Budge en Von Cramm in de finale Vierde B9ad No. 23700 De Tour de France begonnen 78 ste Jaargang lEIDSCH DAGBLAD, Donderdag 1 Juiê 1937 Het tournooi te Wimbledon. Spannend ciuel Von Cramm-Austin De finale om den Telegraaf beker. Majerus (Luxemburg) wint de eerste etappe Braspenning de best geplaatste Nederlander. Von Cramm en Budge in den eind strijd van het heerencnkelspel te Wim bledon. Een verrassing mag dat toch eigenlijk niet worden genoemd. Budge sloeg op volkomen regelmatige wijze lijn landgenoot Parker, .terwijl von Cramm in vier sets. na tellen strijd vooral in de eerste en de derde set, van Austin won. Zoo zal bet dus morgen een Amerika&nsch-Duitsch duel worden, waarbij algemeen aan von Cramm de beate kansen worden gegeven. Ook gisteren bleef Wimbledon niet van Bensatie gespeend. Waren het eergisteren de partijen in het damesenkelspel, welke zeer verrassende uitslagen opleverden, ditmaal kwam het damesdubbel aan de beurt. Wel wist men, dat het AmerikaanscheFransche paar be staande uit de dames Andrus en Henrotin zeer sterk was, doch men had toch eigen lijk geen oogenbllk gedacht aan de moge lijkheid, dat deze combinatie van Helen Jacobs en Hilde Sperling zou kunnen win nen. Inderdaad ls dat het geval geweest. Met 75, 68, 62 won 't Amerlkaansch- Fransche paar na een wedstrijd, waarin mevrouw Sperling totaal uit vorm bleek te zijn. Als van het racket der Deensche speel ster tien slagen zijn gekomen, die winstpun ten opgeleverd hebben, zullen het er veel zlji) geweest. Haar service was zwak en de combinatie met Helen Jacobs sloot ln het geheel niet. De Amerikaansche trachtte er het beste van te maken, bestreek in som mige perloden driekwart van het veld, doch tegen de uitstekend smashende Henrotin en de zuivere volleys van mevr. Andrus was zij alleen niet opgewassen. In het heerendubbelspel bleken Hecht en Menzel wederom ln goeden vorm te zijn. Achtereenvolgens hebben zij thans gewon nen van CrawfordMac Grath, Grant— Sabin, Pallada—Puncec en gisteren van JamalnMetaxa. En slechts één set in to taal verloren de Tsjechen in vier matches. In den halven eindstrijd komt de Tsjechi sche combinatie tegen de titelverdedigers van 1936, Tuckey—Hughes. Halve finale hecren-enkelspel. Budge had een set noodig om zich tegen Parker in te spelen. Maar daarna ging het ook zeer vlot en in de vierde set vaagden de drives en volleys van Budge zijn landgenoot van het centrecourt weg. Vanzelfsprekend was aller belangstelling gericht op de vol gende halve finale, de party tusschen Austin en von Cramm. Het is een fraaie demonstratie van per fect tennis geworden. Belde spelers zyn sty listen by uitnemendheid en voor menig staaltje van tactiek en techniek kregen zy van het objectieve publiek al had men dan gaarne Austin zien winnen een enthousiast applaus. Von Cramm bleek over een krachtiger service te beschikken dan Austin. Vooral in dit onderdeel vlotte het by von Cramm beter dan bij den Engelsch- man, die er meer voor moest vechten. Von Cramm leidde voortdurend in de eerste set met 32, 43, 54, 65, waarna Austin zhn dropshot in het geding bracht, echter niet zuiver genoeg geslagen om succes te hebben. Met 86 won de Duitscher de eer ste set. In de tweede set was Austin niet opgewassen tegen den toen in grootschen vorm spelenden von Cramm. De laatste liep meer op, forceerde vaak het spel, haalde zijn tegenstander uit positie en na 21 voor von Cramm ging het snel naar 63. De derde set verliep sensationeel. Von Cramm verloor ln de tweede game voor de eerste maal zün service en Austin kwam op 30. Von Cram maakte geiyk, 3—3, leidde met 4—3. 