HOLLANDSCH ZWITSERSCHE reepen KWALITEIT LEIDSCH DAGBLAD - Tweede Blad Maandag 23 Maart 1936 UIT DE RIJNSTREEK, SASSENHEIM. Raadsagenda. De agenda voor de Donderdagmiddag te houden gemeenteraadsvergadering luidt als volgt: 1. Notulen. 2. Ingekomen stukken en mededeellngen. 3. Nadere vaststelling ge meenterekening 1933. 4. Wijziging begroo ting 1935. 6. Onbewoonbaarverklaring wo ning Hoofdstraat 279 6. Extra hulp aan werkloozen over 1936. 7. Reclames honden belasting. 8. WUziglng in aflossingsplan geldleenlng f. 68.000 ln verband met extra aflossing door verkoop oude openbare school. 9. Verordening politie. 10. Regle ment Burgerlijk Armbestuur. Auto in de sloot. Bij het keeren aan deZandslootkade is «en auto achteruit in de Zandsloot ge reden. De Inzittende kwam met den schrik vrlt. Met een kraanwagen werd de auto weer op het droge gebracht. In de kleuterschool van de Eerw. Zusters aan de Kerklaan had een tentoon stelling plaats van de vervaardigde fröbel- werkstukken der leerlingen. De belang stelling van de ouders was zeer groot; men was voi bewondering voor het ge- exposeerde. Het werk van de Zusters werd hoog 'gewaardeerd. 502 (Ing&z. Mêd.) STOMPWIJK. Raadsagenda. De Raad komt Woensdag 1 April 1938 te 19.15 uur ln openbare vergadering bijeen. 1. Notulen. 2. Ingekomen stukken. 3. Be noeming leden Burgerlijk Armbestuur. 4. Voorstel tot opheffing betrekking van on derwijzer a. d. o.l. school en tot het ver- leenen van ongevraagd eervol ontslag aan den onderwijzer D. J. Klaver. 5. Vaststel ling van de vergoeding ex artikel 101 L.O. Wet 1920 over 1932. 7. Voorstel tot aanvul ling der leges-verordening. 8. Voorstel tot vaststelling verordening op de heffing van opcenten op de hoofdsom der gemeente fondsbelasting. 10. Voorstel om de kosten van overdracht van grond aan den West- vlletweg van J. A. J. van Rijn voor reke ning der gemeente te nemen. 11. Voorstel tot verleening van ontheffing van het be paalde ln artikel 1, sub 2, der bouwveror dening (bouwplan rijkswaterstaat West- vlletweg). 12. Voorstel tot verleening van vergoeding aan Ant. van Kampen e.a. te Stompwljk krachtens artikel 13 der L. O. Wet 1920 13. Voorstel tot aanvulling van het raadsbesluit d.d. 26 September 1933 inzake opzegging van de gemeenschappe lijke regeling met Voorburg over de leve ring van gas en electrlsche stroom aan den Westvlletweg. 14. Bezwaarschriften schoolgeld. 15. Verder voorkomende zaken. VEUR-LEIDSCHENDAM. Raadsstukken. B. en W,. van Stompwijk en Veur" tteelen den raden mede, dat zoo hun bekend is ln de vergadering van 18 Dec. j.l. de brijs van electrische stroom nogmaals is verlaagd en wel van 24 op 22 cent, (Voordien van 28 op 24 cent). Ged. Staten hebben echter medegedeeld dat de laatste verlaging niet behoort te worden ingevoerd, daar het bedrag van de bedrijfswinst niet gemist kan worden tot het sluitend maken van de eemeente- begrootlngen 1938. In dit verband en na overleg met het college van Ged. Staten stellen B. en W. voor het tarief als volgt vast te stellen. Lichtstroom enkel tarief 23 ct.. vastrecht tarief 7 ct. per K.W., etalageverlichting f. 25 per laar. krachtstroom buiten soerttid 11 ct. straatverlichting 23 ct. per K.W. en schakelklokhuur 50 ct. per maand. Deze tarieven te doen Ingaan in de maand waarin de belde gemeentebegroo- tlngen door Ged. Staten zullen zijn goed