, naar idem W. de Vrij van Gouderak, naar Burg. Trooststraat 54 J. v. d. Bas. van Reeuwijk, naar Dropstr. 104 M.Slappendel, van Reeuwijk, naar 2e Bloksweg 13 E. Oomen. van Driebergen- Rljnssenburg. naar Burg. Trooststraat 4 J. Koopman, van Alphen a. d. Rijn naar idem 81 J. J. Kramer, van Rotterdam naar Henegouwerweg, 8 M. A. Benders, van Gouda naar Onderweg 25 H. d'e Goeij van Castricum. naar Esse 6 M. G van Eijk, van Boskoop, naar Burg. Troost straat 81 G. Dekker, van Gouda, naar Nesse 54a A. IJsselstljn. van Gouda, naar Burg. Trooststraat 112 K. J. Buurman, van Gouda naar Zuidkade 71. Gevestigd: A. Voordouw van Katwijk F. X. A. van Swaay en P. van Schilt van Amsterdam. Vertrokken: A. Koetsier en B. Koetsier n. Haarlem S. Snieder. M. C. P. van Dijk en Anna J. Bontje n. Amsterdam W. H. M. Wolvers n. Nieuwveen. Vertrokken: A. H. Steinfoortde Boer, :iaar Haarlemmermeer H. M. Doeleman naar Voorburg G Vos. naar Moordrecht N v. d Put. naar Zoetermeer W. N. Noorlander. naar 's-Gravenhage J H. Gerts, naar Boskoop G. J. Lenting, naar Waalre H. v. d. Kraats, naar Gouda W. C. van Mourik. naar Zevenbergen W. J. Isarin naar Semarang (N. I.) C. Slar- reveld, naar 's-Gravenhage G. H. Boter- man, naai Woerden H. Bennis, naar Winschoten W. Radder, naar Gouda H. J. Boterman. naar Gorssel C. Boel- houwer. naar Stolwijk 3. v. a. Wiluk naar Reeuwijk M. Hoogerdijk, naar Bos koop Voor de vacante betrekking van on derwijzeres aan de O. L. school aan den Aardam hebben zich 20 sollicitanten aan gemeld. Een benoeming is binnenkort te verwachten. in hol het dagblad met verre weg de grootste publici- teitswaarde in en om de Sleutelstad. Advertenties worden zonder eenige prijsverhooging door onze plaatse lijke agenten aangenomen. Dit geldt ook voor onze „Kleine Advertenties" Mej. T. B. viel met haar rijwiel en moest zich onder geneeskundige behande ling stellen. Zij bleek haar pols te hebben gebroken. In Langeraar zag een bestuurder van een rijwiel zich plotseling aangereden door een tandem, bestuurd door een tweetal da mes. Het rijwiel kwam er slecht af en werd vrij ernstig beschadigd. WADDINXVEEN. Geslaagde autotocht voor Ouden van Dagen Gistermiddag is de reeds ingeburgerde jaarlijksche autorit voor ouden van dagen en gebrekkigen gehouden. Evenals voor heen is ook nu weer gestart van den Ka- naalweg. Via Kerkweg en Dorpstraat werd de rit aangevangen over Zoetermeer naar Voorburg over den nieuwen hoofdverkeers weg. Vervolgens werd door het Westland gereden naar Hoek van Holland waar de thee gebruikt werd. Een meevaller was het voor de oudjes, dat juist de „Statendam" den Waterweg op kwam varen. Alle oudjes, waaronder de Waddinxveensche oudste in woonster van 93 jaar, de wewuwe Peijper, beklommen een hoog duin. om dit drijvende kasteel te zien. Hierna