jtüdt H daw n f LEIDSCH DAGBLAD - Tweede Blad Donderdag 16 April 1936 UIT DE OMSTREKEN. Instantine RECHTZAKEN. BURG. STAND VA^ LEIDEN Thijs IJs trekt op tegen het kattenleger AALSMEER. Vergadering Coöp. Tuinbouwbank. De Coöp Tuinbouwbank hield haar alg. vergadering in hotel „De III Kolommen", onder voorzitterschap van den heer Jb. Alderden Dzn. Deze heette de ruim 200 aanwezige leden welkom. Dank zij de za kelijke voorzichtigheid, aldus spr., welke door het bestuur en de Raad van Toezicht steeds wordt ln acht genomen, was de uit komst der Bank in 1935 bevredigend. De secr.. de heer J Mensing las' de notulen, die onveranderd vastgesteld werden. De heer P van der Meer Pz. bracht verslag uit als afgevaardigde naar de alg. verga dering der Coöp Centrale Raiffeisenbank te Utrecht. Het Jaarverslag 1935 werd goedgekeurd. De balans lokte eenige be sprekingen uit. De heer J. de Jong wilde de nog te vorderen rente van voorschotten (f. 1236.23kwijtschelden aan hen, die ze nog schuldig waren, terwijl hij de winst over 1935 a f. 18.154.36 over de leden wenschte te verdeelen. In 't algemeen, merkte spr. op, dat er rente betaald moet worden van kapitaal, dat er feitelijk niet meer is. De heer P. van der Meer Pz. ant woordde den heer de Jong, dat de Coöp. Tuinbouwbank niet voor haar eigen, doch voor andermans geld heeft te waken. Ge zorgd behoort te worden voor een zoo sterk mogelijke reserve; als de stroppen komen, moeten zij opgevangen kunnen worden. Hierna volgde goedkeuring der balans Herkozen werden als bestuurlid de lieer J. Moleman; als lid van den Raad van Toezicht de heer P. v. d. Meer Pz. als plaatsvervangende bestuursleden dé heer K. Hansen Jbz. en J. van Leeuwen Wzn Op voorstel van het bestuur werd f. 2000.ter beschikking gesteld van het Crisiscomité Aalsmeer. Na rondvraag volgde sluiting. HILLEGOM. Voor de T.B.C.-bestrijding. De verkoop van Emmabloempjes en loten, ten bate van de T.B.C.-bestrijding hier ter plaatse heeft f. 453,43'/: opge bracht. Dertig dames hebben ln vijftien wijken dit bedrag verzameld. Het bestuur is zeer dankbaar voor de medewerking, ook voor die der winkeliers, die bijna allen prijzen voor de verloting schonken. In drie series zijn 79 prijzen verloot. Dit geschiedde 's avonds in de Nutszaal, waar de secr., de heer J. H. A. Vooren, mee deelde, dat het gevaar voor terugroepen van twee uitgezonden patiënten is afge wenteld door de opbrengst der bovenge noemde collecte. Tegen den a.s. winter is een bazar aan gekondigd. KATWIJK AAN ZEE. Vergadering „Het Raskonijn". De Katwijksche Konijnenfokkersvereen. „Het Raskonijn" hield ln café Centraal een vergadering. De voorzitter, de heer W. VarkevLsser, opende en heette speciaal den spreker den heer A. v. d. IJssel van 's-Graven- hage welkom. Hierna werden de notulen na voorlezing door den secretaris J. v. Rijn, onveran derd vastgesteld. De heer van der IJssel hield vervolgens een boelende lezing over „Jonge dieren" en had daarmee de volle aandacht. Van gelegenheid tot het stellen van vragen werd een druk gebruik gemaakt. De voorzitter dankte den heer v. d. IJssel voor zijn leerzame causerie, waarna fluiting voigde. de bestuurder, ter plaatse onbekend, zich wilde oriënteeren toen plotseling de tram verscheen en de auto aan de rechter zijde greep Met materiaal van de door de afdeelinz van het Roode Kruis aldaar gestationneerde hulpktst ls een der passa giers. die licht verwond was. verbonden. De overige inzittenden kregen gelukkig geen letsel. De auto die ernstig was beschadigd, is naar de garage Kamsteeg vervoerd Het uitzicht