'S TRIUMPH IO' VIRGINIA CIGARETTES Buitenland LEIDSCH DAGBLAD - Eerste Blad Zaterdag 29 Mei 1937 Officieele Kennisgevingen VISSCHERIJ-BERiCKTEN Wat 'n Triomf van Smaak! DE BIOSCOPEN INSCHRIJVING VAN LEERLINGEN VOOR DE OPENBARE BEWAARSCHOLEN. Burgemeester en Wethouders van Leiden brengen ter kennis van belanghebbenden, dat aan de Openbare Bewaarscholen in 't Elisabethshof, aan de Atjehstraat en aan de Gortestraat tot en met 3 Juli 1937 gelegen heid bestaat tot het doen Inschrijven van leerlingen en wel des voormiddags van kwart vóór negen tot half tien en uit gezonderd 's Woensdags en 's Zaterdags des namiddags van kwart vóór twee tot kwart na-twee uur: De kinderen moeten op het tijdstip van toelating den leeftijd van vier jaar hebben bereikt. A. VAN DE SANDE BAKHUYZEN. I Burgemeester. 1 VAN STRYEN. Secretaris, Leiden. 29 Mei 1937. 2229 VLAAHDINGEN, Mei. KW 69 met 13 last; KW 67 met 12 last van 4 schepen, en VL 114 met'11 last. Maatjesharing groen f. 17,40—24,80; id. jong f. 12,30—8,90: ld. zout f. 10,70—8,50; id. groot f. 7.20—6,50. INSCHRIJVING VAN LEERLINGEN VOOR DE OPENBARE SCHOLEN. Burgemeester en Wethouders van Leiden brengen ter algemeene kennis: le. dat tot en met. 3 Juli 1937 gelegen heid bestaat tot inschrijving van nieuwe leerlingen, gedurende een hhlf uur vóór den aanvang van eiken schooltijd, aan: a. de Jongensschool voor U.L.O. aan de Pieterskerkstraat; b. de Meisjesschool voor U.L.O. aan de Breestraat: c. de opleidingsschool voor Gymnasium en H.B.S. aan de Aalmarkt en de Boom- markt; d. de opleidingsscholen voor U.L.0 aan de Langebrug. de Drie Ootoberstraat, de Vrouwenkerksteeg, den Maresingel en Ge Driftstraat; e. de O.L. scholen aan den Zuidsingel en de Medusastraat; f. de Centrale School voor het 7e en Sc leerjaar 'ingang Oude Vest 251; 2e. dat bij de inschrijving een geboorte bewijs moet worden getoond: 3?. dat de kinderen met uitzondering van die waarvoor toelating tot de U.L.O.- scholen of tot de Centrale school wordt gevraagd vóór 1 October a.s. den leeftijd van zes jaren moeten hebben bereikt. A. VAN DE SANDE BAKHUYZEN, Burgemeester. VAN STRYEN. Secretaris. Leiden. 29 Mei 1937, 2227 VISCHPRIJZEN. IJMUIDEN, 29 Mei. Tarbot per Kg. f. 0.61—0,50: Griet per kist van 50_ Kg. f. 28—13; Tongen per Kg. f. 0,600,45; Zetschol per kist van 50 Kg. f. 15; Kleine schol idem f. 13,503,00; Bot idem f. 6.00; Schar idem f. 2,000.75; Pie terman en Poontjes idem f. 2,00-^180 Wijting idem f. 2.60—2,30. e AM°m*n de loggers: SHV 118 met Li 48 met f' 533KW 38 met f. agg. KW 89 met f. 547; KW 134 met f. 507: KW 39 met f. 607; KW 40 met f. 513; KW 36 met f. 554; KW 132 met f. 600 VLAARDINGEN, 28 Mei. Binnengekomen de KW 68 met 20 last van 7 schepen en de KW 26 met 20 last van 5 schepen. Maatjesharing jong f. 1510; Gewone maatjesharing f. 11—7; Maatjesharing gr. DE HARINGVISSCHERIJ. (Van onzen Visscherijmedewerkerl Maandag was de aanvoer van nieuwe Maatjesharing niet al te groot. De kwali teit van de haring toonde een sterke, ver betering vergeleken bij den aanvoer van de vorige week Tengevolge hiervan was de stemming dien dag zeer vast: in het bijzónder be stond er veel animo voor de groene en jonge soorten; doch ook de wat oudere haring en de grootere ondergingen een niet onbelangrijke prijsstijging. De berichten uit zee meldden afwisse lend slechte en wat betere vangst. Af gaande op de aanvoeren in het verdere van de week zouden wij echter Zeggen, dat de vangst over de geheele linie be langrijk minder is. De prijzen handhaafden zich dan ook op een loonend, hoewel niet al te hoog peil. De tegenstellingen tusschen groene haring cn oudere groote haring was wel zeer grebt; zoo werden voor de eerste soort prijzrn besteed van f. 30 tot f. 40, terwijl voor de andere soort tot f. 6 per vat werd betaald. De kwaliteit