53, 54. doch een straight sets overwinning zou het niet worden. Het werd 55, 65 voor Austin, dank zy het feit, dat von Cramm's volleys niet zoo zuiver meer waren en ook zyn backhand hem enkele malen in den steek liet. Het werd 66, 77, Austin leidde met 87. von Cramm won zyn service op 4015. Weer leidde Austin. 98 en tweemaal zag Austin een setpolnt teloor gaan. Na 109 miste Austin vier setpolnts ln den stand 11—10. Weer leidde Austin (12—11) maar de Duitscher won zijn service op love (1212). Doch toen wist by den stand 13 12 Austin door de service van von Cramm heen te breken en de set te winnen. In de vierde set evenwel was het snel met den Engelschman gedaan. Na 40 voor von Cramm won Austin de vyfde game. doch de Duitscher gaf zyn tegenstander verder geen kans en met 6—1 won von Cramm set en match. De party had byna 2"/« uur geduurd. De uitslagen. Heerenenkelspel Halve eindstrijden: Budge (V.S.) sl. Par ker (V.S.) 2—6, 6—4, 6—4, 6—1. Von Cramm (Dultschland) sl. Austin (En geland) 86, 63, 1214, 61. Damesdubbelspel Mej. Dearman en mej. Ingram Engeland) sl. mej. Lyle en mej. Nuthall (Engeland) 60, 46, 75. Mevr. Andrus en mevr. Henrotin (V.S.— Frankryk) sl. Helen Jacobs en mevr. Sper ling (V.S.Denemarken) 75, 68. 62. Mej. Mc. Ostrich en mej. Saunders (En geland) sl. mej. Jarvis en mej. Brown (En geland) 26, 81, 75. Mevr. Kink en mevr. Pittman (Engeland) sl. mevr. Strawson en mevr. Uber (Enge land) 8—6, 4—6, 6—1. Mej. Heeley en mej. Dorothy Round (En geland) sl. mevr. Boegner en mevr. de la Valdène (Frankryk) 57, 61, 75. Heerendubbelspel Menzel en Hecht iTsjecho Slowakye) sl. Jamaln en Metaxa (FrankrykOostenryk) 6—3, 6—4, 6—2. Gemengd dubbelspel: Mej. Nuthall en Yamagishi (Engeland— Japan) sl. mej. Whitmarsch en Wilde, (En geland) 6—3, 64. Mej. Lumb en Tinkler (Engeland) sl. mevr. Henrotin en Marcel Bernard (Frank rijk i 6—3, 6—2. Mevr. Mathieu en Petra (Frankryk) sl. mej. Scott en Rltchi (Engeland) 60, 63. Mej. Scrlven cn Tuckey (Engeland) sl. mej. Rowallan en Collins (Engeland) 61, 6—3. Mej. Jedrzejowska en Mako (PolenV.S.) sl. mej. Saunders en Schroeder (Engeland Zweden) 46, 86, 61. Mej. Dearman (Engeland) en Prenn sl. mej. Dickin en Lee (Engeland) 64, 46, 6-3. Mej. Marble en Budge (VA.) sl. mei. Scrlven en Tuckey (Engeland) 62, 62. Mevr. Mathieu en Petra (Frankryk) sl. mevr. Boegner en Borotra (Frankryk) 61. 8—6. WATERPOLO. R.Z.C. I—DE ZIJL I 8—1. Een merkwaardig scheidsrechter. Gisteravond speelde De Zyl I in het oos- telyk zwembad te Rotterdam den return- wedstrijd tegen R.Z.C. I. De Rotterdamsche ploeg was volledig, terwyi de Leidenaars uitkwamen met een invaller voor Geeve. De wedstrijd, die ln leder geval verdiend door de Rotterdammers werd gewonnen, had, hoewel er van beide zyden fair werd ge speeld, een zeer eigenaardig verloop, daar de scheidsrechter, de heer Hoogensteyn, de hebbelijkheid had, om by de geringste overtreding den betreffenden speler uit het water te zenden, zoodat het meer ge leek op een estafette, dan op een polowed- strljd. Van de Leidenaars werd ieder op zyn beurt uit het water gezonden: Key, Hasselbach, Kraaienbrink en Blansjaar, welke laatstgenoemde zelfs driemaal het zelfde lot onderging. De Rotterdammers mochten van geluk spreken, dat van hen .slechts" Regter en Bos aardt tydelyk van verder spelen moesten afzien. Voorts was de scheidsrech ter zeer royaal met het uitdeelen van straf- worpen, waarvan hy er vier toekende aan R.Z.C.dat er drie van benutte (de vierde ketste van de bovenlat in 't veld terug) en een aan de Zijl, waaruit