S MIJN VIERVOETIG VRIENDJE GOEDE OPLOSSINGEN. CORRESPONDENTIE. Brieven met goed oplossingen van deze week ontvangen van: Miekie Viinderman, Annie Keijzer, Wim Keijzer, Piet Lagas, iietje Keijzer, Atie Hartevelt, Corrle Harte- relt, Rina Joh. Bloot, Greta Varkevisser, Ali Varkevisser, Wim Nolles, Matthy Nolles, Uien Groenhuizen, Bep Groenhuizen, Tine oi ran der Pot, Kees van Nimwegen, Dina ran Mourik, Henny van Vliet, Lena Sierag, Haartje Sierag, Anna Zandvliet, Gerrit Zandvliet, Henny van Wijk, Johanna ro Dutshoorn, Tini van der Reijden, Herman i? ran der Reijden, Geertruida Blöte, Dorus ie Geus, Kees de Geus, Toos Lieshout, Ma li ie Lieshout, Jopy Hofstra, Alida van der Holst, Trynie Switzer, Marie Brokaar, Jan is Choufour, Geertruy de Groot, Emma de >r Groot, Rietje Boom, Johan Spijker, Corne lls J. Arbouw, Tleleman van der Linden, Wim Nieboer, Jannie Nieboer, Jacobus Nie boer, Llda Bink, Toos Bouter, Beppie Bou- ter, Truus Brugmans, Wim Evers, Marietje tj Laman, Paultje Laman, Wim Laman, N. v. a Katwijk, Alida en Koosje Stikkelorum, Rie Scheer, Hennie de l'Ecluse, Janneman Bronsgeest, Aaltje van Vliet, Boukje van Vliet, Adriaan van Vliet, Marietje v. Vliet, Bernard van Vliet, Rie Hartevelt, Prijna Hartevelt, Jannie Hartevelt, Cootje Harte- relt, Gerard van Vliet, Jeanne Lautenbach, Gerrie Lautenbach, Cor Spoelstra, Corrie Poeliejoe, Saartje Poeliejoe, Netty Veldhui- ren, Doortje de Graaf, Sophietje de Graaf, Piet van Egmond, Ans Vollenga, Rietje Vollenga, Bep van Kooperen, Annie Schip ier, Carolientje Verbiest, Corrie van Erkel, lellie van Erkel, Piet van Schayck, Willy Binteur, Jan de Graaf. Grietje de Graaf, Cisca van Gijzen, Ida Maria de Graaf, Jo han Leugering, Christiaan Jongeleen, Leendert W. Jongeleen, Gretha de Graaf, Wim de Graaf, Toos Vos, Lo Vos, Jannie van Biezen, Marietje Lepelaar, Ali van pl' 4er Linden, Trieneke van Manen, Mientje Stikvoort, Cornelus Smit, Annie Boeke- stein, Jannie de Water, Frans de Water, Mientje de Water, Bep Nieboer, Wim Nie- boer, Piet van der Meij, Simy van der t® Hoogt, Bep Vos, Pieter Vos, Catharina de Groot, Leendert de Groot. Nicolaas Lie- bert, Marrle Liebert, Marietje Prenen, al ia Fl 1 I ze i. tar uil en Dientje Prenen, Rika Prenen, Stientje :n Groeneveld, Jetje Groeneveld, Dientje in Olivier, Janny Bekooy, Sophietje de Ridder. De vorige week nog brieven ontvangen, te laat om toen vermeld te worden: Gerrie tn Jeanne Lautenbach (brieven van 2 we ken geleden. Beiden zijn mij welkom bij de j.a laadseljeugd, de brieven moeten vóór Maandags 9 uur aan het bureau L. D. zijn). Bep Nieboer, Wim Nieboer, Wim Nolles, Bep Ponsen, Herman Humme (brief van 2 weken geleden), All de Wit, Willem Dexel. Voorloopig geen nieuwe raadsels en i ifanecdotes sturen, ik wil eerst eens opge- b* bruiken, wat ik heb liggen, anders wordt het zoo'n massa papieren, die maar liggen te wachten op een beurt. Ziezoo nu weer eens vele aparte ant woorden. Annie Boekestein, je hebt een mooi rap port gehad, neen je had mij de cijfers nog 2 niet eerder geschreven. Heerlijk hé