INT. TENNISKAMPIOENSCHAPPEN TE NOORDWIJK. LEIDSCH DAGBLAD - Derde Blad Woensdag 8 Juli 1936 ^rUN/T IN llTTIRIN^j Burgerlijke Stand v Leiden SPORT. WATERPOLO. DE ZIJL I—R. Z. C. I 21. In een spannenden wedstrijd is het R.Z.C. gelukt een verdiende overwinning te be halen. Bijna direct na het uitzwemmen lost Van Egmond een ver schot, dat via den paal achter gaat. De bezoekers pro- ibeeren het eveneens, maar vinden Rameau op zijn post. Lepelar speelt op de 2 M.-lijn en ziet een goed schot van hem juist over gaan. Na goed samenspel had een door- stagbal van Lut beter lot verdiend. R.Z.C [moet alles van Regter hebben, maar zijn werre schoten zijn slecht gericht of worden door Rameau gestopt. Eindelijk benut de linksvoor van R.Z.C. een fout in de Zijl- achterhoede en is de stand 01. Regter •wordt dan even los gelaten en de voor sprong is vergroot. 02. Hierna komt de Zijl geweldig opzetten en onder groot enthousiasme maakt Lut uit een straf iworp 12. De tweede helft begint met een fout in de R.Z.C.-achterhoede en Lut is er dade lijk bij om met een goed schot deze kans te benutten. 22. Regter ziet voor zijn club het gevaar in, hij zwemt veel. probeert de bovenlat en schiet even later onhoud baar in. 23. Rameau moet een paar maal zijn talenten toonen om harde schoten uit zijn doel te houden, iets wat hem won derwel afgaat. Ook in deze periode wordt er door beide partijen veel gezwommen. Nogmaals komt Regter vrij en opnieuw vliegt de bal langs Rameau. De thuisclub houdt goed stand maar kan geen doel punten maken, waarna spoedig het einde komt met een verdiende overwinning voor de bezoekers. —o DE ZIJL IIZWEMLUST III 1—0. Na den wedstrijd de ZijlR.Z.C. speelde de Zijl H gisteravond tegen Zwemlust III [Utrecht) een wedstrijd van gemiste kan sen. De wedstrijd is nog geen minuut oud of Arbouw zwemt goed op maar schiet tegen den paal. Enkele volgende schoten ikomen in de veilige handen van den Zwemlust-keeper. De Zijl blijft in den aan val maar maakte zooveel fouten dat doel punten uitblijven. Ook in de tweede helft weet de thuis club door snel opzwemmen zich veel kan sen te scheppen, doch de schoten komen steeds tegen paal en lat. Eindelijk gelukt het Arbouw 10 te maken, waarmede het einde komt. o DE ZIJL IV—POELMEER III 5—L De thuisclub speelt in het begin een goede partij, en heeft dadelijk na het opzwem men succes, 10. Blansjaar zwemt op nieuw op en de stand is 20. Poelmeer komt dan alleen voor den keeper maar weet nog tegen den paal te schieten. Steeds bestookt de Zijl het Poelmeer-doel, maar even vaak wordt tegen het hout werk geschoten. Eindelijk heeft daarentegen Poelmeer succes, 12. Na de rust is er slechts één zevental ge weest dat gespeeld heeft. Talrijke kansen werden niet benut, totdat Loof 31 maakt. Sanders wilde niet voor hem onderdoen en ibenutte een mooie kans. 4I. waarna. Loof door goed op te zwemmen gemak kelijk 51 kon scoren. Door dezen uitslag is de Zijl IV kam pioen geworden. o WEDSTRIJDEN L.Z.C. Hedenavond speelt L.Z.C. n in Den Haag tegen H.Z. en P C. IV. Morgenavond wordt in Poelmeer de returnwedstrijd gespeeld. Tevens speelt L.Z.C. I alhier morgenavond te kwart over acht tegen H.P.C. I. uit Heemstede o MOTORSPORT. DE T.T.