D. Kraaienbrink voor de Leidenaars doelpuntte, die daar mede de eer voor zijn club redde. Zooals uit het vorenstaande bljjkt, kon van een normaal verloop geen sprake zijn De doelpunten werden met regelmatige l.usschenpoozen gescoord. Direct na het begin schoot Hoving hard op doel. Kloots stopte weliswaar op keurige wyze. maar sloeg den bal precies voor Hoving, die toen onhoudbaar een vrije kans benutte 1—0, Tweemaal achtereen moest Blansjaar het •vater verlaten, hetgeen even zoovele doel punten voor R.Z.C. ten gevolge had. 30. Hierna benutte de Zyl den haar toegeken- den strafworp 31. Nog voor de rust maakte Niezen Jr. eveneens uit een strafworp 41. Na de hervatting gelukte het den Rotterdammers nog viermaal keeper Kloots, die zich ech ter verdienstelyk heeft geweerd te passee- ren waarvan tweemaal uit een stratworp, zoodat het einde van den in de beste ver standhouding gespeelden wedstryd kwam met 81. ROEIEN. Triton wint in een spannende race van Njord. De finale om den „De Telegraaf- beker", welke gisteravond te Amster dam tusschen de achten van Njord en Triton werd geroeid, heeft ondanks het weinig fraaie weer toch tamelyk grootc belangstelling getrokken. Deze buitengewoon spannende race over den afstand 't Kalfje„De Hoop", (i'/i K.M.), werd door de Utrechtsche Studenten gewonnen in den tyd van 15 min. 112/5 sec, een nieuw record met minder dan een lengte voorsprong op Njord, dat er drie sec. langer over deed en daarmede evenzeer bleef bene den zijn eigen record, dat met iets meer dan 30 sec. werd verbeterd. De regen was juist even opgehoudet* toen de ploegen zloh gereed maakten voor den start. Njord had Amsteldyk-zyde geloot. De wind stond dwars over de baan met het grootste gedeelte van den weg mee Njord startte met in de eerste kwart, halve en heele minuut resp. 11, 22 en 38 slagen. Triton sloeg 11, 22 en 39 slagen. Het verschil was miniem, waar ook de hardheid dezer slagen vrijwel overeenkwam. Zeer fraai en spannend lagen beide ploegen den ge- heelen wedstryd ongeveer geiyk. Njord had gedurende het eerste gedeelte een geringen voorsprong, welken Triton, dat by den Om val een flinke spurt inzette, bij het Amstel- kanaal had ingeloopen. Vervolgens liep zy zeer langzaam, doch zeker uit, om tenslotte met ongeveer driekwart lengte te winnen. Beide ploegen zaten zeer goed in elkaar en vooral het werk der beide stuurlieden, een zoo belangryke factor voor wedstryden op bochtige wateren zooals de Amstel, was te prijzen. Triton had voor de eindspurt Pleeste overgehouden en toen de Utrechtsche studenten dan ook eenmaal den kop hadden genomen, behoefden by dezen niet meer af te staan. Den geheelen wedstrijd hebben beide ploe gen met een temj>o van ongeveer 28 slagen per minuut geroeid en het feit, dat ook de Njordploeg ver beneden het op naam der Leidsohe studenten staande baanrecord is gebleven, is het beste bewys voor het goede roeien der beide ploegen, al zal de zeer gun stige tyd, mede verkregen zijn door het voordeel dat de wind geboden heeft. De ploegen waren als volgt samengesteld: Triton: G. Th. Bom (hg.). P. Lamaison van den Berg, E. Sedee, H. Wefers Bettink, L. C. Brands, H. Y. Kalt, J. I. van der Leeuw én J. Gosllnga (slag) en D. Willebrand (stuurman). Njord: C. J. F. Houwert (bg.), G. J. ter Poorten, G. A. Catalani, J. Kolkman, W. K. Gunst, W. Tj. Hepkema. B. van Nellen en D. J. Koeleman (slag) en L. D. J. Reeser (stuurman). ZEILEN. DE FTJROPEESCHE KAMPIOENSCHAPPEN IN DE STARKLASSE. Bos Maas vierde. Gisteren werd te Kiel de vierde race ge zeild van de Europeesche kampioenschap pen