Ons Kort Verhaal V erkeersonqe vallen en Verkeerscontröle LEIDSCH DAGBLAD - Vierde Blad Dinsdag 23 Februari Red mi] RADIO De noodzaak om het verkeerstoezicht uit te breidei Wel iets over de werkloosheid. Deze zal nooit in eens verdwijnen; eerst komt er stilstand en dan pas langzaam verbetering. Hier in Leiden is de stilstand thans inge treden. Het scheppen van ordening trekt spr. meer aan dan het Plan van den Ar beid. Ordening in de verdeeling van den arbeid door verkorting arbeidsduur, etc. Laat ons hopen dat de tijd daarvoor spoe dig rijp zal zijn. Hoe eerder hoe beter. Binnenlandsche krachten en materiaal be- hooren gebruikt te worden: van het bui tenland is niets te verwachten. Ook uit voering van groote werken geeft weinig. Laat Leiden inzake verkorting van den arbeidsduur eens het voorbeeld geven. Spr. verwacht met belangstelling praead- vies over zijn oude voorstellen in dezen. Bij een 40-urige werkweek zou b.v. Woensdagmiddag of de geheele Zaterdag vrij kunnen worden gegeven; ook voor op tochten! Spr. geeft de voorkeur aan de idee Wil- mer boven het voorstel v. Eek. inzake con tact-commissies. Het werkplan-Schiiller hoort z.i. meer thuis in de C. v. F. Voor het voorst el-Hes- sing inzake een textielschool zal spr. steu nen. De heer v. ECK trekt zijn voorstel terug, hetgeen wordt vervangen door 'n voorstel- v. Èck-Wilnier-Wilbrink, om contact te zoeken met diverse personen en organisa ties, tot het vormen van een of meer commissies. De heer SCHÜLLER neemt de Haarl.- trekvaartbrug terug uit zijn werkplan. DE HEER ELKERBOUT BESLUIT DEN EERSTEN DAG. De heer ELKERBOUT verdedigt zijn voorstel inzake het Ongevallenfonds. De wijze van handelen van B. en W. zou wel licht voor 1 jaar kunnen, doch voor lan ger is het volkomen onverantwoordelijk en wie garandeert dat dit niet het geval zal zijn? Niets geeft de zekerheid, dat de „winst" van 30 jaar zal voortduren. Tegen het amendement-Würtz op zijn voorstel heeft spr. geen bezwaar. In het algemeen heeft spr. geen bezwaar tegen afvlooeiing van overtollig personeel, mits dit niet alleen gezocht wordt onder het lagere personeel. Het loon der incas seerders der Lichtfabrieken voor de bui tengemeenten dient z.i. verhoogd en hij vraagt grondig onderzoek. Spr. zou gaarne ook nadere gegevens zien over den bezuinigings-adviseur, al weigeren B, en W. dit om principieele re denen. Desnoods in geheime zitting. De raad kan toch besluiten dezen adviseur- te ontslaan! Dat deze adviseur zitting heeft in de promotie-commissie, oordeelt sor. al zeer vreemd en dient z.i. veranderd. Ook tegen overwerk in deze tijden van werkloosheid is spr. gekant, vooral waar dit overwerk bij ..Sociale Zaken" geregeld geschiedt. De voorstellen-v. d. Voort zal spr. niet steunen. Z.i. is er meer urgenter werk dan het geen de heer Schüller voorstelt, b.v. een nieuwe Schrijversbrug, waarvoor spr. een lans breekt. Wil de heer Schüller demping van het Levendaal als gewoon werk, dan komt er weer niets van. Op zich zelf is die demping gewenscht. dat erkent spr. en gelden voor verbetering van walmuur etc. kunnen dan bespaard worden. Hierna om 11 uur schorsing tot hedenmiddag 2 uur. Door J. P. BALJÉ. 