NIEUWJAARS-ANSICHTEN VAN DER STOK leidsch DAGBLAD - Tweede Blad glaswerk-aanbieding berichtyaiTinzet bericht van inzet ET A. A. VERHOOG - PAPIERHANDEL - HAARLEMMERSTRAAT 29 TELEFOON 2197 BREESTRAAT 152 tegen abnormaal lage prijzen Abonneert U op hetLeidsch Dagblad llllllllllllllllllllllllllllllllilllllllllllIHHIHIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIII KATWIJK AAN DEN RIJN. De a,s. Oranjefeesten. In verband met de a.s. huwelijksfeeste lijkheden werd een vergadering gehouden door het bestuur der Oranjevereenicing met de onderwijzers der scholen. Het bestuur zal naar de weersomstan digheden te werk gaan bij het organiseeren der feesten De financieele toestand der kas zal in dezen ook een rol spelen. Be sloten werd eenige dames uit te noodigen voor het houden van een collecte. De aard en den omvang van het feest voor de schoolkinderen zal grootendeels afhangen van de opbrengst van bovengenoemde in zameling. De feestelijkheden zullen worden gehou den op Dinsdag 5 Januari. Het voorloopig programma is als volgt: des namiddags het planten van den Julianaboom: daarna een filmvoorstelling voor de kinderen 'waarbij uit den aard der zaak o.m. 'n film betreffende ons Vorstenhuis zal worden vertoond) en zoo mogelijk een traktatie aan de kinderen. Daarna zal deze film ver toond worden voor de leden van de Oranje- vereeniging in de zaal van ds Chr. J. V in de Voorstraat. Bij gunstige weersomstan digheden des avonds een lampionoptocht naar het Gemeentehuis, waar dan van Ge meentewege een Bengaalsch vuur zal ont stoken worden. De collecte wordt morgenmiddag in bus sen gehouden. Men hoopt op milde giften, opdat het feest waardig gevierd kan wor den. KATWIJK AAN ZEE. Dirkje van Ree kookster op Paleis Soestdijk. Naar wij vernemen is onze plaatsge- noote mej. Dirkje van Ree. die gedurende den tijd. dat Prinses Juliana, in verband met Haar Leidsche studieperiode in de villa's ,,'tWaerle" verblijf hield, reeds de keuken verzorgde, door de Prinses uitge- noodigd haar kookkunst in dienst te stel len voor de bereiding der maaltijden op het Paleis te Soestdijk. waar het Vorstelijk Bruidspaar nu spoedig zijn intrek gaat nemen. De voortreffelijke kookeigenschappen van Dirkje van Ree. die op het- oogenblik woont bij haar zuster, de wed. N. van Beelen in de Ten Brittenstraat. blijken dus wel bij de Prinses in goede herinnering te zijn ge bleven. Zij ontving een eigenhandig schrij ven van de Prinses, waarin Dirkje voor haar nieuwe functie werd uitgenoodigd en waaraan zij. vanzelfsprekend met vreugde, zal hebben voldaan. Dirkje van Ree is in onze gemeente en daarbuiten geen onbekende: haar kook kunst wordt alom geprezen. Deze nu 50-jarige. die weet hoe de smaak van de Prinses is. moge in de toe komst bij de Vorstelijke Familie een even groot succes van de door haar toebereide spijzen hebben als weleer! Bijzonderheden over haar toekomstigen werkkring mocht zij ons niet verklappen, doch wel kwam ons nog ter oore. dat zij van H. M. de Ko ningin een uitnoodiging heeft ontvangen tot bijwoning van de huwelijksplechtigheid in de kerk. LISSE. De brigadier der Rijksveldwacht, de heer K. Koers, is met ingang van 1 Januari 1037 bevorderd tot majoor der Rijksveld wacht Hij is geplaatst in de