Rondom de match LEIDSCH D168UD - fpcrtbSsd Maandag 3 Mel 1937 Rotterdam voor dergelijke wedstrijden ongeschikt die waren in het arsenaal der Roode Dui vels niet dan in uiterst beperkte mate voor radig. Wat dat betreft hebben de Belgen grootere en betere dagen gekend! Moch ten zij intusschen hierin een voorziening weten te treffen, dan kan deze ploeg onzer Zuiderburen het tegen elke partij met suc ces opnemen en mag Holland zich in z'n eischen van de resultaten der Holland— Belgiëwedstrijden voorloopig wel een weinig matigen Braine. de groote man. Het beste deel van het Belgische elftal was de halfllnie met den voortreffelijken spil Stijnen aan het hoofd, doch ook de ver dediging was in prima conditie. Jammer dat het optreden af en toe nog al eens wat te hard was, waardoor spelers als Bakhuys. Wels en Vente in het gedrang gekomen zijn Ook Braine ging z.n boekje een enkele maal te bulten en hij kreeg zelfs een berisping van den arbiter toen hij den bal veront waardigd het veld ln trapte nadat hij een vrije schop had willen nemen en den scheidsrechter integendeel de straf aan Bel gië oplegde. Overigens: welk een talentvol speler is Braine nog altijd! Evenals Smit opereerde! hij tusschen halflinie en voorhoede, maar ook in die teruggetrokken positie moest onze defensie onafgebroken haar aandacht aan hem schenken. Hij was de man. die kansen schiep, die telkens verraste door nieuwe trucjes en in den waren zin de lei der was van ieder Belgisch offensief! Met Stanley v. d. Eynde vormde hij een prach- tigen en zeer gevaarlijken vleugel, waar aan Pauwe en Wilders hun handen vol ge had hebben. Midvoor Capelle. zoowel als Voorhoof, drong herhaaldelijk tot diep in onze verdediging, maar het samenspel werd te lang doorgevoerd en het schot was te on- beteekenend om een keeper van het gehalte als Halle werkelijk ernstig in moeilijkheden te brengen. Een uitstekend arbiter. Leider van dezen wedstrijd was de En- gelschman Argent, een nieuweling voct het continent, die z'n taak op aangename en sportieve wijze opvatte; een man, die den geest van het voetbalspel bleek te verstaan, de spelregels uitstekend kende en ze even goed toepaste en die slechts strafte wan neer dat ook inderdaad noodzakelijk was. Foto Krult. De Quick Boys-adspiranten werden Zaterdag ongeslagen kampioen van hun klasse ln de Zaterdagmiddagcompetitie van den Leidschen Voetbalbond. - Zittend (van 1. naar r i W. Schooneberg, aanv.; J. Burgerhout, Jac. v. Leeuwen; knielend: P. Brussee, Ant. Vos, C. Kloos, B. Wouda, J. Vos; staande: C. v. d. Plas, N. Kulk, W. Kuijt, H. Lugthart, H. Vis. H. Lammerse, Jer. Boon, H. Barnhoorn, leider. Meeningen van anderen. Ne afloop van den voetbalwedstrijd Hol landBelgië hebben spelers en officials zich vereenigd aan een gezamenlijken maaltijd ln Huize Ulrich te Rotterdam Na afloop daarvan vernamen we aldus de Crt. de meening van eenige spelers en officials over den wedstrijd. Aanvoerder Stijnen: Wij hebben beter ge speeld dan de Hollanders en wat wij verlo ren hebben is uitsluitend aan pech te wij ten. Het Belgische elftal heeft beter ge speeld dan ln menigen wedstrijd, waarin het won en ik durf daarom te verklaren, dat ons elftal zich steeds verbetert. Dat is een goede pleister op de wonde. Aanvoerder Van Heel: Als de Belgen een schutter hadden gehad, hadden zij onge twijfeld gewonnen, want wij