6913 (Ingez. Med.) Gouden Echtvereeniging te Voorschoten. Het was even na middernacht en Jack Dobson had juist zijn huisdeur geopend, toen hü plotseling haastige stappen achter zich hoorde en een hand hem bij den arm greep. Een angstige, gejaagde vrouwen stem klonk hem smeekend in de ooren: „Red mij, alsjeblieft, red mij!" Snel draaide hij zich om en staarde in een bleek, verwrongen gezicht van een oogenschijnlijk nog jong meisje, dat zich dicht tegen hem aandrong, en wier schich tige gazellenoogen hem met een uitdruk king van doodelijken angst aanstaarden. In de verte klonken opnieuw vlugge voetstap pen en nóg dichter drukte het meisje zich tegen hem. nóg smeekender was de toon van haar stem, toen ze herhaalde: z „Och toe. red mij, alsjeblieftred mijpolitie De voetstappen schenen te naderen, en het volgend oogenblik had Jack Dobson het meisje haastig in de gang geduwd, en hij stapte daarna eveneens binnen. Hij duwde met zachten drang het meisje ver der en opende een kamerdeur; snel liet hij haar het donkere vertrek binnentreden. Op hetzelfde moment klonk schril een electrische schel door het nachtstille huis, en even daarna werd hevig op de deur gebonsd. Kalm liep Jack Dobson naar de deur, die hij opende. Een man stond voor hem wiens oogen vorschend de gang trachtten in te kijken. „Ik ben rechercheur", zei de man kort af, „en ik zoek een dievegge, een beruchte dievegge: Jane Mills. Ik meende haar hier te zien binnenstappen". Jack Dobson haalde de schouders op. „Je moet je vergissen, man. Ik ben zelf zoo even thuis gekomen en je zal mij heb ben zien binnenstappen. Van een meisje heb ik niets gezien, en hier is ze zeker niet!" Achterdochtig staarde de rechercheur hem aan en hij kwam een stap nader. „Ik zou erop hebben durven zweren", zei hij met klem. „dat ik de meid hier zag bin nengaan!" Jack Dobson maakte een ongeduldige beweging. „Dat moet een hallucinatie van je zijn. Overigens heb ik geen lust, hierover ver der met je te debatteeren, want ik verlang naar mijn bed. Wel te rusten!" Zonder verder nog op den rechercheur te letten, die hem met een trek van verbe ten woede op zijn gezicht aanzag, deed Jack Dobson de deur dicht en sloot deze met de grendels af. Toen liep hij naar de kamer, waarin hij het meisje had gelaten. In het donker ontwaarde hij haar nietig figuurtje, diep ineengedoken in een groote fauteuil. Vóór hij het licht opstak, sloot hij de ra men zorgvuldig met zware gordijnen af, daarna draaide hij aan het knopje, waar door de kamer helder werd verlicht. Jack nam een stoel en ging dicht bij het meisje zitten. „Alles is veilig", zei hy zacht, „en ik zal je niet verraden. Je bent de beruchte die vegge Jane Mills, zei de rechercheur me." Het meisje knikte en een huivering ging door haar tenger lichaam. Nog altijd was er een vage angst in haar oogen te lezen. „Wees niet bang", trachtte Jack haar gerust te stellen. „Niemand heeft het recht, zonder mijn toestemming binnen te komen." Hij stond op en liep weer naar het raam. Nauw-merkbaar schoof hij de gordijnen wat opzij, en hij zag, dat een man aan de overzijde van de straat zich in een portiek verscholen had. Blijkbaar bewaakte de re chercheur het huis. Hij keerde wéér naar het meisjes terug. „Geef mij uw manteltje", zei hij, „en maal: het u wat gezelliger. Ik zal de electrische kachel even aanzetten." Aarzelend trok Jane Mills haar mantel tje uit. Zij reikte het aan Jack Dobson toe, maar op dat oogenblik viel er iets op den grond, blijkbaar uit den mantelzak. Direct bukte Jack zich, en met een ruk richtte hij zich weer op. Zijn oogen keken somber dreigend en hij beet zich op de lippen. Scherp observeerde hij het meisje, dat zich nu als een schuw vogeltje tegen de eene leuning van de fauteuil drukte. „Een detective-insigne!" mompelde Jack zacht, „dus een valstrik, om mij te van gen. Gelukkig, dat het toeval mij gunstig is. want ik vertrouwde de kleine slang