PAASCH-maand, PERMANENT-maand Uit de Omstreken LEIDSCH DAGBLAD - Zesde Blad Zaterdag 6 Maart Dus nu naar EPSKAMP Openbare Lagere School te Katwijk aan Zee LOSSE NUMMERS van ons blad /CHEEP/ TJEINCIM VRAGENRUBRIEK Gouden jubileum te Alphen AALSMEER. Concert D.I.N'.D.U.A. Het Chr. Dameskoor D.I.N.D.U.A. en zijn aafdeelingen jongedameskoor en meisjes koor (directeur de heer G. van Hulst) gaf een concert in ,,De Oude Veiling". Ds. Y. Alkema introduceerde den nieuwen direc teur, waarna gemeenschappelijk Gez. 2 2 gezongen werd Het concert is uitstekend geslaagd: de koren oogstten veel succes. Ds. J. Knoppersen sprak een slotwoord en besloot met het zingen van Ps. 72 11. Geslaagd concert van Aalsmeer's Fanfarecorps. ..Aalsmeers Fanfarecorps'' (dir. de heer P. F. van Overbeeke) gaf in samenwerking met zijn jeugdcorps, een concert in hotel ,.De III Kolommen". De voorzitter, de heer W. B. Buis. sprak een openingswoord, waar na het jeugdcorps verdienstelijk een 3-tal nummers ten beste gaf. Alvorens „A. F." als no. 1 de Marche Funèbre (gewijd aan wijlen het lid, den heer P. Eveleens Wzn.) speelde, heeft de voorzitter den overledene herdacht als een zeer trouw lid. in wien het corps veel heeft verloren en wiens na gedachtenis in hooge eere zal blijven voort leven. Deze woorden, werden staande aan gehoord. Nog werd door het corps een 6-tal nummers ten beste gegeven, w.o. de Fantasie op de opera „Cavalleria Rusti- cana". De vertolking was weer voortref felijk. De Tooneelvereen. „Vreugde zij ons Doel" voerde op Muggen om de kaars", een tragisch-komische verwikkeling, door H. de Wilde. Ook hiervan is veel genoten. Een bal met muziek van „The Accordeon Swingers" besloot dezen mooien avond. Burgerlijke Stand. Geboren: Jans, z. van W. Spaargaren en H Alderden Vincenz Georg Gijsbertus Wilhelmus Maria. z. van H. J. W. van Hulst en M. A. Lampe Willem Jacob, z. van W. v Leeuwen en A. P. Verbeek Gerar- dus Herman Jozef. z. van H. D. Stokman en A. M. M. Ruhe. Ondertrouwd: K. Tas. 25 jaar en P. J. de Jonge. 23 jaar A. Koster. 28 jaar en A Kroes. 33 jaar. Getrouwd: K. L. H. Kempen. 39 jaar en M Spaargaren. 29 laar C. A. Eveleens, 32 iaar en M. A, Kniep. 23 jaar. Overleden: A. C. den Blanken. 60 jaar. ongeh. J J. Broer, 63 jaar. ongeh. P. J. M. Lanser, 72 jaar, wed. van H. van Arkel. De afdeeling der Int. Ver. „Bellamy" hield haar jaarvergadering in „De Oude Veiling", onder voorzitterschap van den heer Jb. van Leeuwen. De secretaris, de heer J. J. v. d. Zwaard, las de notulen, die onveranderd vastgesteld werden. De heer J. v. Zijverden gaf rekening en verantwoor ding van zijn financieel beheer; in kas -was een klein batig saldo. Uit het jaarverslag bleek, dat de afdeeling in 1936 zeer actief was geweest en langzaam in ledental groeit. In de plaats van den heer J. J. v. d. Zwaard werd als bestuurslid gekozen de heer W. Hofman. I Heerlen, Netelstraat 27 Wouter J. van der Vlugt, Haarlem, Gasthuissingel 18 I Samuel Breijer, Lisse, Kanaalstr. 