LEIDSCH DAGBLAD - Tweede Blad Donderdag 30 Januari 1936 UIT DE RIJNSTREEK. THIJS IJS IN HET BETOOVERDE WOUD itl welkom. Door de ontslagname van den heer Onderwater, om gezondheidsredenen rrtbet een nieuwe penningmeester worden bfenoemd. De secretaris de heer Hogen- boom las de notulen, die onder dankzeg ging werden vastgesteld. De voorzitter sprak waardeerende woorden tot den heer Onderwater, die aldus spr. met groote ijver en toewijding een reeks van jaren het penningmeesterschap heeft vervuld. Met groot leedwezen zien wij hem dan ook vertrekken. Spr. bracht hem hartelijk dank voor het vele en moeilijke werk, dat hij voor de vereeniglng heeft gedaan. Als blijk van dank en waardeering werd de heer Onderwater benoemd tot Eerelid. Tot nieu we penningmeester werd met alg. st. be noemd de heer O. Flint. De Voorzitter bracht den heer Flint dank voor zijn be reidwilligheid. Vervolgens kwam aan de orde „Reorganisatie contributie-inning". Het bestuur stelt voor om ingaande 1 April de contributie wekelijks te doen innen en wel vijf cent per deelnemer. Dit voorstel werd met alg. st. aangenomen. De Pastoor schetste nog de groote .verdiensten van de nheer Onderwater. Na een woord van dank aan den heer Groen in 't Woud, die zonder financleele vergoeding zooveel meer werk als bode moest gaan verrichten volg de sluiting. o ZOETERWOUDE. GEMEENTERAAD. Diverse besprekingen over opmerkingen van Ged- Staten inzake de Gemeente- begrooting. De Raad vergaderde. De burgemeester sprak een nieuwjaarsrede uit, waarin hij opmerkte, nog geen teekenen van op leving in het economische leven te zien. Met de beste wenschen eindigde de bur gemeester, wiens woorden door het oudste raadslid, den heer H. v. d' Ksogt, beant woord werden. De notulen werden goedge keurd. Na behandeling van eenige ingeko men stukken, werd besloten nog geen be slissing te nemen ten aanzien van de ont vangen loonbljslag-regelingen voor den landbouw en den tuinbouw 1936, waarover B. en W. inlichtingen hebben gevraagd aan den Min- van Soc. Zaken. Na een ge heime zitting werden de door B. en W. ge dane voorstellen tot wijziging der begroo ting aangenomen. Ook werd besloten aan Ged. Staten goedkeuring te vragen op het raadsbesluit tot het onderhands opdragen aan van Reis van het uitvoeren van her stellingswerken aan de vuilnisauto voor f. 750.Eenige wijzigingen werden aan gebracht in de verordening op de heffing eener straatbelasting, waarbij o.m. wordt bepaald, dat voor kassen en warenhuizen slechts de helft van de belasting zal wor den geheven, voor wat het gebouwde be treft- In verband met een schrijven van «ed, Staten omtrent wijzigingen in de begrooting 1936, werd besloten geen ge volg te geven aan de aanwijzing betref fende de heffing van schoolgelden, de hondenbelasting en de rechten van drank wetvergunningen, alle beoogende verzwa ring dier belastingen. Met alg. st- werd besloten het maximaal verhaal der ziek tepremie toe te passen. De heer Meydam wees er op, dat hij zich niet kon vereenigen met het voorstel om de presentiegelden der raadsleden voor het bijwonen der commissievergaderingen af te schaffen, daar er leden zijn, die daardoor inkomsten moeten derven of zelfs onkosten moeten maken. De voorz. merkte op, dat B. en W- door Ged. Staten tot dit voqrstel geprest zijn. Verschillende andere leden verklaarden er zich ook tegen; het voorstel werd hierop met alg. st. verworpen. Unaniem ging de raad met B. en W. ac- coord om de kosten van ververschingen te brengen van f. 100op f. 50.waarmede de koffie voor het secretariepersoneel ver" dween. Evenzoo geschiedde met de voor stellen van B. en W. om een post te ramen van f. 50.