Uit de Omstreken LEiDSCH DAGBLAD - Tweec> BM Zaterdag 5 Juni 1937 Officieele Crisispublicaties BEI SPORT aalsmeer. haarlemmermeer. hillegom. Installatie burgemeester. katwijk aan den rijn. katwitk aan zee. GEVEILDE PERCEELEN lisse. noordwijk. noordwijkerhout. stompwijk. valkenburg. voorhout. AGENDA veur. veur-leidschendam. voorschoten. wassenaar. zevenhoven. zoeterwoude. BILJARTEN. PERS. KAMPIOENSCHAP 3e KLASSE L.B.B. Gisteravond zijn de laatste partijen ge speeld voor bovengenoemd kampioenschap, en is Vermeer ongeslagen kampioen ge worden. Doordat Ouwerkerk zijn laatste partij van Offenberg had gewonnen was Vermeer reeds kampioen. Er is den laat- sten avond niet best gespeeld. Alleen Hen driks maakte hierop een uitzondering. Wanneer hij den eersten avond niet zoo slecht gespeeld had, zou hij zeker een goede kans hebben gemaakt. Hieronder volgen de uitslagen: J. P. Ouwerkerk 125 42 16 2.97 iA. Offenberg 95 42 9 2.26 B. Boom C. Hendriks A. Offenberg G. Vermeer 79 33 19 2.39 125 33 16 3.78 121 51 9 2.37 125 51 16 2.45 hste alg. Eindstand: gew.vrl. car. brt.h.s. gem. gem. G. Vermeer 5 0 625 238 18 2.97 2.62 C. Hendriks 3 2 532 177 21 4.31 3.00 JOuwerkerk 3 2 577 213 16 2.97 2.70 A. Offenberg 2 3 571 248 16 3.57 2.30 A. H. Waller 1 4 490 231 9 2.47 2.12 B. Boom 1 4 519 267 25 2.39 1.94 Vermeer en Ouwerkerk worden inge deeld bij de 2e kl„ welke Woensdag as. aanvangt. Verdere deelnemers zijn. Kar stens. Verstraaten, Lammens en Bakker. De wedstrijden worden gespeeld bij den heer v. Brussel, Oostdwarsgr. clublokaal van T. O. P. MOTORSPORT. JUNI-TOERPROGRAMMA VAN DE LEIDSCHE H.D. CLUB. Zondag 13 Juni maakt de HD. club een toerrit naar de Moerdijkbrug. daarna naar Breda en over Tilburg, 's Hertogenbosch en Utrecht naar Leiden terug. Start om 8.30 uur en de afstand is plm. 244 K.M retour. Zondag 20 Juni is er een toerrit naar Oldebroek over Utrecht en Amersfoort. De retourrit gaat over Amersfoort en Amster dam. Start om 8.30 uur en de afstand is plm. 300 K.M. retour Vrijdagavond 25 Juni om 11 uur wordt er gestart voor een bezoek aan de T.T. races in Assen. Ook voor deze interessante (nachtrit is reeds een 7 tal liefhebbers. De tourrit naar de wereldtentoonstelling in Parijs zal plaats vinden op 25 26 27 en 28 Juli en bereids is er reeds een 7 tal liefhebbers voor. De start vindt plaats in den ochtend van den 25sten om 5 uur en op denzelfden dag zal getracht worden Parijs nog te be reiken. De 26ste wordt benut om de ten toonstelling en wat van Parijs te kunnen zien. terwijl op den 27en de terugtocht wordt aanvaard via Reims en Dinant. In Reims of Dinant wordt er overnacht waar na op den 28sten het laatste gedeelte van den terugtocht wordt afgelegd. De retour- afstand is plm. 1100 KM. DAMMEN. P.D.L.V. (LISSE). De eindstand der bordencompetitie 2e (klas is als volgt: A. Kersbergen 24 pntP. G. Balkenende 22: J. Langbroek 22: D. Vergunst ongesl. 