gekeurd. Verder stellen zll voor de be dril fsbegrooting 1936 te verhoogen voor onderhoud van het net enz. met f. 120 en daarnaast over te gaan voor het gasbedrijf aan te schaffen een nieuwe oven met een capaciteit van 1500 M3. per dag. waarvan de kosten van den loopenden dienst of ten laste van den kapitaalsdienst. B. en W van Veur deelen den raad mede. dat Ingevolge art. 101 van de L O - wet 1920 over 1932 moet worden uitge keerd aan: de St. WUllbrordusschooi 353 x f. 18.88 ls f. 6664.64. onder aftrek van het verleende voorschot groot f. 4256 46. St. Jozefschool 375'/. x f. 18.88 is f. 7089.44 on der aftrek van het verleende voorschot groot f. 4228.80. school met den bijbel 193'/. x f. 18.88 is 8653.28. onder aftrek van het verleende voorschot groot f. 1654.56 en het geïnde schoolgeld groot f. 856.19. Voorgesteld wordt deze bedragen uit te keeren. Raadsagenda. De Raad van Veur komt Vrijdag 27 Maart te 19.15 ln openbare vergadering bijeen. 1. Notulen. 2. Ingekomen stukken. 3. Voorstel tot wijziging der bouwverordening 4. Voorstel tot het doen vaststellen van schade, ingevolge art. 2 le lid, der schade- vergoedingsverordenhlg (uitbreidingsplan.) t.b.v. A. Wolters en Th. Romijn, te Den Haag. 5. Voorstel tot wijziging, resp. het geven van straatnamen. 6. Benoeming le den Burgerlijk Armbestuur. 7. Voorstel tot opheffing betrekking van onderwijzer a.d. o. 1. school en tot het verleenen van on gevraagd eervol ontslag aan den onder wijzer P. Bontenbal. 8 Vaststelling voor schotten gemeentelijke vergoeding, over eenkomstig art. 101 L.O. Wet 1920 t. b. dei- bijzondere lagere scholen voor 1936 9. Voorstel tot vaststelling van de vergoeding ex artikel 101 L.O. Wet 1920 over 1932. 10. Voorstel tot aanvulling der leges-verorde ning. 11. Voorstel tot vaststelling verorde ning op de heffing van schoolgelden. 12. Voorstel tot opnieuw vaststelling verorde ning op de heffing van opcenten op de hoofdsom der gemeentefonds-belasting. 13. Voorstel tot wijziging en opnieuw vast stelling van de gemeenschappelijke rege ling betreffende reconstructie, onderhoud en reiniging van de Looierslaan. 14. Wij ziging gemeentebegrootlng dienst 1935 er. 1936. 15. Kohier straatbelasting dienst 1935. 16. Bezwaarschriften schoolgeld 17. Verder voorkomende zaken. Raadsagenda. De Raden van Stompwljk en Veur komen Donderdag a.s. te 19.16 uur te Leldschen- dam ln gecombineerde zitting bijeen. 1. Notulen 2, Ingekomen stukken 3. Wijziging begrooting dienst 1936 van het llchtbedrljf (a. wijziging electricltelts- tarlef, b. Inbouw nieuwe oven) 4. Voor stel tot Invoering van den vrijen Zater dagmiddag 3. Herziening salarissen en loonen ambtenaren en werklieden 6. Voorstel tot toekenning vergoeding aan den heer H. C. van den Akker te Stomp wljk t/z berging van huls- en straatvuil over de Jaren 1935 en 1936 7. Voorstel tot toekenning cener gratificatie a/d vol- lontalrs ter secretarie 8, Verder voor komende zaken. Vergadering „De Hanie". De R.K. Middenstandsver. De Hanze hield haar Jaarvergadering. Goedgekeurd werden de verslagen van secretaris en pen ningmeester. Het ledental bedraagt 89. De inkomsten bedroegen f. 742.01, de uit gaven f. 594.44. Vastgesteld werd de be grooting 1936 met als inkomsten f. 812.57 en uitgaven f. 857.67. Tot ledên van de contróle-commlssie werden gekozen de heeren W. Blonk en J Kloosterman en tot