THIJS IJS REDT SIMS POES: LEIDSCH DAGBLAD - Sportblad Maandag 23 Maart 1936 MOTORSPORT. TERREINRIT TE WASSENAAR. DE BESTE PRESTATIE GELEVERD DOOR DICK EYSINK. Begunstigd door prachtig zomerweer werd gisteren de eerste door de Motorclub Wassenaar en Omstreken georganiseerde terreinrit verreden op het landgoed Duinrell. Duizenden belangstellenden woonden deze goed georganiseerde presta- tieritten bij en er is voor volle 100 ge noten. De rijders zelf hebben zeer veel zoowel van zichzelf als van hun motoren moeten vergen. Algemeen was men dan ook van oordeel, dat hetgeen van hen verlangd werd te zwaar genoemd mag worden. Velen hebben het geheele traject niet kunnen volbrengen, door diverse oor zaken, kleine mankementen alsook over vermoeidheid speelde bij sommige een groote rol. De Zondagmorgen was be stemd voor de oefenklassen, onderver deeld In 4 klassen. Klasse I, afstand 35 K.M. en 7 ronden, voor solo-machines met cylinderinhoud tot 125 c.c. Den eersten -prijs behaalde hier J. Dun- gelman in den tijd van 1 uur 51 min. 55 s., 2e prijs, F. Poe, tijd 2 u. 21 min. 54 sec. Klasse II: Solo-machines 125250 c.c. 8 ronden afstand 40 K.M.: le prijs P. Kern- per. tijd I uur 57 min. 20 sec., 2e prijs F. P. v. Rumpt Jr. tijd 1 uur 59 min. 50 sec. Klasse III, afstand 40 K-M 8 ronden, solo-machines 250350 c.c.: le prijs C. D. Westphal, tijd 2 uur 8 min. 10 sec. Klasse IV: solo-machines boven 350 c.c. 40 KM. 8 ronden: le prijs Ed. Passier, tijd 1 uur 58 m. 18 sec. Des middags hadden de wedstrijden plaats van de Seniores, le Groep solo machines, inhoud 125 c.c., afstand 50 K.M. 10 ronden: le prijs W. Zijlaard in 3 uur 25 min 27 sec. 2e prijs L. Breeman, tijd 4 uur 15 sec. Klasse n, solo-machines inh. 125250 c.c. afstand 65 KJVf. in 13 ronden: le pr. Jan Moejes in den tijd van 3 uur 8 min. 30 sec. Klasse UI. solo-klasse, machines met Inhoud van 250350 c.c afstand 65 K.M. 13 ronden: le prijs R. Jobing in 4 uur 24 min. 20 sec.. 2e prijs G. G. W. Timmer, 3e prijs J. v. Rijn tijd niet genoteerd comm. Klasse IV, solo-machines boven 350 c.c. Afstand 65 K.M. in 13 ronden: le prijs D. H. Eijsink. tijd 2 uur 39 min. 20 sec. ibijna twee ronden uitgeloopen), 2e prijs J. C. Verberke, tijd 3 uur 14 min. 15 sec. Klasse V., Zijspanklasse, afstand 39 KM. in 13 ronden: le prijs C. Dijkman in 3 uur 6 min. 12 sec.. 2e prijs A. J. Vrieze in 3 uur 8 min. 15 sec., 3e prijs Ben Haag mams in 3 uur 51 min. 30 sec. Deze zijspanklasse was ook een buiten gewoon interessante klasse en mooi werk werd door de bereiders der diverse stellen te zien gegeven. De volgende vier clubteams waren ver tegenwoordigd: de U.P.M.C. (de Utrecht- sche Prov. Motor Club); de M.C.L.O. uit Lelden: M. C. Assen en Omstreken en de Haagsöhe Harley Davidsonclub. Op dezen teamprijs is beslag gelegd door de motorclub Assen en Omstreken, door de rijders Jobing en Timmer. Van de Utrechtsche en Leidsche teams heeft van elk slechts een rijder uitgereden n.l. D. Eijsink en J. v. Rijn. Door den heer D. H. Eijsink werd door 2ijn prestatie in de zware klasse tevens beslag gelegd op de „van Zuijlen vaft Nijevelt Trophee" voor de beste presta tie op Duinrell geleverd. In café Bakker werden des avonds de uitslagen bekend gemaakt door den heer Trentrop, die de winnaars