217 Cornelis Willers. Rotterdam. Boergoensche- vliet 43a Teunis Claij, Schagen. 'tWad H. 60 Roelof de Graaf, Amsterdam, Adm. de Ruljfcerweg 424, 1 hg. Neeltje A. van der Veer, 's-Gravenhage, De la Reijweg 154 Franciscus H. Neesman. Amsterdam, Cabralstr 2 hs. Elisa M. Andréa. Am sterdam, Hoofdweg 208, 1 hg. Teunis de Bonte, Kruisweg 1230. Haarlem, Bakker, straat 48. HILLEGOM. Jaarvergadering „Hulp in Nood". Door de ver. „Hulp in Nood" is de alg. jaarvergadering gehouden. De opkomst was vrij goed. Wegens ongesteldheid van den voorzitter had de heer Weijers de leiding. Deze dankte allereerst de heeren doktoren benevens de donateurs voor hun steun. Uit het verslag van den secretaris valt aan te teekenen. dat het aantal leden daalde tot 384 en het aantal donateurs verminderde met 5. De rekening- sluitende met een totaal van f. 5.642, had een nadee- lig saldo van f. 934. Het bezit is f. 5907. De penningmeester is gedéchargeerd. Dc heer Th. van Lierop. is 15 jaar beheerder der financiën en 25 jaar bestuurslid, waar mee de voorzitter hem feliciteerde. De 3 laatst zich hier gevestigd hebbende geneesheeren zijn tot eere-lid benoemd. De heer Hendriks, afgevaardigde van het Sanatoriumfonds, hield een pleidpoi voor den aankoop van lootjes ten bate van het fonds. Alle per. aftr bestuursleden en die voor loet toezicht, zijn herkozen, terwijl de heer Bergman is gekozen voor de controle der financiën. De bloembollenveiling is doqft 170 per sonen bezocht. De handel in alle*artikelen was vlot. VOORSTRAAT 4 - KATWIJK AAN ZEE TELEFOON 340 Lang haar onduleeren f. 0.60 Reclame Permanent f. 2.00 Kort haar onduleeren f. 0.50 Super Lux Permanent (de waar- HOOFD- en GEZICHTSMASSAGE vol- gens nieuwste systeem. 7460 borS v00r Uw haar) f' 350 KATWIJK AAN ZEE. NOORDWIJKERHOUT. Burgerlijke Stand. Geboren: Helena Cornelia Maria. D. van A. F. de Groot en J. C. van der Putten Nicolaas Antonius Maria. Z. van A. H. van den Berg en A. C. Koomen Maria Alida Clasina Agatha. D. van H. van den Berg en P. Broekhof Gerarda Anna, D. van G. Reuvekamp en A. C. van der Voort Gerardus Adrianus, Z. van P. J. van den Burg en A. P. van den Berg Cornelis Ja cobus Antonius, Z. van A. C. van den Berg en Helena Theodora van der Meer He lena Adrlana Catharina, D. van M. A. van den Berg en H. H. Bon Johanna Serfe- riana Wilhelmina. D. van P. C. Damen en P. J. Bakker Alida Maria Catharina, D. van J. Bon en M. H. van Rijn Hendrika Cecilia Maria, D. van A. J. A. Baatsen en J. M. van der Ploeg Gerarda Engelina Corbelia, D. van P. Th. van Gijlswijk