Het concours voor koetswerken der K.N.A.C. LEIDSCH DAGBLAD - Sportblad Maandag 7 Juni 1)3] De uitslagen CRICKET. Nederlandsche Cricketbond. Uitslagen. Ie klasse: V.RA.Haarlem: gewonnen door VRA met 8 runs en 7 wickets op de eerste innings; RenWHHC I: gewonnen door HCC I met 83 runs op de eerste in nings; HCC IIVOC: gewonnen door VOC met 18 runs op de eerste Innings. 2e klasse B: AjaxQuick: gewonnen door Quick met 1 run op de eerste innings; Excelsior IIVCC: gewonnen door Excelsior II met 40 runs op de eerste innings; VOC nASV: gewonen door VOC II met 59 runs op de eerste innings; HCC IVHDVS II gewonnen door HCC IV met 50 runs op de eerste innings; VUCHBS II gewon nen door HBS n met 33 runs op de eerste innings. 3e klasse B: LCCAC: gewonnen door LCC met innings en 105 runs; Quick n NLCC: gewonnen door Quick n met in nings en 10 runs; Sparta nHBS III: ge wonnen door HBS in met innings en 20 runs; ASV nHDVS III; gewonnen door HDVS in met 140 runs. Overzicht. In de eerste klasse heeft VOC gisteren voor de verrassing gezorgd. De Rotterdam mers maakten dank zij aanvoerder Gibb 162 runs en hielden daarna HCC II met 144 onder het eigen totaal. VRA (116 voor 3) won gemakkelijk van Haarlem 108 evenals HCC I (257 voor 6 van R. en W (177t. Van Manen ranselde er danig op los en bleef met 121 not out. In de 2e klasse B normale uitslagen. Al leen won in afwijking van onze verwach tingen niet HDVS n (901 maar HCC IV (140). In 3 B allemaal innings-overwinnin- gen. HDVS III viel uit den toon door ge woon van ASV II te winnen. De voorsprong der Schiedammers bedroeg over twee in nings echter toch 140 runs. Over de verrichtingen der Leidsche clubs liet volgende: Ajax heeft met slechts één run verschil van Quick (H.) verloren Als men in aan merking neemt, dat de Hagenaars verleden jaar kampioen van 2 B waren en dat zij nu ook in de sterkste heltf zijn gerangschikt is dat geen slecht resultaat. Maar wanneer wij den strijd van gisteren aan de Kempe- naerstraat gaan ontleden, dan zijn wij toch niet heelemaal tevreden en allerminst vol daan. Bij bridge spreekt men van een zwaktebod; de keuze van Ajax om eerst te gaan fielden blijkt ook een zwaktebod te zijn, n.l. een poging om de kjns op een in ningsnederlaag te verkleinen. Al zijn wij nu over de prestaties van Ajax niet tevre den, toch meenen wij, dat Dozy zijn elftal onderschat, als hij in de eerste plaats re kening houdt met een innings-nederlaag. De aanval van Ajax deed gisteren bijv. zeer goed werk, vooral in aanmerking nemend, dat men het zonder bowlers als Steijn en C. Wenting moest doen. De Jongh was mis schien het meest verrassend. Versteeg gooide dikwijls zeer goede ballen, maar bleef ook soms te veel aan „leg" en dan werd hij danig afgstraft. Van Oudgaarden bowde het meest constante partijtje. Hij hield lengte en bleef goed op het wicket. Verras send effect geeft hij echter nog niet aan den bal, maar hij mat de batsmen af door zijn regelmaat en er wordt slechts heel lang zaam op hem gescoord. De Leidsche bowlerij werd gesteund door zeer goed en enthou siast veldwerk en hoewel Janssen achter het wicket niet in topvorm was, deed hij toch weer zien, dat hij een zeer gevaarlijk wicketkeeper is. Over het Leidsche batten zijn wij echter minder goed te spreken. Wij hadden als „unpire" toevallig gelegenheid