HUGHAN EN MEJ. TERWINDT NATIONAAL TENNISKAMPIOEN. Om Zilveren Bal en Arolbeker m Jaargang Haandag 7 September 1936 No. 37 HET VOORNAAMSTE NIEUWS VAN HEDEN SPANNENDE STRIJD TUSSCHEN DE DAMES TERWINDT EN COUQUERQUE Ado en Sparta in de finale te Rotterdam Blauw Wit wint den Arolbeker ■SC- too/" b bureau: ii NOORDEINDSPLEIN tbl&Ü wiiiiMlitiiitiiiiiiiiiiiiimffiiiiifiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiuiiiiitiii DE eindstrijden van de nationale tennis-kampioenschappen op de banen van „Festina" te Amsterdam op dezen herfst- achtigen Zondagmiddag gespeeld, brachten een drievoudige zege voor de jonge Amsterdamsche speelster mej. G. Terwindt, n.l. in het dames-enkelspel, waar zij de kampioene 1935, mej. Rollin Couquerque versloeg, in het gemengd dubbelspel, dat zij met Knottenbelt van mej. Rollin Couquerque en Karsten won en met mej. Couquerque in het dames dubbelspel, zoodat zij nu drie-voudig Nederlandsch kampioene is. In het heeren-enkelspel won Hughan, die niet in topvorm was, van Karsten, die in deze partij zeer goed speelde en in het heeren dubbelspel sloegen Timmer en Teschmacher het D.D.V.- dubbel Hughan en van Swol. De belangrijkste partijen van Zaterdag waren de enkelspelen HughanDe Brauw en KarstenVan Eek. De Brauw gaf den D.D.V.-er buitenge woon goed partij, al verkeerde diens over winning geen oogenblik ln gevaar. De eerste set won Hughan overtuigend. 'Als gewoonlijk had De Brauw weer eenigen tijd noodig om in te spelen, hetgeen hem de eerste set kostte. In de tweede set was hij keter op dreef, zijn forehand scheerde bui tengewoon gevaarlijk In de hoeken en vele malen moest Hughan toegeven den bal niet meer te kunnen halen. Deze briljante «ogenblikken werden echter afgewisseld door oogenblikken van volkomen falen, het geen ln een partij tegen Hughan natuurlijk fataal werd. Wanneer De Brauw wat vaster geweest was, wanneer hij zijn.slagen meer onder controle had gehad, dan was wel licht de overwinning van Hughan dubieu- ser geweest. Nu won steeds de veel vastere en veel meer geroutineerde Hughan, die wel een enkele maal werd gepasseerd, doch tok zijn kansen beter wist te benutten. Toch leek het er even op, of De Brauw de tweede set zou gaan winnen. Hij stond met 54 voor, toen won Hughan echter rijn service-game evenals de beide vol gende. In de derde set liep de score snel op tot 5—0 voor Hughan, toen de Brauw weer «nlge zeer goede oogenblikken kreeg. Game voor game won hij, doch bij 54 begreep Hughan het gevaar, spande zich nog iets meer in en won zijn service-game op love. Van Eek tegen Karsten gaf meer strijd te zien, al was de partij minder aantrekke lijk voor de toeschouwers. Karsten speelde wel iets minder voorzichtig en overwogen dan Vrijdag, maar felle aanvallen kan men nu eenmaal niet van hem verwachten. Van Eek leek er iets uit te zijn, vaak gingen zijn ballen Iets te ver of te veel opzij, hetgeen tem punt op punt kostte. Toen hij dan ook de eerste set met 64. 6-1 verloren had, meende men. dat het met drie sets wel afgeloopen zou zijn, maar op dat oogenblik kreeg Karsten een van lijn bekende inzinken. Zijn drop-shots faal den en zijn spel begon vrij onzuiver te wor den. Van Eek zag hier zijn kans en won de deide set met 62. Het was ln de vierde set nog langen tijd dubieus of Karstens inzinking zoo lang zou duren, dat zijn voorsprong te niet gedaan ®>u worden. Het werd 44. doch toen werd Karsten allengs beter, terwijl juist nu Van Eek vastheid begon te missen. Dit gaf den doorslag, met 7—5 won Karsten de vierde «t en daarmede de partij, in het damesenkelspei plaatsten zich, geheel volgens verwachting, mej. Rollin Couquerque en mej. Terwindt in de finale door resp. van mej. Knottenbelt en mej. Kerckhoff te winnen. Eén finale werd verder gespeeld, n.l. in ™t damesdubbelspel, waar mej. Rollin Couquerque en mej. Terwindt met 62, 6-2 van mej. Heyink en mevr. Joncquière wonnen. De uitslagen waren: Heerenenkelspel, halve eindstrijd: Kar ton sl. v. Eek 6—4, 6—1, 2—6. 