HOLLANDSCH ZWITSERSCHEreepen: KWALITEIT IEIDSCH DAGBLAD Tweede Blad Dinsdag 21 April 193$ benthuizen. hillegom. katwijk aan den rijn. katwijk aan zee. Officieele Crisisnublicaties. noordwijk. noordwijk aan zee. oegstgeest. rijnsburg Burgerlijke Stand. voorschoten. Thijs IJs trekt op tegen het kattenleger wassenaar. zevenhoven. UIT DE RIJNSTREEK. alphen. boskoop. RECHTZAKEN. leiderdorp. Het conflict tot oplossing? Zooals bekend, dreigde sinds eenigen tijd scheuring in de Centrale Veiling, doordat een deel der leden (de hadels- kweekers) zich niet wenschte neer te leggen bij verschillende maatregelen van bet bestuur om tot algemeen verplicht veilen te komen, Naar wij thans verne men, is de kans groot, dat beide partijen alsnog tot overeenstemming zullen ko men, nadat weer geconfereerd is, waar door de eenheid in de Centrale Veiling gelukkig bewaard zal blijven. Door het slippen geraakte het 7-J. meisje S. M. van S. met haar rijwiel ln de wegsloot. Nadat zij op het droge was. werd baar rijwiel opgevlscht, zoodat zij er met den schrik en een nat pak afkwam. H aarlemmermeek Vergadering het Witte Kruis. In de te Hoofddorp gehouden ledenver gadering van de afd. Haarlemmermeer der N. H, Ver. „Het Witte Kruis" bracht de secretaris het jaarverslag over 1935 uit. Ruim 2800 leden brachten aan contri butie f. 7255.60 op. Toch is dit slechts 1/4 van hét bedrag der ontvangsten en uit gaven, want niet minder dan ruim f 30.000 werd in 1935 ontvangen en uitgegeven. Gemeente, provincie en rijk hielpen mede door middel van subsidies deze gel den bijeen te brengen. De gemeente ge troostte zich belangrijke financieele offers voor de instandhouding van het Witte Kruiswerk en heeft de vereenlging over het afgeloopen jaar gesteund met meer dan f. 12000. Ondanks dezen krachtlgen steun sloot de rekening over 1935 met een nadeellg saldo van f. 125.24. Het is vooral de tuber- culose-bestrijding, welke in 1935 veel kos ten met zich bracht. Alleen reeds aan ver- pleeggelden voor patiënten, die ln sana toria en ziekenhuizen werden verpleegd, werden meer dan f. 7500 uitgegeven Aan het einde van 1935 bevonden zich nog 12 patiënten in deze inrichtingen. Naast de uitzending naar deze inrich tingen werd ook door verstrekking van versterkende middelen, door het brengen van huisbezoeken door de wijkzusters (uitsluitend voor de t.b.c.-bestrijding wer den 1426 bezoeken afgelegd), door de ge legenheid, welke werd geboden voor het bezoeken van het consultatle-bureaü (dat ln 1935 niet minder dan 1943 bezoeken aan het bureau werden gebracht bewijst het toenemend vertrouwen, dat hierin wordt gesteld) en op andere wijze alles gedaan wat mogelijk was om deze zoozeer gevreesde ziekte te bestrijden. Behalve t.b.c.-bestrijding heeft de ver eenlging ook als tak van dienst: de wijk verpleging. Het 2ijn de zusters, die dit zeer belangrijke en moeilijke werk in 1935 met algeheele toewijding hebben mogen ver richten. Door de 6 in de afdeeling Haar lemmermeer werkzaam zijnde verpleeg sters werden in totaal 15435 bezoeken af gelegd. Voorwaar een respectabel aantal. Van de in de wijkgebouwen aanwezige hoogtezonnen van het Witte Kruis werd ln 1935 een bevredigend gebruik gemaakt. In totaal vonden 917 bestralingen plaats. Een bewijs dus, dat de aanwezigheid dezer in strumenten op waarde geschat wordt. In 1935 werden 1339 verplegingsartikelen uitgereikt. Maakten wij er dezer dagen melding van dat binnenkort in Haarlemmermeer 6 echtparen hun 50-jarige echtvereeniging hopen te herdenken, thans vernemen we Kat dit aantal tot 7 is gestegen en ookl Mijndert Vonk (74 jaar) en Janna Wild schut (72 