van deze haring was cr echter naar. Tengevolge van de groote vangsten en de lage prijzen van de voorgaande week. zijn er. zooals wij reeds hebben gemeld, stemmen opgegaan uit het bedrijf om het aantal netten, waarmede na 3 Juni mas gevischt worden niet uit te breiden. Wij verwachten echter, dat het thans te' laat is om nog wijziging te brengen in de be staande voorschriften, te meer waar nu de resultaten wel eenigszins verbeterd zijn vergeleken met een week terug. Er worden reeds enkele kleine partijtjes maatjes naar België geëxporteerd, doch de kwaliteit van de haring leent zich hier eigenlijk nog niet voor. Bij verbetering van de kwaliteit en een wat harder zoutlng van de haring zal echter wel spoedig wor den aangevangen met een geregelden ex port. De laatste weken is nog een tweetal ladingen steurharlng 1936 naar Frankrijk verscheept. De laatste steurharlng van de oude vangst zal hiermede wel geruimd zijn. De voorraden volleharing zijn thans eveneens nog gering, zoodat het er voor de exporteurs gunstig uitziet. Volgende week Donderdag mag het 2de kwart-gedeelte van de vloot zee kiezen. Men Is thans druk bezig in de verschillen de havens de schepen in gereedheid te brengen. DE AFGELOOPEN WEEK TE IJMIJDEN. (Van onzen correspondent). Ook deweek die wij heden afsluiten is stil geweest, een week waarin meer belang stelling was voor de Tweede Kamerverkie zingen dan voor de visch. Er was weinig animo, alhoewel er Maandag nog behoor lijke prijzen werden gemaakt. In totaal kwamen er slechts 25 trawlers aan den afslag, waarvan de Aneta nog van een behoorlijken hakeprijs kon profi teered Later werd ook de hake goedkoo- per. met het gevolg, dat de hakebooten zeer teleurstellende reizen maakten. Woensdag hadden de kustbooten en de groote booten het heel slecht Zoo besomde de Sumatra voor bijna 400 manden ter nauwernood 1100 gld.; booten met 200 a 400 manden besomden hoogstens ruim 2000 gld. Enkele booten werden uit de vaart ge nomen maar ook werden eenige opgelegde schepen weer naar zee gezonden, zoodat er in het aantal In bedrijf zijnde schepen wel geen verandering zal zijn gekomen. Het kritieke tijdvak is voorbij, maar ook na Pinksteren kunnen nog veel slechte weken komen DE ALGEMEENE TOESTAND Fransch-Duitsch handels verdrag. Als gevolg van de besprekingen, die de laatste dagen tusschen den Duit- schen rijksbankpresident dr. Schacht en den Franschen minister van han del, Bastid, zijn gevoerd, konden de be langrijkste moeilijkheden, die het slui ten van een handelsverdrag tusschen Frankrijk en Duitschiand nog in den weg stonden, op bevredigende wijze worden opgelost. Belde regeeringen stellen met voldoening vast, dat de onderhandelingen, welke op het oogenblik nog worden voortgezet tot regeling van detail-kwesties en de defini tieve formuleering van den verdrag-tekst, binnenkort tot een accoord zullen leiden, welke het mogelijk zal maken, de handels- en flnancleele betrekkingen tusschen beide landen op vaste grondslagen te vestigen. In verband met dezen stand van zaken zal het verdrag Inzake het reizen tusschen beide landen, waarvan de bepalingen twee maanden geleden in principe werden aan genomen. 1 Juni as. In werking treden. Naar het schijnt, zal de rente der Young- en Dawesleeningen niet worden gewijzigd. Hedenmorgen is Schacht weer huis waarts gegaan, na gisteravond nog een onderhoud met Blum te hebben gehad. De nieuwe handelsovereenkomst, waaromtrent in beginsel overeenstem ming is bereikt, zal eerst over veertien dagen of drie weken, welke noodig zijn voor hel uitwerken van den tekst, on derteekend worden. Schacht zal dan naar Parijs terugkeeren. Aan een banket, aangeboden door het comité France-Allemagne, heeft Schacht gistermiddag een groote rede gehouden over hetgeen Duitschiand vraagt en aan biedt. Hij