22: A. v. Rossen 21: W. Warmerdam 21: Z. de Jong 18: M. Bloch 17; H. v. Drunen 15: A. Balkenende 15: C. Baartman 14: C. v. d. Leede 13; C. de Jong 6: S, Klein 6: J. Buurman 3: P. de Kooker 1 De eerste zes oromoveeren naar de le Ikias. De bekerwedstrijden hadden tot resultaat: le klasse: I. v. d. MeulenC. Blom 20; J AlgeraD. Vergunst Sr. 20; A. Wijn houtA. v. Rossen 11: J. HoboG. v. d. Stelt 1—1; D. Vergunst Jr.—G. Balkenende 2—0: W. WarmerdamJ. Langbroek 0—2. 2e klasse: A. BalkenendeZ. de Jong 2—0: C. v. d LeedeP. de Kooker 20; (H. v. Drunen—A. Baartman 02. P-irgerlijke Stand. Geboren: Jan. Z. van G. Buis en K. v. d. Meer - Emmetje, D. van J. A. den Ouden en G. C. Stronkhorst. Overleden: Neeltje van Leeuwen 67 j„ echtg. van J. Jongkind Gerrit Visser 32 j„ echtg. van G. v. d. Velde Adriana Been 68 j„ echtg. van J. C. Kalsbeek. Gehuwd: G Offerman 32 j. en A. Bol 32 j. Ph. J. Levarht 39 j. en C. M. Krelke 37 j. M. den Dekker 27 j. en G. de Vries 29 j. W. Selser 27 j. en A. Jongkind 26 j. Loop der Bevolking. Ingekomen: H. W. Oly, van Nieuwer - Amstel. naar Hornweg 63 A. Dompeling, van Haarlmeer, naar Uiterweg 372 D. Haan. van Nieuwer-Amstel, naar Kleine Noorddijk 126. Vertrokken: H. G. Scheurer van Machi- neweg 35a naar Amsterdam, Beukenweg 9II G. W. Comello van Begoniastr. 7. naar Assen. Eschstraat 25 P. Huiser van Kleine Noorddijk 60 naar Haarl.meer, Slo- terweg 806 A. W. B. v. d. Wins, van Hornweg 185, naar Amsterdam, v. Leesen- straat 78 hs. De hier gehouden speldjesverkoop ten bate van het nationale reclasseerings- werk heeft een resultaat opgeleverd van f. 223.75 iv. j. f. 227,60). Mej. H. Heeren slaagde te Amersfoort voor deel II van het examen godsdienst- onderwijzeres vanwege den Ned. Prot. Bond. Autorit voor Ouden van Dagen. De Oranjevereeniging Hoofddorp" orga niseert ook dit jaar een auto-rit voor ouden van dagen. Het bestuur besloot den tocht te doen plaats hebben op Dinsdag 29 Juni as., den verjaardag van Prins Bernhard. Gereden zal worden over Wassenaar naar Den aHag. waar een bezoek zal worden gebracht aan den Dierentuin. De heer A. Kikkert, filiaalhouder van de Coöp „Samenwerking" te Zwanenburg nabij Halfweg, slaagde voor het diploma Warenkennis. Voor de akte .Schoolraad" slaagde te Utrecht de heer R. Weerman. De heer C. E. van Beek. opzichter- teekenaar bij de gemeentewerken te Haar lemmermeer, is in gelijke betrekking be noemd bij de N.V. Kon. Ned. Hoogovens, en Staalfabrieken te IJmuiden. Voor het door de Ned. vereeniging E.H.B.O afgenomen examen voor het ver krijgen van het diploma van het Oranje- Kruis. slaagden de dames G. Barendregt, E Dengerink. A. J. Gevers. A. Jongejans en de heeren G. Emens. W. J. Koeckhoven en A Tolenaars, allen te Hoofddorp. OM HET KAMPIOENSCHAP VAN KATWIJK EN OMSTREKEN. De stand na de laatste ronde van de 2e en 3e