C. G. SMIT Steenstr. 49 Tel.48S Thijs IJs veroveit het Waterpaleis LEIDSCH DAGBLAD Vierde Blad Woensdag 6 November 1935 SPORT. VOETBAL. LEIDSCHE VOETBAL-BOND. Uitslapen van Zaterdag en Zondag. Zaterdagcompetitie. lste Klasse: Katwijk 1—Rljnsb. B. 1. 2—1; Noordwijk 1—Quick B 1, 0—2; Ter Leede 1—A R C. 1. 0—2. 2de Klasse A: AJt.C. 2—Quick B. 2, 1—3; O. Clubje 1—Ter Leede 2. 9—1; Sleutels 1 Woubrugge 1. 08. 2de Klasse B SU. 2—Noordwijk 2. 1—3; S C O. 2—Quick B. 3. 6—5. A S C 1— Katwijk 2. 62 3de Klasse A: Woubrugge 2S.C.O. 3, 61. 3de Klasse B: L.R.C. 3—Kagia 10—2; Weter. B. 2—Quick B 5. 3—7. 4de Klasse: Katwijk 4—AB.C. 2, 53; Noordwijk 5—Weter. B. 3, 2—2: Quick B 6 L.R.C. 4, 2—12. Zondagcompetitie. lste Klasse: L.F.C. 3Alphia 3. 22. 2de Klasse A: Lugd. 3—D.V.S 2. 44. 2de Klasse B: Lugd. 5—Kagia 60; A S C. 3Beresteyn 1. 3de Klasse A: L.D.W.S. 3—L.F.C. 5, 4—1; V.V.S. 1—D.V.S. 3. 1—3. 3de Klasse B: Lugd. 7—L.D.T.S. 2, 36; Zuiderkw. 2OosteTkw. 43. 4de Klasse A: Rouwkoop 4D.S.O. 3, 1—1. 4de Klasse B: Lugd. 9—LS.C. 6, 35; Zuiderkw. 3Rouwkoop 5, 0—0. Jun.: Alphia—Alphen 1—8. Adsp. A: U.V.S. ia)Lugd. (al 11. Adsp. B: L D.W.S.Zuiderkw 04. Adsp C: L.F.C. (c>— A.S.C. (bl. 2—1; Lugd. ielOosterkw. ib>1—2: U.V.S (c) Rouwkoop 11. Adsp. D: U.V.S. (dl—U.V.S. (ei 5—2. Wat er gespeeld is. DE SPILPLAATS IN HET NEDERLANDSCH ELFTAL. Het blijkt na de Zaterdag gesjjeelde wed strijden al te duidelijk dat ten slotte de eindstrijd toch weer zal gaan tusschen de rivalen Quick—Boys 1 en ARC. 1. Noord- yvijk 1, dat ons waarlijk een vooruitzicht gaf van extra spanning ln den strijd om de eene plaats, heeft na ARC 1 thans ook aan Quick Boys de puntjes en de eer moeten laten. De verdediging heeft in derdaad den aanval der boys niet kunnen weerstaan en een tweetal doelpunten moeten doorlaten, terwijl de anders zoo goede voorhoede der Noordwijkers geen kans heeft gezien ook maar één doelpunt te scoren. AJt.C. 1 won eveneens met 20 van Terleede 1. zoodat het er aan den kop der afdeeling weer uitziet als was het na vele jaren nooit anders geweest: ARC. 1 en Q. Boys 1 als Nos. 1 en 2. Katwijk 1 wist inmiddels Rijnsb. Boys 1 met 2—1 te kloppen. In 2 A liet Woubrugge 1 zich tegen Sleutels 1 niet onbetuigd. Met een onver wachte groote zege, 80 plaatste Wou brugge 1 zich thans vast aan den kop. Ons Clubje 1 herstelde zich danig en won met niet minder dan 91 van Terleede 2. zoo dat O. Cl. thans de tweede plaats bezet. Quick Boys 2 wist met 31 beide puntjes op AJt.C. 2 te veroveren. In 2B zorgde Noordwijk 2 met 31 de puntjes tegen S.L.F. 2 binnen te halen en waar haar concurrente Quick Boys 3 ze door een 65 nederlaag tegen S.C.O 2 verspiedde, is Noordwljk's positie wel be langrijk verbeterd, temeer daar ook Kat wijk 2 verloor en wel met 62 van A.SC. 1. dat danig versterkt blijkt te zijn. In 3 A liet Woubrugge 2. door met 61 van S.C.O. 3 te winnen, de Oegstgeeste- naren op de laatste plaats. L.R.C. 3 zorgde ln 3 B voor een klin kende 102 zege op Kagia. waarmede de Lissenaren de leiding verkregen. Quick Boys 5 klopte Weter. Boys 2 opnieuw, nu met 73. In de 4de klasse behield Katwijk 4. dat A.S.C. 2 er met 53 onderhield, de leiding. Noordwijk 5 en Weter. Boys 3 deelden 2—2 de punten, terwijl Quick