OM TE KLEUREN CORRESPONDENTIE. SIME E UWPRET GOEDE OPLOSSINGEN. Weer vele nieuwelingen, allen zijn wel kom! Nu in deze wintermaanden vooral na Nieuwjaar nu alle feestdagen voorbij zijn, komen er altijd weer veel nieuwelingen bij die met lange winteravonden en veel slecht weer het raadsels oplossen een ge zellige afleiding vinden. Vóór Maandag het pakket kreeg ik al vele brieven, daar kon ik uitvoerig op ant woorden al vast vooruit schrijven, maar daarna zóó'n massa dat is onmogelijk daar uitvoerig op tQ antwoorden dan nam ik de heele kinderkrant in beslag en kwam heusch nooit klaar. Dus na de lange ant woorden volgen vele zeer korte antwoor den. Hans Evelein, als er prijsraadsels zijn, niet bij de gewone raadsels, dan worden er eenige boeken verloot dus ik weet heusch niet vooruit wanneer jij eens gelukkig zult loten. Laura Ligtenberg, dat raadsel is niet ge schikt, een stokpaard en een hobbelpaard hebben toch pooten van hout. Dorrie Bleuzé, het 2e raadsel zal ik latei- eens plaatsen, het le is heusch niet ge schikt. Dorus en Kees de Geus, ja Kees het is den laatsten tijd geen weer voor een her stellende om eens even uit te gaan. Nu, ik lig geheel te bed, dus kan en mag niet denken aan uitgaan. Ria Veldhuyzen van Zanten, is je Mama eene Leidsche? hoe heet ze van zichzelf? je schreef dat zij mij wel kende. Hoe is het met je voet? Ik lig nu weer geheel te bed, te pijnlijk. Neen hier is niet bepaald veel sneeuw geweest. Als ik niet te pijnlijk ben, mag ik dagelijks een bezoek hebben niet meerderen tegelijk. Willy van Leeuwen ,ik hoop dat je veel plezier hebt gehad bij die opvoering van de operette. Truus van Eyck, dat lijkt mij een zeer grappige vertooning die je hebt bijge woond. A. de Jong (voornaam voluit alsjeblieft) neen verhalen nooit aan mij opsturen. Piet J. Boogaarts, beterschap met de arm. Bep en Wim Nieboer, niet dadelijk zoo boos worden als ik een raadsel niet direct plaats, ik was verleden week veel te ziek om al die nieuwe raadsels na te zien. Gerda Los, van die hoed is wel geschikt, maar dat andere niet om wat er over de le lettergreep staat. Bep v. Klaveren, neen vooruit ga ik nu niet, de laatste weken geheel te bed en zeer pijnlijk Geertruida Blóte, dank voor al die raad sels. daar zal zeker wel wat goeds bij zijn en dat zal ik plaatsen. Vijftal van Vliet, wat heeft Adriaan een goeden verjaardag gehad, wat een cadeaux. Cornells J. Arbouw, dat raadsel zal ik bewaren. Trieneke van Manen, op je verzoek ant woord ik maar niet op het begin van den brief. Ja dat boek In de Kooi is door mijn vader geschreven. Mientje Stik voort, zoo had de boeren dans zoo'n succes, dat was prettig voor je. Piet van Egmond, weer aan de sukkel? arme jongen. Je hebt gelijk, het is ook heel ongezond weer. Elly Dobbe, veel plezier met de uitvoe ring. Ik begrijp best dat je a.s. Zondag niet •kunt schrijven. Drietal Laman, al weer zulke mooie .plaatjes voor mij, nu de kat om de muis te vangen en zulke mooie bloemen. Mooie cijfers hoor Rie. Jan Harland, je mag gerust thuis eens (hulp vragen hoor. Jan Uiterdijk, ja dieren kunnen zoo aar dig met iets zitten spelen. Ria speel je zoo graag met je kleine nichtje, houd je zoo veel van kleine kinderen? Ik ook. Toos van Lieshout, ik heb de vorige week de raadsels en anecdotes nog niet kunnen nazien, was te pijnlijk. Wim Evers, dat zal een reuzekat zijn, die zóóveel weegt. Mientje v. Egmond, prettig dat je nu zoo'n erg aardige juffrouw hebt op school. Alida Stikkelorum, als je raadsel goed is, plaats ik het, nu moet ik voor de corres pondentie zorgen, vandaag en morgen. (Nadruk verboden). Jan de Graaff, nog wel gefeliciteerd met je verjaardag. Was het een prettige feest dag? Dientje Olivier, mooie plaatjes hoor, ik vind aardig dat je al die mooie vellen voor mij gebruikt. Janny Perrijn, alsjeblieft met inkt schrij ven, anders kan ik het zoo slecht