Oplossingen Goede oplossingen CORRESPONDENTIE ANEKDOTEN der raadsels uit het vorige nummer. 1. Pepernoten. 2. Klaproos kar, loos, pop, slak. 3. C en A want overal zie je toch: C en A is toch voordeeliger. 4. Ma. rok, Ko. Marokko. 5. Een. kop. 6. Vliegen, spinnen. 7. R m e s* laken rekenen A n n 1 e M e i der raadsels ontvangen van: Annie Keyzer, Wim Keyzer, Rietje Key- zer, Piet Lagas, Klaasje van Schaïk, Dorus de Geus, Kees de Geus. Corrie Harteveld, Jo Wassenaar, Clazina Rij ling, Loekie Fa- vier, Mimi Favier, Bennie de Bruin, Alida van der Holst, Tini Gijzenij, Jack Gijzenij, Abraham Fakkel, Marietje Laman, Paul Laman, Wim Laman, Truus Brugmans, Willy van Rijn, Tine van der Pot, Mien Groenhuyzen, Bep Groenhuyzen, Jantje Schouten, Wim de Graaf, Wauter van Es, Geertruy van Es, Ali Varkevlsser, Greta Varkevisser, Kootje van Vliet, Lies Schen- keveld, Dik Schenkeveld, Jannie Werk, Jan Choufour, Henny van Wijk, Corrie de Rie, Jo Drabbe, Toog Bouter, Bep Bouter, Aaltje van Vliet, Boukje van Vliet, Adriaan van Vliet, Marietje van Vliet, Bernard van Vliet, Frans de Water, Mientje de Water, Gerrie van Strien, Jopie Voogdt, Gretha van Vegten, Triena van Vegten, Dirkje van Vegten, Corrie de Pree, Cornells J. Arbouw, Meintje Kasbergen, Abram Smit, Piet en Wim Zilverentant, een brief op wit geil neerd vel papier in wit couvert met oplos singen en hartelijke gelukwenschen voor mijn verjaardag, maar geen naam. Van wie die brief? Alida Stikkelorum, Corrie Kret, Jan Bronsgeest, Sari Akkerman, Henny van Vliet. Geertruy de Groot, Emma de Groot, Rika de Graaf Wim Evers, Fia de Ridder, Piet Bik, Brammie Kret, Koosje Kret, Karei Seriier, Jopie Seriier, Herman Ser iier, Angenieta Siere, Ida Maria de Graaf, Rietje Kettenis, Jannie van Biezen, Rie Hartevelt, Prijna Hartevelt, Janny Harte- velt. Coot je Hartevelt, Gerrie van Strien, Dorr ie van dér Loo, Freek van der Loo, Jan Hulsbos, Greta Hulsbos, Pieter Willem van den Bosch, Annie van den Bosch, Rierie Vollenga. Ans Vollenga, Bep Wle- linga. Bep Nieuwenhuijzen, Marietje van der Linden, Coba Crama, Dientje Olivier, Piet Arnoldus, Johanna Outshoorn, Corrie Poelieioe. Saartje Poeliejoe. Isa Poeliejoe, D^el op den Dreest. Coba Verlind, Mulder, Geeske Koostra, Corry van M?-*rigt, Trieneke van Manen, Sophia Verboon. Mien van Rooyen, Jaap Kruit, Theo Brussee, Jan de Graaf, Grietje de Graaf, Annie Schipper, Meintje van den Ber°\ Beo Vos, Pieter Vos, Marrie Liebert, Lydia Bctermans, Anneke Sloos, Matthie van Leeuwen, Mapoy Rührwiem, 2 brieven zo^aer naam en alleen met oplossingen en een -net een verhaal over kleine Koosje. Kip hrief? Nieuwenburg, Eti Wat ecu &UUU1H, zou men het kunnen noemen, van gelukwenschen. Hartelijk, heel hartelijk dank aan allen die 10 Maart aan mij hebben willen denken, hetzij door brieven, hetzij door mooie ansichten of kaartjes, hetzij door een stoffelijk blijk van vriendschap en hartelijkheid. Dank voor de ontelbare goede lieve wenschen van ouders en kinderen voor mijn gezond heid, voor een spoedig herstel. En zeer zeker hartelijk dank voor de goede wen schen, dat ik nog lang de Leidsche Raad seltante zal blijven, dat is mij een heer lijk bewijs dat jullie mij nog niet wilt mis sen, en heusch ik kan jullie, mijn lieve raadseljeugd, nog niet missen. Drietal Keyzer en Piet Lagas, hartelijk dank voor het echt aardige hartelijke vers op zoo'n heel mooi feestelijk papier voor mij geschreven. Van harte hoop ik dat jullie wenschen vervuld mogen worden, en het is waar; ik zal jullie niet vergeten, en ik ben blij dat jullie mij niet zult vergeten als het oogenblik daar is, dat we elkaar verlaten als raadseltante en raadselnichten en -neven. Klaasje van Schalk wat heb je nu iets moois voor mij uitgezaagd, een heel