brigade Haarlemmermeer en heeft tot standplaats Hoofddorp. De heer Koers is in deze ge meente ongeveer drie jaar werkzaam ge weest. NOORDWIJK. Door den penningmeester van het plaatselijk comité tot het bijeenbrengen van gelden voor een nationaal huwelijks geschenk voor Prinses Juliana en Prins Bernhard alhier, werd met inbegrip der nagekomen gelden voor dit doel een be drag van f. 345,85 overgemaakt. NOORDWIJK BINNEN. Onze plaatsgenoote, mej, B. v d. Horst, slaagde te Amsterdam voor het diploma machineschrijven. afgenomen door de Ned. R.K. Bond van Groote- schrijvers „St. Genesius". RUNS BURG. Ds. M. Baan, pred. bij ce Chr. Ger. Gemeente alhier ontving een beroep naar Noordeloos. SASSENHEIM. De Kersttentoonstelling in „Bloemlust". Deze tentoonstelling, die ook 2den Kerst dag geopend was, mocht zich in een druk bezoek verheugen. Meer dan 1000 personen bezochten deze expositie. Gezien het suc ces. heeft de commissie besloten het ge bouw nog deze week geopend te houden Daar er nu steeds meer bloemen in bloei komen, wrrdt het aantal inzendingen groo- ter. zoodat cn bezoek de moeite waard zal zijn! Nog goed afgcloopen! Des avonds reed een autobus met 24 passagiers in de richting den Haag. De chauffeur zag door den mist de gesloten sooorboomen te laat en wierp het stuur naar links om. De passagiers bekwamen en letsel, doch de schade was belangrijk Een hek. een schuur en een lantaarn wer den vernield, de auto zwaar beschadigd. Proces-ver boa! werd opgemaak;. Door de Meisjesvereen. ..Dorcas" is aan behoeftige gezinnen als Kerstgave. niet minder dan 1178 stuks lijf- en andere goe deren uitgereik; De R.K Vrouwenbond heeft een Kerstuitdeeling aan 125 gezinnen gehou den bestaande uit 500 stuks lijfgoederen en kleedlngstukken. Korten tijd geleden was door het Kleedingmagazijn van dezen bend eveneens een uitdeeling van 511 **--':s gehouden. VEUR-LEIDSCHENDAM. VRACHTWAGEN SLAAT DRIEMAAL OVER DEN KOP. Inzittende breekt een arm. Zaterdag heeft aan den Kostverlorenweg ten ernstige aanrijding tusschen een twee tal auto's plaats gehad. Tengevolge van te groote snelheid en slecht zicht reed een auto. bestuurd door Th. van L„ wonende in Wilsveen. met volle vaart tegen een met melkbussen beladen auto, bestuurd door C v. d. A„ wonende aan den Midden weg. alhier. De melkauto sloeg driemaal over den kop en kwam ten slotte in een sloot terecht. C. v. d. A. wist men spoedig op het droge te brengen; hij had echter, evenals Van L. talrijke builen en schram men opgeloopen. Minder gelukkig kwam mej. A., die in de auto zat, er af; ze brak een arm en moest naar St. Antonius Hove te Voorburg ter opname worden vervoerd. Niet minder dan 11 bussen melk gingen verloren. Beide wagens kregen zware schade; die van v. d A. moest door een kraanwagen worderf weggesleept. Raadsagenda. De raad van Veur vergadert Woensdag avond te 7 uur. Agenda: Notulen, Ingeko men stukken; Voor loopige vaststelling ge- meenterekening 1935; Voorstel: a. te be sluiten aan de Kroon ontheffing te ver zoeken van de verplichting tot vaststelling eener capitulantenverordeningb. tot wij ziging van de gemeenschappelijke regeling betreffende het beheer van het lichtbe- drijf; c. tot wijziging van het werklieden- reglement; Voorstel tot toetreding als be gunstiger van de Ned. Ver. voor Luchtbe scherming; Voorstel tot toetreding van 't Borgstellingsfonds voor den Middenstand; Voorstel tot ingebruikgevtng van een leeg staand lokaal der St. Mariaschool ten be hoeve van het bewaarschoolonderwijs; Voorstel tot wijziging van het uitbreidings plan; Voorstel tot vaststelling van de ver goeding ex art. 101 der L.O.