Om den Gouden Onafhankelijkheidsbeker WAT ER ZONDAG GESPEELD WORDT Het voornaamste Nieuws van heden. ROTTERDAMSCH ELFTAL— BONDSELFTAL 3—4. Ongeveer 25.000 toeschouwers hebben op tat Sparta-terrein te Rotterdam den tra- ditioneelen wedstrijd om den Gouden On- ithanltelUkheidsbeker tusschen het Rot- gtdamsch elftal en het Bondselftal, beter takend ouder den naam „De Rest van Ne- inland" bijgewoond Een bijzonder be langwekkende strijd is het niet geworden, rant al moet worden toegegeven, dat het ien aardige partij voetbal was, veel nieuwe gezichtspunten heeft zij de technische pmmissie van den K.N.V.B. zeker niet op- «leverd Het Bondselftal is in ieder geval Mn openbaring geweest en de overwin- ling. die de nationale ploeg tenslotte nog tahaald heeft, kan men moeilijk verdiend Kiemen. Voor de aanvang van den strijd bram nog bericht, dat de U.V.V.-er Pino ngens een de vorige week opgeloopen blessure niet zou meedoen en dat hij ver ruigen was door Van Nellen De opstelling an de beide elftallen was dus nu na alle rijziglngen als volgt: Rotterd. elftal: Van Male (Feyenoord), kei. Agterberg (Excelsior) en van der Heiden Feyenoord), achter. Breitner (HDVS), de Korver (Sparta) en Bjbbelmann (Xerxes), midden. Viauwdeunt (Feyenoord), Drok (RFC), m Spaendonck (Neptunus), Wendt |BH) en Seton (Sparta), voor. Bondselftal: Ferwerda (BI. Wit), doel. Blom (NAC) en Pienter (BeQuici achter hu we (Feyenoord), de Boer (Bi. Wit), Iran Heel (Feyenoord), midden, iin Walsum (RFC), Vente (Neptunus), sKooyk (PSV), Westphal (BI. Wit) en in Nellen (DHC), voor. Scheidsrechter was de heer Israëls. Reeds in de eerste oogenbllkken wordt (tRottcrdamsche doel in gevaar gebracht er zijn nog geen 2 minuten gespeeld als et Bondselftal erin slaagt de leiding te «men Een goede voorzet van van Wai- nm belandt bij van Nellen, die vlak bij de gens van het strafschopgebied hard in- ihiet. (0—1). Er ontwikkelt zich nu een vrijwel gelijk opgaande strijd, waarin de «vallen van het Bondselftal beter opge- en gevaarlijker zijn. Na circa 10 mi nden schiet van Kooyk uit een goeden nss van Vente, opnieuw in het Rotter- limsche doel (02). Het Rotterdamsche Utal begint zich nu wat los te werken en nderneemt eenige aanvallen, doch succes ÜJit uit. Aan den anderen kant krijgt van tooyk een goede kans. als hij vrij voor kei staand den bal slechts voor het in- uppen heeft. Doch de Rotterdamsche i'hterhoede ontfutselt hem het leder in laatste oogenblikken. Er is ongeveer 25 linuten gespeeld, als Dubbelman het le- 1 goed naar den linkervleugel plaatst. een korte schermutseling belandt de ul bij van Spaendonck, die op grooten af tand een schuiver inzendt, welke echter zou zijn naast gegaan, indien Drok niet was toegesneld. Deze tikt den bal in het doel (12). Na ruim een half uur krijgt Drok van Wendt, die kort tevoren met van Spaendonck heeft geruild, opnieuw een goede kans Hij knalt met een praentig ,'chot den bal in de touwen '22). De Rot ierdammers blijven nu vrijwel ononder broken in den aanval en het doel van het Bondselftal verkeert voortdurend in ge vaar. Vooral Drok is voor de Nederlandsche achterhoede een dreigend gevaar. Vlak voor de rust bezorgt van Spaendonck van vrij grooten afstand met een onverwacht hard schot den Rotterdammers de leiding '3—2). Er wordt niet meer afgetrapt. De Rotterdammers blijven na rust in den aanval en vormen een voortdurend gevaar voor de nationale ploeg. Uit een zeer goe den voorzet van Vrauwdeunt kopt Wendt prachtig in, doch het kost