Uit de Rijnstreek IfIDSCH DAGBLAD - Tweede Blad Vrijdag 11 Juni 1937 Voor een Wollen Badpak lYU&i LUCHTVAART KDN/T IN UITTEREN 95 cis Thijs IJs en de slimme dieven VEUR-LEIDSCHENDAM. Ontsierende Zomersproeten verdwijnen in korten tijd geheel door Door Th. G, van der H. te Delft ia pngifte gedaan dat hij aan L. S. alhier por ruim f.500 goederen in consignatie I C y.—- 1^1 til gegeven, welke door deze zijn verkocht ijPrUlOl» ,j betaling achterwege is gebleven. De sinkel van L. S. is inmiddels opgeheven, awijl zijn uitgesproken faillissement neneens is opgeheven wegens gebrek aan ittief. 2872 Bij alle Drogisten. (Ingez. Med.) VOORHOUT. Bliksem slaat In groote rietschelf. Tijdens het korte maar niet minder bevige onweder. dat hier 's nachts woedde, ie bliksem ingeslagen in een groot riet schelf van de firma Gebr. Vester alhier. Ongeveer half drie hoorden de omwonen- ien. dat de bliksem insloeg op de electri- iche geleiding, terwijl tevens brand was ontstaand in voormeldde schelf. Deze irandde. niettegenstaande de hevige regens lot den grond toe af. Hoewel nog zeer vroeg a den morgen, waren toch reeds velen Wnen kijken. Aan het kantoor der posterijen alhier t den loop van Mei op spaarbankboekjes initelegd f. 6778.37 en terugbetaald f. 2047.10. Derhalve meer ingelegd dan terugbetaald 1.4731.27. Het aantal nieuwe uitgegeven boekjes bedroeg 4. As. Zondag 13 Juni hoopt de oudste Inwoner onzer gemeente de heer H. van Ittm zijn 96sten verjaardag te herdenken. Omeeven door een grooten kring van ïmllleleden en kennissen zal het den ouden heer dien dag niet aan belangstel ling ontbreken. Naar wij vernemen wordt ook een ïanvang gemaakt met het verbeteren van bet wegdek der Boerhavestraat en Willem Botsstraat in het centrum der gemeente. Dit wegdek zal van eenzelfde hoedanigheid rorden als de Engelsche laan en de v. d. Berg van Heemstedeweg. Door mej. M. v. Beenen alhier, is in bet laatste kwartaal voor ,X>e macht, van bet kleine" opgehaald de somma van f 12 89 Wij vernemen nog dat de bliksem ook Is eeslagen oo een buitenstaande erasmaai- machine van de veehouder A. J. alhier. Eén der boomen werd totaal versplinterd. EEN PROEFLANDING Of YPENBUItG VOORSCHOTEN. Onze plaatsgenoot de heer A. J. J. BMthuizen is te Amsterdam geslaagd voor bet examen afgenomen door het Ned. In- itlluut van Accountants voor bet onder- deel techniek van den handel. WARMOND. GOUDEN HUWELIJKSJUBILEUM ECHTPAAR COZUNv. d. VOORT. Zij wonnen veler harten! Het echtpaar Cozijn zal zekér steeds met omkbaarheid terugdenken aan hun gou den huwelijksfeest, want dat is, zooals te verwachten was, voor hen onvergetelijk geworden! Des morgens om halftien werd Ier intenties van bruid en bruidegom door den pastoor der parochie een plechtige H. Mis opgedragen', vele belangstellenden wa ren in de kerk aanwezig. Hoewel geen of- flcleele receptie was aangekondigd.1 heb ben toch zeer velen van de gelegenheid lebruik gemaakt om het beminde bruids paar te complimenteeren. Onder de aan- ïezigen merkten wij o.m. op den burge meester, de belde wethouders, den gemeen te-secretaris, den pastoor, den kapelaan en vele vooraanstaande Ingezetenen der ge meente. „Arle" zoowel als zijn echtge note hebben heel wat handen moeten drukken. Met een ieder knoopte Arie even ren praatje aan, hetgeen voor hem met rijn schat van herinneringen en ervarin gen niet zoo moeilijk was. Des avonds verd het bruidspaar een serenade gebracht door de muziekvereenlging St. Mathias. Het volledig hoofdbestuur der vereeniging had rich bij den stoet aangesloten en toen de vereeniging voor Hotel de Stad Rome ge komen was, waar bruid