hebben niet bepaald een grootschen wedstrijd gespeeld. Men moet natuurlijk in aanmerking nemen, dat Bakhuys in het begin geblesseerd was, waardoor wij eigenlijk den geheelen wed strijd met tien man speelden. Alle jongens hebben hard gewerkt, maar onze combina tie lukte niet. Overigens ben ik blij, dat we gewonnen hebben. Raymond Braine: Wij hebben goed ge speeld maar geen goal gemaakt en dat is de hoofdzaak bij voetbal. Daarom is de Neder- landsche overwinning niet zoo geheel on verdiend als 't mogelijk wel lijkt. Overigens was het een mooie match, fair gespeeld en daar gaat het toch om. Anderiessen: Ik ben tevreden over het resultaat. Het is jammer, dat Bakhuys ge- blesserd was, want zoodoende is er eigen lijk den geheelen wedstrijd met tien man gespeeld. De Belgen hebben prachtig veld spel vertoond, maar voor het doel waren zij steeds de kluts kwijt, zoodat er iederen keer betrekkelijk gemakkelijk kon worden inge grepen. Ook van Hollandsche zijde was het geen mooie wedstrijd, maar het op halve kracht spelen van Bakhuys is daaraan grootendeels schuld. Dat wij gewonnen heb ben, is overigens zeer verheugend. De wed strijd zelf is buitengewoon fair gespeeld, wel eens hard maar eerlijk. Smit: Ik ben zeer verheugd met de over winning, maar ik ben geenszins tevreden over mijn eigen spel. Ik heb nog geen uit houdingsvermogen. In andere wedstrijden kon ik steeds met gemak het tempo volhou den, maar nu ging dat niet. Dat ik geen hinder heb ondervonden van mijn knie blessure, stemt mij hoopvol, want in het begin van den wedstrijd was ik volkomen in mijn element. Wanneer ik wat beter in gespeeld ben, hoop ik den geheelen wed strijd op volle toeren te kunnen „zwerven". De Belgen hebben keurig veldspel vertoond, maar o wee hun schot Doordat dit ont brak, hebben wij gewonnen. Bob Glendenning: Het was een mooie wedstrijd, die België misschien had kunnen winnen, als het een goeden schutter had gehgd. Onze jongens hebben allen hard ge werkt en ik ben blij, dat zij door het voor treffelijke doelpunt van Vente de overwin ning hebben behaald. Een gelijk spel had mischlen beter de verhouding weergegeven, maar daar een voetbalwedstrijd nu een maal beslist wordt door doelpunten, zijn de goede schutterskwaliteiten van onze voor hoede een wapen, dat ook meetelt voor een spelbeoordeeling. Jammer was het. dat Bak huys geblesseerd werd. Het is mijn meening, dat als hij de volle tweemaal drie kwartier fit was geweest de Hollandsche overwinning grooter zou zijn geweest. Overigens was Bakhuys toen hij den wedstrijd begon vol komen fit. Boel jon: Mijn meening? Wel, kort en goed: wanneer wij met 4—1 of 5—1 hadden verloren, dan had ik dat heel normaal ge- vonden. Onze jongens hebben buitengewoon teleurgesteld met hun slordige veldspel. De 1 Belgen waren ons daarin volkomen de baas Wanneer België in het eerste kwartier na de rust gelijk had gemaakt, dan zou ons elftal in elkaar gestort zijn. Een complete verkeerschaos. Chauvinistische Amsterdammers (en zij waren er in grooten getale!) hebben gisteren in hun vuistje gelachen. Zij, die voorspeld hebben dat Rotterdam niet geschikt is voor een interland wedstrijd, met een enorme drukte als bij HollandBelgië, hebben gelijk ge ler egen O, zeker: in het stadion was alles uitstekend geregeld (alleen de kiezel- steenen wij konden ze, gezien hun formaat, met hunnebedden