Uit de Omstreken „N0VA"-BI0SC00P New-York—San Fransisco LEIDSCH DAGBLAD - Derde Blad Donderdag December 1936 Wij handhaven U handhaaft EPSKAMP - KATWIJK, VOORSTRAAT 4 - TELEFOON 340 Katwijk aan Zee Nieuwjaarsdag Voorstellingen om half 3 en 8 uur De kolossale Vliegfilm OUD- en NIEUWJAAR FEESTKLOKKEN THIJS IJS EN DE BO Auto over den kop geslagen. 'AALSMEER. Eere-lcden der C. A. V. Wegens hun belangrijke diensten aan de Coop. Ver. „Centrale Aaslmeersche Vei ling" bewezen, zijn de belde oud-voorzit ters, de heeren Jb. Alderden Dz. en M. Harmsen, op voorstel van het bestuur tot eere-leden dier organisatie benoemd. Jaarverg. Veiling „Bloemenlust". De Coöp. Veillngsvereeniglng „Bloemen lust" hield haar algemeene vergadering. Wegens ernstige ziekte van den voorzitter, den heer J. v. d. Meer Pz., berustte de lei ding bij den heer A. Barendsen. Deze wenschte den heer v. d. Meer een algeheel herstel toe. De wnd. voorzitter las dan de rede voor, welke v. d. Meer op schrift had gesteld. Dankbaar was het bestuur voor den steun, welke de regeering aan de bloemis terij had willen verleenen, doch niet vol daan. Toch was ér veel reden om op het afgeloopen jaar met voldoening terug te zien: de veillngomzet ging belangrijk om hoog, terwijl de bloemisten steeds meer gaan Inzien, dat zij het systeem van een zijdige cultures moeten loslaten. Met de nieuwe cultuur van b.v. Amerikaansche anjers, werden soms heel goede financieele resultaten verkregen. Gewezen werd op de Koninklijke belangstelling, welke herhaal de malen voor de bloemisterij alhier bij verschillende gebeurtenissen mocht gecon stateerd worden. Voorgesteld werd een tweetal felicitatie-telegrammen te verzen den, één aan de Koningin en één aan Prinses Juliana en Prins Berhard. Met den wensch, dat de eendracht ln „Bloemen lust" tot in lengte van dagen bestendigd mocht blijven, werd besloten. Door den heer Menslng werd de redactie gelezen van de twee naar de Kon. Familie te verzenden telegrammen, waartoe met applaus besloten werd. De secretaris, de heer G. H. van Iterzon, las de notulen, die vastgesteld werden, Als bestuursleden werden herkozen de heeren C. v. Leeuwen Jz., J. v, Ouwerkerk en C. Wegman Bzn. In de plaats van den heer D. Jongkind Mz,. die als commsisarLs aftrad en niet herkiesbaar was, werd gekozen de heer J. C. de Jong. Het bestuur stelde voor, aan het pl. Tuinders Crisiscomité een subsidie van f. 4000 te verleenen voor het Jaar 1937. De voorzitter, alsmede de heer Mensing, hielden een warm pleidooi om de subsidie toe te kennen; daarmee wordt de grootste nood gelenigd der allerarmste kweekers. Meerdere leden voerden over deze zaak het woord; tegenstanders van het voor stel meenden, dat de regeering in dezen een plicht had, anderen waren echter over tuigd, dat leden van dezelfde organisatie elkaar moesten steunen. Hierna werd tot mondelinge stemming overgegaan, met tot resultaat, dat het be stuursvoorstel werd aangenomen met 287 stemmen voor, 16 tegen en 12 blanco. Op voorstel van het bestuur werd het veilingspercentage voor 1937 voorloopig be paald op 7°/o. De voorzitter deelde mede, dat den leden over dit Jaar l'/o van hun veillngpercen- tage zal terugbetaald worden. Na rondvraag volgde sluiting. BENTHUIZEN. Onder toezicht van den Ned. Herv. Kerkeraad is alhier een knapenvereeniging opgericht voor den leeftijd van 12 tot 16 jaar, genaamd „Het Mosterdzaadje". Het bestuur werd als volgt gekozen: J. Mets Pz., secr.; M. Slootmaker, penningm.; J. Have naar, alg. adjunct. KATWIJK AAN DEN RIJN. Uitvoering der St. Josephgezellen. De afd. Tooneel der St. Josephgezellen- vereeniglng gaf, mét medewerking van en kele dames als gasten, een