het bowlen van Van Exel van nabij te kun nen beoordeelen en wij zouden aan zijn spel te kort doen. als wij niet volmondig zouden toegeven, dat het heel moeilijk te spelen was en dat een paar rood-zwarten zoodanig werden gebeten, dat zij misschien zelf het meest waren verbaasd, dat zij nog niet eerder de tribune konden opzoeken. Maar aan den anderen kant verdwenen enkele rood-zwarten toch weer onnoodig vroeg, omdat zij zich niet konden beheerschen en vooral door een tekort aan batting-routine. In dit opzicht valt er voor Ajax nog veel te oefenen en ook het r.unnen behoeft verbe tering. Er is volop gelegenheid geweest een paar korte runs te stelen en die zouden Ajax juist de overwinning hebben gebracht. Wat natuurlijk weer niet zeggen wil, dat gewaagd moet worden gelocpen. Een der rood-zwarten ging „run out" door een on tijdige ..call". LCC heeft ons niet teleurgesteld. Van Aloysius College werd met innings gewon nen en dat is meer dan wij hadden ver wacht. Maar het staat toch nu wel vast, dat Metsch te laag heeft gegrepen en dat spe lers als de Leidsche skipper, de gebroeders van Es. van Goor e.a. te sterk zijn voor de derde klasse. Voor een luttele 27 zaten de gasten aan den kant. voornamelijk dank zij A. van Es, die voar de AC-ers totaal onbe speelbaar was en zeven wickets nam voor 12 runs. Daarna klapte de oude garde van LCC even 192 voor het verlies van vijf wickets bij elkaar en weer was A. van Es (69) de groote man. Voor de verdere scores zij ver wezen naar het verslag, maar wij mogen er toch wel even op wijzen, dat zoodoende de jongeren niet aan de beurt komen en geen wedstrijd-routine kunnen opdoen. Een der jongeren scoorde intusschen 18 runs en het was van Metsch zeer juist gezien om in de tweede innings van AC „change-bowlers" als Hop en Mioch aan het werk te zetten. Wel moest A. van Es nog even helpen, maar 60 runs waren lang niet voldoende om A.C. een inningsnederlaag te doen ontgaan. had succes (312). De Jongh 424, Ver burg 325. Wie gedacht had dat. Ajax het lage Qulck-totaal gemakkelijk zou passeeren kwam bedrogen uit. Nog voor de lunch viel het eerste Leidsche wicket en in de eerste over na de pauze verdwenen Zwanenburg cn Versteeg, tweejarige spelers, waarop de hoop was gevestigd. Het Haagsche bowlen was aan een zijde zeer goed. Van Exel bowlde zeer gevarieerd, steeds met een goede lengte echter en ook steeds op het wicket. Hij puzzelde voornamelijk de Leid sche batsmen en hij nam ook alle wickets (924), hetgeen niet dikwijls is geboek staafd in de crickethistorie. Slechts twee Leidenaars behandelden hem met minder ontzag. Janssen zag ze goed, maar werd helaas voor 21 op een goeden klap in het verre veld gevangen. Ook Van Oudgaarden scoorde 21 runs. en de wijze, waarop hij samen met Ermers (9*) als laatste paar stond te batten bracht er spanning in. Ajax was nog net één run onder het Quick- totaal, toen Van Oudgaarden een bal op den kant van zijn bat omhoog speelde, om een gemakkelijke prooi voor den Haag- schen wicketkeeper te worden. Dozy pirobeerde het op de tweede innings, maar het was voor Ajax een verloren wed- stijd. Nagenoeg alle Leidsche spelers nameh den bal ter hand, maar de Hagenaars lieten zich niet verschalken. Op 117 voor 5 gaf Ajax den strijd op. Heyligers 46. Van Woer- kom 12, Van der Houwen 11, Haring 