Ferwerda niet veel moeite het gevaar te bezweren. Lang zamerhand komt er eenige verslapping in den strijd. Van Kooyk slaagt erin de par tijen op gelijken voet te brengen. Uit een hoogen voorzet van Van Nellen kopt lui onhoudbaar in (3—3) Onmiddellijk daar na gaat het Bondselftal opnieuw met suc ces tot den aanval over en uit een voor zet van Westphal kopt van Walsum Nr. 4 in het net (34) In deze stand komt geen verandering meer. Ongetwijfeld heeft over de geheele linie genomen het Rotterdamsch Elftal een be teren wedstrijd gespeeld dan het nationale team. Verreweg de beste man in de Rot terdamsche ploeg was Drok. Deze speelde een prachtige productieve partij voetbal en was de grootste steun in de voorhoede. Trouwens, de geheele aanvalslinie der Rotterdammers was aardig op dreef. Na Drok was Vrauwdeunt de beste voorhoede speler. In de mlddenllnle speelde Dub belman een zeer goede half-backpartij. Vooral voor de rust heeft hij zeer veel ver dienstelijk werk gedaan. De Korver was verreweg de zwakste man van de midden linie Hun fungeerde alleen als derde bacx en schoot in zijn taak als steun van de voorhoede volkomen tekort. Na de pauze kwam hierin wel eenige verandering, doch voldaan heeft de Spartaan geenszins. De Rotterdamsche verdediging heeft niet slecht gespeeld. Voor de rust had van Male eenige zwakke oogenblikken. doch voor het overige maakte hij wel een betrouwba ren indruk. Hetzelfde was het'geval met Ferwerda. Blom en Pienter vormden een stevig backstel Vooral de stevige Be Quickman verzette heel wat werk. In de half linie was spil de Boer verreweg de beste. Pauwe en van Heel hebben een zeer matigen wedstrijd gespeeld, terwijl in de voorhoede Vente de minste was. De belde buitenspelers, van Walsum en van Nellen, waren de spelers, die het werk moesten doen. Van Kooyk en Westphal begonnen vrij aardig, doch hebben na het eerste kwartier niet veel meer van zich doen hooren. KON. NED. VOETBALBOND. UITSLAGEN VAN GISTEREN. Udeeling I, 2e klasse A: EdoBloemen- faal 3-1. Je klasse D: DonarHolland 12; AP "C—Amersf. Boys 23. Res. 3de klasse G: ZNC 2—HVC 2 0—3; Btackwijk 2—Velox 2 3—3; Utrecht 2— «1st 2 5-4. ifdeeling II, le klasse: HFCDWS 1—3. Je klasse B: UVS—Gouda 3—2; DCL— »«k van Holland 0—1. J* klasse A: HillinenSchoten 20; evC—Lugdunum 31. e klasse C: Het Noorden—LFC 0—1. «klasse B: Tonegido—ASC 5—3. Res. 2de klasse A: BMT 2—HW 2 1—4; "P 3—Quick 2 2—1. Res. 3de klasse A: HDV 2—RVC 2 2—2; 3—Laakkwartier 2 2—2. Aldeeling III, 1ste klasse: PEC—Go «ead i—i; TubantiaWageningen 1—1. .J'deeling IV, 1ste klasse: JulianaBW Van Overal. Slechts vier wedstrijden zijn er gisteren de le klasse gespeeld, waarvan één in Westen. H.F.C had in den Haarlem- Hout bezoek van D.W.S. en deze Am- etdamsche ploeg won gemakkelijk met waardoor zij naar de zevende plaats opgeklommen. Het spel der ex-kam- «wnen schijnt geleidelijk toch wel weer tamvogels J"iw Wit «ilmoord LFC' fei0' 7 5 1 1 23—11 11 7 5 1 1 12—7 11 6 7 4 4 2 1 0 2 11—2 188 10 9 7 2 3 2 8—11 7 7 1 3 3 12—1» 5 u.WjS. Dfl.c tD.C.' Sr.c. 7 1 3 3 12—20 5 6 1 2 3 17—16 4 8 0 2 4 10—21 2 6 0 2 4 8—17 2 Go Ahead struikelde in het Oosten tegen P.E.C., dat op eigen terrein uitstekend partij gaf en den Deventenaren een gelijk spel (11) afdwong. Niettemin bleef Go Ahead aan den kop der afdeeling. al werd haar voorsprong dan iets kleiner. Tuban tia veroverde een puntje op Wageningen en het ziet er naar uit dat de club uit Hengelo zich wel redden zal. Reeds heeft zij vier punten meer