LE1DSCH DAGBLAD - Eerste Blad Maandag 4 Januari 1937 KERK- EN SCHOOLHIEUWS WEERBERICHT. De positie der landarbeiders Prins Bernhard en het Lippe Detmold-lied. Stadsnieuws Buitenland De strijd in Spanje. RECHTZAKEN De poging tot doodslag te Waddinxveen. SPORT BEURSO VERZICHT MARKT BPffe. RtilCTTïN^f^ F amilie-berichten Met Ingang van heden heeft de auto matiek van „De Farm" aan de Hooigracht 33 een flinke uitbreiding ondergaan, waar door een verwarmde hall is ontstaan, waar in niet minder dan 8 automaten zijn op gesteld. Behalve vele soorten gebak zijn er ook tal van hartige hapjes verkrijgbaar, zooals wild, gevogelte en niet te vergeten., be kers kippensoep. De deelnemers aan den hedenmiddag gehouden optocht werden er allen door de Contactcommissie op ont haald. Gisteravond omstreeks kwart over elf is de 72-jarige mevrouw E. K.L. op de Hoogewoerd bij ihet oversteken van de straat aangereden door een auto, waarvan de bestuurder onbekend is gebleven. De dame viel en bekwam een schouder- en vermoedelijk ook een ribfractuur. De Eerste Hulpdienst vervoerde haar naar het Academisch Ziekenhuis. Bij de Vereeniging voor Mode Vak scholen In Nederland, is voor coupeuse geslaagd mej. M. van Wijk, leerlinge van de Modevakschool (directrice C. H. Lakkie) Hoogewoerd 79A. REGELING VAN DEN KATOENHANDEL TUSSCHEN JAPAN EN AMERIKA. Aan boord van het ss. „Chichibu Maru" zal 8 dezer een Amerikaansche economische missie, bestaande uit zes persoonlijkheden uit de Amerikaansche katoenindustrie, onder leiding van Claudius Temple Murchlson den voorzitter van het Ameri kaansche Katoen-instituut, te Yokohama aankomen. De missie zal besprekingen voeren over de regeling van den katoen- handel tusschen Japan en de Vereenlgde Staten; een JapanschAmerikaansche conferentie zal op 13 Januari worden ge houden in de industrieele katoenclub te Osaka Van Japansche zijde wordt veel waarde aan deze conferentie gehecht; men hoopt dat de Amerikanen gerustgesteld zullen worden, die met bezorgdheid den toene- menden export van katoen van Japan naar de Vereenlgde Staten aanschouwen. De uitvoer van Japansche katoen naar de Vereenlgde Staten bedroeg in 1936 tot eind November 58.825.000 vierkante yard, waarvan 46.792.000 yard gebleekte katoen, terwijl in 1935 gedurende het geheele Jaar 48.337.000 vierkante yard waarvan 37.225.000 yard gebleekte katoen werd uitgevoerd. Barometerstand. Hedenmiddag 3 uur: 769. Medegedeeld door het Kon. Ned, Meteorol. Instituut te De Bildt. Hoogste Stand 775.2 te Muenchen. Laagste Stand 729.7 te Seydisfjord. Verwachting tot den avond van 5 Jan.: Krachtige tot matige Zuidwestelijke tot Zuidelijke, later weer ruimende wind. Zwaar bewolkt of betrokken met waarschijnlijk regen. Weinig verandering in temperatuur. BUITENLANDSCH WEERBERICHT. Medegedeeld door het Kon. Ned. Meteorol. Instituut te De Bildt. In het Zuidoosten van het waarnemings gebied blijft de hooge luchtdruk stand hou den. Het Noordelijk deel blijft onder invloed van depressies, waarvan een secundaire de Iersche kust nadert. Als gevolg van deze luchtdrukverdeeling waaien over het grootste gedeelte van het waarnemingsgebied krachtige tot matige winden uit richtingen, gelegen tusschen .West en Zuid. De lucht is hierbij zwaar bewolkt of be trokken, met plaatselijk regen. De regenval was in het afgeloopen etmaal zwaar in Ierland en langs de Noorsche kust. Blacksod had 22 m.m„ Nordyan 13 m.m. De temperatuur is als gevolg van deze warme Zuidwestelijke strooming vrijwel overal aanmerkelijk boven normaal. In afwijking van het bovenstaande is het in Zuid-Frankrijk, Zwitserland en Zuld- Duitschland over het algemeen windstil met plaatselijk nevel, de temperatuur ls hier om het vriespunt. De bergstatlons in de Alpen melden mooi helder weer met zwakken wind en temperaturen van enkele graden onder het vriespunt. In Midden- Zweden nam de vorst toe. Ook daar is het windstil of waaien zwakke winden. WEERSOMSTANDIGHEDEN HEDENOCHTEND 8 UUR. Parijs: Z.Z.W. wind, 7 gr. C.. betr. London: Z.W. wind, 8 gr. C., motregen. Berlijn: W. wind, 9 gr. C., bew. Marseille: windstil, 1 gr. C., I. bew. Genua: windstil, 9 gr. C. zw. bew. LUCHTTEMPERATUUR. 