LEIDSCH DAGBLAD - Tweede Blad Dinsdag 9 Juni 1936 UIT DE RIJNSTREEK. WASSENAAR. te Voorjaarsmarkt ten bate van het „Groene Kruis". Morgenmiddag te twee uur wordt alhier K Voorjaarsmarkt ten bate van het Groene Kruis", waarvan de afdeeling jfassenaar haar 25 Jarig bestaan herdenkt, «opend. Zij wordt gehouden op morgen, Donderdag, Vrijdag en Zaterdag in Huize Dennenheuvel, Groot Haesbroekscheweg 3 Ihalte de 3 Papegaaien) en belooft talrijke ittractie's. Wat de afd. Wassenaar van het Groene gruis betreft het volgende: In 1911 begon deze afdeeling met één lijkzuster en een magazijn, ondergebracht In een particuliere woning. De eerste groo- \e uitbreiding was een eigen gebouw, ge slicht uit gelden, door de burgerij bijeen gebracht uit dankbaarheid voor het buiten jen oorlog blijven van ons land. Architect Brandes was de bouwmeester, de grond *erd geschonken door de Terrein-maat schappij en de gemeente voegde daar een stuk grond aan toe zoodat het wijkhuis middenin een grooten tuin ligt, tegenover de oude dorpsmolen. Spoedig was een tweede wijkzuster noodig. In 1919 wera een klein ziekenhuis ingericht. In 1924 lette de gemeente een 2e verdieping op liet gebouw, zoodat pl.m. 14 bedden be schikbaar zijn 'voor zieken, herstellenden en ouden van dagen die een goede verple ging genieten door een viertal interne ver pleegsters. Het „Groene Kruis" richtte ook een vertrek in voor hoogtezon- en diathermle-behandeling alsmede een con sultatie-bureau voor tuberculose voor zui gelingen, voor kleuters, poliklinieken voor keel-, neus-, oor- en ooggebreken enz. De Voorjaarsmarkt wordt gehouden ten bate van een nieuw gebouw van het „Groene Kriiis". Tevens zullen voorstellingen gegeven worden door het „Circus Kavaljos", het circus der amateurs, waaraan ook eenige beroepsartisten medewerken. Deze vijf loorstellingen, eveneens ten bate van het „Groene Kruis" afd. Wassenaar alsmede ran ..Pro Juventule" te den Haag vinden plaats van Zondag a.s. af op „De Stille Hoek", Laan van Oud-Clingendaal alhier. Dit amateur-circus heeft elders reeds groote successen behaald. o ZEVENHOVEN. Wijlen mej. M. v. d. Walde heeft haar nalatenschap vermaakt aan de Diaconie der Herv. Gem. Voor de Zending droeg de Geref. Kerk af de som van f. 25. o ZOETERWOUDE. GEMEENTERAAD. Een korte vergadering. De gemeenteraad vergaderde onder voorzitterschap van den burgemeester. Na opening las de secretaris de notulen, die onveranderd werden vastgesteld. Bij de Ingekomen stukken was een schrijven van Ged. Staren, waarbij de gemeentebegrootlng voor 1936 goedge keurd is, onder opmerking, dat de begroo ting den Indruk heeft gewekt dat de raad rich niet voldoende rekenschap heeft ge geven van de te verwachten1 ontwikkeling ran de finanoieele positie der gemeente. Verder merken Ged. St. op, dat zij ver trouwen, dat bij de samenstelling van de volgende begrooting ten volle rekening tal worden gehouden met de bijzondere elschen, welke in de gegeven omstandig heden daaraan moeten worden gesteld. Tenslotte wijzen Ged.' St. er nog op dat zuinigheid moet worden betracht. De stukken werden voor kennisgeving aan genomen, waarna de raad besloot tot wij ziging der begrootingen 1935 en 1936 con form de aangeboden concept besluiten. Op de ingekomen belastingreclames besloot de raad eveneens conform de gedane voor stellen, terwijl aan de Geitenfokvereen. „Zorg en Vlijt" een