en A. G. Hoogeduin Cornelis Johannes Wil helmus, Z. van J. Wijnands en J. Duiven voorde Johannes Wilhelmus Clazina, Z. van P. W. Zonneveld en Th. J. Hoek. Overleden: Petrus van den Berg 44 j., echtgenoot van A. Th. M. de Groot G. A. Res 33 j. Joh. Zuijdwijk 83 j.. weduwnaar van J. M. Vijftigschild J. A. J. Zethof 1 j. W. Heemskerk 88 j., weduwe van J. van der Slot N. J. Bulder 75 j., weduw- Henr. C. Brouwer E. W. J. van der Meer 45 j. Ondertrouwd: J. Verheugd 25 j. jm. en E. K. Stadler 20 j. jd. INSCHRIJVING van Leerlingen aan de BENTHUIZEN. Burgerlijke Stand. Geboren: Elisabeth, d. van Pieter Ver heul en Anthonia B. v. d. Velde; Helena Maria, d. van Abraham Bregman en Maria van Leeuwen. Loop der bevolking. Gevestigd: Maarten Klomp en gez., ar beider, v. Hazerswoude. Vertrokken: Carolus Johannes Timmers, en gez., n. Rotterdam; Johannes Wolshei- mer, n. Zoetermeer. HAARLEMMERMEER. Burgerlijke Stand. Geboren: Hendrik Ludwijn, Z. van D. Philippo en J. van der Vliet Stijntje Margien, D. van P. J. van Wieringen en M. Venema Christoffel, Z. van G. Dege- naars en C. Guldemeester Pieter Aart, Z. van A. J. van der Pol en P. C. Kreeft Johannes. Z. van G. D. Freij en S. J. Dege- naars Cornelis Petrus Josephus, Z. van C. Suidgeest en M. P. Verkleij Klasina Petronella Anthonia, D. van H. T. P. Pen- nings en A .A. van Tol Johannes Maria, Z. van N. J. Kloes en J. C. Cobelens Hendrik Jan. Z. van H. Vreken en N. Spaar garen Agnes Apolonia Maria, D. van H. P. Munsterman en M. C. Verdegaal Elly. D. van P. Stoof en A. Stadsvoort. Ondertrouwd: Christiaan Peters 35 j. en Maria van den Heuvel 30 j. Cornelis van Luiing 26 j. en Cornelia G. Arensman 22 j. Arie Verhoeven 28 j. en Christina Erdle 24 j. Roelof Gort 37 j. en Maria van Leeuwen 25 j. Gehuwd: Fritz Tïjssen 27 j. en Alida C. Ganzeman 25 j. -Willem Huigsloot 23 j. en Lina Roodzand 22 j. Jacob C. Kroon 28 j. en T. W. de Kok 26 j. Overleden: Willem Kamp 53 j„ geh. met F. Bakker Jan Gerritsen 82 j„ wed. van C. van Geest Catharina J. Meegdes 48 j., geh. met H. J. Tromp Cornelis, 8 weken, Z. van I. Blok en C. Z. van Leeuwen. Loop der bevolking. Gevestigd: Hendrik F. Greebe, Sloterweg 52 Dirk F. Hoogvliet, Kruisweg 399 Hubentus A. van Hulsen, Schipholdijk 195 Theodorus J. Kool, Sloterweg 202 Jo hannes H. M. Krijgsman, Meidoornweg 39 Dirk van Leeuwen. Nieuwemeerdijk 447 Pieter van der Linden, Marialaan 76 Jo hannes J. Maes. Sloterweg 248 Dirk Piet, Aalsmeerderdijk 553 Jan van der Vliet, Aalsmeerderdijk 266. Vertrokken: Pieter Vonk naar Aalsmeer. Stationsweg 19 Hendrik Piersma, Velsen, Adrianastr. 37 Willempje van Vliet, wed. W. Drooger, Heemstede, Sumatrastr. 30 Jan P. van Bergeijk, Harderwijk, Oranje- Nassaukazeme Willem H. de Boer, Haar- lemmerliede c.a., Polanenstraat 5 Dirk Eveleens. Hoogezand, Blijham Carel G. Muhlsteff. Haarlem, Merwedestr. 