hollandschZWITSERSCHE REEPEN KWALITEIT eltax LEIDSCH DAGBLAD - Tweede Blad nderdag 19 Maart 1936 ÏIIN/T IN UTÏEREN UIT DE RIJNSTREEK. Thijs IJs bestrijdt de Reuzen van Pakkijs BURG. STAND VAN LEIDEN hooggeachten voorzitter den heer J. Kroon die nog de eerste voorbereidingen voor dezen bouw heeft mogen meemaken. Spr, heette de heer Versluys hartelijk welkom in zijn nieuw kantoor en sprak de hoop uit dat Gods voorzienigheid op zijn arbeid moge rusten. Hierna richtte spreker h'et woord tot den scheidenden kassier den heer J. H. Kruseman. Ofschoon wij reeds lang op uw heengaan waren voorbereid, aldus spreker, zien wij u noode heengaan, want zonder u kunnen wij de Bank niet indenken. Vanaf 1902, het Jaar der op richting, hebt gij gewerkt voor den groei en bloei onze mooie instelling. De laatste jaren waren voor u, al geeft de omzet van ons bankbedrijf een dalende lijn te zien, niet de gemakkelijksten. Gaarne hadden wij u nog in ons midden behouden, maar wij moeten uw besluit eerbiedigen. Groote dankbaarheid en hulde zijn wij u ver schuldigd en zoowel uit naam van het Be stuur als uit naam van den Raad van Toezicht breng ik u oprechten en welge- meenden dank voor al uw werk. De her innering aan uw persoon en aan uw arbeid in dienst van de gemeenschap ge steld, zal ons steeds een lichtend voor beeld blijven! Mede dankte spr. den heer Kruseman en diens familie voor de jarenlange onder vonden gastvrijheid toen de Bank nog niet over een eigen gebouw beschikte en alle bijeenkomsten moesten plaats vinden te zijnen huize. Spr. uitte den wensch dat God de heer Kruseman nog een rustige levensavond moge schenken. Ofschoon een stoffelijk aandenken door u niet werd begeerd, aldus spr., gelukte het toch uwe goedkeuring te krijgen tot het aanbieden van de oude vertrouwde „Lips" welke niet zal verhuizen maar bij u zal achter blij ven. De heer Versluys dankte den voorz. voor zijn vriendelijke woorden en wensch- te het Bestuur eveneens geluk met het nieuwe gebouw. Ook de heer Kruseman bracht dank voor de tot hem gesproken woorden. Spr. dankte het Bestuur als den Raad van Toezicht voor de prettige samenwerking. Daarna werd nog door verscheidene leden van het Bestuur en den Raad van Toe zicht het woord gevoerd en dank gebracht aan den scheidenden kassier. Ook notaris Romeyn voerde het woord en sprak den wensch uit met den nieuwen kassier op dezelfde prettige wijze te mogen samen werken. Hierna werden ververschlngen aangebaoden. Van de ultnoodiging tot be zichtiging van het gebouw werd een zeer druk gebruik gemaakt. WASSENAAR. Jaarfeest Chr. Meisjesvereen „Lydia". De Chr. meisjesvereen. ..Lydia" vierde met een groot aantal belangstellenden in het gebouw voor Chr. Belangen haar jaarfeest. De presidente, mevr. Harmeyer Roelands heette de aanwezigen, in het bijzonder de afgevaardigden van zuster- vereenlgingen, welkom en sprak een dank woord tot allen die zich in het afgeloopen jaar voor de vereeniging verdienstelijk maakten of blijken van medeleven gaven. Zij droeg hierna de leiding over aan dr. H J. Honders die na gebed een toespraak hield naar aanleiding van de Gezangre- geis: ..Vroolijk zijn met stil pntzag, leer ons Heer dat eiken dag". Spr. merkte op, dat wij in onze vroolijkheid veelal egoïs tisch zijn. Blijde te zijn met de