jaar), wonende te Zwanenburg nabij Halfweg alhier, hun gouden huwe lijksfeest zullen vierèn en wel op Dinsdag i Mei a.s. Tot onderwijzer aan de bijz. school te Vijfhuizen alhier (hoofd de heer J. J. Buijze) is benoemd de heer H. W. Fre- ricks te Halfweg. Filmavond Hillegomsche Zwemvereen. In de Nutszaal is een druk bezochte filmavond gegeven door de Hillegomsche Zwemver. H.Z.V. met den heer H. Wes- sels, propagandiste van den K.N.Z.B als spreker. De voorzitter, de heer Brauck- mann, opende met een woord van welkom en het devies: „Elke Hillegommer zwem mer". Hierna hield de heer Wessels zijn rede, getiteld als het devies van den K. N. Z- B.: „Ieder Nederlander zwemmer". Hij -Prak over sportbeoefening in het alge meen en het zwemmen in het bijzonder. Gedichtjes van Clinge Doorenbos zijn ge citeerd, terwijl op het nut en het belang van de zwemkunst is gewezen. Van de ge legenheid om vragen te stellen, is ge- oruik gemaakt en aangeroerd het onder werp gemengd zwemmen en familie-baden Geantwoord is, dat de Bond volkomen er neutraal tegenover staat en zich niet op een bepaald standpunt plaatst. De per soonlijke meening van den spreker is wel meegedeeld. Daarna is de film vertoond, m beeld brengende zwemsport, zwemsla gen, schoonsprlngen enz. De maandelijksche collecte ln de Ger. Kerk voor rente en aflossing der kerke- UJke schuld bedroeg f. 32.60. Op het politiebureau zijn inlichtingen m bekomen omtrent een rijwiel, dat op 't «rand is aangetroffen. «Km-Y00r genoodigden van verschillende Politieke richting hield in hotel du Rhin f J- Tinbergen uit Den Haag, hoog- v.5;®ar aan de Rotterdamsche Handels hogeschool een rede over: „Een weten- va „5 lliteenzetting van het Plan J?,?5 Arbeid", waarvan hij een der sa- C ""tellers is. De voorzitter, de heer dr. G. uilooi,Dor'P gaf eerst een uitvoerige omstok, van de tegenwoordige tijds- Tinho g g?en Dan behandelde de heer Wi../,,gen zijn onderwerp. Na gedachten- beroo dankte dr. van Dorp prof. Tin- g 11 voor zijn betoog. 2059 (Ingez. Med.) STEUNVERGOEDING ERWTEN. De Nederlandsche Akkerbouwcentrale maakt bekend, dat de steunvergoedlng voor groene erwten en schokkererwten, gedenatureerd in het tijdvak van 29 Maart tot en met 11 April 1936 voor de kwali teitsklassen C en D respectievelijk f. 3.70 en f. 3.20 per 100 K.G. zal bedragen; de steunvergoeding voor in het tijdvak van 29 Maart tot en .met 31 Maart gedorschte gele erwten, voldoende aan de standaard monsters C en D zal respectievelijk f3. en f. 2.50 per 100 K.G. bedragen, voorzoo- ver de dorschbriefjes uiterlijk 31 Maart bij de betreffende Landbouwcrisisorgani satie zijn ingezonden. Zooals in art. 7 lid 1 onder C van het Reglement Steun Gele erwten 1935 is bepaald, zal voor gele erw ten, na 31 Maart 1936 gedorscht, geen steun worden verleend. 2321 Terwijl mej. G. zich even in een wo ning aan de Van Speykstraat ophield en haar rijwiel in een poort naast die wo ning liet staan, is daarvan een taschje met inhoud, o.a. portemonnaie met eenlg geld, ontvreemd. Ten huize van den heer t. V. aan den Boerenburgerweg ontstond een schoor steenbrand. De. brandweer, welke snel ter plaatse verscheen, wist het vuur spoedig te blusschen. Door de groote hitte ont stond ln den schoorsteen een scheur. In de Herv. Kerk werd de jaarlijksche bidstond gehouden voor visscherij en ge was. Ds. N. J. Cupedo sprak bij deze gele genheid naar aanleiding van 2 Koningen 4 no. 3841. Feestavond van S.C.O. Ter gelegenheid van het behaalde kam pioenschap in de 2e klasse van de Zater dagmiddagcompetitie van den Leidschen Voetbalbond was S.C.O. I met supporters en andere belangstellenden