hartelijk geluk wenschte met hun successen. Voorts bracht hij' dank aan allen die hadden medegewerkt om dezen wedstrijddag te doen slagen. Zooals de heeren van de Motorclub Zuid-Holland, de M.C.L.O. en de afd. Wassenaar van het Ned. Roode Kruis, die present was om te waken dat de rijders bij eventueele ongevallen op de juiste en snelle wijze zouden kunnen wor den geholpen. Gelukkig hebben zij geen dienst behoeven te doen, doch hun aan wezigheid werd evenwel bijzonder op prijs gesteld. o DE 24-UURSRIT DER VRIJW. BURGER WACHT AMSTERDAM. Van de 287 deelnemers aan dezen rit hebben er 249 de finish bereikt. De pant serwagen, die ook deelnam, is bij Zwolle uitgevallen. WIELRENNEN. JAARVERGADERING NED. WIELREN UNIE. In het Jaarbeursgebouw te Utrecht vond Zondagmiddag de jaarvergadering plaats van de Nederlandsche Wielren Unie, onder leiding van den voorzitter, jhr. I. L. v. d. Berch van Heemstede. De voorzitter deelde mede, dat de be sprekingen gaande zijn met het Nederl. Olymp. Comité over de grootte van de ploeg, die door de N.W.U. zal worden uit gezonden. Aan het einde der vergadering hield de voorzitter een korte rede. Eenige wieler banen in het Zuiden des lands hebben ge meend, dit jaar zich niet bij de N.W.U. te moeten aansluiten. De directies dezer ba nen voerden voor dit besuit vijf motieven aan, welke door het hoofdbestuur aan dachtig zijn overwogen. Spr. ging uitvoe rig in op deze klachten. Een van de ern stigste punten noemde de N.W.U.-voorzit- ter het voorstel der baandirecties. dat zij eenmaal met renners afgesloten contrac ten willen wijzigen. Ook het feit. dat de baandirecties bij reglement bepaald willen zien. dat op geen enkele baan in Neder land tegen vaste condities mag worden gereden, memoreerde spr. De N.W.U. staat op het standpunt, aldus de N.W.U.-voorzitter dat een contract een contract blijft en dat dit niet door een partij kan worden opgezegd, want waar zou anders de rechtszekerheid blijven? Dat in Nederland niet meer tegen vaste condities gereden zou worden, zou een immoreele eisch zijn. Het wedstrijd-reglement laat toe. dat op recette gereden wordt, maar het zou onjuist zijn een renner daartoe te verplichten. Het Hoofdbestuur kan dan ook aan de wenschen dezer baandirecties geen gevolg geven. Bij herhaling wordt beweerd, dat van de zijde der Unie niet voldoende pogingen in het werk worden gesteld om het houden van weg-wedstrijden mogelijk te maken. Spr. stelde er prijs op hier mede te dee- len. dat bij herhaling deze aangelegen heid door hem op het ministerie van Wa terstaat en met den minister persoonlijk besproken is. Onzerzijds is alles gedaan om te trachten, de weg-wedstrijden, welke in alle landen gehouden worden, ook in ons land op de rijkswegen mogelijk te maken, maar altijd en altijd weer wordt zulks geweigerd. Het Hoofdbestuur had overwogen, op advies der sportcommlssie. het kampioen schap voor Nederland op den weg wederom op het bekende traject op de Veluwe te laten verrijden. Bij schrijven van 9 Maart deelde de minister ons mede. „met het oog op de vrijheid en veiligheid van het ver keer kan het verzoek niet worden ingewil ligd". Ten aanzien van het verplichte lidmaat schap voor licentiehouders van de N.W.U. merkte spr. op, dat het lid zijn eener