9 uur voorm.: 5 gr. C. <45 gr. F.). 12 uur 'smidd.; 5 gr. C. (41 gr. F.). 3 uur nam.: 6 gr. C. (43 gr. F.l. HOOGWATERTIJDEN TE KATWIJK ZEE. Voor Dinsdag. V.m. te 7 u. 52 min.; nam. te 20 u. 17 m. LICHT OP VOOR FIETSERS e.a. Maandag: 4.31 n.m. tot 7.39 v.m. MAANS OP- EN ONDERGANG 4 Jan.: op 0 u. 05; onder 10 u. 50. Kamerlid Loerakker spreekt in zijn bond. In de vandaag ln het Bavogebouw te Haarlem gehouden vergadering van den R.K. Landarbeidersbona hield het Tweede Kamerlid-de-heer A. J. Loerakker als bonds voorzitter een inleidende rede, waarin hij verschillende belangTijke zaken aan de orde stelde. Twee redenen zijn er, die dringen tot de nauwste aaneensluiting der katholieke ar beiders, le. om het de organisatie mogelijk te maken haar natuurlijke taak te vervul len en 2e. om sterk te staan tegenover de ondermijnende en vernielende krachten, die de arbeiders weer willen terugdringen naar het tijdperk van volkomen slavernij en hun zelfs hun godsdienst willen ont- rooven. Wij moeten aldus de heer Loerakker in voorwaarden berusten die ver bene den de grens van het redelijke liggen, maar des te krachtiger moeten wij ons dan ook verzetten tegen alles wat naar willekeur zweemt. Ik moet dan ook een woord van protest doen hooren tegen die werkgevers, die elk overleg met de arbeiders-organisa ties weigeren. Maar hoezeer wij het weigeren van over leg ook afkeuren, meer verachting hebben wij voor werkgevers, die in strijd mett elk begrip van goede trouw de door hen afge sloten contracten ontduiken en de nood- positie van de arbeiders misbruiken en hun het hun rechtvaardig toekomende arbeids loon ontfutselen. Even sterk keuren wij het af, wanneer werkgevers zonder noodzaak gebruik van machines maken. Zelfs het geringste stukje arbeidswet voor de landarbeiders bleef tot heden ach terwege, terwijl de kinderarbeid welig als onkruid tiert. Gunstiger staat het t.a.v de maatrege len genomen door dén minister van Land bouw en Visscherij. In aaneensluiting op wat reeds door vorige ministers is gedaan om de landarbeiders tegen willekeur te beschermen, heeft de minister in het af geloopen jaar ook den tuinbouw en sier teelt in de crisis organisatie-beschikking opgenomen. Wij waardeeren dat ten zeer ste. Dergelijke maatregelen zouden er zon der organisatie niet zijn gekomen. Spr. is van meening, dat de procedure eenvoudiger en doeltreffender kan zijn, Indien de minister besloot het sluiten van collectieve contracten verplichtend te stel len, en de reeds gesloten contracten ver bindend te verklaren. Tenslotte waarschuwde spr. hen die aan sluiting zoeken bij de N. P. D. KAN MET KOKENDE KOFFIE OMGETROKKEN. In een perceel aan de Holsholredijkstraat te Den Haag trok gisteren de acht maan den oude W. L. In een onbewaakt oogenblik een pot met kokende koffie om. Het kind bekwam ernstige brandwonden aan armen en borst en werd ln ernstigen toestand naar het R.-K. Ziekenhuis aan het Westeinde vervoerd. Een nadere verklaring. De regeerlngspersdlenst is gemachtigd het volgende mede te deelen: Wegens misverstanden, welke tengevolge van het communiqué van het Algemeen Nederlandsch Persbureau van Zaterdag 2 Januari over het Lippe-Detmoldlled, ln de Duitsche pers zijn ontstaan, ziet Z.D.H. prins Bernhard zich genoodzaakt, persoon lijk het volgende te verklaren. Het A.N.P.