in „Irene" te zamen gekomen om dit heuglijk feit in feeststemming te vieren. De bijeenkomst waarvoor groote be langstelling bestond, werd geopend door den voorzitter de heer M. Scholten met een hartelijk welkom, inzonderheid tot de afgevaardigden van het Oegstgeester Jeugdgilde-bestuur en bij dit gilde aange sloten afdeelingen. In zijn inleiding dankte spr. allen, die hebben medegewerkt aan de voorbereidin gen van dezen avond en bepaalde zich tot het verloop van de voetbalcompetitie, welke S.C.O. met zoo groot en schitterend succes heeft mogen beëindigen. Als aanvoerder van het elftal bood hij zijn medestrijders een foto van de kam- pioensploeg-aan. Spr. dankte den heer E. Binsbergen, die op zoo waardige wijze de trainingsavonden heeft geleid, waaraan dit succes mede is te danken. Hierna werd door de fa. J. v. Lugt en Zonen een prachtig bloemstuk aangebo den, voor welk bewijs van trouw en vriend schap de voorzitter hartelijk dank bracht. Vervolgens bracht de heer C. Spaander man uit Leiden er met tal van liedjes en geestige humor de vroolijkheid in, daartoe bijgestaan door de „Melody Makers" onder leiding van den heer G. Hofenk. Namens het S.C.O.-elftal sprak de heer A. Zeilstra woorden van dank en hulde tot den trainer den heer Binsbergen, waarna de heer Spaanderman het door hem ont worpen S.C.O. voetballied (gecomponeerd door den heer Hofenk) voordroeg. Het succes was bijzonder groot! Tijdens de pauze werden de prijzen van de tombola uitgereikt. Daarna zijn eenige humoristische films vertoond en een door de fa. J. M. de Greeuw in film gezette ge deelte van den laatsten voetbalwedstrijd waarin het kampioenschap is behaald. Namens donateurs en supporters wenschte de heer J. C. Krijger S.C.O. van harte ge luk met het behaalde kampioenschap en bracht in dichtvorm eenige spelers ieder afzonderlijk hulde. Met een daverend applaus stemde men hiermee in. Aan het einde heeft de voorzitter harte lijk dank gebracht aan allen die tot wel slagen van dezen avond hebben medege werkt. Ver. van Tuinliefhebbers opgericht. Onder leiding van den voorzitter van het voorlooplg comité, ds. K. Simon Thomas, was in „Het Witte Huis" een vergadering belegd om te komen tot oprichting van een vereeniging van tuinliefhebbers. De zaal was feestelijk versierd met palmen en bloe men, welwillend daarvoor afgestaan door de heeren Buurman en G. Lubbe Thzn., terwijl namens de heer Dofferhof den da mes een corsage werden aangeboden. De voorzitter riep allen een hartelijk wel kom 'toe en deed mededeeling van ingeko men berichten van verhindering van vele personen, die met het doel der samen komst sympathiseerden. Inzonderheid richtte spr. een woord van welkom tot den heer Jonker, chef van de afd. plantsoenln der gemeente Leiden, die zich bereid had verklaard als adviseur van de op te richten vereeniging op te treden. Na uiteenzetting van het doel der veree niging waarbij tevens werd gewezen op de in Wassenaar bereikte resultaten, werd gelegenheid gegeven tot het stellen van vragen, waarvan door velen der aanwezi gen werd gebruik gemaakt. Algemeen was men van oordeel dat door nog betere verzorging der tuinen het aspect der gemeente zal worden verhoogd en de goede naam van Oegstgeest als woon- •gemeente méér zal worden verbreid. Ge vraagd werd nog, in hoeverre dé op te richten vereeniging Invloed zal kunnen uitoefenen op de betere verzorging van de tuinen van leegstaande woningen en braak liggende bouwterreinen. Na een korte pauze werd tot oprichting der vereeniging overgegaan. Bij accl. wer den de dames mevr. Timmermans, mevr. Stullman en mej. Driessen als bestuursle