en bruidegom dien dag „recipieerden", nam na een paar vroo- Hjke en opgewekte muzieknummers, de voorzitter der vereeniging de heer C. Zwet- tloot het woord om het gouden echtpaar ln hartelijke bewoordingen toe te spreken, üamens de vereeniging complimenteerde tij het bruidspaar met dit zeldzame jubi leum en sprak den wensch uit, dat God bun nog de gezondheid zou geven om ook aog eenmaal hun diamanten huwelijksfeest ie kunnen herdenken. Getroffen door zoo rele bewijzen van sympathie op dezen dag wtvangen, dankte de Jubilaris, mede na mens zijn echtgenoote, allen hiervoor hartelijk. Met een „lang zullen zij leven", 'erd afscheid genomen, doch het bruids par voelde zich weer opnieuw Jeugdig en *tte het feest onvermoeid voort. WIJ heb ben nog even gelegenheid gekregen om Inzage te nemen van de vele ontvangen telegrafische en schriftelijke gelukwen sen en hebben gezien dat de populari teit van het echtpaar geweldig is; vooral •nder de vele watersportbeoefenaars. Deze Populariteit hebben zij echter ten volle 'eraiend, want door hun bereidwilligheid to hulpvaardigheid hebben zij veler har- ten gewonnen! Wij sluiten ons gaarne •an bij den wensch van den voorzitter 'an Mathias en hopen eveneens van harte, 'at zij in de beste gezondheid ook hun diamanten huwelijksfeest mogen beleven! Morgenavond om half negen zal de °-K, Muziekver. St. Mathias, haar eerste ■omerconcert van dit seizoen geven op de tmieentelijke muziektent. Stilte tijdens deze uitvoering wordt vrien delijk doch dringend verzocht! WASSENAAR. De opbrengst van de collecte gehouden te hate der reclasseerlng is f. 541.72'/;. Giften, die nog niet ziin afgehaald wor- ®h gaarne in ontvangst genomen door H. Brouwer, Berkheistraat 16. gironummer «301 ZEVENHOVEN. Loop der bevolking. Fokker F 22 landt met gToote hoeveel heid ballast aan boord. Sedert de Ingebruikneming van 't vlieg veld Ypenburg, toen een Fokker F 18, in den grond, waarmee een sloot kortgeleden gedempt was, met een der wielen wegzakte hebben geen zware vliegtuigen meer lan dingen gemaakt op het vliegveld onder Rijswijk. Nu de K.L.M. de rondvluchten, na een tijdelijke stopzetting van Ypenburg sedert Zaterdag j.l. heeft hervat met een F. 7a, wilde men thans weer eens nagaan, welke belasting de bodem van het vlieg veld kan verdragen. Derhalve kwam gis termiddag tegen 3 uur een der zwaarste verkeersvliegtuigen van de K. L. M., de Fokker F. 22 „Papegaai" op Ypenburg lan den. Aan boord bevonden zich twee KL.M. gezagvoerders, n.l. de heeren Tepas en Stork. De „Papegaai" was volgetankt en had bovendien nog een groote hoeveelheid ballast aan boord, zoodat het toestel in to taal een dood gewicht meevoerde van 3600 K.G. De heer Tepas gaf als zijn meening te kennen, dat de bodem van het vliegveld ongetwijfeld een behoorlijke belasting kon verdragen. Vooral als men van tevoren een startbaan verkende en deze goed inrolde, meende hij dat men zeer wel met Douglas- machines van het type D.C. 2 op Ypenburg zou kunnen starten en landen. De F. 22 was vanwege zijn lengte misschien wel de minst geschikte machine voor dit vlieg veld, dat in lengterichting verschillende harde ribben heeft, gevormd door de iets te bolle vulling van de vroegere dwarssloo- ten, die men opzettelijk niet egaal met het overige terrein heeft gemaakt, omdat men er rekening mee heeft gehouden, dat bij het beklinken van den bodem de grond, waarmede de slooten gedempt zijn, iets meer zakt dan de rest. Men mag dus aan nemen, dat de bodemgesteldheid van Ypenburg, naar mate het vliegveld ouder wordt, steeds beter zal worden. KA.M.