uitvoering ln het parochiehuis. Pastoor Hesp opende als voorzitter der Gezellenver., waarna de spe lers het kluchtspel „Gebroeders Kalkoen", opvoerden. Dit stuk is van het begin tot het einde spannend en voldoet ieder. De rollen waren bijna alle in goede handen; van de hoofdrollen was dit zeker zoo. Het publiek gaf meermalen door daverend ap plaus te kennen dankbaar en tevreden te zijn. Door het enorme succes, behaald met het bovengenoemde stuk, moest het na- giftje „Huwelijkscandidaten", wel wat erg inboeten. Het was lntusschen tegen mid dernacht eer het einde kwam en pastoor Hesp een dank- en slotwoord sprak. Vol daan ging men huiswaarts over hetgeen de tooneelisten onder leiding van den heer v. d Marei en met den heer Hoppezak als gTimeur hadden gepresteerd. De collecte, gehouden voor het vieren van de feesten ter gelegenheid van het huwelijk van H.K.H. Prinses Juliana en Z. D. H. Prins Bernhard heeft opgebracht f 42,43'/!. Naar wij vernemen, gaat de heer G. van Beelen binnen enkele dagen den dienst der posterijen verlaten om voorloopig wachtgelder te worden. Bij den tegen- woordtgen hulpbesteller zal dan een tweede hulpbesteller worden benoemd, zoodat de dienst geen wijziging zal ondergaan. KATWIJK AAN ZEE. Verslag der Visscherijschool. Aan het verslag der Visscherijschool wordt het volgende ontleend: De school was het afgeloopen Jaar we derom zeer druk bezocht. Stemt eenerzijds deze groote belangstelling tot voldoening, anderzijds zal de slechte toestand in het bedrijf, waardoor velen geen plaats kun nen vinden, aan deze toeloop niet vreemd zijn. De examenklas werd den vorigen cur sus bezocht door 42 personen. Aan het examen voor stuurman od stoomzeevis- •vhersvaartuigen werd deelgenomen door 13 personen, waarvan 12 zijn geslaagd. Een hiervan deed tevens examen voor stuur man zeilzeevlsschersvaartuigen. Voor het (ramen van machinist op stoomzeevis- schersvaartuigen werden aanvankelijk 3 Personen opgeleid. De redenen dat niet alle leerlingen van deze klas aan een examen deelnamen waren o.a. dat een 4-tal te jong waren, 2 werden ziek, 14 kregen vaart of werk en meenden in dezen tijd zulks al lereerst te moeten laten gelden. Aan den motorcursus werd door 38 per sonen deelgenomen. Aan het examen dat de eerste week van Mei onder toezicht van den heer Ages, lid van de examencommis sie voor machinisten ter Koopvaardij, als Rijksgedelegeerde, werd afgenomen, na men 12 personen deel, waarvan 10 slaag den. De redenen van niet deelnemen gol den voor dezen cursus ongeveer in dezelf de verhouding als bij de examenklas. Bo vendien kunnen sommige leerlingen in één cursus de stof niet voldoende leeren be- heerschen. De voorbereldingscursus werd door 32 personen gevolgd. Bij het eind-examen werd aan 7 leerlingen die hierbij de hoog ste cijfers behaald:n een e°tuigschrift uit gereikt. De Cursus in werd door 37 per sonen bezocht. Even-'s vorige jaren wa ren de leerlingen verdeeld in twee groenen: beginners en al min of meer gevorderden. De brei- en boetschool werd door 75 leer lingen bezocht. Het onderricht in schie mannen, boeten en breien aan de leerlin gen der examenklas werd ook daar we derom gegeven. Bij herhaling deed de on gunst der tijden zich gevoelen door gebrek aan werk. Moeten allen die op een of an dere wijze aan deze nuttige Instelling steun kunnen verleenen, bedenken aan 't airecte belang voor het bedrijf hiervan, vooral nu aan boord geen gelegenheid meer wordt gevonden, om dit onderricht te geven. Groote belangstelling bestond voor den cursus voor radiotelefonist, waarvoor de Mij. Radio-Holland wederom bereidwillig haar medewerking verleende. Het onder wijs werd door 42 personen korter of lan ger tijd gevolgd waarvan er 23 aan het examen deelnamen en 22 het certificaat be haalden. Het onderricht In de internationale be palingen ter voorkoming van aanvaringen op zee werd door 316 personen gevolgd. Aan het examen werd door 251 personen deelgenomen (waarvan sommigen meer dan éénmaal). 