LEIDSCH DAGBLAD - Tweede Blad Maandag 3 Februari 1936 UIT DE RIJNSTREEK. den geregeld op zelfden voet als in 1935. De veilingprovisie voor 1936 werd gesteld op 4 en de kistenhuur op 1 cent per ge bruik. De entrée-gelden werden verlaagd tot op f. 15.Een commissie werd be noemd, ter bestudeering mogelijkheid, tomatenverkoop en bloc. Besloten werd de provisieheffing voor de teeltcredleten ongewijzigd voort te zetten. Na rondvraag sloot de voorz, de verga dering met een woord van dank. De Speldjesdag ten bate van Effatha het Instituut voor onderwijs aan doofstom me kinderen te Voorburg heeft opge bracht f. 77.63. Gevonden: een bos sleutels, gemerkt Gazelle; een reserve autoband; een huis sleutel; een reserve autoband met velg, vermoedelijk afkomtig van een melkauto. Adres Bur. van politie. Wegens het bereiken van den pen sioengerechtigden leeftijd heeft na een dienstverband van ruim 29 jaar de electri- clên-bankwerker bij de Ned. Spoorwegen de heer P. de Haas, afscheid genomen van superieuren en collega's van het depót Leldschejidam-Voorburg. VOORHOUT. 1 Vergadering Kleinvecver. D.V.V. Deze vereen, hield een ledenvergadering in café „Boerhave" teneinde nog eenige besprekingen te voeren betreffende de a.s. tentoonstelling van konijnen en pluimvee. De voorz. de heer Zuidhoek opende. De secr. las de notulen welke onveranderd werden vastgesteld. Volgde een bespre king aangaande de tentoonstelling. De secr. maakte bekend dat er 312 nummers aanwezig hopen te zijn. De daarvoor be schikbaar- gestelde schitterende collectie prijzen zijn uitgestald in de étalage van den heer Bern. Schulte alhier. Door het bestuur is besloten aan leder lid een cata logus te verstrekken. Tevens is door het bestuur een comm. van bijstand benoemd en wel de heeren G. Poel, A. Ouwenhand, G. Smit en Coolloos. Uit het verslag van de vellingen blijkt dat deze steeds met een batig slot eindigen. Als reserveafslager werd gekozen de heer A. Ouwenhand. De voorz. sloot de verg. en hoopte dat de a.s. tentoonstelling een succes mag worden! Jaarvergadering R.K. Volksbond. Onder voorzitterschap van den heer C. v. d. Burg kwam deze afd. in de groote zaal van het Parochiehuis bijeen. Nadat de notulen door den secr. de heer J. v. Gent, waren gelezen en onveranderd waren vastgesteld volgde mededeeling van het Centraal Bestuur betreffende Centraal Ziekenfonds voor Haarlemmermeer en Omstreken. De secr. bracht het jaarverslag uit, het welk onder instemming der aanwezigen werd goedgekeurd. De penningm. bracht zijn verslag uit. Ontvangen was f. 1218.48 uitgegeven f. 1217.15, zoodat het saldo ge voegd bij het batig saldo 1934 f. 218.80 be droeg. Het bestuurslid H. Venne werd dank gebracht voor zijn veeljarige bestuursloop- baan. Bij accl. werden tot bestuursleden herkozen de heeren: Andr. de Groot, J. A. v. Gent, M, H. de Haas en Nic. Bakker, terwijl in de vacature H. Venne werd ge kozen het lid G. Salman. Nu volgden eenige verslagen van ver schillende onderafdelingen van den Volksbond. Bij de rondvraag brachten verschillende leden dank aan het adres van het oud bestuurslid H. Venne. Een voorstel om hem te benoemen tot eere-bestuurslid vond algemeene instemming. De geestelijke adv. de heer J. W. Kragt- wljk hield hierna een korte propaganda- rede, waarna sluiting volgde. Onze oud-plaatsgenoot kapelaan F. J. Bemelman die verbonden is aan de St. Willybrorduskerk, te Amsterdam, is be noemd tot pastoor te Oud-Vossemeer (Tholen) Zeeland. De