-TOESTEL DOOR ONWEER UIT DEN KOERS. Vlotte landing op het vliegveld in Suffolk. De Uil. de Douglas D.C. 3 die gisteravond om half negen van Schiphol voor Croydon was opgestegen met elf passagiers aan boord, heeft door een zware onweersbui Croydon niet kunnen bereiken. De bestuurder Tepas verrichtte een vlotte landing op het vliegveld MildenhaH van de royal air force in Suffolk, vanwaar de passagiers per auto naar Londen vervoerd werden. DE POSTVLUCHTEN. De „Rietvink" is gistermiddag uit Indië komend, om 3.48 uur op Schiphol geland. De „Specht" arriveerde gisteren te Ban doeng. TERAARDEBESTELLING VAN HENRI VAN WERMESKERKEN. Een groot aantal belangstellenden volgde de baar met het stoffelijk overschot van den man, die, begaafd schrijver als hij was. de Nederlandsche literatuur met zooveel werken heeft verrijkt. Vele leidende figuren uit tooneel- en let terkundige kringen woonden de plechtig heid te Westerveld bij. De Bond van Neder landsche Tooneelschrijvers was vertegen woordigd door de heeren Aug Heyting, tweede voorzitter, dr. J. J. Fock en E. G. v. Bolhuis, de Nederlandsche Kunstkring door den heer J. Haver Droeze, de redactie van „De Groene" door den heer Th. Moussault, van de Holandsche Revue door den heer Joh. Koning. Verder merkten wij o.a. op mevr. Rika Hopper en de heeren H. Harms, Chr. Stapelveld en Elias van Praag. De heer Heyting sprak eenlge waardee- rende woorden namens den Bond van Ne derlandsche Tooneelschrijvers, namens den Vlaamschen Bond, waarvan de overledene eerelid was, namens het N.I.VJV. en Arti et Industrlae. Namens vele vrienden sprak mr. J. H. E. Nord Thomson, namens den Neder- landschen Kunstkring de heer Haver Droeze. Ds. F. W. Drijver, emeritus-predikant, herinnerde er aan, dat de moeder van den overledene, Johanna van Woude, spreker had verzocht, haar zoon godsdienstonder wijs te geven, waaraan hij gaarne gevolg had gegeven. Hieruit was een warme vriend schap gebleven. Nadat mr. Nord Thomson de aanwezigen voor hun belangstelling had bedankt, strooiden allen bloemen in de groeve. Vertrokken: C A. M. Langeslag naar «Jrn j. l. van Steijn, naar Nieuwkoop.. ZOETERWOUDE. Op de Weipoortsche weg had gister middag een botsing plaats tusschen een personenauto en de postauto uit Leiden. De weg die zeer smal is, heeft bovendien nog scherpe bochten en is aan de slootzijde met boomen en kreupelhout begroeid. In een der bochten tegenover de boer derij van Van Velsen ontmoetten de auto's elkaar, en daar de postauto met voor dien weg te snelle vaart reed en de bestuurder te laat zijn tegenligger opmerkte, moest hij plotseling remmen. De wagen slipte op het grove grint en reed boven op de personen auto bestuurd door den heer P. V. ahier. Veel materieele schade werd veroorzaakt, doch de bestuurder bekwam gelukkig weinig letsel. Tegen den bestuurder der postauto, aan wien de botsing te wijten was, is proces-verbaal opgemaakt. Eenige schooljongens waren zoo on voorzichtig om onder de Meerbuxgerbrug aan den Hooge Rijndijk alhier over de zeer smalle gording te loopen. De 10-jarige A. H. wonende alhier kwam te water te val len. Mej M. T. die juist met een roeibootje in de onmiddellijke nabijheid aan het va ren was wist het ventje gelukkig nog bij- j tijds te redden. ALPHEN. Het zilveren jubileum van den heer Noomen. De heer J. Noomen herdacht zijn 25- jarig jubileum in dienstbetrekking als meesterknecht bij de fa. F. P. Bos en Zn. alhier. De Jubilaris, die dezen dag in hui- selijken kring doorbracht, werd te zijnen huize door de firmanten, de heeren Bos, persoonlijk gecomplimenteerd onder aan bieding van een gouden horloge met in scriptie. .Ook het kantoorpersoneel, de