daar ter plaatse is zeer slecht wii wezen daar reeds eerder op. Red. L.D. en vooral in den avond uiterst ge- vaarliik zoodat er al meerdere ongevallen ziin voorgekomen Verbetering in dezen toestand is daarom dringend zewenecht! Bijeenkomst van „Jong Oegstgeest". Van de door de leiders van de Ver. „Jong Oegstgeest" (afd. van het Centraal Jeugd Comité) geboden gelegenheid tot het bil wonen van «en besloten clubver- gadering in „Irene" hebben wij met eenige andere genoodlgden een dankbaar ge bruik gemaakt. Wii waren hierdoor ln de .gelegenheid om meer van naderbij het werk te zien van de practlsche opvoeding van de jeugd, hetgeen op een propaganda of feestavond niet mogelijk ls. De bijeenkomst werd geopend door den hoofdleider den heer J. W. Jansen Schoon hoven met het lezen van Ps. 23 waarna hti voorging in gebed. Na een inleidend woord werd met de oatrouillelelders een en ander getoond van het „verkenners- werk" en een demonstratie van „Eerste Hulp" gegeven. Na de pauze is het „Kampleven" nader in 't licht gesteld en breedvoerig besproken met tot slot een „Kampvuur" Uit een en ander ls ons ge bleken dat de door de leiders gekweekte geest van dlcipllne is te beschouwen als een onmisbare factor van de opvoedende kracht, die van dit vereenigingsleven uit gaat. Deze avond heeft de aanwezigen zeer zeker groote waardeering geschonken voor het werk van de leiders. 's Avonds tusschen 8 en 9 uur is uit de auto van dr. H. die aan de Louise de Colignylaan een patiënt bezocht, een ge sloten bruine koffer met medische instru menten ontvreemd, van welk feit bii de politie aangifte werd gedaan. Den vol genden dag is de koffer aan den zijwand geheel opengescheurd teruggevonden aan den Wüttenbachweg Alle instrumenten waren nog aanwezig. Op den nieuwen Rijksweg is een autobus, bestuurd door J. L. K„ wonende te IJmulden aangereden door een vracht auto die zich na deaanrijding direct uit de voeten maakte. De schade was gelukkig niet groot. Aangezien eenige oasseerende personen getuige waren van de aanrijding heeft de politie een onderzoek ingesteld. De 13-jarige wielrijder A. B. uit Den Haag is terwijl h-U plotseling den Rijksweg overstak, aangereden door een auto be stuurd door J H. K. uit Den Haag. De jongen kwam op den weg terecht en bleek aan arm en been verwond te zijn, De - autobestuurder heeft hem direct naar dr. ff. vervoerd en na behandeling naar den Haag gebracht. Het rijwiel werd bescha digd; LISSE. Ds. H. Ligtenberg, predikant bij de Ger. Gem. alhier heeft voor het beroep naar 's-Gravenpolder, het 7e in de prov. Zeeland, dat hij de laatste weken ont ving, eveneens bedankt. NOORDWIJK. Op den Javaweg is vermoedelijk door een auto het rasterwerk van villa ■Henriëtte" stukgereden. Zij, die hierom trent inlichtingen kunnen verstrekken, worden verzocht hiervan ten politie-bu- reele kennis te geven. Een ongeveer 21-jarig persoon die zich «enigen tijd geleden bij een ingezetene al hier vervoegde en deze onder het voor- wendsel dat hij tusschen Noordwij k en Katwijk autopech had gekregen, er toe bracht hem f. 3.ter leen te geven, waar na hij niets meer van zich liet hooien, is thans door de politie te Delft aangehou den. Het blijkt iemand te zijn, die zich aan tal van dergelijke oplichtingen heeft schuldig gemaakt. Hij zal ter beschikking van de Justitie worden gesteld. ?P den Gooweg werd een stilstaan de dnewielige motor-bakfiets van den neer B„ waarop een 14-jarige jongen ge neren was, door een passeerende vracht- „"t0 aangereden en omvergeworpen. De rachtauto, die daarna naar links over den