Winter-Artikelen Radio-Week Burgerwoonhuis OPENING J. ESWILDER „DUINOORD" LÖDSCH DAGBLAD - Tweede Blad Zaterdag 16 November 1935 UIT DE OMSTREKEN. Duinoord 13, Katwijk a. Zee KATWIJK AAN ZEE W. VAN EIJK - Tramstraat 13 UIT DE RIJNSTREEK. VI//CHEPJ BERICHTEN HV.R,0.-Kalender 1936 1. HET MEISJE METDE BLAUWE HOED 2, ALS IK KONING WAS AUTO'S TE HUUR WEEK-RECLAME Parfumerie APOLLO, ^HAARLEMMERMEER. r Burgerlijke Stand. Oeboren: Jan. z. van J. van de Koppel a van Leeuwen Hendrlkus Johan- «5 2. van J. Nlbbering en G. J. Jeurlssen óerrlt z. van J. Snijders en G. Kars Airlanus. z. van K. Vinke en A. van der gaven Are. z. van A. Steenwilk en G. goer Johannes Leonardus Maria, d. van \v Mesman en M. Scheppers Johan- 0'a Wilheimlna Cornelia, d .van B. P. Huur man en T. W. v. Steen Pleter Frlts. z. tan B. G. Duwel en A. Schumacher Pie- ternella Magrleta. d. van F. Schalk en G. Schering Femmetje. d. van J. Pols en 0, w. Filius Bert. z. van G. van Beem ai H. W. Spiering Cornells, z. van H. ponker en J. Oosterdljk Elisabeth, d. -in N. KapteUn en H. Barnhoorn Cor nelia Johanna Maria. d. van K. Schoorl en C. J. Meiman Jan Willem, z. van J. W. Schoneveld en J. M. Hulsbosch Gerrit Cornells, z. van C. van Groenigen en I. Honcoop Willem Johannes z. van A. Ooms en M. Machielen Geurtje, d. van j. Visbeen en J. van Gullk. Ondertrouwd: Jacobus J. Leijen 21 Jaar en Dlna Selbach 19 Jaar Phlllppus de Jonge 34 jaar en Pleternella A. Smit 28 laar. Getrouwd: Constans E. K. Heinersdorff 21 jaar en Annaliese Tilssen 21 Jaar Johannes J. v. d. Broeck 33 Jaar en Si- »nia B. de Man 25 Jaar Johannes C. Aalst 25 laar en Ike Gorthuls 26 Jaar Pleter C. Blemond 27 Jaar en Maria J. A Ludlase 29 jaar. Overleden: Wilheimlna Theodora. 17 tend., dochter van C. J. Jansen en M. A. Vercouteren Jantje van Dijk, 38 Jaar. eeh met G. Oskam Gerrltdlna Veenen- óiai. 67 Jaar. wed. van J. Groenendaal EgbertJe Brummel. 77 jaar, wed. vah J. W, Konijnenberg. Loop der bevolking. Gevestigd: C. Confurius. Lijsterstraat 19 a van der Poest Clement. Plesmanlaan A. H. Scheeres. Lijsterstraat 6 W. J. Schoemaker. Leeuwerikstraat 40 Wed. B, A. Schraal Modderpad 63 D. Schreu- ier. echtg.. Sloterweg 3 J. F. Spanjaard Keuwemeerdijk 235 D. van Stlgt Thans, Eoterweg 7a C. van der Tang Llsser- i» 714 S. Vrucht. Reigerstraat 34 Evan der Veer. Prins Hendriklaan 18 p Wesdorp. Sloterweg 222 J. Ph. Wes- Aup Idem H. G. Zlkklng. Nleuwemeer- ijk 316 N. W. Zljta. LJweg -490. Vertrokken: G. A. van Ham. n. Fijnaart u. p a. Strootman W. M.J-. van der Lt n Amsterdam. Valkenburgerstraat 75 - P. C. van Leeuwen, n.' Aalsmeer. Ohry- «ntenstraat 4 C. J, Luijben. Noord- Vikerhout. Kerkstraat 85a F. Kramer, Amsterdam. Ortellusstraat 185. I J. loo'haas. n. Bennebroek. stichting Voge- luane A. A. Kloos. n. Haarlem. Voor- timstraat 4 H. J. C. Böschen. n. Voor ns. Rnijnvls Felthstraat 16 F, J. Ber- ard n. Amsterdam. Kanaalstraat 92. II A. Herrchen. n. Amsterdam Wilhel- slnastraat 198 hs H. W. Lubbers, n. imsterdam. Columbuspletn 39 hs G. Iwdenburg. n. Voorhout. Tijlingerlaan 3 - M. D'haene. n. Haarlem. Duncklerstr. SS - M. J. E. Schilder, n. Haarlem. Jans- ug 