— voor aankoop van sigaren voor commissievergaderingen etc.; het laten vervallen van de ramingen voor gra tificaties rijksveldwachter en een raming van f. 4per leerling voor leermiddelen O. L. school, ten aanzien waarvan Ged. St. slechts f.2.— over hadden. Daarna kwam In behandeling de wensch van Ged- St. om tot den Minister van Onderzoek enz. een verzoek te richten, om een maximum vergoeding vast te stellen per leerling in verband met de vergoedingen voor de bijz. schoolbesturen. B. en W. stelden voor dit bedrag te doen bepalen op f. 10..- (Het werkelijke bedrag is f-16.47). De voorzit ter merkte op, dat volgens ter griffie ver kregen inlichtingen de eisch gesteld wordt, dat hiertoe wordt overgegaan, daar anders de begrooting niet zal goedgekeurd worden. De heer Paardekooper verklaar de, dat de R.K. fractie met dit voorstel niet accoord kan gaan. Er is geen enkele reden om de schoolbesturen aan een re geling vast te leggen. Verschillende jaren, aldus spr., hebben de schoolbesturen aan merkelijke bedragen terug betaald en' in den loop der jaren is niet gebleken, dat roekelooze of luxueuse uitgaven zijn ge daan. De oude R.K- fractie stond op het standpunt dat men er toe moest komen, dat de schoolbesturen vrijwillig tot verla ging der uitgaven zouden komen en de nieuwe fractie staat nog op dat standpunt Legt nien de besturen vast aan een rege ling dan geeft men tevens blfjk geen waar deering te hebben voor de teruggegeven gelden, die ze toch mochten gebruiken. De heer Meijdam wees op de kleine openbare school in deze gemeente die als maatstaf moet genomen worden voor het vaststellen der vergoeding, waarbij de kosten noodzakelijk aan den hoogen kant moeten zijn. Op grond van die hooge ver goeding zou veel moeten terugvloeien van de gelden in de gemeentekas, doch bij de laatste afrekening is gebleken dat een schoolbestuur de geheele vergoeding had opgesoupeerd. De heer Paardekooper heeft wel gezegd, dat de tjezulnlglng wordt be tracht, doch dit is niet bewaarheid. Spr. kon daarom geheel accoord gaan met het door B- en W. ingenomen stand punt. En al is het ook niet geheel wette lijk verboden, dan toch, aldus spr., past de schoolbesturen ook om in dezen tijd van versobering te bezuinigen. Het voorstel van B. en W. werd daarop verworpen met 8 tegen 3 st. Voor de beide wethouders en de heer Meijdam. Met de zelfde stemverhouding werd besloten om een voorschot op de vergoeding te verlee- lien, berekend naar een gemiddeld bedrag Van f-16.47 per leerling. Met de overige door B. en W. gedane voorstellen betreffende wijziging der be grooting ging de raad unaniem accoord evenals met de voorstellen om het besluit tot verlaging der watergelden In te trek ken en een post op de begrooting te bren gen voor onderhoudskosten watertoren. In behandeling kwam toen de wijziging van het Ambtenarenreglement, beoogen de, dat