schoof, botste vervolgens tegen een hritniï?n v®®1 op' die blJ den Srond af- bestuurder van de vrachtauto verklaarde even naar de oliedrukmeter z'].n motor gekeken te hebben, waar- n„,_ !J e bakfiets te laat had opgemerkt nipf Jon®en die op de bakfiets zat er hen ,€rnstige hoofdwond afkwam, af ni J^e,u gelukkig nog tamelijk goed De politie maakte proces-verbaal op. OEGSTGEEST. AANRIJDING TUSSCHEN TRAM EN AUTO. Een gevaarlijk verkeerspunt. diwt traGjwegovergang aan het via- sonenaüt^ Runzichtweg werd een oer- Kollum (Pr fS door L v d' p- uit richtin» nu aanaereden door een uit de K.2BTM 1 r! komende tram van de den kwam van de afrit van wen Rbksweg en stopte, omdat RIJNSBURG. Alhier is de melkprijs verlaagd en be draagt thans 9 ct. per 1. SASSENHEIM. De tooneelver. „Amicitia" gaf ln het K.S.A.-gebouw haar laatste uitvoering in dit seizoen. Opgevoerd werd „Polly Per kins". Zooals gewoonlijk werden de rollen uitstekend vertolkt; een dankbaar ap plaus beloonde de spelers. VEUR-LEIDSCHENDAM. Jaarvergadering „Ziekcnhuisverpleging". Onder voorzitterschap van dr. Van Dorsten hield de Onderl. Ver. voor Zie- kenhuisverpleglng haar jaarvergadering. Het jaarverslag van den secr.- dr. H. C. H. Rëyers, werd evenals het jaarverslag van den penningm., den heer K. L. Kisman, goedgekeurd. Ingeschreven werden over 1935 1024 leden, afgeschreven wegens vertrek 884 en wegens onmacht tot be talen 198. zoodat het totaal per 31 Dec. j.l. bedroeg 8960. Opgenomen werden ln zie kenhuizen enz. 369 leden, makende vanaf de oprichting een totaal van 8960. De bezittingen bedroegen f. 21.484,34, met een voordeelig slot van f. 1126,40. De reserve bedroeg f. 20.357.94 Uitgekeerd werd f. 26.356,05, vanaf de oprichting f. 89.795,17. Vastgesteld werd de begroo ting 1936 met een eindcijfer van f. 37.000, waarin geraamd een voordeelig slot van f. 2000. Herkozen werden resp. als bestuurslid en commissaris de heeren T. Borst en J. Vlas. Ten nadeele van den landbouwer H. aan den Stompwijksche-weg zijn des nachts door middel van braak 10 kippen gestolen. Terwijl W, uit Den Haag met zijn zoontje per rijwiel het Achterom kwamen uitrijden, werdén beide rijwielen gegrepen door een uit de richting Stompwijk ko mende auto. Beide rijwielen werden groo- tendeels vernield. De 14-j. D„ wonende aan de Leid- schekade, heeft door met opzet zig-zag te gaan rijden met zijn rijwiel, een tweetal meisjes, dat ook op een fiets gezeten was, aangereden. Rijwielen en kleeren van de beide meisjes werden ernstig beschadigd. De politie heeft zich met de zaak bemoeid en daar er met dit jongmensch nog een appeltje te schillen was, ziet het er voor hem niet erg fraai uit. De heer Otten onderwijzer aan del Zondagschool van de Ned. Herv. Kerk,| heeft als zoodanig bedankt. De inzameling ten bate van het Co-, mlté „Jong Holland snakt naar werk"1 ■eeft opgebracht f. 166. Gedurende Maart j.l. is in de Ned, Herv. Kerk gecollecteerd voor de diaconii f. 84.77 en voor de Kerkvoogdij f. 211.33'/a. VOORSCHOTEN. Onder voorzitterschap van den heer Til. Broers-kwam de Chr. Hist. Kiesver. m het Gebouw voor Chr. Belangen bijeen. De raadsleden, de heeren A. Verboom en O R. I. Viveen woonden deze vergadering bij. Na een welkomstwoord van den voor zitter, bracht de secretaris zijn jaarverslag uit, dat uitvoerig melding maakte van de vereenigingszaken in het afgelooper. jaar. Dank werd uitgesproken aan het adres der jongerengroep, die voor het innen der contributies zorgt. Bij de bestuursverkie zing werd de heer Broers herkozen en de heer A. Fortgens in de vacature-Boekhout