heer Bemelman heeft zijn studies volbracht In zijn geboorteplaats Voorhout en te Warmond en is vervolgens verbon den geweest aan de gemeenten Monster, Pijnacker, Stompwijk, Weswoud (N.H.), den Haag en Amsterdam. Voor het examen costumlère (Eerste modevakschoolvereenigingi is geslaagd mej. J. Havenaar alhier. De collectes in de Ned. Herv. Kerk hebben over de maand Januari opgebracht voor de Diaconie f. 20,81 en voor de Kerk f. 29.77. o VOORSCHOTEN. Raadsagencla. Morgenavond 8 uur vergadert de raad ter behandeling van: Ingekomen stukken; 2. Vaststelling voorschotten krachtens art. 101 der L.O. wet 1920 aan de besturen van bijzondere scholen; 3. Vaststelling van de vergoeding krachtens art. 101 der L.O.-wet 1920 aan het EJC. Meisjespensionaat afd. U.L.O. over 1933 4. Intrekking raadsbesluit tot .verlaging jaarwedde van den len ambte naar tea- secretarie; 5. Benoeming Ge- mfeentesecretaris; 6. Vaststelling zekerheid gemeente-ontvanger; 7. Verlaging huren Woninghouwvercenlglng; 8. Steun aan het voorziendngsfonds voor kunstenaars; 9. On derhoud plantsoenen; 10. Wijziging raads besluit tot overneming van grond aan de Schoolstraat; 11: Praeadvies voorstel van den heer MulhoHand; 12. Idem advies ver laging keurioonen; 1-3. Besluiten compta biliteit; 14. Ontheffing schoolgeld. o WARMOND. Uitvoering der Warmondsche Fanfare. Onder groote belangstelling gaf de muilekver „De Warmondsche Fanfare" haar wintetruitvoering. Een goed verzorgd programma was samengesteld. De voorzit ter sprak het welkom, inzonderheid tot den Eere-Voorzitter den heer Romijn. Spr. releveerde met genoegen de successen op ■het concours te Santpoort en bracht den direoteur den heer Bolderdljk daarvoor zijn dank. Namens de ver. bood spr. hem een mooie fruitmand aan. Nog memoreer de de voorzitter het feit dat de heer Bokierdijk 14 Maart a.s. 15 jaar het| directeurschap van de Warmondsche Fanfare zal vervullen, een feit, dat zeker niet onopgemerkt voorbij zal gaan. Aan den eere-voorzltter werd verzocht de be haalde lauweren aan het vaandel te hech ten, waaraan deze gevolg gaf.Door de fanfare werd een 7-tal nummers ten ge- hoore gebracht. De prestaties zijn nog steeds stijgende! Een hartelijk applaus be loonde leden en directeur. De afd. tooneel bracht het tooneelstuk „De Logé" van Herm. Nauw Jr. Voor de spelers, speelsters en regisseur hebben wij niets dan lof. De aanwezigen hebben daarna naar hartelust kunnen genieten! Het was een uitnemend geslaagde avond! o WASSENAAR. Ergerlijke vernieling. Eind December j.l. werden des avonds in een 3-tal villa-tuinen aan den Rijksstraat weg, ergerlijke vernielingen gepleegd. Zoo moesten een steenen tuinvaas op voetstuk, een steenen beeld, en een aantal stamrozen het ontgelden, waardoor een schade werd aangericht van ongeveer f. 300. Het is de politie thans gebleken, dat als daders hier van moest worden beschouwd: Th. d. Z., 20 jaar; J. R., 20 jaar en P. R., 17 Jaar, allen wonende Kerkehout alhier. Proces verbaal ls tegen het drietal opgemaakt. o ZEVENHOVEN. GEMEENTERAAD. Een korte agenda. De Raad vergaderde. De voorz. opende met gebed; tegenwoordig alle leden. De voorz. sprak een nieuwjaarsrede uit, waar na de oudste wethouder den voorzitter daarvoor dank bracht. De notulen werden gelezen en goed gekeurd. De voorzitter deelde mede, dat een bezoek is te wachten van de Com missie voor Monumentenzorg betreffende den Gemeentetoren, en deed mededeeling, dat B. en W. besloten hebben de polder