zoo'n wafweek in Amsterdam. Trieneke van Manen, nu met Paschen I* hebben wel meer kinderen niet meege- tlik daan, dat kon ik best begrijpen en ik heb het niemand kwalijk genomen. Ik mag t tl wat meer uren opzitten, maar nog vol- jfstrekt niet uit. Gretha en Wim de Graaf, hè wat treu- dbtjrig van die kanarie, kon de poes dan er s 1 bij komen? Aardig dat Je ouders ook mee- aden. Corrie en Nellie v. Erkel het raadsel zal f Ik bewaren, maar nu voorloopig geen nieu- k iflwe sturen, hoor. Bep van Kooperen, heel aardig wat je mij vertelde ln je brief over die speurtocht van de driehoek. Vond jij ook een briefje? Ans en Rietje Vollenga, ik begrijp best dat R. het niet prettig vindt om een bril te dragen, maar gelukkig dat je er niet altijd ^ujmec hoeft te loopen. Piet van Egmond, had je zulke prettige vacantiedagen en vond je toch heerlijk om weer naar school te gaan, nu beter kan het niet. dat hoor ik graag. Drie zusjes Prenen, ja ik mag 's morgens Als ik 's morgens ga naar school, Komt een vreemde hond Kwispelstaartend naar mij toe. Eerst keek ik eens rond, Naar zijn baasje of zijn vrouw, Maar hij 's steeds alleen! Soms stoot hij mij met zijn snuit Tegen arm of been. (Nadruk verboden). 'k Weet heel goed, dat het beduidtf Haal mij toch eens aan! Zonder dat wou je toch niet (Is 't wel?) verder gaan? Moes zegt: Aardig is het, hoor! Dat hij Je zoo kent. Dieren weten altijd gauw, Of j' een vriendje bent! C. E. DE LILLE HOGERWAARD. I'/j uur en 's avonds 2 uur in een stoel, dat is al prachtig vergeleken bij wat het ge weest is. Jannie Bekooy, zeker mag je mij Tante noemen. Ik kreeg gezellig bezoek op Pa schen, uitgaan mag ik toch nog niet. Miekie Vlinderman, je doet het al heel flink hoor, zoo alleen een briefje schrijven. Wat een aardig postpapier heeft die groo- te broer je gegeven. Heb je alleen één broer, geen zusjes? Atie en Corrie Hartevelt en Rina Bloot, stuurt voortaan maar samen in eenzelfde enveloppe in. Hebben jullie de vorige week ingezonden en sta je niet bij de goede op lossingen? heb je wel goed gekeken? neen, want jullie staan er wel bij. Dat raadsel van die katten heeft er al ingestaan. Je behoeft er volstrekt niet altijd een brief bij te schrijven. Drietal Keyzer en Piet Lagas, dank voor raadsels en anecdotes. Wat goed is en er nog niet heeft ingestaan, zal ik natuurlijk eens plaatsen. Bep en Wim Nieboer, gelukkig dat Wim's hals weer is genezen. Ik ben al dankbaar dat ik 's morgens l'/i uur en 's avonds 2 uur in een luien stoel mag zitten. Johanna Outshoorn, nog hartelijk gefe liciteerd met je verjaardag. Heb je een prettigen dag gehad? kwam er ook een vriendinnetje op visite? Herman en Tini van der Reyden, 2 van die 3 raadsels hebben er al ingestaan, maar van dat meer nog niet, dat zal ik bewaren. Bep en Pieter Vos. wat heeft Bep het goed getroffen met die spelletjes en wed strijden, le prijs voor het zakloopen en le prijs voor touwtje trekken, het is prachtig hoor. Nicolaas en Marrie Liebert, zoo kan het kleine broertje al loopen, hoe aardig. Het is hier net zooals bij jullie