lezen, in bed liggende. Aafje van Haalem, onmogelijk heb ik al die nieuwe raadsels enz. na kunnen kijken. Zijn de zieken weer beter? Hamiy v. d. Hoek, ik zie wel dat je veel pietjes hebt door padvinderij, zang enz. Hendrika v. Egmond, dat was een heel feest voor je broertje. Drie zusjes Lagendijk, de anecdotes die goed zijn, zal ik later plaatsen. Johan Leugering, neen dat hoeft niet, de oplossing van je eigen raadsel. Trui en Herman v. d. Reyden, het raad sel zal ik plaatsen. Jaantje Braxhoven, als je dit leest, ben je jarig, hartelijk gefeliciteerd. Veel ple zier Jaantje Braxhoven, als je dit leest, ben je jarig, hartelijk gefeliciieerd. Veel ple zier! Nico en Marrie LIebert, dat zal een feest dag zijn goweest, toen klein broertje één jaar werd. Wat heerlijk net op Zondag. Toosje en Beppie Bouter, gelukkig dat de krant nog werd gevonden. Vriendelijk van je moeder om mij te schrijven. Maart je en Lena Sierag, ik heb geen tante meer, de laatste is al lang overleden. Cisca v. Gijzen, je mag gerust eens over slaan. Eempien Wassenaar, heel gezellig dat jij nu weer eens een brief schreef, nu je gezel lig thuis zat. Lachen is gezond hoor, laat Jo maar lachen. Ik lig den laatsten tijd te bed, doe dit alles in bed, mijn werk voor dc krant. Allen hartelijk gegroet door Mej. A. KOOPMANS VAN BOEKEREN Den Haag Van Beuningenstraat 42 Nu voorloopig geen nieuwe raadsels zen den, ik moet nu eerst nakijken en plaatsen alles wat mij werd toegezonden. GOEDE OPLOSSINGEN DER RAADSELS ONTVANGEN VAN: Corrie van den Ouweelen, Hans Evelein, Annie Boom, Jopie Hofstra, Laura Ligten berg, Dorrie Bleuzé, Gerard de Geus, Kees de Geus, Gonnie van de Sande Bak- liuyzen, Ria Veldhuyzen van Zanten, Willy van Leeuwen, Elsje van Leeuwen, Annie Keyzer. Wim Keyzer. Piet Lagas, Rietje Keyzer, Beppie den Edel. Janny Perreyn, Dientje Olivier, Jan de Graaf, Alida Stikkelorum, Ida Maria de Graaf, Cor Spoelstra, Carolientje Verbiest, An- tonius Bavelaar, Koos Favier, Lies Schen- keveld, Ali Varkevisser, Greta Varkevisser, Mientje van Egmond, Wim Evers, Piet van Schayck, Toos Lieshout, Jan Uiterdijk, Ria Uiterdijk, Jan Harland, Meintje van den Berg, Marie Brokaar, Paul Laman, Wim Laman, Marietje Laman, Neeltje van Katwijk. Elly Dobbe, Jannie van Bie zen, Alida van der Holst, Piet van Eg mond. Hennie de l'Ecluse, Mientje Stik- voort, Mappy Rührwiem, Cornelis Smit, Trieneke van Manen, Piet van Manen, Rieka Uljee, Mien van Luyken. Nelile Schelvis, C. Jongeleen, Leendert W. Jon- geleen, Jacobu.s Nieboer, Jannie Nieboer, Wim Nieboer, Cornelis J. Arbouw. Aaltje van Vliet, Boukje van Vliet, Adriaan van Vliet, Marietje van Vliet, Bernard van Vliet, Henny van Vliet, Hans Kret, Corrie Kret, Aafje van Haalem, Hanny van der Hoek, Hendrika van Egmond, Henk ICuy- venhoven, Tieleman van der Linden, Pietertje Lagendijk, Saartje Lagendijk, Liesje Lagendijk, Johan Leugering, Freek van Oort, Joop Cramer, Annie Boeke- stein, Tinne van der Reyden, Herman van der Reyden, Bep Braxhoven, Jaantje Braxhoven, Jaap Kruit, Rie Hartevelt, Prijna Hartevelt-, Janny Hartevelt, Cootje Hartevelt, Jan Heijlo, Cisca van Gijzen, Leni Groeneveld, Greetje Groeneveld, Rika de Graaf, Jannie de Graaf, Jan de Graaf, Piet de Graaf, Gretha de Graaf, Wim de Graaf, Trientje Gordijn. Nico Liebert, Marrie Liebert, Toosje Bouter, Bep Bouter, Tom Nieboer, Maart je Sierag, Lena Sierag, Eempien Wassenaar, Jo Wassenaar, Jannie de Water, Frans de Water, Mientje de Water, Geertruida Blote, Bep van Kooperen, Gerda Los, Lena Doeleman, Jo Outshoorn. Bep Nie boer, Wim Nieboer, Piet J. Boogaarts, A. de Jong, Geertruy de Groot, Emma de Groot, Jacobus Johannes Ruygrok, Truus van Eyck Joop Minke, Trijntje Durieux, Jenny van Houten, Cornelis Guldemond, Wim Zilverentant, Jettie Groeneveld, Stientje Groeneveld, Jan de Graaf, Grietje de Graaf.

Leidsch Dagblad | 1936 | | pagina 17