ver- eeniging of van de N.W.U. altijd een ge heel vrijwillige daad moet blijven en dat dit nimmer een verplichting kan worden. Het Hoofdbestuur staat op het standpunt dat een militair kampioenschap wensche- lijk is en dienaangaande is overleg ge pleegd met de militaire autoriteiten, bij wie die aangelegenheid thans in onder zoek is. Eenige wijzigingen in 't wedstrijdregle ment werden aangenomen. Iu het hoofdbestuur werden gekozen de heeren J. C. Rolandus Hagedoorn, L. D. baron van der Goes van Dirxland i belden aftredend) en Jhr. mr. F. J. C. M. van Rijckevorsel. o DRIE-UURS KOPPELWEDSTRIJD TE AMSTERDAM. In het R.A.I.-gebouw te Amsterdam is gisteravond een 3-uurs koppelwedstrijd gehouden. Het eindresultaat was: 1. Jan van Kempen-Pellenaars (Neder land) 34 punten, afgelegd in 3 uur 134.833 K.M. Op twee ronden achterstand: 2. Diot- Ignat iFrankrijk) 54 p. 3. Zims-Kuester (Duitschland) 32 p. 4. Billiet-Loncke (Bel gië) 30 p. 5. Slaats-Rleger (Nederland- Duitschland) 6 p. Op drie ronden achterstand: 6. Rausch- Schön (Duitschland) 0 p. Op vier ronden achterstand: 7. Van Hoek-Vaessen (Nederland) 24 p. Op tien ronden achterstand: 8. Van Schijndel-Van den Broek (Nederland) 21 punten. Op dertien ronden achterstand: 9. Oude Keyzer-Coridon (Nederlandi 14 p. Pijnenburg kwam in het 2e uur te val len en moest van verdere deelneming af zien. -o- RIJSWIJKSCHE WIELERBAAN. Op Tweeden Paaschdag, 13 April, opent de Rijswijksche Wielerbaan het seizoen. Op dezen dag zal wereldkampioen Sche- rens zijn debuut op Rijswijk in de sprint maken en hij zal in matches a deux uit komen tegen een Franschman, een Duit- scher en natuurlijk een onzer landgenoo- ten, vermoedelijk een Hagenaar. Sche- rens wil een poging doen op de Rijswijk sche Wielerbaan het wereldrecord over 400 Meter te verbeteren. Gezien zijn tijden op de 250, 500 en 1000 Meter zou het ons niet verwonderen als de Belg hierin slaagt. o SWIFT. Voor den competitierit, welke gehouden werd In Noordwijkerhout, bestond van de zijde van het publiek groote belangstel ling. De A-klasse was, doordat de meesten op de baan reden, slecht vertegenwoordigd. Slechts W. Severijnen en C. Paats waren van de partij. Het was daarom wel te voorzien dat eertgenoemde renner als eerste zou eindigen. Routine en .Aus dauer" zijn bij hem beide aanwezig. In deze rit zat dan ook weinig spanning en deze verdween geheel toen C. Paats na 6 ronden nog een lekke band kreeg. De uitslag is: 1. W. Severijnen met 6 punten, C. Paats 9 punten. Severijnen kan daardoor de eerste plaats in deze compe titie bijna niet meer ontgaan. In de B-klasse verschenen 11 renners aan den start, waarvan er slechts 5 den rit uitreden. J. de Groot voelde zich bij zonder aangetrokken door het water, zoo dat hij den kant inreed en daardoor op gaf. N. de Romein, een sterke boy, be schikt nog niet voldoende uithoudings vermogen, en moet zorgen zich niet te overtrainen. Overdaad schaadt, ook bij het trainen. C. Bierman zat al spoedig aan den kant en scheen het meer dan welletjes te vin den. Slechts 3 ronden had A. Lodewijks gereden toen hij reeds uit den strijd was door een lekke band. terwijl van L. de Ro mein de ketting niet bestand bleek tegen zoo'n rit en ook deze renner aan den kant kwam te staan. J. Stafleu maakte