subsidie werd verleend tot de helft van het gevraagde bedrag, n.l 1.10. Een voorstel van B. en W. om gunstig te beschikken op het verzoek van het be stuur der coöp. „Rijnstroom" te Leider dorp om een subsidie van f. 6,90 werd ver worpen met alleen de stemmen van de wethouders voor, nadat de heer Paarde- kooper er op gewezen had, dat er in deze gemeente sinds jaren een dergelijke cursus gegeven wordt., zonder gemeente-subsidie. Op een verzoek van R. W. om een tege moetkoming m de kosten van vervoer van zijn kind naar een bijz. school te Leiden, gegrond op art. 13 der L.O.-wet, stelden B. en W. voor een bijdrage te verleenen ran f. 0.50 per week. De heer Meijdam juichte het toe dat het bewuste artikel gelegenheid biedt om aan financieelniet (traagkrachtigen een bijdrage te verlee nen, doch hier is zulks niet noodig en daarom stelde hij voor het bedrag zoo klein mogelijk te nemen, n.l. 5 cent per week. Nadat de heeren Paardekooper en Wessel in den zelfden geest hadden gesproken, werd het voorstel Meijdam met algemeene stemmen aangenomen Vervolgens werden de vergoedingen, be doeld in art. 101 der L.O.-wet 1920 over 1S34 voor de bijz. scholen vastgesteld als Volgt: R.K School Hooge Rijndijk, f. 2078,40; R.K. Meisjesschool Zuidbuurt f 3234.51R.K. Jongensschool Sohenkel- Weg f. 3256,16. Eveneens werd vastgesteld oen verordening veiiklarende welke straf- vetprdenlngen nog gelden. De instructie van den gemeente-ont vanger werd in dier voege gewijzigd, dat deze voortaan geen zitdag meer houdt des Zaterdags. Het voorstel Starrenburg om wijziging te brengén in de kosten van Vederaansluiting aan de waterleiding bij wanbetaling, werd verworpen, gelet' op het advies der waterleidingscommissie die de moeilijkheden in de praktijk aangaf. Aan gevuld werd de verordening op de levering van drinkwater, met een bepaling dat de eigenaar of verhuurder eener. woning ver® Plicht is binnen aoht dagen na verhuizing d' overlijden daarvan kennis te geven aan °en administrateur. Bij niet-nakomlng dezer bepaling is watergeld ten volle ver- jehuldigd over het loopende kwartaal. De "eer Starrenburg was hier tegen. Een voorstel van B. en W. naar aanlei- dfng van een schrijven van Ged. Staten dm de jaarwedde van den administrateur v"n het waterleidingbedrijf weer op het mme bedrag te stellen werd met de stem- ®dn van de wethouders voor verworpen. ALPHEN. Ernstige vai. Gistermorgen had de bejaarde timmer man A. H. Th. Kooij aan den Steekter- weg het ongeluk door het breken van een plank van een zolder bij den landbouwer G. aldaar omlaag te storten. De man, die ernstig aan het hoofd werd verwond, be kwam bovendien een zware hersenschud ding. Na door dr. Schreuder te zijn be handeld is de man naar zijn woning ver voerd. Later vernamen wij, dat zijn toe stand wel ernstig, doch niet levensgevaar lijk is. Bij 't te Den Haag gehouden examen machineschrljven slaagden onze plaatsge- nooten de heeren H. Bergshoeff en P. Vonk daartoe opgeleid aan het Instituut van den heer G. Klok alhier. In het gebouw van het Leger des Heils werd een bloemleest en tentoon stelling gehouden waarvoor veel belang stelling bestond. Uit het verslag van het schapenlonds der Geref. Kerk te Alphen blijkt, dat f. 117.20 werd ontvangen als bijdragen aankoop lammeren; f. 181.50 winst ver koop schapen en gekweekte rente f. 10.32 zoodat de totale baten bedragen