volkomen." Honderden gedachten gingen in enkele seconden door zijn hoofd. Hij, Jack Dob son, de gentleman-inbreker, was bijna be drogen door een vrouwelijke detective. List alleen kon hem redden, want hij was zich bewust van het dreigende gevaar. Er was nog altijd die rechercheur voor het huis, die natuurlijk met haar onder één hoedje speelde. Een fijn. melancholiek lachje kwam op Jack's sympathiek gezicht, en er was een ondertoon vpn teleurstelling in zijn stem, toen hij het meisje weer toesprak: „U is dus geen dievegge, maar een vrouwelijke collega van dien kerel buiten. En het is om mij te doen?" Even keek hij het zwijgende meisje aan, dat daar met trillende lippen in de fau teuil zat. En hij voelde iets als medelijden met het kleine ding, dat blijkbaar goed comedie kon spelen, maar nu ze zich ont dekt zag, 'n duidelijken angst toonde voor den gevaarlijken inbreker. „Men heeft mij zeker bij u op de re cherche afgeschilderd als een bruut, een gemeen misdadiger? Wel, ik b e n een dief, maar ik heb een hart en ik steel niet al leen voor mezelf. Ik steel van woekeraars en schrapers, van gierigaards en schur ken, en menige liefdadige instelling heeft dank zij juist dat, door mij gestolen geld, zijn goed werk kunnen voortzetten. Ik leef mee met armen en onderdrukten. Zoo even toen ik u nog voor een arm, achtervolgd wezentje aanzag, nam ik u in bescher ming." Hij wuifde luchtig met zijn hand, ging dan verder: „Maar.voor de politie, voor de maat schappij, ben ik een dief, een ordinair misdadiger!" Jack Dobson was steeds zachter gaan spreken, maar toch sprak hij vol harts tocht? en zijn woorden schenen in het hart van het jonge meisje weerklank te vinden. „U kunt nu natuurlijk uw collega roe pen", ging hij voort, „en zeggen, dat Jack Dobson zich tegen zijn arrestatie niet zal verzetten." Hij zuchtte diep. „Eens moest het zoo loopen. De weezen, de zieken, de behoeftigen moeten dan maar een anderen weldoener trachten te vinden." Zijn laatste woorden klonken scherp en bitter, maar op zijn gezicht weerspiegelde zich niet te onderdrukken aandoening. Het jonge meisje stond op en ze leek ontroerd, toen ze op hem toeliep. „Ik geloofdat wij., dat ik.... U verkeerd beoordeeld heb. Ik geloof, dat u niet.... slecht is! En ik voel me als een laaghartige verraadster. Ik kannee ik kan u niet arresteeren". Haar stem vibreerde en haar hand tril de, toen zij die Jack toestak. „Ik zal zeggen, dat wij ons vergist heb bendat u niet Jack, Dobson was! Adieu!" Geroerd drukte Jack haar kleine handje, Toen haalde hij zijn chequeboek te voor schijn, en hij schreef een chèque uit voor een groot bedrag. „Voor een liefdadig doel", zei hij, het papier in haar hand drukkend. „Ten be wijze dat ik de waarheid sprak." Toen de voordeur zich zacht achter haar sloot en Jack in de kamer terug kwam, lachte hij hartelijk. „Een narrow escape", zei hij bij zichzelf. „Toch liet het juffertje zich nog vrij ge makkelijk beetnemen. Vrouwen deugen niet voor dit werk, ze zijn te weekhartig. Hahaha". Maar Jack lachte niet meer, toen hij den volgenden dag merkte, dat eenige tien duizenden aan sieraden verdwenen waren. Toen vloekte hij! De kleine heks had de gelegenheid benut, dat hij met den „re chercheur" natuurlijk een spitsbroeder van haar stond te praten, en haar slag geslagen De gentleman-inbreker was er voor het eerst van zijn leven ingevlogen. PREDIKBEURTEN. VOOR HEDEN. NOORDWIJK AAN ZEE. Geref. Kerk in H. V.: Nam. 8 uur de heer J. A. Vellekoop van Alphen. Het bruidspaar van IVetteren-le Saffre. Morgen herdenken in