7—5; ™?han sl. De Brauw 6—1. 7—5, 6—4. Damesenkelspel, halve eindstrijd: mej. Hollin Couquerque sl. mej. Knottenbelt 6-2, 6—2; mej. Terwindt sl. mej. A. Kerckhoff 10—8, 6—2. Heerendubbelspel, kwart-eindstrijd: Tim mer en Teschmacher sl. Tetzner en Groe- «eveld 6—3, 6—3, 6—1. Halve eindstrijd: Timmer en Tesch- ®ocher sl. jhr. De Brauw en Boon 6—2, J-2, 6—4; Hughan en v. Swol sl. Marin- ''He en Sigmond 62, 63, 63. Damesdubbelspel, finale: mej. Rollin Couquerque en mej. G. Terwindt sl. mevr. Jonquière en mej. L. Heyink 62, 62 Gemengd dubbelspel, halve eindstrijd: Terwindt en Knottenbelt sl. mej. A. Knottenbelt en v. Swol 6—4. 6—2; mej. 5°"in Couquerque en Karsten sl. mej. A. Ktrckhoff en Hughan 63, 75. De laatste dag. Onder storm en af en toe ook regen- "tgen begon gisteren om half twee de ffj.'l tusschen de dames Terwindt en ',Jin Couquerque. De vochtige, zachte en gladde baan en de wisselvallige ®u maakten, dat beide speelsters zich niet geheel durfden geven, niet geheel zeker waren van haar slag. Vooral mej. Couquerque was gehandicapt door een schouder-ontwrichting, tengevolge waar van zij gedwongen was tot 'n underhand- service terwijl zij ook haar smashes niet geheel onbelemmerd kon uitvoeren. Een knie-blessure maakte tenslotte dat zij zich met uiterste voorzichtigheid over de gladde baan bewoog. Ondanks dit alles wist zij zich tegen de Jongere speelster, die haar anders zoo forsch en gedurfd spel liet varen voor een verdedigende tak- tiek, in de eerste set te handhaven. Zij won die met 63. En toen het in de tweede set op 53 kwam dachten we, dat het ver beneden het kampioenspeil staan de spel zoo goed als geëindigd was. Doch toen was het alsof mej.' Terwindt haar laatste kans wilde grijpen, haar voorzich tigheid losliet en aanvallend ging spelen, ondanks eenige valpartijen. Niettegen staande een doublefault won zij haar ser vice (54). De volgende game werd de beslissende. Niet minder dan drie match points kreeg mej. Couquerque, die alle drie voor haar verloren gingen, evenals de game (55) en met 7—5 was even later de set voor mej. Terwindt. Nog leek de overwinning van mej. Cou querque zeker, toen zij met 52 in de derde set voor kwam te staan. Maar weer haalde de Amsterdamsche speelster ener giek vechtend op tot 55 en daarna leek mej. Couquerque geheel gedeprimeerd. Zij verloor haar service op love en ln de twaalfde game wist mej. Terwindt het eerste match-point prachtig ln een over winning om te zetten, door haar tegen standster met een scherpe drive op de fore-hand tot een hoogen bal te verlok ken, die zij met een smash af maakte. Zoo werd mej. Terwindt thans voor de eerste maal Nederlandsch kampioene enkelspel. Of zij deze plaats nu al ten volle waard is, kan men betwijfelen, na haar overwin ning op mej. Rollin Couquerque, die zoo zeer door blessures was gehandicapt, maar wel staat vast, dat zij dezen titel, niet dan na een hardnekkigen strijd weer zal af geven. Ook in het gemengd dubbelspel zege vierde zij over mej. Rollin Couquerque en nu op veel fraaiere wijze. Met Knottenbelt versloeg zij mej. Couquerque en Karsten namelijk in twee sets. De partij had overi gens weinig van een