-RACES TE ASSEN. De stad Assen is geheel versierd. Overal hangen vlaggen langs de huizen en dwars over de straat gespannen. Gisteravond werd de verlichting in de Hertenkamp beproefd, die gedurende de volgende dagen van deze week des avonds de voornaamste wijken der stad feestelijk zal verlichten. Hardnekkige geruchten loopen. dat Piet «van Wijngaarden die tot dusverre nog geen enkele race te Assen overgeslagen heeft en ditmaal voor de eerste maal op de deel nemerslijst ontbrak, tenslotte toch noch zal starten. Tegen het sluiten der inschriivine werd het hem te machtig en schreef hij in onder pseudoniem N.N. op Norton. Tot heden is Van Wijngaarden echter nog niet te Assen aangekomen, zoodat men nog altijd in het onzekere verkeert. Heden begint de officieele training, maar cisteren reeds konden enkele deelnemers den lust niet bedwingen om het nieuwe circuit te leeren kennen. Het circuit blijkt nog sneller te zijn dan gedacht werd. Niet alleen laat het buiten gewoon hooge snelheden, ook in de boch ten toe. maar bovendien is het voor de renners veel minder vermoeiend dan vroe ger. toen de bulten en gaten in het wegdek de rennen tegen het einde van den wed strijd buitengewoon afmatten. Niet alleen wordt verwacht, dat het ron- denrecord. dat op het oogenblik op 144 K.M. per uur (143.800 K.M.) staat, aanzien lijk naar boven zal gaan en de 150 K.M. per uur 7*1 overschrijden maar ook is men overtuigd dat het gemiddelde in iedere klasse zal stijgen. WIELRENNEN. DE RONDE VAN FRANKRIJK. SCHAKEN. DE PION—CAiSSA. Gisteravond vond een wedstrijd plaats tusschen de 2 Gymnasium-schaakclubs, waarvan d uitslag deze werd: C. W. Corts (De Pion)E. Remouchamps iCarisal 10; A. SchoutenE. Vrolijk 10; H. G. v. Kampen—G. v. Eelen 1—0; I. D. H. DijkH. v. Eelen 01; J. G. de Jong—Iterson 1—0; M. v. d. BergJ. Per- deck 'liW. G. AldershoffT. Masten broek 01; W. H. de JongB. Boeke 01; G. KorthofO. v. d. Plas 10; P. Brinke linkP. Josselin de Jong 10. Totaal 6V23»/s. Egli winnaar der eerste étappe. De 30ste ronde van Frankrijk is begonnen. Gistermorgen vroeg begon de uittocht der 90 renners: 40 van groep a. 20 van groep b en 30 toeristen. Om zeven uur vertrok men in optocht van het bureau van „l'Auto" naar Vesinet, waar om negen uur het startschot door Josephine Baker werd gelost voor de eerste etappe. ParijsRyssel een afstand van 258 K.M. De étappe liep via Beauvais (73 K.M.) Amiens (133 K.M.) Lens (223 K.M.) naar Ryssel. waar de aankomst plaats vond op de wielerbaan. Winaar van deze eerste étappe werd de Zwitser Paul Egli. een van de b-groep. in den tiid van 7 uur 6 min. 18 sec. In de sprint versloeg hil den Franschman Ar- chambaud. De tiid is aanzienlijk sneller dan die van den winnaar dezer étappe van het vorig jaar. Romaln Maes, die 7 uur 23 min. er over gedaan had. Derde was de toerist Bettini in 7 uur 6 min. 23 sec. Als vierde arriveerde de Belg Danneels in 7 uur 7 min. 15 sec. Vervolgens kwamen binnen Max