BINNENLAND Overkluizing ingestort te Alkmaar 23 LEIDSCH DAGBLAD Derde Blad Donderdag 22 April 1937 PEPSODENT! fönêky'kenfy De „Steenenbrug" over een afstand van 8 meter weggezakt Zeer groote schade GEMENGD NIEUWS NIEUWE„EXTRA ZACHTE" HOOGGLANS VRAGENRUBRIEK Werkloosheid in verband met militaire verplichtingen. Pogingen om blijvend nadeel te voorkomen. De minister van Defensie a.i. heeft een commissie ingesteld, die tot taak heeft te onderzoeken, welke maatrege len behooren te worden genomen om zooveel mogelijk te voorkomen, dat dienst- en reserveplichtigen ten ge volge van hun militaire verplichtingen hun burgerbetrekking verliezen of in ander opzicht blijvend nadeel onder vinden. Tot voorzitter van deze commissie heeft de minister benoemd den heer P. W. Oos- terhoff. hoofd van de afdeellng dienst plicht bij het departement van defensie, tot plaatsvervangend voorzitter den heer P. A. Ravelli, referendaris bij genoemd departement. Tot leden de heeren W. C. Lignac, refe rendaris, en G. H. J. Strootman, hoofd commies bij genoemd departement, mr. J. C. Tenkink. hoofdcommies bij het depar tement van justitie, en mr. A. Stoop, werk zaam bij hetzelfde departement, mr. H. B. Wildt Meyboom, hoofdcommies, en mr. W. Verheul, commies bij het departement van sociale zaken; drs. E. L. Kramer, werk zaam bij het departement van handel, nijverheid en scheepvaart, M. H. E. Nol- thenius de Man, secretaris van de Kon. Nationale Vereeniging tot Steun aan Mi liciens, en J. J. M. de Waal, luitenant kolonel-titulair der huzaren b. d„ en lid van het hoofdbestuur van genoemde ver eeniging. Tot secretaris den heer J. W. van Om- mering, hoofdcommies bij het departement van defensie. De Nederlandsche bemanning van de „Andra". De regeeringspersdienst meldt: Van Hr. Ms. gezant te Lissabon is gistermiddag op het departement van buitenlandsche zaken de mededeeling ontvangen, dat den tijdelijk zaakge lastigde aldaar is bericht, dat de Ne derlandsche bemanning van het s.s. „Andra" is vrij gelaten en naar hier is gezonden. (Reeds geplaatst in een deel onzer vorige oplage.) NederlandBelgië en de spoorwegen. In 60 minuten zullen 17.000 personen kunnen vertrekken. De Nederlandsche Spoorwegen hebben zeer uitgebreide maatregelen getroffen om de groote massa reizigers, welke op' 2 Mei naar Rotterdam zal komen voor den voet balwedstrijd HollandBelgië te kunnen verwerken. Dan zal het nieuwe stadion station, Rotterdam-Zuid geheeten, officieel in gebruik worden genomen. Op dien dag zullen voor den aanvang van den wedstrijd niet minder dan 13 extra- treinen aankomen, bovendien zullen nog 9 gewone treinen aan het nieuwe station stoppen, zoodat 22 treinen zullen voorrijden, met een gemiddelde vérvoercapaciteit van 1000 personen per trein. Na den wedstrijd zullen 12 extra-treinen van het station vertrekken en vijf gewone treinen zullen er stoppen. De capaciteit van het vervoer naar het station-Zuid bedraagt dus 22.000 personen, die van het vervoer terug 17.000. De spoorwegen zijn n.l. van de veronderstelling uitgegaan, dat eenige dui zenden bezoekers Rotterdam zullen intrek ken. De 22 treinen, die de bezoekers aanvoeren komen op één uitzondering na, uit de rich ting Zuid of Noord. Het lokale vervoer wordt niet door de spoorwegen bediend. Het zal op 2 Mei niet mogelijk zijn van een der Rotterdamsche stations of van Schiedam naar Rotterdam- Zuid te reizen. De toegangswegen tot de perrons zijn zoo aangelegd, dat 7000 personen zich tegelij kertijd naar de Controle kunnen bewegen. Er kunnen vier treinstellen tegelijk langs de perrons worden opgesteld. De spoorwegen garandeeren, dat onge veer 17.000 menschen in een goed uur van Rotterdam Zuid kunnen worden afgevoerd. DE .ARBEID VAN DE JACHTCOMMISSIE. De heer Van Poll stelde de volgende schriftelijke vragen aan den minister van Landbouw en Visscherij: 1. Is de minister bereid mede te deelen, hoever de in de jachtwet voorziene jacht- commissie, welke op 1 Maart 1.1. 