Boys 6 in eigen huis met 2—12 door L.R.C. 4 werd geslagen. Voor de Zondagcompetitie werden bij LF.C. 3Alphia 3. na veel missen van beide zijden, de puntjes met 22 gedeeld. In de tweede klasse wist D.V.S. 2 door een 44 uitslag een puntje aan Lugd. 3 te ontfutselen. Weliswaar is het groen witte derde daarmede nog ongeslagen, doch het vierde heeft nu één verliespunt minder! In 2 B deed Lugdunum 5 als verwacht. Met 60 moest Kagia opnieuw de vlag strijken. In 3 A klopte L.D.W.S. 3—L.F.C. 5 met 4—1 en wist D.V.S. 3 zich V.V.S. 1 met 3—1 van het lijf te houden. In 3 B zorgde L.D.T.S. 2 voor de verras sing, waar zij het sterke Lugd. 7 met 63 klopte. Zuiderkwartier 2 bleef Ooster kwartier in die afdeeling met 43 de baas. In 4 A ontnam Rouwkoop 4 met 11 een kostbaar puntje aan D.S.O. 3. wat ook Rouwkoop 5 met 00 in 4 B tegen Zui derkwartier 3 wist klaar te spelen. L.F.C. 6 won, volgens verwachting, met 53. zij het na goeden tegenstand van Lugd. 9. Voor de Juniores bleek Alphen met 81 sterker dan Alphia, van welke wij meer hadden verwacht. Voor de A adspiranten snoepte U.V.S. (a) aan Lugd. (a) met 11 een puntje af. .In B bleek Zuiderkwartier er goeden zin in te hebben tegen L.D.W.S., van wie ten slotte met 40 werd gewonnen. In C werd weinig gescoord. L.F.C. (c) klopte A.S.C. (b) met 21. Met eenzelfden uitslag won Oosterkw (bi van Lugd. (c), terwijl U.V.S. (ciRouwkoop met 1—1 ieder een puntje boekte. Voor de D-adspiranten bleef U.V.S. (dl met een 52 zege op U.V.S. (e) onge slagen. o ONS CLUBJE—C.G.W. Morgenmiddag om 2 uur spelen boven genoemde vereenigingen een wedstrijd aan den Hoogmadesche weg te Leiderdorp. Scheidsrechter is de heer D. v. d. Klaak. Een proef met Caldenhovc. Het Maandag door ons vermelde geruoht dat Massy ici training zou gaan om Ande- riesen als spil in het Nederl. elftal te ver vangen is voor den heer Herberts, voorzit ter van de Keuze-Commissie, aanleiding geweest mede te deelen dat Massy wel aan de training zal deelnemen, doch geenszins voorbestemd is om Anderiesen te vervangen Aan „Het Volk" vertelde hij tevens dat men om de beschikking heeft over den Longa-middenhalf Van Houtum, die reeds eerder aan een aandachtige beoordeeling is onderworpen geweest. Dan zijn er de Sparta speler De Korver. een spil van het verdedigend type en voorts Kammeyer, de aanvallende mlddenhalf van Haarlem. Maar buitendien heeft men nog een an dere. zeer interessante mogelijkheid be sproken In den achterspeler Caldenhove, die als linksachter even goed werk deed als hij op de Techtsbackplaats verrichte, ziet men een middenhalf van internatio nale klasse en de Keuze-Commissie gelooft, dat hij na een speciale training als zoo danig zou kunnen voldoen. Er staat nog niets vast omtrent de uit voering van deze mogelijkheid, doch in dien men dit plan wil doorvoeren, zal men de medewerking van D W S. moeten heb ben om Caldenhove in de competitie eenige wedstrijden op deze plaats te laten spelen. DE NOORSCHE VOETBALLERS ZONDER BROEKEN. Naar men weet is op den Jongsten Zon dag de wedstrijd ZwitserlandNoorwegen gespeeld. Toen de leider van het Noorsche gezelschap Zondagmorgen een kleine in spectie hield over de meegebrachte klee- dingstukken. kwam hij tot de onaange name