in de starklasse, waarby Bob Maas met de „Bern 2" vierde werd en ln het algemeen klassement weer een plaatsje kon opschui ven. Toch heeft onze landgenoot op den titel weinig kans meer, Immers dr. Bischoff (Duitschland) met de „Wannsee" en luit. Salata met de „Denebola" hebben na de vierde race de leiding met ieder 50 punten, terwyi Bob Maas met de „Bern 2" thans over 36 punten beschikt. De Zweed Sunden met „Sunshine" ver scheen gisteren niet meer aan den start. Op het eerste gedeelte leidde Bob Maas voort durend. terwyl de „Wannsee" toen nog met eenige minuten achterstand in tweede posi tie lag. Op het laatste gedeelte kwamen er groote wyziglngen ln de onderlinge positie der booten. Bob Maas moest de leiding afstaan terwyi de „Wannsee" naar voren kwam en ten slotte als eerste de finish bereikte. GYMNASTIEK. „BRUNHILDE" NAAF. NAALDWIJK. Ter gelegenheid van het 60-jarlg be slaan der gymnastiekvereen. ,,U. D. I." te Naaldwijk organiseert zij nationale turn- wedstrljden. „Brunhllde" heeft ingeschre ven voor 3 nummers, n.l. Lenigheidsoefe ningen, Knotsoefeningen en Klassicaal Brug. H.P.C. IV—DE ZIJL H 2—1. In het mooi gelegen bad te Groenendaal by Heemstede speelden de Zyi reserves gis teren hun derden competitiewedstrijd. De Zijl verscheen met 3 invallers. H.P.C, was volledig. Het begin gaf een gelijk ocgaan- den strijd te zien. Wanneer, na opzwemmen uit de achterhoede van de Zijl, de keeper van H.P.C. het schot dat hierop volgt, schit_ terend weet te stoppen, heeft de vrijltagende HP C. mldvoor geen moeite te doelpunten 10. Op bijna dezelfde wijze ontstaat het tweede doelpunt 20. Als Stouten geheel vrij voor het doel ls gekomen, wordt juist voor rust gefloten. Direct na de pauze weet Arbouw met een moolen doorslagbal er 21 van te maken. De Leidenaars worden dan sterker, doch Stouten wordt wegens opstellen binnen de 2 M. lyn uit het water gezonden. De Zyl trekt zich dan gehéel in de verdediging terug, waardoor H.P.C. geen kans ziet van haar numerieke meerderheid te profitee- ren. De Looff gaat er dan met den bal tus schen uit. Geen enkele H.PC.'er volgt hem, zoodat hij geheel vrij voor den keeper komt, doch op het moment dat hy schie ten zal, wordt einde gefloten, waarmede De Zyl een mooie kans op een gelijk spel ontging. POELMEER I—S.H.V. I 0—4. Gisteravond speelde Poelmeer I haar eer sten thuiswedstrijd tegen de reeds by voor baat gedoodverfde kampioensploeg S.V.H. I. Laatstgenoemde verscheen met één inval ler. Poelmeer met 2 invallers, 't Is een zeer snelle en faire wedstryd geworden, die wel verdiend maar toch zéker ook geflatteerd door S.V.H. werd gewonnen. Geen oogen- blik hebben we kunnen zien, dat S.V.H. mét Poelmeer, maar steeds full speed tégen Poelmeer speelde. Zelfs was Poelmeer op 't eind 't meest ln den aanval. Jammer eohter dat Poelmeer niet steeds van haar kansen gebruik wist te maken, terwyl door 't weg geven van zoo'n kans de tegenparty een tegenkans wordt geboden, waarvan zy dank baar gebruik maakte. By nog eenige meer dere routine in de 2e klaSse zal dit ver- moedelyk wel beter worden en mogen we ook betere uitslagen verwachten. Over den wedstryd zelf 't volgende: De le aanval was voor S.V.H., maar kee per Ydens gaf voorloopig niet thuis. Er ont stond nu een gelyk opgaande stryd met wisselende kansen. Zelfs wist J. Ydens op zeer fraaie wyze te doelpunten. De scheids rechter had echter net te voren afgefloten voor een overtreding van zijn tegenspeler, waardoor J. Ydens een vrye worp mocht nemen ln ruil voor zyn doelpunt. Door te laat reageeren bij Poelmeer op overnemen in