over het jaar 1935—1936 f. 309.02. Ds. Schoneveld, N. H. predikant al hier, ontving een gift van f. 134 te ver- deelen over verschillende zendings- en evangelisatievereengingen. o ALKEMADE. Blijkens het Jaarverslag van 't Car negie Heldenfonds van 1935, is aan den heer H. Turk alhier, een bedrag van f. 20 geschonken, voor het redden van een kind uit een vaarsloot op één der laatste dagen van Augustus 1935. o BOSKOOP. Onderzoek inzake heesterkeuring. Vanwege de Ver. voor „Boskoopsche Culturen" (Pomologische Vereeniging) heeft onder leiding van den heer J. Zwar tendijk, ambtenaar bij den Plantenzlek- tenkundigen dienst een 20-tal jongelui een bijeenkomst gehouden in een der lokalen van de openbare school. Van 50 heestersoorten waren takken afgesneden, elk voorzien van een nummer. De Jongens moesten noteeren het geslacht, alsmede de soort, waartoe de heesters behoorden, terwijl ook het Juist schrijven der namen werd vereischt Als prijzen zijn een drietal boeken op tuinbouwkundig gebied uitge loofd. Vele oudere personen gaven, door hun tegenwoordigheid van hun belangstelling blijk. Burgerlijke Stand. Geboren: Jacoba Cornelia Margaretha, d. v. S. J. Vermeul en S. den Dunne Jan Gerard, z. v. P. v. Gelderen en A. Ver meulen Dirkje Aaltje, d. v. A. P. Hoo- gerbrug en J. Verbeek. Ondertrouwd: L. J. Laros en E. v. Veen J. J. Bos en G de Kooter A. Jonge- jan en A. M. Oosterwijk. Overleden: Petronella Flanen 37 J. Het a.s. Congres van de Ned. Slagershond. Op 16. 17 en 18 Juni as. wordt alhier het groote congres van den Ned. Slagers- bond gehouden waarmede gebroken wordt met de gewoonte, om dergelijke bijeenkom sten in groote plaatsen te houden. De Ned. Slagershond met zlin ongeveer 4000 leden is de eerste organisatie, die. op initiatief van de afd. Boskoop en omstre ken een der k'elnste afdeelingen de congressisten met hun dames de eer aan doet binnen het schoone en bloemrlike Boskoop een drietal dagen te vertoeven. Na eenige weken van voorbereiding mocht het bestuur reeds da medewerking verkrijgen van B. en W, onzer gemeente, de N.V. „Flora" het propaganda-comité „Boskoop" terwlil ook enkele vooraan staande kweekers hun steun niet zullen onthouden. De burgerij van BoskooD toonde zich be reid de gasten te herbergen, daar het groote aantal logé's in de hotels ter plaatse niet kon worden ondergebracht. Het Drogramma heeft een ruime p'aats gelaten aan de congressisten de bloemen en planten van Boskooo te laten zien. de fraaie wandelwegen te bezoeken enz. In éérr woordde bezoekers moeten van Bos- kooD een 'aangename en blijvende herin nering mede nemen! Na het bespreken van de belangen der - slagers wordt ook gelegenheid gegeven om een boottocht te maken naar Gouda en Waddinxveen. om enkele bezienswaardig heden te bezichtigen. Het gebouw „Flora" dat aan hooge eischen voldoet, zal er zeer zeker toe bij dragen. om de gasten een waardige ont vangst te bereiden! Gevonden: Armband, 2 belastmg- merken. halsketlng, baal zakken, eenige nieuwe dweilen, en vulpotlood. Inlichtin gen op het politiebureau. In behandeling kwam een verzoek van den heer van Mil om verlaging van huishuur. B. en W. stelden voor de huur te bepalen op f. 300 's jaars. De heer Paardekooper vroeg geheime zitting, waartoe besloten werd. Na ongeveer 20 minuten werd de openbare vergadering voortgezet en beslo ten de beslissing omtrent het verzoek