Bulla (Oostenrijk) in 7 uur 7 min. 25 sec., de Duitscher Bautz in denzelfden tijd. Cloarec wederom een Fransche toerist in 7 uur 7 min. 32 sec, Marcaillou. eveneens een toerist en Mersch (Luxemburg). Als tiende bereikte de finish de Spanjaard Ca- nardo. Onze landgenoot Middelkamp verrichtte een zeer verdienstelijke prestatie door als 16e door te komen in den tijd van 7 uur 8 min. 3 sec Albert van Schendel was 53ste met een tiid van 7 uur 22 min. 1 sec. Giizen eindigde als 55ste in 7 uur 25 min. 42 sec. en Anton van Schendel bereikte als 58ste de finish met een zelfden tijd als Giizen. SWIFT. Morgenavond om halfacht warden er op het Swift-terrein, gelegen aan den Wasse- naarscheweg. eenige wedstrijden gehouden, welke voor het publiek gratis toegankelijk zijn Deze wedstrijden zijn meer bedoeld, om de baan te toetsen aan de practijk en zoo noodig nog verbeteringen aan te brengen. 26 Juli wordt de eerste groote jubileum wedstrijd gehouden, in verband met het 17-jarig bestaan van Swift, Deze wedstrijd is opengesteld voor alle categorieën. Er worden gehouden koppel- en sprintwed strijden. terwijl er tevens een afvalrace wordt gereden voor hen, die niet in de sprint geplaatst zijn. Verder een Junioren wedstrijd voor renners tot en met 16 jaar en nog twee extra wedstrijden, speciaal voor Swift-leden. Er wordt gereden onder auspiciën van de N.W.U. De prijzen zullen bestaan uit geldprijzen, materiaal en luxe •voorwerpen. Met diverse grasbaanspecialisten wordt reeds onderhandeld, o.a. met Ramp. Die- terman, Fruitema. Hollander en anderen zoodat wat de deelname aangaat, het een sterk bezet veld belooft te worden. In den koppelwedstrljd worden echter niet meer dan acht koppels geplaatst. Swift mag zich gelukkig prijzen, dat met de openstelling van haar terrein de ritten op den weg tot het verleden behooren. Tot meerdere vei ligheid van haar leden. WANDELSPORT. DE VIERDAAGSCHE. Ruim 3800 personen hebben ingeschreven. Voor de internationale vierdaagsche internationale afstandsmarschen. welke van 21 tot en met 24 Juli a.s. te Nijmegen zullen worden gehouden, hebben ruim 3800 personen ingeschreven, waaronder 520 dames. Aan het dagelijksch parcours van 30 K.M40, 50 en 55 K.M., zullen respectie velijk deelnemen ongeveer 55, 2130, 455 en 1100 personen. 60 verschillende burgervereenigingen zullen met een groep ter sterkte van min stens 11 hoofden aan de marschen deel nemen. De land- en zeemacht, zoowel als het Nederlandsch-Indisch leger nemen met talrijke detachementen deel. Uit de volgende landen zijn inschrijvin gen ontvangen: Engeland (Road Walking Association); Frankrijk (La Ligue Pari- sienne d'Athletlsme); Duitschland, België en Zwitserland. VOETBAL. NEDERLAAGWEDSTRIJD R.B.F. De 9de nederlaagwedstrijd van R.B.F. begint niet te kwart voor acht. doch te kwart over zeven. A.S.C.-COMB.ALPHIA. Vrijdagavond wordt op het Sportman- terrein een wedstrijd gespeeld tusschen Alphia en een A.S.C.