bestuursleden werden herkozen de heeren M. A. Hollen, H. van Kampen en G. C. Scholtes. Onder leiding van ds. Vermet hield de afd. LeldschendamVoorburgRijs wijk van het Ned. Bijbelgenootschap, haar jaarvergadering ln de consistoriekamer van de Ned. Herv. Kerk te Voorburg. Gedurende 1935 bleef het ledental ge lijk, van de afdeeling werden 97 bijbels betrokken, tegen 70 ln 1934, Herkozen werden als bestuursleden ds. M. Boukemn, Geref. predikant alhier, ds. mr. W. S. de Vries, Geref. predikant te Voorburg en de heer M. J. Gitz, te Voor burg. Dit Jaar zal alhier een propagandaver- gaderlng worden gehouden met een pre dikant als spreker, terwijl getracht zal worden ln Rijswijk een depot te vestigen. VOORHOUT. Retraiteclub „St. Domlnieus", Deze club hield haar Jaarvergadering in het Parochiehuis, onder voorzitterschap van den heer C. Hoogervorst. Na opening las de secr. de heer H. Zuidhoek de notu len, welke onveranderd werden vastge steld. Hierna volgde het Jaarverslag van den secretaris. De penningmeester gaf hierop zijn jaaroverzicht; ontvangsten to taal f. 517.04; uitgaven f. 338.80, zoodat het kassaldo bedraagt f. 178.24. De voorzitter bracht een woord van dank aan den penningmeester. De aftr. candidaten voor het bestuur werden bij eerste candidaatstelling herkozen. Tot commissie van controle der kas en boeken van den penningmeester, werden benoemd de heeren P. J, v. d. Mey en J. J. Vlanen. Hierop sluiting. Het lokaal voor ontspanning der werkloozen ls wederom gesloten. Het passief der balans van de Coöp. Boerenleenbank alhier, waarvan wij reeds verslag plaatsten luidt als volgt: De saldo der spaargelden f. 286.370.03; schuld in loop. rek. f. 90898.44; het saldo op de winst dit jaar f. 2109.35. De balans sluit derhalve actief en passief op een be drag van f. 379.377.82. WARMOND. Sluiting van het ontspanningslokaal. Door den heer M. J. Hogenboom. voor zitter der R.K. Volksbond is het ontspan ningslokaal voor de werkloozen ln deze gemeente gesloten. Spr. bracht een woord van dank aan B. en W. voor de bereidwil ligheid waarmede zij het oude raadhuis voor dit doeleinde beschikbaar hebben gesteld en aan den Raad voor de toege kende subsidie. Spr. sprak den wensch uit dat dit de laatste maal geweest zou zijn, dat van het lokaal gebruik gemaakt is. Ook bracht spr. een woord van dank aan dr. H. A. G. M. Walenkamp, die geheel belangloos voor de jeugdwerkloozen een cursus heeft gegeven ln E H. B. O., voor welke cursus groote belangstelling be stond. Goed afgeloopen! Het 2-jarig kind van den heer H. van S. alhier geraakte te water. De heer Slin gerland die toevallig hiervan getuige was, sprong onmiddellijk ter redding te water. Zijn pogingen werden met succes be kroond; hij slaagde, er in de kleine op het droge te bréngen. Wegens familie-omstandigheden ls de huldiging van den heer A: Cozijn, die deze maand zijn 50-jarig Jubileum viert als molenaar van den Zwanenburgerpol der uitgesteld tot 15 April a.s. 