verlichting naar het station, nu de trein is opgeheven, te staken, In beginsel werd besloten een contract aan te gaan met Leiden inzake het eleotrlclteitstarief. De Kath. en Chr. Arb.bond vroegen om gezinstoeslag van f. 0.50 op f. 0.75 van het 6de kind af. Besloten dit te doen bij het 1ste kind. De ophooging der alg. begraafplaats werd uitgesteld daar de 'kosten ad f. 400, nu ruim f. 500 zouden moeten kosten en Ged. St. hiervan eerst verwittigd moeten worden. Een verzoek van het Rijnlandsch Borg- stellingsfonds tot toetreding werd afge wezen. De pensioengrondslag klokluider werd vastgesteld op f. 30. De begrootings- wijzlging werd uitgesteld. Hierna sluiting. ALPHEN. CHR. J. BOEREN- EN TUINDERSBOND. Eerste lustrum. In „Concordia" waren vrijwel alle leden alsmede genoodigden aanwezig toen de voorzitter van de Chr. Jonge Boeren- en Tuindersbond „Eendracht maakt Macht" deze eerste lustrumvergadei-tng opende. In zonderheid werden verwelkomd de heeren W. P. Cnossen te Woerden, voorz. Prov. afd. Utrecht, J. H. Belgraver lid en afgev Chr. L. Landbouwschool en Chr. Boeren- en Tuindersvereen. Alphen a. d. Rijn. De heer C. Voets, die evenals de voorzitter, de ■heer G. de Kruijf, alle vijf jaren lid van het bestuur is geweest, gaf een overzicht „Van vijf jaren". Enkele zaken uit dit uit gebreid overzicht stippen wij aan. 14 April werd de vereen, opgericht met 7 leden; zij telt nu 40 leden. Geregeld werd in de wintermaanden vergaderd. Onderwerpen van allerlei aard stonden op de agenda's, zoowel principieele, economische als tech nische. Excursies werden gemaaikt naar de Wierlngermeerpolder en Arnhem. De melk- cursus heeft veel belangstelling ondervon den. De propaganda toespraak van den heer Cnossen stond ln het toeken van op wekking, maar ook van dank, want „Een dracht maakt Macht" heeft o.m. den stoot gegeven voor de vereen, in Zegveld. Spr. besloot met de opwekking om het Chr. be ginsel te beleven op alle terrein van het leven. De heeren J. Voets en G. van Dorp spraken als afgevaardigden van den C. B. en T. B. en Chr. L. Landbouwschool. Ook door afgevaardigen van Leiderdorp en Koudekerk werd het woord gevoerd. Nadat de heer J. P. Voorbij een financieel verslag had geleverd over deze vijf jaar, volgden als aangename afwisseling voordrachten en een improvisatiewedstrijd. De alleszins ge slaagde avond werd door den heer J. H. Belgraver gesloten. De verkeersstagnatie. De verkeersstagnatie in verband met de werkzaamheden aan de brug langs den Rijksstraatweg LeidenUtrecht onder Alphen a. d. Rijn, waardoor het verkeer van AlphenZwammerdam is omgelegd via de BruggestraatLage Rijndijk duurt nog steeds voort. Zaterdag kwam een per sonenauto, afkomstig uit Leiden, in botsing met een treiler. Het gevolg hiervan was, dat van deze personenauto de stuurinrich ting defect werd en de bestuurder met de auto in een langs dien weg gelegen grint- kuil terecht kwam. De auto kwam op den kop te staan en moest door een kraan wagen worden weggesleept. De bestuurder kwam met den schrik vrij. Ook gisteren kwamen weer enkele stremmingen voor, terwijl de toestand van den weg door den aanhoudenden regen, vooral wat de bermen betreft, steeds slechter wordt. Niet salueerende militair veroorzaakt volksoploop. Zaterdagavond ontstond in de omgeving van de Bruggestraat een ware volksoploop, die een zoodanlgen omvang aannam, dat de politie er met den gummistok en lat aan te pas moest komen. De oorzaak was, dat een korporaal een