248 personen behaalden een cer tificaat. De examens werden telkens door den heer J. H. Götz, lid van de examen commissie voor stuurlieden ter Koopvaar- diik. als rijksgedelegeerde bijgewoond. Verder werd nog onderricht gegeven ln het seinen en opnemen van morseteekens op gezicht en gehoor, welk onderricht door 3 personen regelmatig werd gevolgd. Op 18 April werden door hen proeven van be kwaamheid afgelegd, onder toezicht van den heer Meerburg, voorzitter var. het schoolbestuur, en een bewijs uitgereikt, 'ermeldende het aantal teekens (3540) door elk per minuut geseind en oogenomen De school was van 1 Juni tot 2 Dec. ge sloten en in verband met het late uitblij ven van een deel der haringvloot, waren deze maand nog niet alle afdeellngen dicht bezet. Verder wordt in het verslag dank gebracht aan verschillende motorfabrikan ten als N.V. Industrie en Kromhoutmoto- renfabrlek wegens het in bruikleen afstaan van motoren, terwijl de nagedachtenis van dokter Eikelenboom waarin de school een goed leeraar in E. H. B. O. en verbandleer verloor, wordt geëerd. Zijn lessen worden zoowel op de school als op de schepen nog wel eens besproken. Met vermelding van de laatste mutaties- leerkrachten eindigt het verslag. DE GROOTSTE VLIEGFILM OOIT VERVAARDIGD DOOR PARAMOUNT. Toegang 14 jaar. VISSCHERIJSCHOOL KATWIJK AAN ZEE. Gelegenheid tot aanmelding aan de school, lederen werkdag van 10.3011 uur v.m. en 7 uur nam. - Opleiding voor de diploma's van stuurman, schipper, machinist en motordry ver; benevens voor de certificaten van uitwijken en radio-telefonist. - In de avonduren voorbereidingscursus (voor jonge ren) en Engelsch. 4524 in 1937 zoowel als ln 1936 KWALITEIT. Uw oude goede gewoonte, door Uw Winkelier ons GESORTEERD BANKET te vragen. 4535 (een fijn zandkoekje) per pond 50 cent met een luxe zakje BRUIDSSUIKERS van 1 ons gratis. EN GROS: FIRMA H. VAN TONGEREN KATWIJK AAN ZEE. „BONTE AVOND" TEN BATE DER ORANJE-VEREENIGING. Overdracht van een nieuw vaandel. Meermalen ls gebleken dat hier feesten door heeren georganiseerd, buitengewoon gezellig verliepen. Nu hebben de dames bewezen, dat zii voor de heeren wat de voorbereiding van een „bonte avond" be treft. niet behoeven onder te doen. Integen deel: is er één avond die nog lane in de herinnering zal achterblliven. dan ls het wel deze geweest! Mevr. Woldrlngh v. d. Hood met haar staf van dames heeft een groot succes geboekt. Er was hard gewerkt om de zaal in hotel du Rhin een feestelijk aanzien te doen verkrijgen. De groote ruimte was met witte netten bekleed; ook het tooneel was met bruine en witte netten gedrapeerd, waarbij het vlaggedoek een groote rol speelde. Het dames-comité dat voor de draperie gesteund werd door den heer Taat. komt daarvoor een compliment toe. Burgemeester mr. W J. Woldrineh v. d Hoop sprak het openingswoord. Hti wees op de verscheidenheid van dezen bonten avond, 't Blijkt wel. aldus spr.. dat wij de Orantevereenging een warm hart toedra gen. Zij wil hulde brengen aan het Oranje huis. Talrijke burgers en burgeressen ziln opgekomen en er is ook een beroep gedaan op de jeugd. Deze avond zal vooral voor de leugd een gewichtige gebeurtenis zlin. De indrukken vervluchtigen zoo spoedig, maar déze zullen blijven! Spr. merkte op. dat er nooit zóó intens medegeleefd is met het Koninklijk Huis als thans. Hil hoopte, dat het energieke be