den aangewezen, terwijl bij stemming wer den gekozen de heeren dr. K. Simon Tho mas, G. Lubbe Thzn., M. W. Soudijn en C. W. F. Rietveld. Medegedeeld werd dat de eerste keuring van tuinen zal plaats hebben ongeveer half Mei, terwijl in de bedoeling ligt een tweede keuring in het najaar te houden. Geboren: Cornells, z. van M. v. Tol en D. v. Klaveren. Overleden: Hermanus de Mooy, 55 j. Ondertrouwd: Joh^v. d. Gugten, jm. 24 j. en N. Heemskerk, jd. 22 j. H. v. Eg- mond, jm. 23 j. en Arede Mooy, jd. 24 j. C. de Mare, jm. 24 'j^eri M. A. C.'G. Peet, jd. 20 j. Loop der Bevolking. Gevestigd: G. Bosschieter Kerkstraat 24, van Utrecht M. v. Zuijlen, Oegstgeester- weg 24, van Wassenaar. Vertrokken: Jacoba de Mooy, z. b„ naar Katwijk a. Zee, Michiél de Ruyterstr. 52 Apolonia Ouwersloot, z. b., naar Leiden, Nieuwe Rijn 19 Cornelis Kagenaar land arbeider, naar Oegstgeest, Rijnsburgerweg. Door B. en W. is toestemming ver leend tot het houden van een collecte voor de nationale stichtingen te Wolfhezen. In het R.-K. Vereenigingsgebouw gaf de R.-K. tooneelvereeniging „Guido Ge- zelle" een welgeslaagde uitvoering. De feestavond werd met een woord van wel kom geopend door kapelaan L. Braban der. Opgevoerd werd het tooneelspel in drie bedrijven „Het legaat van Mijnheer Valderak". De rollen werden zeer goed vertolkt en de aanwezigen hebben zeer genoten van het spel. De pauzen werden afgewisseld met pianomuziek. Het was een aangename avond! 14. De katten stoven in gesterkte draf dus allien op de spek- luoht af, wat Thijsje veel voldoening gaf. Hij had zich achter 'n boom verscholen en hij dacht: „Zoo stooft men heksen-katten kooien!" De worst en 't spek lagen nog steeds te rooken; en alle katten zijn de boomstam in gedoken. Allen tegelijk sprongen zij naar bin nen, om daar een woesten strijd om 't lekkers te beginnen. „Geef mij het spek, ik ben de baas!" riep kater Konifaas. „Wel ja, dat zou nog mooier zijn", kreet poes Afijn, „het lekkerste is toch altijd voor mij?" „Laat me voorbij!" schreeuwde nu kater Koerd, „en geef me al het zwoerd!,r „Miauw, miauw", zoo huilde poesje Bel, „ik krijg niets dan ver brande korst!" „Blijf af; dat is mijn worst", blies kater Grandiflooren zoo ging het maar door. J. H. A. de Voogt t In 58-jarlgen ouderdom is alhier over leden de heer J. H. A. de Voogt, oud hoofdambtenaar der staatsspoorwegen in Nederl. Indië. De heer de Voogt was Of ficier ln de Orde van Oranje Nassau en lidder in het Legioen van Eer en in de Belgische Kroonorde. De crematie van het stoffelijk overschot zal a.s. Donderdag plaats hebben na aankomst van den trein 11.41 te Westerveld. Op het strand is een gesprongen gra. naat gevonden, die door de militaire po litie ls verwijderd. Op den Rijksstraatweg had een bot sing plaats tusschen den motorrijder M. uit Den Haag en de personenauto H. 347. De motorrijder, die vrij ernstig was ge wond, werd door den bestuurder der auto op eigen initiatief direct doorgebracht naar het Ziekenhuis aan den Zuidwal te 's-Gravenhage. De motor werd vrij ernstig beschadigd. Uit Den Haag kwamen twee auto's aangereden. De voorste draaide ter hoogte van het Raadhuis links-af; dit bemerkte de daarachter rijdende M. te laat, zoodat hem niets anders overbleef dan mede te draaien, doch kon daarbij niet voorkomen, dat hij een electrische lichtmast, staande naast den toegangsweg naar het Raad- huls totaal vernielde, terwijl de auto van voren materieele schade opliep. Proces-verbaal werd opgemaakt. Gevonden: 1 rijwielslot, vulpenhou der, padvlndersrlem, muts, kettinkje, 2 honden, 1 sleutelring met sleutel, jon gensjas, pakje roomboter