-wet 1920 over 1933 en de driejaarlijksche afrekening '31 32. '33; Voorstel tot onbewoonbaarverkla- ring van enkele woningen; Voorstel tot wy- j ziging van de gemeentebegrooting 1936; Behandeling voorloopig ontwerp van wei tot vereeniging van de gemeenten Stomp- wijk en Veur en wijzizing van de grens tus schen de gemeente Leidschendam en Nootdorp. GemeentebcgTooting Veur 1937. Aan de gemeentebegrooting 1937 van Veur ontleenen wij dat voor het sluitend maken noodig was het beschikken over f. 15821.08 van de reserve, terwijl daarnaast is ge raamd een extra bijdrage uit het werkloos- heidssubsidiefonds van f.11668. Geen be dragen zijn geraamd voor werkverschaffing daar de objecten welke men in het oog had nog niet in een stadium van uitvoering ver- keeren. Toeneming van het aantal werk- loozen. maakte het uittrekken van een hoo- ger bedrag voor steun noodzakelijk. Posten gewone dienst: Kosten verkiezin gen f. 150 en f. 24. Huur ambtswoning veld wachter. Deze post is nog steeds geraamd op f.416. Subsidie Burgerlijk Armbestuur wordt geraamd op f. 12000 zijnde f. 2000 hooger dan over 1936. zulks in verband met het toenemen van het aantal aanvragen om ondersteuning. Beschikbaarstelling van goedkoope levensmiddelen wordt f. 1000 hooger geraamd, wat verband houdt met de in den loop van 1936 ingevoerde verkoop van groenten. Werkloozensteun; deze post is met niet minder dan f9000 verhoogd en gesteld op f. 36000 waarbij is gerekend op een gemiddelde uitkeering van f. 10.20 per man en per week. Toeslagen wegens het op nemen van arbeiders in land- en tuinbouw ls teruggebracht van f2000 op f. 500. De belastingopbrengsten zijn vrijwel gelijk ge raamd aan 1936, uitgezonderd de 200 op centen op de Pers. Bel. welke is terugge bracht van f.22060 op f.19200; daaren tegen is de hondenbelasting gebracht van f. 350 op f. 700. Ten gunste van de begroo ting komt ook een bedrag van f. 7607.98 winstultkeering Electriciteitsbedrijf en ten laste een bedrag van f. 2902.54 verlies Gas bedrijf. De totale inkomsten en uitgaven bedragen f247157.35 en van den Kaoi- taalsdienst ontvangsten f. 64658.40, uitga ven f. 64653.40. Door de as. samenvoeging van Stomp- wijk en Veur is dit de laatste begrooting van Veur als zelfstandige gemeente. 'o- A.S SAMENVOEGING DEF GEMEENTEN Fit voor-ontwerp der regeling. B. en W. van Veur hebben het volgende aan den raad medegedeeld: Ingevolge het bepaalde in art. 161. 