DE KONINGIN IS JARIG ANEKDOTEN. '(Nadruk verboden). Ingezonden door Annie Boekestein. Nachtelijk toon eel Agent (komt net binnen terwijl een dief bezie is).Ha ik kom orecies od tijd". Dief: ..Nee agent, je komt me wat te vroeg". Ingezonden door Wim Keyzer. Dat is me ook wat. Dirk: JDe juffrouw od school is heele- maal niet eerlijk geweest!" Jan: ..Hoe zoo wat deed ze?" Dirk: .Nou eerst dicteert ze: Vergissen is menscheliik en toen ik me in het reken- uur in een som vergiste kreeg ik er een nul voor'' Ingezonden door Piet Lag as. Jansen had zich een enorm grooten waakhond aangeschaft voor zijn buiten huisje 's zomers. „Is het een goede waakhond?" vroeg een vriend aan Jansen. „Ongelooflijk. Hij ligt in de vestibule van ons buitenhuisie, hij laat niemand bin nen ons ook niet! Ingezonden door Johanna Outshoorn. Keesje heeft met groote kromme hane- pooten een ver jaarbriefje aan Opa ge schreven, maar o wee! op het laatste oogenblik valt er een groote inktvlek op zijn velletje. „Och. hoe jammer Keesje, je had er echt je best od gedaan, maar nu moet je hem toch even overschrijven". „Zeg Moesje, weet je wat, doe hem gauw in de enveloppe, dan zien we hem niet, en Opa denkt dat we het niet weten". De Koningin is jarig! Het wordt een blijde dag. Fier wappert van ons huisje De vaderlandsche vlag. Goudsbloemen staan od tafel. De vensterbank *t buffet. We hebben gisteravond Ze daar ai neergezet. Want 't is ..Oranje boven!" En feest in 't heele land. Straks houden wij een optocht. Een vlaggetj' in de hand. We krijgen limonade. Oranje! Of die smaakt! Moes heeft juist voor den feestdag Een groote fiesch gemaakt. Wij hebben in een glaasje Dat snao je toch! zoo'n zin. Je keel wordt droog van 't roepen: Lang leev' de Koningin! (Nadruk verboden). q e. DE LILLE HOGER/WAARD.

Leidsch Dagblad | 1936 | | pagina 16