REBUS GOEDE OPLOSSINGEN. CORRESPONDENTIE. BN N Ai-ÉL (Nadruk verboden). GOEDE OPLOSSINGEN DER RAADSELS ONTVANGEN VAN: Hans Evelein, Willy van Leeuwen, Elsje van Leeuwen, Dorus de Geus, Kees de Geus, Greta Varkevisser, Ali Varkevisser, Kootje van Vliet, Annie Keyzer, Wim Key- zer, Piet La gas, Rie Keyzer, Annie Schou ten, Sjanie Philipse, Piet J. Boogaarts, Truus van Eyk, Laura Ligtenberg, Geer- truy de Groot, Emma de Groot, Tom Nie boer. Trien Gordijn, Henk Barendse, Antje Kloeke, Willem Dexel, Anne Zitman, Elsa de la Rie, Toosje Bouter, Elsje Bouter, Geertruida Blöte, Aaltje van Vliet, Boukje van Vliet, Adriaan van Vliet, Marietje van Vliet, Bernard van Vliet, Herbert Gijsman, Joop Gijsman, Marie Brokaar, Piet van Schayck, Jannie van Biezen, Rie Harte velt, Prijna Hartevelt, Janny Hartevelt, Cootje Hartevelt, Dientje Olivier, Annie Boekestein Wim Evers, Trineke van Manen, Sientje Timmermans, Eempien Wassenaar, Jo Wassenaar, Toos Vos, Gerda Los, Cor- nelis Smit, Neeltje van Katwijk, Rietje Lamao, Paul Laman, Wim Laman, Jan de Graaf, Grietje de Graaf, Rieka Uljee, Jan Heyloo, Trijntje Durieux, Hennie de l'Ecluse, Jaap Kruit, Adam de Groot, Rika de Graaf, Hennie van Vliet, Leendert Wil lem Jongeleen, Herman van der Reyden, Tini van der Reyden, Toosje Lieshout, Jan Uiterdijk, Ria Uiterdijk, Cornells J. Arbouw, Jacobus Nieboer, Jannie Nieboer, Wim Nie boer, Johan Leugerin, Lientje Oostveen, Greetje Groeneveld, Leni Groeneveld, Cor Spoelstra, Elly Dobbe, Hans Kret, Corrie Kret, Aafje van Haalem, Alida van der Holst, Ida Maria de Graaf, Antje Arentsen, Henk Kuyvenhoven, Suze van den Berg, Rietje van den Berg, Carolientje Verbiest, Wim Zilverentant, Piet Zilverentant, Stientje Groeneveld, Jettie Groeneveld, Jenny van Houten, Lena Sierag, Maartje Sierag, Mientje van Egmond, Hendriks, Hermina van Egmond, Hanny van dei Hoek, Corrie Zwanenburg, Trijnie Switzer, Jantje Harland, Gerard Oudshoorn, Jan nie de Water, Frans de Water, Mientje de Water, Piet Noordam, Rita Schoonderbeek, Ria Veldhuyzen van Zanten, Moppie Rühr- wiem, Antonius Bavelaar, Sophia Pardon, Bepje Pardon, Bep Nieboer, Wim Nieboer. Alle nieuwelingen zijn welkom, dat be hoeft men heusch niet eerst te vragen en op het antwoord te wachten. Ieder mag mij Tante noemen, ik ben toch immers de Raadseltante. Van 711 jaar zijn de klei neren. van 1116 jaar zijn de grooteren. Wie zin heeft, mag er een briefje bij schrijven, maar het is geen noodzaak en het behoeven geen lange brieven te zijn, daar heeft men toch niet iedere week zin in. Wie nieuwe raadsels en anecdotes heeft, mag ze nu wel eens insturen, dan kan ik rustig alles voor en na eens nakijken. Stuurt dus maar nieuwe raadsels. Ziezoo nu eens vele aparte antwoorden, er zijn zeer veel brieven. Elsa de la Rie dat is nu eigenlijk niet wat men een raadsel noemt, zoek maar wat anders. Annie Zitman gaat het met jou zoo goed? ik wou dat ik hetzelfde van mij kon zeggen, ik lig den geheelen dag te bed, alleen 's avonds een paar uur op. Willem Dexel dat hoop ik natuurlijk dat jouw wensch vervuld wordt dat ik in 1936 weer beter word. Trien Gordijn lees maar het begin der correspondentie. Sjanie Philipse ik ben de Raadseltante en mijn naam staat onder de correspon dentie. Dorus en Kees de Geus dat is toch al een heele vooruitgang hoor Kees dat je weer zelf schreef en dat je met moeder pit kon gaan naar den dokter. Elsje en Willy van Leeuwen heusch hoor ik plaats de raadsels wel als ze ge schikt ziin. Och ja het is heel naar altijd op bed ik hoop maar op betere tijden. Geertruy en Emma de Groot gaan jullie weer met zóóveel plezier naar school? Antje Kloeke hebben je zusjes de kink hoest? dan hoop ik heel erg voor je dat jij het niet ook krijgt. Truus van Eijk nu dan is er nu weer een reuzen voorraad postpapier en enve loppen in huis. Zoo'n plezierige vacantie gehad? je vriendin zoo dikwijls gezien? Rita Schoonderbeek ja ik ben helaas al heel lang ziek. het laatste jaar meest te -bed. Ria Veldhuyzen van Zanten ja je mama heeft groot gelijk ik heb in Leiden ge woond. mijn vader was er predikant en heeft ook vele boeken, vooral kinderboeken geschreven. Gerard Oudshoorn vind je het zoo fijn dat ie nu een raadselneef van mij bent, los dan maar trouw de raadsels op. Herbert en Joop Gi.jsman nog twee nieuwelingen die het zoo fijn vinden, hun namen nu in de kinderkrant te vinden. Neen dat zusje is nog veel te klein nu. zij kan later mee gaan doen. Trieneke van Manen heb je een week vol verjaardagen gehad. Opa 86 jaar en het lieve neefje 1 jaar en dan ook nog een jarig raadselnichtje. Jammer dat het neefje ziek was op den verjaardag. Toosje en Beppie Bouter ik bewaar ook altijd alle gebruikte postzegels voor een liefdadig doel. Jan Heylox wat zijn jullie met een ge zellig groot huisgezin. Wii waren vroeger ook met veel, ik ben de jongste van 9 kin deren. Neeltje van Katwijk zoo is je broertje al bijna 7 maanden, ja dan beginnen ze al aardige geluidjes te maken. En gaan Jaapje en Henkje al naar de fröbelschool? vinden ze het er prettig?. Toos Vos 1 van je 2 raadsels kan ik gebruiken, het andere heeft er al inge staan. Jan en Ria Uiterdijk ja ik had in lang niets van jullie gehoord. Och ik heb de laatste zeven jaar op bed moeten liggen, ik heb het wel geleerd geduld te hebben. Trijntje Durieux is je moeder nog ziek, dan moet je natuurlijk wel eens helpen en dan al je huiswerk ook nog. Stuur dan alleen de raadsels zonder briefje er bij. Jantje Harland lees maar het begin dei- correspondentie dan heb je antwoord op je vragen. Marietje Laman heet die tante, die mij wel kent, ook Laman. Ja zeker houd ik veel van honden en vooral van jonge hondjes, dat is net speelgoed als ze zoo aan het stoeien zijn. Gerda Los zoo, was die brief van jou? Je behoeft alleen maar de oplossingen der raadsels te sturen, niet de heele raadsels op te schrijven. De datum die je vraagt is 10 Maart. Trijnie Switzer als je veel huiswerk

Leidsch Dagblad | 1936 | | pagina 15