-comb. WEDSTRIJD A. S. V. Morgenavond te halfacht speelt A.S.V. II thuis tegen L.V.V. BEDRIJFSELFTALLEN TE BOSKOOP. De te Boskoop gespeelde wedstrijd tus schen de elftallen der fima W. C. Hage en Rijwielherstellers eindigde in een overwin- winning van eerstgenoemd elftal, 31. KORFBAL. A. S. V. I—ALGEMEENE II. Morgenavond te halfacht speelt A.S.V. I thuis een vriendschappelijken wedstrijd te gen Algemeene H. Op de ledenvergadering is besloten den naam A.A.S.V. te veranderen in A.S.V. (Arbeiderssportvereeniging). Het secreta riaat blijft gevestigd Magdalena Moons- straat 3A. DUIVENSPORT. KRING CONCOURS N.B. v. Z. LEIDEN EN OMSTREKEN. Wedvlucht vanaf Chateauroux. Afstand der hokken 625.01 tot 640 K.M. In concours 51 vogels, welke in vrijheid werden gesteld op 3 Juli 36 met Z.W. wind om 6.30 uur v.m. De uitslag is als vilgt: Breedijk. Leiden 1, 5; Versteeg, Wasse naar 2, 7; Geel, Leiden 3, 4; Zaal, Lisse 6; De Romljn. Leiden 8; Paardekooper, Lisse 9; Molenaar, Lisse 10. De 1ste vogel bereikte een snelheid van 1362.03 M. per minuut en werd geklokt om 2 uur 11 min. 32 sec. De laatste vogel ge constateerd om 3 uur 49 min. 44 sec. en be reikte een snelheid van 1143.40 M. per minuut. LEIDSCHE POSTDUIVENVEREENIGING „DE VRIENDENCLUB". Wedvlucht vanaf Limoges (Zuid-Frank rijk). Afstand pl.m. 742 K.M. In concours 82 duiven, welke door de slechte weers omstandigheden in Zuid-Frankrijk niet op tijd gelost konden worden en een dag later, om 5.45 uur, in vrijheid werden ge steld met Oostenwind. De duiven hebben het niet getroffen, want na de lossing werd het weder zeer slecht in Noord- Frankrijk en België, zoodat op den dag der lossing slechts 3 vogels hun hok be- ïeikten. Den volgenden dag werden de punten pas om 12.54 verdiend. De uitslag is als volgt: A. P. v. d. Voort 1, 11 en 21, winnaar van den eereprijs, geschonken door de fam. Korenhof; L. v. d. Nleuwen- dijk 2, 10, 12, 15 en 16; G. F. v. Dorp 3; Joh. Vogelenzang 4: Joh. Neuteboom Jr. 5 en 9; A. v. Polanen 6; W. Ie Mair 7; C. Vlaardingerbroek 8 en 22; Chr. v. d. Pluijm 13 en 14: A. Singeling 17; J. Phillppo 18; L. Gijsman 19 en 25; F. Hofman 20; S. N. v. Leeuwen 23 en A Brugman 24. De 1ste duif werd geconstateerd op Zondag 18 uur 57 min. en 20 sec. en maakte 936,34 meter per minuut De laatste pun- tenwinnaar om 12 uur 54 min. en maakte 512,60 meter per minuut. 14 Juli a.s. inkorven voor Bordeaux, 896 KM., laatste vlucht in punten, lange af stand, op welk station de L.P.C. een ste delijk concours heeft uitgeschreven en een Leidsch kampioen naar voren zal komen; bijna alle vereeningen hebben haar toe zegging gegeven daarvoor. LEIDSCHE POSTDUIVENCLUB. De duiven van Limoges zijn Zondagmor gen om 5.45 gelost. De vlucht had een zéér slecht verloop, en het grootste gedeelte duiven, waaronder juist de besten, ont breekt nog. De eerste vogel is geconsta teerd Maandagochtend 5-57-51; de laatste twee prijswinnende duiven kwamen pas op Dinsdag. De uitslag luidt: J. Laman 1, 4. 