18 M. B. A. W. Broks. n. Amster- iim. Da Costastraat 91a. I P. Dijkstra. Amsterdam. Sloterdllk. Zijkanaal F, toonwagen Wed. L. Hulsman, n. Am- serdam. Zaandilkstraat 9 hs A. van Bogen. n. Apeldoorn. Daendelsweg 4. - Vanwege de gemeente Haarlemmer- Her zal over een lengte van 90 M. een veg met rioleerlng worden gelegd op lorelnen van de N.V. De Laantjes te Haarlem, gelegen aan de Kastanjelaan te Zvanenburg. HILLEGOM. De Bloembollcnbeurs. De beurscommlssle heelt besloten een 'erroek te richten tot de Alg. Vereeniging Por Bloembollencultuur ten einde te ver bogen dat nlet-bonafide zakenmenschen, rijn ze lid der Alg. Vereeniging, van de keurs te Haarlem geweerd worden, zooals Jit reeds In onze gemeente bij de Bloem- Mlenbeurs geschiedt. Ook is besloten handelaren In artikelen buiten het vak vallen, niet meer tot beurs toe te laten. KATWIJK AAN ZEE. Een hulpprediker. Haar wij vernemen ls in de kerkeraads- «tgaderlng met de leden van de Gerei, «k besloten om wegens de uitbreiding de gemeente een hulpprediker aan stellen. - De heeren L. Kruijt en J. R. Bloot, gekozen waren tot kerkvoogd, hebben v deze lunctle bedankt. ^Ooor het college van notabelen zijn f- alg. st. herkozen de heeren C. Zwit- 1 en T. Meyvogel. Tot ouderling van de Gerei. Kerk zijn gekozen de heeren W. Ouwehand en L. Parlevllet Jzn.; tot diakenen de heeren mr. Ouwehand Rzn. en F. W. de Vries. De ver. „De Gelukwensch" heelt voor het orgellonds van de Gerei. Kerk ter gelegenheid van verjaringen ln het algeloopen Jaar ontvangen de som van 1.189.—. Maandag 18 November 2 uur n.m. van de Dames- en Heeren-Kapsalon le Klas vakkundige behandeling met de meest moderne machines en instru menten. Geheel aparte salons. Maakt eens kennis met onze nieuwste machine STOOMPERMANBNT, geen verbranden der haren mogelijk en in 2H uur klaar. PRIJ8 f. 2.50 GRATIS FRICTION INBEGREPEN Aanbevelend, 3969 iHiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiimii Vanaf heden weder verkrijgbaar mijn bekende zooals: Rolpens (fijn gekruid) Hoofdkaas, Rauwe Rookworst en Rauwe Ham enz. 3979 beleefd aanbevelend, NOORDWIJK BINNEN. Vergadering Noordwijksche Winkeliersvereeniging. In hotel Royal alhier, had een vergade ring plaats van de Noordwijksche Win keliersvereeniging. De voorzitter, de heer J. Tlssing heette allen hartelijk welkom en verzocht den secretaris de notulen der vorige vergadering voor te iezen. Deze werden ongewijzigd goedgekeurd. De bestuursverkiezing had als resultaat dat werd herkozen de heer H. ter Schuur, gekozen in plaats van den heer Lindhout iwelke niet herkiesbaar was), de heer G. Medemblik. Belde heeren namen hun be noeming aan. In bespreking kwam het agendapunt „St. Nicolaas-reclame". Be sloten werd dit evenals het vorig jaar aan de winkelweekcommissie over te laten. Alsdan ls aan de orde bespreking jaar feest. Besloten werd een feestavond te or- ganiseeren, die zal worden gehouden op een nader te bepalen dag ln Januari 1936. De heer G. Medemblik vroeg of er op verlaging der Electriciteitstarieven kans bestaat. De voorzitter zeide, dat hiervoor door het bestuur zeer veel moeite is ge