's Avonds werd de hulp van de brandweer ingeroépen voor een schoor steenbrand bij den heer P. Marlet, De brandweer behoefde echter niet op te tre den, daar het personeel der villa den brand inmiddels gebluscht had. WASSENAAR. Nieuw Geref. Kerkgebouw. Naar wij vernemen bestaan er bij het Kerkbestuur der Gereformeerde Gemeente alhier reeds vergevorderde plannen om het kerkgebouw aan de Zijllaan, dat sedert lang te klein is gebleken, te doen afbre ken en ter plaatse een nieuw kerkgebouw te stichten, plaats biedende aan 600 per sonen. Zaterdagmiddag heeft de 17-jarige K. alhier, door te woest rijden in de Gra- vestraat het 11-jarig meisje Br. tegen den gTond gereden met het gevolg, dat het meisje een gebroken enkel opliep. ZIJ moest na door dr Jansen verbonden te zijn, naar het wijkgebouw van het Groene Kruis worden overgebracht. De politie heeft tegen K. proces-verbaal opgemaakt. AARLANDERVEEN. Twee jarig kind verdronken. Zaterdag ls in een onbewaakt oogenblik het 2 Jarig zoontje van den slager v. d. P. ln de achter de ouderlijke woning gelegen vaart geraakt en daarbij jammerlijk ver dronken. Toepassing van kunstmatige ademhaling bleek helaas tevergeefs. ALPHEN. De kerkeraad der Geref. Kerk verleen de den heer J. W. Meijer ontheffing voor de aanvaarding van het ambt van ouder ling en benoemde de heeren T. van Doorn en G. v. d. Mik. Verduistering van geld in dienstbetrekking. Door een slager werd bij de politie aan gifte gedaan van het feit. dat een be diende door hem oo staanden voet ls ont slagen wegens verduistering van geld ln dlensttietrekking. Het juiste bedrag is. hangende het politieonderzoek, nog niet bekend. Onder leiding van den voorzitter den heer A. Noomen kwam de Chr. Coop. Bouw- vereeniging „Des Werkmans Vriend", in jaarvergadering bijeen, Na opening werden de Jaarverslagen uitgebracht. De secretaris de heer G. W. Snel, gaf een overzicht der vereeniging en haar werkzaamheden over het afgeloopen jaar, terwijl de heer J. P. Leene, commissaris der vereeniging, het financieel verslag uitbracht. Beide versla gen getuigden van den grooten bloei, waar in deze vereeniging zich mag verheugen. Beide heeren alsmede de heer S. C. v. d. Spelt, mochten den dank oogsten der ver gadering voor hun veelzijdigen arbeid voor deze zoo mooie vereeniging. Na rondvraag sloot de heer J. P. Leene. BOSKOOP. Door de politie is proces-verbaal op gemaakt tegen een alhier wonende winke lier. terzake het houden van een ophef fingsuitverkoop zonder vergunning. Voor het alhier gehouden examen E.H.B.O. zijn geslaagd de dames J. v d. Brink. N. Hoogendoorn. N. Llennemann. G. H. Slingerland en M. Verwoerd van Eijk, alsmede de heeren P. B. A. Boekraad, P. E. Guldemond. A. v. Hevellngen, Chr. J. A. v. Koppen. A. Ramp. A. J v Rijn. J. W. Stigter. J. Streng Jr. en P. Verheul. Een inwoner dezer gemeente, die eenigen tijd geleden aaftgifte deed van vermoedelliken diefstal van een gouden damesarmbandhorloge, kwam nu tot de gelukkige ontdekking, dat het horloge on der de houten vloer was geraakt. Incr In verband met?<Tde vele voorjaars werkzaamheden in de kweekerijen, is thans een groot aantal werklooze boom kweekers, w.o. zeer veel jeugdarbelders we derom in de boomkweekerijen te werk gesteld. De burgemeester, mr. E. P. Verkerk, alsmede dr. A. S. Kater, arts alhier, zijn toegelaten als lid van de gewestelijke Landstormcommissie ln verband Gouda. o LEIMUIDEN. Alg. verg. „Draagt Elkanders Lasten". Deze vereeniging voor noodzakelijke zie- kenhuisverpleging hield ln het café van de wed. Sneeboer haar jaarvergadering. De voorzitter, de heer P. Rietdijk opende. De heer Rietdijk dankte de:i heer C. v. d. Kamp, het afgetr. bestuurslid voor het vele. dat deze heeft gedaan. De secr. las de notulen, die