werd de reis ver volgd via Loosduinen naar Scheveningen, waar langs de havens werd gereden en een „boulevardje" gepikt Vervolgens ging het naar de Scheveningsche Boschjes, waar in „De Bataaf" wederom ververschingen werden aangeboden. Nu trok men door de residentie en ging vervolgens naar huis. Aan de grens der gemeente opgewacht door het fanfarecorps ..Concordia", ging het naar het bondsgebouw in de Burg. Trooststraat. Hier wachtte loco-burgemees ter Herfst den stoet op en onder de vroo- iijke tonen der muziek zocht leder een plaatsje op. Wederom werd den oudjes koffie en brood verstrekt, dat zij zich zeer goed lieten smaken! De heer Herfst en diverse anderen voer den het woord en na een paar vroolijke marschen en een plechtig Wilhelmus werd deze schoone en zeer geslaagde middag en avond besloten. De oudjes zijn dankbaar en voldaan om halftien naar huis gebracht. Een warm woord van dank aan allen, die meewerkten om dezen mooien dag door gang te doen vinden, is hier zeker op zijn plaats! Aan het postkantoor werd gedurende de maand Juni j.i. ingelegd f. 8521.18 en terugbetaald f. 4568,21. Het laatste door dit kantoor uitgegeven boekje draagt het nummer 4325 ZOETERMEER. Burgerlijke Stand. Getrouwd: J. L. de Ruiter, oud 24 jaar en N. Wieriks, oud 22 jaar J de Graat, oud 27 jaar en N. J. Bergshoeff oud 27 j. Geslaagd te Den Haag voor het examen kinderverzorging van den Bond van ver- eenigingen voor Chr. Nijverheidsonderwijs mej. J. de Krijger alhier. 14. Thijs heeft een flinken pas er in gezet en ging naar 't bosch met snellen tred. De ontvoering vagi zijn vriendje Dick gaf hem veel angst en schrik; maar reeds is nu zijn groote slimheid weer ontwaakt, en hij heeft vlug een plan gemaakt aan 't uitvoe ren moet hij veel zorgen wijden, doch als 't lukt kan hij den kleinen Dick bevrijden en den boozen bedelaar gevangen zettenOf het slagen zal? Daar moet je maar eens goed op letten. De derde dikke eik een boom. heel hoog en oud stond aan den rand van 'twoud: toen Thijsje daar was aangekomen, heeft hij zijn spa genomen, en hij groef, midden in het pad, een zeer diep gat. ZWAMMERDAM. Burgerlijke Stand. Geboren: Hendrik, zoon van Johan Vos en Neeltje van Essen Adrianus Arie, zoon van Arie Gijsbertus Boelen en Hendrika Wolswij k. Overleden: Dirk Blijleven, oud 71 jaar, weduwnaar van Frederika Willemijntje den Hollander (overleden te Leiden). GEHUWD: A. Buurman jm. en C. M Kanbier jd.; W. B. van Veen Jm. en C. A. Koeleman jd.; H. van Hoek jm. en W. J. Koeken jd.; C. Beijer jm. en M. Ribot jd.; I. Boom jm. en P. van der Blom Jd.: J. Dool jm. en W. Eradus jd.; C. de Haas jm. en J. Spie renburg jd.: P. Hartevelt jm. en A, van der Mee jd.; S. A. J. Kiel jm. en H. M. Th. de Keining jd.; F. B. Meijer jm. en E. Pelt jd.; P. J. Ouwerkerk