2e lid der gemeentewet, wet van Ged. Staten ont vangen het voorloopig ontwerp van wet tot vereeniging van de gemeenten Veur en Stompwijk en wijziging van de grens tus schen de gemeenten Leidschendam en Nootdorp, ondanks het feit dat uw raad met groote meerderheid de vereeniging der beide gemeenten verwierp en de raad van Stompwijk de grenswijziging tusschen hare gemeente en Nootdorp verwierp. Het moet daarom voor het meerendeel van uw raad een onderwerp zijn. niet strookende met uw zienswijze, nu Ged. Staten het wen- schelijk achten, tegen den wil van het meerendeel der bevolking van Veur in. deze plannen tot vereeniging te bevorde ren. Dat de burgemeester een voorstander van vereeniging is en de beide wethouders tegenstanders zijn. achten wij voldoende bekend. Niettegenstaande de meening van uw raad in uw vergadering van 27 Juni '35 cn in de openbare vergadering van Ged. Staten van 27 Mei 1936. voldoende duide lijk islijk is weergegeven, blijken Ged. Sta ten geen voldoende termen aanwezig te achten om hare meening te herzien en vra gen zij thans uw aandacht voor een ont- werp-wet in diverse artikelen neergelegd, welke regelingen noodzakelijk zijn, indien het ontwerp van wet 't Staatsblad bereikt. De meerderheid van het college van B. en W. blijft vertrouwen, dat het zoo ver niet zal komen en het bij een voorloopig ontwerjg'ral blijven. Met het oog op den event, voortgang dei- voorgestelde vereeniging en grenswijziing heeft het voor-ontwerp van wet de min derheid van ons college (de burgemeesterl aanleiding tot de volgende opmerkingen: 1 Doordat een gedeelte van de gemeente Stompwijk gevoegd wordt bij de gemeente Nootdorp wordt het leveringsgebied van 't electriciteitsbedrijf belangrijk verkleind. Dit gaat gepaard met een belangrijke winstderving door het bedrijf, met als ge volg een lagere winstuitkeering aan de ge meente. Aangezien op de levering aan het gedeelte dat naar Nootdorp overgaat, het geheele bedrijf is ingesteld, zal het billijk zijn, dat wegens het geldelijk nadeel in de exploitatieuitkomsten van het eectrici- teitsbedrijf en mede wegens de kosten ver bonden aan de uitvoering van werken noodzakelijk voor de verkleining van het leveringsgebied. door de gemeente Noot dorp aan de nieuwe gemeente Leidschen dam een schadeloosstelling wordt uitge keerd. Het komt de minderheid wensche- lijk voor hierop de aandacht van Ged. St. te vestigen. 2. Wegens verhuizing van Stompwijk naar Veur in den loop van het jaar 1936. zullen verschillende kiezers op 1 Januan 1937 geen jaar ingezetene van Veur zijn, en derhalve niet voorkomen als stemgerechtigden voor den raad op de in 1937 vast te stellen kiezerslijst. Zij zullen derhalve ook niet, kunnen deelnemen aan de tusschentijdsche verkiezingen voor den raad der nieuwe gemeente Leidschendam, hoewel zij van deze gemeente wel ingeze tene zijn. Het wil de minderheid voorko men. dat hierin een onbillijkheid schuilt en zij geeft u in overweging Ged. Staten te verzoeken, hierin alsnog voorziening te willen treffen b.v. door aan het derde lid van art. 7 een nieuwe volzin toe te voegen uidende; .Zij, die tengevolge van hun ver- ïuizing in den loop van het jaar 1936 van de gemeente Stomnwijk naar de gemeente Veur en omgekeerd niet als kiesgerechtig den voor den gemeenteraad op de op 30 Juni 1937 bestaande kiezerslijsten voorko men. worden daarop alsnog geplaatst, voor de toepassing waarvan buiten beschouwing blijven verhuizingen van Veur naar het ge deelte dat volgens art. 1 van Stompwijk naar Nootdorp overgaat en omgekeerd". 