daan, doch dat het bestuur hierin niet geslaagd ls. Doch binnenkort zullen de leden ln de gelegenheid worden gesteld de bestaande tarieven te leeren kennen en vragen hierover te stellen. Deze zullen dan door een bevoegd per soon worden behandeld. Gaarne zag men dat actie zou worden gevoerd om het koopen ln Noordwijk te bevorderen. Hoewel een bijzonder moeilijk probleem, heeft dit de volle aandacht van het bestuur. Gevraagd werd, waarom men niet had medegedaan aan de Micaweek. De voorzitter antwoorde, dat de winke liersvereeniging niet was aangesloten bij de drie landelijke middenstandsorganisa ties, terwijl ook ln verband met de groote kosten hiervan was afgezien. Besloten werd tot het aanleggen van een z.g. zwarte lijst van slechte betalers. Personen die voor plaatsing op deze lijst in aanmerking komen, kunnen door de leden aan het bestuur worden opgegeven, hetwelk de namen alsdan aan de leden zal bekend maken. Hierop volgde sluiting. Bij de gehouden stemming van 6 ge machtigden ln het kiescollege der Ned. Herv. Gem. alhier werden herkozen de heeren B. Ike, J. J. v. d. Loo en D. Was senaar Jzn. Gekozen werd in de vacature- C. v. d. Berg de heer J. M. WesteThout. Herstemming zal alsnog plaats moeten hebben tusschen de heeren J. Banck en W. Groenendijk en J. H. Lindhout en Nlc. van Veen. OEGSTGEEST. Drukbezochte Ouderavond School Terweeweg. In het gymnastieklokaal van de O. L. School aan den Terweeweg is een druk bezochte Ouderavond gehouden. De voorzitter van de oudercommissie dr. H. G Jelgersma opende, waarna de notu len der vorige vergadering werden voor gelezen door de secretaresse, mevr. Hu- genholtz, welke onveranderd werden goed gekeurd. De heer J. W. van Leeuwen, hoofd der school biacht een keurig verzorgd jaar verslag uit waarbij spr. herinnerde aan de nog steeds op vervulling wachtende wen- schen w.o. het vak gymnastiekonderwijs. Het leerlingenaantal bedraagt thans 320. Tevens werd gepleit voor het behoud van de kweekelingen met acte. Na dit verslag dat met applaus werd be loond, sprak de heer van Leeuwen een woord van afscheid tot den heer W. Hoo- gerdijk die wegens aftreding de ouder commissie gaat verlaten. Hij dankte hem daarbij hartelijk voor alle moeiten en verleende medewerking als lid van deze commissie aan de school bewezen, vanaf den tijd dat het leerlingenaantal zeer ge ring was en de oudercommissie te klein om zelfstandig op te treden. In deze bestuursvacature werd bij stem ming voorzien. Met groote meerderheid van stemmen bleek gekozen de heer H. J. de Nie, die deze benoeming aannam. Namens de kascommlssle bracht mevr, James het financieel verslag uit waarbij zij mededeelde dat de bescheiden ln vol komen orde waren bevonden. Na de pauze hield dr. M. D. Horst, dir. van de Gem. Gezondh. Dienst te Lelden een causerie over „Baden en Zwemmen". Spr. gaf eerst een uiteenzetting van het doel en de werking der huid van hez menschelljk lichaam, hetgeen hij met duidelijke schetsen op het bord nader aantoonde. Daartoe stond hij stil bij1. bescher ming: 2. waterculculatie; 3. warmte; 4. gevoel: 5. verschillende aandoeningen (w.o. bij schrik, pijn