-bericht berustte op geen enkele opdracht van prins Bernhard en droeg geen officieel karakter. Prins Bernhard wenschte slechts na het in Duitschland publiceeren van sommige voorvallen elk misverstand voor de toekomst te vermijden en heeft mitsdien verzocht het spelen van het Lippe-Detmoldlied na te laten bij of- ficieele gebeurtenissen, waarbij 't Wil helmus pleegt gespeeld te worden. Dit geschiedde uitsluitend, omdat hij den indruk wil vermijden, dat hij 't Lippe- Detmoldlied ais volkslied te zijner eere beschouwt. Aan het uiten van dezen wcnsch was niet verbonden een verzoek om voor hem slechts bet Wilhelmus te doen hooren en andere volksliederen niet. Prins Bernhard is zeer verwonderd geweest over de interpretatie, welke aan het A.N.P.-bericht is gegeven. Hij wil thans voorkomen, dat in Duitsch land de mare wordt verbreid, als zou hij het Lippe-Detmoldlied beschouwen ais voor hem het Duitsche volkslied te vervangen. (Het Lippe-Detmoldlied is trouwens nog nimmer na het Wilhel mus ten gehoore gebracht). Het spreekt overigens vanzelf, dat prins Bernhard nimmer verzocht heeft het Duitsche volkslied niet te spelen. W. C. BEEREMANS OVERLEDEN. Te Haarlem is op 84-jarlgen leeftijd overleden de heer W. C: Beeremans, een der oprichters van het Nederlandsch Werk liedenverbond Patrimonium. Ook behoorde hij tot de stichters van den Christelijken Opzichters- en Teekenaarsbond, welke la ter werd omgezet in de Nederlandsche vereeniging van Christelijke technici. De heer Beeremans was ridder in de Orde van Oranje Nassau. De teraardebestelling zal Woensdag plaats vinden om 12 uur op de algemeene begraafplaats te Haarlem. DOOR AUTO GEGREPEN EX GEDOOD. Vanochtend ls op den straatweg En schede—Haaksbergen. nabij Haaksbergen, de 70-jarige G. Wigjam, een verpleegde uit een oude mannenhuis, toen hij plotseling den weg over stak, door een auto gegre pen en op slag gedood. W. was een zon derling die tal van jaren alleen in een eenzame plaggenhut op de heide heeft ge woond. UIT NED. OOST-INDIE. OVERSTROOMINGEN IN DE VORSTENLANDEN. BUITENZORG. 4 Jan. (Aneta). De gou verneur van Solo seinde 2 Januari: door voortdurende regens hebben op verschil lende plaatsen overstroomingen plaats ge grepen In het regentschap Soerakarta zijn 16 kampongs en dessa's overstroomd. Het bandjirwater staat 2'/j meter hoog. Er wordt voedsel verstrekt. In het regent- sohap Katen zijn verschillende dijken doorgebroken. Het verkeer naar Bajat is gestremd. In de onderdistricten Bajat, Tjawas, Karangdowo. Djoewurung en Wonosari staan langs de rivier Bengawan, gedeelten onder water. Langs die rivier staan de sawah's drie meter onder water. Een groot oppervlak van de beplante sawah's ln de onderdistricten Tjawas en Karangdowo moet als verloren worden be schouwd. Tot dusverre zijn geen berichten binnengekomen omtrent persoonlijke onge lukken of vee dat verdronken is. Het regentschap voorziet in de verstrek king van voedsel. De omvang van de schade kan nog niet worden vastgested. AANBESTEDING. Ged. Staten van Zuid-Holland hebben heden aanbesteed: het onderhouden van de wegen Leiden—Oude Wetering (ged. LeidenNieuwe Wetering). Leiderdorp— Aardam (ged. LeiderdorpHeerenweg) Rijnbrug— Alphen RijnsaterwoudeHaar lemmermeerpolder (ged Alphen—Rijnsa terwoude en de Van der Valk Boumanlaan te Woerden. Laagste Inschrijvers waren A. van Halem en I. doornik te Leiden voor f. 14.670. 