35 Jan Nieuwkoop, Aalsmeer, Ophellalaan 46 Jacobus Broere, Amsterdam. Oude Spiegel straat 6 Antonia P. M. van den Bogaard, op Maandagavond 8 Maart, Dinsdagavond 9 Maart en Donderdagavond 11 Maart aan de school van half 89 uur en Woensdagmorgen 10 Maart van half 91 uur op het Raadhuis. Het Bestuur van de afdeeling 7507 Volksonderwijs te Katwijk. zijn te KATWIJK verkrijgbaar bij Boekhandel „DE VOLHARDING", Voorstraat 18, Katwijk aan Zee. LISSE. Burgerlijke Stand. Bevallen: A. M. WijsmanOnderwater d.: S. H. WestrikVan Ingen d.; W. S. van SchootenSimons z.; C. C. van Dongen Bakel z.T. J. Koppenaal—Overweel d. Overleden: Trijntje de Leeuw, 3 jaar. Gehuwd: W. Agera en M. Schenk. Loop der Bevolking. Gevestigd: Mej. P. C. v. Riek. Heereweg 305. Vertrokken: A. J. van Giezen naar Voor schoten: S. Sloos naar Amsterdam; Mej. J. G. van Stijn naar Castricum; Mej. J. de Groot naar Den Haag. NOORDWIJK. Loop der bevolking. Gevestigd: C van Weizen, kantoorbed. van Leiden. Golfwee 7 C G J. van der Weijden, bloemb.arb van Noordwijkerhout, naar Langeveld 28c G. A. van Rijn, win kelbediende. van Haarlemmermeer, naar Douzastraat 3 J. Amoraal. 11. verpl van Dordrecht, naar Zwarteweg 20 Jhr. J. Q Bas Backer en fam. van Gent (B i. naar Emmawee 33 A. J. van der Pluijm, 11. verpl.. van Heemstede, naar Langeveld 29 B Voordouw. dienstbode, van Zoeter- woude naar Zeestraat 5 M J. Hooreman 11. verpl. van Heemstede, naar Langeveld 29 J. H. M. Paardekooper en fam bloemb. arb.. van Voorhout, naar Offemweg 61 A. van der Meij, huish., van Bleiswijk. naar Kerkstraat 39 H. Fl. Winkelmann, ka mermeisje, van Tecklenburg (Dl.) naar Nd. Boulevard 3. Vertrokken: L Turenhout en lam., land- arb.. naar Noordwijkerhout. Kortenbach- straat 29 J. van Egmond. en fam.. agent van courant, naar Katwijk a d. Rijn. Kerk straat 9 H W. M. Leeflang, dienstbode, naar Amsterdam, Amstelveenscheweg 594 J. Cl. Beugeisdijk, naar Noordwijkerhout Zeestraat, p.a. J. v. d. Burg S. D. H. M. van Buuren. dienstbode, naar Leiden, Wal deck Pyrmontstraat 68 D Duindam, dienstbode, naar Wassenaar. Wittenburger- weg 128 C. van Egmond, huisknecht-, naar Rotterdam. Nieuwehaven 107, Burgerlijke Stand. Geboren: Johanna Agnes Cornelia, d. van J Pont en C. A. de Ridder Gerda Agatha Josina d. van C. J. de Ridder en J. K. Plug Jan, z. van A. R. Overvelde en A. J. Duivenvoorde Cornelis Leonardus. z. van W. Mooijekind en Z. Kloos Sientje d. van J. C. Marijt en M. Spaanderman. Ondertrouwd: J. Verheugd en E. K. Stadler. Overleden: Susana van den Haak. 15 iaar. d. van E. v d Haak en S. Teske Jan Overvelde 1 dag. z. van A. R. Overvelde jen A. J. Duivenvoorde Johannes Cornelis Weterings, 20 jaar, z. van J. C