klasse is als volgt: gesp. gew. rem. verl.pnt. 6 6 - 1 12 6 4-28 6 3 12 7 6 2 2 2 6 6 2 13 5 6 1-52 6 1-52 2e klasse: 3. Schoneveld A. Barnhoom G. Varkevisser C Cederhout B. v. d. Kamp C. Durieux 3e klasse: F. Spierenburg G. Koelewljn J. Lange veld H. Koelewijn D. Hartkamp M. v. d. Gugten G. Peet J. Schoneveld is in 1936 met klinkende cijfers kampioen geworden van de 3e klasse en in 1937 heeft hij zich in de 2e klasse ook van den besten kant laten zien. F. Spierenburg heeft als jong lid in de finale getoond wat hij kan, door zonder puntenverlies het kampioenschap te beha len. Van dezen jeugdigen dammer, met eenige anderen, kan voor K.D.C, nog heel wat goeds verwacht worden. A.s Woensdag heeft de prijsuitreiking plaats in het clublokaal van K.D.C. Te vens zal dan de kampioen van de le klasse, de heer J. Freke een simultaanseance geven. Voor dezen wedstrijd zijn 18 prij zen toegezegd. Op 22 Juni. Voorloopig is besloten de installatie van den nieuwen burgemeester te doen plaats hebben op Dinsdag 22 Juni'as. De plechtig heid zal een sober karakter dragen; dat is de wensch van jhr. dr, van Nispen tot Pan- nerden en ligt in de lijn van de financleele omstandigheden der gemeente Het offi- cieele programma is nog niet vastgesteld. Tot deurwaarder der plaatselijke be lastingen is benoemd de heer J. H. Hüttner. ambtenaar ter secretarie. Gevonden. Te bevragen bureau van politie: kindertaschje. rozenkrans, alpino, schaar, kerkboekje en ceintuur. Het haantje van den toren. Een interessant werk geschiedt momen teel op den toren der R.K. Kerk. Tenge volge van weersinvloeden heeft het kruis op den toren veel geleden en bovendien wijst de haan al bijna twee jaar dezelfde windrichting aan. Men is thans begonnen den haan van zijn verheven standplaats te verwijderen, wat veel belangstelling trekt. Terwijl de heer Jac. C. zich in de R.K. Kerk bevond, was iemand anders zoo vrij zijn rijwiel mee te nemen. Voor de leden der Vellingver. Bloem bollenteelt in liquidatie zijn nog een paar vorderingen binnengekomen, die thans door het bestuur procentsgewljze den omzet van 1926 zullen worden uitgekeerd. Vrijdag 25 Juni a.s. in dc zaal voor Prot. Belangen speciaal voor de leden een ge- zelligen avond ter viering van het feest te organiseeren. Het bestuur is tegenwoordig als volgt samengesteld: J. A. Collette, voorzitter; J. Huijsman, secretaris; B. J. Lammens, pen ningmeester; J. Arnoldus; D. Schonen berg; L. Huetlng. I; het dames-comité hebben zitting: mevr. M. Woldringh v. d. HoopAndré de la Porte, eere-voorzltster; mevr. H. G Collettevan Heijnlngen; mevr. A. Huijsman—Haasnoot; mevr. J. F. LammensOuweland; mevr. G. M. Arnol dusMaartense; mevr Schonenberg Parlevliet en mevr. J. G. Hueting—Goed koop van Nelle. Vergadering van de C.D.U. De afdeeling Katwijk van de CJD.U. kwam in ledenvergadering bijeen. Na opening met gebed en