betitelen konden wij niet bepaald apprecieeren, vooral niet na de wandeling van het parkeerterrein naar den hoofdin gang) en Feyenoord noch den bond treft eenige blaam, 't Is de vraag trouwens of er iemand blaam treffen kan voor wat er in We Maas stad is geschied, doch een feit blijft het dat de verkeerssituatie er gisteren hopeloos is geweest. Wel was het een grove fout, dat, zooals wij hoorden, zij die het parkeerterrein bereikt had den, daar aangekomen in een enkele file werden geplaatst. Dit leidde weer tot oponthoud, met gevolg een op stopping naar achteren over den ge heelen weg. Waarom ook in de Oranje boomstraat niet een één-richtings- verkeer werd ingesteld, was voor hen, die Amsterdam bij internationale voet balwedstrijden gewend zijn, een raad sel Dit was de chaos in haar meest ge- perfectionneerden vorm, dit was een toestand, waartegen de meest bekwame verkeersorganisatoren waarschijnlijk niet opgewassen zouden zijn geweest! Die bruggen over de Maas! Men heeft er altijd voor gewaarschuwd, vooral in het naijverige Amsterdam en men heeft niet willen gelooven welk een barricade zij voor het verkeer wel kunnen zijn. Totdat tienduizenden het dan op dezen Zondag tot hun verdriet ondervonden hebben. En hoe! Om ruim één uur stond de auto, waarin schrijver dezes een plaatsje gevonden had, in één van Rotterdam's straten, die leiden naar de Maasbruggen. Vier files waren er in die niet eens zoo heel breede straat en men kon over de daken der auto's loopen! Eindeloos duurde het wachten, verschrik kelijk was het geloei der claxons, boos ke ken de gezichten der wachtenden, die bij duizenden uit trams, auto's en taxi's stap ten om te voet verder te gaan (een weg van minstens een uur loopen i Drie kwartier wachten bracht een vorde ring van misschien 200 meter, terwijl In middels het aantal files van vier tot zes was aangegroeid doordat ongeduldigen een weg zochten over de trottoirs, waar zich weldra eveneens de auto's, motoren en autobussen in onafzienbare reeksen aan eenrijden Nog meer dan drie kwartier duurde het voordat de eerste brug bereikt was en er eindelijk wat meer beweging in het verkeer kwam. Hollander's stem door de radio klonk inmiddels uit verschillende auto's om te vertellen dat de wedstrijd begonnen was. Nerveuze menschen begonnen hier en daar standjes te schoppen tegen hun plicht doende agenten, die tereent riposteerden „dat zij het toch ook niet helpen kon den dat het zoo'n wanhopige toestand was". Auto's probeerden zich in passeeren- de en sneller gaande files te wringen, met alle gevolgen van dien, wagens werden lukraak overal geparkeerd om in vredes naam van de herrie af te zijn en dan maar loopend (juister gezegd: dravend) verder te gaan. Wij, die om even over één in Rottérdam aankwamen, gelijk gezegt, bereikten de tribune od het moment dat Vente den bal in het Belgische doel kopte. Dat was 25 minuten na den aanvang. Een collega, die naast ons in de file gezeten had, arriveer de in de pauze met vele honderden anderen. Daar was bijvoorbeeld de Ajax-voorzit- ter, de heer Koolhaas, die om 12 uur op den Coolsingel te Rotterdam in zijn wagen stapte en om 5 minuten voor halfvier door de poorten van het stadion ging. Daar waren anderen (en het zijn er honderden geweest), die pas na de pauze van den wedstrijd getuige konden zijn. Ook een viertal Belgische autobussen (we hebben ze gezien vanuit onze file) kwam veel te laat. Ze hadden 's morgens de bollenvelden bezichtigd, gingen om halfeen in Rotterdam op weg naar het stadion... en kwamen er om halfvier! Toen was het zóó laat dat zij het niet meer de moeite waard vonden en terug- keerden, luide verkondigende dat zij bij den bond hun geld terug zouden vragen. Trouwehs: hebberintók de Belgische spe lers niet in het gedrang gezeten en kwa men zij niet op Feyenoord tegen den tijd dat de wedstrijd reeds beginnen moest Was er geen sprake van dat men het Feyenoord-stadion nog weer uitbreiden wilde? Nog 40.000 bezoekers er bij! Nog eenige duizenden auto's meer. Het is niet te gelooven en het kan prac- tisch niet mogelijk zijn. TenzijJa tenzij duizenden gisteren geleerd hebben dat zij niet meer per auto naar een interland-wedstrijd in Rotterdam moeten gaan. zoolang de tunnel niet gereed is gekomen om de bruggen te vervan gen Zij hebben den chaos thans leeren ken nen En de kennismaking was afschrik wekkend genoeg Fn nu de tegenstelling! Om kwart over twaalf uit Leiden per auto gestart, waren wij na bijna drie uur in het stadion. Per trein gingen we terug. Om halfvijf klonk het eindsignaal. Vijf minuten later vertrok reeds onze trein, welke we gemak kelijk haalden zonder ook maar een secon de hard te loopen. Om halfzes, dus binnen het uur na een reisje per trein en daar na per tram dwars door de stad zaten we weer in Leiden achter onze schrijf machine! De voorbeelden zijn, voor wie een volgend maal eveneens naar Rotter dam gaat, ter leering en overpeinzing. Traraoassagiers moesten uren wachten. Ook het tramverkeer heeft moeilijk heden opgeleverd. Op den heenweg ging het vrij vlot, althans langs bepaalde rou tes waar men niet in den auto-chaos be kneld raakte, en ook na afloop was er geen reden tot klagen zoolang er voldoende materaal was. Niet zoodra waren echter de reserve wagens opgebruikt of het liep spaak. Dui zend a vijftienhonderd bezoekers hebben toen eenige uren moeten wachten omdat, eerst liet geheele autoverkeer verwerkt moest zijn Valsche entree-bewijzen. Bij alle rompslomp, die de politie dezen gedenkwaardigen Zondag te verwerken heeft gehad is nog een kwestie gekomen, waar zijn niet op gerekend had. Er bleken n.l. valsche entreebiljetten in omloop te zijn gebracht. De politie heeft ln verband hiermede, tien personen gearresteerd. Verder hadden opkoopers staanplaatsen van een gulden verhandeld voor bedragen van drie tot vier gulden Van het stadion kreeg de politie talrüke waarschuwingen, dat men kaarten had In gehouden en dat den bezitters geen toe gang kon worden verleend, wegens valsche toegangsbewijzen. Een aantal valsche groene en bruine kaarten waren in omloop gebracht, waarvan alleen het belasting- stempel niet klopte. Nadat de politie twee mannen op den Coolsingel had gearresteerd kregen zij spoedig aanwijzingen, die leidde tot de aanhouding van de acht overige per sonen. Alle gearresteerden zijn Amsterdammers, die eerst gisterochtend naar Rotterdam zijn gekomen om hun kaarten aan den man te brengen. Schoolwedstrijden van A.S.C. „Ambachtsschool" en „Kennis is Macht" in den eindstrijd der R.K. Ulo en Ulo de Reuver finalisten in het juniorestournool. De schoolwedstrijden van A.S.C. hebben ook dit jaar weer een buitengewoon vlot verloop, zoodat na twee wedsttrljddagen de eindstrijden