jm, en C. P. van Wensveen jd.; A. Sira jm. en A. Spek jd.; J. de Vos jm. en J. Kasteel jd.; Th. J. van de Water jm. en E. Redegeld jd.; H. F, Zwart jm. en W. P. Belj jd.; S. Platteel jm. en C. de Nie jd.; M. Kruider jm. en J. Sira jd. OVERLEDEN: T. W. van der Vring, gesch. man, 64 jaar. GEBOREN: i Jan, z. van A. J. E. Muider en K. J. Schmitz; Willy, z. van A. J. E. Mulder en K. J. Schmitz; Jeremias, z. van A. Beij en G. Nieuwenburg; Willem, z. van C. van Weeren en S. Sinteux; Willem Frederik, z. van C. Kaapaan en P. Veerman; Wilhel mina Johanna Gijsbertha, d. van J. P. van Rijn en J. G. Wildenburg; Maartje Wil helmina, d. van J. C. van Ewijk en A. Reu- merman; Jan, z. van A. van der Zwaard en E. Windhorst; Jantje Grietje Aaltje Nico- lette, d. van J. H. Wolthuis en G. Radix; Gerrit, z. van W. v. Kloos en A. H. P. Vooijs; Trijntje, d. van F Steehouwer en M. Versteeg; Julien Emicl Henni, z. van J. Demeijer en J. M Oliehoek; Arie Bas- tiaan, z. van W. v. Meijvogel en P. van der Horst; Johannes, z. van W, van Ofwegen en E Keizer. VOOR VRIJDAG 9 JULI. Hilversum I, 1875 M. 8.00 VARA 10.00 VPRO 10.20 VARA 12.00 AVRO 4.00 VARA 7.30 VPRO 9.00 VARA 10.40 VPRO 11.00 VARA 8.00: Gra- mofoonpl. 10.00: Morgenwijding 10.20: Declamatie 10.40: Gramofoonpl. 11.10; Vervolg declamatie 11.30: Gramofoonpl. 12.00: Kovacs Lajos' orkest. In de pauze: Zang en orgel, en causerie: „Over trekken en jeugdherbergen" 2.15: Boekbespre king 2.45: Viool en piano 3.15: AVRO- Dansorkest 4.00: Orgelspel 4.30: Gra- mofoonmuziek 5.00: Kinderuurtje 5.30: .Fantasia" en gramofoonpl. 8.30: Politiek Radiojournaal 6.50: Gramofoon- muziek 7.00: „De beteekenis van arbei ders-verzekeringsbanken voor de arbeiders klasse", causerie 7.20: Gramofoonplaten 7.30: Berichten 7.35: „Lezen in de Bijbel" 8.00: Trio Ligtelijn 8.30: „Het Vondeljaar", causerie 9.00: Gramofoon- muziek 9.30: VARA-Groot-arkest en soliste 10.30: Berichten ANP 10.40: Avondwijding 11.00: Jazzmuziek (Gr.pl.) 11.3012.00: Gramofoonmuziek. Hilversum n, 301 M. Algemeen Pro-, gramma, verzorgd door de KRO 8.00— 9.15 en 10.00: Gramofoonpl. 11.30: Bij belse causerie 12.00: Berichten 12.15 De KRO-Melodisten en zang. (Om 1.00 Gramofoonpl. en Postduivennieuws). 2.00: Gramofoonmuziek 2.15: KRO- orkest 3.00: Gramofoonpl. 3.15: KRO- Kamerorkest en Gramoofonpl. 5.00: Gramofoonmuziek 5.15: De KRO-Melo disten en zang. (Om 6.00 Land- en Tuin- bouwhalfuur7.00: Berichten 7.15: ,De KRO-Luchtlijn", causerie 7.35: Musica catholica 8.00: Berichten ANP, Mededeelingen 8.15: Gramofoonpl. 9.15: Radiotooneel 9.45: Gramofoonpl. 10.00: L. Ma thé en haar Zigeunerkna- penorkest 10.30: Berichten ANP 10.40: De KRO-Boys 11.3012 00: Gramofoon muziek. Droitwich 1500 M. 11.05: Voor de vrouw 11.20: Gramofoonmuziek 12.10: Reportage Koninklijk Bezoek aan Schot land 12.50: BBC-Dansorkest 1.35: Gramofoonpl. 