de bevoegd] 4 id, die B. en W. heb ben om vergunning te verleenen tot het bekleeden van bijbetrekkingen door amb tenaren, in te trekken en ter beoordeeling te laten aan den Raad- Na discussie werd met 9 tegen 2 st. (de heeren Meijdam en Starrenburg) besloten geen wijziging aan te brengen. De heer Meijdam werd aange wezen om de gemeente te vertegenwoor digen bij het Ambtenarengerecht betref fende de beroepszaken van een tweetal ambtenaren. Naar aanleiding van een verzoek van het hoofd der openbare school om ver mindering van huishuur van f.350tot f.300stelden B. en W. voor gunstig te beschikken. De heer Paardekooper stelde voor f325.te bepalenaangenomen met 8 tegen 3 st. (wethouders en de heer Wes- sel). Een verzoek van den gemeente-op zichter om verlaging van woonhuur werd aangehouden, totdat omtrent de salaris korting is beslist. Aan de Oudercommissie werd een subsidie verleend van f-10. Verzoek van den autobusondernemer D. om een subsidie van f. 150.B. en W. stelden voor f. 100zooals bij de begroe ting is geraamd, terwijl de heer Starren- burg een voorstel deed om de subsidie te bepalen op f. 150.mede in verband met het vervoer van de kinderen die de school voor buitengewoon onderwijs te Leiden bezoeken, alsmede omdat wanneer de dienst gestaakt wordt, hetgeen volgens spr. zou gebeuren als er f. 50.van af gaat, het publiek gedupeerd wordt. Na lange discussie werd het voorstel Starren- burg verworpen met 7 tegen 4 st- Voor de heeren van der Krogt, van Leeuwen, Paardekooper en Starrenburg. Aangezien het Rijnlandsch Borgstel lingsfonds onder de gestelde voorwaarden het beschikbaar gestelde renteloos voor schot niet kan aanvaarden, verzocht dit wijziging der voorwaarden, zooals dat el ders is geschied. Met 10 tegen 1 stem (weth. Onderwater) werd aldus besloten. Vervolgens werd met alg. st. afgewezen een verzoek van M. Baljeu te Bilthoven tot wijziging van het uitbreidingsplan Vrouwenweg Na rondvraag volgde sluiting BOSKOOP. Voor Zondag, 2 Februari, zal de Zon dagsdienst worden waargenomen door dr. A. S. Kater, telef. 38. HAZERSWOUDE. De motor van het gemaal Katpolder gesprongen. De motor van het' ^maal vïn den Kat polder is stuk gesprongen. De bedienaar kwam er goed af. Alleen eenige vingers van zijn hand bekwamen letsel. Het water is doordat het gemaal nu buiten werking staat, onrustbarend gestegen waardoor enkele landerijen dras -of onder water staan. De gesprongen motor zal doojr een nieuwe worden vervangen. Onze v.m. dorpsgenoot de heer W. v. Pijlen, onderwijzer aan de Chr. school te Barwoutswaarder, is thans aan diezelfde school benoemd als hoofd. o LEIDERDORP. Alg. Ziekenfonds voor Leiderdorp en Omstreken. De jaarvergadering van genoemd "ie- kenfonds werd gehouden in „Irene". De voorz., de heer G. v. d. Beek, opende cn heette in 't bijzonder welkom den neer Strijk, voorzitter van gewest B. Hij sprak er verder zijn voldoening over uit, dat het met de financiën van het fonds voortdu rend goed blijft gaan en deelde mede, dat het bestuurslid A. A. Jansen wegens ziekte niet aanwezig kon zijn. De voorz. wenschte hem een spoedig en volledig herstel toe. De secr., de heer A. Cats, las de notulen waarop de penningm., de heer L. van Egmond, het financieel verslag uitbracht. De ontvangsten