bereikt zijn. In niet minder dan vier wedstrijden der eerste ronden moesten strafschoppen de besïssing brengen, waardoor ln het senlo- restournooi de Gem. HB.S. en het eerste elftal van de Ulo-school van den heer Van Rijswijk werden geëlimineerd. Jammer voor de betrokkenen, want zij verschilden al heel weinig ln kracht met de ploegen van Ken nis is Macht en Ambchtsschool, die nu as. Zaterdag als finalisten tegen elkaar in het strijdperk treden. In de halve eindstrijden hadden de laatst genoemde elftallen het heel wat gemakke lijker, zaoals de cijfers, waarmede zij zege vierden, n.l. 51 en 81, respectievelijk over de Ulo de (Reuver en het reserve-elf tal der Ambadhtsïcholieren, duidelijk uitwijzen. In het Juniorestournool viel slechts één gelijk spel, doch de fortuinlijke strafsohop- pennemers, de Ulo v. Rijswijk I, schoot hier mede al heel weinig op, doordat zij zich in den halven eindstrijd door de R.K. Ulo met niet minder dan 40 liet kloppen. De tweede finalist, de Ulo-sohool van den heer de Reuver, deed kranig werk door eerst de Ulo-Alderahoff met 30 in het zand te doen bijten en vervolgens de dhr HBS. in den halven eindstrijd een zwaarbevoch ten 10 nederlaag toe te brengen. De Chr. H.B.S. was over het algemeen in het veld sterker, doch de Reuvertjes ver dedigden zóó kranig, dat er geen doorko men aan was. Gedurig zwermde de Ohr. HBB. voor het Reuver-doel, maar de jeug dige Noordeindebewoners stonden met z'n elven voor en in de goal en wisten hun voorsprong te handhaven, zij het ook ten koste van heel wat zweetdruppeltjes, niet alleen van de spelertjes, maar niet minder van den talrijken aanhang langs de lijnen, die zijn kampioenen na afloop uit puur enthousiasme bijna de kleeren van het lichaam scheurde Deze wedstrijd was wellicht de meest spannende van het geheele tournool en stellig het meest ln overeenstemming met het karakter van scfhoolvoetbal. zooals de eerste organisatoren van dit tournooi zich dat gedacht hadden. De uitslagen van Zaterdag luidden: Seniorestournool le ronde: Kennis ls Macht, IU'o v. Rijswijk I 1*1 Ambachtsschool IGem. H. B S. I 1*1 Ulo de ReuverR.K. H. B. S0"—0 Ambachtsschool IIGymnasium 20 Halve eindstrijden: Ambachtsschool I—idem II 81 Ulo de Reuver—Kennis is Macht I 15 Juniorestournool le ronde: Ambachtsschool IIUlo v. Rijswijk 100* R.K. Ulo—R.K. H.BB4—1 Ulo de ReuverUlo Aldershof 30 Ulo v. Rijswijk IV—dhr. HBB. 0—5 Halve eindstrijden: Ulo v. Rijswijk I—RE. Ulo0—4 Ulo de ReuverOhr. H.BB10 Gewonnen na het nemen van straf schoppen. 0 Het programma voor as. Zaterdag luidt: Seniores tournooi. Eindstrijden: 2 uur: Ambachtsschool II—Ulo de Reuver (om 3den en 4den prijs) 3 u. 15: Ambachtsschool IKennis is M. (om den lsten en 2den prijs) J uniores tournooi Eindstrijden: 2 uur: RJC. UloUlo de Reuver (om den lsten en 2den prijs) 3 u. 16: Ulo v. Rijswijk—Ohr. H.B.S. (om den 3den en 4den prijs) Onmiddellijk na afloop der wedstrijden vindt de prijsuitreiking plaats. Wij herinneren eraan, dat bij een gelijk spel ln de eindstrijden 2 x 7'/i minuut wordt verlengd. Is de stand na deze veren ging nog gelijk, dan beslissen strafschoppen. Sunderland wint den Engelschen Cup. Een 31 overwinning. Ruim 90.000 toeschouwers hebben Zaterdagmiddag in het Wembley stadion te Londen de finale bijgewoond om den cup tusschen Sunderland en Preston North End, welke ontmoeting door