21, Mabelis 12". Versteeg 143. Van Oudgaarden 137, De Jongh 117, Zwanenburg 1—2. L.C.C. WINT MET INNINGS VAN ALOYSIUS COLLEGE. Record score der Leidsche Voor het eerst in dit seizoen had Metsch den toss gewonnen en hij kon met het oog op de warmte in den middag het eerst fielden. De Hagenaars brachten er op de mat niet veel van terecht en voor 27 zat het heele gezelschap weer in het paviljoen. Van deze 27 had Tunnissen het openingsbat nog 11 runs bijgedragen. De bowlingcijfets waren uit den aard der zaak natuurlijk fraai. A. van Es 712, F. van Es »^-9 en Ch. van Goor 13. Nog voor de luncn trokken Metsch en Hopp er op uit en met 22 had Metsch zijn plicht op de mat volbracht, doch Hopp 3 bleef nog steeds teleurstellen. Toen A. van Es en Ch. van Goor samen waren, vloog de score omhoog en hoe de Hagenaars ook fielden, het hielp hun niets en de score was de 150 gepasseerd toen beiden kort achter el kaar ruim baan moesten maken. A. van Es scoorde een buitengewoon krachtige 69 en de 47 van Van Goor waren niet minder hard geslagen. F. van Es 16 not out en D. Jongeschild 18, waaronder 2 zessen, hielden het tot 3 uur uit, waarop Metsch de Innings sloot op 192 voor 5 wickets down. In haar 2e innings brachten de Ha genaars het tot 62 runs met Taverne 10 en Contier 19 in de dubb. cijfers. Thans bowlde F. van Es 214. Hopp 323. Ch. van Goor 2—0 en A. van Es 23. L.C.C. won dus met Innings en 105 runs. AJAX-JEUGD WINT WEER. Nu van H.B.S. De Ajax-juniores hebben ook hun twee den wedstrijd gewonnen. Ditmaal was de H.B.S.-jeugd een gewillig slachtoffer, dat niet heel erg tegenspartelde op het bowlen van Versteeg (321), Van Oudgaarden (414) en Wenting (110). Slechts 51 werd het Haagsche totaal en alleen Maas was met 14 in de dulttbele cijfers gekomen. Het totaal van HB3. werd door Versteeg en Van Oudgaarden reeds gepasseerd. Deze spelers zijn toch wel wat te sterk voor dit juniores-criöket en zij trokken zich zeer terecht terug, toen zij respectievelijk 43 en 34 runs hadden gescoord. Toen kwam pas goed de Ajax-jeugd aan het woord. De „order of going in" werd omgedraaid en parmantig naar de mat stapten twee jeug dige knapen in .shorts" en met te groote legguards. Een nieuwe editie Gunning sloeg brutaal twee singles en daarna speelde hij een bal via die hinderlijke beenstukken in zijn wicket. Langhout. een bekende per soonlijkheid uit de A.S.C.-revue, was de partner van den jongsten Gunning en hij droeg verder zijn bat door de innings voor 16. N. Wenting verdween met 14 retired achter zijn naam en Ajax had 136 runs ge scoord voor het verlies van 7 wickets. Huinder 321, Van der Staay 128, Maas 131, Van Rijn 116. VOETBAL. Kon. Ned. Voetbalbond. UITSLAGEN VAN GISTEREN. Afdeeling II. Promotie derde klasse: De HollandiaanThe Ris. Hope 32. Promotie vierde klasse: DelftVDS 42. Vierde klasse: Oranje BlauwLDWS 1—1. Prom. res. derde klasse: BMT IIVUC m 1—3, Afdeeling IV. Promotie tweede klasse: MWWillem II 11; MiddelburgMiran da 0—4. Van Overal. Onder voor Vlaardingen bijzondere groote belangstelling heeft de Hollandiaan voor de promotie tegen The Rising Hope ge speeld. Wisten de'Rotterdammers twee jaar geleden de Hollandiaan uit de tweede klas te verdringen, nu waren de rollen omge keerd en door met 32 te winnen bezorgde de Hollandiaan Vlaardingen weer een tweede