13 jaren in functie was. gevorderd is met het af werken van de haar in art. 84 der Jacht wet opgedragen taak? 2. Is de minister niet van oordeel, dat deze lange duur van den arbeid der com missie bij het uitvaardigen der wet niet werd voorzien en dientengevolge een aan tal jachtrenten. krachtens art. 75 der jachtwet vastgesteld of nog vast te stellen op een bepaald percentage der schade loosstelling ex art. 71. waarvan het bedrag elk jaar aangroeit, zoolang zij niet onher roepelijk is vastgesteld, belangrijk hooger worden dan in de bedoeling van den wet gever heeft gelegen? 3. Is de minister bereid aan de Kamer een gedetailleerd overzicht te verstrekken van den reeds verrichten en nog te ver richten arbeid dezer commissie, in dier voege, dat worden overgelegd; a. De naam en de grootte der behan delde, nog In behandeling zijnde of nog te behandelen jachtrechten. b. De data der beslissingen, ten aanzien van reeds afgehandelde jachtrechten door de jachtcommissie genomen. c. De data van de definitieve beslissin gen inzake de schadeloosstelling. d. De bedragen der schadeloosstellingen en der daaraan beantwoordende jacht renten. e. De bedragen der bijkomende renten? HET NEDERLANDSCHE LIED. Vragen van den heer Polak. De heer Polak heeft aan den minister van Onderwijs. Kunsten en Wetenschap pen de volgende schriftelijke vragen ge steld 1. Is de minister breid mede te deelen, of de liederenbundel, uitgereikt aan de buiten- en binnenlandsche scholieren en gebruikt in de gezellige bijeenkomsten met de eerstgenoemden, werd uitgegeven door, of met medewerking, resp. onder goedkeu ring van Zijner Excellenties departement? 2. Indien zulks het geval is. wil de mi nister dan mededeelen, of het Zijne Ex cellenties goedkeuring heeft, dat van de vijftien liederen met Nederlandschen tekst, voorkomende in den genoemden bundel, slechts tien werkelijk Nederlandsch en vijf van Duitschen oorsprong zijn? 3. Is de minister niet van oordeel, dat het, gezien den schat van oude en nieuwe Nederlandsche liederen, niet noodig is den buitenlandsche scholieren, die ons land bezoeken, Duitschen import in handen te geven en hen voor inheemsch te doen doorgaan? 4. Acht de minister het niet bedenkelijk, dat aldus elders de Indruk kan worden gevestigd, alsof er hier een zoo groote geestelijke armoede heerscht, dat wij een voudige liederen bij het buitenland moe ten borgen, terwijl toch zulke armoede geenszins bestaat? 5. Is de minister niet van oordeel, dat meergenoemde bundel behoort te worden ingetrokken en dat, met het oog op toe komstige bezoeken van buitenlandsche scholieren, aan een op dit gebied deskun dige worde opgedragen een nieuwen samen te stellen, die werkelijk Neder landsch zal zijn? REGELING ANSJOVIS 1937. Van bevoegde zijde vernemen wij, dat, hoewe: ook in het a.s. seizoen zeer waar schijnlijk weinig ansjovis zal kunnen wor den aangevoerd, het zouten van ansjovis zal worden verboden, zoodra een hoeveel heid van 50.000 ankers is gezouten. Alléén gevestigd: Groote Marktstraat 58 's-Gravenhage. 