gewoon militair aanhield, dllê niet het gebruikelijke saluut had gebracht. Het publiek bemoeide zich met de zaak, zoodat een vqjksoploop ont stond. De militairen begaven zich daarop naar het politiebureau, waarop de politie ten taoneele verscheen en de menschen met de gummistok moest verspreiden, waarop de rust spoedig terugkeerde. BODEGRAVEN. Burgerlijke Stand. Ondertrouwd: T. U. Scheer, 29 j. en A. J. E. Punselle, 26 j. Loop der Bevolking. Gevestigd: H. W. v. Holst, boerenknecht A. C. v. d. Hoorn, zonder beroep. Vertrokken: G. M. PiepersNederend en gezin naar Castricum H. v. Dijk, vee houdersknecht naar Zwammerdam J. G. Kaptein, zonder beroep naar Voorhout C. Muis, slagersknecht naar Koudekerk W. A. v .d. Waaij, hulp i. d. huishouding naar de Bilt. BOSKOOP. Burgerlijke Stand. Overleden: Sijtje Adriana Hagen echt- genoote van A. Blonk, 62 jaar. Loop der Bevolking. Gevestigd: G. W. van Toombergen, Park laan 3 P. M Loef, Dorpstr. O.Z. 19 D, Both, Reyerskoop 331 F. C. Middel koop, Voorkade 51 P. van Bodegraven, Hidderbuurt 47 J. van Wijk, Ridder- buurt 5 A Verwey, Ridderbuurt 19 C. van Egmond, Blezen 94 M. v. d. Wolf, Goudsche rijweg 46 W. van Wijk, Val kenburgerlaan 18 Jhr. C. W. Stern. Ro- zenlaan 27 N. van Kranenburg, Ju- llanastraat 52 J. A. v. d. Ploeg, Julia- nastraat 26 Wed. G. Oosterom, Zuid kade 17 Wed. A. Verburg, Zijde 96 J. A. v. Gemeren, Zijde 118 Anth. Soet, Burg. Colijnstraat 2.53 C. Toor. Laag Boskoop 96 en J. v. d. Velde, Badhuis weg 25. VertrokkenC. Brakman n. Haarlem P. A. v. d. Werf, Amsterdam Mej. A. C. van Rijn, Amsterdam P, Koster, Rotterdam C. J, van Weerdhuizen, Reeuwijk. W. Verwey Sr., Gouda M. Verbeek, Hazerswoude W, J. v. Leeu wen, Hazerswoude A. v. Bergen, Hil versum M. Meyer, Dlemen en G. Frank fort, Amsterdam. o HAZERSWOUDE. Burgerlijke Stand. Bevallen: A. van Vliet geb. Schellinger- hout, zoon G. Pletteel geb. van den Bogaard, zoon A. M. Borst geb. Boere, zoon. KOUDEKERK. Burgerlijke Stand. Geboren: Teunis, z. van Nicolaas van Bostelen en van Jannigje van Ommering. Vergadering Ver. „Helpt Elkander". Op de bovenzaal van het café de Bruin hield de Ver. „Helpt Elkander" haar 27e jaarvergadering. De voorzitter de heer N. P. Slegtenhorst opende en gaf een over zicht over het afgeloopen Jaar. De heer P. de Jong secr. las de notulen, welke werden goedgekeurd. De heer P. Boers penningmeester gaf een finantieel overzicht, waaruit bleek, dat de ontvang sten hadden bedragen met inbegrip van vorige saldo's f. 2663.72. Uitgaven f. 1059.17. Batig saldo f. 1504.55. Een commissie be staande uit de heeren P. J. Schoonder- woerd. D. Nachtegaal en N. de Jong on derzocht de rekening en rapporteerde bij monde van den heer Nachtegaal tot goed keuring. Tot bestuursleden werden bij accl. herkozen de heeren M. van der Bijl, G. P. de Jong en J. Verbree. De secr. gaf een overzicht van de, in den loop der jaren gewijzigde reglementen. Verschillende za ken de Ver. betreffende werden hierna nog besproken o.m. verkoop van de bijna ver molmde lijkwagen en aanschaffing van een meer modern voertuig, waarvan tegen vergoeding gebruik kan worden ge maakt. De voorzitter dankte dr. Vlaande ren (hoewel niet aanwezig) voor zijn tal loos vele bemoeiingen, geheel belangeloos voor de Vereen, bewezen waarna hij de vergadering sloot. Aanwezig waren 33 leden, De Burgemeéster had bericht van verhindering Ingezonden. De collecten gehouden voor de Diaco nie brachten over de maand Januari in de