ontdekking, dat men vergeten had de voetbalbroeken mee te nemen On middellijk trok men er op uit om te trach ten alsnog broeken te koopen, doch het bleek, dat alle winkels gesloten waren en dat er dus geen voetbalbroeken gekocht konden worden. Men heeft toen getracht van de Grashoppers broeken te leenen, wat ook nogal eenige moeite kostte. Ten slotte is men echter er in geslaagd 11 broekjes te vinden. Een vertegenwoordi gend elftal, dat zonder broeken verschijnt, is intusschen weer eens wat nieuws. (N. R. Crt.l KORFBAL. LEIDSCHE KORFBAL-BOND. De uitslagen van Zaterdag en Zondag zijn: Adspiranten kl. I: O-kw.—Z.kw. 41. Klasse II W.kw. I—O.kw n 3—2; N.kw. II—Z.kw II 13—0. Leden kl. I: O.kw. 1—Algemeene I 11; N.kw. IAmicltla. terrein afgekeurd. Klasse H: O.kw II—Klimop II 5—1; A. A. S. V. I—O.kw. III 5—1. LUCHTVAART. TEGEN MOTORSTORINGEN BIJ VLIEGTUIGEN. Bevredigende resultaten van een „anti-vries"-apparaat. In een rapport van de Engelsche stu die-commissie voor de Luchtvaart zijn be langrijke resultaten gepubliceerd van proeven, genomen in het Royal Aircraft Laboratorium te Farnborough. betreffende het optreden van motorstoringen, veroor zaakt door ijsvorming ln den carburator of het ontstaan van luchtbellen in de benzineleiding. Het is gebleken, dat de ijsvorming kan worden voorkomen door toevoeging van een kleine hoeveelheid alcohol aan de brandstof. Men heeft nu een toestel gefa briceerd, dat de ijsvorming signaleert en tevens alcohol aan de benzine toevoegt, totdat de ijsvorming verdwenen is. In het laboratorium heeft het toestel volkomen bevredigend gewerkt Het zal als proef op verscheidene vlieg tuigen aangebracht worden. SCHAKEN. DE 15e PARTIJ EUWE-ALJECHIN TSJECHISCHE VERDEDIGING. Analyse van S. Landau. De vijftiende partij om het wereldkam pioenschap begon gisteravond te Baarn. Wit Dr. A. Aljechln, zwart Dr. M. Euwe. Tsjechische verdediging. 1. d2-d4 d7-d5 2. c2-c4 c7-c6 3. Pgl-f3 Pg8-f6 4. Pbl-c3 d5xc4 Sinds langen tijd geldt deze verdediging als een der beste ln de Damepionopenlng. Het Is daarom zoo verheugend, dat deze opening herhaalde malen ln deze match met wisselende kleuren door belde spelers wordt toegepast. 5. a2-a4 Dit is een vinding van Aljechln, welke nog steeds tot de beste behoort. 5. Lc8-f5 De meest gebruikelijke variant. 6. Pf3-h4 In plaats van den sollden zet e2-e3 pro beert Aljechln dezen keer het eens met een door dr Tartakower ln de practljk inge- voerden zet. De wereldkampioen heeft reeds vele malen deze variant toegepast. 6. Lf5-c8 Dit is een echte Euwe-zet, die volkomen op logica gebaseerd is. Wit heeft een tempo verloren door den paardzet, dus kan Zwart zich ook een temjjoverlies toestaan. Stolz speelde tegen denzelfden tegenstander e7-e6 en kwam in het nadeel. De theorie beveelt den zet van Krause aan, Ld7, met eventueel b7-b5. 7. e2-e3 Met Pgl-f3. Lc8-f5: Pf3-h4 zou men een remise door herhaling van zetten kunnen bereiken. 7. De stand na 7.- el-ei el-ei luidt: Wit: Kei; Ddl; Tal en hl; Pc3 en h4; Lel en fl; pionnen op a4, b2, d4, e3, f2, g2, h2. Zwart: Ke8; Dd8; Ta8 en h8; Pb8 en f6; Lc8 en f8; pionnen op a7, b7, c4, c6, e5, f7, g7, h7. Deze zet werd. in verband met Lc8, door Bogoljubow aanbevolen, echter nog nooit in de practljk toegepast. Zwart offert pion e5, teneinde de witte rochade te beletten en indien hij pion c4 kan handhaven heeft hij geen materieel nadeel. 