over het afgeloopen jaar waren f. 3654.40, de uitgaven f. 3503.74, zoo dat er dus was een batig saldo van f. 150.66. Het saldo per 1 Jan. 1935 bedroeg f. 4153.78 en op 1 Jan. 1936 alzoo f. 4304.44. Uit het verslag der kascommissie, uitge bracht door den heer de Jeu, bleek het beheer van den penningmeester uitstekend in orde te zijn. Tot nieuw lid der commis sie werd aangewezen de heer J. B. Vdf- vark. Als afgevaardigde naar de Jaarver gadering van het verbond werd aangewe zen de heer G van Drlel. De heeren L. v. Egmond, W. Bosman en A. A. Jansen werden als bestuurslid her kozen. Besloten werd aan het sanatoriumfonds ook over 1936 een gift te verstrekken van f. 50. Hierna werd behandeld het bestuurs voorstel tot afscheiding van het Verbond. Het voorstel werd door den voorz. uitvoerig toegelicht. Bij het vorig bondsbestuur was volgens den voorz. de leiding niet geweest zooals het behoorde en ook het nieuwe bondsbestuur, waarvan werd verwacht, dat het zijn werk beter zou doen, was hierin nog niet geslaagd. Het bestuur achtte daar om den tijd gekomen tot afscheiding. De heer Strijk, voorz. van gewest B (Zuid-Holland) tevens lid van het Hoofd bestuur van het Verbond, betreurde het bestuursvoorstel en wees er op dat men door afscheiding ook geen invloed meer zou kunnen uitoefenen. Hij gaf toe, dat het afgetreden bondsbestuur in zijn leiding was te kort geschoten en wilde ook het huidige bestuur niet van fouten vrij pleiten. Spr. beweerde, dat het niet gemakkelijk was om thans alles in een kort tijdsbestek weer in goede banen te brengen. Breedvoerig besprak hij de kwestie met het orgaan „Zelfbeheer" en deed tenslotte een beroep op de vergadering het. bestuursvoorstel niet aan te nemen. Het betoog van den heer Strijk werd met veel aandacht gevolgd. Nadat het nog uitvoerig'was besproken werd het bestuurs voorstel vervolgens aangenomen met 38 tegen 10 stemmen. De voorz. deelde nog namens het bestuur mede er voor te zullen zorgen, dat geen der leden, ingeval van verhuizing, schade zal ondervinden van dit- besluit. Hierna sluiting. o OUDE WETERING. Uitvoering „Door gunst verkregen". De muziekver. „Door gunst verkregen" gaf een muziek- en tooneel-uitvoerlng in hotel Van den Bosch alhier. De voorz., de heer M. Spring in 't Veld heette de aan wezigen van harte welkom. Hierna werd eerst het muzikale gedeelte van het pro gramma afgewerkt. Onder de kundige lei ding van den heer De Haan uit Leiden, werden de aanwezigen vergast op een keur van muzieknummers. De uitvoering hier van getuigde van gedegen studie en be wees nog weer eens te meer op welk hoog peil dit corps stagti. Naarmate het pro gramma vorderde werd (het applaus har telijker om tot eeri ware ovatie aan te groeien, toen het1 laatste nummer ten einde was. Het tweede gedeelte werd ver zorgd door de tooneel-afd. Opgevoerd werd het kluchtspel „De Groote Onbekende". Er is daverend gelachen om de zotte situaties en het vlotte en geestige spel, dat door alle spelers werd gegeven. Na een slot woord van den voorz. bleef men langen tijd in gezellig samenzijn bijeen. o ROELOFARENDSVEEN. Het Nieuw-Weteringsche muziekge zelschap gaf in de Vier Heemskinderen haar jaarlijksche uitvoering. De voorzitter de heer Spring in 't Veld sprak het wel kom. Het