16 (Ingez. Med.) De handelsbetrekkingen tusschen Nederland en So v j ot-Rusland. Een bezoek aan Moskou. Een delegatie uit het „Comité voor den handel met Sovjet-Rusland", bestaande uit de heeren E. D. van Walree, mr. A. M. Molenaar en W. H. Rethmeier, Is dezer da gen van een bezoek aan Moskou terug gekeerd. Het hiernavolgends overzicht van haar bevindingen werd ons verstrekt: Was bij ons vorig bezoek in 1935 de acti viteit van de handelsbalans van Sovjet- Rusland voor dit land ten opzichte van Nederland nog abnormaal groot, thans heeft Nederland in dit opzicht niet meer te klagen. Sovjet-Rusland heeft doelbewust zijn verkoopen naar Nederland door ver minderd aanbod teruggebracht van f. 26.743.000 In 1934 tot f. 22.027.000 in 1936 en tegelijkertijd zijn aankoopsn in Neder land verhoogd van f. 7.900.000 in 1934 tot f. 17.434.000 in 1936. De bekende bestellin gen van schepen en baggermolens zijn Ne derland in een periode van groote werk loosheid zeer welkom geweest, In den laat- sten tijd zijn belangrijke opdrachten voor scheepsreparatie en verbouwing gegeven. Neemt mer. de Sovjet-Russische statistie ken ter hand. waarin de Invoeren uit Ne derland en Nederlandsch-Indië in Sovjet- Rusland tezamen worden genomen, dan blijkt, dat Sovjet-Rusland ten opzichte van het rijk in Nederland en Oost-Azië passief is. Tegenover een invoer in 1936 van 72.700.000 roebel staat een uitvoer van 53.800.000 roebel. En nu de besprekingen in Moskou, Van beide zijden had men wenschen van be trekkelijk ondergeschikt belang, die helaas niet ten volle vervuld konden worden. Wat de groote lijnen betreft van den handel tusschen Sovjet-Rusland en Ne derland. daarin toonde men van beide zijden een volledig begrip van elkanders toestand. Het bleek, dat men bij voorko mende gelegenheid bereid Is, van Neder land te blijven koopen, wat men goed en billijk kan koopen. In het algemeen bleek het ons, dat de structuur van het economisch leven in Sovjet-Rusland zich grondig gewijzigd heeft, resp. bezig is zich te wijzigen. Het industrialisatieprooes maakt grooten voortgang. Men maakt heel veel zelf. Men beroemt er zich op, desnoods geheel onaf hankelijk te kunnen zijn van het buiten land. behalve dan ten opzichte van die grondstoffen welke Sovjet-Rusland zelf niet voortbrengt. Contact met de sn°' voortschrijdende techniek van het buite land wil men echter niet gaarne missen, zoodat men bij wijze van voorbeeld her haalde nog enkele exemplaren van bij zondere machines koopt. Men beroemt er zich op het buitenland na te bootsen: men kan thans bijv. nage maakte „whisky", „cognac" en „curacao" koopen in de Sovjet-Unie. Ook „Holland- sche" en „Zwitsersche" kaas. welke Hol land noch Zwitserland ooit gezien hebben, kan men zich aanschaffen. De handel van Sovjet-Rusland met het westen schijnt In hoofdzaak een uitwisse ling van grondstoffen te zullen worden. Naar centraal Azië voert Sovjet-Rusland thajis reeds vele fabrikaten uit. Interessant is het, te constateeren, hoe veel verschillende goederen van Sovjet- Russisch fabrikaat in de winkels worden verkocht. Op een tentoonstelling troffen wij volledige huisinrichtingen aan, welke een prima indruk maakten. Daar de roebel in het verkeer met het buitenland kunst matig te hoog wordt gehouden (pm. 36 Ned. centen) zijn de prijzen voor onze be grippen fabelachtig hoog. Toch wordt er druk gekocht. De geheele import in Sovjet-Rusland uit Nederland zal voortaan op contante basis geschieden. Wat Nederlandsche producten op agra risch gebied betreft zal men deze koopen zoodra de behoefte daaraan blijkt. In dit opzicht staan wij achter bij de randsta ten. die goedkooper leveren en om handels politieke redenen de voorkeur hebben. De exporthandel naar Nederland zal een geregeld verloop hebben. Gistermiddag toen de werklieden, die bezig zijn met de vernieuwing van de walmuren van de Mient, te Alkmaar, naar huis waren, heeft de bekisting het begeven, ten gevolge waarvan de tijdelijk drooggelegde Mient binnen een uur geheel vol liep. De overklui zing, bekend als de Steenenbrug, stort te daardoor over een afstand van on geveer 8 meter en over een breedte van ongeveer 5 meter in. De schade loopt in de duizenden. De firma Blaauw uit Hoorn, die de wal muren van het