8. d4xe5 Op andere zetten komt Wit in het na deel. 8. Dd8xdlt 9. Pcïxdl Lf8-b4t 10. Lcl-d2 Lb4xd2t 11. Kelxd2 Pf6-e4i 12. Kd2-el Lc8-e6 Niet b7-b5 wegens axb en b3. 13. f 2-f 4 Pb8-a6 Zwart maakt onmiddellijk gebruik van de zwakte op b4 en c5. Terwijl Wit zijn kansen op den Konings vleugel zoeken moet, wil Zwart op den Damevleugel zijn pionnenmeerderheid be nutten. 14. 15. 16. Pdl-f2 Pe4xf2 Kelxf2 0-0-0 Ph4-f3 Het indringen van den Toren op de tweede lijn moet verhinderd worden. 16. Pa6-c5 Het paard wordt nu gevaarlijk. 17. Lfl-e2 De wereldkampioen wilde op de variant Pd4, Pb3: Pxb3 iTdl dan volgt c5> cxb3; Kei blijkbaar niet ingaan en prefereert een pion te geven met de bedoeling wat vrijer spel te verkrijgen. Aanval is de beste ver dediging, was de leuze van dr. Tarrasch. 17. Pc5-d3t 18. Kf2-g3 Na Lxd3, cxd3 zou Wit slecht staan. 18. Pd3xb2 21. Thijs sloot nu van 't paleis de deuren en de ramen af, met de sleutels die hij juist had weggenomen; nu was er niets meer, dat nog uitgang gaf, en de zeemeerman kon zoo niet meer naar buiten komen! Die man zal heusch zijn euveldaden nog betreuren! Doch nu moet er nog meer gebeuren. Je ziet hier de volvoering van Thijs' plan; het is zóó goed, dat het niet beter kan. De zaag- visschen zijn zeer geslepen en hebben het direct begrepen; zonder verder iets te vragen vangen zij nu aan met zagen aan de palen, waarop rustte 's zeemeerman's paleis. Dit is volkomen naar 't ge noegen van vriend Thijs, RECLAME. 8370 UW HUIS VOOR FIJNE VLEESCHWAREN -qq Maimer Zuurkool. Knakworstjes. Rolpens. Casseler Bib. Hoofdkaas, Pekelvleesck, Pekslspek, gekookt Rookvleeseh en mijn bekende prima Baldersche Kooknorit Er is geen aanleiding voor Zwart dezen pion niet te nemen, alhoewel Wit eenige tegenkansen verkrijgt. 19. Pf3-d4 Td8xd4! Stand na 19. Td8xd4! Wit: Kg3; Tal en hl; Le2; pionnen op a4, e3e e5. f4. g2, h2. Zwart: Kc8; Td4 en h8; Pb2; Le6; pion nen op a7, b7. c4, c6, tl, gl, hl. Een fraai kwallteitsoffer van dr. Euwe. Zwart wint nog een pion, terwijl de pion nen op den Damevleugel, gesteund door den Zwarten loeper een voortdurende dreiging vormen. Tot dusver speelt Euwe de partij in grooten stijl. 20. e3xd4 Th8-d8 21 Kg3-f2 Pion d4 was niet te dekken. Op Tal-bl valt pion a4. Op Ta2 volgt c3. De Koning komt nu te hulp. 21. 22. 23. Kf2-e3 Tal-a3 Td8xd4 C6-C5 Met de dreiging Thl-bl. 23. Le6-f5 Dit is de eenige parade tegen bovenge noemde dreiging. Nu kan op Thl-bl, Pd3 volgen. 24. g2-g4 Lf5-e4 25. Thl-fl Le4-c6 Deze zet was volgens Meester Flohr niet de beste. Misschien kwam Pd3 in aanmer king. 26. a4-a5 De pion was aangevallen. 26 Pb2-d3 27. Ta3-c3 Fataal zou zijn Lxd3, cxd3. Txd3, Kxd3? wegens Lb5t en wint. 27. Td4-e4t 28. Ke3-d2 Pd3xf4 Zwart moet zijn kostbaren pion afstaan. 29. Le2xc4 Te4-d4t 30. Kd2-c2 Lc6-e4t 31. Kc2-b3 g7-g5 32. Lc4xf4 Wit heeft ln eens zich voortreffelijke tegenkansen verschaft. 32. b7-b6 33. Kb3-a3 Kc8-d7 Het is duidelijk, dat bxa5 niet gaat we gens Txc5t. 34. Lf7-b3 Kd7-c6 35. Tc3-c4 Td4xc4 36. Lb3xc4 b6-b5 Zonder toren bezitten de twee verbon den vrijpionnen .niet die enorme kracht als met een toren. 