Voorschoten de heer J. van Wetteren en mej. C. J, T. van Wetteren-Ie Saffre, den dag dat zij 50 jaren in den echt zijn verbonden. Lief. maar ook leed. hebben zij gedeeld en samen gedragen. De 74 jarige bruidegom heeft ongeveer een dertigtal jaren de functie vervuld van tolgaarder aan den Valkenburgschen tol, voor de commissie van beheer van dien weg en woont sedert enkele jaren aan denzelf den weg. enkele stappen van den tol ver wijderd. Vóórdat van Wetteren tolgaarder werd, had hij reeds een eerVollen staat van dienst achter den rug. want hij heeft ruim 24 jaren gediend bij de Kon Ned. Marine. Hem werd bii de troonsbestijging van H.M. de Koningin in 1898 de Oranje Nassau Orde verleend: hij draagt voorts de zilveren medaille van 24 iarigen trouwen dienst en het expeditiekruis van Atjeh. Wij wenschen het gouden bruidspaar veel goeds toe Moge hun levensavond mild worden bestraald met warmen zonneschijn! VOOR WOENSDAG 24 FEBRUARI. LEIDEN. Geref. Gem. (N. Rijn): Nam. 8 uur, ds. R. Kok van Veenendaal. BENTHUIZEN. Ned. Herv. Kerk: Nam. 7 uur, ds. Bies- haar. HILLEGOM. Chr. Geref. Hendriksen. Kerk: Nam. half acht, ds. KATWIJK AAN DEN RIJN Geref. Kerk: Voorm. 10 uur, ds. Meyering nam 7 uur, ds. P. Nomes van Den Haag. (Biddag gewas). Ned. Herv Kerk: Nam. halfacht, ds. K H. E. Gravemeijer van Den Haag. NOORDEN. N,ed. Herv. Kerk: Nam. halfzeven, ds. J. Leiwérkefker van Oldebroek. NOORDWIJK AAN ZEE. Geref. Bond 'Julianaweg 28): Nam. half acht, ds. J. Fokkema van Amstelveen. OEGSTGEEST. Pauluskerk, H. Morschweg: Nam. half acht, Bijbellezing. RUNSBURG. Chr. Geref. Kerk: Voorm. 10 en nam. 7 uur, ds. Baan. ZOETERMEER. Ver. tot verbreiding der Geref. Waarheid. Nam. 7 uur, ds. Leenmans van Ede. NED. HERV. KERK. Bedankt voor Makkum J. W. v. Swigchum te Wester-Schelltng. Ds. A. C. DE REGT. Ds. A. C. de Regt. predikant bij de Rem. Geref. Gem. te Groningen, heeft tegen 1 Mei a.s. eervol emeritaat aangevraagd. Ds. de Regt werd in 1872 geboren en werd in 1900 proponent om 27 Jan. 1901 te Oude wetering het predikambt te aanvaarden. Vandaar vertrok hij in 1902 naar Alkmaar om zich 13 Juni 1915 aan zijn tegenwoor dige gemeente te verbinden waar hij de tweede predikantsplaats kwam bezetten. Aangezien zijn collega wijlen ds. J. Visschop Boele niet lang daarna overleed, heeft ds. de Regt tal van jaren alleen de zorg gehad voor de Gronigsche gemeente. Tijdens het verblijf van Ds. de Regt te Groningen moest het kerkgebouw worden vergroot. Ds. de Regt geniet in zijn gemeente groote waar deering, die treffend tot uiting kwam bij de huldiging die hem in 1935 ten deel viel ter gelegenheid van zijn 20-jarig verblijf in Gruno's veste. Wegens het bereiken van den 65-jarigen leeftijd legt ds. de Regt thans zijn ambt neer. ALGEMEENE SYNODE DER NED. HERV. KERK. De benoeming van een kerkelijk hoogleeraar. Morgen komt de Algemeene Synode der Ned. Herv. Kerk te 's-Gravenhage in bui tengewone zitting bijeen om een hooglee raar te benoemen aan de Rijksuniversiteit te Groningen in de vac. ontstaan door het overlijden van prof. dr. A. v. Veldhuizen aldaar uit het door de commissie van voor dracht opgemaakte drietal: Dr. F. J. Fok kema, rector van de Ned. Zendingsschool te Oegstgeest; Dr. K. H. Miskotte, Ned. Herv. predikant te Haarlem en Dr. J. N. Sevenster, idem te Zuidbroek. De Synode zal als volgt zijn samengesteld Prof. dr. F. W. A. Korff, hoogleeraar te MAASTRICHT DEM HELDER BARflEVELD Dezer dagen werd door het Centraal Bu reau voor de Statistiek een opgave gepubli ceerd van de verkeersongevallen, welke in 