zeide o.a, dat gezonde ontwikkeling in internationale politiek alleen mogelijk is door met elkaar te spreken en te trach ten door te dringen in eikaars gedachten- gang. Het voornaamste doel van zijn reis naar Parijs was dan ook, de oude vrienden weer te zien en nieuwe vrienden te maken: Dat Is belangrijker dan het openen van het paviljoen op d? tentoonstelling, want dit zou IJdel zijn. indien het zonder gevolgen bleef. Er moet een betere verstandhouding ontstaan tusschen Duitschiand en Frank rijk. De Fransche pers beweert steeds, dat Duitschiand steeds maar vraagt en nieuwe eischen stelt. Schacht zou hierop kunnen antwoorden, dat alleen armen altijd vra gen. Echter Duitschiand bood ook iets aan en wel den vrede, d w. z. garantie voor den vrede in Europa. Het bood zijn terugkeer tot den Volkenbond aan, een Volkenbond, welke geen straf rechtbank zou zijn, doch oen raadgevende vergadering, waar alle landen hun zaken kunnen bespreken. Ver- 2150 (Inter. Met) volgens heeft Duitschiand aangeboden te spreken over de bewapening, want de las ten hiervan drukken op allen, ln alle lan- Dr. Schacht. den. Kan Duitschiand nog meer aanbie den? Duitschiand vraagt thans nog koloniale activiteit, over den vorm, den graad en de mate van die activiteit zou onderhandeld kunnen worden. Overigens zou men ook over hetgeen Duitschiand aanbiedt van ge dachten kunnen wisselen. Deze denkbeelden heerschen in de ge- dachtenwereld van de leiders van Duitsch iand. Men heeft spreker beschuldigd, den vrede te willen afpersen. Hij is evenwel van oor deel, dat de vrede afgeperst moet worden, men moet tot eiken prijs een herhaling van de ramp van twintig Jaar geleden voorko men. Schacht verklaarde verder te spreken uit naam van het Duitsche volk, dat den vrede wil en dat in goede verstandhouding wil leven met alle Europeesche volken. Ten slotte zeide spreker verheugd te zijn, zoo open te hebben kunnen spreken.... DANZIG Socialist naar Duitschiand gebracht? Volgens te Danzig ontvangen berichten zou de socialistische afgevaardigde Wich- man, die Dinsdag door dc politieke polite tc Danzg gearresteerd was, naar Duitsch iand zijn overgebracht. De politie deelde mede, dat Wichman zich niet meer in de gevangenis van Danzig bevond. FABRIEK „CORRECTUM3" RAPENBURG 26 LEIDEN TEL. 2 2 57 ENGELAND Het Kabinet Neville Chamberlain. Gisteren reeds heeft Neville Chamberlain zlin kabinet gevormd. De portefeuilles van het nieuwe ministerie zijn als'volgt verdeeld: Neville Chamberlain: minister-president. Sir John Simon: kanselier van de schat kist. Sir Samuel Hoare; binnenlandsche zaken. Sir Anthony Eden: buitenlandsche zaken, Malcolm MacDonald: dominions. Orjnsby Gore: koloniën. Lord Zetland: minister van Indië. Oliver Stanley; handel. Duff Cooper; marine. HoareBelisha: oorlog. Swlntonluchtvaart. Inskip: defensie. Lord Halifax; lord-president van den geheimen raad. Lord Hallsham: lord-kanselier. Lord Delawar: lord-geheimzegelbewaar- der. Elliot: minister van Schotland. Kingsley Wood: volksgezondheid. Lord Stanhope: onderwijs. Behalve de reeds genoemde ministers maken ook deel van het kabinet uit de minister van landbouw, Morrison, die vin arbeid. Ernest Brown en die van vervoers wezen. Burgin. I 2130 (Ingez. Med.) Neville Chamberlain. Tot degenen, die geen lid zijn van het kabinet behooren de onder-staatssecreti- rissen van buitenlandsche zaken, Crin- borne (lagerhuis) en Plymouth (hoogerhuis) Het kabinet Chamberlain bevat vijftien conservatieven, en, zooals ook het kabinet Baldwin, vier nationaal-liberalen en twee nationale labours. De konins: heeft Baldwin in de orde van den Kousenband benoemd. Trianon-Theater. „Les Misérables" van Victor Hugo, heeft meer dan eens het dankbare onderwerp voor een film ultge- maakt. Ditmaal was het een Amerikaan- sche