blijden, d. w. z. zich verheugen in anderer blijdschap Is véél moeilijker, dan men oppervlakkig meent. De vroolijkheid moet evenwel ge paard gaan met stil ontzag voor het Hei lige, en de eerbied voor den Heiligen God moet ook in onze blijdschap openbaar worden. Spr. hoopte, dat in het werk van de meisjesvereeniging en ook in dezen avond de vroolijkheid met stil ontzag tot uiting zal komen. De jaarverslagen werden op origineele wijze in een tweegesprek tusschen secre taresse en penningmeesteresse voorgedra gen. Mej. Suus Keemink (viool) en de heer G. Molema (piano) zorgden voor mu zikale afwisseling. Een samenspraak met een ernstige strekking „Om blijdschap" volgde. Na de pauze werd met groot succes ..De landelijke repetitie" opgevoerd. Mej. Kee mink en de heer Molema deden zicli weer liooren in een werkje van Kreisler. Bij een geïmproviseerd kampvuur werd een verhaal gelezen en door de meis jes toepasselijke liederen gezongen. Dr Honders besloot dit geslaagde jaar feest met gebed, waarna nog de Avond zang werd gezongen. ZEVENHOVEN. Oplichting. Een tot nu toe onbekend persoon ver voegde zich bij den manufacturier v. d. B. De man gaf voor een familielid te zijn der erven M. Hij verzocht eenige stoffen en goederen op zicht. Dit werd hem toe gestaan. Toen hij weg was. kreeg men argwaan en stelde een onderzoek in. Het vermoeden bleek Juist te zijn. Direct stelde de politie een onderzoek in, doch zonder resultaat. De waarde van de goederen is f. 20. LITTERIS SACRUM. Het bestuur der K.V. „Litteris Sacrum" verzocht ons mede te deelen, adt de klein- kunstavonden van Louis Davids, Jan Musch c.s. op Vrijdag en Zaterdag a.s. ook voor niet-leden toegankelijk zijn. Aan de bekende adressen en 's avonds aan den Schouwburg is nog een beperkt aantal kaarten verkrijgbaar, zoowel voor de boven- ais de benedenrangen. TIJDSCHRIFTEN. Maandblad voor Hedendaagsche Muziek. In bovengenoemd orgaan der Ned. Ver. voor Hedendaagsche Muziek, zet M. Prick van Wely zijn beschouwing over „Het Na tionale Volkslied en zijn invloed" voort. Maurice Schoemaker schrijft over „Van de synthellsten tot de sirene". Als extra bijlage zijn toegevoegd twee pianostukjes voor kinderen van Rosy Wertheim. RECLAME. 501 ALPHEN. Kostelooze inenting. Woensdag 25 Maart a.s. zal in onze ge meente wederom de gelegenheid zijn open gesteld voor kostelooze inenting en her inenting en wel voor de ingezetenen van het dorp Aarlanderveen ten huize van den heer W. v. d. Wind, arts, des v.m. 9 uur: id. van de L. Zijde en wel van de Oost zijde van de Aarbrug tot aan de grens van Zwammerdam, in het Raadhuis in de Raadhuisstraat des nam. 2 uur; ld. van de L. Zijde en wel van de Westzijde van de Aarbrug met inbegrip van de Ridderbuurt tot aan de grensscheiding met Koudekerk en Woubrugge. ten huize van den heer W. v. Wermeskerken, arts, alhier, des nam. 2 uur: ld. van de H. Zijde vanaf de grensscheiding met Zwammerdam met in begrip van de buitenwijken tot aan de Hofbrug in het Huis der Gemeente in de Julianastraat, des nam. 2 uur en ld. van de H. Zijde vanaf de Hofbrug tot aan de grens van Hazerswoude in het Huis der Gemeente in de Julianastraat, des v.m. 9 uur. Van belang is dat bij de aanmel ding de trouwboekjes der ouders of ge boortebewijzen der kinderen worden mede gebracht. Rijwieldiefstallen