1935 werden veroorzaakt door fouten van bestuurders, onderscheiden naar den aard van deze fouten. Het ontstellend groote aantal ongevallen, te wijten aan onvoor zichtig of onverantwoordelijk rijden, in to taal 33.209 van de in 1935 plaats gehad hebbende 43.043 ongevallen, brengt hier weder op schrille wijze de noodzaak van een verscherpt verkeerstoezicht naar voren Een dergelijke uitbreiding van de ver keerscontrole, waarop nog kortgeleden door den A.N.W.B. bij den Minister werd aan gedrongen, zal, zooals ook aan de hand van cijfers uit de practijk kan worden gecon stateerd, ongetwijfeld groote verbeteringen kunnen brengen. Zoo hadden er in 1934 in totaal te Den Helder 95 verkeersongevallen plaats. Vol gens de betreffende publicatie van het Centraal Bureau voor de Statistiek bedroeg dit aantal in 1935 slechts 42, en deze pro- centsgewijze enorme teruggang wordt door de inzenders der gegevens onder meer ver klaard met het feit. dat de politie in 1935 door de ingebruikstelling van een tweede motorrijwiel met zijspan, het verkeerstoe zicht kon uitbreiden. Van 's Hertogenbosch wordt over 1935 vermeld dat in de twee laatste maan den van dat jaar en zeer intensieve con trole werd gehouden op de naleving de verkeersregels. Dienovereenkomstig 1 het aantal verkeersongevallen gedurem deze twee maanden ver beneden het nu toe reeds als „normaal" beschouwde. In Maastricht werd in 1935 de verkeei politie gereorganiseerd waardoor een ie hoogd verkeerstoezicht mogelijk werd. H aantal ongevallen daalde van 179 in lï tot op 119 in 1935. Een vermindering van het aantal ons vallen in Barneveld wordt eveneens een deel aan meerder politietoezicht op verkeer toegeschreven. In verschillende gemeenten voldoet verkeerscontrole intusschen reeds aan Te der te stellen eischen en zal wat dat b trelt niet zoo groote verbetering te verkr gen zijn. Maar dat in het algmeen buiten de bebouwde kommen een ui breiding Van het toezicht op de nalevii van de geschreven en ongeschreven reji van het verkeer dringend noodzakelijk kan ieder weggebruiker dagelijks stellen. Mede op grond van bovengenoemde gevens, aldus de A.NN.W.B., kan aara men -worden dat van een dergelijke breiding een aanmerkelijke daling van thans nog zoo onrustbarend hoog blijvesl ongevallen cijfer het directe gevolg ziin. VOOR WOENSDAG 24 FEBRUARI. Hilversum, 1875 M. VARA.-Uitzending 10.00—1.20 v.m. en 7.30—8.00 VPRO. 8.00 Gram.pl. 9.30 Kookpraatje 10.00 Morgenwijding 10.20 De Flierefluiters en solist. I. d. pauze: Literaire causerie 11,30 Causerie „Mensch en machine" 12.00 I.45 VARA.-orkest cn Gram.pl. 2.00 Voor de Vrouw 3.00 Voor de knderen 5.30 Melody Circle 6.00 Orgelspel en mando line- en guitaarsoli 6.30 De Ramblers 7.00 Vocaal concert 7.30 Causerie „Chris telijk Humanisme" 8.00 SOS-Ber. Berich ten ANP. en VARA.-Varia 8.15 Zang en piano 9.10 Jubileum-uitzending 9.30 Radiotooneel 10.00 Berichten ANP. 10.05 VARA.-Grootorkest en solist 11.00 Causerie „Huwelijksverhoudingen" 11.30 12.00 Gram.pl. Hilversum II. 301 M. NCRV.-Uitzending 6.307.00 Onderwijsfonds voor de scheep vaart 8.00 Schriftlezing, meditatie. Ge wijde muziek (Gr.pl.) 8.30—9.30 Gr.pl. 10.30 Morgendienst 11.00 Orgelspel 12.00 Berichten 12.15 Gram.pl. 12.30 De Gooilanders 2.00 Zang en piano 3.00 Declamatie 3.30—3.45 Gram.pl. 4.00 Pianorecital 5.00 Kinderuur 6.00 Landbouwhalfuur 6.30 Causerie over het Binnenaanvaringsreglement en stoomma chines 7.00 Berichten 7.15 Boekbespre king 7.45 Reportage 8.00 Berichten ANP. 8.15 Geref. Evangelisatie-zangko ren Muziekcorpsen. In de pauze: Causerie „Artisten van het 10-snarig instrument" 10.00 Berichten ANP. 10.05 Schaakcursus 10.2011.30 Gram.pl. Hierna: Schriftle zing. Droitwich, 1500 M. 11.05 Orgelspel II.3511.50 Gr.pl. 12.05 BBC.