Ned. Herv. kerk op f. 105.67. De Offerblok ken brachten op f. 10.70. OUDE WETERING. Zanguitvoering „Halleluja". De uitvoering, welke door de Chr. zang- vereeniging „Halleluja" met medewerking van de Chr. Jeugdkoor „Klein Halleluja" in de Ger. Kerk is gehouden, is een groot succes geworden, Jammer was het echter, dat de belangstelling eenigszins tegen viel. Een bespreking van alle nummers, welke op het uitgebreide programma voorkwa men zou ons te ver voeren. De prestatie dezer vereenlglng gaan sterk vooruit, waarvoor directeur en leden hulde toe komt I De begeleiding was bij den heer Abr. Martin in uitstekende handen, terwijl de orgelsoli verdienstelijk door den directeur den heer Aart Smlnk werden uitgevoerd. Opening en sluiting van den avond had den plaats door ds, W. van den Bos. o ROELOFARENDSVEEN. Patronaatsavond. In de Pancratluszaal had de jaarlijksche uitvoering plaats voor de patronaatsjon gens met ouders, patronaatsheeren en ge noodigden. Kapelaan Buljs opende met een woord van wolkom. Nadat het vaan dellied was gezongen, ging de directeur over tot wijding van de nieuwe patro- naatsvlag en de insignes van de nieuwe leden. De mondorgelclub onder leiding van de heoren van Berkel en Heemskerk speelde verdienstelijk vroolijke nummers: daarna kwam het glanspunt, de opvoering van „het Gastmaal der Kinderen" door Henri Gheon. Een woord van hulde voor den regisseur, den heer C. Vesseur, die de jon gens zóó heeft leeren spelen. Een aardige declamatie door den heer Jac. van Berkel oogstte lulden bijval. De heer van Berkel bracht dan het jolige „Christene ziele" van pater van Meurs, terwijl een der patronaatsjongens N. Bakker, zijn talenten beproefde aan het „Sprookje" van Pol de Mont. Een ko mische klucht „De betooverde mond orgel" volgde nog. Kap. Buljs dankte allen die hadden medegewerkt. TER AAR. Uitvoering „Arti et Religioni". De R.K. Muziekvereen. gaf een open bare uitvoering in het mooi gevulde Pa tronaatsgebouw. De voorz. de heer C. Volgering, opende en begroette speciaal de geestelijken en den burgemeester, waarna het 15-jarlg bestaan der vereeniging werd gereleveerd. Onder leiding van den dirigent, den heer C. van Dam, speelde Arti een vijftal muzieknummers w.o. twee pittige mar- schen, gevolgd door enkele zangnummers voor mannenkoor. Een uit leden van Arti gevormd ensem ble bracht eenige gewijde muziek als „Ave Verum Corpus", „Largo" van Handel en „Dankgebed" van Bortnianskl, Voor de pauze voerde men voorts een tooneelstuk „De truc van Jisn" op. Een voordracht „De vier vroolijke boer tjes" en een tweetal muzieknummers door het geheele corps besloot dezen, voor de vereenigirtg zeer ggslaagden avond. Jaarvergadering Chr. Oranjevereeniging. In gebouw „Jonathan" kwamen de ledgp der Chr. Oranjevereeniging in jaarverga dering bijeen. De voorz., de heer J. van Vliet Wzn. opende. Nadat de secr. de heer Kerkhoven de notulen had gelezen en een Jaarverslag had uitgebracht, gaf de penningmeester, de heer J. C. Jansen een overzicht van den staat der finantiën. Er bleek «en batig saldo van f. 64.57 ln kas te zijn. Wegens per. aftr. der bestuursleden Rijnsburger en Kapteyn, terwijl deze reglementair niet herkiesbaar waren, koos men ds. Warnlnk en ds. Heemskerk als zoodanig. De voorz. bracht dank aan de aftredenden. Ds. Heemskerk gaf een inleiding over „tweeërlei vermelden". Van dat tweeerlei vermelden, aldus spr.. getuigt ps. 20 8. Het gaat over twee partijen. De eene partij vermeldt van paaiden