muziekprogramma werd keurig uitgevoerd en getuigde van een ernstige studie. Bijzondere vermelding verdienen de nummers ouverture Solex van J. Prechker en Secret de Spinx Fantasie van Gadenne. Ook het „Wiegelied" van Mozart vie! bij zonder in den smaak. De heer de Haan uit Lelden, dir. en de leden verdienen een eere-saluut! Wij kregen nog een klucht, waarom daverend is gelachen. De avond was om voor we het wisten; de voorzitter heeft met zijn geestige speech veel tot het succes bijgedragen. Na een gezellig samen zijn keerden allen voldaan huiswaarts. -o- WADDINXVEEN. Burgerlijke Stand. Geboren; Lena Cornelia, d. van C. Kleiweg en van C. Roest Frans, z. van G. Verdoold en van J. Goudriaan Mijntje, d. van J. van Rijswijk en van D. Wolvers Antonius Joannes, z. van J. H. Gouden huwelijksfeest. Onder zeer vele blijken van belangstel ling mocht het gouden bruidspaar van Ringelensteinvan Heusden zijn gouden huwelijksfeest herdenken. Een 30-tal bloemstukken versierde de kamer en het fanfare-corps „Concordia" bracht het eere-lid een serenade onder groote be langstelling. R 14. Na een tocht van zeven uren langs afgronden en steile rotsenmuren is Thijs door het gebergte heen gekomen. Het landschap heeft een ander uiterlijk hier aangenomen; er bloeien bloemen nu en er staan veel hooge boomen. „Gelukkig maar", denkt Thijs, „dat be looft een veel meer aangename reis. Doch wat zie ik daar? Dat lijkt heel erg raar!" Op een boom gespijkerd ziet hij namelijk een dik stuk hout, waarop geschreven staat: „Dit is een betooverd woud". Zooiets heeft Thijs nog nooit gezien, en hij bepeinst: „Zou 't daar gevaarlijk zijn misschien? Wat is de reden van die toov'narij? Dit is nu juist eens iets voor mij denk niet, dat ik me aan dit bordje stoor; nu loop ik juist dit woud eens door!" TER AAR. GEMEENTERAAD. Terugblik - Weg Papenveer-Korteraar Rijnlands Borgstellingsfonds - Garantie Bloemkweekerscredieten - Beheersvorming Electriciteitsbedrijf. De raad kwam bijeen. De voorz. gaf een beschouwing over het afgeloopen jaar. Spr. memoreerde dat de uitkomsten der tuin bouwbedrijven nog verder zijn teruggeloo- pen en dat de werkloosheid is toegeno men, met het gevolg, dat veel aandacht besteed moet worden aan de steunverlee- ning. Hierdoor wordt de mogelijkheid om ander werk aan te vatten wel eenlgszins belemmerd. Spr. bracht een woord van dank aan den afgetreden wethouder en aan de niet teruggekeerde raadsleden, voor alles wat zij in het belang van de gemeen te hebben gepresteerd. Namens den Raad dankte weth. v.. d. Hoorn den voorz. voor zijn woorden. In verband met de sommen, die moeten worden voorgeschoten bij werkverschaf fingen, werd besloten een rekening-cou rant overeenkomst aan te gaan tot een maximum van f. 20.000. Een verzoek van Br. om kwijtschelding j van huur voor grasgewas, willigde de raad in uit de overweging, dat de pachtsom ad f. 15 veel te hoog is, terwijl aan B. ge deeltelijke ontheffing van schoolgeld werd verleend. Volgde een adres van een aantal inwoners, verzoekende het aanleggen van een rijweg van Papenveer naar Korteraar, benevens een adres van „Gemeentebelang" betreffende het maken van een stofvrij dek op den weg Korteraar-Vryenhoef. De voorz. zelde veel te gevoelen voor 'n weg Papenveer-Korteraar, doch