nader kennis met moeder aarde en werd daardoor ook al kansloos. Slechts 5 renners bleven er dus nog over t.w. W. Bakker, A. Maat, J. Riet hoven, W. Mens en G. Groeneweg. J. Riethoven Azn. wist alle klassemen ten te winnen, doch doordat hij een ronde achterstand had, kon hij niet geplaatst worden, wat eenige protesten tot gevolg had. De sportcommissie hield echter voet bij stuk. Wat toch ook logisch te noe men is. W Bakker werd daardoor eerste, ge volgd door W. Mens, derde G. Groeneweg terwijl A. Maat als 4e over de streep ging. In Gouda reden P. v. d Meer en C. Verburg Eerstgenoemde had een achter volging te rijden tegen C. van Weyen, over 5 K.M. In een straftempo wist hij deze na 12 ronden in te loopen. waardoor hij bij diverse baandirecties de aandacht op zich gevestigd heeft. In een 15 K.M. wedstrijd op eigen kracht, een aardigen vluggen wedstr.. wist C. Verburg zich eerste te plaatsen met 10 punten en 2 ronden voorsprong op v. d. Meer, die 2e werd met 9 punten, terwijl J. Schriller de 3e plaats bezette met 8 punten. NIEUW-SWIFT. I Gistermorgen werd onder groote belang- stelling de tweede rit der voorjaarscom petitie verreden, bestaande uit een sprint over 500 meter voor alle categorieën. In de A-klasse verscheen J. Geertsma weer aan den start en hij verraste ieder, door één rit te veriiezen Jammer is het, dat deze renner zich niét meer op den langen af stand gaat toeleggen Hij zou zeker een goed figuur slaan Ook. R. Riethoven ver loor één rit en wel tegen Geertsma. het geen zeker niet noodig was geweest. Deze renner heeft in de A-klasse geen tegen stand en won de laatste maanden iederen wedstrijd, dien hij wenschte te winnen. J. Bergman bewees uit het goede hout te zijn gesneden door slechts van Riethoven en van Dlemen te verliezen. Zijn plaats in de A-klasse is hij zeker waard. Ab Strijk en C. van Diemen reden met wisselend suc ces. Beiden reden op dezelfde fiets en door steeds van stand te moeten verande ren gaf hun dit geen voordeel. K. de Haas won van J. Benning die hierdoor de laat ste plaats bezette. De uitslag was: 1 J. Geertsma en R. Riethoven. 10 punten; 2. J Bergman. 8 pnt.; 3. C. van Dlemen en Ab Strijk. 6 pnt.; 4. K. de Haas, 4 pnt; 5. J. Benning, 2 pnt. In de B-klasse was J. Bosman uit Noord- wijk sterk favoriet. Door zijn sterke dema- rage wist hij alle ritten met gemak te winnen. Doordat hij te weinig aan de wed strijden deelneemt komt hij steeds in pun ten ten achter in den competitie-stand, hetgeen zeer jammer is, daar hij met suc ces hieraan kan deelnemen. J Rlbot bezette de tweede plaats en moést alleen in Bosman zijn meerdere erkennen. Verder was de rit RibotBurgy de mooiste van den dag en na eenmaal onbeslist te zijn geëindigd, won Ribot de tweede serie. W. van Rooyen wist de derde plaats te bemachtigen. Ook hij verloor van Bisman, terwijl hij door niet te rijden egen Ribot dezen rit gewonnen moest geven. J. Slnteur viel tegen vooral zijn rit tegen van Rooyen was zeer ontactisch. Burgy reed goed. doch kwam, daar hij nog niet lang deelneemt, aan tactiek tekort. De uitslag is: 1. J. Bosman, 10 pnt.; 2. J. Ribot, 8 pnt.; 3. W van Rooyen, 6 pnt.; 4. J. Sinteur, 4 pnt; 5, W. Burgy; 6. J. Krimp, ieder 2 pnt. Bij de C-klasse was de krachtsverhou ding uiterst gering