het lezen van 1 Joh. 2 werden de notulen der vorige vergade ring voorgelezen. De secretaris deelde me de, dat hij tijdens de verkiezingsdagen 10 nieuwe leden heeft ingeschreven. De voorzitter zeide dat de C.D.W., gezien den uitslag der verkiezing, reden heeft om dankbaar te zijn. Er werd een commissie benoemd voor het aanzuiveren van het af- deelingstekort. Zij zal trachten binnen drie maanden het benoodigde geld bijeen te brengen. Hierna werd door den lieer L. Kalsbeek het onderwerp ingeleid: „De kracht der traditie". Spr. schetste, hoe uit kracht der traditie nog velen in oorlog voeren geen zonde zien; evenzoo was het in de vorige eeuw met de slavernij, ook in het houden van slaven meende men toen geen zonde te doen, het Evangelie leert het ons echter anders. Na onderlinge bespreking over dit on derwerp werd de goed bezochte vergade ring door den voorzitter met dankgebed gesloten. HET 40-JARIG BESTAAN VAN V.V-V. Ten overstaan van notaris C. J. F. Dolk te Leiden. Werkplaats met bovenwoning en erf Rijnstraat 30 intod f 4400. kooper de heer P van der Loo c.s. te Leiden voor f.4800. Huls en erf Ocstdwarsgracht 18 in bod f 1380, kooper de heer J. Mugge q.q. te Leiden voor f. 1380 Huls en erf Mecklenburgerstraat 9 in bod f. 1450, kooper de heer J. Mugge q.q. te Leiden voor f. 1450. Er wordt een bazar gehouden. Zooals reeds vermeld is, bestaat V.V.V. deze maand 40 jaar. Het bestuur van V.V.V. wil dit heuglijke feit niet ongemerkt voorbij laten gaan, doch wenscht deze gelegenheid an te grijpen onzen badgasten eenige, zoo mogelijk meerdere, attracties tijdens de belangrijkste weken van dit seizoen aan te bieden. Ten einde de noodige gelden vcor dit doel bijeen te krijgen, werd door het bestuur besloten op Dinsdag 22, Woens dag 23 en Donderdag 24 Juni a.s. een bazar te houden. De echtgenooten van de bestuursleden hebben zich bereid verklaard om assisten tie te verleenen bij het organiseeren van dezen bazar, onder meer door het vervaar digen van handwerken, enz., hetgeen met de hulp van verschillende jonge-dames plaats vindt. Mevr. M. Woldringh v. d. HoopAndré de la Porte heeft op verzoek van het damescomité het eere-voorzltter- schap aanvaard. Voorts hebben reeds vele zakenlieden hun medewerking voor het afstaan van prijzen en dergelijke toege zegd. Het bestuur heeft besloten om op Loop der Bevolking. Gevestigd: Mej. E. J. v. d. Reep, van Be verwijk, Wllhelminastraat 45 T. K. Nleuwenhuisv. d. Stoep, van Piershil, Veldhorststraat 45 Mej. G. H. Borsje, van Delft, Heereweg 295 Mej. A. H. Wester- veld van 's-Gravenhage, Jullanastraat 5 Fam. Tegelaar, van Hillegom, Heereweg 323 Mej. M. J. van der Tang, van Amster dam. Heereweg 210. Vertrokken: Mej. G. van Dijk, naar Sas- senhelm Mej. A. Hoogewoning, naar Wassenaar M. H. van der Vlugt. naar Sassenheim A. Jansen, naar Zevenaar T. H. Jorna, naar Hillegom K. de