achtte het verstandiger eerst de wegen, die nog on derhanden zijn, af te werken. De heer v. d. Weyden vond het thans den tijd om dezen weg bij wijze van werk verschaffing aan te leggen, aangezien het materiaal nu goedkoop is en in normale tijden niet op toeslag van Rijkswege kan worden gerekend. De heer Kroon betwistte dat de polder geen medewerking zou willen verleenen. Men is zelfs bereid gratis een stuk grond ter beschikking van de gemeente te stel len. Spr. zag echter tegen de materiaal kosten op en sloot zich aan bij de meening van den voorz., dat eerst het andere moet worden afgewerkt. De heer P. Hoogervorst liet zich kennen als een voorstander van een verbindings weg en wilde ten spoedigste beginnen, ter wijl de heer L. Hoogervorst verwijdering der op het pad geplaatste palen bepleitte. Na discussie besloot de raad overeen komstig het voorstel van B. en W. om belde objecten, t.z.t. ter hand te nemen. Met alg. st. continueerde de raad het lidmaatschap der comm. van pl. school toezicht van de heeren C. Kroft en J. A. Koeleman. Hierna kwam opnieuw ter sprake de kwestie al- of rüet-toetreden tot het Rijn lands Borgstellingsfonds, waarover een adres van de Kamer van Koophandel was ingekomen. Het doel van het fonds is, cre- dietwaardige middenstanders aan credlet te helpen. Bij toetreding is de gemeente verplicht een renteloos voorschot te ver strekken of om 10 cent per inwoner bij te dragen. Na discussie goedgekeurd. Bij het voorstel van B. en W. inzake het garandeeren der credieten voor bloem- kweekers zette de voorz. de voordeelen Voor de betrokkenen in het licht, waarop het voorstel werd goedgekeurd. Besloten werd voorts een nieuw contract met de N.V. Gekro te sluiten betreffende de destructie van vleesch. Op voorstel van den heer Kroon zal getracht worden bij het aangaan van het contract het risico voor de gemeente zooveel mogelijk te be perken De voorz. vroeg of moet worden overgegaan tot vorming van een N.V. te zamen met andere gemeenten, inzake het Electriciteitsbedrijf. Medegedeeld werd, dat wanneer de vier gemeenten in dit opzicht een gemeenschappelijke regeling tot stand brengen, op den inkoopprijs van elecriri- schen stroom jaarlijks f. 12.000 bezuinigd kan worden, gerekend naar den tegen- woordigen stand van zaken. Een der be trokken gemeenten schijnt niet voor dezen nieuwen vórm van samenwerking te gevoe len, omdat zij er niet zooveel belang bij heeft. Evenwel besloot de -raad, na uit voerige bespreking, zoo mogelijk met de andere twee gemeenten een N.V. te vor men. Bij de rondvraag vestigde de heer Vol- gering de aandacht op het vernielen dooi de jeugd van lampjes der straatverlich ting, en verzocht een onderzoek naar de mogelijkheid van bezuiniging op de straat verlichting. Wat het vernielen der lamp jes, vooral langs het kerkpad betreft acht ten de raadsleden medewerking van de ouders en andere volwassenen noodzake lijk. Voor oudere menschen is het zeer hinderlijk, als op wegjes als het kerkpad geen behoorlijke verlichting is. De heer Apeldoorn wenschte te weten, wat B. en W. heeft bewogen om de plaat selijke loonstandaard op f. 14 te houden, terwijl de heer Hogenboom liever had ge zien dat in den geest van den Minister was gewerkt, waarop de voorz. het