Weterings en G. Brederode Willem Albertus de I Haas. 7 mnd z, van C. de Haas en H. Steenvoorden, SASSENHEIM. Burgerlijke Stand. Geboren: Maria Cornelia, d. van J van der Hulst en M. P. van der Lans Cor nelia Johanna, d. van C. J. Schrama en C Engel Hendrik Zacharias, z. van A. J. Kuhn en G. Hogenbirk Carolina, d. van J. F. Kriek en M. A. van Schaik Dirk. z. van H. J. Rooza en H. Koolman Cor nells. z van C. van der Heiden en S. C. Benschop Gerardus Antonius Cornelis. z. van C. J. Hubers en J. M Wannet Ge rardus Sebastianus, z, van F. C. Homan en C. J. van der Meer Albertus Gerardus. z. van W. W. Smit en J. C Hoogduin Lam bertus, z. van J. W. Snip en A. D, Roelf- sema Everdina Margaretha, d. van E Dekker en J. van den Berg Johanna Clasina. d. van G W Kétoijk en H. Caspers Overleden: Anna Sophia Belt, 78 jaar, wed. van W. El ferine Maria Meijer. 73 jaar. echtgenoote van J. van Diest J. W. Diederiks, 21 jaar Johanna van der Reep 81 jaar, wed. van C. van Berg. Loop der bevolking. Vertrokken: A. Noordermeer. Hoofdstraat 124, naar Leiden J. G. van Helden. Kerklaan 24. naar Oegstgeest Ga Smit, Hoofdstraat 224, naar Noordwijkerhout G. M. Beurskens. Hoofdstraat 167, naar Wassenaar H. van Harn en gezin, Men- newee 87, naar Overschie Ca. Ma. Cas- telein. Beukenlaan 56, naar Warmond J. C. van Eijndhoven, Hoofdstraat 167. naar Amsterdam J. Ydema, Hoofdstraat 167, naar Boxmeer Ca. Ja. de Water. Iepen laan 7. naar Bloemendaal Ja. Ma. van Dijk. Hoofdstraat 133. naar Voorhout H Stoks, Iepenlaan 11. naar Nunspeet Aa. Ma. Elstgeest. Fl. Schoutenstraat 24, naar Haarlemmermeer. Gevestigd: A. J. du Croix, Molenstraat 15. van Heemstede J. Nieuwenhuis, Hoofdstraat 85. van Lisse P. W. M. van den Broek. Leidsche vaart 8, van Warmond B. A. van Ees. Kerklaan 24, van Alphen a d. Rijn H M. van Zonneveld, Hoofd straat 149. van Baarn P. C J. Gilhuis en gezin. Hoofdstraat 352. van Lisse J. J Numan. Postwiikkade 7. van Appeltern C. A. van de Staak en gezin. Hoofdstraat 268, van Rotterdam A. C. Miltenburg, Kerklaan 19. van Valburg G. C. van der Drift, Hoofdstraat 161. van Warmond G. J Heystee, Rusthofflaan 14, van Kor- tenhoef M Oudëjans. Hofdstraat 82. van Boxmeer A. van. Zundert, Hoofdstraat 190. van Leiden VEUR-LEIDSCHENDAM. Een felle schoorsteenbrand woedde in de woning van H. M. aan de Veursche- achterweg. De brandweer wist door gron dige schoonmaak het vuur spoedig te be dwingen. Jlij den gehouden EH.B.O.