pittoreske grachtje „De Mient" vernieuwde, had dit grachtje aan beide uiteinden afgedamd en was reeds zoo ver met haar werkzaamheden gevorderd, dat een begin kon worden gemaakt met het storten van beton. De afdamming was op deskundige wijze geschied en theore tisch van ruim voldoende sterkte. Door den hevigen regenval der laatste dagen was het water in de gracht onge veer 30 c.M. gestegen en de grootere druk was oorzaak, dat gistermiddag de afdam ming aan het eene uiteinde lek sloeg. Het water spoot in een klein straaltje het drooggemalen gedeelte binnen, doch nadat het eenmaal een weg had gevon den, werd het lek zienderoogeri grooter en binnen enkele minuten was het gat zoo groot geworden, dat het volloopen van de Mient niet meer was te voorkomen, waar door de brug onderspoeld zou worden. De heer D. G. G. Margadant, direc teur van gemeentewerken, die juist de werkzaamheden in oogenschouw zou nemen, zag het gevaar voor een in storting en met de hulp van de politie kon hij de brug laten ontruimen. Nauwelijks was dat gebeurd of een groot gedeelte van de brug zakte weg en stortte daarna met donderend ge raas in. Het met kracht in de leege Mient stroo- mende water had groote massa's zand, dat niet meer tegengehouden werd door een walmuur. meegesleurd en toen de Steenen brug niet meer werd gesteund, volgde de instorting. De groote brug, die gebruikt werd als auto-parkeerterrein, sloeg over vele meters weg tot aan het smalle trottoir. Twee auto's werden meegesleurd en konden pas laat in den middag worden opgetakeld. Terstond begon men maatregelen te ne men om een verdere Instorting te voor komen, terwijl de P.T.T., het Prov, Wa terleidingbedrijf en de Gem. Gas- en Electriciteitswerken aan het werk gingen, om de vele beschadigde kabels en leidingen te herstellen. De schade ls niet te overzien, maar ze ker ls, dat alleen het herstellen van de brug vele duizenden zal kosten, terwijl de aannemer, die voor het geheel aansprake lijk is, met de vernieuwing der walmuren geheel opnieuw moet beginnen, nadat de nieuwe afdamming zal zijn aangebracht en de gracht weer ls leeggepompt. LANDELIJKE VEREENIGING VAN KAPPERSPATROONS OPGERICHT. In een te 's-Gravenhage gehouden ver gadering hebben verschillende samenwer kende kappersorganisaties het Initiatief genomen tot het oprichten van een lande lijke vereeniging ter behartiging der be langen van kappers, schoonheidsspecialis ten en kappers-parfumeriehandelaren. Het voorloopig hoofdbestuur werd als volgt samengesteld: G. J. J. H. Wenderich, voorzitter; T. Hollinga, vice-voorzitter 'Haagsche Marcelclub); H. J. Hurkmans, (Rotterdamsche Kapperspatroonsvereeni- glng); N. E. v. d. Laaken (Association In ternationale des Maitres Coiffeurs de Da mes); H. Zeldenrust (Association In ternationale des Maitres Coiffeurs de Da mes); J. H. Heusschen (Haagsche Marcel club); J. Leferink (Dordrechtsche Kap perspatroons vereeniging)G. van Dooren Dordrechtsche Kapperspatroonsvereeni- glng). DE A.S. EERSTE KAMERVERKIEZING. Bij de a.s. verkiezing voor leden der Eer ste Kamer zal de Katholiek-Democratische Partij in alle provincies, waar zij leden neeft, uitkomen met de candidatuur van haar partij-voorzitter mr. A. P. C. Peters. Daar de K.P.D. over niet genoeg Staten leden beschikt om zelfstandig haar can- üidaat gekozen te krijgen, zal zij overleg plegen over een gemeenschappelijke lijst met andere groepen, die in hetzelfde ge- al verkeeren. VERSPREIDT BERICHTEN. De gewone audiëntie van den minis ter van Financiën zal op Maandag den 26en April a.s. niet plaats hebben. Felle brand te Alkmaar. Sigarenfabriekje en timmermanswerkplaats in de asch gelegd. Tabak stond te dicht bij de kachel. Een felle brand is gisteravond omstreeks negen uur uitgebroken In de