6000 Italiaansche militairen aangekomen De „Daily Herald" meldt uit Gibraltar, dat in de beide laatste dagen meer dan 6000 man Italiaansche troepen, met kader en voorzien van volledige oorlogsuitrusting, door Italiaansche oorlogsschepen in Spanje zijn aan land gezet. De correspondent verklaart, dat dit sen- sationeele nieuws hem uit volkomen be trouwbare bron te Sevilla heeft bereikt. Hij noemt het bericht des te verrassender, daar men algemeen geloofde dat Mussolini zich uit het Spaansche avontuur terugtrok. De Itallaansdhe oorlogsbodems waren ter reede van Cadiz voor anker gegaan. De 6090 soldaten werden met stoombarkassen aan wal gebracht. Deze 6000 man staan onder bevel van een generaal, die wordt bijgestaan door officieren van zijn staf. Nadat zij op de kade waren opgesteld, werden deze troepen naar Sevilla gediri geerd, waar hun officieren in overleg tra den met den generaal der nationalisten Queipo de Llano. Eén groep bestaat uit oud-strijders uit den Abessijnschen oorlog. Zij laten niet na te pochen, dat zy in Spanje wei een ge makkelijke overwinning zullen behalen. Het Italiaansche ministerie voor pers en propaganda geeft echter een besliste te genspraak. Van het front. In een officieel communiqué der regee ring wordt medegedeeld, dat aan het Gua- darrama-front de regeeringstroepen zich meester hebben gemaakt van Almadrones na drie dagen van feilen strijd. De natio nalisten sloegen op de vlucht en lieten tal rijke dooden en gewonden achter. De regeeringstroepen maakten zich verder meester van het dorp Abaneres. Vanuit Brunete zijn de nationalisten gis teren overgegaan bot een aanval in Noord- Noordwestelijke richting. De aanval werd voorbereid door een hevig artillerievuur. Tegen den middag waren de troepen drie kilometer opgerukt in de riohting van Majadahonda In den avond duurden de gevechten nog voort. Tegen den avond maakten de nationa listen zich meester van het dorp Villa Franca del Castillo, drie kilometer ten wes ten van Majadohonda. De aanvallende troepen zijn in het centrum van hun front ongeveer zeven kilometer opgerukt. De troepen, die het gebied verdedigen, maken deel uit van de internationale bri gade. Zij verdedigen het gebied voet voor voet met behulp van tanks. Doordat de nationalisten drie dorpen bij Majadohonda hebben bezet, liggen de wegen tusschen Madrid en het Escorial onder hun vuur. De aanval wordt door veel materiaal gesteund Het doel is het gebied ten oosten van het Escorial tc bezetten. Nog een schip buitgemaakt. Officieele kringen te Londen hebben vanochtend bevestigd, dat het Spaan sche stoomschip Marta Junquera door den Duitschen kruiser Koenigsberg in beslag is genomen. Mexicaansch embargo op oorlogs materiaal voor Spanje. De Mexicaansohe minister van buiten- landsche zaken heeft tegenover den zaak gelastigde der Vereenigde Staten spontaan medegedeeld, dat Mexico de verscheping van oorlogsmtaeriaal. vliegtuigen inbegre pen, afkomstig uit de Vereenigde Staten en bestemd voor Spanje, zou verbieden. Niettemin zijn zes door een Amerikaan sche maatschappij gekochte vliegtuigen, welke, naar men zeide, bestemd waren voor den dienst Mexico-Acapulco en andere luchtlijnen langs de kust van den Stillen Oceaan, te Tejeria bij Vera Cruz aangeko men, waar zij werden gedemonteerd om met de „Motomar" te worden verscheept. Ambtenaren der Spaansche ambassade verklaren, dat het hier handelsvliegtuigen betreft en niet oorlogsmateriaal. Op verzoek van den consul van Spanje zijn drie officieren van de Motomar ge arresteerd. die in de militaire strafgevan genis zijn opgesloten totdat het schip zal vertrekken. De officieren verzekeren dat zij niet gedeserteerd zijn. Zij zouden het schip hebben