gedeelte van bont, kosteloos belastingmerk, 2 portë- monnaies met Inhoud, 1 paard, 2 rechter- dameshandschoenen, armbandje, sleutel. Aanbesteding. Bij de aanbesteding van het bouwen fan een steenen garage met gedeeltelijk daarboven te bouwen woonhuis te Loenen werd ingeschreven door v. d. Bregge, Boere en van Wengerden te Nieuwveen en alhier voor f. 8059. ONTEIGENING. Bij Kon. besluit van 3 April is bepaald, dat ten behoeve van aanleg en verbete ring van twee gedeelten van den weg Lei denRijpweterlngNieuwe Wetering, met bijkomende werken, gelegen ln de ge meenten Leiderdorp en Alkemade ten al- gemeenen nutte en ten. name van de pro vincie Zuid-Holland zullen worden ont eigend de perceelen, aangeduid op de grondteekeningen, welke ingevolge artikel 12 der onteigeningswet ter secretarieën der gemeente Leiderdorp en Alkemade ter in zage hebben gelegen (men zie de St.-ct. No. 761. o Voetbal kwam in café terecht. Tijdens het voetbalspel van tal van jongens op het terrein van de gemeente aan de Stationsstraat, bestemd voor par keerterrein, werd door één der spelers het leder zoover weggetrapt, dat de bal door een der groote ruiten van het café van den heer Rutten verdween. Deze deed aangifte bij de politie, die den bal in beslag nam; de jongens zijn bekend. Aanrijding. Op de hoek Bruggestraatvan Man- dersloostraat had een aanrijding plaats tusschen een tweetal personenauto's, door dal de bestuurder van de auto afkomstig uit Amsterdam, die de Bruggestraat uit reed, te veel links hield. Beide auto's wer den zwaar beschadigd. De bestuurder uit Amsterdam deed toezegging de schade te zullen vergoeden. Aanbesteding. Door den directeur der gemeentebedrij ven is aanbesteed de verbouwing der schaftkamer en de sanitaire inrichting van de gasfabriek. Ingeschreven werd als volgt; M. Oppe- laar f.1987; Jac. Loef f.1820; J. v. d. Vliet f. 1819; firma Keijzer en Boer f. 1795; M. P. Loef f.1795; Joh. v. d. Wilden f. 1795; Joh. v. d. Kooy f. 1695; G. A. v. d. Vliet f. 1650 en Gebr. Bodegraven f. 1645, allen alhier. Architect is de heer J. D, Kranenburg alhier. De brugwachter Van W. had het on geluk, dat de slinger van de Gouwebrug terug schoot, waardoor hij ernstig in het géztcht'werd verwond, en geneeskundige hulp moest worden ingeroepen. KOUDEKERK. Raadsagenda. De Raad komt hedenavond te halfaoht in openbare vergadering bijeen. 7. Notulen. 2. Ingekomen stukken, 3. Vaststelling kohier wegbelasting. 4. Voor stel tot het nemen van een proef met de distributie van goedkoope groenten. 5. Voorstel toetreden lot de loorrioeslagrege- ling voor den landbouw. 6 Voorstel tot definitieve benoeming van den Gemeen teopzichter, Ingaande 15 Mei 1936. 7. Vast stellen pensioengrondslagen. 8. Wijziging begrootingen 1935 en 1936. DE ONREGELMATIGHEDEN TE AMBT HARDENBERG. EX-BURGEMEESTER EN EX-GEMEENTE-ONTVANGER VEROORDEELD. De Almelosche rechtbank heeft heden morgen vonnis gewezen ln dé zaken van den oud-burgemeester van Ambt-Harden- berg, den heer H. H. W. en den ex-ontvan ger dier gemeente den heer J. B. en hen resp. veroordeeld tot anderhalf jaar ge vangenisstraf en een jaar gevangenisstraf met aftrek van de preventieve hechtenis. De elsch tegen elk der verdachten was twee jaae gevangenisstraf. Naar men weet heeft de ex-burgemeester terecht gestaan wegens schuldheling van een bedrag van f75, dat het rijk toebehoorde en verduis tering van een bedrag van f. 16.000 en de oud-ontvanger voor verduistering van een zelfde bedrag, dat hij zich had toegeëigend onder pressie van den burgemeester. DOOD DOOR SCHULD. De advocaat-generaal bij den Hoogen Raad, mr. van Lier, heeft geconcludeerd