3. Bij het derde lid van art. 16 zai het maximum aantal te verleenen vergunnin gen ingevolge de Drankwet voor de nieuwe gemeente Leidschendam worden vastge steld. Momenteel bedraagt het maximum aantal vergunningen in de gemeente Stompwijk 12 en iii de gemeente Veur 7. Een dezer vergunningen is gevestigd in ten perceel gelegen op het grondgebied dat naar Nootdoro overgaat. De minderheid acht het derhalve gewenscht Ged. Staten In overweging te g'ven het maximum aan tal vergunningen tot 1 Jan. 1941 te stel len op 18. Gevonden: 1 portemonnaie met rozen krans, 1 jongensmuts, 1 portefeuille met inhoud. Adres Bureau van Politie. De 11-j. wielrijder B. W. uit Rijswijk, kwam met het pedaal van zijn rijwiel in aanraking met een aan de Delftschekade staande meerpaal, met 't gevolg dat de knaap met zijn rijwiel in de Vliet terecht kwam. De juist passeerende slager de J. uit Voorburg wist den drenkeling door hand reiking op het droge te trekken. De knaap is gebracht naar de politiewacht en na in dekens te zijn gewikkeld door zijn moeder afgehaald. Het rijwiel is door den sluis wachter opgedreigd. Daar geen bezwaren zijn ingekomen tegen het herziene uitbreidingsplan van Veur, stellen B. en W. den raad voor het thans definitief vast te stellen. B. en W. van Veur stellen den raad vooi over te gaan to'. onbewoonbaarver klaring van de woningen Voorburgscheweg 97. Damstraat 19. 33 en 35. welke percee- len niet meer in bewoonbaren staat zijn te bréngen en als woning ongeschikt zijn. Naast de reeds plaats gehad hebben de algemeene Oranjefeesten heeft de Chr. Oranjevereen Juliana, nor een afzonder lijke feestavond belegd op Maandag 4 Jan. in het Patronaatsgebouw welke kosteloos toegankelijk is. Medewerking verieenen alle Prot.-Chr. vereenigingen ter plaatse, ter wijl als feestredenaars zullen optreden de heer T. Borst met het onderwerp „Oranje Boven" en de heer K Vink met het on derwerp „Oranje voorheen en thans". VOORSCHOTEN. Ouderavond O. L. School. In het gymnastieklokaal van de O. L. School is een ouderavond gehouden. De hoer J. H. Rutten. hoofd der school, heette in het bijzonder burgemeester F. Berk hout welkom. De heer A. in 't Veld. scnooi- arts. hield een causerie over „Kinderhy- gië, Tandverzorging. T.B.C. en Vaccinatie" verduidelijkt met lichtbeelden. Daarop werd een vergadering gehouden onder lei ding van den voorzitter der oudercommis sie. den heer C. Bolle. Tot leden van de oudercommissie werden herkozen mevr. C. Bouwvan Santen en mevr. C. VinkBij- leveld. Tenslotte konden de ouders het werk der leerlingen bezichtigen en de vor deringen vergelijken. Uitvoering „St. Laurentius". De R.-K. Harmonie „St. Laurentius" gaf onder leiding van den heer B. A. van Veen, directeur en met medewerking van de hu moristen „De vroolijke Jantjes" haar jaar- lijkschen feestavond voor de donateurs en begunstigers, in het R.-K. Vereenigingsge- bouw. Kapelaan L Brabander opende, waarna „St. Laurentius" inzette met „Ko ning Voetbal" mafceh van Schotemeyer. Verschillende nummers werden uitgevoerd, o.a. „Vendange et Moisson", een ouverture van A. Tak; „Teodora". een ouverture van P. Tschalkowsky, die ook op het concours gespeeld is. Een en ander werd aangevuld met grappige voordrachten van „De vroo lijke Jantjes". De tegenwoordigheid van burgemeester Eerkhout werd op hoogen prijs werd ge steld. Kapelaan Brabander sloot dezen welge slaagden feestavond. Bij