1.50: Sportreportage 2.05; Fr. Blffo's Blaaskwlntet 2.35: Gra mofoonpl. 3.00: Pianovoordracht 3.30: Radiotooneel 4.00: Gramofoonmuziek 4.20: Revueprogramma 5.05: Sportrepor tage 5.20: J. Reijnders en zijn orkest 6.20: Berichten 6.45: BBC-Midland- orkest 7.35: Voor tuinliefhebbers 7.50: Uit Amerika: Fr. Black en zijn orkest 3.20: Louis Levys' Film-orkest 8.50: Radiotooneel 9.20: Berichten 9.40: ..People on the move", causerie 10.00: Het Shadwick strijkkwartet en zang 11.20. Eddie Carroll en zijn Band 11.50 12.20: Dansmuziek (Gr.pl.). Radio Paris 1648 M. 7.10. 8.20 en 10.35: Gramofoonpl. 12.50: Het Jacbara-orkest, (Om 1.35: Zang) 2.50: Radiotooneel 4.20: Pianovoordracht 5.20: Pasquier- Trio en piano 7.20: Viool-voordracht 7.35: Zang - 7.50: Piainovoordracht 8.05: Zang 8.50: Zang 9.20: Concert door leerlingen van het Conservatorium 11.20: 1.05: Orkestconcert en cembalo. Keulen 456 M. 6.50: Militair concerl 7.30 Gramofoonpl. 8.50: Schrammel- ensemble. Saxofoonkwartet 9.50: Gra mofoonmuziek 12.20: Fabrieksorkesit 1.35: Westduitsch Kamerorkest 2.35: Gevarieerd concert 420: Bergische Landesorkest 5.40: Solistenconcert 6.35: Pianovoordracht 7.10: Rob. Gaden's orkest 9.20: Cabaret 10.50—12.20: E. Schneidewind's orkest, J. Krepela's sextet en solisten. Brussel 322 en 484 M. 322 M. 12.20: Gramofoonpl. 12.50: Kleinorkest 1.30 —2.20: Zang en piano 5.20: Kleinorkest 7.20: Gramofoonpl. en declamatie 8.20: Omroepsymphonie-orkest en solisten. 10.301120: Trioconcert 484 M.: 12.20: Gramofoonplaten 1.05: Salon orkest 1.30: Kleinorkest 1.502.20: Gramofoonpl. 5.20: Omroeporkest 6.35: Gramofoonmuziek 6.50: Pianovoor dracht 7.35: Zang 8.20: Gramofoonpl. 9.40: Koorconcert 10.3011.20: Gra mofoonpl. Deutschlandsender 1571 M. 820: Het Münchener Omroeporkest en solisten 9.20: .Juli", maandoverzicht 10.20: Be richten 10.40: Nieuws uit Amerika 10.5012.20: B. Sèheidewind en zijn orkest, Kamersextet. Om 11.05 Weerbericht. GEM. RADIO-DISTRIBUTIEBEDRIJF EN DE R.O.V. RADIO-CENTRALE. Voor Vrijdag 9 Juli. Ie programma: lederen dag van 824 uur: AVRO, VARA, enz. 2e programma: lederen dag van 824 uur: KRO. NCRV »nz 3e programma: 8.00: Keulen 10 35: Parijs Radio 12 35: Keulen 13.20: Brussel VI. 13 35: Keulen 15.20 diversen 15.35: Deutschl.sender 16.00: Droitwich 16 20: Keu en 17.20: Brusrel Fr 18 20: Londen Reg. 19.10: Keulen 20.05: Parlis Radio 20.20: Droitwicn 21.40: Brussel Fr 22.20: Brussel VI. 23.20: Brussel Fr. Dim. 22.40: Weenen of diversen 4c programma: 8 00: Brussel VI. 9 20: Lille 9 50: diversen 10.35: Londen Reg 11.35: Droi'wich 13 50. Londen Reg 16 20 Droitwich 18.20: diversen 1845: Droitwich 20.20: Gram.muz. G.R.D. 21.40: Droitwich. Wijzigingen voorbehouden.

Leidsch Dagblad | 1937 | | pagina 7