e.a.) Uit een en ander bleek dat zonder huid het leven niet meer mogelijk is. Daarbij wees spr. op de noodzakelijk heid van een grondige en veelvuldige rei niging van de huid. In verband hiermede behandelde spr. de uitwerking van een stortbad zooals dit gebruikelijk is bij schoolbaden. Hierna besprak dr. Horst de uitwerking van het zwemmen. In het biizonder bracht hij naar voren de gunstige inwerking van het zonlicht op de huid. Daarom prefe reert spr. dan ook open zwembaden vèr boven gesloten zwembaden. Gelukkig is hiervoor de laatste jaren een prachtitge oplossing gevonden door het wegnemen, in den zomer, van de af sluitingen der Inrichtingen. In dit verband juichte spr. de plannen tot oprichting van een Leidsch Sport- fondsenbad van harte toe. Ten slotte gaf spr. nuttige wenken die bij het zwemmen kunnen worden aange wend. De voorzitter dankte dr. Horst hartelijk voor zijn Interessante causerie. Na benoeming van een nieuwe kas commlssle sloot de voorzitter de verga dering en werden de aanwezigen in de gelegenheid gesteld tot bezichtiging van het schoolwerk, waarvan een dankbaar gebruik werd gemaakt. Bij de herstemming voor één ge machtigde ln het kiescollege der Ned. Herv. Gemeente is ln de vacature M. Verhaar gekozen de heer M. Meyer Sr. De Gemeenteraad komt Dinsdag avond te 7 uur bijeen ter voortzeri'ng van de behandeling der gemeentebegroo- ting. VALKENBURG. Oppassen is de boodschap! Ook onze gemeente mag zich gaan „ver heugen" in bezoeken van leden van het gilde der „Langvlngers". Werden een paar dagen geleden een viertal konijnen ge stolen. nu is bij den heer J. V. een 12-tal kippen ontvreemd Voor bezitters dus: „Weest op uw hoede!" Tot notabel der Herv. Kerk ls met alg. st. herkozen de heer H. v. d. Nagel Hz. VOORSCHOTEN. Propaganda-avond Chr. Besturenbond. In het gebouw voor Chr. Belangen aan de Wijngaardenlaan hield de Chr. Bestu renbond een matig bezochte propaganda- vergaderlng. De heer J. de Groot, voorzitter, opende waarna ds. J. C. Houtzagers, Geref. Predi kant, een voorwoord sprak. Eerste spreker was de heer Elzinga met het onderwerp „In bewogen tijd", waarin werd besproken wat de Chr. vakbeweging moet zijn en wat haar tot richtsnoer is. Spr. wees op de bemoeiingen en verzorging der werklooze leden, het plaatsen van jonge werkloozen ln werkverschaffings kampen en het Inrichten van ontspan- ningslokalen voor de ouderen. Binnenkort zal ook ln deze gemeente een dergelijk lokaal worden geopend. Als tweede spreker trad op de heer A. v. d. Veer over: „Een vaste koers". De moderne vakbeweging spreekt van klasse- strijd, maar de Chr. vakbeweging streeft naar evenwicht. De Chr. vakbeweging is als een schip op zee ln een storm, maar evenals ln het bilbelsche verhaal, met Jezus aan boord Spr. wekte op leden te ver werven en de vakbeweging sterk te maken. Het slotwoord werd gesproken door den heer J. van Santbrink. Tijdens een wandeling op de Wijn gaardenlaan had mej. v. d. H. het onge luk te vallen, waardoor zij een dijbeen breuk bekwam Nadat zij ten huize van dr. A. In 't Veld was verbonden is zij naar het Diakonessenhuls te Lelden overge