en wagens; de andere roemt den naam van zijn God. Stellig heeft de gewijde zanger hierbij ge dacht aan de geschiedenis van zijn eigen volk. Als voorbeelden werden genoemd: de verlossing uit Egypte, de strijd met Ame- lek en de overwinning door Gideon, be haald op de Midianieten. Telkens is er eenerzijds een vermelding van wagens en paarden en anderzijds een vermelding van den naam des Heeren. Nu mag er wel eens iets overdrevens in zijn als men de ge schiedenis van ons volk vergelijkt met die van Israël, maar het kan niet ontkend worden, dat er vaak treffende overeen komst is. Zoo worden genoemd de jaren 1588, 1672, 1812 en 1815. Jaren, Waarin onze vijanden vermelden van wagens en paarden en waarin wij aanleiding hadden te vermelden den naam des Heeren. In 1588 werd de bij voorbaat „onoverwinlijk" genoemde vloot door den adem Gods ver nield. In 1672 werd de republiek, benauwd van alle zijden, door God verlost en in 1812 het groote leger van Napoleon ver slagen en in 1815 Napoleon's macht voor goed gebroken. Telkens had spr. gelegen heid te wijzen op het belangrijke aandeel, dat de Oranje's hierbij hadden. Het drie voudig snoer, „God, Nederland en Oranje" is dan ook maar niet een geliefde leuze, maar 'n heerlijke werkelijkheid, waarvoor wij God niet genoeg dankbaar kunnen zijn. Hierop volgde sluiting. Een tweetal dronken zwervers, dat de orde verstoorde, moest door de politie voor den nacht ter ontnuchtering worden op geborgen. Het bleek, dat zij zich te buiten waren gegaan aan het drinken van brand spiritus. Als verdacht van diefstal is door de politie aangehouden en ter beschikking van de Justitie gesteld zekere T. V. alhier. o WADDINXVEEN. GEMEENTERAAD. Huurverlaging - Een incident. De raad vergadert. Na de beste wen- schen van den voorzitter voor het komen de jaar was aan de orde het voorstel van B. en W. om over te gaan tot bestrating van den Kerkweg en de Zuidkade vanaf de Oranjelaan tot het raadhuis. De kosten hiervan zullen ongeveer bedragen f. 1250. De heer van den Berg gaf namens de bouwcommissie en de heer Fafianie na mens de financieele commissie een gun stig advies. Goedgekeurd. Dit was ook het geval, gelijk gemeld, mét het voorstel tot verlaging van de huren voor woningen van de woningbouwver- eeniging. De voorzitter voegde hier aan toe, dit personen met huurschuld, in de verlaging zijnde 15Vo, niet zullen deelen. Het voorstel om over te gaan tot verbe tering en verbreeding van de Dorpstraat vanaf den Kerkweg tot de Witte Brug ontmoette bezwaren bij de heeren van der Hee en Uitbeijerse, die van meening zijn dat nog een betere oplossing is te krijgen. De heer van den Berg deelde mede, dat de bouwcommissie zich met het voorstel kan vereenigen, zij het na een vergadering, welke 2 uren duurde. De heer Fafianie gaf namens de financieele commissie een gun stig advies. HU heeft eerst wel tegen de kosten, f. 8000, opgezien. De voorzitter merkte op dat het voor stel na rijp beraad is gedaan. Dat het nog beter kan, dat zou misschien wel mogelijk zijn. De sluis wordt erbij gehaald. Er is nog niets van te zeggen, hoe het in de toe komst met de demping gaan zal. De heer Fafianie zeide. dat door de uit voering van dit werk de geheele gemeente gebaat zal zijn. De heer van der Hee merkte op. dat wanneer de sluis weg gaat. de vaart aan de Dorpstraat wel gedempt kan worden. Verschillende heeren merkten op, dat het de ringvaart van den Futtopofder is zoodat aan demping niet valt te denken. De voorzitter wees er op, dat men ge noegen moet nemen met hetgeen men kan krijgen. Ook de heer van der Hee zal in een andere functie wel eens iets over moeten stappen, om althans iets te berei ken en daar is niets op tegen. Spr. was er van overtuigd, dat hij het voorstel zonder handigheidjes heeft verdedigd. Men weet waar men aan toe is. 470e STAATSLOTERIJ (Niet officieel) 5de klasse, 9de lijst Trekking van Maandag 3 Februari 1936 Hooge Frezen 1000— 1763 12619 14186 15263 400.771 4045 200.