tot verwerping van het beroep van M. de W„ die met een vrachtauto onder Sassen- heim mej. L, de Geus heeft aangereden, ten gevolge waarvan het slachtoffer over leed en die wegens dood door schuld door de rechtbank te 's-Gravenhage ls veroor deeld tot 3 maanden gevangenisstraf, welk vonnis bekrachtigd werd door het Haag- sche Gerechtshof. De Hooge Raad zal arrest wijzen op 18 Mei. o IS EEN HOOIBERG EEN GEBOUW IN DEN ZIN DER WONINGWET? De Kantonrechter te Meppel heeft L. van B. veroordeeld tot 2 gulden boete ter zake van het bouwen van een gebouw onder de gemeente Bruinen, zonder ver gunning van B. en W, De veroordeelde had vier palen ln den grond geslagen, waartusschen een met gegalvaniseerde platen gedekte houten kap op en neer kon schuiven. Het betrof hier een bergplaats voor hooi. Tegen dit vonnis is in cassatie aange voerd, dat het hier geen gebouw betrof, voor het bouwen waarvan vergunning noodig zou zijn, volgens de woningwet. De advocaat-generaal bij den Hoogen Raad, mr. van Lier, was het niet met de zienswijze van den kantonrechter eens en concludeerde tot vernietiging van het vonnis en ontslag van rechtsvervolging. De Hooge Raad zal arrest wijzen op 18 Mei. o KANTONGERECHT VAN LEIDEN. Voor het kantongerecht alhier moest gisteren terecht staan W. H. melkhande laar alhier die ln zlin melkhuis, hetwelk in verbinding staat met zijn winkel, l'/i K.G. boter in voorraad had gehad zonder dat de boter voorzen was van de vereischte merken. Eisch f. 20 of 10 dagen met ver beurdverklaring der boter. Uitspraak f. 15 of 8 dagen hechtenis. A G. F. slager alhier stond terecht we gens overtreding der vleeschkeuringswet. Hij had te zijnen huize een varken ge slacht zonder vergunning en het vleesch van het beest in voorraad gehad zonder de vereischte stempels. Verdachte zeide met werkloosheid en armoede te kampen te hebben. De kantonrechter hield hiermede rekening. Eisch en uitspraak 2 x f7.50 subs. 2x3 dagen. H v. D. te Noordwijk heeft een voet ganger die geheel rechts van den weg liep, aangereden met zijn auto op den 'sGra- vendamsche weg te Voorhout. Het slacht offer werd ernstig gewond en eischte een civiele vordering van f. 15. De weg ls daar ter plaatse 6 M. breed Twee getuigen achtten verdachte eveneens schuldig. Eisch f .30 subs 14 dagen met toewijzing der civiele vordering ad f. 15. Uitspraak con form. C. J. H. te Sassenheim heeft bij het in halen van eenige wielrijders op het rijwiel pad aan den Rünsburgerweg een dezer wielrijders een duw gegeven waardoor deze tegen den grond geslingerd w-erd. Eisch f. 15 subs 8 dagen. Uitspraak f. 10 slubs. 4 dagen. W. A. G. te Den Haag heeft als auto bestuurder od den Endegeesterstraatwee te Oegstgeest den doorgang niet vrijgelaten voor verkeer van rechts, waarvan een bot sing het gevolg was. Eisch f. 15 of 8 dagen. Uitspraak f20 of 8 dagen. Filmavond Arbeiders-Ontwikkelingsclub. Door de Arbeiders Ontwikkelingsclub werd een filmavond gegeven in café „Het wapen van Leiden". Behalve de leden der club waren vele belangstellenden aan wezig. De voorz., de heer M. Huijsman, heette de aanwezigen welkom. Hierna volgden eerst twee komische filmpjes. Om beide films werd braaf gelachen. De bekende film „Taxi", die hierna werd gedraaid, werd met veel aandacht ge volgd. In de pauze hield de heer J. Harders uit Amsterdam een korte rede. Spr. deelde mede, dat de film „Taxi" ln verschillende groote plaatsen voor het Instituut voor Arbeidersontwikkeling was vertoond. De film wordt gedraaid in samenwerking mei den geheelonthouders- bond. Het was een zeer geslaagde avond. 3—2

Leidsch Dagblad | 1936 | | pagina 7