de achterhoede kon S.V.H. haar le doelpunt scoren en met den stand 01 brak de rust aan. Na de rust zagen we weer een zeer snel op- en neergaand spel, waarbij de keeper van weerszyden goed werk verrichtten. Snel achter elkaar wist S.V.H. 2 keer te doelpun ten, de laatste maal door 't niet tydig ge noeg opvangen der spelers. Vlak voor 't einde wist S.V.H. aan deze 3 doelpunten er nog een toe te voegen, zoodat de eindstand 04 voor S.V.H. werd. De opstelling van Poelmeer was: doel: K. Ydens; achter: C. Witte, Liezenberg, B. Vroom; voor: W, Vink, v. Bargen, J. Ydens; en van S.V.H.: doel: Zeisman; achter: F. Tordoir. Verhoeff, v. Wijk; voor: v. Domme len, Barendsen, Oh. Tordoir. Toen Antonin Magne gistermorgen te Le Vesinet, een voorstadje van Parys, het startsein gaf voor de 31e ronde van Frankrijk, vertrokken 97 renners van negen verschillende landen voor de eerste étappe, welke over 263 K.M. naar Ryssel leidde. Nadat Nederland verleden jaar met de inschryving van een viertal vertegenwoor digers getoond had over renners te be schikken, die ln staat zyn, niet alleen het enorme zware parcours, doch zelfs met kans op succes de zwaarste étappes af te leggen, ls dit Jaar voor de eerste maal een Nederlandsche landenploeg aan den start verschenen, welke naar wy hopen, ln in- derlinge samenwerking zal trachten ons land op waardige wyze te vertegenwoor digen. De gebroeders van Schendel en Middel kamp. die reeds het vorig Jaar met succes de ronde uitreden, behoeven wy niet extra te vermelden, en dit drietal wordt thans tot een ploeg aangevuld met Braspenning Jr., Gerrit van der Ruit en Piet van Nek, allen renners, in wie men, gezien hun ver richtingen in de laatste maanden, zeker vertrouwen kan hebben, dat zy over vol doende uithoudingsvermogen, taaiheid, vechtlust en snelheid beschikken, om indi vidueel, maar vooral in samenwerking een gunstig resultaat te behalen. In de eerste étappe hebben onze renners reeds kunnen toonen, wat zij waard zyn. Deze étappe leidde van Le Vesinet, waar om 10 minuten voor 10 gestart werd, over Beauvais, Amiens en Bethune naar Ryssel. Albert van Schendel had het vorig jaar in deze étappe de 53e en Anton van Schendel de 58e plaats bezet. Op het laatste gedeelte van het traject ondernam de lange Luxemburger Majerus een succesvolle uitlooppoging Majerus is de langste van alle deelnemers en met ongeveer 1 minuut voorsprong kwam hy alleen aan de finish te Ryssel aan. Als 29e kwam Johnny Braspenning bin nen in 7 uur 6 min. 55 sec., dus met onge veer 9 minuten achterstand op den win naar. Hy had op het eerste gedeelte een. uitlooppoging gedaan en een voorsprong gehad van een minuut, doch later werd' hy ingehaald. Middelkamp, Albert van Schendel en Piet van Nek kwamen even eens weer in een groote groep tezamen binnen, waarby Middelkamp als 39e, Al- bert van Schendel asl 41e en Van Nek als 43e werden genoteerd, allen in den tyd van 7 uur 9 minuten 1 sec. Anton van Schendel had evenals van der Ruit een aanzienlijken achterstand en voor Ton van Schendel werd een tyd van 7 uur 19 minuten 4 sec. genoteerd (64e in het klassement), terwijl de tijd van Van der Ruit, die veel pech heeft gehad 7 uur 19 minuten 55 sec. be droeg (70e). Morgen gaat de tweede étappe van Rys sel naar CharlevUle. een afstand van 192 K.M. A.Z.C. II—H.Z. EN P.C. II DEN HAAG 3—1. Ook deze ontmoeting had een zeer span nend verloop, waarby aanvankelyk het spel gelyk opging, doch spoedig kwam A.Z.C. meer in den aanval, Byl wist spoedig voor A.Z.C. de leiding te nemen, 10, en zelfs voor de rust dezen voorsprong te