mixed-double. Niet alleen, dat in het tempo en met de kracht van een heeren dubbelspel werd gespeeld maar ook hadden de dames hier de leiden de rol, terwijl de heeren zich met aanvul lend werk verdienstelijk konden maken. Tenslotte mag men wel zeggen, dat mej. Terwindt de leiding van de geheele partij had. Knottenbelt werd door haar enthou siasme meegesleept en vulde op buiten gewone wijze de partij aan, ondanks enkele onvergeeflijke missers. Karsten daaren tegen scheen den Invloed te ondergaan van mej. Couquerque's off-day. Hij speelde nerveus en miste de vastheid, die hem ge durende de kampioenschappen zoo heeft bijgestaan. In het heeren-enkelspel won de lang niet in top-vorm spelende Hughan van den buitengewoon op dreef zijnden Karsten. Het tempo waarmee Kasten begon, was verwonderlijk en we vreesden dat dit bo ven zijn macht zou gaan en hij spoedig de reactie hiervan zou ondervinden en dan een gemakkelijke prooi,, goor Huglian zou worden. Niets echter van dit alles. Karsten speelde de geheele partij aanvallend, ver raste Hughan vele malen door meesterlijke drop-shots, door scherp geplaatste slices en door felle passings aan het net. Telkens dacht men, dat Hughan aan dit alles een einde zou maken door zijn aanvallend spel hier tegenover te stellen, doch het gebeur de niet. Wel won Hughan met 63, 64, 97. maar hij bleef meer verdedigen, ter wijl tenslotte zijn betere techniek en kat achtige taaiheid den doorslag gaven. Even leek het alsof een vierde of misschien vijfde set noodig zou zijn, toen Karsten met 76 in de derde set leidde, doch Hughan won toen drie games achtereen, waarbij hij ln de laatste game pas het derde match-point productief wist te maken. Het heeren-dubbelspel was voor Timmer en Teschmacher, die met 61. 06, 62, 119 van Hughan en van Swol wonnen. Het was ook hier weer een partij waarbij we de spelers niet hun beste spel zagen spelen. Vooral Timmer miste meer dan Tan hem verwacht mocht worden. Van Swol, die dit tournooi aanmerkelijk bene den zijn kunnen bleef al vormt zijn militaire dienst hiervoor wel een excuus blonk in deze partij uit door afmakende services en smashes, echter ook door fa tale missers. Teschmacher en Hughan speelden nog het meeste regelmatig, zij het dan niet eminent. De uitslagen luidden: Dames-enkelspel: mej. G. Terwindt sl. mej. M. Rollin Couquerque 36, 75, 75 Heeren-enkelspel: Hughan sl. Karsten 6—3, 6—4, 9—7. Heeren-dubbelspel: Timmer en Tesch macher sl. Hughan en van Swol 61, 06, 6—2, 11—9. Gemengd dubbelspel: mej. Terwindt en Knottenbelt sl. mej. Rollin Couquerque en Karsten 63, 64, NEDERLANDBELGIË. DE NEDERLANDSCHE PLOEG. In een bijeenkomst welke de keuze-com missie Zaterdag op het terrein van Festina, tijdens de nationale kampioenschappen ge- Mej. Terwindt en Hughan wonnen de nationale tenniskampioenschappen in het enkelspel. De Nederlandsche hockeyploeg met 81 door Britsch-Indië geslagen. De wereld-wielerkampioenschappen op den weg; overwinningen van Buchwalder (Zwitserland) en Magne (Frankrijk). Ado en Sparta in de finale voor den Zil veren Bal; Blauw-Wit won den Arol-beker. Ado (Amsterdam) vestigde drie Neder landsche estafette-records; Osendarp ver betorde het record 300 M. hardloopen. De eindresultaten Golfweek. der Noordwijksche Samenstelling der Nederlandsche tennis- ploeg tegen België. A.S.C.-LUGDUNUM-DAG. De uitslagen van den A.S.C.