bracht. WASSENAAR. De politie heeft een zestal jongens opgespoord genaamd N., B. en B., wonen de alhier en B., N. en B., wonende te Den Haag, allen 15 jaar oud, die ernstige beschadigingen hebben aangericht in een ln aanbouw zijnde villa aan de Laan v. Koot alhier. De ouders van de jongens, die van de vernieling in kennis zijn ge steld, hebben besloten om gezamenlijk de schade te vergoeden. SASSENHEIM. Verkooping. In het Hotel „Het Bruine Paard" alhier had ten overstaan van de notarissen W. Wachter te Sassenheim en D. Lodder te Hillegom de openbare verkooping plaats van een complex winkel- en woonhuizen. De perceelen 1 tot en met 11 zijnde 2 winkelhuizen Hoofdstraat 262 A en 262 B en 9 woonhuizen, zijnde KerklaWi Nos. 1, 3, 5, 7, 9, 11 en 13, stonden in bod voor totaal f. 42.300. Deze perceelen werden niet gemijnd. Kooper Nationale Hypo theek Bank te Amsterdam. De perceelen 12, 13, 14, 15, zijnde 4 woonhuizen, Molenstraat No. 17. 19, 21 en 23, welke in bod stonden op f. 13.100 wer den gemijnd op f. 1 door Nationale Hypo theek Bank te Amsterdam Perceel 16, zijnde woonhuis Molenstraat no. 25, kooper S. Verdegaal voor f. 3300. Perceel 17, zijnde woonhuis. Molenstraat no. 27, kooper Nationale Hypotheek Bank voor f. 3350. Perceel 18, zijnde woonhuis Molenstraat no. 29, in bod op f. 3350, gemijnd op f. 18 door den heer Bontebal te Reeuwijk. Perceel 19, zijnde woonhuis. Molenstraat no. 31, koopers Gebrs. van Bentum te Amsterdam voor f. 3300. Perceel 20, zijnde woonhuis Molenstraat no. 45, in bod op f. 3350, gemijnd on f. 10 door den heer A. Vogelaar q.q. alhier. ALPHEN. Bazar „Crescendo". Door de muziekver. „Crescendo" is in de bovenzaal van hotel „Centraal" een driedaagschen bazar georganiseerd. Deze is geopend door den eere-voorzitter, den heer Jac. v. Vliet. Voor de openstelling I werd door het muziekkorps een muzika- len rondgang door de gemeente ge maakt. De Inrichting en vele stands ge tuigen van een goede voorbereiding en geven een goed verzorgden indruk. Be nevens de vele stands met allerlei arti kelen. treft men de gebruikelijke a.ttrac- ties als Amerikaansche hoepla, schiettent enz., enz., aan. Tot notabelen der kerkvoogdij der Ned. Herv. Kerk Jullanastraat zijn her kozen de heeren L. de Graaf en H. Nij- hoff. ALKEMADE. Gemeenteraad. De Raad vergaderde. Met algemeene st. werd de begrooting aangenomen, sluiten de in ontvangst en uitgaaf met een be drag van f. 285.766.26. Wij komen hierop nader terug. De overneming van den Dorpsweg te De Kaag. Het gemeentebestuur heeft onderhan delingen gevoerd met de Kagerpolder over de overneming van den Dorpsweg te De Kaag. Door het drukke verkeer dat in de zomermaanden over dezen weg gaat en daar het polderbestuur, bij wie de weg in onderhoud ls, niet over de noo- dlge middelen beschikt, is deze weg ln een zeer slechten toestand komen te verkee- ren. Reconstructie kan niet langer op zich laten wachten. De gemeente nu, ls bereid genoemden weg over te nemen. Zoodanige overdracht kan echter slechts plaats vin den door tusschenkomst van Prov. Sta ten onder Koninklijke goedkeuring. Dez» kunnen dan den weg ln beheer en