— 4496 5781 7730 7961 8638 13177 100.— 2539 2769 3533 3914 6975 11492 17400 17746 20330 Prijzen vaü 70. 520 7 142 230 255 416 430 449 549 578 621 650 715 723 785 830 863 958 972 978 992 1069 1148 1219 1340 1390 1515 1822 1869 1957 2001 2219 2246 2391 2454 2458 2542 2570 2619 2710 2807 2825 2875 2043 3137 3356 3409 3432 3649 3861 3866 4020 4127 4149 4158 4230 4240 4309 4449 4546 4659 4728 4735 4835 4844 4846 4959 4978 5130 5221 5236 5291 5293 5520 5726 5815 5865 5874 5893 5991 6144 6175 6201 6277 6278 6281 6366 0405 6470 6720 6898 7047 7118 7174 7289 7302 7333 7336 7338 7524 7548 7626 7698 7762 7810 7862 7881 7916 8014 8088 8216 8316 8395 8450 8514 8656 8678 8719 8773 8788 8795 8834 8904 8983 9183 9189 9345 9477 9530 9565 9671 9750 9928 10066 10081 10205 10238 10248 10330 10331 10335 10426 10597 10757 10833 10890 11293 11656 11787 11885 12043 12086 12092 12139 12142 12191 12356 12362 12472 12510 12569 12636 12648 12826 12843 12981 13089 13147 13214 13250 13267 13371 13419 13654 13731 14120 14130 14242 14377 14370 14407 14430 14477 14579 14645 14672 14818 14017 15008 15057 15110 16122 15189 15223 15292 15366 15467 15472 15481 15504 15832 15911 15900 16202 16340 16365 16368 16378 16467 16750 16875 16879 16953 17042 17222 17250 17263 17290 17364 17382 17406 17425 17530 17561 17813 18173 18198 18409 18492 18583 18625 18802 19067 19183 19184 10196 19332 19389 19490 19519 19560 19622 19763 19833 19909 19918 19979 19994 20096 20183 20219 20265 20274 20293 20315 20387 20664 20858 20898 20927 Nieten 70 98 100 206 297 356 397 411 455 499 593 597 598 628 673 684 725 762 774 776 783 836 839 951 952 962 988 1063 1090 1111 1129 H34 1135 1154 1210 1225 1226 1234 1244 1254 1255 1288 1291 1318 1334 1339 1347 1354 1376 1400 1420 1428 1455 1587 1594 1632 1673 1723 1724 1742 1747 1751 1755 1806 1830 1840 1884 1901 1940 1990 2024 2087 2100 2115 2145 2253 2270 2318 2368 2413 2414 2431 2442 2470 2476 2484 2490 2499 2523 2624 2666 2668 2711 2750 2790 2836 2877 2882 2887 2890 2904 2987 2993 2999 3027 3050 3081 3092 3094 3103 3117 3269 3280 3284 3329 3354 3361 3390 3417 3540 3583 3598 3637 3718 3739 3744 3762 3795 3816 3819 3859 3913 3933 3960 3983 4000 4001 4052 4090 4147 4163 4175 4177 4194 4195 4200 4208 4214 4275 4300 4334 4345 4346 4385 4410 4413 4415 4432 4498 4508 4593 4631 4644 4645 4647 4654 4670 4676 4693 4697 4699 4714 4771 4842 4879 4891 4912 4962 4973 4985 4988 4998 5030 5063 5089 5097 5100 5122 5177 5219 5258 5509 5579 5608 5655 5697 5767 5798 5800 5899 5901 6911 5937 5946 5973 6063 6067 6095 6103 6150 6170 6174 6243 6340 6374 6416 6431 6461 6596 6603 6639 6640 6692 6693 6706 6787 6813 6815 6829 6839 6905 6951 6955 7112 7166 7158 7175 7180 7194 7195 7166 7202 7209 7216 7261 7286 7377 7370 7433 7479 7495 7516 7519 7521 7538 7556 7568 7569 7589 7635 7664 7733 7740 7742 7777 7808 •7870 7897 7908 7915 7938 7945 7946 7965 8000 8032 8069 8077 8108 8115 8130 8159 #186 8252 8299 8305 8381 8518 8534 8579 8618 8659 