vastgesteld werden. De penningmeester, de heer C. A. Beuk, bracht, een zeer uitvoerig jaarverslag uit. Er ls een batig saldo over 1935 van f407.77 Het netto vermogen der ver. bedraagt f. 2683.45. De heer Muys had de boekhou ding in orde aangetroffen. De voorzitter heette dr. Stapensen, den geneeskundigen adviseur, welkom. Tot lid van het bestuur in de vacature C. v. d. Kamp werd gekozen de heer v. d. Bregge. De heer D. L. Hakker werd met bijna alg. st. herkozen. Na eenlge reglementswijzigingen en be handeling van huishoudelijke zaken, volgde sluiting. NIEUWKOOP. Vergadering zwemvereeniging „De Plas". De zwemver. „De Plas" kwam onder voorzitterschap van den heer N. Bode graven, ln de zaal van hotel „Spoorzicht" ln vergadering bijeen. Uit het verslag van In verband het bekomen mededeelin- gen vestigt de commissaris van politie er de aandacht op, dat de Stichting „Het Nederlandsche Leger des Hells", leider G. Maste (niet te verwarren met het bekende Internationale Leger des Hells) niet onder de steunwaardige instellingen kan worden gerekend ZEVENHOVEN. Voor Zevenhoven en Nleuwveen is een Vereen, voor gezamenlljken melkver- koop opgericht. ZOETERWOUDE. Goed afgeloopen. Gisteravond te omstreeks halftwaalf reed de heer W. uit Stompwijk terug naar zijn woonplaats, toen hij op den Stomp- wijkschen weg in botsing kwam met een hem tegemoet rijdende auto, waarin zich twee heeren, twee dames en een kindje van 7 maanden*bevonden. Oorzaak van deze aanrijding was het feit. dat de weg ter plaatse zeer smal is. De aanrijding verliep wonder boven wonder zonder per soonlijke ongelukken, doch de beide auto's werden zwaar beschadigd. den penningmeester, den heer D. v. Pijlen, bleek, dat de inkomsten plus het voor- dcellg saldo van het vorig boekjaar heb ben bedragen f 251.47, de uitgaven f 251.30, zoodat nog in kas aanwezig is f. 0.17. Door eenige bestuursleden zijn echter nog eenlge belangrijke voorschotten verstrekt, zulks In verband met het aankoopen en het vervoeren van het materiaal van de opgeheven zwemvereeniging Bodegraven, zoodat het nadeellg saldo niet onbelang rijk zal zijn. Langdurig werd gesproken over de ver plaatsing van de zweminrichting. De eigenaar van het land, waarop de kleed lokalen zijn geplaatst, de heer J. Bots, wil zijn eigendom niet langer verhuren dan voor den tijd van 3 jaar. HIJ wil dit per ceel ook wel verkoopen. doch volgens de moening van het bestuur ls de vraagprijs hiervoor veel te hoog Op verschillende ge. legenheden ls het bestuur uit geweest, doch zonder resultaat, waarna het oog is gevallen op het Molenpad aan den Noord- einderplas, eigendom van den voorzitter, Dit kan de vereeniging voor 10 Jaren of desgewenscht ook langer huren voor f. 50 p. j. en men kan dan zoonoodig loopende bij het zwembad komen, wat velen zeker zullen toejuichen, terwijl de heer Bak ker, die aan het begin van het Molenpad woont, heeft toegezegd, tegen een kleine vergoeding toezicht te willen houden, op dat geen onbevoegden of nlet-betalenden van de Inrichting gebruik zullen maken. Meerdere leden zijn er tegen om 't zwem bad te verplaatsen. Op de plaats waar het zwembad thans staat, ls het mooi helder water, waar men bijna nooit last van wind of golfslag ondervindt, hetgeen aan de groote plas wel het geval zal zijn, wat tot gevolg zal hebben dat de temperatuur zoowel van het