-wedstrijd behaalde onze pl afd., docent dr, Reyers een tweeden prijs (medaille) met 46 pun ten en 17 1/3 punt voor den leider, den heer Joh. Kroon, VOORHOUT. Burgerlijke Stand. Geboren: Theodorus Gerardus Jozephus, zoon van W. H. Ottenheim en Cl. O. v. d. Nouland. De openbare raadsvergadering vangt hedenavond te 7 uur aan. Voor de as. bedevaart naar „De Heilige Stede" in de nacht van 6 op 7 Maart hebben zich 156 gegadigden opgege ven. De reis heeft plaats in vereeniging met Lelden en omstreken. VOORSCHOTEN. Teraardebestelling van den heer G. Hartveldt. Onder zeer groote belangstelling vond op de Ned. Herv. begraafplaats de teraarde bestelling plaats van het stoffelijk oyer- schot van wijlen den heer G. Hartveju., in leven diaken van de Ned. Herv. Gemeente, penningmeester van de ver. voor zleken- huisverpleging „Onderling Hulpbetoon" en bestuurslid van enkele vereenlglngen voor sociale voorzieningen. Ten teeken van rouw woei van de Zilver- fabriek de vlag halfstok, terwijl gedurende de middaguren het geheele bedrijf was stilgelegd en de fabriek was gesloten. Onder het luiden van de klok werd de overledene grafwaarts gedragen door den Kerkeraad, terwijl zich velen om den ge opende groeue hadden geschaard. Om. werden opgemerkt dr. M. R. J. Brinkgreve, directeur der zilverfabriek, een zeer groot gedeelte van het personeel, het bestuur van „Onderling Hulpbetoon" en vertegenwoordigers van colleges uit de Ned. Herv. Gemeente. Ds. H. P. Fortgens, Ned. Herv. predikant, zeide in overeenstemming met den wil van den overledene, alleen, een woord te zullen spreken, waarop spr. een gedeelte voorlas uit Matth. 25, dat hij ook gelezen had in de vergadering van den kerkeraad, nadat het overlijdingsbericht ontvangen was. Naar aanleiding van dit schriftgedeelte heeft ds. H. P Fortgens een korte toespraak ge houden. Nadat alle aanwezigen bloemen op de kist hadden gestrooid heeft een schoonzoon, de heer W. v. d Wal. namens de kinderen een woord van dank gesproken. Diep onder den Indruk verlieten allen den doodenakker. ZEVENHOVEN. Loop der bevolking. Ingekomen: L. C. Vork van AmsterJ Tengevolge van de vele regens, gevreesd, dat het winterkoren tot 'rolj zal overgaan. De broodprijs Is alhier met 1 verhoogd. Door de Classis Woerden Is bediening des woords en der sacrama^^ toegelaten cand. Dronkert beroepen i bij de Geref. Kerk te Woubrugge. WASSENAAR. Uitvoering van D. V. S. De Chr. Mondaecordeonver ..Door Vriendschap Sterk" gaf onder leiding van den directeur den heer Borremans een uit voering in het gebouw voor Chr. Belangen. Medewerking verleende het „Accordeon- Trio uit Den Haag. Na opening met het gemeenschappelijk zingen van Ps. 150 1 en gebed heette de heer P. Dekker de talrijke aanwezigen har telijk welkom. Spr. dankte allen, die door hun medewerking deze uitvoering mogelijk maakten en hoopte dat deze avond tot ver sterking van de jeugdafd. van D.V.S. zou bijdragen. Dan was de daad aan D.V.S.. dat het programma op de bekende, vlotte wijze uit voerde. Het optreden van het „Accordeon- Trio" werd een succes. Een gewaardeerde afwisseling