8675 8714 8746 8761 8799 8817 8878 8884 8892 8916 8934 8937 8990 9047 0129 9171 9257 9258 9279 9294 9300 9306 9317 9320 9324 9386 9437 9444 9501 9561 0578 Ö580 9649 9728 9761 9758 9782 9787 9842 9863 9878 9952 10018 10034 10058 10093 10169 10214 10261 10267 10275 10289 10320 10341 10404 10423 10455 10494 10497 10519 10540 10590 10595 10659 10686 10734 10737 10764 10770 10849 10875 10892 10923 10972 10973 11051 11074 11084 11089 11095 11096 11162 11180 11200 11204 11261 11276 11295 11319 11410 11424 11426 11441 11458 11504 11508 11537 11566 11700 11723 11726 11768 11801 11828 11853 11869 11875 11906 11929 12047 12087 12167 12199 12347 12386 12409 12420 12517 12538 12555 12582 12620 12631 12652 12691 12855 12866 12883 12945 13029 13048 13049 13056 13086 13119 13132 13152 13155 13235 13269 13294 13325 13479 13547 13654 13559 13568 13574 13585 13594 13605 13623 13667 13686 13738 13745 13750 13767 13831 13867 13877 13883 14011 14064 14108 14145 14158 14160 14190 14199 14218 14268 14271 14301 14324 14362 14393 14424 14440 14491 14555 14562 14568 14585 14588 14589 14714 14741 14771 14792 14800 14925 14999 15003 15019 15020 15051 15096 15168 15170 15192 15218 15229 15232 15303 15355 15424 15429 15446 15489 15499 15500 15501 15582 15619 15638 15645 15721 15730 15766 15777 15792 15849 16851 15867 15869 15885 159191 15983 16001 16006 16043 16086 16093 16103 16122* 16138 16140 16152 16254 16276 16294 16307 16339' 16361 16436 16474 16491 16527 16567 16569 16573 16619 16624 16643 16708 16757 16770 16797 16809 16825 16839 16847 16892 16902 1G982 17024 17033 17096 17097 17135 17140 17149 17187 17210 17268 17284 17304 17815 17320 17494 1T501 17546 17586 17641 17660 17666 17764 17766 17771 17778 17802 17837 17839 17840 17856 17920 17922 17941 17945 17950 17973 18085 18099 18103 18130 18163 18203 18240 18269 18273 18274 18296 18299 18337 18361 18410 18424 18427 18450 18475 18496 18517 18540 18615 18633 18640 18661 18669 18731 18767 18774 10822 18841 18874 10881 18902 18953 18978 19131 19181 19195 10215 19227 19243 19258 19275 19285 19289 19308 19347 19351 19386 19411 10426 19437 19443 19510 19528 18558 19571 19572 19593 19666 19679 19681 19741 19742 19748 19759 19782 19835 19863 19919 19935 19946 19947 19952 19966 20009 20089 20100 20147 20179 20209 20243 20296 20343 20352 20447 20474 20584 20585 20652 20686 20756 20633 20854 20873 20894 20908 Verbeteringen 5de klasse, 8ste HJst: 6644 m. z. 6647; 7654 m. x. 7659 7747 m. z. 7746; 12575 m. z. 13575. De heer van der Hee zeide het een han digheidje te vinden, dat de voorzitter er andere functies bijhaalt. De voorzitter zeide dergelijke uitlatin gen niet toe te kunnen laten. Spr. vond hierin aanleiding om den heer van der Hee voortaan niet meer van antwoord tc die nen. De heer van der Hee antwoordde, dat het niet zijn bedoeling was om den voor zitter te beleedigen, maar het woord is gebruikt. Spr. wilde dat echter wel terug nemen, onder zekere restricties. De voorzitter zeide geen excuses met voorbehoud te kunnen aanvaarden, (tee kenen van instemming). De heer van der Hee antwoordde dat de voorzitter toch handig genoeg is.... De voorzitter „Ik ontneem U het woord en sluit de discussies". Het voorstel werd aangenomen met de stemmen van de heeren van der Hee en UUbclJerse tegen. De voorstellen tot wijziging ven de be- rooting voor het dienstjaar 1935 en 1936 alsmede ontheffingen van schoolgeld wer den goedgekeurd. S—3

Leidsch Dagblad | 1936 | | pagina 7