12; H. Wallaart 2, 9; H. Fasel 3; A. Krol 5, 7; T. Vlieland 6; W. Warnecke 8; F. de Haas 10, 11. „DE ZWALUW" (VOORSCHOTEN). Wedvlucht van Limoges (Frankrijk), afstand van den eersten prijs winnende vogel 737.030 K.M. De duiven werden in vrijheid gesteld Zondagmorgen 5 uur en 45 min. met Zuid-Oosten wind. Zij hebben geen gemakkelijke vlucht gehad, daar er van de 57 ingekorfde vogels maar 7 stuks denzelfden dag hun hokken bereikten en Maandagavond waren er maar 19 present, zoodat het concours net kon sluiten, daar de prijzen verdiend waren. Zooals uit bovenstaande duidelijk blijkt zijn der ver liezen momenteel raak, maar naar ver wacht wordt zullen er nog wel door komen, want onder de achterblijvers zitten nog heel wat goede vogels. De eerste duif werd geconstateerd om 18 uur 59 min. 55 sec. en maakte een snelheid van 927,17 Meter per minuut. De laatste prijswinnende vogel werd Maandagavond om 19 uur 4 min. en 12 sec. geconstateerd. De prijzen werden als volgt behaald: F. Ie Mair le. 3e. 6e. 14en Gebr. Kahne, Veur, 2e. 10e, 13e: C Zwaan 4e; J. Caspers, Stompwijk. 5e, 12e, 19e; J. Verhoeven 7e. 8e. 16e; G. A. v. Adrichem 9e, 15e; H. H. J. v. Klaveren lie; L. Janson, Stompwijk, 17e, G. Zwaan 18e. Waar geen plaatsnaam is vermeld is deze Voorschoten. DAMMEN. SCHAAK- EN DAMCLUB „KIJK UIT" TE OUDE-WETERING. „Kijk Uit" speelde een damwedstrijd tegen AB.C. uit Alphen, dat met een ge combineerd 10-tal uitkwam. J. Meijer (Kijk Uit)J. van Oeveren (A.D.C.) 11; G. MeijerW. van Berkel 2—0; A. de BlaeyJ. Ruitenberg 02; J. van ItersonC. v. d. Hom 20; Mej. de BlaeyN. Stapper 02; P. v. d. LuitP. van Oosterom 02; J. de JongJ. Schuur, man 02; D. NasveldM. Zeilstra 02; M. SchenkC. Looijenstein 2—0; Aè Los D. van Oeveren 02. Totaal Kijk Uit 7-13 A.D.C. De onderlinge bordenwedstrijd van de schaakafdeeling van „Kijk Uit" heeft ook zijn beslag gekregen. De uitslag is: 1. H. Corts 16 punten uit 17 partijen; 2. P. Seip 15 pnt. uit 18 p.; 3. L. Hoogenboom 12 pnt. uit 17 p.; 4. Mej. Snel 9'/i pnt. uit 16 p.; 5. J. Kapteijn 8 pnt. uit 17 p.; 6. S. de Jong 7 pnt. uit 15 p.; 7. C. Wesselius 5'/: pnt. uit 17 p.; 8. B. Snel 3'/» pnt. uit 15 p.; 9. A. Pelt 2 pnt. uit 12 p.; 10. J. Vreeken 'h pnt. uit 11 partijen. EEN TITIAAN ONTDEKT. In de Academie voor Schoone Kunsten te Weenen heeft men een Titlaan ontdekt. De Italiaansche professor Fiocco, die het doek tijdens een bezoek aan Weenen opmerkte, heeft verklaard, dat het een der beste werken van Tltiaan is. DE EERSTE RONDE IN HET HEEREN-ENKELSPEL. VAN SWOL DOOR TESCHMACHER GESLAGEN. (Van onzen redacteur.) Het tournooi te Noordwljk om de inter nationale kampioenschappen van Neder land heeft een rustigen inzet gehad. De „sterren" hebben het op zoo'n eersten dag over het algemeen niet zoo heel moeilijk; zij krijgen tegen zwakkeren gelegenheid zich wat in te spelen en waarlijk spannende partijen met tegelijkertijd hoogstaand spel zijn dan ook uitzondering! Dat er gisteren intusschen in som mige partijen meer spanning is ge weest dan men verwacht had en dat enkele ..groote mannen" waarlijk een oogenblik in gevaar dreigden te komen, was niét het gevolg van voortreffelijken tegenstand, doch voornamelijk van het weer. Nauwelijks was er begonnen, gistermiddag, of een stortbui maakte de banen onklaar en dwong tot een langdurige pauze. Toen het