verlaten met de bedoeling zich naar Mexico te begeven om er de be scherming in te roepen van een buiten- landsch gzantschap, daar er oneenigheid was ontstaan tusschen hen en de beman ning. GAAT MEVROUW SIMPSON NAAR WEENEN? Baron Wintorr is op weg van Weenen naar Cannes met geloofsbrieven van den hertog van Windsor. Op een vraag van journalisten verklaarde hij, dat het doel van zijn reis was mevrouw Simpson naar Weenen te begeleiden. Naar de ..Intransigeant" meldt ls de her tog van Windsor voornemens in Mei van dit jaar te Weenen ln het huwelijk te tre den. Hii heeft den wensch te kennen ge geven. dat de plechtigheid niet ODer.baar za) zijn en slechts door enkele vrienden van het bruidspaar za) worden bijgewoond Verdachte veroordeeld tot 1V2 jaar gevangenisstraf. De Rotterdamsche rechtbank deed uit spraak in de zaak tegen den 29-jarieen zwerver J. C. van der L geboren te Leiden, gedetineerd die op 5 October van het vorige jaar te Waddinxveen den kapper L. J. Schalkwijk in diens scheersalon met een mes had bedreigd en daarna den burge meester van Waddinxveen. die op het lawaai kwam toesnellen een vuistslag In het gelaat had toegediend en zich bij zlin arrestatie tegen den veldwachter had ver zet. De rechtbank veroordeelde den ver dachte overeenkomstig den eisch tot een gevangenisstraf van een jaar en zes maan den. 'J f -■r TE VEEL HARING INGEVOERD. Men zal zich herinneren, dat eenigen tijd geleden een aantal Scheveningsche rseders wegens overschrijding van de con tingenten haring, welke mochten worden binnengebracht, door den Haagschen kan tonrechter, en in hooger beroep door de rechtbank, tot geldboeten waren veroor deeld, met verbeurdverklaring van het te veel ingevoerde. De reeders zijn daarop ln cassatieberoep gegaan bij den Hoogen Raad, voor welk college mr. S. van Oven een aan tal cassatiemiddelen toelichtte. Thans heeft de Hooge Raad het vonnis van de Haagsche rechtbank vernietigd en de zaak verwezen naar het gerechtshof te T-Gravenhage. PREDIKBEURT. LEIDEN. Geref. Gemeente (Nieuwe Rijn): Dins- dagnam. 8 uur, ds. Lamain van Rotterdam. De visscher, die het gewicht van eiken visch wilde weten, zelfs al viel de visch er af. KORFBAL. MORSCHKWARTIER-VICUS ORIENTIS III Morschkwartier heeft één invaller. Direct ontwikkelt zich een vlug aanvalsspel aan weerszijden en na 20 minuten weet V O. den korf te vinden. Dat is M.K. te erg en zij zet haar aanval aan het werk, maar deze wordt zwaar gedekt en door pech achter volgd. Eindelijk heeft H Kantebeen met een mooi schot succes, 1 1 Na mooi samenspel en een misvers'and in de M.K.- verdediging is de stand 2—1. waarna de rust ingaat. Na de pauze hetzelfde spel, maar gedoelpunt wordt er niet meer. De scheidsrechter leidde goed. VOETBAL. MORSCHKWARTIER III—TONA IV 4—0. Morschkwartier blijkt met negen en Tona met 8 man te zijn. Rust 10 voor Morsch kwartier. Na de pauze weet Morschkwartier nog drie doelpunten te maken, tegen den wind in, zoodat Tona dezen wedstrijd weer verliest en vaster op de laatste plaats komt te staalt De scheidsrechter leidde goed. AMSTERDAM, 4 Jan, De berichten omtrent de politieke ver wikkelingen in Spanje en alles wat daar mede verband houdt, werden door de beurs alleen voor kennisgeving aangenomen. De stemming was bij de opening bepaald vast er. slechts enkele aandeelensoorten vorm den hierop een uitzondering. Later op den middag evenwel kreeg het aanbod hier en daar de overhand, waarschijnlijk in ver band met winstnemingen, zoodat een in zinking plaats vond, doch desniettemin konden tal van aandeelen een behoorlijke koerswinst boeken. In de eerste plaats werd de aandacht getrokken door de