stuur van de Oranje-vereenlging nog lange jaren zal mogen voortgaan om feesten t.e organiseeren. Het Huis van Oranje heeft dagen van rouw gehad maar beleeft nu dagen van vreugde. Spr hoopte, dat het lange jaren zóó zal blijven. Onder de re- eeering van het Huis van Oranie hebben wü. wat gezag en vrijheid betreft, nooit te klagen gehad. Dit mag wel gewaardeerd worden! Spr eindigde met een „lang leve het Koninklijk Huis!" .wat allen beant woordden met een een driewerf „Hiep. hiep hoera!" Hierna werden staande 2 couplet ten van het Wilhelmus gezongen. Verkooping. Ten overstaan van notaris J. K C. Mat- thljs had in.Casa Cara de openbare verkoop bii afslag plaats van eenige nerceelen. Perc. 1 Tramstraat 71 in bod op f. 1675 en perc. 2 Tramstraat 71a ln bod op f. 1500 werden gecombineerd op f3175 en niet afgemijnd Perc. 3 Fockstraat 19 in bod op f. 2800 niet afgemijnd. Perc. 4 Stengelin- straat 25 in bod op f. 1850 afgemijnd op f. 24 door P. van Rijn Perc. 5 Van der Vegt- straat 3 in bod op f. 1509 niet afgemilnd. Perc. 6 Hldweg 4 In bod op f. 2200 afgemijnd op f. 350 door Joh. Verloop. Perc. 7 Mich, de RuUterstraat 44 in bod od f. 2000. afge milnd op f. 50 door IJsbr. van Dijk. By de wisseling van het jaar 4509 Dan wenschcn we elkaar Veel voorspoed en geluk. Daarnaast verlichting uit den druk Wü sluiten ons bij deez' wenschen aan Dat het onze Cliënteele, ja allen, (goed mag gaan, En voegen hierbij den goeden raad Dat men in 1937 weer naar EPSKAMP gaat Voor de verzorging van het haar Dan komt U BILLIJK en VAKKUNDIG (klaar. RECLAME-PERMANENT f.2.- SUPER LUX (DE WAARBORG VOOR UW HAAR) f. 3.50 6. 't Duizelde vriend Thys een oogenbllk; hy kreeg dan ook een groote schrik als hier spinnen zyn, die de kabouters vangen en hen in hun webben hangen, konden zij ook Dickie wel eens zoo •behandelendus mag het ventje hier in geen geval alleen gaan wandelen. Dickie had al voor 'n minuut of tien ginds zoo'n monster-spinne- web gezien; heel nieuwsgierig was hy er toen heengegaan, maar ge lukkig bleef hy er een eind vandaan en kwam er niet aan. 't Liep dus allemaal goed af, maar 't was geen wonder dat het Th'Js een hartklopping haast gaf! „Dlck", sprak hy, „het ls een rare toestand hier; doe mij een plezier en blijf dicht by me loopen; dan gebeuren er geen ongelukken, naar 'k wil hopen!" Hierna volgde afwerking van het zeer gevarieerd programma. Zeer verdienstelijk maakte zich weer het strijkorkest onder leiding van den heer L Haasnoot. Aardig was de rondedans door een aan tal jonge meisjes in mooie costuumpjes vertoond. Onze bekende tenorzanger de heer A. den Hollander zong voortreffelijk een tweetal liederen, gevolgd door een mooi duet van de dames mej Roelofs en mevr. van der Wijden. Het feeërieke nummer „Vllndertjesspel" werd gebisseerd. Groot succes had het „Vlaggentableau". Tal van dames in Kat- wi.tksch costuum en veie meisjes ln fraaie toiletjes, allen met vlaggen rijkelijk ge tooid. zongen een toepasselijk lied met het oude eenvoudige vaandel der Oranjever- eeniglhg in het midden. Dan werd door mevr. Woldringh v. d. Hoop het prachtige nieuwe vaandel, ver vaardigd in Den Haag. onthuld. Op het warm aandoend donkerblauw staat het Wapen van Katwijk en in gouden letters: ..Oranlevereeniging Katwijk aan Zee". In de vier hoeken symbolen een staande leeuw, een gouden kroon, een hoorn en een oranjetak. Het goud in het vaandel is niet gespaard. In één woord een schitterende aanwinst voor de Oranjovereeniging! Mevr Woldringh v. d. Hoop sprak de hoop uit. dat het wandel een symbool zal zijn van de verknochtheid aan ons geliefd vorstenhuis. De muziek speelde nu: Gti schitterende kleuren enz. De voorzitter der