sigarenfa briek van den heer J. Bruin te Alkmaar. Het vuur ontstond in de droogkamer, waar een hoeveelheid tabak te dicht bij de kachel had gestaan. Het breidde zich snel uit en in weinige oogenbllkken had het zich verplaatst naar de trap, waarlangs het verder trok naar de beneden gelegen timmermanswerkplaats van den heer J. Hazes. De vlammen vonden gretig voed sel in den grooten tabaksvoorraad, terwijl ook een partij steigerhout door het vuur werd verteerd. De brandweer, die inmiddels den strijd tegen het vuur had aangebonden, stond vrijwel machteloos tegenover de vuurzee en kon er dan ook niet in slagen het pand te behouden. Zoowel de timmermanswerkplaats als het sigarenfabriekje werden ln de asch gelegd. De schade wordt door verzekering ge dekt. ZIEKENAUTO TWEEMAAL OVER DEN KOP GESLAGEN. De drie inzittenden bekomen ernstige snijwonden. Gistermiddag te half zes is een auto van den Rotterdamschen geneeskundigen dienst waarin een Noorsche patiënt, een zeeman, die op een schip aan den Hoek van Hol land een ongeluk had gehad, en daarbij enkele ribben had gebroken, werd ver voerd, op den Hofweg te Overschle in bot sing gekomen met een personenauto, be stuurd door J. F. B. uit Hillegersberg. Na de aanrijding botste de ziekenauto tegen een verkeerspaal en sloeg vervolgens tweemaal over den kop. De carrosserie werd totaal vernield. Onmiddellijk schoten van alle kanten voorbijgangers te hulp, die den patiënt, den chauffeur en den broeder uit de auto bevrijdden. Met ernstige snijwonden zijn de drie slachtoffers met een Roode Kruls-zieken- auto uit Overschie naar het ziekenhuis aan den Coolslngel vervoerd. De ziekenauto en de personenauto zijn door den burgemeester van Overschle, die persoonlijk het onderzoek leidde, in beslag genomen. DOOR EEN AUTO GEGREPEN. Gistermiddag omstreeks half drie is het vijfjarige zoontje van den heer Moerland op den Rodenrijschenweg te Berkel (Z.H.) door een auto overreden en gedood. Het knaapje was met eenige andere kin deren op den weg aan het spelen, toen een auto naderde. De bestuurder dacht dat de kleinen wel tijdig op zij zouden gaan. Dit was evenwel met het zoontje van M. niet het geval. De politie heeft tegen den be stuurder proces-verbaal opgemaakt. Gisteravond omstreeks elf uur ls te Oos terbeek de 45-jarige gehuwde arbeider W., komende van zijn werk op de kunstzijde fabriek te Arnhem, bij het oversteken van den Utreohtschen weg nabij den Schelm- schen weg aangereden door een uit de richting Oosterbeek komende auto, door dat de bestuurder van den wagen, N. ge naamd, den wierijder te laat opmerkte. W. kreeg een klap van den wagen en werd met ernstige inwendige kneuzingen opgenomen. De doktoren Brevee en Jongs- ma verleenden het slachtoffer de eerste hulp, waarna W. per Roode Kruisauto naar het Diaconessenhuis te Arnhem ls vervoerd, waar hij ter verpleging ls opgenomen, Zijn toestand baart zorg. DOODELIJK MIJNONGELUK. In den afgeloopen nacht is in de doma- niale mijn te Kerkrade de 29-jarige onge huwde hulpbouwer Fr. Arkenbosch bil het verplaatsen van een transportband onder dosrakend gesteente bedolven en gedood. De opzienbarende formule van Pepsodent Tand pasta, die thans na onderzoekingen, die een halt mlllioen gulden hebben gekost, wordt toegepast, bevat een geheel nieuw extra zacht bestanddeel. Het geeft de tanden een schitterende glans, die nergens ter wereld kan worden geëvenaard. ■I HET HOOGGLANST DE TANDEN TOT DUBBELE SCHIT- I TERING - ONSCHADELIJK. Doffe tanden krijgen zoo'n verblindende glans door de nleuwo Pepsodent tandpasta, dat ook gtj zult zoggen, dat de glans verdubbeld wordt. O HET DOET DE TANDEN DUBBEL ZOO LANG SCHOON BLIJVEN - ONSCHADELIJK. De tanden zien er witter uit. voelen schooner aan en blijven vrij van tandfilm - Uren langer! En wat nog belang. rUker Is: het houdt tandsteenvorming tegen. 