opgehelderd. Het mocht de recherche te Amsterdam gelukken beslag te leggen op een zeer groot aantal gestolen rijwielen. Onder de groote serie fietsen bleken, bij onderzoek door de politie alhier, er zich ook enkele te bevinden, die in onze gemeente zijn ontvreemd. De daders en helers konden worden gearresteerd. De heeren bleken er hun werk van te maken, b.v. twee of meer rijwielen te ontvreemden, waarna zij op een der karretjes naar de hoofdstad terugpeddelden en de andere per trein ver zonden. Jaarvergadering Geref. Zendingsbond. In het vereenigingsgebouw Julianastraat werd onder leading van den heer H. Nijhofi de jaarvergadering gehouden van de afd. van den Geref. Zendingsbond. Na gemeen schappelijk zingen van Ps. 86 5—6 las de voorzitter een kort schriftgedeelte uit Joh. 10, waarna hij een kort openings- en wel komstwoord sprak. Ais spreker trad op ds. Klusener van Bodegraven over „Gedragen door de kracht des gebeds". Spr. wees spe ciaal op de beteekenis en het belang van het gebed ten opzichte der zending. Uit de Jaarverslagen bleek, dat 't afgeloopen jaar door de afd. aan het hoofdbestuur van den Geref. Zendingsbond kon worden afge dragen f. 915,92. Na secretaris en penning meester dank te hebben gebracht voor de uitgebrachte verslagen en het zingen van Ps. 72 6 werd de sluiting verricht door den heer A. J. Dekker. Jaarvergadering van A.Z.C. In hotel „Toor" kwam de zwemclub A.Z.C. in jaarvergadering bijeen onder leiding van den voorzitter, den heer P. v. Leeuwen. In verband met het feit. dat het juist 10 jaar geleden was, dat deze ver eeniging werd opgericht, droeg deze ver gadering een eenigszins gezellig karakter, alhoewel dit 10-jarig bestaar. op een later tijdstip zal worden herdacht, buiten bezwaar der kas. De voorzitter releveerde de historie en ontwikkeling, zoomede de prettige clubgeest. Ook het jaarverslag van den secretaris, den heer J. Jansen, was opgewekt, waarbij uitvoerig de pres taties en gehouden 2 K.M. zwemwedstrijd ln het Aarkanaal werd gememoreerd, die van groote propagandistische waarde voor de zwemsport bleek te zijn geweest. Het afgeloopen jaar was. volgens het verslag van den penningmeester met een klein batig saldo afgesloten. In principe werd besloten dit jaar wederom een 2 K.M. zwemwedstrijd te organiseeren en hieraan b.v. een zwemdemonstratie in het zwem bad te verbinden tegen betaling van entree tot dekking dm- kosten. De bestuursl' de heeren Chr. Dusos- wa en G. Wefjt». werden bij acclamatie herkozen, alsmede de leden der techni sche commissie, de heeren C. van Leeuwen, Chr. Dusoswa en C. Verruijt. Na rond vraag bleef men nog gezellig bijeen. De ring Alphen a. d. Rijn van de Ned. Ver. van en voor Vrouwen en Meisjes hield in het hulpgebouw van de N.H. Kerk aan Gouwsluis haar eerste vergadering. Door ontstentenis van mevr, Meijer werd deze vergadering geleid door mevr. Zon neveld. Een der leden hield een keurige inleiding over Pred. 12. waarna mevr. De Neef, echtgenoote van den bekenden zen deling de Neef, sprak over het Zendings werk op Nieuw-Guinea. Meer bijzonder hield mevr. de Neef een bespreking over het werk van haar man en haar zelf op Jappen, waarbij zij gewaagde van de groote moeilijkheden om het evangelie te brengen onder de Papoea's, maar ander zijds van den grooten zegen op het zen dingswerk. Mevr. de Neef werd met groote aandacht aangehoord. Hierna sluiting. Onze plaatsgenootc mej. N. Kemp slaagde te Rotterdam aan de Modevak school aldaar voor het diploma costumière. De opbrengst van de in de N.H. Kerk, Julianastraat gefnouden collecte ten bate van Ziekenzorg bedraagt pl.m. f. 125. BOSKOOP. Zondag, 22 Maart, zal de Zondags dienst worden waargenomen door dr. J. Hamburger, telef. 