-Schotsch Leiden en Prof. dr. M. J. A. de Vrijer, idem te Utrecht, praeadviseerende leden; Dr. P. Smit, predikant te Heumen, president; Ds. P. Bokma. idem te Schiedam vice-presi dent; Ds. D. den Breems, em. pred. te 's-Gravenhage, secretaris en adviseerend lid; de predikanten: Ds. J. Barbas te Hen gelo (G.i; Ds, T. G. van Reeuwijk te Am sterdam; Dr. W. H. Weeda te Oosterland <Z.)Ds. K. J. v. d. Berg te Amersfoort; Ds. J. M. Natzijl te Langezwaag; Ds. L. S. v. Zwet te Almelo; Ds. F. Tammens te Oost- wold (Wk.); Ds. A. Veldkamp te Tolbert (Gron.i; Ds. J. W. J. Addink te Heeze; Ds. J. Boonstra te Gieten en Ds. R. Blommaert, Waalsch pred. te Middelburg en de ouder lingen A Sneep te Numansdorp; F. A. v. d. Bosch te Amsterdam: Ch. Hondius te Mid delburg; M. ter Stal te Veenendaal; F. W. C. de Haas te Leeuwarden, benevens Mr. H. J. M. Thijssens, oud-ouderling te 's-Gra- venhage. De Synode zal geen andere zaken dan de hoogleeraarsbenoeming in behandeling ne men. orkest en soliste 12.50 Gram.pl. 1.Ï 2.20 Birminghamsch Hippodrome-orkest -I 3.10 Het Northern Ireland Fanfare-rakel 3.50 Pianorecital 4.20 Vesper 51 Het Mac Arthur kwintet 5.35 BBCf Dansorkest 6.20 Berichten 6.40 Fra| sche causerie 7.00 BBC-Zangers 1 Pianorecital 8.05 Van Phillips en zijnl orkesten 8.35 BBC.-Symphonie-orkestiT solist 9.30 Berichten 9.50 Vervolg coij eert 10.40 Het Bridgewater kwintet 11.20 Harry Evans en zijn Band 11.50 12.20 Dansmuziek (Gr.pl.). Radio Paris, 1648 M. 7.20 en 81 Gram.pl. 12.20 Gevar. concert 11 Zang 1.50 Vervolg concert 2.50 Orkesl concert 4.50 Zang 5.05 en 5.50 dito 4 6.05 Pianorecital 8.20 Vioolrecital 8 Opera „Carmen". Hierna concert. Keulen, 456 M. 5.50 Westduitsch K| merorkest 7.50 Gram.pl. 11.20 roeporkest en solisten 12.35 W. WendJ orkest 1.35 Gevar. concert 3.50 Ws mark orkest 5.45 Trioconcert 6.201" nenkoor 8.05 Fr. Hauck's orkest en s ten 9.50 Declamatie, zang en pianos 10.30—11.20 Willi Martini's orkest. Brussel, 322 en 484 M. 322 M: 121 Gram.pl. 12.50 Salonorkest 1.30 Klei) orkest 1.50—2.20 Gram.pl. 6.20 Saloj orkest 7.20 Omroeporkest 8.20 Kleil orkest 9.05 Literair programma 91 Gram.pl, 9.35 Omroepsymphonieorkest j 10.30—11.20 Gram.pl. 484 M.: 12.20 Gr.» 12.50 Kleinorkest 1.30 Salon-orkest 4 1.502.20 Gram.pl. 5.25 Omroeporkest^ 6.35 Orkestconcert m. m. v. solisten - Omroepsymphonieorkest 9.35 Kleinorte 10.30—11.20 Rob. de Kers' Dansorkest. Deutschlandsender, 1571 M. Pianorecital 8.05 „Denkmaler des 1 fes", rijkszending 8.35 Het Kyffhaiï orkest 9.20 Berichten 9.40 Sportnieuw 10.05 Weerbericht 10.20—11.20 w Glahe's Dansorkest. GEM. RADIO-DISTRIBUTIEBEDRIJF DE R.O.V. RADIO-CENTRALE. Voor Woensdag 24 Februari. Ie programmat lederen dag van 9-!| uur: AVRO, VARA, enz. 2e programma: lederen da? van uur: KRO, NCRV. enz. 3e programma: 8.00: Keulen of diverse 9.50: Keulen 11.20: R. Damnat* - 12.20: Brussel VI. 12.50: Droitwtcn 13.20: Brussel VI. 14.20: Keulen pW Parijs Radio 16.20: Keulen Brussel Fr. 18.20: Londen Re? 1855Weenen of diversen O'tn. ,J Londen Reg. 22.00: Weenen of dive.: 22.50: Berlijn 23.20: diversen 4e programma: 8 00: Brussel VI s 'I Gram.muz. G R D. - 10.35: Droit»?» 11.50: Londen Reg. - 13.35: Droit»®? 14.25: Londen Reg - 15.20: Droit-»» 18.20: diversen olm. 18.35: Brussel 19.35: Droitwich. Wijzigingen voorbehouden. 2-4

Leidsch Dagblad | 1937 | | pagina 14