37. Lc4-f7 C5-C4 38. Ka3-b4 Pf4-d3t Beide spelers verkeerden in grooten tijd nood. 39. Kb4-c3 Pd3xe5 40. Lf7-e8r Kc6-c5 Aljechln heeft in dezen stand zijn zet afgegeven. De tijd van Euwe over 40 zetten was 2 uur 29 min l toegestaan zijn 2 uur 30 minuten! en die van Aljechin bedroeg 2 uur 20 minuten De stand bij het afbreken was: Wit: Kc3; Tfl; Le8; pionnen op a5. g4, h2. Zwart: Kc5; Pe5; Le4; pionnen op a7, b5, c4, g5. h7. Nabeschouwing. Deze partij werd door Euwe onberispe lijk gespeeld. Een weinig gebruikte variant in de Tsjechische verdediging stelde hem voor een moeilijk probleem. Onze landge noot verstond niet alleen de kunst het evenwicht te bewaren, doch hij wist zelfs door een serie fijne zetten het initiatief te nemen met het gevolg, dat de wereldkam pioen een pion moest afstaan om niet lang zaam doodgedrukt te worden. Spoedig hierna offerde Euwe de kwaliteit voor een tweeden pion. Met een overmacht van pionnen op den Damevleugel zag men Euwe reeds een goede kans om te winnen maken. In tijdnood echter liet hij de al lersterkste voortzetting achterwege, zoodat Aljechin zich weer tegenkansen wist te scheppen. Alhoewel Euwe bij het afbreken nog zijn twee verbonden vrijpionnen op den Damevleugel bezit is het zeer onwaar schijnlijk, dat hij deze kan handhaven en hierdoor stijgen de remisekansen aanmer kelijk. Het belooft in elk geval nog een interessant eindspel te worden De voortzetting dezer 15e partij is be paald op Woensdagavond 6 uur in het Badhotel te Baarn. BILJARTEN. OM HET KAMPIOENSCHAP VAN SASSENHEIM. De wedstrijd om het persoonlijk kam pioenschap van Sassenheim werd onder groote belangstelling voortgezet. De stand is als volgt: Gerard Zandbergen gesp. 4, gew. 4, pun ten 8. A Copinl 3-1-2; Jan Diederlks 3-2-4; Jan v. Reisen 2-1-2: Chris Homan 3-2-4; C. Guldemond 4-4-8, A. J. v. d. Wiel 3-2-4; G. van Diest 4-2-4; Th. van Velzen 3-0-0; P. Koning 4-3-6; Ep Postma 3-1-2; Chris Zandbergen 4-2-4; Th. Land weer 3-1-2; R. Haver 3-1-2; Jan Hooger- vorst 4-1-2; Bern. Schreuder 3-1-2; Jac. van Dorp 3-0-0. Het hoogste gem. van de gespeelde par tijen werd behaald door A. J. van der Wiel die zijn partij tegen R, Haver wist te winnen met 100 Car., h.s. 19, gem. 6.25, beurten 16. De hoogste serie staat nog steeds op naam van Copini met 35. Maandagavond as. omstr. 8 en 8 u. twee belangrijke partijen van Zandbergen-Co pini en C. GuldemondJ. van Reisen. Aanvang van den wedstrijd half zeven lp café de Oude Post Sassenheim. ATHLETIEK. DE TRAINING DER A.-V. „HOLLAND". Men verzoekt ons te melden, dat de A.-v, „Holland" plotseling niet meer trainen kan in het lokaal aan het Pieterskerkhof Daarom zal vanavond geoefend worden ln een der zalen van café „Zomerlust". PLAATSELIJKE ATHLETIEK-COM- MISSIES DOOR CORRESPONDENT. SCHAPPEN VERVANGEN. Gewone wedstrijd-program blijft gehandhaafd. Door het bestuur van het district Zuid. Holland der K.N.A.U is besloten tot oohel. fing van de plaatselijke athletiek-commis. sies en tot Instelling van correspondent schappen. In de grootere steden moest not al eens dikwijls vergaderd worden, enz en dat leidde tot betrekkelitk hooge kosten, waaraan men thans poogt te