Sunderland met 31 gewonnen werd, nadat de rust met een 10 voor sprong van Preston was ingegaan. Het is niet gemakkelijk gebleken de dui zenden toeschouwers naar het stadion te vervoeren, dit in verband met de omnibus staking ln Londen. Het was begrijpelijk, dat veel vroeger dan gewoonlijk de uit tocht naar het stadion begon en dank zij een uitgebreide dienstregeling van de underground was het mogelijk dat de 90.000 belangstellenden op tijd ln het stadion aanwezig waren.. Sunderland heeft de overwinning eerst in de tweede helft kunnen behalen, hoofd zakelijk door het feit, dat in de tweede drie kwartier inderdaad uitstekend voetbal werd te zien gegeven. In de eerste helft was Preston North End in het veld iets sterker, dank zij schitterend en vooral nauwkeurig samenspel. Sunderland verdedigde echter uitstekend en ondanks haar overwicht kon de Preston-ploeg voor de rust het niet verder dan één doelpunt brengen, dat 8 minuten voor de pauze gescoord werd. Het zag er aanvankelijk ook na de rust somber voor Sunderland uit, immers Preston hervatte het spel in hetzelfde tem po en aangezien de Sunderland-verdedi- ging nog verre van safe was, verwachtte men ieder oogenblik een tweede doelpunt. Doch het was de Sunderlandvoorhoede, welke de kans deed keeren. Na een schit terenden aanval wist midvoor Gurney on houdbaar den gelijkmaker te scoren. Er waren toen zes minuten van de tweede helft gespeeld. Eerst nu ontplooide Sun derland haar gewone spel. Steeds grooter werd haar overwicht en een doelpunt hing ln de lucht. Na 27 minuten was het rechts binnen Carter, die Sunderland op tactische wijze de leiding gaf. Reeds vijf minuten later was de stand 31, toen de linksbui ten Burbanks in moeilijke positie in vollen ren Inschoot. Daarmede was de strijd be slist, in den resteerenden tijd behield Sunderland het beste van het spel. Na afloop reikte Koningin Elisabeth den beker en de medailles aan de spelers van Sunderland uit. Voor de eerste maal heeft Sunderland daarmede den cup gewonnen. OOSTENRIJK—ITALIË WORDT OVER GESPEELD. De vertegenwoordigers der voetbalbon, den van Oostenrijk en Italië zijn overeen gekomen. dat de gestaakte wedstrijd tus schen belde landen op een nader te be palen datum te Weenen zal worden over gespeeld. Naar men weet werd de ont moeting OostenrijkItalië op 21 Maart 1.1. door den Zweedschen scheidsrechter Ohls- son gestaakt wegens levensgevaarlijk spel van beide ploegen. U.V.S.COMB—SPORTMAN-COMB. 5—10. Bovengenoemde combinaties speelden gisteren een vrlendschappelljken wedstrijd op het terrein der Blauw-witten. Reeds na 20 min. had U.V.S. een 3—1 voorsprong, doch de groenwitte comb., welke slechts met 9 spelers was verschenen, legde een zoo groote schotvaardigheid aan den dag, dat het einde aanbrak met de korfbal- cljfers 510, nadat de rust was aangebro ken met 3—6. NEDERLANDSCHHE ARBEIDERS SPORTBOND. A. S. C.