spel einde lijk hervat kon worden hadden de banen zoo beduidend aan vaart inge boet dat meerdere spelers, die uit Wimbledon gekomen zijn, er hun vorm geheel door verloren. Zij meen den herhaaldelijk den bal naar zich toe te zien komen, zooals dat op het gras te Wimbledon gebruikelijk was, en bemerkten dan opeens hoe deze aan snelheid verloor en een zuiver spelen verhinderde.... Strattford, bijvoorbeeld, de Amerikaan met z'n forsche spel en z'n enorme service, was tegen Leembruggen de juiste „touch" volkomen kwijt. Van die vliegende eerste service, die zoo dikwijls aces slaat, kwam niets terecht, z'n backhand was voortdu rend te kort en tegen een muurvasten Leembruggen kreeg de befaamde Ameri kaan een achterstand, die welhaast ver bijsterend werd. Met 6—2 won de Hollander de eerste set en met 43 en fourty-love leidde hij in de tweede voordat Strattford zich in zooverre te herstellen wist dat hij door tactisch manoeuvreeren in iedere volgende game telkens juist iets in de meerderheid bleef om uiteindelijk na drie sets als winnaar uit een hoogst pijnlijke situatie te ontsnappen Het voorbeeld van Strattford stond niet alleen. Allison immers zag de eerste set met 64 verloren gaan tegen den veteraan Van Olst, voordat hij liet initiatief tot den aanval nam en de bekende Belg Van Zuylen (die sinds korten tijd te Amsterdam woont), moest het tegen Heynen uitsluitend van „zekerheid" hebben omdat hij het op deze baan eenvoudig niet waagde te forceeren! Veel minder gehandicapt voelde zich een De Stefani, een Van Rijn en een Gabrowitz, doch laatstgenoemde staat reeds heden voor de moeilijke opgave den Franschman Journu van partij te dienen. Een verrassing was hier de nederlaag van onzen internationaal Van Swol tegen Teschmacher. De drives van Van Swol vlotten niet, vooral de forehand was onzeker, en naast die drives bleek z'n arsenaal ditmaal weinig andere wapenen te bevatten, minder zelfs dan van den Hagenaar, die ook de lob en de dropshot wist toe te passen, die bovendien de hardste service-schoten te beantwoordtn wist en in deze party ongetwijfeld de sterkste was. Hij won met 9—7, 8—6. Evenals Van Swol hebben ook Hughan en Knottenbelt moeilijkheden gehad. Knottenbelt stond zelfs nog 44 in de final set voordat hij de leiding nemen kon tegen den keurig spelenden Hoeke, maar zij hebben zich dan toch in de tweede ronde geplaatst. Wellicht dat ook Van Swol zich gehandhaafd zou hebben Indien hij meer vechtlust had getoond, maar den Amster dammer ontbreekt het wel heel erg aan strijdvaardigheid en aan eerzucht en voor al in het enkel-spel komt dat tot uiting In het dames-enkelspel werden gisteren de voorrondes afgewerkt, terwijl er in den laten namiddag nog een tweetal heerenr dubbels gespeeld werden, die echter zonder strijd in twee sets beslist werden. Wij laten hier de volledige uitslageh Van gisteren volgen: Heeren-enkelspel, tweede voor-ronde; Marinkelle sl. Pasteur 61, 7—5; Brouwers sl. Wetselaar 64. 