guur, koud, on gezond weer, dat voel ik best, al ga ik niet uit, ik voel het als het raam open staat. Dorus en Kees de Geus, is Kees nu naar buiten voor zijn gezondheid, heeft hij het naar zijn zin? wordt hij al wat beter? Alida van der Holst, ja zeker had ik ge zellige Paaschdagen want ik kreeg pret tige bezoekjes, dat is eens afleiding. Ali en Greta Varkevisser, ja toen kwam de kinderkrant pas 's Zaterdags voor Pa schen, dus was er niet veel tijd. Jan Choufour, dat raadsel is veel te dui delijk, dat ziet iedereen dadelijk wat 't la. Geertruy en Emma de Groot, zoo was dat gele briefje zonder naam van jullie? en ontdekte Je vader dat? hadden jullie het niet gezien dat ik het vroeg? Rietje Boom, neen ik mag nog steeds niet uit, zelfs niet in een auto. Als het veel zachter wordt, mag ik misschien eens even in een auto rijden. Toos en Bep Bouter, zoo Bep vond je het zoo fijn om mij te bezoeken? Ik vond het ook heel aardig, van je oom om zoo'n eind met jullie te komen fietsen en toen op jullie te wachten Lida Bink, is je broertje er niet ziek van geworden van dat natte pak dat hij ln de sloot had gekregen? Iaat hij voortaan maar voorzichtig zijn. Truus Brugmans, het raadsel zal ik be waren. Kan je niet met inkt schrijven, het is zoo flauw onduidelijk met potlood. Neeltje van Katwijk, het is hier even slecht weer als bij jullie. Heb je 't nieuwe kleine neefje al gezien? Marietje, Paul en Wim Laman, hebben jullie zooveel Paascheieren gehad met aardige verrassingen binnenin'' Het is ze ker wel gezellig als dat kleine lieve nichtje bij jullie logeert. En ook al naar de bol lenvelden geweest? Hennie de l'Ecluse, hoor jij ook tot de driehoekclub, daar schrijven wel meer meisjes mij over, het lijkt mij heel ardig. Vijftal van Vliet, M had een langen, keurigen brief geschreven. Heel aardig dat vier van jullie wat maakten voor die ten toonstelling, en dat Bernard een eersten prijs won, dat is een goede aanmoediging om zoo voort te gaan. En waar blijven aan al die dingen? worden ze verkocht? Henny van Wijk, heb je geen enkel vriendinnetje in Je buurt wonen, allemaal ver weg? Dat is wel jammer. Lena. Maartje, Annie en Gerrit, dus de volgende week komt de vriendin Truus weer terug, wat zal zij jullie veel vertel len. Wie is er naar Noordwijkerhout ge weest? wie schreef dezen brief? Tine van der Pot, ik ken de Lakenhal heel goed, ik heb in Leiden gewoond en ben er veel geweest in vroegere jaren. Mien en Bep Groenhuyzen. ja daar kan ik niets aan doen als de kinderkrant op een anderen dag verschijnt. Dat raadsel is mij al zóó dikwijls toegezonden Helpt Mien zoo graag in de huishouding? Jeanne en Gerrie Lautenbach. jullie za gen zeker dat ik de brieven van 2 weken geleden pas verleden week kreeg. Zorgt er nu voor. dat de brieven vóór Maandag ochtend 9 uur aan het bureau L. D. zijn. Die 3 raadsels hebben er al ingestaan, maar de anecdote nog niet. Nu ben ik eindelijk klaar. Allen harte lijk gegroet door, Mej A KOOPMANS VAN BOEKEREN Den Haag, van Beuningenstraat 42.

Leidsch Dagblad | 1936 | | pagina 15