aan te houden. Hierna werd de alg. politie verordening behandeld, waarbij o.m. de afsluiting van het Watertje voor auto verkeer in den breede werd besproken. Besloten werd, met de stem van den heer Wessel tegen, aan B. en W. de bevoegdheid te geven om ontheffing van het verbod te verleenen. Hierna beantwoordde de voor zitter de in de vorige vergadering gestelde vragen, waarbij aan den heer Starrenburg werd geantwoord op de meeste vragen, „dat het B. en W. niet bekend is", hetgeen den heer Starrenburg aanleiding gaf een voorstel te doen om een commissie te be noemen die een en ander zou onderzoeken. Dit voorstel werd alleen gesteund door den heer Meijdam, zoodat het niet ln stemming kwam. Hierna sluiting. Wegens verregaande vernieling van I een in aanbouw zijnd huls, is door de politie proces-verbaal opgemaakt tegen een tweetal alhier wonende Jongens. Blijkens het Jaarverslag van 't Car negie Heldenfonds van 1935 is aan mej, G. vatl Bergen alhier, een bedrag van f. 10 geschonken, voor het redden van een jon getje uit het Galgewater op 20 Sept. 1954 o HAZERSWOUDE. Zijn trouwring teruggevonden. De heer J. P. alhier had 12 jaar gele den het ongeluk zijn gouden verlovings ring ln den tuin te verliezen. Tot zijn groote blijdschap heeft hij de zer dagen de ring weer in zijn tuin terug gevonden Burgerlijke Stand. Geboren: Engelbertha Maria Johanna, dochter van L A. J. Jacobs en E. Volle- bregt Cornells Josephus, zoon van W. J. van Leeuwen en J. van Meurs Petrus Adrianus, zoon van P. Brugman en G. M. Vermeulen. Ondertrouwd: P. Zeilstra, 22 jaar en P. de Wit, 21 jaar D. Hofland, 25 Jaar en H. J. Matze, 23 Jaar Overleden: A. M. Vollebregt, geh. met J. C. van Saasse, 65 jaar H. Groen, geh. met E. Brondgeest, 38 jaar. Door het college van kerkvoogden der Ned. Herv. gem. is met Ingang van 1 Juli a.s. tot Koster der Ned. Herv. Kerk benoemd, de heer A. J. de Kort. o KOUDEKERK. Vrachtwagen geheel vernield. Aan den Hooge Rijndijk nabij 'l „Zwaan tje" kwam een expeditie-auto beladen met zes paarden, van den heer Vafkom stig uit Bergschen Hoek, in botsing met een uit tegenovergestelde richting komen de personenauto, welke teveel naar links uitweek. De vrachtwagen geraakte in een diepe sloot en werd geheel vernield. Per soonlijke ongelukken hadden gelukkig niet plaats. Morgen zal alhier ten bate van de Ver. „Het Hoogeland" een bloempjesdag worden gehouden. De Pinkstercollecte voor de Zending heeft in de Ned. Herv. Kerk opgebracht f. 78.38. De collecten voor de Diaconie brachten over Mei in de Ned. Herv. Kerk op f 109.94 voor de Kerk f. 72.27, Restauratie f. 58.15, Busje plaatsengeld f. 22.07, Verjarings fonds f. 24.71, Plan 1936 f. 30.59 en van oud Koudekerkers werd f. 10.50 ontvan gen. o LEIDERDORP, Burgerlijke Stand. - r: liV air nl - Geboren: Hermanus Johannes, zoon van T. J. Mensch en E. A: de Boer, o,- NIEUWKOOP- Nu twee zwemgelegenheden. Het Gemeentebestuur verleende aan de zwemvereenlging „De Pias" vergunning om de zwemgelegenheld over te brengen op het Molenpad bij de Noordeinderplas. Deze overbrenging heeft het misnoegen opgewekt van vele leden, die nu uitgetre den zijn en een zelfstandige vereeniging hebben opgericht, genaamd „Ons Clubje". Deze vroeg en verkreeg vergunning om op 'het oude terrein weder een gelegenheid te maken, Bij genoegzame deelneming zal het bestuur van het Groene Kruis, afdeeling