de openbare verkooplng van een huis met erf, garage en tuin aan den Veyr- scheweg, alhier, ten overstaan van de no tarissen mr. Van Lier en Van Beek te Den Haag, in hotel Deurloo alhier, werden koo- pers de heeren C. de Mooy en P. de Ko ning voor f. 3760. Door personeel van den Keurings dienst ls met medewerking van de ge meentepolitie ten huize van C. v. d. M. en J. C. v. d. H. in een schuur ongekeurd vleesch gevonden en in beslag genomen. WARMOND. INBRAAK IN NOTARISHUIS. Belangrijk geldsbedrag ontvreemd. Gedurende de Kerstdagen is tijdens de afwezigheid van de bewoners ingebroken in de woning van notaris R. alhier. Het geheele huis is doorzocht, terwijl de brand kast totaal is opengereten. Een belangrijk bedrag, bestaande uit bankpapier, gouden tientjes en zilvergeld, is buitgemaakt. De daders hebben zich toegang verschaft door een W.C.-raam, dat is opengebroken. De politie stelt een uitgebreid onderzoek in. Tot nu toe heeft zij van de daders nog geen spoor kunnen ontdekken. WASSENAAR. Loop der Bevolking. Gevestigd: G. W. L. Aandewiel, suiker- technicus, Lange Kerkdam 103 H. van den Arend, zonder ber., Schouwweg 72 A. J. Bisschoff, Burchtplein la K. Buwal- da. boerenknecht. Raaphorstlaan 11 F. M. Dekker, kinderjuffrouw. Storm van 's-Gravensandeweg 77 E. E. Th. Dulfer, zonder beroep (en vrouw), Araweg 16 L. van den Ende. hulshoudster, Wassenaar- scheweg 13 C. J. Grimbergen, bakkers knecht, Langstraat 35 I. Groen, zonder beroep. Nassaulaan 9 H A. Grütter, zon der beroep, Amazonelaan 4 P Imanse, zonder beroep; Havenplein 27 G. Pucher geb. Jentoch, zonder beroep. Rijksstraatweg 757 H. Kaufhardt, dienstbode, v. d. Oudermeulenlaan 20 H. G Knijnenburg, metselaar, Oosterdorperweg 155 T. Meijer en gezin, zonder beroep, Rijksstraatweg 324 C. van Nes en gezin, zonder beroep, Meljendelscheweg 18 L. de Nooijer, zon der beroep, v. d. Oudenmeulenlaan 10 K. v. d. Plas, dienstbode, Bloemcamplaan 68 A. M. Schavelj, dienstbode. L. v. Rhemen v, Rhemenshuizen 12 B. P. v. d. Schuit, dienstbode, L. v. Hoogwolde 1 H. J. Slak horst en gezin, kok, Gladiolusstraat 5 M. V. Dusseldorp, zonder beroep, Joh. de Witt- straat 9 M. Vermeulen, huishoudster, Pr. Marielaan 27 D. Timmer en gezin, uit voerder Ned. Helde Mij., Havenplein 5 P. A. R. van Vloten en gezin, dir. N.V. Nell en Stuttenheim. Middelweg 13 J. Th. Witte- man. dienstbode, Zijdeweg 54. Vertrokken: E. W. Bekker naar Katwijk. Valkenburgscheweg 9 L. Demeny naar Den Haag, Weissenbruchstraat 243 G. H. van Lemel naar Soest. Beckeringhstraat 29 E. M. Gescher naar Amsterdam. Nic. Maesstr. 122 H. B. Peters naar Amster dam. Pienemanstraat 11 II J. Nieland naar Haarlem, van Hogendorpstraat 6 J. v. Witteveen en gezin naar Den Haag, Mau- ritskade 93 H. E. Vossevelde geb. Ever- hard naar Zutphen, Warm. weg 63 Th. L. Straathof naar Zoeterwoude, Weipoort B 72 J. Schellevis naar Den Haag. Schenkweg 270 M. Busse naar Den Haag. Carel van Bylandtlaan 8 K. Foppen naar Harder wijk, Keizerstraat 9 J. H. P. Westhof naar Sneek, Kloosterstraat 28 B. C. Veenstra geb. van Klaveren naar Alphen a. d. Rijn, van Eeghenstraat 25 T. Pool naar Leiden. Kerkstraat 1 Wed. W. A. Stokhuyzen geb. C. Brink naar Den Haag. van Alkemadelaan 32 A. M. Stokhuyzen naar