46, 6—3. Eerste ronde: Kho Sin Khie sl. Leyenaar 63, 64; Strattford sl. Leembruggen 26, 64, 6—2; Gabrowitz sl. Marinkelle 61, 63; De Stefani sl. Körner 62, 61; Teschmacher sl. Van Swol 97, 86; Van Zuylen sL Heynen 46, 86, 63; Hughan sl. v. d. Graaft 7—9, 63, 61; Allison sl. van Olst 46, 62, 63; Van Rijn sl. Karsten 64, 64; Stalios sl. Castendijk 62. 86; Knottenbelt sl. Hoeke 36, 60, 64; Jamain sl. Brouwers 61, 62. Dames-enkelspel, eerste voor-ronde: mevr. van Alfen sl. mej. Broese van Groenou 63, 62; mevr. Vleugels Schut ters sl. mej. Z. Kerckhoff 57, 61, 61. Tweede voor-ronde: Mej. L. Heyink sl. mej. C. Menko 6—1, 9—7; mej. A. Kerck hoff sl. mevr. Marinkelle 62, 63; mevr. van Haagen Groenewegen sl. mej. M. A. de Wal 2—6, 6—2, 6—3; mej. Baumgarten sl. mevr. de BraauwSchiphorst 60, 60; mej. R. Mechel w.o.; mej. Terwindt sl. mevr. Vleugels Schutters 61, 86; mej. de Borman sl. mevr. van Alfen 63, 8—6; mevr. Joncqulère sl. me). Shaw 60, 61. Heeren-dubbelspel. eerste ronde: De Stefani en Gabrowitz sl. De Ruyter en Pasteur 61, 61; Allison en van Rijn slPgebr. Go 6—1, 6—0. GEBOREN: Jacoba, d. van W. de Wit en M. van Duuren Petronella Catharina Maria. d. van C. Sloos en W. C. van Goozen Wil- helmina, d. van G. L. v. d. Roe en H. van Kerkhoff Magdalena Maria Johanna, d. van I. Filippo en M. M. Erades Heroni- mus Johannes Maria, z. van P. J. v. d. Raadt en A. H. Hillenaar Franciscus Ja cobus, z. van F. Prins en J. H. de Groot Rebecca, d. van C. de Roode en J. Pardon Mattheus Jacobus, z. van J. W. v. Ovost en J. E. van Bruggen Sara Helena Maria d. van W. F. Stafleu en W. P. Bosman Jansje, d. van G. Linschooten en W. Plu Cornelia, d. van J. de Wilde en J. H. Koning Johanna Jacoba. d. van J. Ouwerkerk en J. J. Lepelaar Jannigje, d. van C. Dekker en E. de Jong Jan. z. van G. M. Been en J. J. Rovers Dirk Pie- ter, z. van P. Giesbergen en W. v. d. Wolf Margaretha Johanna, d. van C. Jansen en J. C. van Loon Cornelia, d. van P. Voorn en C. Koper Harm Hendrik, z. van A J. Haverkort en C. M. F. v. d. Voort Adrianus Martinus Gerrit, z. van K. Jongeleen en A. Geers Johanna Hen- drica, d. van J. Nagtegeller en M. J. v. d. Linden. Bernardus. z. v. H. Devilee en S E. Ver- plancke Elisabeth Antonia Maria, d. v. J. A. v. Remundt en M. J. Raaphorst. ONDERTROUWD: A. J. van Pelt jm. 40 jaar en M. Gerte- naar, jd. 37 Jaar. GEHUWD. I. Berkelow jm. en F. J. Koet jd. OVERLEDEN: J. Klomp, wedn., 77 jaar H, Jonge- neel-v. Qsnabrugge ,vr„ 47 jaar P. Kan- bier-v d. Tuin, wede, 87 jaar. H. Nagtegaal, z. 7 w. GEVESTIGD: C. R. Bakker, leerares gymn., Noordeinde 39a E. Bartzick, dienstbode, Haagweg 43 J. J. v. d. Berg en fam., boekhouder, v. Brederostraat 26 C. H. Burgemeister, P. J. Blokstraat 41 MC. Coumou, 1.1. ver pleegster, Meezenstraat 2 H. v. Driel en fam., kommies dir. belastingen, Vondellaan 28 J. Glmbel, vertegenw., P. de la Court- straat 70 G. E. M. Gundermann, dienst bode, Hooigracht 46 G. Hofstra. reel, schilder, Oude Vest 171 J Holzer dienst bode. Kagerstraat 2 W. v. d Hout, Roo- denb straat 4 H. B. Kasteel, autog lasscher. Noordeinde 20a J. A. v. Res teren, dienstb., Rapenburg 82; S. L. Kooij- man, dienstbode, Breestraat 8 P. Kou- prie. Oosterkerksteeg 