Nieuwkoop-Noorden, alhier een moeder cursus organiseeren. o NOORDEN. De Geref. Kerk ontving van haar zusterkerk te Aarlanderveen f. 11.80 voor haar daar gecollecteerd. o NIEUWKOOP. De Geref. Kerk droeg voor de Zen ding f. 13.50 af. o TER AAR. Goed afgeloopen. In de Vier-Ambachtspolder liep van de veeauto van Gebr. de Br. beladen met schapen, plotseling een wiel af. De be stuurder slaagde er evenwel in den wa gen op den weg te houden, zoodat slechts eenige materieele schade te boeken viel. De in de Ned. Herv. Kerk gehouden qpJiecte ten bate van den Geref. Zen- tnngsbond leverde f. 36.70 op. o WADDINXVEEN. De ZuidpUspolder. Op de a.s. te houden vergadering van ingelanden van den Zuidplaspolder zal de verkiezing plaats hebben van een heem raad, wegens periodieke aftr. van den heer M. Hijkoop en van een penningmees ter in de vacature J. J. Snel. Er zijn een 70-tal sollicitanten. De begrooting be draagt in ontvang en uitgaaf f 137.257.51. De omslag bedraagt ook dit jaar weer f. 8 per Hectare. In de laatste helft van Mei werd in de Ned.-Herv. Kerk gecollecteerd, voor de kerk f. 168.60 en voor de Diaconie f 196.10. De Pinkstercollecte voor de Zending be droeg f. 106.15 en de busjes bevatten f. 36.02. Tot notabel in de Ned. Herv. Kerk werd gekozen de heer W. S. Buitelaar, met 48 st. van de 76. Door het fanfarecorps „Concordia" werd een muzikale rondgang gemaakt door de gemeente. Velen waren op de been om van de werkelijk goede muziek te genieten. De heer R Streng, slager alhier, ver wierf op de internationale café- en res tauranttentoonstelling „Hocapolis" te Rot terdam met 'n keurig opgemaakten scho tel een 2den prijs in de eerste afdeeling. o WOUBRUGGE. De wijziging der G.E.B.-tarieven. In hun voorstel aan den Raad inzake wijziging van de tarieven van het G. E. B. en het G. W. B. deelen B. en W. mede, dat in de thans bestaande tarieven van het G. E. B. verschillende onbillijkheden schuilen. Het z.g. vastrechttarief is geba seerd op het gemiddelde verbruik over voorgaande jaren, zonder dat een mini mum bedrag voor dit vastrecht verschul digd is. Vermeerdering van het stroom verbruik zou hierdoor tot verlies, althans tot vermindering van het batig saldo kun nen leiden. Een ander niet minder knel lend motief is het lage gemiddelde stroombedrag bij kleine gebruikers in tegenstelling met dat der grootverbrui kers, een toestand, welke niet bestendigd mag blijven. Uit gemaakte vergelijkingen is gebleken, dat er verbruikers zijn, die, juist door hun laag vastrecht, een gemid delden stroomprijs betaalden van 14 tot 20 cent per KWU.. terwijl daarentegen grootverbruikers een gemiddelde hadden van 20 tot 30 cent per K W.U. Meerdere bezwaren zijn reeds vroeger tegen het bestaande vastrechttarief geop perd, pogingen zijn aangewend om tot her ziening der tarieven te komen, doch tot op heden is hieraan geen uitvoering ge geven. B. en W. stellen nu voor het be staande vastrecht in te trekken en te ver vangen door het z.g. oppervlakte-tarief. Grondslag hierbij is de oppervlakte van het betrokken perceel, waarvoor als vastrecht zal gelden een bedrag gelijk aan 20 cent per 10 M2. oppervlakte met een minimum van f. 1.40, terwijl bij een grootere opper vlakte dan 200 M2. het meerdere voor de helft in rekening zal worden gebracht. Verschillende uitzonderingen hierop zijn echter noodzakelijk geworden. O. m. is gedacht aan boerderijen, die met een groote oppervlakte geen evenredig licht- verbruik hebben. Hiervoor zijn afwijkende regelen gesteld. De K.W.U.