brachten eveneens de heeren D. Ouwerkerk en H. Hoevers met hun declamaties. Het publiek toonde met een dankbaar applaus zijn instemming. De heer Dekker dankte aan het slot de medewerkenden voor hun prestaties en sloot deze geslaagde uitvoering. Loop der Bevolking. Gevestigd: G. M. Beurskens, uit Sassen- heim, Rddderlaan 1; G. P. Bosman, vee houder, uit Wilnis, Langstraat 103; J. Bouw meester, d.b., uit Bloemendaal, Zijdeweg 25; C. van Diggelen, d.b. uit Schiedam, Lange Kerkdam 100; G. Slats, geb. v. Duijven-bode, uit Katwijk, Berfcheistraat 23; R. L. van Eibergen Santhagens en vr., ingenieur, uit Muiden, Bremhorstlaan 12; R. v. Gelder en gez,, imker, uit Veur, Eikenlaan 8; C. L, Bethe, geb. Gerhard, d.b. uit Den Haag. Duinweg 2; L. H. V. Grönloh, monteur, uit Den Haag, Rijksstraatweg 721K. Haagsma, bakker, uit Wateringen. Langstraat 40; A. P. J. Haalmeijer, uit Den Haag, Zijdeweg 27; E. Kesseler, d.b. uit Den Haag, Acacia laan 15; P. Kik en gez., schipper, uit Lei derdorp, Zijdeweg 48; A. Konckzak, uit Amsterdam. Wittenburgerweg 64; W. M. de Meel en vr., handelsbed., uit Schiebroek. v. Zuylen van Nijeveltstraat 119; B. Mooien en vr., uit Voorschoten, v. Zuylen v. Nije- veltstr. 263; C. M. A. v. Munster v. Heuven, uit Amsterdam, Konijnenlaan 41; R. Prins, melkslijter, uit Den Haag. Raaphorstlaan 24; J. P. Prinsen Geerlings, ass. huishoud ster, uit Den Haag. Schouwweg 72; A. Sie- val en gez., metselaar uit Voorschoten, v. Z. v. Nijeveltstr. 263; A. Veldman, d.b. uit Den Haag, Schouwweg 101. Vertrokken: D. W. v. d. Meer, n. Amster dam, Fr. v. Mierisstr. 40b; J. Bloot. n. Rot terdam, Oostmaasstr. 70; C. H G Aiends, n. Boxmeer, Gasthuis H. Hart; E. A F Heinemann, n. Den Haag, Bonistr. 2c; H Sakhorst, n. Den Haag, le v.d. Boschstr. 2d; A. M. H. B. en R. M. J. B. Rinck, n. Amers foort, Utir. weg 228: M. Josteit, n. Den Haag, Parkweg 1; L. Wilhelm, n. Den Haag, Brugsdhestr. 11; D. Schapfl, n. Bennebroek, Huize Hartekamp; A. Friedrich, n. Voor schoten, Rijndijk 72: G. Vink, n. Rijswijk (Z.H.), Ieplaan 149; L. F Lanzing en gez., n. Den Haag, Sweelinckplein 27d; E. M. de Wit, n. Den Haag, Markweg 313; M. G. G Wezenberg, n. Gendringen, Ulft, Hoogveld 70: J. G. v. d. Berg, n. Amsterdam, Saxen Welmarlaan 1; B. P. Heinstra. n. Mook, A 158b; J. H. v. Roy, n. Rotterdam, Hooi- drilt 65b; J. v. Eist, n. Dep Haag, Koren- dijlkstr. 