stand punt van B. en W. mededeelde. De heer Verboom maakte aanmerking op de uitvoering der bouwverordening en verzocht meer politietoezicht bij den Aar- dammerbrug, vooral des Zondags. Hierna sluiting. Burgerlijke Stand. Geboren; Pieter, z. v. W. Esveld en N. H. v. d. Ster Dirkje, d. v. C. Broer en S. P. v. Velde, Ondertrouwd: Th. de Koning 26 j. en W. Pieterse 22 j. T. L. J. Verkley, 27 j. en J. N. Griffioen 26 j. Loop der Bevolking. Gevestigd: W. Griemink, v. Alphen aan den Rijn. Vertrokken: A. den Hollander n. Lei- mulden D. van Eyk, n. Den Haag. 470ste STAATSLOTERIJ (Niet officieel) 5de klasse, 8ste lysfc Trekking van Donderdag 30 Januari 1936 Hooge Frezen 100.000.— 7208 1.000.— 7458 18748 400.— 2013 2517 3781 6270 6666 200.— 214 17018 17219 18901 100.— 3528 4791 4809 4816 6819 7785 9957 11672 12202 14054 14350 18959 19323 9908 19458 Prijzen van 70.— 60 92 129 207 246 292 305 516 532 625 667 834 858 965 1047 1160 1356 1443 1454 1510 1604 1639 1650 1734 1760 1854 1881 2051 2112 2180 2332 2375 2409 2450 2452 2462 2497 2595 2646 2805 2952 2960 3141 3224 3299 3408 3592 3605 3626 3839 3918 3948 4098 4118 4150 4247 4279 4305 4359 4750 4799 4881 5085 5261 5502 5565 5575 5625 5647 5666 5845 5944 5948 5959 5986 6022 6029 6075 6120 6135 6242 6244 6378 6595 6622 6707 6748 7012 7012 7143 7248 7267 7278 7416 7429 7636 7642 7700 7919 7928 7952 8609 8691 8735 8941 8969 9101 9431 9443 9494 9558 9675 9786 9912 9956 10134 10247 10345 10352 10479 10683 10685 10716 10776 10967 11105 11163 11220 11225 11336 11654 11749 11793 11804 11881 11888 11976 12077 12317 12339 12340 12350 12464 12507 12524 12565 12595 12675 12877 12382 13050 13102 13144 13210 13281 13567 13609 13697 13710 13757 13806 13909 13923 14225 14334 14349 14503 14510 14567 14697 14774 14790 14966 15378 15534 35622 15648 15651 15671 15836 15846 15863 15996 16023 16279 16422 16544 16630 16633 16657 16695 16718 16751 16773 16858 16922 16994 16997 17026 17080 17108 17141 17290 17311 17336 17564 17580 17599 17628 17646 17661 18142 18148 18170 18319 18383 18417 18652 18695 18852 18898 18905 18918 18985 19105 19143 19151 19165 19299 19352 19365 19520 19657 19720 20069 20151 20206 20285 20292 20393 20400 20645 20657 30733 34 198 461 780 1021 1325 1523 1941 2082 2383 2596 2810 3061 3311 3604 3847 3944 4398 4499 4825 5099 5300 5582 5766 6131 6526 6755 7020 7330 7576 7744 7960 8254 8387 8562 9053 9168 9451 9731 42 212 486 801 1115 1330 1550 1944 2094 2383 2603 2816 3108 3372 3667 3854 73 340 510 815 1122 1374 1576 1993 2134 2392 2604 2818 3112 3393 Nieten 75 120 344 570 838 1185 1378 1623 2023 2170 2396 2675 2895 3256 371 587 847 1215 1409 1643 2026 2245 2435 2714 2942 3202 3450 3715 3899 4081 4429 4559 4982 5170 5452 5676 5846 6238 6644 6946 7231 7459 7651 7893 8143 8319 8494 8846 9123 9244 9630 9867 128 373 610 885 1259 1450 1652 2030 2283 2437 2738 3008 3209 3504 3794 3902 4172 4459 4655 5045 5209 5476 5696 5930 6344 137 392 738 942 143 399 777 968 3440 3692 3709 3883 3892 3994 3995 4401 4423 4428 4507 4524 4544 4853 4918 4950 5131 5140 5143 5371 5443 5450 5589 5637 5652 5779 5797 5835 6152 6171 6223 6571 6573 6600 6795 6855 6880 7031 7034 7076 7231 7235 7373 7374 7449 7459 7472 7593 7631 7640 7651 7654 7747 7759 7873 7893 7894 8073 8098 8141 