gekozen. Uitvoerig is in deze samenkomst van gedachten gewisseld over de agenda punten der alg. vergadering. WASSENAAR. Gecombineerde Kweekersvergadering. In het „Wapen van Leiden" had een gecombineerde vergadering plaats van de leden van het Hollandsch Bollenkwee- kersgenootschap en den Bond van Klein- kweekers in verband met de fusie tusschen beide bonden aangegaan, onder leiding van den voorzitter der afd. van het H. B. G„ den heer J. J. L. Prins, die er op wees, dat het speciaal in dezen tijd noodzake lijk is, dat de groepen, die toch dezelfde belangen hebben, samengaan in één sterke organisatie. In verband hiermede uitte deze den wensch dat de leden van den Bond van Kleine Kweekers allen zul len toetreden tot het H. B. G. Na voorlezing van de notulen der Fe- bruari-vergadering, die werden goedge keurd werd overgegaan tot het verkiezen van een geheel nieuw bestuur Tot voor zitter van de vernieuwde afdeeling werd gekozen de heer J. J. L. Prins, die deze benoeming aannam Na stemming en herstemming werden tot overige bestuursleden gekozen de heeren G. van der Marei. H. H. Duiven voorden, G. J. Parlevliet, H. van Deursen, J. C. Hooijmans en A. L. Edelaar, die allen de benoeming aanvaardden. Na rondvraag volgde sluiting door den voorzitter. Gevaarlijke oversteekplaatsen voor wielrijders. Door het gemeentebestuur is meermalen gewezen op het groote gevaar voor ver keersongevallen, dat de beide oversteek plaatsen voor wielrijders op den Rijks straatweg in de buurschap Den Deyl op leveren De K.N.A.C. vestigde in het belang van de veiligheid van het wegverkeer de aandacht van den. Districtscommandant van de Rijksveldwacht hierop. Deze deelde mede, dat het berijden van den Rijks straatweg in onze gemeente met een rij wiel in beide richtingen is verboden, doch dat het oversteken van den rijweg, voor zoover hém bekend, niet als een strafbaar feit is aan te merken. Wat dit laatste be treft zijn zoowel in dit District als elders terzake processes-Verbaal opgemaakt, doch de verdachten Werden door den be trokken kantortrecljt|r vrijgesproken. De K.N.AC, ageert ln het belang van de algemeene verkeersveiligheid voor een be paling, waarbij h'et den 'wielrijders verbo den is voor hen verbóden 'rijbanen bij bij zondere oversteekplaatsen op het rijwiel gezeten, over te steken. Reeds thans zul len wielrijders goed doen een dergelijke gedragslijn te volgen De wielrijder F. alhier kwam op het Plein door krachtig remmen te vallen en bekwam hierdoor verscheidene vleesch- wonden aan het gelaat. Dr. J. verleende hem de eerste hulp. ZEVENHOVEN. Bij de aanbesteding voor het ophoo- gen der Alg. begraafplaats was laagste de heer G. van Tol voor f. 492.Hem is het werk gegund. De collecte in de Geref. Kerk voor de Theol. School te Kampen bracht op f. 4.25. Probeert het toch eens met Instantine. U zult zien; Instan- tine is werkelijk het middel tegen allerlei pijnen en daaren boven volkomen onschadelijk Prijs per doosje sfechfs 50 cfs. stilt en voorko/mt pijnen! f 2084 (JTngez. Med.) DE OSSCHE STRAFZAKEN IN HOOGER BEROEP. De arbeiders J. J. van Galen en J. A. van den Akker uit Oss stonden gisteren voor het Hof in Den Bosch terecht wegens den roofoverval in den nacht van 30 op 31 Mei 1932 in de woning van de gezusters van Eldijk te Lith, waar zij voorwerpen van geringe waarde benevens een bedrag van f. 10.stalen. Van Galen was in eerste instantie tot zes jaar en van den Akker tot drie jaar gevangenisstraf veroordeeld. Op formeele gronden eisohte de advo caat-generaal mr. Massink in hooger be roep vernietiging van dit