ontkomen, Practisch wordt nu de plaatseliike com- missie tot waarschijnlijk 2 corresponden ten beperkt, die het contact met de tech nische commissie van het district zul'»n onderhouden. Het wedstrlld-orocramma zal daarbij weinig of geen wüzlging onder gaan. Wedstrijden, die tot dusver steeds gehouden werden blijven gehandhaafd en zullen mits de algemeene districtsver gadering het voorstel aanneemt voor taan door de correspondenten georgani seerd worden. SCHERMEN. COMPETITIE K.N.A.S.B. De competitie-commissie van den Kon, Nederl. Amateur Schermbond heelt dl vereenigingen. die voor de landelijke com petitie inschreven, thans ingedeeld. De ie klasse (heereni wordt gevormd door Gijsberti (Leiden) Parade et Riposte; H.S.V. en Te Werve iDen Haag); Cyram (Rotterdam); Utrecht; Excelsior (Utrecht! en de Kon. Off. Scherm. (Amersfoort); terwijl de 2e klasse de volgende équipe! telt, n.l.: A.V.I.B. en Thor (Rotterdam); Te Werve; O.K.K.A.: V.W.B. en O.K.K.B. (Den Haag); Scalo (Amsterdam): Excel sior A. (Utrecht); Excelsior B. (Utredhtl; A.E.W. (Leiden). De ie klassers komen op de volgend- wapens uit: Gijsberti en Parade et Rlposti op floret, degen en sabel; Te Werve. Excel sior en K.O.S. (Amersfoort) op degen ei sabel; Cyrano op floret en sabel; Utrechl en H.S.V. alleen op degen. In de 2e klas komt A.V.I.B. op de drif wapens uit; verder Te Werve en V.W.B. oi floret en sabel; Utrecht en Thor op flore) en degen; O.K.K.A., Scalo, O.KK.B. oj floret; Excelsior A. en Excelsior B. oj degen; A.E.W. alleen op sabel. Voor de geheele competitie, die volgendf week aanvangt, gelden: floret en sabelt treffers; voor degen 3 maal 1 treffer. In April zal deze competitie geëlndlgc zijn. INGEZONKEN /TUKKEN (Bulten verantwoordelijkheid der Rei-l Cople van de al of niet geplaatste stukken wordt niet teruggegeven. BESTRIJDING DER WERKLOOSHEID. Het is mij opgevallen dat het aantal ongelukken en diefstallen van auto's zot veel grooter is dan in Ned. Oost-Indifi. u 't verkeer hier zoo veel grooter? Ik mee» van niet. Is hier de gelegenheid voor stelen van auto's gunstiger? Ja. Ik geloo dat in dit opzicht Indië ons een jaar o 1518 voor is. taxi In mijn tijd in Ir.dlc reed er geen of er was een chauffeur met cornet m d.l. chauffeur met hulp-chauffeur. Wanneer onze Regeering nu wettcih voorschreef dat dit hier voor elke aij1 verplichtend was, had men onmiddeuq dit bereikt, dat er geen auto meer ono. heerd zou staan, dus dat er ook geen l legenheid was voor diefstal. Een tweede factor ls deze, dat er mm der ongelukken zouden gebeuren, aa vier oogen meer zien dan twee. Daarbij komt dat de chauffeur a,8et zou kunnen worden door zijn hulp en slotte zou er dan voor elke rijdende au een werklooze minder zijn. Dit laatste is vooral van belang v0°e jonge geslacht, dat voor een groot aangewezen ls op het besturen auto's. Nu zullen hier ook ongetwijfeld bea"?j ren aan verbonden zijn en zullen van eigenaars van auto's de noodige Pr0'e opgaan, doch dat ls de gewoonte van Meerdere voordeelen die ongebwii|e'^ aan dit voorstel verbonden z'in;, --n blijken wanneer eenmaal dit balletje 't rollen ls. Met dank voor de plaatsing. Uw dw., J, BIJLEVELD- Voorschoten, Leidschewqg 138f.

Leidsch Dagblad | 1935 | | pagina 14