sui- keraandeelen, die wederom druk verhan deld werden. H.V.A., Javaculturen, Nlzu's en diverse andere soorten werden belangrijk hooger afgedaan, hetgeen klaarblijkelijk verband hield met de berichten omtrent nieuwe be langrijke afdoeningen sedert de intrede van 1937. De aandeelen in Indische cultuurbanken werden eveneens hooger genoteerd; toen de beursstemming eenigszins verzwakte kregen ook de meeste suikerfondsen een klein verlies te boeken, waarmede echter de aanvankelijk behaalde koerswinst geens zins verloren ging. Van de industrieelen onderscheidden Philips aandeelen zich door een koerswinst van een twintigtal procent. Een directe ooi-zaak was hiervoor niet aanwezig, doch de beurs slaat de winstmogelijkheid van het Philips-concern blijkbaar hoog aan. De hoogste koersen konden echter niet gehandhaafd blijven. Unilévers waren prijshoudend en eveneens kon dit worden gezegd van Aku's. In dgn scheepvaarthoek ontwikkelde zich een vrij opgewekte handel, vooral in de Indische Lijnen, waarvan de koersen meerendeels hooger kwamen te liggen. Tabakken hadden een kalm voorkomen, Sumatra-aandeelen werden meerendeels wat hooger afgedaan. Petroleumfondsen werden op kleine schaal verhandeld. Koninklijken waren aanvankelijk goed prijshoudend, doch liepen later op den middag een kleinigheid terug. De Ameri kaansche soorten bleven gemakkelijk op peil. Rubberfondsen hadden een gedrukt voorkomen, hetgeen duidelijk werd weer spiegeld door Amsterdam rubbers, die meerdere procenten verloren zagen gaan. De ongeanimeerde tendenz moest op reke ning worden gesteld van de reactie der rubberprijzen te Londen, in verband met berichten dat de internationale rubber- regelingscommissie stappen wil nemen om een grooteren uitvoer van rubber door de productielanden vooral in de eerste helft van dit jaar, te bevorderen. De beleggingsmarkt had een rustig voor komen. In de koersen kwamen geen noe menswaardige veranderingen voor. Ame rikaansche Shares trokken slechts geringe attentie. De geldmarkt bleef ruim. WISSELKOERSEN. Londen 8.96'/:. Berlijn 73.47. Parijs 8.52'/j, Brussel 30.82'/!. Zwitserland 41.97 Kopen hagen 40.02'/!. Stockholm 46.20 Oslo 45.05, New York 1.82 5/8, Praag 6.40. Prolongatie 11/4; Part. disc. 5/8; Daggeld - Registermarken 34 3/16; Crediet Sperr- marken 16 1/2; Effectensperrmarken 15 1/2; Reismarken 47 1/2; Bankpapier 39 3/8. AMSTERDAM, 4 Januari 1936. Ter vee markt aangevoerd: 433 vette koeien prijzen le kwal. 6270, 2e kwal. 5460, 3e kwal. 4853 per K.G.; 85 melk- en kalf koeien 160210 p. stuk; 99 vette kalveren 2e kwaL 6068 ,3e kwal. 5058 per K G. levend gew. 74 nuchtere kalveren 711 p. stuk; 67 schapen 2026 p. st.; 576 varkens, vleesch- varkens, wegende van 90—110 K.G. 53—54, zware varkens 5152. vette varkens 5051 per K.G. slachtgewicht. ROTTERDAM, 4 Januari 1936. Aanvoer totaal 2432; vette runderen 595, vette kal- ren 249, nuchtere kalveren 6, schapen en lammeren 1020. varkens 562. Prijzen p. K.G. vette koeien le kwal. 62, 2e kwal. 55, 3e kwal. 40—47; vette ossen 59, 53, 4448; vette kal veren 95, 85. 6575; varkens (levend gew.) 47,46, 44; schapen 45, 38, 29; lammeren 48, 39. 28. Prijzen per stuk: schapen le kwal. 24, 2e kwal. 16, 3e kwal. 12; lammeren 20, 17, 10. Heden nam de Heere van onze zijde weg, in de Hope des Eeuwigen Le vens, na een langdurig, geduldig gedragen lijden, onze geliefde Mbeder, Be huwd- en Grootmoeder, HENDERIJNTJE VAN ELSWIJK, Weduwe van G. M. LANGHOUT, in den ouderdom van 67 jaar. De Heere trooste ons in dit smartelijk verlies. Uit aller naam: Familie LANGHOUT. Wcubrugge. 2 Jan 1937. Middelweg 1. 4671 3—1

Leidsch Dagblad | 1937 | | pagina 3