-Lugdunum- sportdag zijn: A.S.C. ILugdunum I 22; A.S.C. II Lugdunum II 04; Lugdunum IIIA.S.C. III 2—2; Lugdunum IV—A.S.C. IV 8—1; Lugdunum VA.S.C. V 105; Jun.: Lug dunumA.S.C. 2-3; Adsp.: Lugdunum (a) —A.S.C. (a) 7—2; Lugdunum (b)A.S.C. (b) 3—2. Wij willen het niet een voorproefje noe men van de competitie, hetgeen de Leid- sche derdeklassers gisteren aan de De Kempenaerstraat te zien hebben gegeven. Ondanks het slechte weer was de be langstelling te Rotterdam gisteren vrij groot voor het tournooi om den Zilveren Bal en het spelpeil was beduidend hooger dan de vorige week. Ado, dat in de eerste ronde vrijgeloot had, speelde gistermorgen tegen Be Quick en zij was zoo goed op dreef dat de Noordelijke kampioenen in een goede partij met 2—0 geslagen werden De derde klasser V.O.C., die vorigen Zon dag C.V.V. wist te slaan, zij het na straf schoppen, speelde hierna tegen D.F.C. De Dordtenaren waren technisch veel beter en zij verdienden de overwining, welke met 52 behaald werd, ten volle Den Rotter dammers daarentegen komt 'n pluim toe voor de wijze, waarop zij partij gegeven hebben. Dank zij hun hard werken werd het geen walk-over. Longa, dat de vorige week vriend en vijand verraste door Feyenoord van ver dere deelneming uit te sluiten, speelde tegen haar stadgenoote, de tweede klager Willem II ook al zoo'n oude bekende op dit tournooi een echt plaatselijke ont moeting dus. Het karakter van den strijd droeg daar alle kenmerken van; men Tgtie elkaar het vuur na aan de schenen, Longa technisch wat beter, maar Willem II met meer enthousiasme. Zoo bleef de balans in evenwicht, ook in het aantal doelpunten. Beide partijen scoorden er elk één en bij het nemen van strafschoppen bleven Pr lü- kaan c.s. zoo waar in de minderheid. Zoo kwam Willem II, dat een abonnement schijnt te hebben op vrljlolen in de eer ste ronde, in den halven eindstrijd. Wie daarin haar tegenstander zou zijn, moesten Sparta en Heracles uitmaken. Dit was wel een zeer slap partijtje. Beide ploe gen hadden enkele invallers, of probeer sels en toe het 20 voor Sparta stond, kwamen de gemoederen met elkaar in bot sing. Er vielen aan weerszijden verschil lende vrije schoppen, maar het slot van het liedje was toch, dat de Rotterdammers met 31 in de meerderheid bleven. Na een korte pauze volgde de eerste halve eindstrijd tusschen A.D.O. en D.F.C. De Hagenaars zetten hun beste beentje voor: zij waren over het geheel genomen wel iets doortastender en oordeelkundiger in hun manoeuvres en zij slaagden er in nog voor de rust het eenige doelpunt van dezen Interessanten wedstrijd te scoren. Hierdoor plaatste A.D.O. zich in den eind strijd. De andere eanüidaat daarvoor moest ge vonden worden uit de ontmoeting Wiilcrn IISparta. Evenals tegen Heracles be zorgde Papenhove zijn club al spoedig de leiding en dit werkte blijkbaar inspiree- rend. Wel spande Willem II zich tot het uiterste in om de kansen te doen keeren. doch nog voor de rust intrad was het al 2—0. Ook daarna bleven de tricoloren zich geducht weren, maar de Rotterdamsche achterhoede was op haar qui-vive en weer stond elke poging om tot haar doel door te dringen. Tenslotte bracht Papenhove den eindstand op 3—0 en wordt de volgende week dus de eindstrijd gespeeld tusschen A.D.O. en Sparta. Te Amsterdam werden de wedstrijden om den Arolbeker voortgezet en beëindigd. Er waien slechts 3000 toeschouwers. Zooals wel te verwachten was. moest A.F.C. in haar wedstrijd tegen Blauw Wit het on derspit delven. Aanvankelijk zag het er niet naar uit dat de stadionbewoners deze overwinning cadeau zouden krijgen. Doch allengs raakten de A F.C.'ers uitgespeeld en konden zij het snelle tempo van Blauw Wil niet volgen. Blauw Wit won met 4—0. Een spannende en sensationeele wed strijd was die tusschen Zecburgia en Z.A C. Veel