28; E. Stiokert, n. Den Haag, Dedel- straat 6. Burgerlijke Stand. Geboren: Cornelia Helena Engelina, d. van C. H. Kompier en M. J. Overdevest; Adriaan, z. van L. H. Slotemaker en W. W. C. Bok; Hendrikus Johannes Joseph, z. van H. Hal en R. Brtl; Cornelia Aleida Sija, d. van A. H. Runge en J. C. S. van Iperen; Hendrikus Johannes Maria, z. van H. M. Stouten en C. C. v. d. Berg. Overleden: Jacoba van Spronsen, 72 jaar, wed. van J. Duivenvoorden; Rinke Hasel- hoff, 77 jaar, echtg. van J. Wijnmalen; Anna Schottee de Vries, 75 jaar, ongeh.; Leonardus Cornelis Koot, 52 jaar. echtg. van C. M. Borsboom. Getrouwd: A. Vjsser en W. v. d. Beek: L. J. Paardekooper en J. Dieben; P. M. M van Helrpond en J. C. v. d. Hulst. HOLLAND—AFRIKA-LIJN. HEEMSKERK, 5 Mrt. van Durban Lorenzo Marques. BOSCHFONTEIN, vertrekt 5 Mrt. nam. van Duinkerken n. Antwerpen. BLOEMFONTEIN, ultr., 5 Mrt. te Tener| verwacht. HOLLAND—WEST-AFRIKA-LUN. AMSTELKERK, 3 Mrt. van Santa Isab Lagos. JAVA-NEW YORK LIJN KOTA BAROE, Java n. New-York, pa. Mrt. 's nachts 12 uur St. Helena. TALISSE, New-York n. Java, pass. 4 Kaap de Goede Hoop. TABIAN. 4 Mrt. van Penang n. Saban CITY OF EVANSVILLE, 4 Mrt. van Sa" rang te Cheribon. KON. HOLL. LLOYD. ZAANLAND, 5 Mrt. van Z.-Amerika te i sterdam. MIJ. NEDERLAND. JOHAN VAN OLDENBARNEVELT, ultrj Mrt. te Genua. ROTTERDAMSCHE LLOYD DEMPO, ultr, 4 Mrt. nam. 6 uur van 1 lombo. GAROET, thuisr., 4 Mrt. nam. 6 uur Triëst. PALEMBANG, ultr., 5 Mrt. van Suez. KOTA PINANG, ultr., pass. 5 Mrt. vooij 7 u. Perim. KOTA NOPAN, 4 Mrt. nam. 10 uur v. Ha; burg te Bremen. SIBAJAK, thuisr., 5 Mrt. van Sjngap SOEKABOEMI, ultr., 4 Mrt. van Belawan HOLLAND-AMERIKA LIJN MAASDAM, 4 Mrt. van Baltimore te Nd folk. ROTTERDAM, 3 Mrt. van Magallanes nal B. Aires. KON. NED. STOOMBOOT MIJ. ORPHEUS, Amst. n. Kopenhagen, pass, Mrt. voorm. 9 u. Holtenau. TRITON, 4 Mrt. van Valencia n. Amst. VENUS, 4 Mrt. van Barin n. Amst. VULCANUS. 4 Mrt. nam. 8 uur van Ham naar Amsterdam. SIMON BOLIVAR, 5 Mrt. van Amst. naj W.-Indië. HET .DER, uitr., 3 Mrt. te Callao. HALCYON LIJN STAD ZAANDAM, Vlaardingen n. Non köping, pass. 4 Mrt. Brunsbuttel. STAD SCHIEDAM, 3 Mrt. van Dunston 1 Oxelosund. MIJ. OCEAAN PEISANDER, 4 Mrt. van Singapore naa] Japan. POLYPHEMUS, Liverpool n. Java, 5 Mrt. Suez. POLYDORUS, 4 Mrt. van Amst. te LondeiJ DIVERSE STOOMVAAR TB ERICHTEN MIRACH, 5 Mrt. 's nachts 12 uur van R» sario te Leith verwacht. MAAS, 4 Mrt. van R'dam te Hamburg. BATAVIER IV, 5 Mrt. van Rotterdam Gravesend. BERNISSE, 4 Mrt. van R'dam te Hambul GENOTA, 3 Mrt. van Abadam to Suez. GRUTTO. 4 Mrt. van R'dam te Londen. C. V. te K. Inderdaad valt u niet on de bepalingen van de Ziektewet. Bij zield gaat loonbetaling slechts gedurende betrekkelijk korten tijd door. J. B. te R. U zoudt de zaak in han*j den van de politie kunnen geven, als dar voor u van belang is. Van den heer J. Smit. Maandag a.s. hoopt de heer J. Sn ...„J Alphen a/d. Rijn den dag te hei'denKebr waarop hij 50 jaar geleden in dienst. Ir°a bij de N. V. voorh. Firma Van R0r' Kloot aldaar. Sinds 1900 is de jubilaris f meesterknecht ln dat bedrijf werkzak 2-6

Leidsch Dagblad | 1937 | | pagina 18