onder houd bij de provincie geven en het on derhoud ten laste van de gemeente bren gen, met vaststelling van een jaarlijksche afkoopbaar te stellen ultkeering, door het waterschap aan de provincie en door dezo aan de gemeente. Op verzoek van het gemeentebestuur van Alkemade hebben Ged. Staten een verzoek bij de Prov. Staten van Zuid-Hol land Ingediend om tot deze overdracht te komen. Dit verzoek wordt gesteund door een adres van de Ver. voor Vreemdelin genverkeer te De Kaag. Het ligt in de bedoeling, het onderhoud van den weg met ingang van 1 Januari 1936 over te nemen Het polderbestuur heeft hiertegen geen bezwaar, en is bereid jaarlijks f. 100 ln het onderhoud bij te dragen. Deze jaarlijksche bijdrage ls In eens afkoopbaar met f. 2200. OUDE WETERING. Door de manslidmaten der Geref. Kerk zijn tot ouderlingen gekozen de heeren J. W. Lagerweij en N. J. Knibbe, en voor diaken de heer P. v. d. Velden. DE HAKINGVISSCHERIJ. (Van onzen VlsscheriJ-medewerker). Maandag waren er nog een flink aantal schepen met versche haring aan de markt; de prijzen waren dien dag niet hoog, doch de markt was oploopend. De volgende dagen kwam er al zeer weinig haring aan. wat tot gevolg had, dat de prijzen sterk opliepen; Donderdag zelfs tot over de f5 per kist. De enkele sche pen. die het geluk gehad hadden flink te vangen, maakten zeer mooie besom mingen. De visscherij schijnt ln het begin van de week niet al te ruim geweest te zijn. Dit was voor de meesten wel een tegen valler, daar het juist volle maan was en dan meestentijds bij mooi weer onder de Engelsche wal gevangen wordt. Hoe het zij de eerste dagen van de week bleven de groote schoten uit, doch later ln de week schijnt de haring toch gekomen te zijn; want Vrijdag was er te IJmulden weer een zeer ruime aanvoer van versche haring De hooge prijzen konden zich wat te verwachten was niet handhaven en de prtizen liepen dien dag van f. 2 tot f. 3 per kist. Een groot gedeelte van de vloot vischt thans uitsluitend op versche haring, daar hun contingent zoute, dat zij aan moch ten voeren verbruikt ls. Wij hebben deze v/eek vernomen, dat er geen kans meer bestaat, dat het contingent uitgebreid wordt; de Minister heeft ln dezen een duidelijke uitspraak doen hooren. In het bijzonder voor Scheveningen zal dit wel een teleurstelling zijn, doch de billijkheid tegenover die reederijen, die een gedeelte van hun vloot hadden opgelegd, gebood, dat er thans geen wijziging meer in de toegestane kwantiteiten werd gebracht. Iets anders is natuurlijk of de regeling het volgend jaar ongewijzigd moet worden toegepast: wij gelooven hierop ontken nend te moeten antwoorden. Om in de toekomst onze positie op de wereldmarkt te behouden, zal het noodig zijn een zoo goedkoop mogelijk product te maken; dit kan alleen bereikt worden, door op volle capaciteit te varen. Voorop zal dan echter moeten staan een verruiming van den afzet. We kunnen dit jaar van Engeland wat leeren, dat tot nu toe enkele honderd duizenden tonnen meer gezouten heeft. Het verkocht 150.000 naar Rusland en 100 000 meer dan het vorig jaar naar Duitsohland: dit kon echter alleen