vonnis, doch be houd van dezelfde straffen. Terzake van den roofoverval in den nacht van 28 op 29 April 1930 bij Jan van Grinsven te Nlstelrode waar f. 15.een horloge, zoomede spek en eieren werden gestolen, had de rechtbank den arbeider N J. de Reuver tot twee jaar, den arbei- dér A. W. van Bakel tot twee jaar en zes maanden en den landarbeider W. H. Tu- nlssen tot zes Jaar gevangenisstraf veroor deeld. De advocaat-generaal eischte thans voor de Reuver bevestiging van het von nis. tegen van Bakel vier jaar en tegen Tunissen zeven jaar gevangenisstraf. GEMEENTE-ONTVANGER TOT ACHT MAANDEN GEVANGENISSTRAF VEROORDEELD. De Bredasche rechtbank veroordeelde heden J. B.. gewezen gemeenteontvanger te Gilze-Rijen, wegens door hem gepleegde verduisteringen van bedragen uit hem toevertrouwde kassen, tot een totaal be drag van ongeveer f. 4000, welk bedrag in- tusschen grootendeels is aangezuiverd tot acht maanden gevangenisstraf, waar van vier voorwaardelijk, met een proef tijd van drie jaar en aftrek van preven tieve hechtenis. De eisch was tien maanden gevangenis straf, waarvan vier maanden voorwaarde lijk met een proeftijd van twee jaar. GEBOREN: Paulus Johannes, zn. van J. J. Vermond en G. Sierat Hendrika Mar ka, dr. van N. de Water en J. Verhaar MJaria, dr. van E. Klap en H. v. Egmond Joannes Justinus zn. van K. S. Kaizer en Cr M. H. Kroon Willem, zn. van W. Simons en A. C. Felix Franciseus Antonius, zn. van G. M. Zwartjes en H. R. Müllér. OVERLEDEN. T. Brinkgreve—Wigherink, wede., 56 J. H. G. Runhaar, 82 j. GEHUWD. G. Kooien, jm. ezi M. Springer, jd. H. Otgaar, jm. en G Jd. J. v. Strien, jd. P. J. Otgaar, jm. en G. de Nobel, jd. F. C. Veefkind, jm. en G. Loos, jd. N. de Wolf jm. en A. Krasseuburg, jd. C. Haverhals, jm. en J. Kruijt, jd. J. Dirkse, jm. en A. Ph. Dernee, jd. G. W. Bulk, wedn. en C. C. de Nie, jd. A. v. Reen, jm. en W. Momberg, jd. ~H. Kriek jm. en H. Smit jd. ONDERTROUWD. F. Jutte, jm. 26 j. en M. W. Briejer, jd., 26 j. J. E. Belt, jm., 30 j. en W. Kleinjan, jd., 25 j. A J. J. Verwaijen, jm. 30 j. en C. S. J. Maas, jd., 32 j. HAAGSCHE RECHTBANK. De rechtbank veroordeelde den monteur P. de R. uit Capelle a/d. IJssel, wegens oplichting ten nadeele van een juwelier te Leiden conform den eisch, tot een jaar gevangenisstraf. De chauffeur S. van G. uit Bodegraven, die op 15 December j.l. te Boskoop, opzet telijk uit minnenijd met een auto op zijn gewezen verloofde in reed en daarbij zijn tweelingbroer verwondde, werd, wegens bedreiging en wegens het veroorzaken van lichamelijk letsel door schuld, veroordeeld tot drie maanden gevangenisstraf, met In trekking van het rijbewijs gedurende een jaar. GEVESTIGD: 10. Thijs zag, dat 't katten-leger binnen 'n kring van hoornen nu verdween, en weer keek hij voorziohitig om een boomstam heen. Ja daar zag hij alle katten in het rond; enklen stonden, and'ren zaten op den grond. Een van de erge grooten zat zelfs op zijn achterpooten; en die begon te spreken, met geluiden, die precies op menschelijke leken. Hij sprak: „Ik, kater Konifaas, heb weer nieuwe streken uit gedacht en voor iedereen bevelen meegebracht. Ik zal je hen ver tellen, en 'k hoop, dat je maar alles in het werk zult stellen, opdat zij tijdig worden uitgevoerd. Hier is 'n bevel voor kater Koerd; Jij moet naar het dorp toegaan en voor het huis van bakker Beer gaan staan; dèn krijgt hij de griep te pakken, zoodat hij dan niet langer brood kan bakken. Hier is 'n bevel voor poesje Bel; zij moet het paard van den boer Bas aan 't schrikken maken, opdat zijn baas erg ln verlegenheid zal raken. Jij, poes Afijn, moet alle verven van den schilder Maart' Vibrijn vlug gaan bederven, en kater Grandlfloor draagt zorg ervoor, dat meester Jap niet van zijn oom kan erven Zoo ging Het nog een tijdlang voort; Thijs had nog nooit zóóveel gemeens gehoord! H. Aremds, verpleegster, Rijnsb. weg 62 A. JD. v. d. Berg, dienstbode. Groe- nesteeg 6Ï H. J. den BraasemBilder- beek, Spiegelstr. 