maatschappij, die een poging onder nam om den roman in beeld te brengen, een poging, welke volledig geslaagd is. Want al is er voor ons. door wijziging der toestanden we leven nu eenmaal in een andere wereld dan Victor Hugo veel van den inhoud van zijn werk verlo ren gegaan het is juist door de film, dat we de door hem geschilderde karakters gevormd onder voor ons geheel onbekende omstandigheden beter begrijpen en daardoor ziin werk meer waardeeren. De uitbeelding der type.? in deze film is voortreffelijk en is in staat de tendentie van den schrijver volkomen te doen her leven March en Laughton brengen twee types tot leven van wie de een niet vol komen goed. noch de ander extra slecht is, doch waarachtige menschen zijn, Fre deric March is de nobele en miskende man. die via de aanraking met den Drachtigen bisschop, ineens van ex-galei- boef tot vlekkeloos mensch wordt. Char les Langhton is de „openbaring" voor deze nieuwe Les Misérables". Hij is de door de wet bezetene politieman Javert, die niet tegenstaande zijn menschelijk karakter de grootste wreedheden begaat, omdat de let ter van de wet spreekt. Zijn spel alleen reeds maakt deze film tot iets bijzonders. Niemand, die deze film ziet. zal de scène kunnen vergeten, waarin de eerste arg waan zich van Javert meester maakt, noch die waarin hij zijn rechercheurs opdracht geeft namo-ingen te doen naar het ver leden van burgemeester Madeleine. Een zeldzaam mooi stuk film is ook ge worden het gedeelte der achtervolging, waarin de filmkunstenaar geen kans on benut heeft gelaten. Tenslotte willen we' uit het laatste deel nog noemen de prachtige tegen-over-el- kander stelling van de close-ups van Jean Valiean en Javert, ieder in hun eigen wanhoop- en tweestrijd. Voor de pauze draait ,.In den winkel van Swing". In het zeer uitgebreide jour naal zien we het vergaan van het Duit sche luchtschip „Hindenburg", een film reportage, waarin we deze ontzettende ramp, die zich in weinige minuten voltrok, geheel zien afspelen en die alleen reeds een bezoek aan Trianon waard is. Luxor-Theater. Tot de grootste Fran sche acteurs behoort Harry Bauer, wiens talent dat van de meest vooraanstaande sterren der andere landen evenaart. Wij, hier ln Leiden, zien Bauer slechts weinig op het zilveren doek. omdat het aantal Fransche films in de internationale pro ductie voor Nederland niet groot is, doch we weten dat iedere rol van hem de moeite van het aanschouwen waard is. Zoo is het ook met zijn spel in „Samson", een film, welke gemaakt is aan de hand van het bekende boek van Henry Bernstein, Bauer is hier de geweldenaar van de beurs, de man van lage komaf, die door ijzeren energie en zonder eenige scrupules de geld markt beheerschte, die over ontzaggelijke rijkdommen beschikte en nochtans niet tevreden was, omdat men hem den toe gang weigerde in de betere kringen, waar in hij zich juist zoo gaarne te bewegen vrenschte. Slechts één middel wist hij nog te vinden om zijn doel te bereiken: de vrouw van adel, die wel-is-waar voor de zen weinig beschaafden en reeds veel ouderen man niet de minste liefde of sym pathie voelen kon, doch niettemin op aan dringen van haar ouders het aanzoek ac cepteerde om op die wijze de familie uit de schulden te helpen en van den onder gang te redden. Dat dit huwelijk geen geluk brengen kon sprak vanzelf. Wel werd het spoedig duidelijk dat de man een sterke liefde voor zijn echtgenoote was gaan opvatten, maar in haar haat voor den man, die haar alle verdere levensgeluk onmogelijk ge maakt had. wees zij halsstarrig iedere te gemoetkoming af en knoopte vriendschaps banden aan met een kennis van haar man, wiens geheele bestaan afhankelijk was van de welwillendheid van haar echtge noot. Natuurlijk leidde dit tot een crisis. Gekwetst, teleurgesteld en wanhopig