Vos, naar Haarlem B. van Gelder en gezin, naar IJsselmonde P. J. Ursem, naar Hoogwoud P. J. Overdorp, naar Hille gom. Burgerlijke Stand. Geboren: Wilhelmus Hendricus, zn. van W. Vrijburg en E. M. Beugelsdijk Hen drik, zn. van H. van Luinen en D. Kersten Machiel, zn. van J. de Rooij en D. van de Wetering Maartje, d, van H. Spaar garen en J. de Graaf Cornelis Dirk, zn. van A. Schravendeel en C. van Ginhoven Johannes Maria. zn. van J. H. M. van Haaster en J. M. Elferink Johannes Ja cobus, zn. van M. J. Wassenaar en A. J. C. Hoogenstraten. Overleden: Hendricus van der Reep echt genoot van A. Veldhoven. 65 Theodo- rus Adrianus van Stijn, 15 j. Maria Ba- vonla Berbee, 24 j. Ondertrouwd: F. J de Vries en J. C. Rij- gersberg D. Nleuwenhuis en W. G. Tromp J. Floor en J. Hoogervorst J. M. Wlllemsen en N. Hordijk. Loop der bevolking. Gevestigd: J. Meijer en fam.. bloembol- handel. van Sassenheim, naar Schiestraat 271 J. J. M. Gomperts. boekhouder, van Amsterdam, naar de Ruijterstraat 44 G. de Boer geb. Hogewoning. van Rijnsburg, naar Zandvoortstraat 30 C. M. Vink. h. i. d. huish., van Diemen. naar Oude Zeeweg 2 M T. Punt. geb, Moolenburgh. van Oegstgeest naar Lindenplein 1 B. A. M. Willemsen, h. 1. d. huish. van Hillegersberg naar Kon. Astrid Boulevard 36 J. J, Kuipers 11 verpleegster, van Leiden, naar Langeveld 29 C. L. Peters. 11. verpleegster van Haarlem, naar Zwarteweg 20 A. van den Hoonaard, 11. verpl., van Oegstgeest. naar Zwarteweg 20 J. Pereboom en fam., bloemb. exporteur, van Sassenheim. naar Golfweg 6 S. M. Cassemeijer, geb. de Koe, van Utrecht, naar Voorstraat 25 W. J. van Duin. kamermeisje, van Birming ham (G.BJ. naar Nd. Boulevard 3. Vertrokken: M. A. van den Burg. geb. Warmenhoven, naar Noordwijkerhout, Ha vendwarsstraat 1 J. Ravensbergen geb. van Roon naar Oegstgeest. Zandlaan 3 J. Lindhout. h. i. d. huish., naar Den Haag, Beeklaan 424 W. Varkevisser, naar Kat wijk. 3e Vuurbaakspad 7 G. A. Koers, typiste, naar Ermelo, Hui2e Bonneheerdt" P. C. Thorn, winkeljuffr., naar Leiden, A. van Saksenstraat 3 H. Deussen, 11. verpl. naar Herten i L. 1Maastrlchterweg A Sloof naar Katwijk. Baljstraat 2 I. Roskam, naar Amsterdam Eu terpestraat 47 G. C. M. Wlgeers, naar Arnhem. Koolstraat 1 P. Löffler kamermeisje, naar Den Haag, Buitenrustweg 3. Burgerlijke Stand. Geboren: Dirkje, d. van E. J. Hoogen- doorn en M Duindam - Anneke Margaretha d. van H. Bartlema en A. van Eijk Ondertrouwd: L Pesschler en A. G. Vink W Q. Schelvis en I. C Wassenaar H. H Vink en M. A. Steenvoorden J. Klinkenberg en J. van der Niet. Getrouwd: G. Ouwehand en M. J. Hogen- doorn Overleden: Pieternelletje Bedijn. 