col lega's en het fabriekspersoneel, deden van hun belangstelling blijken, waarbij de ver schillende gelukwenschen gepaard gingen met de aanbieding van een fraaie hang lamp en een theemeubel. Ook van andere zijde bereikten den jubilaris nog tal van schriftelijke en persoonlijke gelukwen schen. Blikseminslag. Tijdens het hevig onweer in onze ge meente werden in 't land aan de Kromme Aar van de wed. V. een tweetal koeien door het hemelvuur getroffen en gedood; voorts werden langs den Westkanaalweg eenige telefoonpalen beschadigd. Bij de fa milie B nabij het Goudsche Rijpad is de bliksem in de woning geslagen, waarbij in een tweetal kamers alsmede aan het dak schade werd aangericht. Hier en daar werden houtsplinters gevonden. Gelukkig is niemand van de gezinsleden getroffen, hoewel men hevig was geschrokken. Burgerlijke Stand. Geboren: Willem, zoon van W. Dirkzwa ger en Babje Verkade Willem, zoon van I.eendert van Berkel en Cornelia Doelman Grietje dochter van Pieter van Wilgen en Petronella C. Gruis Bertha Maria, dochter van Jozephus F. A. Brouwer en Bertha M. Schirmann Adriana Maria, dochter van Gerrit C. Kamper en Maria C. Barth Willem, zoon van Jan Oiiemans en Jacoba Idenburg Gehuwd: Gerrit Luijben, oud 49 jaren en Alida Johanna Straver, oud 44 Jaar Leendert Wortman. oud 25 jaren, te Ha- zerswoude en Theodora Heijneman, oud 26 jaren Johannes Wijnand Buitelaar, oud 26 jaren, te Franeker en Ditkje Wil- helmina van Leeuwen, oud 29jaren Ger rit Hulcher, oud 31 jaren en Trijntje Jo hanna Wijfje, oud 24 jaren Willem Kamping, oud 31 Jaren en Jacoba Idenburg Overleden: Hendrlkus Hellema, oud 30 jaren, weduwn. van Wilhelmina H. Scha per Jetje Hakker, oud 76 jaren, weduwe van Jozef Jacob de Leeuw. Loop der bevolking. Ingekomen: Van Rotterdam, kinderen de Veer. zonder beroep, Raadhuisstraat 44 Van Zevenhoven. Adrianus van 't Wout, landarbeider. Dorpsstraat 111 Van Bos koop, Maria M Rosbergen, zonder beroep, Kortsteekterweg 71 Van Haarl.meer, Marinus den Harder ep gezin, expediteur, Willemstraat 46 Van Leiderdorp, Jan Boot en gezin, insp. verz. Mij., Toussaint- plein 4 Van Leiderdorp. Hendrik Pa ling en echtgen., fabr.arb., Raadwljkstraat 21 Van Leiden. Jan H. van 't Wout, lo- gementknecht, Steekterweg 244 Van Apeldoorn, Teunis Versluijs, zonder ber.. Raadhuisstr. 44 Van Hillegersberg, Jo hanna C. v. Plunder, dienstbode. Raadhuis straat 279 Van Ter Aar, Jacob Aaftink schildersknecht, Visserstraat 34 Van Ter Aar, Johanna C. Markwat, zonder ber., Noordeinde 43 Van Bodegraven, Gerar- dus van Harselaar, veehouderskn.. Vinke- buuri 66. Vertrokken: Naar Amsterdam. Waver- straat 22, Wilhelmina Verhoef, zonder ber. Naar Heemstede, Glipperweg 39, wed. L. i VerdouwPlomp en zoon. zonder beroep i Naar 's-Gravenhage. H. Costerweg 358, I Grietje Boxma. dienstb. Naar Haarlem. Vergierdeweg 210 Johannes van Heij- ningen en gez., zonder beroep Naar Lei den, Jan van Houtkade 1, Johannes v. Heij- ningen. kantoorbediende Naar Leiden, Prinsenstraat 25, Cornelia van Tilburg, dienstbode Naar Nieuwkoop A. 28 Cor- lis Herrewijn en gezin, expediteur, Naar Franeker, Noorderbleek 15a, Dirkje W. van Leeuwen, zonder ber. Naar Boskoop, Ridderbuurt 74, Jacoba Huisman, zonder ber. Naar 's-Gravenhage, van Brakel- straat 84, Trijntje Langeiaar, dienstb. BODEGRAVEN. Burgerlijke stand Geboren: Jantje Jacomina, d. van W. V. d. Vecht en T. A. Verboom Johannes An- thonlus, z, van P. J. Jacobl êil M. J. Vlasveld Johanna, d. v. B. van Dijk en E. Jansen Philippus, z. van G. Witsen en M. J. Bos Gerda. d. van P. Heij en P Vink. Overleden: D. van Tuijl, 45 J„ echtge noote van P. van 