dan de hekkesluiter S C. H. Ga Ahead Heracles A. G O. V. V. Enschede P. E. C Wageningen Ensch. Boys Tubantia Z. A C. S. C. H. 0 19—4 13 1 17—6 12 3 12—12 8 15—8 10—6 8—11 12—16 8—11 6—15 3—21 De leidende ploeg in het Zuiden: B.V.V. scoorde tegen Juliana geen enkel doel punt. Toch speelde zij 11 gelijk doordat de Julianakeeper den bal eenmaal in eigen doel stompte! Per saldo bleef de situatie in het Zuiden dus vrijwel ongewijzigd. B. V. V. Longa Eindhoven P. S. V. N. A. C. M. V. V. Bleyerheide Juliana Roermond N. O. A. D. 0 14—9 11 0 12—6 9 2 18—14 8 1 10—7 1 11—9 2 14—11 2 9—11 2 8—11 4 5—17 5 11—17 Voor U.V.S. gaat het er in de 2e klasse gunstig uitzien! Natuurlijk zijn de blauw- witten er nog lang niet, maar in ieder geval is mede door de 32 overwin ning op Gouda de voorsprong op num mer laatst tot 5 punten vergroot. Voor de eerste maal toonde de voorhoede bo vendien een flinke schotvaardigheld. Overmaas 6 3 3 0 1510 9 Hoek v Holland 6 4 0 2 19—10 8 C. V. V. 6 3 2 1 14—8 8 O. D. S. 6 3 2 1 14—14 8 B. E. C. 5 2 2 1 5—1 6 Alphen 6 3 0 3 13—16 6 U. V. 3. 6 3 0 3 7—10 6 D. C. L. 6 1 2 3 8—9 4 Neptunus 6 1 0 5 1323 2 Gouda 5 0 1 4 59 1 Van de 3de klassers had Hillinen het meeste succes. Een 20 zege op Schoten is een mooi resultaat, vooral omdat het verdiend is. Hillinen bevat thans de vijfde plaats, juist achter Lugdunum. dat vrij onfortuinlijk was tegen S.V.C. en met 31 ten onder ging. Opnieuw moesten gisteren eenige groen-witten wegens bles sures uitvallen! De Kennemers 7 7 0 0 37-12 14 Zandvoort 6 4 11 13-9 9 S.V.C. 6 3 12 11-10 7 Lugdunum 6 3 1 2 15-22 7 Hillinen 7 3 13 16-17 7 Schoten 6 2 13 11-12 5 Celeritas 5 2 0 3 12-14 4 B.M.T. 5 113 10-17 3 Scheveningen 6 114 14-15 3 Hillegom 6 0 1 5 10-20 1 L.F.C. boekte gisteren haar eerste over winning! Het hek is nu van den dam. Reeds wezen wij op een stijgende lijn in de prestaties onzer stadgenooten en men mag aannemen, dat 't nu crescendo zal gaan. Het Noorden werd gisteren door L.F.C. met 10 geslagen, waardoor de kanaries de laatste plaats verlaten hebben. De Hollandiaan 6 5 0 1 18-8 10 Ona 7 4 1 2 14-11 9 St. Volharden 5 4 0 1 10-7 8 D.D.C. 6 3 1 2 11-8 7 Coal 6 2 2 2 11-12 6 O.V.V. 6 1 3 2 12-13 5 G.S.V. 5 1 1 3 11-14 3 L.F.C. 5 1 1 3 5-11 3 Het Noorden 6 1 1 4 '9-16 3 E.D.S. 4 1 0 3 10-11 2 In de 4de klasse B heeft A.S.C. het tegen Tonegido niet kunnen bolwerken. Jammer. De tegenpartij speelde echter beter en voorloopig zijn dus de Leidsche kampioenskansen minder mooi Gelukkig is het seizoen nog lang en kan de situatie nog belangrijk gewijzigd worden. Tonegido 7 6 0 0 30-11 14 A.S.C. 6 5 0 .1 19-13 10 Ooievaars 5 2 2 1 22-18 n D.S.O. 5 2 12 12-13 5 Moordrecht 5 2 0 3 14-13 4 De Jagers 4 112 13-15 3 Archipel 5 10 4 12—15 2 Oranje Blauw 5 1 0 4 9-25 2 Rijswijk 6 10 5 11-19 2 DE DERDE OVERWINNING VAN U. V. S. GOUDA MET 3—2 GESLAGEN. Gisteren speelde U.V.S. dan op het N B. L.O.-terrein tegen Gouda den wedstrijd die eenige weken geleden met 2—2 wegens slecht weer werd gestaakt. Had U.V.S. toen een 0—2 achterstand op schitterend wijze ingehaald, thans heeft de thuisclub het klaar gespeeld drie maal achtereen de leiding te nemen en tenslotte met 32 te winnen. Ondanks den sterken wind, die schuin van doel tot doel stond, is er aan beide zijden voor een groot deel van den wedstrijd, goed spel vertoond. Het samen spel der gasten was dikwijls buitengewoon goed, terwijl de linksbinnen der Gouwe naars zich een voetballer van buitenge wone klasse toonde. Direct onderneemt