136. Door de politie werden dezer dagen verschillende personen- alsmede vracht auto's gecontroleerd, waarbij in hoofd zaak remproeven werden genomen. Eeni ge processenverbaal zijn opgemaakt. LEIDERDORP. A.R. Kiesver. „Vrijheid en Recht". Deze kiesvereeniging hield in „Irene" haar jaarvergadering. Nadat gemeen schappelijk was gezongen ps. 25 2 las de voorzitter de heer G. Los een deel der H. Schrift waarop hfi voorging in gebed. De secr.. de heer A. Roest, las de notulen en bracht het jaarverslag uit Hieruit bleek dat het ledental op peil bleef. Uit het verslag van den penningmeester den heer L. C. Snel. bleek het afgeloopen iaar een nadeelig saldo te hebben opgeleverd van f. 81,28. zoodat et aan 't eind van het laar nog in kas was f. 65.51. De voorzitter bracht secretaris en ^enmftmeester dank voor hun arbeid. Een der leden vroeg, of <je bijdrage voor den statenkieskring niet zou kunnen wor den verlaagd. Dit zal voor een volgende maal onder de oogen worden gezien, als er weer verkiezing voor de Staten is. Aan de orde was een voorstel van het bestuur om het aantal bestuursleden terug te brengen van 9 op 7. De heer van der Wijngaard was hiertegen, omdat hii vrees de. dat dan niet zooveel voor de propa ganda zou kunnen worden gedaan. De heer Peereboom steunde het voorstei. dat werd aangenomen. Door de aanneming van dit voorstel behoefde in de bestaande vacatures v. Leeuwen en Groenendijk niet te worden voorzien Volgde bestuursverkiezing wegens perio dieke aftreding van de heeren G. den Braver P. Boot en J. W. Koning Laatst genoemde wenschte niet meer voor een bestuursfunctie in aanmerking te komen. De stemming had tot resultaat dat werden 30. Thijsje werd zich van zijn onbekendheid met den weg dus plotseling bewust, en voelde zich nu heel erg ongerust. Hij liep in het onzeek're voort langs landwegen en straten en had het koninkrijk Glnsdaar op die manier al lang verlaten; hij ging nu langs heel stille wegen en kwam daar niemand tegen, wien hij den toestand uit had kunnen leggen, en aan wien hij eens had kunnen vragen hem den weg te zeggen. De wind nam ook nog toe ln kracht en blies en stormde nu uit alle macht de weg werd slecht en Thijs kwam tusschen hooge oude boomen dan terecht, die piepten, schudden, kraakten ln den wind „O, o.", dacht hij, „hoe 'k hier den weg ujt vind? Het is hier maar een akelige boel, waar ik me lang niet prettig meer in voel; tusschen deze boomen ln den storm is het niet plus, en nergens zie 'k een schuilplaats of een huis 't Verhaal der reuzen van Pakkijs heeft dus een heel goed eind genomen, maar let eens op, of uit dien toestand hier niet 'n heel nieuw avontuur weer voort zal komen. herkozen de heeren Boot en den Braver en als nieuw bestuurslid de heer G. Mechelse, die allen hun benoeming aannamen. De voorzitter dankte hierop den heer Koning voor alles wat