en vooral om de eerste plaats werd zwaar gestreden Temeer is 't daarom te betreuren dat J. Hlnzbergen, die een der favorieten was. door een bles sure aan zijn hand na één gewonnen rit werd uitgeschakeld. Opvallend was het goede rijden van Wim Rijsbergen, die al leen tegen J. v d. Leest het onderspit moest delven. Zijn zijn gaat steeds vooruit en vooral zijn tactiek viel te loven. Ouwe hand en v. d. Leest hebben evenals W. Rijsbergen één rit verloren en zoodoende staat dit drietal aan den kop. Het lid M. Segaar verloor van Ouwehand, v. d. Leest en Rijsbergen en bezette hierdoor de tweede plaats. C. Kaapaan wist twee ritten te winnen, hetgeen niet onverdienstelijk is te noemen. De uitslag was; 1. J van der Leest, C. Ouwehand en Wim Rijsber gen. ieder 10 pnt.; 2. M. C. Segaar. 8 pnt.; 3. C. Kaapaan, 6 pnt.; 4. J. Hintzbergen en P.Kezer, ieder 4 pnt.; 5. W. Huisman, 2 pnt.; 6. C. L. Boot;opgegeven. Voor den open wedstrijd, uitgeschreven door de Rennersclub „Rijswijk" welke a.s. Zondag zal plaats vinden, hebben zich de navolgende renners opgegeven: J Sinteur. J. Ribot, W. van Rooyen, W. Burgy, C. Ouwehand, C. van Diemen. J. Bergman, J. Bosman. Ab Strijk. J. de Haas, J. Ben ning en J. van der Leest. Tot hedenavond is de inschrijving nog open gesteld, ter wijl in verband met de groote deelname voor dezen wedstrijd de Sportcommissie heeft besloten de teamwedstrijd van a.s. Zondag te laten vervallen en een club- locht naar Rijswijk te organiseeren. o RIETHOVEN—VEGER WINNEN TE ANTWERPEN. Zaterdagavond wist A. J. Riethoven met z'n koppelgenoot Veger ln het Sportpaleis te Antwerpen den achtervolgingswedstrijd over max. 4 K.M. op tandems te winnen van Mertens-Balemans, met 55 M. voor sprong. Tijd over de 4 K.M. 4 m. 36 1/5 s. Hiermede wonnen zij den gouden arm band en een premie van 1000 francs. o MILAAN—SAN REMO. Varese winnaar. Guelfi verongelukt. Over 281 K.M. ging gisteren de wegwed strijd Milaan-San Remo. Bij het plaatsje Novi vond een ernstige valpartij plaats, waarbij de renners Binda, Guerra en Guelfi betrokken waren. Guelfi was er het ergst aan toe en liep een sche delbreuk op. Hij is in het ziekenhuis, waarheen hij gebracht was, overleden. Binda brak zijn rechterarm, terwijl Guer ra licht gewond werd. De laatste moest natuurlijk ook opgeven. Winnaar werd Varese in den tijd van 7 uur, 42 min., waarbij hij het bijzondere gemiddelde van 36,5 K.M. noteerde. Op de tweede plaats arriveerde Romanottl, derde werd Bizzl, vierde Gotti, vijf was Vlgnoli en zesde Olmo. o ZWEMMEN. JAARVERGADERING KONINKLIJKE NEDERLANDSCHE ZWEMBOND. Een rustige bijeenkomst. In „Krasnapolsky" te Amsterdam vond gistermiddag de jaarl. alg. vergadering plaats van den Koninklijken Nederland- schen Zwembond. De notulen van de vorige algemeene vergadering, benevens de diverse versla gen en de begrooting werden, nadat enkele bemerkingen daaromtrent waren ge maakt, goedgekeurd. Het aantal leden is stijgende. Door den Bondsvoorzitter werd mede gedeeld, dat besloten was den heer Man ger uit Amsterdam, die in de propaganda- commissie zeer veel voor den Zwembond heeft gedaan, tot lid van verdienste te benoemen, welke beslissing krachtig door de vergadering werd onderstreept. De verkiezingen hadden tot resultaat, dat de aftr. bestuursleden