-prijs is van 30 teruggebracht op 26 cent. Een en ander komt dus hierop neer, dat zij die vastrecht wenschen, waartoe door het bedrijf nader de gelegenheid zal worden opengesteld, "n maandelijksch vast bedrag betalen, ver band houdende met de oppervlakte van het woonhuis, terwijl voor elke K.W.U. een bedrag van 7 cent verschuldigd is. Indien men geen vastrecht wenscht zal de K.W.U.-prijs 26 cent bedragen. Ten aanzien van het G.W.B. hebben B. en W. nagegaan of een andere maat staf moet worden aangelegd voor de be paling van het verschuldigde geld. De huurwaarde, welke de basis vormt voor de heffing, heeft weliswaar bezwaren, doch in een plattelandsgemeente als Woubrugge zal een andere waardemeter niet in het financieel belang van het bedrijf zijn. Mitsdien meenen B. en W. vast te moeten houden aan de huurwaarde der perceelen, zooals die door hen zal worden geschat. Hierbij zal zooveel mogelijk rekening wor den gehouden met de scnatting voor de personeele belasting. Uiteraard leent het G.W.B. zich niet voor zulke ingrijpende maatregelen als het G.E.B. De schomme ling in verband met het batig en nadeelig saldo is te klein om financieele offers te brengen. In hoofdzaak hebben B. en W. zich dan ook beperkt tot het geven van een betere verdeeling van het verbruik. De lagere klassen hebben een grooter waterverbruik toebedeeld gekregen met be houd van het eenmaal vastgestelde tarief, terwijl voor de hoogere klassen een inper king van het waterverbruik moest plaats vinden, waardoor deze verbruikers vlugger dan voorheen hun taxe bereikt hebben en in het meervenbruik komen .te vallen. Bij dit waterverbruik is onderscheid ge maakt in verbruik voor de huishouding, voor de veehoudersbedrijven en voor de gemengde bedrijven, dit laatste ter beoor deeling van B. en W. Het meer verbruik hiervoor is resp. vastgesteld op 30, 17'/s en 22'/i cent per M3. Voorts meenen B. en W. den Raad te moeten voorstellen de meterhuur van alle perceelen te bepalen op 80 cent per drie maanden. Het ligt in de bedoeling van B. en W. deze wijzigingen met 1 Juli a.s. te doen ingaan. Raadsagenda. De Raad komt op morgen des voormid dag s halftlen in openbare vergadering bijeen ter behandeling van de volgende agenda: 1. Notulen. 2. Ingekomen stukken. 3. Reclame hondenbelasting 1936. 4 Voorstel tot onbewoonbaarverklaring van wonin gen. 5. Voorstel tot restitutie van ten on rechte door een ingezetene betaalde grond belasting. 6. Voorstel tot het aangaan eener gemeenschappelijke regeling inzake brand met de gemeente Alkemade.7. Vast stelling eener verordening op precario rechten. 8. Voorstel tot wijziging der ta rieven voor het G.E.B. en G.W.B. en wijzi ging der verordening op de levering van eiectriciteit en water. 9. Voorstel tot wij ziging der beheersverordening op de be drijven. 10. Wijziging der legesverorde ning in verband met het besluit „Bevol kingsboekhouding". 