opbouwend werk werd in dezen wed strijd niet verricht. Integendeel, het was meestal dat goed opgezette aanvallen slecht afgewerkt werden aan beide kanten Het resultaat was dan ook een doelpunt loos einde, zelfs na verlenging. Strafschop pen brachten weer de noodige spanning en het werden er weer 18, evenals vorige in den wedstrijd ZeeburgiaN.A.C. Doch deze maal in het voordeel van Z.A.C. Een vriendschappelijke wedstrijd tus schen H.B.S. en H.F.C. eindigde ten gun ste van H B S. met 32. De linaïe tusschen Blauw Wil en Z.A.C. was een ware teleurstelling. Over hel alge meen waren de Amsterdammers technisch beter dan de Zwollenaren, die zich niet voor de volle honderd procent gaven. Doch hier zal het spelen van den wedstrijd te gen Zeeburgia. die zeer afmattend was, r.iet vreemd aan geweest zijn. Blauw Wit wist den stand geleidelijk op te voeren tot 40 en kwam met deze overwining tevens in het bezit (voor een jaar) van den Arol beker. die na afloop uitgereikt werd door den heer Galavazi, voorzitter van A.F.C. i houden heeft, is de ploeg welke op 12 en Het gelljke spel was on8eveel' wat belda 13 September te Rotterdam tegen België zal spelen, als volgt samengesteld: Heeren-enkelspel: 1. H. Timmer, 2. T. Hug han, 3. H. van Swol, 4. W. Karsten, 5. jhr. De Brauw. 6. J. Boon, 7. Th. van Eek, 8. D. Teschmacher. Reserves: W. Heynen en mr. M. Brouwers. Dames-enkelspel: 1. mej. M. Rollin Cou querque, 2. mej. G. Terwindt, 3. mej. E. Bel- zer, 4. mej. A. Kerckhoff. Reserve: mej A. Knottenbelt. Gemengd dubbelspel: 1. mej. Couquerque en J. Knottenbelt, 2. mej. Terwindt en H van Swol, 3. mej. A. Kerckhoff en T. Hug han, 4. mej. E. Belzer en W. Karsten Heerendubbelspel: 1. H. Timmer en J. Knottenbelt, 2. H. van Swol en T. Hughan, 3. W. Karsten en D. Teschmacher. 4. J. Boon en jhr. De Brauw. Dames-dubbelspel: 1. mej. Couquerque en mej. Terwindt, 2. mej Belzer en mej. Kerckhoff. Zooals uit het bovenstaande blijkt, speelt Timmer mee. Hoewel eenigen tijd geleden gemeld is dat hij na de kampioenschappen niet. meer aan wedstrijden zou deelnemen In verband met de sterkte van de Belgische ploeg heelt hij echter aan het verzoek om zich beschikbaar te stellen gevolg gegeven. DE WEDSTRIJDEN VOOR OEFEN- MEESTERS. Waasdorp wint het kampioenschap. Bij de wedstrijden der oefenmeesters zijn Zaterdag de volgende uitslagen ver kregen: Klasse A: A Waasdorp slaat M Goed raad 63, 6—3. 6—4. Klasse A.M.: A. Waasdorp slaat M Goedraad 6—3, 6—3, 7—5; J. Goedraad si W. Hemmes 6—2, 63, 64. Klasse B.: M. de Casparis slaat A. Hem mes 6—3, 4—6, 6—3, 6—3; N. Houps slaat P. Timmer 6—2, 63. 6—1. Dubbelspel: M. de Casparis en G. Beem slaan N. Houps en P Timmer 7—5. 2—6, 62; A. Waasdorp en M. Goedraad slaan B. de Mos en A. Hemmes 61, 62. Gisteren werd het tournooi beëindigd: A-klasse: 1 en kampioen van Nederland A. Waasdorp, die W. Hemmes sloeg met 6—4, 6—2. 6—2: 2. J. Goedraad; 3. W Hemmes: 4. M. Goedraad; 5. D. de Mos. B-klasse: 1 en kampioen M. de Caspa ris; 2. A. Hemes; 3 G. Beem: 4. N Houps; 5. P. Timmer. De eindstand van het dubbelspel luidt; 1. W. Hemmes en J. Goedraad slaan in de beslissende partij A. Waasdorp en M. Goedraad met 64, 60 en 9—7. De eer sten werden kampioen. De laatsten legden beslag op de tweede plaats. VOETBAL. SPORTMAN—U.V.S. Bij deze wedstrijden zijn de volgende uit slagen verkregen: Sportman Jun. A—U.V.S. Jun. A 104; Sportman Adsp. A—UV.S. Adsp. A 0—17; Sportman II—U.V.S. IV 10—5; Sportman I —U.V.S. II 1—4; Sportman III—U.V.S. V 6—4; Sportman IV—U.V.S. VI 4—5. WEDSTRIJDEN L. O. V. De uitslagen van de gespeelde wedstrij den zijn: L.O.V. cR.K. 8—0; Ons Clubje II—L.O.V. d 3—0; L.O.V. b—6e R.V.A. 2—3; L.O.V. comb.