mevr. De Dood- Koenen, mevr. Suttorp-van der Berg. en de heer Steenhuis, werden herkozen, Verwijl ln de plaats van den aftredenden tweeden voorzitter, dr. J. J. Kolff, de heer A. W. Sabel Tzn. werd benoemd. Door het bedanken van de heeren Braam, Van Goor en Sabel werden in de polo-commissie gekozen de heeren J. Kab- boord, H. Pot, C. Janus, W. C. M. Schee- velenbos en J Lieftink. De heer C. Janus zal als competitieleider optreden. De voorgestelde wijzigingen ln het huis houdelijk reglement werden aangenomen, zooals deze door de reglementscommissie waren voorgesteld. De wijzigingen in het wedstrijd- en kampioensreglement, zooals deze door de Technische Commissie waren voorge steld, werden eveneens goedgekeurd. Wat de butterflyslag betreft, is het reglement hieromtrent in overeenstemming gebracht met de F.I.N.A.-voorschriften. Als plaats voor de volgende algemeene vergadering werd wederom Amsterdam aangewezen. Door de Rotterdamsche Dames Zwem- club werd als erkenning voor de prestaties van wijlen Joop Stottjn aan den K.N.Z.B. een wisselbeker geschonken, welke be stemd zal worden voor het schoonsprln- gen heeren. o NIEUW EUROPEESCH RECORD 200 M. SCHOOLSLAG DAMES. Tijdens de jubileumzwemwedstrijden van de zwemvereeniging Westfalen te Dortmund verbeterde Martha Genenger 't Europeesch record 200 M. schoolslag voor dames, door dezen afstand af te leggen in 3 min. 0,5 sec Zij zelf was recordhoud ster op dezen afstand met een tijd van 3 min. 0.8 sec. gevestigd op 16 Maart 1935 te Düsseldorf. Het wereldrecord staat op naam van de Japansehe zwemster H. Mayohatta met een tijd van 3 min. 0.4 sec. gevestigd op 30 Sept. 1933 te Tokio. Martha Genenger bleef dus slechts 0.1 sec. boven het wereldrecord. o BILJARTEN. OM HET KAMPIOENSCHAP I VAN NOORDWIJK. In café „Flora" te Noordwijk zijn de wedstrijden gespeeld om het kampioen schap van Noordwijk. Het verloop was volgt: C. v. Dam 115 C. H. Polm 175 W. v. d. Kraan 175 P. v. Schie82 J. Koelewijn 80 P. Smith 175 Ch. v. d. Voort 161 C. v. Dam 175 H. v. d. Voort 175 C. H. Polm69 W. v. d. Kraan 130 C. H. Polm175 C. v. Dam 94 H. v. d. Voort 175 W. v. d. Kraan 89 P. Smith 175 W. v. d. Kraan 17.5 Ch. v. d. Voort 14i\ J. Koelewijn 175 Ch. v. d. Voort 175 J. Koelewij n 33 H. v. d. Voort 175 P. Smith 175 P. v. Schie 29 Ch. v. d. Voort 175 C. H. Polm 148 P. v. Schie 57 H. v. d. Voort 175 P. Smith 175 C. v. Dam 87 J. Koelewijn 175 P. v. Schie174 Ch. v. d. Voort 62 H. v. d. Voort 175 C. v. Dam 143 P. v. Schie 175 P. Smith 175 C. H. Polm136 J. Koelewijn 131 30 18 .4.38 W. v. d. Kraan 175 30 33 5.83 Ch. v. d. Voort 175 30 24 5.83 P. v. Schie 91 30 19 3.03 W. v. d. Kraan 87 28 16 3.11 H. v. d. Voort 175 28 27 6.25 Ch. v. d. Voort 69 17 13 4.05 175 17 43 10.29 175 43 19 4.08 J. Koelewijn 154 43 20 3.58 C. v. Dam 113 41 15 2.76 J. Koelewijn 175 41 21 4.20 W. v. d. Kraan 166 38 19 4.37 175 38 29 4.61 P. v. Schie 168 50 19 3.36 C. H. Polm 175 50 19 3.50 175 15 40 11.66 H. v. d. Voort 104 15 28 6.93 De eindstand werd: gew. verl 1. P. Smith 7 - 2. H. v. d. Voort 6 1 3. C. H. Polm4 3 4. W. v. d. Kraan ..3 4 5. Ch. v. d. Voort ..2 4 6. Jer. Koelewijn ..2 4 7. C. v. Dam 2 5 8. P. v. Schie1 6 o ZEILEN. DE INTERN. WEDSTRIJDEN TE MONTE CARLO. 