—QUICK BOYS 4—3. Om den Zaterdagmiddag-beker. Voor de derde ronde om den Zaterdag middag-beker hebben A.S.C. en Quick Boys een wedstrijd gesoeeld. waarin de krachts verhouding niet zooveel uiteenliep. Voor de lust waren de gasten iets in de meerder heid. in de tweede helft 'wist A.S.C. echter het Juiste antwoord te vinden op 't spel der Katwijkers en de kleine overwinning der thuisclub was dan ook wel verdiend. Quick Boys had een invaller voor den linksbinnen. A.S.C. speelde met een gewij zigde voorhoede en een Invaller op de rechtshalf-plaats. A.S.C. opende de score door den rechtsbinnen en dezelfde speler inaakte gelijk, nadat Van Rijn en De Jong den stand op 21 voor Quick Boys had den gebracht. Zoo kwam de rust met ge lijken stand (22). Verhoog op de rechtervleugel gaf in de tweede helft A.S.C. weer de leiding, waar na een vrije schop tegen Schoneveld door den Katwijkschen rechtshalf werd benut (33). Tenslotte maakte De la Bije voor A.S.C. het winnende doelpunt. Een gedenkraam. Kort voor den wedstrijd had gistermor gen ln de officleele ontvangstzaal van het Feyenoord-stadion de overdracht plaats van een gebrandschilderd gedenkraam.dat de N.V. Rotterdamsch Nieuwsblad ten ge schenke heeft gegeven aan de N.V. Stad.hn Feyenoord. De plechtigheid werd o.m. bijgewoond door den burgemeester van Rotterdam, mr. Drooglesver Fortuyn, leden van be stuur en raad var, commissarissen der N.V. Stadion Feyenoord, bestuursleden van den K.N.VB. en van de voetbalvereenlglng Feynoord. den directeur van het Stadion, den heer J. Hylkema en vele andere ge- noodigden. Competitie N.A.S.B. Gisteren vond voor bovengenoemde com petitie de wedstrijd Trlomph 2A.O.V 2 plaats, op het sportbond terrein aan de Frudtweg te Den Haag. Met de beste wil bezield betraden belde elftallen precies elf uur het veld, en er ontwikkelde zich dadelijk een levendige strijd. De belde ploegen gaven elkaar niets toe, en het liet ziel» aanzien, dat de strijd gedurende de eerste helft blank om blank zou blijven. Eenige oogenblikken voor de rust echter ondernam A.O.V. n een snellen verrassenden aanval, welke met een doel punt bekroond werd. Na de rust kwam Triomph met onweerstaanbare kracht op zetten. A.O.V. 2 hield weliswaar dapper stand, maar kon niet verhinderen dat haar doel door eenige energieke aanvallen der Hagenaars werd doorboord. I1. De aan vallen bleven elkaar steeds opvolgen met het gevolg dat A.O.V. geheel werd over speeld. Spoedig was de stand dan ook op gevoerd tot 41 in het voordeel der Hagenaars. Nu volgde nog even een klein overwicht van A.O.V. 2 een snelle aanval 42. Tien minuten voor het einde scoorde Triomph nogmaals door schitterend spel van Trlomph's midvoor (52). Even daar na kondigde scheidsrechter v. d. Hoeven, welke zeer goed leidde, het einde aan van dezen prettigen en sportleven wedstrijd. Vervolgens speelde Triomph 1A.O.V. 1 een wedstrijd voor de eerste klasse com petitie. A.O.V. wint den toss en verkiest met den wind mee te spelen. Het was een volkomen gelijkwaardige strijd welke men te zien kreeg. A.O.V. nam spoedig de lei ding door een prachtig onhoudbaar schot van haar rechtsbuiten (01). In dezen stand kwam gedurende de eerste helft geen verandering meer. Na de rust ondernam Triomph aanval op aanval doch A.O.V. hield stand. Langen tijd ging nu de strijd gelijk op. Plotseling een verrassende Aanval van Triomph. welke A.O.V. danig verraste en voor men het wist hadden de Hagenaars den gelijk maker gescoord onder geweldig gejuich der talrijke supporters. Kort daarop floot de scheidsrechter het einde. L.O.V.—P.C. EN L. 2—6. De Zaterdagmiddag gespeelde voetbal wedstrijd L.O.V.P.C. en L. is door P C. en L. gewonnen met 62. Rust 2—1. De wedstrijd PC. en L.A.M.H. is niet doorgegaan wegens verhindering f*" laatstgenoemd-eftal. 2

Leidsch Dagblad | 1937 | | pagina 14