hii in 't belang der kies- vereeniging deed. Als afgevaardigden voor het Statenkies- krlngbestuur werden gekozen de heeren G Los en L. C. Snel. Na rondvraag en een opwekkend woord van den voorzitter, sloot de heer Racot met dankzegging. ROELOFARENDSVEEN. Jaarvergadering van den L. T. B. De afd. Roelofarendsveen van den L.T.B. hield haar jaarvergadering in de St. Pan- cratiuszaal. De voorzitter, de heer Jac. de Jong Gz. opende waarna de secretaris de notulen ias, welke goedgekeurd werden. De secr. las dan een uitgebreid jaarverslag, waar uit blijkt, dat de afdeellng vooral ook in samenwerking met het kringbestuur, ge durende het geheele jaar voor de verschil lende belangen der tuinders is opgeko men. al is dit dan ook niet altijd met suc ces beloond, getuige de te betreuren op heffing van de spoorlijn Leiden-Hoofd- dorp. Waardeërende woorden werden ge wijd aan de nagedachtenis van het over leden bestuurslid, wijlen den heer Corn. Heemskerk Pz.. die ruim elf jaren in het bestuur heeft zitting gehad. Den secr. werd dank gebracht voor zijn nauwkeurig verslag. Volgde rekening en verantwoording van den penningmeester. Het batig saldo is f. 111.79. De kascommlssie verklaarde bij monde van den heer E. Koek Lz. alles in nauwkeurige orde. Derhalve werd den penningmeester décharge verleend. De aft.r. bestuursleden de heeren Jac. van den Meer en J. P. Hoogenboom wer den bij accl. herkozen. In de vacature ont staan door overlijden van den heer C. Heemskerk Pz.. werd gekozen de heer J. Th. van der Meer Pz., die door het be stuur was candidaat gesteld. Hierna kwam aan de orde het collectief arbeidscontract. De voorzitter zeide. dat op de vorige ledenvergadering reeds is medegedeeld, dat van arbeiders-zijde de wensch was te kennen gegeven om het be staande contract voor losse arbeiders, uit te breiden voor vaste arbeiders. Het be stuur heeft toen machtiging gevraagd om met het bestuur der arbeidersorganisaties hierover in onderhandeling te treden. In middels heeft deze samenspreking plaats gehad. Het voorstel van de arbeiders is om het contract te laten zooals het is, behoudens een kleine wijziging van arti kel 1, waarvan de redactie gewijzigd wordt van: „normale volwassen lossen arbeider" in „normale volwassen arbeider", zoodat dus het minimum loon in dit artikel ge noemd gaat gelden voor alle volwassen arbeiders; Practiscb heeft deze wijziging voor onze afdeeling geen ver-strekkende beteekenis, daar slechts enkele arbeiders in vasten dienst zijn en terwijl deze in 't algemeen voor of boven dit loon werken. Verder is van arbeiderszijde aangedron gen om rekening te houden met de be- oaling in art. 2, dat des Zaterdags de ar beidstijd één uur vroeger eindigt. Op een vraag naar de in het contract genoemde looncijfers antwoordde de voor zitter, dat deze bedragen: Van 1 April—1 October f. 20 per week of f. 4 per dag. Van 1 October—1 April f. 18 per week of f. 3.50 per dag. Na gedachtenwisseling werd de voorgestelde wijziging z.hst. aangenomen. De voorzitter deelde mede, dat op een kringvergadering gehouden te Ter-Aar de steunuitkeering is besproken. Naar aan leiding van deze bespreking is reeds, via het hoofdbestuur, een adres aan den Mi nister van Landbouw verzonden waarin den Minister wordt gewezen op lo. de uiterst geringe