bij het ontdekken van het door zijn vrouw gepleegde bedrog, zon de man na een uitbarsting van woede op een middel om zich te wreken op zijn concurrent en het slot van deze film is dan een krach aan de beurs, als hij al zijn aandeelen eener kopermaatschappij op de markt werpt (ten koste van eigen bestaansmogelijkheden) om de koers tot een onwaarschijnlijk laag peil te doen dalen en aldus den minnaar zijner vrouw te treffen en tot den bedel staf te brengen! Maar terwijl Samson de zuilen van zijn eigen macht en rijkdom ondermijnd had, om er tezamen met den tegenstander onder bedolven te worden, terwijl de groote man door vriend en vijand werd verguisd en gehoond, begon juist in die oogenblikken bij de vrouw het besef door te dringen waarom haar man tot deze waanzinnige daad gekomen was. En in een laatste korte scène opende de film dan toch nog de perspectieven voor een beter en gelukkiger verschiet Het is Harry Bauer, die het succes draagt van deze romantische geschiedenis. Zijn karakterspel is van imponeerende kracht, suggestief en overredend en het vindt naar vele zijden steun bij andere acteurs en actrices van voor ons onbeken den naam, die u meesleepen ln hun spel en de film op een constant hoog peil weten te houden. Een sensatie-film gaat voor de pauze. ..De vliegende dood" behandelt een moord in een vliegtuig en zij geeft spanning en sensationeele gebeurtenissen te kust en te keur. In het journaal ziet men verder buiten gewoon belangwekkende opnamen van de ramp van het luchtschip „Hindenburg". Lido-Theater. De werken van den vermaarden Franschen romanschrijver Alexandre Dumas vinden ook ln dezen tijd van nuchtere zakelijkheid (of misschien juist daarom?) nog altijd gretig aftrek en hebben ook bij het thans levende geslacht niets ingeboet van de groote bekoring, welke zij in de vorige eeuw op onze voor vaderen hebben uitgeoefend. Vader en zoon hebben langen tijd, niet alleen bin nen de eigen landsgrenzen, maar ook el ders een geweldigen opgang gemaakt en er zullen vermoedelijk maar weinig men schen zijn, die niet hebben gesmuld van de spannende avonturen van de drie dap pere musketiers of van verontwaardiging hebben gegloeid over het schandelijk on recht den graaf van Monte Chrlsto aan gedaan! In dit licht bezien kan het eigen lijk slechts verwondering wekken, dat het zoolang heeft geduurd vooraleer de film industrie beslag legde op het werk van den Jongen Dumas „La dame aux camé- lias", dat reeds zoo menig tooneelspeler en vporal ook zoovele actrices tot grooten roem bracht. Wie zou er beter geschikt zijn om in deze film de hoofd- en titelrol te vervullen dan de groote Greta Garbo met haar diep doorvoeld, innig-mensche- lijk spel? Wie zou beter die sterk-contras- teerende stemmingen van doffe wanhoop en diep-doorleefd geluk kunnen uitbeelden dan deze Zweedsch-Amerikaansche ster, wier vorige creaties haar als het ware tot deze film voorbeschikken? Zoo ooit het bekende gezegde van de reohte persoon op de rechte plaats reden en grond van be staan heeft, dan is het wel in het hier boven geschetste geval. Het uitkomen van de „goddelijke" Garbo stelt echter ook aan haar tegenspelers en -speelsters hooge eischen. waaraan in casu ruimschoots is voldaan door naast Greta als Marguerite Gautier. Robert Taylor als Armand Duval en Lionel Barrymore als diens vader te stellen. Gedrieën vormen zij een prachtige kern, waaromheen zich heel het verdere romantische gebeuren onder een volmaakte regie afspeelt. Het tragische einde bracht in de zaal een merkbare ontroering te weeg, welke nog werd gestimuleerd door het aangrijpende spel van de hoofdvertolk ster. Voor de pauze werd de aandacht voor namelijk gewaagd door eenige vroolijke korte filmpjes en een geestige klucht van het bekende Amerikaansche en beprozfde recept, getiteld „Kruiswoordraadsel", waar in wijlen Thelma Todd en Patsy Kelly eikander dg eer betwisten wie harer de meeste lachers op haar hand krijgt. Casino-Theater. De laatste serie van de mysterieuze, twee-weeksche film „De fluisterende schaduw" heeft dan eindelijk de oplossing gebracht omtrent het geheim, wie de fluisterende schaduw is en ook de Jacht op de gestolen kroonjuweelen van den czaar is ultgeloopen op een ontmas kering van den dader. Doch aleer het zoo ver was, heeft zich nog menig sensatio neel voorval voorgedaan, waarbij schiet partijen, bokspartljen enz. een groot aan deel hebben. De wassenbeeldenmaker prof. Strang had een groote mate van verden king op zich geladen, maar deze geheim zinnige man werd toch bij zijn arrestatie onschuldig bevonden. Ook Steinbeck, die eveneens zeer verdacht deed, werd gear resteerd. doch men had met hem den da der evenmin te pakken. De één na den ander kwam min of meer onder suspicie te staan, en inmiddels werkte dc fluisterende schaduw steeds door En zoo naderde het einde, totdat eensklapsneen. wie de fluisterende schaduw is, verklappen we niet; het zou de spanning voor een groot deel wegnemen. Op heeterdaad werd hij betrapt en daarbij heeft hij zich voor im mer onschadelijk gemaakt. En wat de ju- weeien betreft, deze moesten als onder pand dienen voor een leening en werden ontroofd door loden van een revolutionnair comité. Zoo is de afloop van deze span nende geschiedenis, welke twee weke» lang onze aandacht in beslag genomen heeft. Bela Lugosl is prof. Strang en ln dit genre films behoort hij, zooals bekend, tot de uitblinkers. Doch de andere artls- ten willen we geenszins te kort doen; ook hun spel past uitstekend in het geheel. De vooral uit vroegere tijden beroemde Erich von Stroheim speelt 'n voortreffelijke rol in de goed geslaagde rolprent „Broeder strijd", die spannende vliegopnamen bevat. Een afwisselend programma staat dul den bezoekers te wachten! In de pauz» werden de prijswinnaars van de prijsvraag bekend gemaakt. Het Nieuwe Roxy-Theater. „Het eindt der wereld" is een film. vervaardigd naaf het boek Deluge" van S. Fowler Wright Reeds direct het begin brengt ons In dt grootste opwinding, want alle natuurele menten zijn ontketend en de wereld dreigt ten ander te gaan. Onstuimig toornen d# vloedgolven, wolkenkrabbers storten in, New-York wordt van den aardbodem weg gevaagd. Slechts enkele menschen hebbea die catastrophe overleefd en onder hen be vinden zich de lieftallige Claire, die voort durend lastig gevallen wordt door Jephson een obscuur type, en Martin, wiens vrouw en kinderen vermoedelijk bij de natuur; ramp omgekomen zijn. Het tweetal krijg» een hardnekkigen strijd te voeren tegen Jephson, die inmiddels een bende om zich heen verzameld heeft, waarmee hij de jacht op Claire begint. In een duistere tunnel opgesloten, kan Martin zijn tegen standers voorloopig van zich afhouden en met behulp van een reddingsbrigade wordt de bende tenslotte uitgeroeid. Martin en Ciaire worden nu weer naar de bewoonde wereld gebracht, alwaar blijkt, dat Mar tin's vrouw en kinderen nog in leven zi)"' In Martin's leven hebben voortaan Wj» vrouwen een plaats ingenomen. Beid» vrouwen vechten intusschen om zijn ljwo» de ééne. de moeder van zijn beide kinde ren. rustig en beheerscht, de andere, Claire fel en onbesuisd. De eerste wint haar man terug en daar zijn per slot van reken™£ alle partijen het meest mee gebaat, oos al verliest Claire zoo den man. dien w wereldramp tot haar gebracht had. „FM' Shannon en Sydney Blacmer, zun voornaamste spelers in dit filmwerk. Ken Maynard, de sympathieke cow-ooj held, doet ons van zijn staaltjes van au genieten In de pittige film „Het wdwffi water". Al met al een program met f" verscheidenheid. 2-t

Leidsch Dagblad | 1937 | | pagina 2