89 jaar wed van A. de Bruin Wilhelmina Hege man. 26 jaar. STEUNVERGOEDING ERWTEN EN VELDBOONEN. De Nederlandsche AJckerbouwcentrale maakt bekend dat de steunverleenlng voor groene erwten, gedenatureerd in het tijd vak van 31 Mei 1937 tot en met 5 Juni 1937, zal bedragen: voor kwaliteitsklasse A f 3.15 per 100 kg. voor kwaliteitsklasse B f. 2.65 per 100 kg. voor kwaliteitsklasse C f. 2.15 per 100 kg. Voor groene erwten van de laagste klasse en voor andere erwten in hetzelfde tijdvak gedenatureerd, bedraagt de steunvergoeding f. 1.65 eer 100 kg. De steunverleenlng voor veldboonen, welke blilkens de dateering van het dorsch- brlefje op 31 Mei 1937 zijn gedorscht, is vastgesteld op f. 1 per 100 kg. Voor veld boonen van den oogst 1936 welke na 31 Mei 1937 Zijn gedorscht, zal geen steun meer worden verleend. 2615 Burgerlijke Stand. Geboren: Adriana Wilhelmina Maria, d. van J. C. van Parera-Vrolijk Maria Anna Jozef. d. van J. C. van Parera-Vrolijk Johannes, z. van P. J. Heemskerk-Heems kerk Hendrikus Johannes, z. v. C. War merdam-Bakker Cornelis Maria, d. van C. N. Koomen-Koppert Theresia Jacoba, d. van W. Kortekaas-Los Johannes Ja cobus Antonius, z. van A. J. Berkhout-de Waard Juriaan Johannes Hendricus Maria, z. van A. W. Vreeburg-van Nobelen. Overleden: Hubertus Engelman 84 J. Johannes Petrus Ileinsbroek 40 j. Wil helm Joseph Ludger SChanze 48 j. Maria van Dijk 79 j., weduwe van H. van Densen Wilhelmina Catharina Meijer 28 j. Cornelis Wijnands 73 j., weduwnaar van C. Wljnands Johannes Marlnus van Helle- mondt 25 j., weduwnaar van Van der Zand Hermanus Gleske 63 j., weduwnaar' van A. M. Verbruggen Franclscus Hieroni- mus van Bakel 53 j. Geertje de Rijter 72 j., echtgenoote van J. Hoogkamer Ondertrouwd: Leonardus Johannes Ruig- rok 35 j. en Johanna van Kampen 32 j. Anton Haasnoot 27 j. en Margaretha Hen- drika van Rheenen 24 j. Nlcolaas Gerar- dus van Noort 29 j. en Petronella Maria van den Berg 25 j. Hendrikus Petrus Penning 32 j. en Jacoba Maria Broekhof 20 j. Bernhard Kruse 33 J. en Allda Hu- berta Duivenvoorden 26 j. Jacobus Mar- tinus Willebrordus de Groot 27 j. en Anna Maria van Parera 27 J. Gehuwd: Petrus van der Togt 32 j. en Elisabeth Barbara Jakubowski 29 J. Lau ren tius Hendricus van den Aerdweg 30 j. en Anna Maria Cornelia van den Berg 22 j. Hendricus Carolus Damen 28 j. en Adriana Cornelia Hogervorst 24 j. Jaco bus van der Vliet 26 j. en Adriana Allda van den Burg 24 j. Plet van Leeuwen 27 j. en Petronella Quirina Pennings 30 j. Leonardus Franciscus Zonneveld 30 j. en Adriana Petronella de Klerk 29 j. Engel- bertus Broekhof 23 j. en Petronella Bar bare Kromhout 21 j. Burgerlijke Stand. Getrouwd: J. M. Elderhorst en P. M. Juffermans. Burgerlijke stand Ondertrouwd: G. Brussee en A. E. G. de Jong uit Oude-Wetering. Getrouwd: J. Haantjes en L. Brussee. Burgerlijke Stand. Geboren: Leonardus Nlcolaas, z. van J. P. v. Dijk en A. J. A. Post Anna Maria, d. van A. v. d. Nleuwendijk en E. C. Beu gelsdijk Cornells Johannes, z. van J. A Venne en A. E. Hoogkamer Johanna Gerdina, d. van R. J. A. Ellenkamp en J Roos. Ondertrouwd: Dirk Americ Sluimer 25 j won. te Sassenheim en Petronella van Schaik 27 j. Izaak Johannes Kuyf 27 j„ won. te Alphen a. d. Rijn en Petronella Gerarda v. d Hulst. Gehuwd: Jacobus van Dorp 26 j. te Sas senheim met Maria Leonarda Diemei 23 j. Franciscus Hendricus Antonius Flaton 28 j., won. te Voorburg met Bernardina Maria v. d. Voort 30 j. Zondag. Jeruël: Samenkomsten te 10 uur voorn en 6'/i uur nam. Maandag. Oegstgeest (W. de Zwijgerkerki Spr. de heeren W. Hacking en p v Woude. 8 uur nam. BIOSCOPEN. Luxor-Theater, Stationsweg: 8 uur nam „De oude en de jonge koning." Woensdag-, Donderdag- en Zaterdagmii dag 2 uur. Zondag van 2 tot 7 uur dooTloopeni voorstelling en 8 uur nam. Trlanon-Theater, Breestr. 31: 8 uur ni „Jack Hylton verovert de wereld." Woesdag- en Zaterdagnarn. 2 uur. Zondag van 2 tot 7 uur doorloopeni voorstelling. Lldo-Theater. Steenstr. 39: 8.15 uur n: „Marguérite Gautier". Woensdag- en Zaterdagnarn. 2.30 ui. Zondag doorloopende voorstelling van 2 tol 7 uur en te 8.15 uur. Het Nieuwe Roxy-Theater, Haarlstr. „Zoo is het leven". lederen middag 2.30 u. 's avonds om en 8.15 uur. Zondag vanaf 2 uur. Zaterdag, Zondag en Woensdag 2 uur; Jeugdvoorstelling. „Casino-Theater", Hoogewoerd 49. 8 ut nam. ,,'t Bankje van 1000." Zondag van 4 tot 7 en van 8 tot 11 uur Woensdag- en Zaterdagnarn. te 2'/» uur. De apotheek Hooigracht 48 is dag e nacht geopend voor leden v. h. ziekenfont „Tot Hulp der Menschheid", echter va nam. 8 uur tot v.m. 8 uur alleen too spoedrecepten. De avond-, nacht- en Zondagdienst de apotheken, wordt van Maandag 31 M tot en met Zondag 6 Juni a.s. waargem men door de apotheken: G. H. Blanken, Hoogewoerd 171, tele 502; D. J. V. Driesum, Mare 110, telef. 41 en J.Doedens, Wilhelminapark 8, Oegs geest, tel. 274. De geneeskundige Zondagsdienst te Le den wordt van Zaterdagavond-8 uur t Maandagmorgen 8 uur waargenomen do de doctoren Jasperse. Meyboom. Nleui zwaag. Poortman en Verbrugge. Te Oegstgeest wordt deze dienst ca: waargenomen door dr. Varekamp. tel. 191 Burgerlijke Stand. Getrouwd: C. H. Berk en J. M. v. Niel. Ijzer gestolen. Ten nadeele van B., aan den Westvliet- weg, is een partij ijzer ontvreemd. Het mocht de Voorburgsche politie gelukken nog tijdens het vervoer de daders aan te houden. Het bleken te zijn A. L. en S. C. W„ belden uit Den Haag, welke na be kentenis en proces-verbaal weder op vrije voeten zijn gesteld. Ernstig ongeluk bij „de Vink". Gisteren is de ongeveer 46-jarige heer P. F. Rietschoten uit Den Haag, met zijn motorrijwiel tegen de rollaag bij den over weg der Ned. Spoorwegen aan „de Vink" opgereden. Het motorrijwiel sloeg om, waardoor de heer R. kwam te vallen. Dr. M. v. d. Stoel die spoedig aanwezig was constateerde een hersenschudding en verschillende ernstige hoofdwonden. In zorgwekkenden toestand werd de heer R. naar het Acad. Ziekenhuis te Leiden