toeslag op het artikel snij- boonen; 2e. het te korte tijdperk (tot 1 Juli) waarin de doperwten worden ge steund. Gevraagd wordt om dit tijdperk te verlengen tot 10 Juli; 3e. dat op de tomaten na 27 Oct. aangevoerd nog in het geheel geen toeslag is verleend. Den Minister is dringend verzocht om alsnog, hetzij met een extra steun, hetzij bij de laatste uitkeering iplooien) hierin te voorzien. De voorzitter deelde mede, dat een wij ziging heeft plaats gehad in de rayons aan de verschillende tuinbouwconsulenten ter voorlichting toegewezen, alsmede :n de werkverdeeling ten deze. Op de a.s. veilingvergadering waar ir. Riemens zal komen spreken zal dit nader worden toegelicht. Na rondvraag volgde sluiting. TER AAR. Jaarvergadering ,-Het Groene Kruis". De afd. Ter Aar van „Het Groene Kruis" vergaderde in café 't Centrum. De voor zitter, dr. A. Quwartel memoreerde het overlijden van den secretaris van 't hoofd bestuur. den bekenden dr. Poolman In verband daarmede is een fonds gevormd tot ondersteuning van invalide verpleeg sters. Voorts deelde de voorzitter mede, dat als depothouder was benoemd de heer C. Rijnsburger. De secretaris, de heer C. Lok, las de notulen en het jaarverslag. Hieruit bleek o.m. 'n kleine vermindering van het ledental, n.l. met 6. Namens de afgevaardigden naar de alg. vergadering bracht dr. Q. verslag uit van het aldaar verhandelde. De penningmeester, de heer A. Turkenburg releveerde in zijn verslag, dat de totale uitgaven in 1935 hadden be dragen f. 491.77 en de inkomsten f. 400.35, zoodat er een nadeelig saldo van f. 91.42 was ontstaan. Na dekking van dit saldo is er evenwel nog f. 907.74 in kas,.zijnde de gemaakte reserve. In het bestuur werden herkozen de heeren C J. Besemer. Joh. Kroon en A. Turkenburg Namens de con trole-commissie bracht de heer H. Heems kerk. verslag uit betreffende het onderzoek der boekhouding. Als nieuwe leden dier comm. werden benoemd de heer C Heems kerk. C. van Spronsen en D. van Vliet. Nadat de voorzitter nog had medegedeeld, dat de onder auspiciën van de afdeeling gegeven cursus E. H .B. O op 23 Maart a:s. zal eindigen, sloot hij de vergadering. Jaarvergadering Onderlinge Brandverz. Onder leiding van den voorzitter, den heer W. Hoogstraten, vergaderde de On derlinge verzekering tegen Brandschade alhier. Bij accl werden de aftr. bestuurs leden, de heeren Joh. Kroon, P. J. van Rijn en M. J N. van der Weyden herkozen De penningmeester, de heer H. J. van der Kroon gaf een finantieel jaaroverzicht. Het ledental steeg van 540 op 577. Het ver zekerd kapitaal bedraagt f. 6.228.582. Aan brandschade is uitbetaald f. 26.199.—. Her verzekerd was f. 19.199.Aan dividend en tantièmebelasting over de jaren 1930 tot 1934 moest betaald worden f. 3738. Het koersverlies op de effecten bedroeg f. 1.460.—. Uiteindelijk een nadeelig saldo van f. 1.040. Het rapport van de commissie van controle dat concludeerde tot dechar ge van den penningmeester. De dividend en tantièmebelasting kwam opnieuw ter sprake. De voorzitter deelde mede, dat de statuten der vereeniging zoodanig zouden worden gewijzigd, dat alle winstuitkeerin- gen belastingvrij zouden worden. Hierop sluiting. Overzicht onzer belangrijkste Veemarkten. Ten aanzien van de slachtveeprijzen worden de perspectieven iets gunstiger. Men