U.V.S. een overrom- pelenden aanval waarbij de Goudsche ver dediging en vooral de keeper danig in het nauw worden gebracht. Merkwaardig ge noeg blijft een doelpunt echter uit. Snel gaat dan het spel van doel tot doel, doch de verdediging aan beide zijden (bij U.V.S. weer Burgij en Graafmans en in het begin van den wedstrijd ook Bosboom) weet er voorloopig raad mee. Er ontstaan herhaal delijk gevaarlijke situaties voor een der doelen doch telken weer wordt 'n doelpunt voorkomen. Ondanks sterken tegenwind zijn de blauwwitten niet zwakker en gaat de strijd volkomen gelijk op. Keeper Bos boom wordt enkele malen aan den tand gevoeld en hij weet enkele goede schoten op verdienstelijke wijze te stoppen. Bij een uiterst snellen aanval van U.V.S. zet Gertenaar keurig voor en van Hoven scoort onhoudbaar. 1—0. Fel gaat de strijd van doel tot doel. Bij een mooien Gouda- aanval ketst de bal hard tegen de boven lat, de prachtig spelende linksbinnen vangt het leer met het hoofd op en het is 1—1. Na de rust is het spel aanvankelijk wat afgezakt. U.V.S. herstelt zich het eerst en van Goor weet er in de voorhoede enthou siasme in te brengen. De aanvallen wor den weer fanatieker en bij één er van breekt van Goor schitterend door waarna een afgemeten voorzet door van Hoven in een doelpunt wordt omgezet 21. Gouda komt dan meer opzetten en weet tenslotte als keeper Borsboom een goed gevangen bal weer laat vallen, er 22 van te maken. Dan komt de groote inzinking van den wedstrijd, 't Is of beide elftallen de kluts kwijt zijn. De U.V.S.-halfünie is en blijft bij de backs. De voorhoede heeft geen hulp meer hoewel de verdediging den steun van de halfllnie niet noodlg heeft Voor al met een stand 2—2 mag een elftal zich toch niet op verdedigen gaan toeleggen. Niettemin houdt dat geruimen tijd aan en DOOR DE CLUBS UIT LEIDEN EN OMGEVING. Voor a s. Zondag zijn o m, de volgende competitie-wedstrijden vastgesteld 2e klasse: B.E.C.—U.V.S en Overmaas Alphen. 3e klasse: Hillegom—Scheveningen, B.M. T.Hillinen, LugdunumCeleritas, D.D.C. L.F.C. en Donar—Bodegraven. 4e klasse: AlphiaLeidsche Boys, Wad- dinxveenTona, D.V.S.V.C.S.T., Rooden- burgBosk. Boys. L.D.W.S.Duno, De OooievaarsA.S.C. Reserve-klassen: Alphen IIB.M.T. II. U.V.S. II—V.U.C III. A.S.C. IIR V C. II, Laakkwartier IIAlphia II. L.F.C. II H.V.V. III en Bodegraven II—Utrecht II. tenslotte blijkt het heel moeilijk voor de blauwwitten om weer wat los te komen. Ten laatste gelukt dat echter. U.V.S. vindt nu haar goede spel weer. de halflinie komt weer mee en gevaarlijke aanvallen worden opgebouwd. Een doelpunt van van Hoven wordt geannuleerd, doch vlak daarop legt van Goor den bal prachtig op den schoen van Van Hoven, die 32 scoort. Met dezen stand komt het einde, waarbij zij opgemerkt dat de gasten eigenlijk wel een gelijk spel verdiend hadden. Scheidsrechter Lens leidde correct. ALPHEN IN DE 4e BEKERRONDE DE HOLLANDIAAN I MET 2—1 GESLAGEN. Door deze overwinning heeft Alphen zich voor de vierde ronde om den Nederl. Voetbalbeker weten te plaatsen. Gemak kelijk is deze overwinning intusschen niet verkregen: eerstens was daar de zeer harde van doel tot doel staande wind, die goed spel vrijwel onmogelijk maakte, ter wijl verder de ex-tweede klassers. die mo menteel in de derde klas de bovenste plaats innemen, zeer behoorlijk partij gaven. De wedstrijd had als kijkspel wei nig om het lijf, daar het vrijwel telkens de voor de wind spelende ploeg was die aanvallend optrad, waardoor steeds vrij