werk hoor, je hebt het keurig gedaan, ik be dank je er hartelijk voor en vind het erg lief van je om dat voor mij te doen. Marietje Laman, wat een verrassing, dat daar zoo'n mooi zakdoekje uit de enve loppe kwam, en nog wel door jezelf be werkt. Vriendelijk dank. ik zal aan je den ken als ik het gebruik. Niesje Merkelijnde Gelder, hartelijk dank voor je brief met mooie kiek van je kleine Fransje en zijn moedertje. Zeker herkende ik je nog. Erg hartelijk dat je nog zoo trouw aan mij denkt. Toos en Bep Bouter en ouders, heel har telijk dank voor het heerlijke pakket, dat mij 10 Maart werd bezorgd. Ik stel het bij zonder op prijs dat mij zooveel vriend schap wordt betoond. Ik zal alle vruchten lekker op eten en eens ruiken uit het fleschje. Zeer veel dank. Er is mij door oud en jong van alle kanten veel harte lijkheid bewezen, ik ben er zeer dankbaar voor. Zooals alle vorige jaren mijn gewoonte was, wil ik ook nu alle namen vermelden van degenen, die mij mooie kaarten of kaartjes hebben gezonden, want. iedereen wil toch zóó graag weten of ik het wel heb ontvangen. Jullie zult wel zien, het is weer een heele lijst en wie alle mooie kaarten zag, zou zeggen: daar kan je wel een win keltje van oprichten. Hartelijk dank aan: Alkla en Koosje Stikkelorum, Jan Bronsgeest, Wim Evers, Tine van der Pot, den heer en mevrouw de GeusRijsdam, Anje de Gelder (trouw oud-raadselnichtje), Marietje Lepelaar, Meintje Lepelaar. Jannie van Biezen, Truus Brugmans, Marietje Laterveer, Cor rie van der Loo, Freek van der Loo, Jan en Gretha Hulsbos, Aaltje van Vliet, Bouk je van Vliet, Adriaan van Vliet, Marietje van Vliet, Bernard van Vliet en ouders, Jannie de Water, Frans de Water, Mientje de Water, Sary Akkerman, Kootje van Vliet. Neeltje van Katwijk, Tini Gijzenij, J^ck Gijzenij, Jannie Werk. Loekie Favier, Mimi Favier, Corry van Mastrigt, Conny van Vliet, Henny van Vliet en ouders. Wander van Es, Geertrui van Es, Jan Was senaar (oud-raadselneef, hartelijk dank voor langen gezelligen brief), Jo Wasse naar, Emy Wassenaar, Hanny Wassenaar, Marie Brokaar, Jantje Schouten, Willy de Neys (oud-raadselnichtje, vriendelijk dank voor je gezellig schrijven, heel aardig dat je nog aan mij dacht), Pauly Laman, Wil ly Laman, den heer en mevr. Kret-Key, Celia Kret, Familie Siebert-Sleyser (ouders en kinderen), Geertruy de Groot, Emma de Groot, Dientje Olivier, Corrie Poeliejoe, Saartje Poeliejoe, Isa Poeliejoe, Annie Hart wijk, Leny Hartwijk, den heer en me vrouw BlóteVan der Lelie, Geertruida Blóte, Corry Kret, Rika de Graaf, Theo Brussee, Anneke Sloos, Bennie de Bruin, Elly van den Boogaart, Karei Seriier, Jo pie Seriier, Herman Seriier, Toos en Bep Bouter, Piet J. Boogaarts, Rie Hartevelt, Janny Hartevelt, Prijna Hartevelt, Coot je Hartevelt en ouders, Bep en Wim Nieboer, Angenieta Siere, Johanna Outshoorn, An nie Sshippers, Lydia Botermans, Cobi Bo- termans, Coba Verlind en Elsje en Wim Verlind, Alida en Koosje Stikkelorum, Cor rie Harteveld. Jullie ziet het dus: wat een massa kaar ten, ansichten enz. Ik dank iedereen recht hartelijk voor alle gelukwenschen, voor alle wenschen voor mijn gezondheid en ik hoop ook van harte dat ik nog lang jullie raadseltante blijf Hier volgen vele korte aparte ant woorden op brieven die ik al vóór 10 Maart kreeg en die vellen papier doe ik dan in aansluiting op hetgeen ik Donderdag 11 Maart zal schrijven. In zeer vele brieven met de raadselop lossingen waren ook al gelukwenschen enz., hartelijk dank voor alles, voor al het goede mij toegewenscht, voor alle vrien delijke woorden van ouders en kinderen, oud-raadselneven en -nichten, dank voor alle hartelijke goede vriendschap. Angenieta Siere, dank voor gelukwen schen. Was dat zoo aardig toen de klein tjes voor