7 Wed. W. G. Boekwijt-de Lamaar, Kagerstraat 2 C. v. d. Leek, fabr. arbTrompstraat 10 J. M. Lens van Rijn, Oegstgeesterlaan 41 C. Megchelse, hulp huish L. Rijndijk 74 J. J. Merkx, sigarenmaker. Heerengracht 67 H. J Mouwer, zadelmaker, Zuidsingel 34a G. N. Oudshoorn en fam., timmer man, Jac. Catslaan 67 P. van Roon, dienstb., Breestraat 61-63 W. P. L. Sand- mann, planter. Plantsoen 51 E. Schras, koopman, L. Agnletenstraat 9 J. B. M. van Tienen, 1.1. broodbakker, Bronkhorst- straat 43 A. A. v. Tienhoven en fam., drukkerijchef, H. de Vriesstraat 72 M. Tierolf en fam., muzikant, Gortestraat 61 Wed. N. v. Triet-Timmers en fam., Kllk- straat 4 Ohr. M. D. Vendrik, hulshoud ster, Roodborststraat 31 C. J. F. Vroom, colporteur, Oosterkerksteeg 7. VERTROKKEN: A. van Alphen de Veer, n. Den Haag, Gentschestraat 179 H. M. van Bemmel, n. Den Haag, Statenlaan 61 A. E. Ding- ham, n. Den Helder, Lijsterstraat 18 F. Bonte en fam., n. Padang M. M. v. d. Bos, n. N.O. Indlë Wed. M. C. Ramaker- Brouwer. 11. Den Haag, A. van Solmstraat 69 E. M. A. Couwenberg, Utrecht. St. Antoniusgasthuls I. A. M. van Driel Dingemans, n. Heiloo, Rijksstraatweg A 315 H Dröge, n. Woerden. Schoolstraat 8 M. M. van Eecke, n Amsterdam, Valerius- straat 8b T. Kooij- v. Evert, n. Wasse naar, Crocusstraat 45 Wed. C. A. dë Groninger-Goddijn, n Leeuwen, Gest. St. Josef H. van Hattem, n. Oegstgeest, Oranjelaan 12 J. J. v. Herwerden, n. Rotterdam, Prinsenhoofd 2a E. Sierat- v. Heuzen, n. Zoeterwoude, Schenkelweg C76E Th. Heijneman, n. Alphen ad. Rijn, Mauritsstraat 17 J. F. den Houter, n. Gouda v. Iterson-Ziekenhuis T. Hui- tema, n. Leeuwarden, Verstolkstraat 29 H. Janssen Kenbeek, n. Amsterdam, J. Ver- hulststraat 125 A. G. de Kwaadsteniet, n. Rotterdam, Rochussenstraat 319 J. Taffijn-Laterveer, n. Oegstgeest, Rijnsb. weg 68 E. A. van Latum, n. Waddinx- veen, Henegouwenweg 16 A v. d. Lin den, n. Voorschoten, Papelaan 14 J. v. d. Maas en fam., n. Amsterdam, Weteringstr. lOhs C. J. Meiman, n. Den Haag, West einde 95a Th. A. A. Molmans, n. Almelo, Grootestraat 16 H. G. Moorrees, n. Oegstgeest, Emmalaan 7 M. P. E. Neute boom, n. Zoetermeer, Meerpolder 13 O. D. Offringa. n. Den Haag, Laan van Meer- dervoort 354 A. C. Poeliejoe, n. Oegst geest J. M, Rademakers, n. Rotterdam, Boergoenschevl. 23 A. G. Roos, n. Breu- kelen-St. Pieters, Zandpad 131 M. M. Rumpff, n. Kamen Chr. C. J. M. Sand- mann, n. Amsterdam, Bronkhorststr. 31II A .Schottelndreier, n. Oegstgeest, De Kempenaerstraat 90 M. Schouten, n. Alkmaar, Houtweg M. C. Schüth, n. Dortmund, Melsnerstraat 66 Th. B. Spyman, n. Batavia, Palmenlaan 38 J. Verboog-Teske en fam., n. Amsterdam, J. Verhulststraat 125 K. Thieme, n. Rot terdam. Voorschoterlaan 78 E. C. A. Tijdeman. n. Voorburg, Westeinde 132 J. H. Vergragt. n. Boskoop. Zijde 372 W. H. Ouwendijk-Verkerk, n. Bodegraven, Goud- scheweg 128 E. D. Vlasveld n. Amster dam, Pr. Steynstraat 6h J, Krol-v. d. Walle en fam Heerenveen, Thialfweg N. Wassenaar, Nijkerk, Oosterstraat 23 S. Zijlstra, Oegstgeest, H. Morschweg 12. 4—3

Leidsch Dagblad | 1936 | | pagina 12