wel alle spelers zich op een speelhelft be vonden. Direct na den aftrap is het Alphen. dat tegen den wind in op Odijks veste afgaat. Gevaarlijk werk krijgt hij evenwel nog niet. al suisen enkele harde kogels van Mulder rakelings over de lat. Dan komt de thuisclub even in den aanval, hier wordt de bal echter zoo onzuiver gespeeld, dat de verdediging van Alphen steeds kan ingrijpen. Wanneer bij een goede Alphen- aanval de bal via enkele Alphenspelers met een fraaie pass van Mulder bij v. d. Leek belandt weet deze met een goed ge richt schot keeper Odijk het nakijken te geven 01. De Hollandiaan komt dan fel opzetten en eenmaal denken we Tuinen- burg reeds gepasseerd door een hard schot, van Roest, de bal ketst evenwel keihard van de lat weer het veld in. Tuinenburg krijgt in deze periode overigens gelegen heid genoeg zijn keeperstalenten te too- nen. Hij weet geruimen tijd zijn doel schoon te houden, totdat ongeveer een kwartier voor de rust bij een klein mis verstand in de Alphendefensie de Vlaar- dingsche rechtsbuiten met een tam schot de partijen op gelijken voet brengt, 11. Alphen moet zich dan vrijwel geheel op verdedigen toeleggen en dank zij deze tactiek bleef tot d rust de stand onver anderd. Na de hervatting is het eerst de thuis club die een aanval onderneemt doch daarna volgt er een ware belegering van het Vlaardingsche doel. Steeds weer wordt het leder met harde trappen voor den doelman geplaatst. Ook de Alphenvoor- hoede ziet echter geen kans een behoor lijk schot te lossen, mede doordat het uiterst moeilijk is de bal thans onder con trole te krijgen. Toch krijgt Odijk nog menig hard schot op zijn doel Deze scho ten komen meestal van den thans rechts half spelenden J. Windhorst, die met Broer van plaats verwisseld heeft. Ook Hesseling wil het in de voorhoede pro- beeren. Vanaf de linksbinnenplaats lost hij enkele harde schoten, die op één na alle ver naast het doel suiseen. Tenslotte is het Mulder die bij een schermutseling voor het Vlaardingsche doel den bal krijgt toegespeeld en scoort 12. Alphen blijft steeds in den aanval. Gedoelpunt wordt er evenwel niet meer zoodat het einde komt met een 21 overwinning voor Alphen. o TER LEEDE I—S. L. F. I 4—2. In dezen wedstrijd werd gestreden om de laatste plaats op de ranglijst te ont- loopen en het is de thuisclub mogen ge lukken de puntjes in de wacht te sleepen. Direct werd door beide clubs een flink tempo ingezet en waren de gasten door beter samenspel iets sterker, maar alle aanvallen werden door de verdediging af geslagen. Na een kwartier spelen maakte de midvoor van Terleede bij een worste ling voor het doel de eesrte goal. Hierdoor aangemoedigd werd Terleede steeds ster ker, maar kreeg geen kans om te doel punten. Even voor de rust. zagen de gas ten kans gelijk te maken. 1—1. Na de pauze zat Terleede geweldig op den bal en spoedig was de stand 41, doch vlak voor het einde maakte S.L.F. haar 2de doelpunt. 4—2. Het Nederlandsch Bondselftal won met 43 den Gouden Onafhankelijkheidsbeker. De K.N.V.B.-competitie: overwinningen van Ü.V.S., L.F.C. en Hillinen; A.S.C. door Tonegido geslagen. Bodegraven in de 3e en Alphen in de 4e bekerronde. Euwe won de 20ste schaakpartij tegeh Aljechin. Jaarvergadering van den Kon. Ned. Schaatsenrijdersbond. UIT DE WESTELIJKE le KLASSE H.F.CD.W.S. 1—3. Voor rust was het een door H.F.C. zeer slecht gespeelde wedstrijd. D.W.S. daaren tegen vertoonde al dadelijk een pittig, open gehouden spel. Het H.F.C.