36 Wed. J. M. A v. OortBogaerts, Lammenseh. weg 4 G. v. d. Brink en fam., Braassemerstr. 2 Th. Cqcx en fam., secr. landbouw crisis org., Haiagweg 192. G. A. Cordes, Rijnsb. weg 10 A. J. O. Dekker, 1.1. verpleegster, Rijnsb. weg 10 A, Dulfer, Rijnsb. weg 10 JE. Dijkstra, verpleegster. Rijnsb. weg 10 G. M. van Exter, Steenschuur 14 W. A. Guldemond, dienstbode, Rlng- kade 1 M. A. Hogeboom. dienstbode. Havenkade 17 J. G. v. 't Hoofd en fam., bezorger Mij. Velu\ée, Spieghelstr. 26 H. W. J. M. Hovers, magazijnbed., K. Han- senstr. 7 M. J, Janzon, Rijnsb. weg 10 A. Koets, Steenschuur 12 J. J. C. Kolverschoten, lunchroombed., Aloelaan 8 H. v. Kooij, loswerkman N.S., ff Morsch- weg 5 J. J. van Kordelaar, melkhande laar, Lellestr. 10 I. Lares en fam., koop man in fruit, Hermanstr. 13 J. v. Liempt dienstbode, Rijnsb.weg 10 J. L. v. d. Lin den, 1 J. verpleegster, Rijnsb.weg 10 J. G. A. van Lubeek. banketbakker, H. Rijn dijk 252 J. Moeliker. kapper, 3 October- straat 28 M. E. Nordt, verpleegster, Rijnsb.weg 93 H. J. Reijst en fam., koop man in pharm. geneesm., Leeuwerikstr. 29 L. L, Rohsinski, dienstbode, Bilderdijk- straat 2 S. J. Rombaut, dienstbode, Alexanderstraat 6c P. C. v. Rijt, dienst bode, Stationsweg 23 J. Schaftenaar, verpleegster .Zoeterw. Singel 55 C Win- gelaar, Rijnsb.weg 10 G. Zaal en fam., nachtwaker, Coornhertstr. 19. VERTROKKEN. E, M. B. Boghans, Wassenaar, v. Z. van Nyeveldstraat 66 J. Munting—Bosch, n. Oegstgeest, Emmalaan 38 S. Bras, n. Oegstgeest, Rijnsb.weg 86 H. J. Brink huis, naar Zwolle, Groeneweg 15 F. A. C. Broekmans, n. Bergen op Zoom, Kre- mevstraat 12 H. Dekema naar Wasse naar, Crocusstr. 51 J. Duindam, naar Noordwijk, Oude Zeeweg 66 A. G. J. Engeln, naar Alkmaar, Laat 114 F. Faure naar Zuid-Afrika J. Goslings en fam. n. Oegstgeest, Emmalaan 43 J. W. F. den Hertog naar Hilversum, Slemensstraat 5 W. J. v. d. Heijdt én fam. naar Rietveld 101 b P. Horree en fam, naar Leimulden Dorpsstraat 143 P. v. d. Horst naar Lei derdorp, Lindelaan 24 A. Klöckner en fam. naar Dultschland Wed. F. Uri Knorth naar Arnhem, Rijnkade 118 A. v. Leeuwen naar Zoeterwoude, H. Rijndijk F 6 P, v. Leeuwen naar Alphen a. d. Rijn, Z. Nassaustr. 10 W. J. P. de Looff naar Doesburg, depot politietroepen M. J. Maas naar Delft, Wijnkade 8 R. Moelker naar ApeldoornElsweg 65 M, J. v. d. Meer naar Oegstgeest, Rhijng.- straatweg 24 H. Menninghaus naar Heme, Horsthauserstraat 24. S. W. Mulder, Arnhem, Diaconessenhuis J. Munting, Oegstgeest, Emmalaan 38 E. C. Overvllet, Amsterdam, W. Schel- depleln 17 III A. F Plppirs en fam,, Rotterdam, Zaagmolenkade 44c E. A. P. ae Raadt, N. O. Indië D. v. Rijswijk, Bodegraven, Goudscheweg 1 K. J. Schmltz, Noordwijk, Gooweg 16b B. J. Schrage. Rijswijk. Oranjelaan 12 J. Stavleu en fam., Den Haag, Drebbelstr. 328 D. J. Uittenbogaard, Rotterdam, Hooidrlft 149a G. G. Veenendaal, Amersfoort. Langestr. 33 P. C. Veer, Leiderdorp. Koningstr. 34 G. K. v. d. Voort, Haarlem, Voltastr. 5 J. A. Vun- derink Zeist. Krakelingweg 2 L. Waas dorp, Voorschoten. Bijdoipstr. 29 Th. J H. Werter, Wateringen. Ambachtsweg 10 D. v. Zundert, Alphen a. d. Rijn, Willemstr. 42b. 3-2

Leidsch Dagblad | 1936 | | pagina 7