water alsook boven water veel kouder zal zijn. De voorzitter verdedigde het voorstel met klem. Spr, zeide. dat het bestuur reeds veel tijd heeft besteed om een ge schikte gelegenheid te vinden. Het is het nu beu. om er nog langer achteraan te loopen, zoodat indien de vergadering niet met het voorstel meegaat, het bestuur zijn functie zal neerleggen. Het voorstel werd daarna in beginsel aangenomen. De toezegging werd gedaan, dat zoo mogelijk het zwembassin zal worden ge maakt aan de Zuidzijde, dus ln het Molen water. De aftr. bestuursleden N. Bodegraven, P. de Haan en D. van Pijlen werden her kozen, hoewel laatstgenoemde de vergade ring had medegedeeld zich niet meer ter beschikking te willen stellen. De vergade ring meende echter, dat zij deze mede- deeling niet mocht accepteeren, daar de heer Van Pijlen zijn bestuursfunctie reeds geruimen tijd met ijver en toewijding heeft vervuld, zoodat de vereeniging hem letterlijk niet kan missen. Hopelijk zal hij zijn herverkiezing wel weer aanvaarden. Tot leden van de financieele commissie voor 1937 werden benoemd de heeren Klein en Zekveld. Hierna sluiting. B. en W. hebben benoemd tot agent der Intercommunale arbeidsbemiddeling ln de plaatts van den heer N. J. A. Roberts, die wegens vertrek uit de gemeente eer vol ontslag vroeg en verkreeg, de heer F. •T. Post, ambtenaar ter gemeente-secre tarie. o WOUBRUGGE. Jaarvergadering der „IJsvcreeniging". Onder voorzitterschap van den heer Chr. van der Nagel hield de „IJsvereeni- ging" haar jaarvergadering. Daar er dezen winter geen berijdbaar Ijs ls geweest werd de ledenvergadering, overeenkomstig het reglement als een feestavond georgani seerd, waarbij de leden in gezellige clubjes bijeen zaten. Uit het overzicht van den secretaris bleek dat het aantal betalende leden 70 bedroeg. Het verslag van den penningmeester gaf aan een bedrag aan uitgaven van f. 45. aan ontvangsten van f. 311.53, batig saldo f. 260.36. Hieronder is begrepen een bedrag van f. 73 dat in 1933- 1934 uit een collecte de bestemming kreeg voor een speciale uitdeeling bij het eerst komend ijsfeest. De rekening werd gecon troleerd en accoord bevonden; de gelden ziin belegd op de Rijkspostsoaarbank. De aftredende bestuursleden, de ljeeren West maas, Chr. van der Nagel. W. van Lullng en C. Westdijk werden na gehouden stem ming herkozen en namen hun benoeming aan. Met het bestuur bleven de leden daarna nog gezellig bijeen. ZWAMMERDAM. Jaarvergadering Ziekcnhuisverpleging. In het Nutsgebouw alhier, hield het Onderling Fonds voor ziekenhuisverpleging voor Zwammerdam en Omstreken zijn 13e alg. ledenvergadering, bezocht door 67 leden. De voorzitter, de heer J. A. Hoogen- diik opende en herdacht waardeerend wijlen C. van Muiswinkel Mzn., die van de oprichting af vicevoorzitter van het fonds is geweest. Na het lezen der uitgebreide notulen, ■bracht de secretaris de heer D. Versloot Czn. het jaarverslag uit. Daaruit bleek, dat in het afgeloopen jaar van de Ver. veel ls gevergd. Er werden 40 patiënten verpleegd met een totaal van 853 verpleegdagen Het aantal aangesloten gezinnen dat op 31 Dec. 1934, 524 bedroeg met 2250 leden, was op het einde van het verslagjaar gestegen tot 529 gezinnen met 2261 leden Ook de secretaris herdacht den heer van Muis winkel als een zeer gewaardeerd bestuurs lid. De penningmeester de heer A. Koster, bracht