klasser. Voor de promotie tweede klasse in afd. IV speelden M.V.V. en Willem n gelijk. Ge. durende de eerste helft waren de M.V.V.'ers steeds in den aanval. De Tilburgers ver dedigden echter uitstekend. In de tweede helft liet Willem II zijn verdedigende houding varen en was het spel meer verdeeld. Na 16 minuten nam Willem II de leiding. Uit een strafschop wegens hands was het even later gelijk. Na afloop werd door beide vereenigingen een lprotest ingediend. M.V.V. wegens het niet toekennen van een gemaakt doelpunt, Willem II wegens den strafschop. De stand is nu: Willem n 4 3 10 12—5 7 M.V.V. 4 2 11 10—7 5 Miranda 4 2 0 2 13—10 4 Middelburg 4 0 0 4 316 0 FeyenoordArsenal 03. Technisch overwicht der Engelschen. Ongeveer 55.000 toeschouwers hebben gis termiddag in het Feyenoordstadion te Rot terdam den wedstrijd tusschen Arsenal en Feyenoord bijgewoond, welke ontmoeting geleid werd door dr. van Moorsel. Bij de Rotterdamsche club was Smits vervangen door Slnke, met dien' verstande, dat Sinke rechtsbinnen speelde en Vrauwdeunt op den vleugel. Ondanks de hitte, heeft het publiek van een aardlgen wedstrijd kunnen genieten. Wie verwacht mocht hebben, dat Arsenal overwegend sterker zou zijn, is .be drogen uitgekomen, integendeel. Feyenoord is er in geslaagd er een wedstrijd van te maken, alhoewel de Engelsche club in na genoeg alle onderdeelen beter speelde. Reeds vrij spoedig viel Slnke uit en voor hem viel Burg in. .jxlie rechtsbuiten ging spelen, terwijl Vrautoöéunt nu op zijn oude plaats, rechtsbinnen kwam te staan. Na 25 minuten nam Ardënal de leiding. Even tevoren had Biggs tegen de paal geschoten. Milne ging er alleen van door en zag kans van Male te passeeren 01. In de tweede helft werd er veel fellet ge speeld. Vente kreeg twee kansen, eenmaal faalde hij, een tweeden keer wist keeper Boulton zijn schot te keeren. Biggs scoorde vervolgens een tweede doelpunt voor Arse nal, ofschoon van Moorsel daarbij de bui tenspelpositie van den Engelschman over het hoofd had gezien. Kort voor het einde ondernam Nelson een fraaien ren, zijn voor zet werd op onberispelijke wijze door Biggs ingeschoten. Nog wist Linssen een schot te lossen, dat tegen den onderkant van de lat terechtkomend, weer in het veld terug sprong, Zoo kwam het einde met een 30 overwinning voor Arsenal. Ondanks het groote aantal bezoekers was het verkeer ditmaal goed geregeld. WIELRENNEN. DE RONDE VAN ILPENDAM. AJAX VERLIEST VAN QUICK. Met slechts één run. Dozy won den opgooi en stuurde ondanks het lesje van verleden week, de gasten weer het eerst naar de wickets. Wel is waar scoorde de Hagenaars niet zoo snel a,ls vorigen Zondag IÏ B.S dat deed, maai* in het begin leek het er toch niet op, dat Quick voor een laag totaal zou worden uit gegooid. Het eerste wicket viel op 15, op 40 waren 3 wickets neer en daarna ging het zeer snel. Het goede Leidsche bowlen werd gesleund door scherp veldwerk en voor 70 h-.ddcn alle Hagenaars een beurt gehad 'Van der Rouwen 24. Mabelis 19). Te ver melden valt een bijzonder fraaie vang van Zwanenburg. Van Oudgaarden bowlde ook nu weer zeer goed en wat meer zegt, hij Motké winnaar. Zaterdag werd, aldus de Tel., voor den tweeden keer de groote wielerwedstrijd, de ronde van Ilpendam, verreden, georgani seerd door de Amsterdamsche Sportvereeni- ging Germania, met