3 HET GEEFT EXTRA VEILIGHEID. OMDAT HET DUBBEL ZOO ZACHT IS. Proeven bewijzen, dat de Extra- zachte Pepsodent dubbel zoo zacht ls als de poUjstmiddelen, die gewoonlijk gebruikt wor den. Daarom hoogglanst het de tanden zonder gevaar voor het tandglazuur. Hoogglans Uw Tandon - GRATIS. Deze coupon geeft recht op een flinke hoeveelheid Extra zachte Hoog glans Pepsodent Tandpasta. Coupon uitknippen, duidelijk Invullen, postzegel van 3 ct. voor porto insluiten en als brief zenden aan de firma B. Meindersma - Westcrbaenstraat 154 - Don Haag. Naam: 30 (Ingez. Med.) DE BEF VAN DEN GRIFFIER. Het is een vermakelijke geschiedenis, die thans in het knusse Harderwijk opgang maakt. Om dat „vermakelijk" te kunnen beoor- aeelen, moet men in een dergelijke kleine stad wonen of gewoond hebben; bijna altijd staat een of andere ingezetene ln meer dan gewone belangstelling, totdat hij afgelost wordt door iemand op wien de aandacht der praatgrage gemeente is gevallen. Op het oogenblik wordt die eer genoten door den Griffier van het kantongerecht, een man die reeds ln Harderwijker dienst ls ver grijsd. Het „erge" dat gebeurd ls, laat zich in korte woorden schetsen. De verslaggever van het plaatselijk blad, de Harderwijker Courant, die al 22 jaar onafgebroken de zittingen bijwoont tot lee ring en stichting zijner lezers, heeft het nooit kunnen zetten dat de bef van den Griffier nimmer gewasschen werd. Elke veertien dagen tooide de Griffier zich weer met den lap die er uitzag als de zakdoek, dien een schooljongen een week in den zak heeft. Totdat op zekeren dag de beker der ergernis vermoedelijk overliep en de ver slaggever, toen 't zoo eens te pas kwam deze woorden schreef„En aangezien de bef van den Griffier wel eens een sopje mag heb ben".... Als een granaat sloeg het in. Op de socië teit en op de kegelbaan sloeg men zich op de knieën van den lach en de Griffier vond ln zijn brievenbus vele heldere beffen van papier. En over menig ondergordijntje werd de Griffier nagekeken. In het gebouw van het Kantongerecht liep de concierge met neergeslagen oogen; zulk een publiek schandaal is nauwelijks te ovetteven. De Griffier wil den verslaggever niet meer dulden en heeft verboden om zooals al die jaren het geval was een stoel te geven en een tafeltje. Men kan hem nu staande zien schrijven. Maarde bef is gewasschen, eerst half bij wijze van overgang, maar nu heelemaal. „Tel." BUITENLANDSCH GEMENGD. Japansche haringvloot door typhoon geteisterd. 47 dooden, 57 vermisten. De Japansche haringvloot ls door een typhoon geteisterd, terwijl zil aan het vis- schen was in de zee van Ochotsk aan de Zuidwestkust van Sachaiin. 47 visschers zijn om het leven gekomen, terwijl 57 nog worden vermist. Men vreest dat nog meer deren om het leven zijn gekomen. BRAND IN EEN SCHOOL. Vele slachtoffers. Dinsdagavond is in een school in het dorp Killinginoeme, aan de Estlandsch— Letlandsche grens bij een filmvoorstelling brand ontstaan. Vier kinderen zijn omge komen, tien zijn levensgevaarlijk gewond en zeventig zijn er met lichtere verwondingen afgekomen. Het aantal slachtoffers werd vergroot, doordat er onder de kinderen een paniek uitbrak. BLIKSEM IN EEN KABELBALLON GESLAGEN. Boven het vliegveld te Mailly (Frankrijk) is de bliksem ln een kabelballon geslagen. De ballon, die op 600 meter hoogte zweefde, kwam brandend beneden. De beide inzittenden kwamen om het leven. H. v. d. M. te L, De voetbalwedstrijd tusschen het Nederlandsch Studenten- elftal en het Nederlandsch Politie-elftal is op Zaterdag, 13 Juni 1936 op het N. B. L. O.-terrein alhier gespeeld. De studenten wonnen met 103 (rust 60). 2—3

Leidsch Dagblad | 1937 | | pagina 10