11. Rondvraag. Vogelnest in brievenbus! Bij den heer B. heeft een koolmees haar nest gebouwd in de brievenbus aan het hek van de oprijlaan en verzorgt daar trouw haar elf jongen. De poststukken worden derhalve met de noodige omzich tigheid gedeponeerd. o ZOETERMEER. Burgerlijke Stand. Geboren: Jannetje Cornelia Wilhelmina d. van J. H. Hoogduin en J. B. Luiten; Cornelia d. van J. Codée en C. Fijn; Cla- sina Petronella d. van A. N. Beukers en M. A. M. van der Burg; Pieter Willem z. van M. J. van der Tas en C. Rodenburg; Alfons Leo Albert z. van A. P. van Wens- veen en M. W. M. van der Stap. Overleden: Jac. Bos, oud 2 jaar. 471e STAATSLOTERIi (Niet officieel) 5de klasse, 14de lijst Trekking van Dinsdag 9 Juni 1936 Hooge Prijzen 1500.— 12029 1000.— 11414 400.— 5029 9056 15631 19192 200.— 9207 10243 10608 12571 12908 18081 18371 100.— 35 77 456 1749 1937 6036 6821 7380 9980 11607 12401 13125 15644 17707 Prijzen van 70. 152 537 729 849 890 1011 1060 1191 1248 1259 1308 1312 1444 1494 1543 1574 1596 1597 1600 1603 1720 1911 1933 1935 1949 2005 2145 2358 2376 2418 2449 2570 2578 2624 2640 2878 2921 3002 3032 3059 .3113 3135 3227 3279 3291 3328 3407 3428 3441 3591 3622 3693 3765 3815 3906 3911 4054 4147 4490 4516 4528 4582 4627 4685 4729 4765 4799 4825 5075 5139 5153 5184 5314 5456 5465 5483 5541 5569 5577 5643 5767 5807 5874 6001 6014 6043 6129 6265 6279 6364 6377 6473 6613 6616 6632 6820 7166 7388 7398 7530 7538 7561 7567 7594 7703 7769 7774 7791 7821 7996 8104 8108 8213 8245 8272 8347 8387 8489 8840 8843 8988 9007 9291 9359 9363 9430 9442 9533 9568 9616 9763 9947 9967 10267 10459 10535 10573 10645 10731 10770 10801 10871 10877 11025 11039 11047 11122 11188 11257 11570 11660 11739 11930 12084 12260 12330 12566 12806 12840 12849 12986 13206 13414 13426 13433 13447 13460 13504 13553 13619 13749 13752 13779 13783 13983 14030 14093 14598 14659 14731 14738 14742 14905 14907 15070 15145 15235 15295 15353 15392 15439 15518 15653 15667 15794 15866 15927 15975 16018 16059 16063 16317 16421 16461 16489 16493 16656 17019 17097 17219 17500 17565 17608 17645 17698 17702 17774 17802 17997 18198 18383 18397 18428 18438 18651 18659 18716 18736 18815 18875 18938 18969 19099 19214 19226 19270 19299 19468 19479 19650 19661 19685 19819 19919 19954 20121 20206 20251 20259 20341 20385 20428 20471 20511 20518 20720 20737 20958 20979 Nieten 45 78 103 153 172 188 196 201; 244 304 316 330 353 360 457 490 503 519 568 584 604 610 627 637; 689 728 751 760 807 811 844 865' 924 941 962 968 1011 1079 1123 1131' 1154 1244 1310 1346 1367 1383 1459 1464 1496 1509 1523 1526 1594 1714 1717 1748 1775 1827 1834 1836 1839 1860 1894 19191 1980 1983 1990 2053 2091 2092 2114 2118 2171 2182 2197 2206 2215 2262 2423 2430' 2448 2450 2481 2558 2573 2574 2583 2635' 2638 2707 2713 2756 2767 2$20 2924 2931' 2954 2958 2973 3040 3048 3061 3107 3126 3143 3145 3167 3174 3189 3231 3242 3278 3299 3300 3307 3338 3344 3360 3375 3406 3443 3467 3474 3499 3523 3551 3607 3616 3633 3653 3677 3695 3736 3739 3740 3758 3806 3816 3822 3832 3833 3975 4003 4034 4062 4072 4160 4196 4238 4278 4330 4331 4433 4450 4477 4503 4529 4580 4667 4670 4709 4721 4744 4753 4783 4788 4792 4869 4884 4907 4932 4988 4995 5024 5089 5094 5101 5134 5155 5208 5224 5232 5233 5234 5240 5254 5269 5270 5275 5284 5383 5385 5457 5488 5523 5555 5587 5615 5691 5715 5762 5765 5791 5811 5828 5887 5901 5908 5915 5929 5958 5970 5972 6002 6048 6060 6061 6082 6130 6153 6185 6187 6200 6204 6212 6267 6274 6278 6326 6342 6390 6421 6423 6465 6535 6547 6553 6598 6603 6610 6704 6708 6757 6792 6818 6921 6935 6949 6989 7098 7113 7126 7150 7155 7176 7194 7230 7232 7237 7311 7334 7350 7372 7497 7650 7677 7678 7688 7744 7828 7847 7854 7866 7879 