Oranjevereeniging. de heer J. Volbeda dankte mevr. Woldringh v. d Hoop voor de bijzondere keuze voor haar ontwerp. Het vaandel glinstert en schittert van goud. Wii hopen, a'dus spr. dat wii u mèt den burgemeester nog vele jaren hier mogen hebben! Namens het bestuur dankte sDr. alle dames, die medewerkten, waarna gezongen werd een .Lang zullen ze leven". De dames mevr Lodder en mevr. Berg man hielden een boertige samenspraak. De nabootsing van Jacob Hamel met zijn Avro-kinderkoor, sloeg ook enorm inl Tot slot een alleraardigste „Klompendans", eveneens een succesnummer! Mevr. Lodder dankte alle medewerkenden. Deze bonte avond, gegeven voor het a s. Oranlefeest, heeft geen cent onkosten, alles kan schoon naar de kas van de Oranjevereen. gaan. Na een verloting sprak de heer J. Volbeda een dankend slotwoord. Duidelijk is geble ken, dat de Oranjeliefde diep in het hart der Katwijkers zit. De plannen der ver- eeniging kunnen nu uitgewerkt worden. Met een ..Leve de Koningin en het Vor- stellik Bruidsnaar" werd deze gezellige en drukbezochte „bonte avond" tegen mid dernacht beëindigd. NOORDWIJKERHOUT. Vergadering „Eensgezindheid". In hotel „Gouwenberg" vergaderde de tuindersbond „Eensgezindheid". De voorzitter, de heer L. Heemskerk opende en bedankte voor de zeer groote opkomst. De heer L. M. van Noort las de notulen. De heer V/. v. d. Weyden bracht een uit voerig verslag uit van de gehouden vei lingen, gedurende het zomerseizoen. De uitkomst was veel beter dan die in 1935 en ook de aanvoer was grooter In 1936 werd geveild voor f. 94.880 en in 1935 voor f. 89.000. Met vereende krachten zullen de veilingen steeds belangryker kunnen wor den. De drie aftr. bestuursleden werden by accl. herkozen, n.l. de heeren W. v. d. Weyden, H. Granneman en P. Bekkers. De heer A. Geerlings zou gaarne zien, dat de zakken goedkooper genoteerd wer den. Dat zal echter niet gaan, daar de heer L. M. v. Noort juist na informatie vernam dat de jute-zakken in prys ver hoogd zyn. Ingekomen was een schrijven van den tuinder J. Duivenvoorden, inzake zyn ge leden verlies van f. 300, wat voor hem een heel kapitaal ls. Zooals hier algemeen be kend ls, betaalde het veilingsbestuur aan zyn twintig-jarige dochter f. 300 uit voor geleverde producten. Op weg van het vei lingsgebouw no'r buis liet zij het ontvan gen bedrag in bankpapier uit haar tasch waaien. Twee eerhjke Noordwijkerhouters vonden f. 50 terug, en nu kan J. Duiven voorden de overige f. 250 in zün bedryf niet missen. Na bespreking met leden en bestuuf werd besloten om hem als tegemoetkoming f 150 uit de kast te verstrekken, wat met groote dankbaarheid werd vernomen. Hierop sluiting. Het nationaal kinderfeest, ter eere van het vorstelijk huweiyk, zal alhier ge houden worden voor alle scholen op 11 Januari as. De jongedames R. Rietvink en G, v. Rheenen hadden het genoegen f. 26.55 af te kunnen dragen aan „De Macht van 't Kleine" te Heemstede. OEGSTGEEST. Drie gewonden. Op den Rijksstraatweg tusschem „De drie witte Palen" en „De Slaag" slipte hednmorgen te ongeveer 9 uur, tengevolge van de gladheid van den weg een perso nenauto, komende uit Amsterdam en rij- dende naar Den Haag. De auto sloeg hier. by driemaal over den kop. In den wagen zat de fam. v. Duyn uit Amsterdam, be staande uit den heer en mevr. v. D. en htm beide dochtertjes. Drie hunner werden ge wond. De heer v. D. die zelf chauffeerde bleef ongedeerd, zyn vrouw echter werd ernstig gewond en klaagde over hevige rugpijnen. ZU werd op advies van den dokter, die spoedig ter plaatse was, ter observatie naar het Acad. Ziekenhuis te Leiden vervoerd, evenals een der dochter tjes, die een ernstige wond aan het hoofd had bekomen. Haar zusje had diverse snij- wonden gekregen. De auto werd totaal vernield. SASSENHEIM. Vergadering Het Groene Kruis In „Het Bruine Paard" vergaderde de afd. Sassenheim der Z. H. Ver. „Het Groene Kruis". De opkomst was matig. Na een openingswoord van den voorz., dr. P. ie Grand werden de notulen gbedgekeurd. waarna werd medegedeeld, dat door de gemeente de subsidie was verhoogd. Deze bedraagt voor 1937 f. 200.