't Hoog. Lood der bevolking. Gevestigd: J. Gubler en echtgenoote, fa brieksarbeider, van Woerden. Emmakade 3 D. F. te Pas en echtgenoote, z. b. van Ede, Zuidzijde 9 J. A, Kranenburg dienst bode van 's Gravenzande, Zuidzijde 130. Vertrokken: A. Verweij. dienstbode naar Zevenhoven No. 192 W. van Mourik, dienstbode naar Zwammerdam, C. 139 N. Wijman, boerenarbeider naar Zegveld M, A. v. d. Werf, dienstbode naar Waddings veen, Bloemendaalscheweg 65, De verbetering van de Scheepjesbrug. De verbetering van de Scheepjesbrug in de Rijksstraatweg BodegravenZwammer dam is thans in een vergevorderd stadium van voorbereiding. Reeds is het bouwen van een nieuw woonhuis voor den heer Teekens, wiens huis geamoveerd moet worden, aanbesteed. Was men maar reeds zoover met plannen voor de Rijnbrug, die héél wat harder voorziening noodig heeft! Afscheid van kapelaan van Teylingen. Kapelaan C. A. M. van Teijlingen Is met ingang van heden overgeplaatst naar Haarlem. Gisteravond werd een afscheids- samenkomst gehouden, waarbij speciaal de Jeugdorganisaties, waarvan de kapelaan di recteur was, hem huldigden. Opvolger wordt kapelaan Jansen, thans werkzaam te Beemster. Naar wij vernemen is de verordening op het parkeeren thans eindelijk goedge keurd door Ged. Staten. Binnenkort mag dus de afkondiging worden verwacht en krijgen wij de zoo broodnoodige regeling van hei parkeeren. Tijdens het onweer is bij den veehou der de G. in Buitenkerk een paard dood geslagen. Tot lid van de examencommissie voor het afnemen van Mulo-examens te Utrecht is benoemd de heer A Beversluis, hoofd der Chr. Ulo-school alhier. De heer J. R. Baars heeft thans be dankt voor het raadslidmaatschap, als op volger van den heer Lugtenburg op de S. D. lijst. Door het hoofdstembureau is thans aangewezen de heer J. Kooistra. De Knapenver. „Samuel" en de Meis jesver. „Talitha" maakten een reisje naar den Toogdag van den Bond voor Geref. Jeugdorganisatie in „Artis", te Amsterdam. Het gezelschap vertrok ln 2 autobussen. Het bezoek was een succes Na afloop daarvan scheidden de wegen zich. De jon gens maakte een autotocht met als eind doel Scheveningen. de meisjes zochten het in de richting Zandvoort. Naar harte lust werd 's middags genoten van strand en zee, waarna beide gezelschappen naar „de Vink" trokken en daar elkaar weer ont moetten. WOLLEN BADPAKKEN 3.75 - 2.95 - 2.75 - 2.50 - 1.90 - 1.75 - 1.55 - 1.50 - 1.45 - 1.10 - WOLLEN KINDERBADPAKJES ra ,1. vanaf JO U» Haarlemmerstraat 228-230. 2918 (Ingez. Med.) BOSKOOP. De hoofd omslag van den Vereen pol dei is voor 1937 per H.A. wederom vastge steld op f. 10.voor grasland en f. 11. voor tuinland. HAZERSWOUDE. De Geref. Knapenver. „Samuël" en Melspesver. „Hulda" hebben deelgenomen aan den toogdag, die te Amsterdam door de Jeugdorganisatie werd gehouden. Met een tweetal autobussen van den heer Bui telaar van Waddinxveen, werd de reis ge maakt onder het genot van prachtig zo merweer. Tevens werd door het gezelschap een bezoek gebracht aan het Aquarium, het Koloniaal Museum en aan Zandvoort. Veel werd gehoord, gezien en genoten, zoodat men des avonds hoogst voldaan huiswaarts keerde. 