speciale toestemming van de N.W.U. en provinciale en plaatselijke autoriteiten. In den wedstrijd der amateurs en onaf- hankelijken werd een phenomenale over winning behaald door L. Motké uit Utrecht. De gedetailleerde uitslag luidt als volgt: 1. L. Motké, Utrecht, 3 u. 37 min. 8 sec.; 2. L. de Beer. Amsterdam; 3. H. Anneese. Amsterdam; 4. F.Vethaak, Vlaardingen; 5. R. Kroese, Amsterdam; 6. Joop Hiddes. Am sterdam; 7. H. de Hoog, Alkmaar; 8. J. Westbroek. Utrecht; 9. L. Houtzeel, Amster dam; 10. J. Riethoven, Leiden; 11. W. Seve- rijnen, Leiden; 12. R. Riethoven, Leiden; 13. J. de Boer. Amsterdam. Er waren 74 ren ners gestart, waarvan slechts de dertien prijswinnaars den koers volbrachten. G. Schulte gaf reeds in de zesde ronde op. Bij de nieuwelingen startten zestig ren ners. De uitslag van dezen wedstrijd luidt: 1. J. Lodewijks, Rotterdam, 2 u. 1 min. 3 s.; 2. P. Kors, Amsterdam; 3. A. Rosmer, Alk maar; 4. C. van Lee. Eindhoven; 5. G. Blauw, Zaandam; 6. E. Emans, Amster dam; 7. J. Meetelen, Amstelveen; 8. M. van 't Schip. Amsterdam; 9. A. Spanjer, Rotter dam; 10. G. Creuter, Purmerend: 11 H. Demmers, Purmerend; 12. A. Lodewijks. Leiden. ORANJE BLAUW—L.D.W.S. 1—1. De K.N.V.B. had het noodig geoordeeld om voor L.D.W.S. den overigens onbetce- kenenden wedstrijd voor de competitie tegen Oranje Blauw vast te stellen en Zaterdagavond hebben de Leidenaars dit restje van dit seizoen wel overladen voet balmenu verorberd. De in zonderlinge formatie verschenen kampioenen bleken reeds dadelijk sterker, maar desondanks nam de thuisclub de leiding, welke zij dank zij het missen van taliooze kansen, waaronder een wegens hands toegekende strafschop aan Leidsche zijde, behield. In de tweede helft was de strijd verdeeld. Invaller de Tombe wist na tal van ver- geefsche pogingen de partijen op gelijken voet te brengen, met welken stand tevens het einde kwam. DE DERDE KAMPIOEN VAN QUICK BOYS Terleede IIIQuick Boys IV 04. 't Was niet bepaald een klinkend besiuit, deze laatste wedstrijd, welke Quick Boys de derde kampioen opleverde, en waar mede Q. B. IV voor de derde maal in suc cessie kampioen van haar afdeeling werd. 't Ging aanvankelijk best doch de „con fereer" methoden van den scheidsrechter schiepen een ietwat nerveuse stemming, waardoor de wedstrijd geheel onnoodig in een onaangename sfeer eindigde. En het zij gezegd, dat de houding van beide aan voerders evenmin getuigde van wat men pleegt te noemen uitstekende leiding en zij ook niets deden om een voorbeeld te zijn voor hun spelers. Over den wedstrijd valt weinig te zeg gen, daar de overwinning van Q. B. geen moment in gevaar is geweest. Met de rust was de stand 20, waarna Bedeker het mooiste doelpunt maakte door op fraaie wijze vanaf den vleugel via den paal in te schieten. Ongetwijfeld deden de Sassen- heimers uitstekend hun best. doch voor doel gekomen was het hopeloos mis. Het kampioenselfta! bestond uit: Doel* C Kuyt; achter: H. Varkevisser en A. Hzllenberg: midden; M. v. Duyvenbode A. Schconenberg en C. Ömvehand: voor: D. Stavleu (aanv.). C v. d. Plas, C. Parleviiet, J. v, d. Plas en J. Bedeker. De uitslag van het Zaterdagmiddag op het gemeentelijk parkeerterrein aan den Boulevard te Schevenlngen gehouden con cours van koetswerken, dat georganiseerd was door de Koninklijke Nederlandsche