vergroo- ten tot 20. Na de pauze was het de rechts voor der Hagenaars die geluk had en de eer wist te redden 21, doch Baane, die snel opzwom, kogelde opnieuw den bal in de Haagsche touwen, zoodat het einde kwam met een 3—1 overwinning voor A.Z.C. A.Z.C. I—H.C.Z. I DEN HAAG 7—4. Ondanks de flksohe regenbuien was de belangstelling voor de polowedstrijden te Alphen gisteravond nog bevredigend. Aan vankelijk geleek het erop dat de wedstryd van het eerste niet door zou gaan. daar het 7-tal van de Hagenaars langen tyd oncom pleet bleef. Aan spanning ontbrak het bij deze ont moeting niet. A.Z.C. heeft voor haar neder laag ln Den Haag met flinke cijfers revan che genomen. Het spel der Hagenaars was zeer forsch, wat tot gevolg had dat de scheidsrechter niet minder dan 4 spelers van Den Haag uit het water zond, welk lot ook Bonte van A.Z.C. trof. A.Z.C. was dezen avond byzonder goed opdreef. Toch kwam het eerste doelpunt van H.C.Z. 01, doch v. d. Velde bracht de partyen spoedig op gelijken voet 1—1 en v. Leeuwen gaf A.Z.C. de leiding 21. De bezoekers wisten spoedig weer den ge- lykmaker te scoren 2—2 en daarna de lei ding te heroveren 23. A.Z.C. bleek echter beslist sterker en voor de rust had A.Z.C. dan ook de leiding met 43. Na de rust was het Thim, die den voorsprong ver grootte tot 5—3. waarop de Hagenaars nog maals een tegenpunt wisten te maken 54. doch v. d. Velde en tenslotte Jongeleen den Haagschen keeper nog tweemaal lieten vis- schen, zoodat het einde kwam met 'n over winning voor A.Z.C. met niet minder dan 74. D. W. R. II—L. Z. C. n 5—1. L.Z.C. ging met een zeer gehavende ploeg te water, maar wist niettemin gedurende de eerste helft goed stand te houden. Slechts tweemaal kon een dichtby vrylig- gende Haarlemmer het net vinden. Na de rust overschreed Stallinga de twee-meterlijn en D.W.R. maakte al spoe dig van dit numerieke voordeel gebruik (30). Daarna wist Hofsteenge met een ver schot een tegenpunt te scoren. By op- zwemmen van D.W.R.'s linksvoor zwom de Leldsche keeper goed uit. De bal verdween onder water wat aan de aandacht van den scheidsrechter ontging en daarna in het Leldsche doel. Dit doelpunt had dus geannuleerd moeten worden. Kort voor het einde maakte D.W.R. op gelukkige wyze 5—1. A. Z. C. Ill—Z. en P. C. 2—4. De mldvoor der bezoekers wist voor de rust twee keer te scoren. 02. Na de rust was het Raaphorst die voor A.Z.C. goed scoorde 1—2 en zelfs den gelykmaker maakte, 22. Buiten het bereik van den keeper ontstond ook het 3e doelpunt voor de Boskoopers, terwyl hun midvoor die minder goed werd gedekt, aan alle onze kerheid een einde maakte en voor de vier de goal zorgde. BILJARTEN. WEDSTRIJD LEIDEN—DEN HAAG. Evenals de 2e groep heeft ook de 3e groep kans gezien in den Haag met 29 car. te winnen. Slechts ln enkele partyen werd goed spel geleverd, doch 3 der 5 partijen werden gewonnen. De uitslagen lulden: C. Paauw (L.) 90 32 12 2.81 B. Goutier (res. den H.) 49 31 9 1.58 Ph. Verstraten 90 29 19 3.10 A. v. d. Keur 76 28 12 2.71 A. Offenberg 89 25 11 3.56 Mltsler 90 25 31 3.60 G. Teegelaar 90 44 14 2.04 v. d. Harst 72 43 8 1.67 I. v. Rijzen 47 24 7 1.95 B. IJzendoorn 90 24 13 3.75 Leiden 406 caramb.. den Haag 377 car. De uitslag van de 5e party ln den Haag gespeeld is nog niet bekend. Dus bulten deze partij om staat Leiden 20 car. voor. Heden avond worden de laatste partyen gespeeld by de Poort v. Cleef In totaal zyn gehaald Lelden 2550 car. den Haag 2530 caramb. De niet gespeelde party Ph. Verstraaten v. d. Keur wordt hedenavond by D.O.S. ge speeld.

Leidsch Dagblad | 1937 | | pagina 13