moet ze echter met eenige reserve ■beoordeelen, daar men ln dit opzicht al te dikwijls is teleurgesteld. Een feit ls echter dat er kans is op een beduidenden afzet van slachtrijp vee naar het buiten land. Een der grootste exportfirma's uit de tijden van den vrijen handel heeft om de week te Rotterdam een kwantum van 15 stuks vette ossen doen aankoopen voor het Saargebied. Dit is bij wijze van proef zending en naar ons werd medegedeeld zou een belangrijke transactie op komst zijn. Natuurlijk zal dit ook gepaard gaan met regeeringstoesiag. Overigens werden ook nog aankoopen. gedaan voor de scheepvaart. De markt werd dus wel iets gestimuleerd, hetgeen een vlotteren verkoop op de Rotterdam- sche markt bevorderde. Toch moet men niet denken dat deze export-aankoopen voor hooge prijzen geschieden. Men zocht naar goede kwaliteit vee en besteedde niet meer dan 23 cent per pond geslacht ge wicht. Men bleef dus binnen de perken van den huldigen marktprijs. Doch een belangrijke factor is, dat de markt wordt ontlast van het overtollig aanbod. Boven dien is de kans zeer groot, dat wanneer straks het blikvleeseh op is, voor de werk- loozen bonnen voor goedkoop versch vleesch worden beschikbaar gesteld. Er komt dan ook in het binnenland een ruimer afzetgebied. Doch we waarschuwen desondanks toch de veeweiders niet al te enthousiast het magere weidemateriaal te gaan inkoppen, want deze prijzen zijn reeds hoog genoeg, al worden straks de vette weidekoeien ook f20.per stuk duurder. Intusschen was de algemeene tendenz op de slachtveemarkten wat stijver. Wat den gebruiksveehandel aangaat, deze was wei niet vlot, maar toch zeker niet goedkooper. Evenmin het weidevee. Ook de vette en nuchtere kalveren waren aan weinig of geen prijsverandtering onderhevig. Het wolvee krijgt in het bui tenland concurrentie uit Polen, wat dan ook oorzaak was dat de prijzen iets minder waren. De varkens waren gedeeltelijk ook iets flauwer, doch we verwachten de komende dagen toch weer vaste prijzen. RECLAME. 5508 RIJDT MET DE NIEUWE COMFORTABELE BUSSEN TRAJECTjSTATION-WITTE SINGEL I TUINSTADWIJK-COBETSTRAAT v.v. RETOUR 15 CENT GEBOREN: Johanna Helena Martina, d. van A. Ver mond en J. M. Ligtvoet Wander, z. van H. v. d. Zeeuw en J. Wassink Reinier Jacobus, z. van H. Moenen en J. v. Oosten Hendrika Maria, d. van P. Mieloo en M. J. v. Hoven Comelis Leonardus, z. van C. L. Borst en M. v. Haastrecht Martinus Hubertus, z. van H. M. Akerboom en E. A. Broeius Tiheresia Maria, d. van C. Hop en A. M. Belt Joanna Hendrika Maria, d. van M. L. Zondérop en W. Ch. Gomes. o ONDERTROUWD. Ph. v. d. Meer, jm., 23 jaar en C. M. Dubbeloar, jd., 23 jaar. GEHUWD: H. Batelaan, jm. en M. Batelaan, jd. H. Erades, jm. en E. S. de Vos, jd. C. van Heuzen, jm. en E. A. C. Ouwerkerk, jd. A. P. Knotter, jm. en M. Favier, jd. F. v. d. Mark. jm. en F. Wetselaar, jd. L. Rombaut, jm. en A. M. Ouwerkerk, jd. J, Rijsbergen. jm. en G. C. Jansen, jd. A. Stadt, wedn. en M. v. d. Linden, wede. F v. Woudenberg, jm. en S. J. v. d. Berg. jd. W. H. v. d. Kaaij, jm. en T. Oudshoorn, jd. o OVERLEDEN. J. Boist man, 76 jaar C. Vlaardinger- broek. man, 69 jaar A. Lepelaar, man, 74 jaar S. Waile, wedn., 84 jaar P. Ju- v. Es, wede, 79 jaar C. J. Riem, dochter, 19 mnd.

Leidsch Dagblad | 1936 | | pagina 7