het financieel verslag uit. De ont vangsten hadden bedragen f. 3089.43. de uitgaven f. 3614.88. w.o. verpleegkosten f. 2133.75 kosten van vervoer eer auto f. 528.05 en reisgelden voor z.g. loopende patiënten f. 242.70 Het laar 1935 sluit der halve met een verlies van f. 525.45. Dit bedrag is in mindering gebracht van de reserve weike on 1 Jan. 1935 f. 2359 17 be droeg. Oo het einde van bet wr.laejaar bedroeg de reserve 1us f 2333 72. we'ke gelden ziin beleed bij de Nutssvsarbank. Van het Ooeratie-, of halvc-cents-fonds bedroegen de ontvangsten f538 70 en de uitgaven f. 287.90; derhalve sluit deze reke ning met een batig saldo van f. 250.80. Bij monde van den heer M van Muis winkel Czn. bracht de kascommissie rap port uit over het onderzoek der kas-admi- stratie. welke in volkomen orde was be vonden. Vóór het uitbrengen van zijn rap port dankte de heer van Muiswinkel voor de waardeerende woorden aan de nage dachtenis van zijn vader gewild. Tot leden der commissie voor het onder zoek der rekeningen voor het loopende Jaar werden aangewezen de heeren M. v. Muis winkel Czn.. K. Sprey en J. G. ln 't Veld. Bii de bestuursverkiezing werden de hee ren D. Versloot Czn, en C. Verbeli met na genoeg alg.st. herkozen. De voorzitter stelde voor over te gaan tot voorziening ln de vacature ontstaan door het over lijden van den heer C. van Muiswinkel Mzn. als candidaten werden door het be stuur aanbevolen de heeren A. R. Koster. M. v. Muiswinkel Czn. en L Sprey J.J.Bzn. Op hen werden resp. uitgebracht 45. 12 en 4 stemmen benevens enkele verdeelde stemmen op een viertal andere personen. De heer Koster ls dus gekozen en ver klaarde zich bereid deze benoeming te aanvaarden. Na rondvraag volgde sluiting. De heer A. Zwaan Gzn. heeft be dankt als lid van het college van collec tanten der Ned. Herv. Kerk alhier. In zijn plaats is door kerkvoogden tot collectant benoemd de heer M. J. Beunder. De collecte in de Ned. Herv. Kerk alhier in de belde godsdienstoefeningen gehouden ten bate der Herv. School, heeft opgebracht de som van f. 25,31. Op een nog nader te bepalen dag, zal ten huize van de plaatselijke gê- meente-gêneesheeren ln de wijken Over tocht en Tempel, gelegenheid worden ge geven tot kostelooze vaccinatie. ZIJ die daarvan gebruik wenschen te maken, moeten hiervan vóór 28 Maart a.s, opgave doen ter gemeente-secretarie. 471ste STAATSLOTERIJ (Niet officieel) lste klasse, 1ste lijst Trekking- van Maandag: 23 Maart 1936 Hooge Prijzen 20.000.— 5374 2.000.— 17719 l.OOO— 4495 10223 15801 400.— 4623 5160 12122 200.— 5131 7026 11672 16968 f 100.— 2920 5249 5388 13640 14677 15847 19969 Prijzen van ZO.— 4 61 106 114 126 147 198 214 216 242 352 383 389 441 470 933 554 565 572 594 633 692 702 721 754 761 774 781 810 818 927 944 952 1075 1113 1146 1150 1163 1178 1187 1189 1192 1203 1218 1234 1245 1306 1375 1302 1426 1431 1470 1472 1527 1658 1595 1644 1660 1684 1741 1744 1746 1772 1791 1801 1844 1864 1876 1967 1976 1966 1997 2006 2013 2040 2050 2060 2082 2120 2133 2184 2218 2265 2338 2343 2344 2380 2393 2561 2575 2704 2718 2759 2764 2782 2784 2861 2896 2942 2949 2953 2982 3047 3673 3117 3137 3205 3221 3241 3276 3337 3402 3432 3454 3471 3486 3533 3570 3599 3628 3642 3696 3713 3726 3735 3772 3788 3810 3819 3862 3900 3961 4040 4069 4083 4293 4294 4332 4343 4348 4354 4356 4396 4415 4497 4499 4537 4543 4579 