— Metaal Arbeiders elftal 18: Rijnsb. Boys II—L.O.V. b 0—3. partijen verdienden en het verloop van den wedstrijd is gauw verteld. A.S.C. nam di rect door van Duuren de leiding uil. een door Aniba uitstekend genomen hoekschop In het begin der tweede helft maakte Lug dunum dankbaar gebruik van te kojt spel van Secrève c.s. en nadat Prévo uit een doelworsteling A.S.C. opnieuw de leiding had gegeven, bracht De Roo kort voor het einde de partijen opnieuw op geiijken voet A.S.C. had invallers voor Mooten en Sondag, Lugdunum voor Bekkering en Binnendijk. Al daarom gaat het niet aan uit den wedstrijd van gisteren conclusies te trekken voor de competitie. Wel mogen wij constateeren, dat het zoowel bij groen wit als bij rood-zwart beter zal moeien gaan, willen de Leidsche derdeklassers een rol spelen. Gisteren was voor de rust Lug dunum het beste op dreef. Er zal toen meer verband in de groen-witte combina- *ie dan in de rood-zwarte. Het plaatsen was bij Lugdunum veel beter dan bij A.S C. en het verschil zat eigenlijk groolendeels In de mlddenllnies. Het trio Ten Cate BronsgeestKwee deed verdedigend wel eens goed werk, maar de A.S.C.-voorhoede kreeg bijna geen bal behoorlijk aangege ven. In dat opzicht hadden van Weerlee c.s. niet te klagen, en dat de Lugdunum- aanval niet scoorde was aan een wat een zijdig en dikwijls te kort gehouden spel te wijten, waarbij het voor Secrève c.s. niet zoo moeilijk was een antwoord te vinden. Hoewel de achterhoede van A.S.C. ook nu weer een enkele maal in de fout verviel van te talmen met opruimen, vonden wij de rood-zwarte achterhoede beter dan de groenwitte en dat was mede de oorzaak van het feit, dat Lugdunum voor de rust niet doelpuntte. De voorhoede van de gas ten speelde in de eerste helft overigens een verdienstelijk combinatiespel, geleid door Van Weerlee en De Roo, die goed en straf schoten, maar weinig geluk hadden. Dio twee naast elkaar hielden het spel echter juist te kort in het midden. In de tweede helft kwam de middenlinie van A.S.C. er beter in. Hoewel niet altijd productief verzette toen Ten Cate een massa werk. Wij kregen nu ook wel eens goed opgezette aanvallen van de rood zwarte voorhoede te zien en stuk voor stuk deden Aniba, Van der Leeden, Prévo, Van Leeuwen en van Duuren goede dingen, maar een geheel vormde deze voorhoede nog allerminst. Wellicht zal Mooten meer eenheid in de combinatie weten te bren gen, maar onze indruk was gisteren, dat het A.S.C. ontbreekt aan binnenspelers. Vier van de vijf aanvallers voelen zich al thans het beste op de vleugels thuis. Bij Lugdunum zagen wij beter binnenspel. De nieuwe spelregel over het uittrappen van den bal. direct buiten het strafschop gebied, bleek van invloed te zijn op het spel. Het gaat trouwens nu niet alleen om het uittrappen na een doelschop, maar het is nu zaak voor de doelverdedigers om den bal in de handen te krijgen voor de ach terlijn en niet meer zooals vroeger den ba! achter te laten loopen Resumeerend zouden wij willen zeggen, dat zoowel A S C. als Lugdunum over goede spelersmateriaal beschikt, maar dat er aan beide elftallen nog wel een en ander ge schaafd dient te worden. OEFENWEDSTRIJDEN L.D.W.S. Ter voorbereiding voor de competitie speelden enkele L.D.W.S.-elftallen oefen wedstrijden. De uitslagen luiden als volgt: L.D.W.S. I—T.O.N.A. I 4—1: L.D.W.S II T.O.N.A. II 2—1; Oost—L.D.W.S. Hl 2-1: L.D.W.S. IV—T.O.N.A. UI 4—4; L.D.W.S.- adsp—T.O.N.A.-adsp. 110.

Leidsch Dagblad | 1936 | | pagina 9