be reikt worden, door de volledige mede werking van de Engelsche Regeering. De markt voor gezouten haring is zeer vast; voor mooie Steurharing wordt onge veer f. 8 betaald, terwijl de Volleharing f. 9 doet voor zoover het Engelsche wal kwaliteit betreft. Te Vlaardingen werd ook reeds Kanaalharing aangevoerd; de prijzen, die hiervoor betaald werden waren wat lager. Er wordt nog steeds tamelijk veel ge ëxporteerd; zooals het er thans uitziet, zullen de voorraden op het einde van het seizoen niet groot zijn. DE TREIL VISSCHERIJ. De motortreilloggers maakten geen bij zonder hooge besommingen hoewel er enkele gunstige uitzonderingen waren. De tongprijzen blijven op hetzelfde niveau; de rondvischsoorten blijven goed aan den prijs. De Noordbooten maakten ln het alge meen mooie rei2en. Alle Ambtenaren en Beambten van Rijk-, Gemeente- en andere instellingen van 16 tot en met 23 Nov. Alle merken Rftdio van f. 50.tot f. 265.— toe, tonder vooruitbetaling. Tweemaal K jaar garantie. Eigen dienst. Eigen technici. Fa. PELTENBURG van 1793 AFD. RADIO BREESTRAAT 109 475a b Herschenen. Prijs f. 1.-. Hi'iuijgbaar bij Boekhandel R- H. GROENEVELD, v.h. PATRIA, BESTRAAT i56 - TEL. 121. 3981 te koop. Rijn en Schiekade 69 Vraagprijs t. 4750.-. 93a mijn blonde meisje met je blauwe hoedje. waarom kwam jij zoo onverwacht voorbij die blauwe dop stond schuin naar een kant op je toetje, en liet je oogen amper vrij. MAAR door dien blik, dien 'k opving onder 't randje, is er iets geks gebeurd in mijn gemoed ik kan geen uur meer leven zonder t meisje met den blauwen met LOU BANDT, TR00S VAN AALTEN, ROLAND VARN0 met VICTOR DE KOWA en CAMILLA HORN. HAARL.SIRAAl 52 457a hoed. Is uw stofzuiger oud en slecht Stuur ons bericht en het komt terecht Repareren, ombouwen, verhuren en verkoop van alle me: kar, tegen de laagste prijzen, met volledige schriftelijke garantie. HET GOEDKOPE STOFZUIGERHUIS 3975 Haarlemmerstraat No. 231 - Leiden. RUSTIG WONEN rijk vischwater, watersport, etc. Prachtige woningen te koop aan het Noordeinde te Oudewetering. Inl. G. Timmers Wcimansweg 69, R'dam. 3927 m. en z. chauffeur, 2, 5, 7 p. v.af f. 10.p. d„ 5 ct. p. K.M., fA.p. uur. Incl. benz., olie en verz. W. A. Vraagt inl. onversch. waarheen. Tevens Ford V. 8 f. 1.50 p. uur. Afbe- talers en Afdingers wegblijven VISSER's Luxe Autoverhuur, Haagweg 52, spreekdraad 3131 A.P.C. depót. 471a Bij vonnis van de Ar- rondissements-Rechtbank te 's-Gravenhage van 14 Novem ber 1935 is uitgesproken het faillissement van J. VAN DER MARK, Manufacturier te Oude Wetering, A. 46. 3996 Re oh ter-Commissaris Mr. A. B. BOMMEZIJN. Curator Mr. G. H. WISSENBURGH, Rapenburg 27 te Lelden. van ALLEEN: BREESTRAAT 10. Vick's Bonbons, nu van 35 voor 27 Aspcrin Bayer de Echte, nu 62 Tondeuse, alle maten, nu 85 Haarnetten, badmutsmodel nu 35 Irrigator, compl. le srt. nu 85 Scheermesjes, prima, 10 st. 10 Radox Badzout nu 67 Hazeline Snow in pot69 Dubb. tube Pepsodent nu 63 Staven prima Huishoudzeep zoolang de voorraad strekt 439a p. K.G. 29 Groote staaf Scheerzeep met mesje, nu 10 Scbeerapp. met mesje nu 15 3—3

Leidsch Dagblad | 1935 | | pagina 7