7 Mr. Carp met de „De Ruyter" tweede in de eerste race. Gisteren zijn te Monte Carlo de Inter nationale wedstrijden aangevangen, waar voor ln de zes Meter-klasse ook onze land» genoot mr. Carp met het jacht „De Ruy ter" heeft Ingeschreven. Mr. Carp kwam in gezelschap van de beide andere leden der bemanning Moltzer en Jonker Zater dagavond laat te Monte Carlo aan en gistermorgen om elf uur vond reeds de eerste start plaats. Er stond een matige bries met veel zeegang. In totaal kwamen acht zes meters uit. De eerste race werd gewonnen door de Zwitsersche zes-meter „Thelma" met 46 seconden voorsprong op de „De Ruyter". Het Deensche jacht „Dodo" werd derde en de bekende Fran- sche zes-meter „Qu'importe" vierde. Heden wordt de tweede race in deze klasse gehouden. o— DAMMEN. OM HET KAMPIOENSCHAP VAN HET „RIJNSTREEK'-DISTRICT. De vijfde ronde. De uitslagen der 5de ronde uiden: lste klasse A: A. ter Haarv. d. Stel 11; TelengKlinkenberg 02; de Wa ter-Bouwmeester (afgebr.); Marck-v. d. Wijngaard (afgebr.) Afgebroken partijen: Klinkenberg-Ter Haar 11; Bouwmees- ter-Teleng 11. lste klasse B: Kleer-Mastrigt 20; Baartman-Gastelaars 02; v. d. Voort- Zaalberg (afgebr.); v. d. Reek-v. d. Bosch 1—1. Afgebroken partijen: Kleer-Gaste- laars 20; Bosch-v. d. Voort 02; v. d. Voort-Sladek 02. 2de klasse A; v. Heeringen-Wassenaar (afgebr.); Kleyn-Pronk (afgebr.); Teunis- sen-Meyvogel 20; Langezaal-Olivier (afgebr.); C. Klinkenberg-P. de Ham 20. Afgebroken partijen; Pronk-Wassenaar 20; v. Heeringen-Pronk 20; Ollvier- Teunissen 02. 2de klasse B: Hes-Voorkamp 20; Le- pelaar-L. de Haan 02; Huisman Jr.- Mechelse 20; MartijnDe Kier (uitge steld). Afgebr. partij: Voorkamp-Dreef 0-2. 3de klasse A: SimonsSmit 02 (regl.); v. Rossum-v. Beelen 11. 3de klasse B: v. Houten-Wassenaar (af gebroken); v. d. Lelie-Korpershoek id.J Libochant-Kooten 02 (regl) o BOSKOOP—WADDINXVEEN. De uitslag van den te Boskoop gehouden vriendschappelijken massakamp met 19 borden, tusschen Damclub „Boskoop" en „Excelsior" Waddinxveen eindigde gelijk, 19—19. 3, 3. 't Is voor jullie nu niet moeilijk te verstaan wat Thijs onmid dellijk heeft gedaan; hij is dadelijk op stap gegaan, over de diefstal zeer verbolgen, om het schoenen-spoor te volgen. Zoo'n valsche daad daartoe acht men haast geen mensch in staat; een weerloos diertje zoo maar te ontvoeren! En waartoe nu eigenlijk die flauwe toeren? Misschien wil men het dier wel slachten en dan villen, om met 't overschot zijn honger te gaan stillen; maar daarvoor zijn toch hazen en konijnen bij dozijnen? Zoo denkend gaat Thijs door en volgt maar zonder ophouden het spoor, dat eindelijk bij 'n heel groot woud hem bracht. En nu maar eerst op de krant van morgen weer gewacht! I brt. ha. gem. 45 14 2.55 45 25 3.88 28 19 6.25 28 12 2.92 18 15 4.44 18 73 9.72 41 22 3.92 41 25 4.26 24 22 7.33 24 13 2.87 40 15 3.25 40 20 4.37 26 14 3.61 26 27 6.73 16 18 5.56 16 51 10.93 32 23 5.47 32 15 4.50 38 25 4.60 38 26 4.60 10 13 3.30 10 48 17.50 10 69 17.50 10 8 2.90 35 21 5— 35 31 4.22 17 9 3.35 17 60 10.29 16 65 10.93 16 15 5.43 53 15 3.28 53 22 3.28 13 17 4.76 13 36 13.45 50 17 2.86 50 16 3.50 18 47 9.72 18 22 7.55 gel. h.s. gem. - 73 11.13 - 60 8.67 - 31 4.13 - 33 4.70 1 26 4.66 1 25 3.96 - 29 3.50 - 22 3.26

Leidsch Dagblad | 1936 | | pagina 12