-doel kreeg dan ook een ware belegering te doorstaan. De Amsterdammers nemen na vijf mi nuten de leiding als v. d. Togt leelijk over den bal heen valt. Ditmeyer was de fabri kant van liet doelpunt. De strijd is tien minuten aan den gang. als Dorsman over den bal heen trapt en weer is het Ditmeyer, die scoort 2—0. De Amsterdammers weten voor de rust hun meerderheid met nog slechts één doelpunt uit te drukken. Na de rust heeft H.F.C. de opstelling der voorhoede geheel gewijzigd. Er wordt nu iets beter gespeeld, hoewel de aanvallen van D.W.S. veel gevaarlijker zijn. Bij een der H.F.C -aanvallen wordt Webster voor doel vastgehouden en scheidsrechter Van Moorsel kent een strafschop toe. Koper maakt geen fout en de stand is 31. Het einde komt met een in alle opzichten door de Amsterdammers verdiende over winning. S.V.S.—LUGDUNUM 3—1. Het zat groen-wit niet mee. Lugd. speelde wederom met een tweetal reserves. Groen-wit is trouwens dit seizoen nog niet volledig geweest en moest in den loop van den strijd achtereenvolgens Mom en midihalf v. Weerlee door opgeloopen blessures, hoewel gelukkig niet van era. stigen aard. laten vervangen. Lugd., dat voor de rust den stormwind in den rug had, ondervond daar veel hin der van. Vaak gebeurde het dat schoten op doel gelost, vele meters over of naast gingen Zoo wekte het aanvankelijk be vreemding dat S.V.C. vaak meer in den aanval was dan groen-wit en toen kort voor de rust de thuisclub door middel van haar goeden midvoor Geilvoet de leiding nam was men het er over eens dat groen wit het na de rust zwaar te verantwoorden zou krijgen. Geheel ander spel toonde echter de tweede helft; doorloopend had Lugd. nu het initiatief tot den aanval. Bij herhaling dreigde er gevaar voor het. S.V.C. doel, doch op kranige wijze sloeg de keeper ziöh door de moeilijkste problemen heen. De weinig S.V.C. aanvallen hadden geen succes en we telden den gelijkmaker reeds, doch het harde schot van de Roo kwam tegen het houtwerk. Een vrij ongevaarlijke S.V.C. aanval leverde ten slotte het 2e Haagsdhe doelpunt op, toen Ladan achter uitloopend op zijn doelman terug speelde. Te hard echter en onhoudbaar verdween het leer in het net.... 20. Even was groen-wit ontmoedigd en de thuisclub speelde een moment alles op den aanval en nog geen minuut later had Geilvoet kei hard no. 3 gescoord (30). Met nog 8 min. tijd speelde Lugd. een verloren spel: tooh slaagde de Lange er in om met een fraai schot de eer te redden (31). Juist voor het eindsignaal van den goed leidenden scheidsrechter Bos, beukte een keihard schot van de Roo wederom den staander, wat nogmaals 'n bewijs was, dat het Lugd. in dezen wedstrijd niet mee zat. L.R.C. I—QUICK BOYS I 0—2. L.R.C. I dat met enkele spelers uit kwam. had voor haar zwoegen zeker een puntje verdiend. Het was een pittige, faire wedstrijd. Quick Boys doelpunt na een kwartier via den paal spoedig gevolgd door een tweede doelpunt, uit een corner ineens ingekopt door den midvoor. We denken nog dat L.R.C. een tegen- punt maken zal maar enkele goede scho ten worden door Buis op uitstekende wijze gekeerd. Na de thee is het een harde strijd. De L.R.C. achterhoede houdt stand tot het einde toe en Quick Boys heeft twee doel punten en twee punten binnen. Scheids rechter Ladan leidde correct. RIJNSB. BOYS III—KOUDEKERK II 3—4. Rijnsb. Boys had voor de rust een 32 voorsprong. Toch wist Koudekerk den ach terstand in te halen en nam met 4—3 de leiding met behulp van een R.B.-speler.

Leidsch Dagblad | 1935 | | pagina 9