34. Thijs zei: „Die commissaris wil ons thans niet meer be hulpzaam zijn; hij was heel boos naar allen schijn. Doch zonder de politie kan men hier niets meer beginnen: ik kan geen listen meer verzinnen. Leo is ons keer op Ikeer de baas geweest en nu ben ik be vreesd. dat wij gansch machtloos staan en hem zijn gang maar moeten laten gaan Zoo liep hij klagend voort ootn Brom en Simmie hebben 't aan gehoord en zêiden toen, dat zij ook niet meer wisten wat te doen. En eind'lijik kwamen zij bij Thijsjes huis. nog diep terneergesla gen Maar 't was verschrik'lijk wat zij hier nu alweer zagenZij waren nog maar net bekomen van het springen in de slik, of er wachtte hen alweer een nieuwen schrik Want, terwijl zij op de dievenjacht uit gingen, gelukte het aan Leo Listig om opnieuw in Thijsje's huis te dringen! ZIJ lieten toch hun woning onbewaakt daarvan had hij gebruik gemaakt: de deur vas weggebroken met een ruk en leder raam was stuk. „Maar waarom deed hij dat?" riep Thijs. „Die man lijkt wel niet wijs! Hij wist toch dat hij alles al gestolen had en dat ik heusch niets meer bezat?" KOUDEKERK. Raadsagenda. De Raad komt hedenavond te halfacht uur in openbare vergadering bijeen. Onderwerpen ter behandeling: 1. Notu len. 2. Ingekomen stukken. 3. Aanbieding rekening Waterleidingbedrijf, dienst 1936. 4. Benoeming commissie nazien rekening 1936. 5. Wijziging verordening op de hef fing van schoolgeld. 6. Contract met de Stedelijke Fabrieken van Gas en Electri- citeit te Leiden; inzake levering electrici- teit voor de Koudekerksche Brug. 7. Vast stellen Verkeersverordeningen. 8. Wijzi ging Gemeentebegrooting diensten 193,6 en 1937. Burgerlijke Stand. Geboren: Gerardus Cornells AdrianuS, zoon van Cornells Jacobus Zuijdwijk en Johanna Maria Rotteveel Jan Arie. zoon van Willem van Burik en Leentje Pietertje Bogerd. Donderdag 17 Juni as. des n.m. te 2' uur, zal aan de dokterswoning alhier de gelegenheid opengesteld worden tot koste- looze inenting en her-inenting. Het is ge- wenscht om trouwboekjes der ouders of geboortebewijzen der kinderen mee te brengen. In de laatst gehouden poldervergade ring van den Lagewaardsche Polder is ter voorziening in de vacature ontstaan door het bedanken van den heer H. C. A. van der Salm tot poldermeester gekozen, de heer T. J. Pennings. Door een tweetal veehouders in den Hondsdijk alhier is ter secretarie aangifte gedaan van het uitbreken van varkens pest onder de varkens. Reeds zijn enkele dieren aan deze gevreesde ziekte gestor ven, zoodat dit voor de betrokkenen op schade uitloopt. RIJNSATERWOUDE. Paard met meelwagen te water. Gistermiddag geraakte, doordat het paard schrok voor een passeerende auto de met meel geladen brik van den heer J. van Iperen, tegenover het Nutsgebouw alhier in de diepe dljksloot. De heer J. Evers sprong direct te water en wist de riemen waarmee het paard vast zat, door te snijden, zoodat het dier aan den an deren kant der sloot weer op het droge werd gebracht. De bestuurder met twee mederijders wisten nog net voor 't in de sloot kantelen van de brik daaruit te springen. TER AAR. Tragisch bedrijfsongeval. De eigenaar van de jachtwerf „Gerardus Majella" gedood. De heer J. W. Valentyn in water- sportkringen geen onbekende was giste ren met zijn zoons bezig met het plaatsen van een pijp op een installatie, die ge bruikt moet worden bij het verwerken van de bij wijze van proef in deze gemeente gekweekte pepermuntplant. Daartoe be vonden V. en zijn zoons zich op een plm. 3 meter hoog dak, waar de pijp door moet komen. De heer V. is hierbij plbtseling van het dak gevallen, waarbij hij met het hoofd op een betonnen schoeitng en daar na in de Leidsche Vaart terechtkwam. Hoewel het lichaam onmiddellijk uit het water werd gehaeld en van alle kanten direct hulp toesnelde, konden de doktoren. Bost-Uiterweer en Loth slechts den dood constateeren. V. laat een vrouw en 6 kinderen na. WADDINXVEEN. De heer A. Bouters. wachtgelder te Amsterdam is benoemd tot tijdelijk onder wijzer aan de Openbare school A„ hoofd de heer van 'I Hofi. 3—2

Leidsch Dagblad | 1937 | | pagina 7