8143 8147 8261 8290 8314 8319 8355 8394 8408 8435 8494 8499 8565 8572 8621 8846 8883 9060 9089 9102 9123 9124 9193 9201 9212 9520 9606 9628 9630 9670 9847 9854 9866 9867 9875 10000 10008 10056 10065 10117 10153 10173 10192 10200 10233 10243 10244 10351 10444 10480 10508 10582 10610 10632 10674 10832 10835 10851 10860 10950 10971 10976 11003 11066 11102 11161 11172 11187 11233 11234 11254 11490 11493 11494 11501 11518 11610 11712 11717 11782 11790 11791 11792 11882 11886 11926 11971 11972 12007 12076 12174 12208 12209 12262 12268 12319 12374 12403 12455 12466 12575 12739 12755 12759 12771 12784 12823 12895 12900 12910 12912 12913 12919 12929 12986 13027 13057 13103 13118 13128 13231 13260 13311 13381 13414 13437 13474 13475 13504 13507 13552 13557 13626 13728 13761 13798 13852 13898 14004 14010 14016 14042 14047 14051 14148 14156 14198 14204 14219 14245 14348 14398 14482 14512 14524 14527 14597 14607 14648 14677 14696 14720 14764 14769 14772 14802 14881 14982 15093 15103 15132 15169 15186 15251 15328 15373 15376 15379 15403 15479 15576 15579 15603 15637 15656 15769 15829 15903 15939 15963 16041 16211 16305 16354 16379 16382 16399 16429 16498 16507 16522 16536 16594 16602 16646 16692 16786 16787 16812 16828 16950 16957 17002 17008 17014 17069 17130 17168 17189 17233 17249 17325 17396 17397 17398 17443 17611 17617 17759 17769 17816 17896 17910 17960 18055 18069 18084 18096 18123 18136 18184 18234 18235 18261 18263 18289 18430 18535 18629 18647 18657 18754 18799 18856 18891 18912 18920 18946 19107 19172 19180 19223 19293 19376 19420 19434 19435 19470 19509 19545 19587 19606 19608 19632 19634 19649 19707 19712 19724 19828 19837 19838 19969 19970 19974 19977 19989 20003 20130 20143 20184 20234 20259 20283 20375 20378 20390 20404 20487 20507 20603 20642 20685 20705 20706 20734 20841 20843 20869 20912 20924 20958 Verbeteringen 5de klas, 7de lijst: 3238 3327 m. z. 13327; 4408 m. z. m. z- 19923 f 70; 20255 m. z. 20255 1293 1310 1493 1503 1653 1759 2065 2330 2363 2440 2500 2741 2765 3046 3049 3218 3221 3566 3591 3822 3840 3910 3936 4340 4366 4476 4497 4758 4778 5078 5098 5239 5248 5499 5545 5709 5757 5996 6040 6508 6524 6682 6698 6953 7006 7236 7263 7473 7531 7671 7729 7909 7920 8231 8238 8368 8377 8520 8533 8958 9043 9145 9146 9319 9333 9674 9710 9927 9964 10159 10162 10269 10297 10613 10630 10940 10947 11110 11143 11387 11484 11675 11693 11819 11865 12029 12051 12286 12315 12601 12734 12834 12865 12938 12973 13148 13204 13457 13458 13578 13624 13928 1&67 14111 14135 14264 14279 14556 14559 14740 14756 15022 15271 15297 15523 15524 15775 15820 16227 16234 16466 16471 16634 16640 16904 16926 17101 17110 17339 17701 17741 17989 18030 18141 18143 18381 18400 18763 18771 18958 19040 19407 19418 19548 19553 19675 19702 19884 19928 20030 20085 20319 20361 20527 20539 20776 20785 20973 3236 m. z. 14408; 19923 t 70. van Pinxteren en van L. W. Spoel Eli zabeth Maria, d. van A. A. Moons en van W. M. Mounts Adrlana, d. van A. H. Sol en van C. Brouwer Lena Johanna, d. van L. C. Broer en van J. van der Weijde Arentje, d. van C. Ravenhorst en van H. Tol Adriana Grietje, d. van P. Hofman en van J. W. Brouwer. Getrouwd: Cornells Dirk Koning en Johanna Margaretha Karreman.

Leidsch Dagblad | 1936 | | pagina 7