het eerst op school kwamen? Drietal Seriier, dank voor gelukwen schen! Heeft Karei een auto gemaakt voor Herman? Rika de Graaf zoo'n prettigen dag ge had 6 Maart? Ja jé had goed geraden. Geertruy en Emma de Groot, wel gefe liciteerd met 16 Maart en veel plezier dien dag. Jan Bronsgeest, wel bedankt voor geluk wenschen van je ouders en jouw brief kaart. Jantje Schouten, wel ja, die fiets k< later wel, je bent pas 8 jaar. Tine van der Pot, o het is hier ook kens een geheel witte wereld. Mien en Bep Groenhuysen, wat een plaatje, een groote vaas met bloemen de gelukwenschen, heel aardig. Alida v. d. Holst, ik hoop dat je wen vervuld zal worden, dat ik 10 Maart pijn zal hebben. Corrie Hartevelt, het is hier ook vo sneeuw al dagen lang. Enkele familieiet en beste vriendinnen komen wel bij mij. Gerard, Dorus en Kees de Geus, alle hartelijk dank voor de brieven voor verjaardag, ik vond erg aardig dat alle drie een brief schreef, ook Ger; die niet meer meedoet. Clazina Rijling, dank voor goede wt schen. Tini en Jack Gijzenij, dat was best h( om te bedenken mij moeite te bespar Pieter Vos, van harte beterschap. Jannie van Biezen, dank voor je wenschen. Ans en Rietje Vollenga, ik hoop erg jullie goede wensch wordt vervuld. Bep Nieuwenhuyzen en Marietje Linden, dit is mijn thuis waar ik het h< goed heb. Coba Crama, doe vooral mijn groet terug aan je grootmoeder. Johanna Outshoorn, aardig dat je hartelijk welkom weer werd geheeten school. Meiske Mulder, prettig dat je bent Te hoogd. Coba Verlind, van harte beterschap. Corry v. Mastrigt, gaan de tweeling later ook meedoen? Plet en Trieneke van Manen, ja juli kunnen mijn verjaardag goed onthoud< hè tegelijk met vader. Sophia Verboon en Mien van Rooye och het is hier al dagen lang de wit wereld. Annie Schipper, gelukkig dat je nu we beter bent. Meintje v. d. Berg, neen hoor, ik kan mag onmogelijk een heelen dag op zij alleen 's morgens en 's avonds wat. Anneke Sloos, heb je al veel pret gehi in de sneeuw? Lydia Botermans, van harte beterscha Ben je al weer uit bed? Marrie Liebert, vindt je het dan niet zellig om in de sneeuw te wandelen? Daniël op den Dreest, wel bedankt vcx je goede wenschen. Ik hoop ook hoor ik nog lang je raadseltante mag blijve Corrie en Freek v. d. Loo, neen ik ma wel al eenige uren opzitten 's morgens 's avonds. Ali en Gretha Varkevisser, was Jopie bl op haar verjaardag? Lies en Dik Schenkeveld, dank voor ju lie gelukwenschen. Neen het is geen mot v/eer, alles dik onder de sneeuw. Jopie Voogdt, hadden de vriendjes alle je naam gezien, dat is aardig. Jo Drabbe, nu je had het goed gerade Aaltje van Vliet, wel gefeliciteerd mi je verjaardag, ja je hebt 8 jaar heel trou en goed meegedaan. Dank voor je hart( lijken vriendelijken afscheidsbrief. Ik je niet vergeten hoor, dat verzeker ik Cornells J. Arbouw, dank voor je goe< wenschen. Ja het is hier heel mooi wonei Drie zusjes van Vegten, dank voor goede wenschen. Henny van Wijk vergeet het voortaa maar niet meer om de brieven weg brengen, want dat is jammer. Corrie de Pree, van harte welkom, noei mij maar Tante. Annie en Piet van den Bosch, schii maar de oplossingen gewoon met gewon inkt. Fia de Ridder, wat heb je weer van lerlei geteekend in je brief. Wim Nieuwenburg, dank voor je vrien delijk briefje en heel hartelijk en aardi dat je ouders er ook bij schreven. Hiermede eindig ik mijn reuzenlani correspondentie. Hartelijk gegroet door de Leidsche Raat seltante A. KOOPMANS VAN BOEKEREN. Den Haag, Joh. v. Oldenbarneveltlaan 6 Ingezonden door Jannie e. Nieuwenhuyzen. Onderwijzer: „Karei hoeveel ribben heef een mensch? Karei„Dat weet ik niet, meneer, ik duf ze niet, te tellen, ziet u, ik kan zoo slecn tegen kietelen."

Leidsch Dagblad | 1937 | | pagina 22