DE BIJENKORF IS JARIG I 2'A 45 >45 50 50 >50 195 145 95 100 en tracteert op voordeelige aanbiedingen, morgenochtend begint het. - Mocht U onze interessante Verjaardags-Catalogus nog niet ontvangen hebben, dan zenden wij U hem op aanvraag gaarne toe. - Hieronder vindt U een greep uit de vele voordeelige aanbiedingen. V Jeugdig Hoedje, zuiver Angora, rand doorgestikt, in zwart, bruin, donkerblauw, coronation bleu, geel, groen en beige, div. maten Moderne opgeslagen hoed, van doorgestikte georgette, met stroo gegarneerd, zwart, bruin, blauw, bleu, groen, geel en wit, maat 54-56-58 - Weensche tasch, vlot model, geheel met leer gevoerd, 3 vakken van binnen, compleet met lederen beurs en spiegel Visitetasch, ruim model, boxcalf met bewerkt leer gecombineerd, moderne geciseleerde beugel. Corset ceintuur, pr, broché met satin appliqué, voorpand extra versterkt, 2 paar jarretelles Bustehouder, fantasie batist, in diverse lingerie- kleuren, jeugdige vorm Aardige chemise enveloppe, voorstuk geheel kant, getailleerd model, zeer goede pasvorm, rond om geschulpt, in diverse kleuren, maat 42 tot en met 48 Damespyama, fijne kwalit. mat charmeuse, aardig model, met aparte kantgarn., bobbed kraagje, ingezette pofmouw, - met lang jasje, in diverse lingeriekleuren, maat 42 tot en met 50 Dameskousen, Bemberg 1/2 mat- zijde, heel fijne chiffon kwaliteit, moderne zonnebrandtinten Dameshandschoenen, Pigskin imit. of Nappa slip-on met aardige spagatgarneerïng, zwart, marine, beige, groen en rood Dameshemd of pantalon, elastisch fantasieweefsel, goede pasvorm, maat 42-46 6.000 knotten Goudwol, zeer mooie kwaliteit, in alle mode- tinten, per knot van 100 gram Vyella, Kantwol, voor 'n jumper zijnnoódig 3 bollen a 0.12 is 0.36, (met gratis breipatroon) per bol j\ r i "'V V f I 'KW - Verjaardagstaart, chocolade gebak met nougat, heerlijke moccavulling Verkoop gebakstand 2e etage Transparant-paraplu, soliede kwaliteit, geoliede zijde, in diverse kleuren Popeline overhemd, met vasten boord, mooie kwaliteit, van prima pasvorm en afwerking Zuiver zijden Dassen, - van bijzonder zware kwaliteit, de nieuwste voorjaarskleuren Houten Boekensteunen, diverse modellen, per paar Groote bus Talcpoeder, .Lady Betty heerlijke bloemen geuren Badzout, 2 kilo in kuipje, ge heel in cellophane verpakt, div. frissche parfums. Zijden Cloqué, voor japonnen en complets in 30 voorjaarstinten, 90 centimeter breed, per Meter Zuiver Wollen Japonstof, kleur op kleur gewerkt, in 15 nieuwe kleuren, 130 cM. breed, per Mtr. Geteekende damesblouse, in wit en crème, half linnen, met zeer mooie dess. om te borduren Idem met revers, in de maten 38 tot en met 48 1.35 Onze Verjaardags-luchtbalonnen. een speciale attractie voor de kinderen

Leidsch Dagblad | 1937 | | pagina 8