—. De ingekomen stukken werden voor kennisgeving aange nomen. De heer C. Oudshoorn bracht ver slag uit van de te Rotterdam gehouden Alg. Vergadering. Uit het verslag van den penningmeester bleek, dat de ontvangsten f. 1073.39 hebben bedragen en de uitgaven f. 1067.18; er is dus een batig saldo van f. 6.21. De bescheiden werden in de beste orde bevonden. Uit het verslag der T.B.C.-commissie bleek, dat de samenwerking met de be sturen der lighallen en de serre niets te wenschen overliet. Het aantal patiënten in de serre van „Bethesda" is overwegend grooter dan in de lighallen. Uit de reke ning die met 'n eindbedrag van f. 4921.627* sloot, bleek, dat hier op 31 Dec. een tekort is van f. 239.64'/». Tot bestuursleden werden gekozen de heeren P. M. Beige en H. van Reenen. De voorzitter deelde nog mede. dat door de Prov. Vereeniging een subsidie is verleend voor het Zuigelingen-Consultatiebureau berekend naar 114 kinderen, terwijl po gingen worden aangewend subsidie of toe slag te verkrijgen voor het achterlijke kind, waaraan de plaatseüjke afdeeling ook zooveel zorg besteedt. Hierop sluiting Door het slippen van een auto kwam deze tegen het hek van de Zusterschool te recht, dat beschadigd werd. Gelukkig pas seerden er geen voetgangers, zoodat geen persooniyke ongelukken zyn te betreuren. Voor het diploma maehineschrijven ls aan de „De Vissereohool" geslaagd mej. S. Vogelaar. VALKENBURG. Burgerlijke Stand. Overleden: Petra. Minnee 66 j„ weduwe van G. v. Duyn. De aa. feesten. By de Oranjever. „Wilhelmina" zyn plan nen in bewerking om het huwelijksfeest van Prinses Juliana op bescheiden wijze te vieren. Voor grootsch opgezette plannen ontbreekt 't geld. Het doel is te komen tot een gezelligen avond met de leden, waar op film en voordracht elkaar zullen afwis selen. Ook het bestuur der Chr. School hoopt met de leerlingen het huwelyksfeest te vieren ln de Chr. School. Onder leiding van ds. Steenbeek is door het personeel der Zondagsschool met de leerlingen een opgewekt Kerstfeest ge- vieTd. Om zes uur schaarden allen zich rondom de groote. prachtig versierde kerstboom, waaronder op de keurig opge maakte tafel in toepasselyke verpakking de geschenken en versnaperingen uitge stald lagen. Nadat ds. Steenbeek met gebed geopend had, toonden de leerlingen onder leiding van den heer B. Imthom de vruchten van het onderwys. Ds. Steenbeek vertelde een prachtige Kerstgeschiedenis. Rykeiyk ge- tracteerd op chocolademelk gingen allen met een mooi boek huiswaarts. VOORHOUT. Een étalage-wedstrijd. De p'anen. welke alhier bestonden tot het houden van een étalage-wedstrijd zullen verwezenlijkt worden. Er za! n.l 'n étalage- wedstrlid gehouden worden in de dagen van 1 tot en met 7 Januar'. Het publiek zal als iury fungeeren en uitmaken wie de mooiste étalage heeft; hiermee kunnen pryzen gewonnen worden. In verband met de a.s. feestelykheden op 6 Jan. alhier, heeft zich een buurtcom- missie gevormd, bestaande uit de heeren M. P. A. Meissen, voorz.; A. Hurings, M. Jansen en A P. IJsselmuiden (bestuur), met als doel. het hart. yan het dorp. de Hoofdstraat te versleren. Een ieder die wenscht mede te doen, kan zich aan bo vengenoemde adressen vervoegen. 3—3

Leidsch Dagblad | 1936 | | pagina 11