over gebracht. Burgerlijke Stand. Geboren Catharina Wilhelmina Man d. van C. Moerkerk en A. C. Veldhuijze Maria d. van A. van Egmond en A. Huls Cornelia d. varn Joh. van Duivenbode en Z. Oskam; Maartje d. van D. A. T. de Oro en G. van Leeuwen. Overleden: Hendrika Kasbergen, 32 Gehuwd: H. Kadé 69 jaar en W. J. F. vi Oeffel 52 jaar; H. J. P. de Vrind 26 wonende te 's-Gravenhage en P. van Bui ren 24 jaar; D. Los 25 jaar, wonende Voorburg en T. G. Jansen 25 jaar. W. H. A. Boot, 38 jaar en M. EMnga 32 jas wonende te Leiden. Loop der bevolking. Gevestigd: A. P. M. Goos, Leidschew 265; W. J. Schmitz, Veurscheweg 45; Sirre, Donklaan 66; Mej. A. A. Koppenh Erasmusstraat 9; Mej. K. Schuurling Ho weg 11; Mej. C. T. van Haastrecht, Tul; straat 10; Mej. W. J. Duyndam, Rijndi 148a; Mej. L. S. Karreman, Leddscheweg 9 H. J. Spreij, Leidscheweg 191; K. de Gro Rijndijk 28c; K. Boomstra en gez„ Bui Vernèdepamk 10. Vertrokken: P. W. Guldemond na Utrecht f. C. Doniderstraat 8; Mej. A. van Velzen, naar Zoeterwoude, Dorp Dj9 Mej. A. van Kooy naar Wassenaar, Pril senweg 12; A. Sluiter en echtg. naar D Haag, Troelstrakaxie 431; A. Lelieveld, nai Stompwijk, Broekweg 151; C. Verschoor Valkenburg ZH„ Straatweg 17; Mej. J. 1 van Duljn, naar Leiden, Joh. de Wittstr. 4 A. Vermeulen en echtg. naar Rotterdai Ooievaarsbraat 60; A. J, van Hilten nai Magelang Nederl. Indië; G. T. Tjan nai Batavia, Nederl. Indië; Mej. N. C. Veen naar Hilversum, Oud Amersfoortweg Me). H. P. Kuiper naar Amsterdam. Sing 440; D. Neeleman en echtg. naar Nanldwi] Dijkweg 11; Mej. J. F. Neeleman naar Del Hof van Delftlaan 87a; Mej. N. van Zij naar Harderwijk, Vl.schm.arkt 44: B. J. vs Santen (gez.) naar Karto Solo, Nedei Indië; Mej. T. Netzaff naar Bottro Duitschland; Mej. C. B. M. Vernède naa^ 's-Gravenhage. Ga kaï ledi Mu bou Ml O. flus vaal bem orde D dooi dine van heei :er D (eva mat zal len! gem wen_ terne gen Op de-gr weds cpbri Zwar Me eonei del: perse vetsn dub seepf van Hero Kaas dub Ge ten elka weel (en, plaa Gi den .T !fs" meer snel Ge Hem Ge Pau 1 va On Oeve Ge Meij Op avon kuis He o. I .'te Mr. H. N. Versteeg alhier is benoemB Sots tot plaatsvervangend lid-werkgever "JT den Raad van Beroep (sociale verzekeringfj te 's-Gravenhage. Heiwerk wan den toren gereed. Honderdachttien palen zijn er voor da nieuwen kerktoren geslagen en daarin is het werk gereed gekomen. Kerk en orgel hebben van het dreun| van den grond niet geleden. Loop der Bevolking. Ingekomen: A. C. Douven van Nieuwkooj J. M. Hartveld van Nleuwveen. I Vertrokken: A. van 'tWout naar Aip a. d. Rijn. De begrooting der polders, Vwr-^ en Noordsche Buurt ls vastgesteld >n m komsten en uitgaven op f. 14.7™,OV omslag ls f. 16. De Het aantal Ingeschreven bil het orgaan der arbeidsbemiddeling droeg in het begin van Mei nog le is d't feniggeloopen tot 57. 2

Leidsch Dagblad | 1937 | | pagina 6