Automobiel Club luidt als volgt: Afdeeling I: Open Koetswerken. Klasse B. Automobielen tot een prijs boven f.1200 tot f.1700, 1 inschrijver: prijs Skoda, 420 Popular, Roadster, N.V. Auto Palace, 's-Gravenhage. Klasse C. Automobielen tot een prijs boven f. 1700 tot f. 3000, 1 inschrijver; prijs M. GMidget T, Roadster, J. J. Molenaar, Amersfoort. Klasse D. Automobielen tot een prijs boven f. 3000 tot f. 5000, 2 inschrijvers; prijs Mercedez-Benz. 170 V, Roadster, N.V. Mer cedes-Benz Import Maatschappij, 's-Gra venhage. Klasse E Automobielen tot een prijs boven f. 5000 2 inschrijvers: prijs Mer cedes-Benz. Roadster, N.V. Mercedes-Benz Import Maatschappij, 's-Gravenhage. Afdeeling II; Gesloten Koetswerken. Klasse A. Automobielen tot een prijs van f.1200 3 inschrijvers: prijs Fiat 500, Ca- brio-Limousine, J. Leonard Lang, Amster dam. Klasse B. Automobielen tot een prijs boven f.1200 tot f.1700; 14 inschrijvers: eerste prijs Citroen 7, Berline, N.V. Auto mobiles Citroen, Amsterdam; tweede prijs Adler. Triumph Junior, Cabrio-Coach, An- dré J. H. Ceurvorst, Amsterdam: derde prijs Aóler, Triumpf Junior*, Coach. André J. H. Ceurvorst, Amsterdam; vierde prijs Hansa, Limousine, Firma Rosier, Scheve nlngen. Klasse C. Automobielen tot een prijs boven f.1700 tot f.2300; 21 Inschrijvers: lste prijs Ford-V 8. Fordor Sedan de Luxe N.V. Nederlandsche Ford Automobiel Fa briek, Amsterdam; tweede prijs Fiat 1500, Sedan, J. Leonard Lang, Amsterdam; derde prijs Ford V-8, Fordor Touring Sedan de Luxe, N.V. Nederlandsche Ford Automobiel Fabriek, Amsterdam; vierde prijs Morris 12, Sedan, J. J. Molenaar, Amersfoort; vijfde prijs Ford V-8, Club Coupé, N.V. Neder landsche Ford Automobiel Fabriek Am sterdam; zesde prijs Ford V-8. Tudor Tou ring Sedan de Luxe. N.V. Nederlandsche Ford Automobiel Fabriek, Amsterdam. Klasse D Automobielen tot een prijs boven f.2300 tot f.2800; 16 inschrijvers: eerste prijs Hudson-Terraplane, Sedan, N.V. Algemeene Garage en Automobiel Mij., 's-Gravenhage; tweede prijs Nash „400", Sedan, N.V. H. Englebert's Automobielhan del, 's-Gravenhage; derde prijs Woseley „14", Sedan, D v. d. Mark, Amsterdam, vierde prijs Hudson Terraplane, Victoria Coupe, mevr. de wed. Ch. H. Tack—De Beus, 's-Gravenhage; vijfde prijs Ford, model 78, Luxe Fordor Touring Sedan, Hol- lanöia-Schuif- en Vouwdakenfabriek J. W. Vermeulen, Haarlem. Klasse E Automobielen tot een prijs boven f.2800 tot f 3400 9 inschrijvers: eerste prijs Morris 25, Sedan, J. J, Mole naar, Amersfoort: tweede prijs Nash Am bassador Six, Sedan, N.V. H. Englebert's Automobielhandel, 's-Gravenhage; derde prijs Studebaker, Dictator, Cruising Sedan de Grand Luxe, N.V. Internationale Auto mobiel Maatschappij, 's-Gravenhage. Klasse F. Automobielen tot een prijs boven f.3400 tot f.4500: 17 inschrijvers: lste prijs Lincoln Zephyr. Sedan, N.V. Ne derlandsche Ford Automobiel Fabriek, Am sterdam; tweede prijs Lincoln Zephyr. Coupé Sedan. N.V. Nederlandsche Ford Automobiel Fabriek, Amsterdam: derde prijs La Salle V-8, Touring Sedan, K. Lan- deweer .Utrecht; vierde prijs Wolselev Coupé Autobedrijf O. Schiff N.V., 's-Gra venhage, vijfde prijs Lincoln Zephyr CouDé N.V. Nederlandsche Ford Automobiel pa.' briek, Amsterdam. Klasse G. Automobielen tot een mii* boven f. 4500 tot f. 6500, 9 inschrijvers; lste prijs