4595 4602 4611 4674 4700 4713 4776 4805 4809 4837 4839 4850 4927 4948 4964 5007 5011 5054 5086 5133 5170 5178 5209 5271 5281 5295 5300 5321 5348 5368 5381 5445 5467 5482 5514 5521 5542 5578 5579 5619 5663 5706 5722 5731 5739 5774 5799 5810 5891 5895 5899 5914 5919 5959 6034 6053 6068 6093 6169 6178 6182 6207 6303 6337 6382 6403 6436 6454 6540 6578 6586 6626 6629 6684 6688 6693 6755 6759 6761 6817 6830 6866 6867 6893 6896 6922 6937 6967 7013 7081 7088 7097 7152 7153 7167 7172 7234 7293 7345 7358 7391 7410 7412 7439 7493 7496 7505 7527 7537 7544 7559 7582 7632 7661 7665 7721 7730 7734 7763 7798 7812 7825 7835 7882 7901 7951 7967 7969 8024 8045 8096 8118 8140 8148 8192 8201 8202 8203 8229 8257 8336 8386 8390 8394 8430 8457 8471 8473 8492 8520 8571 8580 8593 8611 8663 8670 8672 8696 8709 8722 8760 8812 8873 8898 8963 8987 8995 9025 9043 9062 9085 9130 919r 9192 9228 9233 9240 9269 9275 9327 9338 9425 9464 94*30 9536 9548 9558 9569 9586 9633 9673 9695 9735 9938 9991 10022 10033 10091 10100 10167 10170 10171 10178 10186 10273 10293 10332 10392 10502 10515 10563 10565 10371 10588 10616 10632 10699 10723 10742 10777 10835 10851 10894 10895 10901 10919 10957 10961 10995 11026 11030 11080 11152 11157 11170 11185 11200 11201 11209 11271 11284 11287 11292 11311 11328 11451 11459 11473 11501 11525 11555 11604 11623 11662 11729 11761 11764 11845 11868 11873 11945 11963 11968 11975 11978 11993 12000 12041 12054 12111 12198 12271 12342 12343 12360 12365 12374 12457 12522 12582 12634 12658 12671 12693 12714 12735 12770 12846 12859 12886 12907 12947 12977 12987 12989 13014 13032 13124 13202 13209 13219 13228 13251 13262 13343 13347 13389 13392 13430 13436 13448 13559 13566 13572 13631 13645 13688 13698 13712 13812 13835 13860 13884 13890 13893 13904 13909 13915 13925 13940 13981 14039 14042 34071 14073 14078 14081 14096 14104 14123 14133 14138 14150 14324 14327 14344 14417 14451 14495 14533 14558 14570 14578 14594 14603 14604 14648 14651 14670 14699 14719 14728 14747 14787 14801 14831 14845 14870 14895 14897 14935 14967 14991 15010 15011 15044 15045 15067 15073 15113 15115 15138 15195 15203 15266 15276 15288 15347 15416 15447 15466 15405 15519 15557 15571 15599 15605 15659 15679 15690 15712 15718 15783 15784 15856 15857 15941 15981 15990 16071 16087 16088 16156 16163 16179 16201 16216 16292 16313 16320 16327 16340 16371 16388 16397 16447 16463 16583 16599 16602 16659 16664 16710 16775 16779 16825 16931 16950 16979 17042 17063 17069 17091 17178 17224 17239 17255 17262 17268 17315 17323 17332 17333 17339 17404 17407 17418 17441 17456 17469 17491 17526 17575 17578 17627 17647 17760 17764 17783 17805 17832 17861 17890 17903 17957 17961 17988 18003 18022 18033 18049 18070 18094 13113 18130 18145 18149 18256 18268 18293 18355 18373 18441 18459 18467 18469 18571 18598 18620 18624 18697 18702 18708 18719 18724 18755 18763 18774 18831 18951 18958 18960 18985 1904S 19060 19109 19120 19127 19138 19161 19207 19281 19312 19359 19367 19369 19419 19442 19443 19457 19480 19498 19521 19524 19528 19596 19605 19665 19723 19729 19742 19754 19787 19806 19817 19328 19336 19877 19915 19933 19955 19984 200S7 20098 20132 20179 20193 20199 20282 20459 20494 20499 20502 20505 20516 20529 20535 20550 20626 20637 20667 20673 20785 20818 20824 20858 20880 20905 20929 20951 20972 3-2

Leidsch Dagblad | 1936 | | pagina 7