idem. ZEVENHOVEN. De inzegening der nieuwe R.K. Kerk. Donderdag had door pastoor C. A. Moons na daartoe volmacht verkregen te hebben van den bisschop van Haarlem, de plech tige inzegening plaats van de nieuwe R.K. Kerk. Het gebouw is een sieraad voor de gemeente geworden en maakt een groot- schen indruk. De parochianen kunnen trotsch op deze fraaie kerk zijn! Onze voorraad bestaat uit eenige duizenden in den prijs van 2 cent, 6 voor 10 cent; 3 ct., 4 voor 10 cent; 4 cent, 6 voor 20 cent en 5 cent. - H.H. Winkeliers extra korting. Ratten Muizen Tonnen een. voortdurende bedrei ging voor Uw eigendommen en voor Uw gezondheid. Reken-eens na hoeveel schade dit ongedierteU jaar in jaar uit berokkent! Roeit dit ongedierte uit met RODENT, het onleilbare, snelwerkende verdel gingsmiddel. Het vernietigt ratten en muizen in één nacht en kost slechts 50 en 90 cent per doos. Uw drogist verkoopt thans ook RODONT - doodelök voor ratten en muizen, ■doch ongevaarlijk voor huisdieren en pluimvee. In doozen 40-c. 66 4245 REIZIGER gevr. voor bezoek aan parti culieren, voor verkoop manu facturen. dames- en heeren- kleeding op afbetaling. Dames of heeren, die credietwaar- dige connecties bezitten en zoo mogelijk in deze branche gewerkt hebben gelieven uit voerig te schrijven Bur. van dit Blad No. 6213a. VOOR DE KOMENDE FEESTDAGEN. BIJ o.a. Wijnglazen, Bitterglazen, Punch- glazen. Whiskeyglazen, Champagne- coupes, enz. 4287 Prima qualiteiten en onbeschadigd! UITSLUITEND A CONTANT! 100 VISITEKAARTEN met 100 Enveloppen 75 ct. 50 stuks 50 ct., 25 stuks 35 ct. DE GOEDKOOPE HANDELSDRUKKERIJ C. KROMWIJK, Leeuwenhoekstraat no. 6 6235a b. d. Pasteurstr. Woensdag 30 December a.s., 11.30 vjn., in Hotel „Het Hof van Holland" te Noordwijk, af slag van a. Woonhuis Schoolstraat en 3 bouwterreinen a. d. De Ruy- terstraat, Noordwijk a. Zee, in gezet resp. op f. 2800, f. 1300, f. 1550 en f. 850. b. Een le hypothecaire vor dering, groot f.3500.rente 5V« °/o, ingezet op f. 3203. c. Een hypothecaire vorde ring, groot f2600.rente 6 ingezet op 1.1000. Notaris Mr. C. PUNT, 4260 Noordwijk. Een ieder kan prachtig- blanke tanden hebben wanneer er maar Parstol gebruikt wordt! Pastol rei nigt de tanden, sterkt het tandvleesch en verwijdert het leelijke (en gevaar lijke!) tandsteen door op lossing... dus zonder het glazuur te krassen! Ovale doos 10 ets. Groote, ronde doos 20 ets. NEDERLANDSCH FABRIKAAT. Burgemeester en Wethou ders van NOORDWIJK, maken bekend, dat zijn UITGELOOT en vanaf 2 Januari 1937 ten kantore van den gemeente ontvanger aflosbaar zijn ge. steld van de leening, oorspron kelijk groot f. 80.000.— van 1902, de obligaties nos. 48. 77, 148, 154. 4266 Noordwijk, 24 December 1936. Op Dinsdag 29 December a.s. 11.30 v.m. in café v. H. Coster te Rijnsburg. afslag van: 1. Woonhuis a. d. weg Lei denRijnsburg 20 te Oegst- geest met teelland, ingezet op f. 2850— 2. Perc. berm lng. op f. 50.—. 3. Een 1ste hypothecaire vordering groot f. 3600—, rente 5 °/o, ingezet op f. 2450.—. 4. Een 1ste hypothecaire vor dering groot f. 2250.—. rente 51/. °/o, ingezet op f. 1400. 5. Een 1ste Hypothecaire vordering, groot f. 5000.-. rente 5'ingezet op f. 2750.—. Notaris Mr. C. PUNT, 4265 Noordwijk. 4-2

Leidsch Dagblad | 1936 | | pagina 8