Cadillac V-8, serie „60" Touring Se dan, K. Landeweer, Utrecht; 2de prijs m" G. Sedan, J. J. Molenaar, Amersfoort* 3aé prijs Chrysler, Airflow, Sedan, M. o. A Grosch, 's-Gravenhage Klasse H. Automobielen tot een prijs boven f.6500 tot f.9000 6 inschrijvers: lste prijs Mercedes-Benz 320, Conduite ïnté- rieure, N.V. Mercedes-Benz Import Maat schappij, 's-Gravenhage; 2de prijs Daim ler Twenty, Sedan, J. Leonard Lang, Am sterdam. Klasse I. Automobielen tot een prijs boven f.9000 8 inschrijvers: lste prijs Lin coln, Faux-Cabriolet, Car. Schutter en Van Bakel N.V., Amsterdam; 2de prijs Rolls- Royce (Phantom III), Touring Limousine Car. Schutter en Van Bakel N.V... Amster dam: 3de prijs Hispano Suiza 54 CV 12 Conduite Intérleure, Car. d'Ieteren Frères mevrouw A. M. von Freyburg Hardey, Brus. sel. Afdeeling III. Koetswerken type Cabriolet. Klasse B. Automobielen tot een prijs boven f. 1400 tot f. 1800 5 inschrijvers prijs D.K.W., Meisterklasse Luxe, Cabriolet Car. Atuo Union, mevr. M. Greevc—Car- pentler Alting, Wassenaar. Klasse C. Automobielen tot een prijs boven f. 1800 tot f. 2500; 10 inschrijvers lste prijs Adler, Triumpf, Cabriolet, Car Karmann, André J. H. Ceurvorst, Am sterdam; tweede prijs Hlllman, Minx. Ca briolet de Luxe, N.V. Internationale Auto mobiel Maatschappij, 's-Gravenhage; 3de prijs Peugeot 302, Cabriolet, Gebroeders Nefkens' Automobiel Mij. N.V., Utrecht. Klasse D. Automobielen tot een prijs boven f 2500 tot f. 3500; 18 inschrijvers lste prijs Peugeot 402, Cabriolet, Gebroe ders Nefkens' Automobiel Maatschappij Utrecht; 2de prijs Pontlac. Cabriolet, A. E R. O. Import N.V., 's-Gravenhage; 3de prijs Adler, Triumpf, Cabriolet (sport) Carr Dörr en Schreck, André J. H. Ceurvorst Amsterdam; 4de prijs Peugeot 402, Cabrio let. N.V. J. W. Lagerwij's Automobiel Maat schappij 's-Gravenhage; vijfde prijs Mer cedes-Benz 170 V, Cabriolet B„ N.V. Mer cedes-Benz Import Maatschappij. 's-Gra venhage, Klasse E. Automobielen tot een prijs boven f.3500 tot f.4500; 14 inschrijvers: le prijs Ford 78, Cabriolet Car. Karl Deutsch Th. Knegtel, Tilburg; 2de prijs B.M.W. Cabriolet, Carl Denig. Amsterdam; 3de prijs Wanderer W 52. Sport-Cabriolet. N.V Auto Palace. "s-Gravenhage; 4de prijs B M.W. 326. Cabriolet Car. Autenrieth, G. J van der Wansum, 's-Gravenhage. Klasse F. Automobielen tot een prijs boven f.4500 to f.6000; 12 inschrijvers: lste prijs Buick 60. Cabriolet, Car. v. Rijswijk E. Stokvis, Schevenlngen: 2de prijs Stude baker, President. Cabriolet, Car. Pennock N. V. Internationale Automobiel Maat schappij, 's-Gravenhage; 3de prijs B.M.W 326, Cabriolet, Car. Autenrieth, G. J. v. d Wansem, 's-Gravenhage: 4de prijs B.M.W 326, Cabriolet, Car. Autenrieth, G. J. v. d Wansem, 's-Gravenhage. Klasse G. Automobielen tot een prijs boven f. 6000 tot f. 8000; 6 inschrijvers: lste prijs Horch, 830BL, Sedan-Cabriolet. J Jochman, Rotterdam; 2de prijs Mercedes- Benz 290. Cabriolet B, N.V. Mercedes-Benz Import Mij., 's-Gravenhage. Klasse H. Automobielen tot een prijs boven f.8000. 