7885 7888 7942 7959 8004 8005 8086 8107 8129 8194 8338 8341 8358 8379 8404 8415 8504 8509 8557 8579 8674 8680 8686 8697 8726 8763 8797 8821 8828 8904 9040 9041 9057 9064 9107 9167 9180 9186 9209 9215 9231 9292 9311 9321 9328 9343 9364 9371 9381 9385 9416 9535 9551 9554 9595 9644 9711 9719 9775 9873 9896 9919 9971 9990 10002 10020 10025 10036 10058 10068 10169 10254 10292 10320 10341 10368 10429 10533 10558 10570 10601 10609 10619 10622 10634 10633 10643 10670 10749 10762 10636 10843 10865 10918 10935 10943 10991 11042 11087 11097 11110 11112 11158 11163 11187 11195 11202 11212 11223 11245 11253 11262 11270 11294 11358 11371 11372 11381 '1387 11405 11415 11432 11448 11476 11439 11498 11513 11538 11554 11559 11577 11584 11599 11702 11734 11745 11769 11785 11830 11863 11877 11897 12036 12053 12079 12121 12134 12178 12187 12203 12225 12307 12325 12366 12388 12405 12413 12424 12426 12461 12470 12491 12531 12555 12574 12577 12599 12603 12628 12645 12646 12650 12686 12732 12804 12807 12823 12857 12867 12903 12957 12971 12978 13000 13008 13031 13033 13063 13080 13115 13159 13229 13294 13379 13417 135C3 13585 13604 13613 13656 13710 13781 13887 13893 13922 13943 13903 14056 14129 14142 14171 14223 14229 14236 14244 14268 14276 14281 14291 14294 14346 14368 14306 14406 14410 14432 14435 14477 14500 14521 14532 14544 14571 14605 14630 14637 14646 14716 14726 14847 14851 14876 14880 14882 14920 1495a 15000 15086 15097 15099 15119 15159 15189 15243 15285 15340 15305 15422 15426 15435 15464 15489 15512 15542 15554 15582 15616 15764 15775 15805 15835 15854 15901 15953 16022 16033 16057 16115 16128 16158 16220 16342 16356 16373 16424 16436 16443 16497 16548 16554 16612 16634 16676 16684 16688 16701 16727 16742 16765 16773 16784 16804 16821 16838 16887 16892 16894 17023 17031 17039 17046 17074 17093 17113 17130 17167 17171 17198 17348 17351 17411 17445 17467 17471 17501 17527 17536 17560 17784 17788 17841 17881 17900 18098 18110 18128 18137 18169 18279 18337 18392 18405 18406 18481 18492 18500 18516 18539 18576 18587 18594 18604 18617 18658 18661 13680 18684 18695 18705 18707 18731 18742 18746 WSS 18773 18778 18839 18861 18862 18903 18920 18926 18963 18980 18989 19014 19038 19048 19089 19113 19170 19196 19202 19224 19251 19272 19284 19303 19343 19353 19515 19525 19633 19635 19710 19728 19738 19761 19774 19801 19823 19827 19845 19861 19884 19941 19964 19991 20004 20022 20037 20054 20080 20201 30250 20257 20288 20299 20306 20323 20334 20386 20497 20521 20530 20533 20537 20593 20596 20727 20746 20773 20784 30792 20862 20913 20930 20941 20970 20980 20996 Verbet. 5de klas. 13de lijst: 5736 m. 5736 70.— 9685 m. z. 9895; 18036 70.— W, Z. 18955 70.—. Aanrijding. Alhier had een aanrijding plaats voor de Zeelandia. Een autobus van de Citos, komende uit de richting Den Haag, werd, terwijl de fabriek gepasseerd werd. op het laatste oogenblik aan den linkerkant van achteren aangereden door een melkauto, die uit de middenuitgang van de fabriek kwam. De aanrijding was te wijten aan het te hard uitrijden der melkauto, wat een goede waarschuwing is voor de al daar uitrijdende melkauto's. De autobus werd aan den zijkant licht ingedrukt. Persoonlijke ongelukken kwamen niet voor. Tot leden van de classicale zendings commissie werden alhier benoemd de hee ren A. Moree en A. Vroedsteijn. 3—2

Leidsch Dagblad | 1936 | | pagina 7