7 inschrijvers: lste prijs: Ca dillac V-8, serie 75, Convertible Sedan; Car. Fleetwood, K. Landeweer, Utrecht; 2de prijs Packard Twelve, Convertible Sedan Car. Erdmann en Rossi, mr. A. E. von Saher Amsterdam. RIJNSE. BOYS 1—S. C. C. 1 3—1. De gasthceren hebben een invaller voor den nog geblesseerden Van Duyn, terwijl de rechtsbuiten vervangen is door den adspl- rant G. Zandbergen. S. C. O. heeft even eens twee invallers. Het begin is voor de gasten. Aanval op aanval wordt onderno men, doch de verdediging van R. B. is in prima conditie, zoodat doelpunten uitblij ven. Na ongeveer een kwartier komt R. B. wat meer los doch het schot is voorlcopig zoek. Voor de rust krijgt R. B. wegens hands een penalty te nemen, welke door den linksbuiten in een doelpunt wordt om gezet. 10. Na de pauze heeft R. B. het spel in handen gehad en zij wist door den linksbuiten nog 2 maal te scoren, terwijl Einsbergen vlak voor het einde tegen- scoorde in welke stand geen verandering meer kwam, en waardoor Glasbergen c.s. zich definitief handhaafde in de eerste klasse. De leiding van den heer Waasdorp was zeer goed. OM DEN NEDERLANDSCHEN VOETBALBEKER. Voor den halven eindstrijd in het tour- nool om den Nederlandschen Voetbalbeker werd Zaterdagavond te Amsterdam ge speeld de ontmoeting tusschen Spartaan en C.V.V.. De Amsterdammers wisten dezen wed strijd met 20 te winnen, zoodat zij zich voor de finale plaatsten tegen Eindhoven. A.R.C. II—WOUBRUGGE I 1—2. Nadat de thuisclub de leiding had ge nomen wist Woubrugge dezen achterstand neg voor de rust te wijzigen in een 2—1 voorsprong. De thuisclub had zeker wel een gelijk spel verdiend daar over het geheel geno men de Racingmenschen iets meer in den aanval zijn geweest dan de bezoekers. Direct zet Woubrugge er een stevig tempo in en weet gedurende het eerste kwartier een kleine meerderheid uit te oefenen. Aan de andere zijde weet Koopman op fraaie wijze de score te openen 10. Even later mist v. d. Spelt een pracht kans. Geruimen tijd gaat de strijd gelijk op Als dan Laars van AR.C. geheel onnoodig den bal binnen de lijnen met de handen be werkt geeft scheidsrechter v. d. Nat penal ty, die door Godthelp voor Woubrugge in een doelpunt wordt omgezet (11). Het is Keessen die met een hard schot van verre afstand via den paal zijn elftal de leiding geeft. Na de thee is het aanvankelijk Wou brugge weer die den toon aangeeft. Enkele spelers late nzich in hun enthousiasme wat te ver gaan waartegen de scheidsrechter goed optreedt. A.R.C. komt sterk opzetten en bestookt het Woubrugge doel hardnek kig. Hier verdedigt men evenwel sol"r zoodat als het einde komt Woubrugge ae beide punten heeft behaald. L.F.C. II—LUGDUNUM I. Hedenavond speelt L.F.C. II te halfacht thuis tegen Lugdunum I voor de L.V.B.- Sleutels. NIEUWKOOP I—ALPHEN III 5—3. Alphen III speelde met enkele invallers een wedstrijd tegen het eerste elftal van Nieuwkoop, dat eveneens diverse invallers telde. In .ie eerste helft was het een aar dige wedstrijd. Tijdens de tweede helft wisten beide partijen nog tweemaal te scoren zoodat het einde met een verdiende 53 overwinning voor de thuisclub kwam. NIEUWKOOP II—ALPHEN IV 1-9- Het vierde elftal van Alphen speelde een vriendschappelijke wedstrijd te Nieuft- koop en wist met niet minder dan 9—1 zegevieren. ALPHENSCHE BOYS. De Alphensche Boys speelden °P terrein een degradatie-promotiewedstru voor de D.H.V.B tegen D.E.C.. waarbij w een nederlaag van 35 te slikken kreeg. UIT NIEUWVEEN. De uitslagen uit Nieuwveen waren: Nic. Boys I—D.E.S. II 5—0; Majclla u Nic. Boys II 63.

Leidsch Dagblad | 1937 | | pagina 10