Fa. I. ZANDVOORT's Slagerijen Lamsvleesch (geen Schapenvieesch) tegen belachelijk lage prijzen LEIDSCH DAGBLAD Vierde Blad Donderdag 10 October 1935 BUITENLAND. RECHTZAKEN. LAND- EN TUINBOUW. Malsche Biefstuk 65 ct. p. p. Rosbief 45 en 50 ct. Ossenhaas 70 (ook gedeelte) DONDERDAG 17 OCTOBER A.S. DES NAMIDDAGS TE 4 UUR OPENING VAN ONS 7e FILIAAL TE ALPHEN AAN DEN RIJN, PRINS HENDRIKSTRAAT 29 HOEK ZA4L8ERGSTRAAT, TEL. 348 DE ALGEMEENE TOESTAND. Nog ln afwachting. Op het oorlogsfront heerscht over het algemeen nog rust, terwijl ook Genève nog ln afwachting Is. Zooals verwacht werd, hebben Oostenrijk en Hongarije zich ge uit tegen sancties. Alleen eerst uit vriend schap tegenover Italië, doch voorts ook vanwege de economische gevolgen. Niette min zal Engeland ongetwijfeld den Vol kenbond verder doen schrijden op den weg der sancties, waarvan de omvang echter nog nader zal moeten worden bepaald door de coördinatie-commissie, waarin ook Nederland zitting zal nemen. o BELGIE. Protest te Rome. De bladen melden, dat minister-oresl- dent Van Zeeland den gezant van België te Rome opdracht gegeven heeft, zich er van te vergewissen of op 4 October voor de Italiaansche radio de woorden gespro ken zijn die volgens de berichten van de gruwelen der Dultschers in België gewaag den als van een fabel. De gezant heeft opdracht gegeven, in het geval van bevestiging aan de Italiaan sche regeering te zeggen welk een pijn lijken indruk die woorden op de Belgische openbare meenine gemaakt hebben en welk een protest ze hebben uitgelokt. DUITSCHLAND. De Winter-hnlpcampagne geopend. Gisteren is in Dultschland de winter hulpcampagne 1935/36 geopend. Te Berlijn geschiedde dat in een drukbezochte ver gadering met een luidruchtig toegejuichte rede van Goebbels. Daarna sprak Hitier. Hij wees er op, hoe de klassenstrijd de oorzaken van sociale ongelijkheid nooit kan overwinnen. Soms zegevierden de ondernemers, bij anderfe gelegenheden de strijdklassen der arbeiders, maar de strijd bleef en zijn oorzaken werden niet weggenomen. De strijd kostte ieder jaar honderden mil- lloenen en leidde slechts door uitputting tot een soort wapenstilstand, tot een van belde partijen weer sterk genoeg meende te zijn om de andere opnieuw te kunnen aanvallen. Maar een volk kan niet leven van strijd, het leeft zelfs niet van loonen en inko mens, maar slechts van de gezamenlijke opbrengst van de producten. De economische klassenstrijd was al heel onzinnig ln Duitschland, omdat wij geen voldoende grondstoffen hebben om onze loonen en prijzen zelf te kunnen vaststel len. Wij hangen af van de economische omstandigheden ln andere landen. Er is niemand meer in Duitschland die den klassenstrijd opnieuw kan mobiliseeren en onze partij zal zorgen dat dit ook in de toekomst niet meer gebeuren kan. Wij trachten thans van het Duitsche volk een solide basis voor een eigen econo misch lichaam te scheppen in verbinding met onze noodzakelijke betrekkingen met en afhankelijkheid van het buitenland. Onze volksgemeenschap is hecht en dit moet dezen winter weer blijken. Van oudsher heeft het volk die perso nen onderscheiden die uit waarachtig idea lisme, en zonder eenig persoonlijk voor deel, voor hun volk opkomen. Ten gunste van alle millioenen voor wie het leven slechts uit schaduwzijden schijnt te be staan, doe ik een beroep op het geheele volk. Wij bevinden ons ln een zeer moeilijken toestand midden in een wereld van vijan den. Wanneer wij niet trouw bijeen blijven zullen wij ondergaan met de om ons heen op haar grondvesten wankelende wereld. Allen die van ons volk over sociale nooden gestruikeld zijn, moeten dezen winter ge holpen worden. Wij willen dit werk niet door den staat alleen laten volbrengen. Wij willen er geen nieuwe belastingen voor opleggen, omdat wij daardoor den Dultscher zouden belemmeren in de ver vulling van zijn plicht. Het is niet de plicht van den staat maar van leder volks genoot om in deze gemeenschap een ander te helpen die minder fortuinlijk is en wie voor dézen nood niet voelt, moet zich niet als volksgenoot en nog veel minder als na- tionaal-sociallst voorstellen. Ik doe een beroep op allen die ln onzen staat en onze beweging gelooven, maar ik wil ook zeggen dat zij die niet aan dit be roep gehoor geven, slechts treurige para sieten zijn. die wel de zegeningen van den nieuwen staat willen genieten, maar geen offer willen brengen. De offers die gij brengt, zijn tenslotte slechts het probate middel om den klassenstrijd nooit meer te doen opvlammen. Wat gij geeft, geeft gij niet aan den staat, niet aan een partij of belangengroep, gij geeft aan het Duitsche volk dat eeuwig is. Het aantal bij de arbeidsbeurzen inge schreven werkloozen is ln September met 7000 gestegen tot 1.713.693. Deze stijging is ontstaan door het gereedkomen van cri- siswerken, waardoor in totaal 12.765 arbei ders zonder werk kwamen. O- LITHAUEN. De uitslag der verkiezingen te Memel. Naar van officieele zijde wordt verno men, zullen de Lithausche lijsten vijf ze tels toegewezen krijgen en wel de Bond van Lithauers drie en het Centrum der Lit.hausche boeren en de Arbeiderspartij samen twee zetels. De Eenheidslljst zal 24 zetels toegewe zen krijgen. De distrlcts-kiescommissie zal Maandag den definitieven uitslag bekend maken. De Landdag zal veertien dagen nadat de lijst der afgevaardigden officieel zal zijn samengesteld, bijeen komen. Hij wordt bijeengeroepen door den gouver neur, die tevens den duur der zitting be paalt. Het Lithausche Telegraafagentschap publiceert nog de volgende cijfers der ver kiezing Eenheidslijst 1.552.679 Bond van Lithauers 140.871 Centrum der Lithausche Boeren 80.573 Lithausche Arbeiderspartij 142.760 stemmen (De stemmen van de later in 't district Wieszen te houden verkiezing buiten be schouwing gelaten, werden uitgebracht 1.914.883 geldige stemmen). o VEREENIGDE STATEN. Roosevelt doet een beroep op de kerken. President Roosevelt heeft een schrijven gericht, aan een aantal geestelijken van verschillende gezindten in verschillende staten waarin hij raad en hulp vraagt ln het bijzonder met betrekking tot het sociale program der regeering. Hij noodig- de de geestelijken uit hem te schrijven en vrijelijk hun inzichten mede te deelen omtrent de sociale vraagstukken van den dag en voorstellen te doen hoe de regee ring ze zou kunnen verbeteren. „Wegens de ernstige verantwoordelijkheden van mijn ambt" schreef de president in zijn rondzendbrief wend ik mij tot repre sentatieve geestelijken om raad en advies, beseffende dat geen groep meer nauw keuriger en onbevooroordeelde inzichten kan geven. „Ik zal het op prijs stellen als gil mij wilt Inlichten omtrent de toestanden in uw gemeente. Zeg mij op welk gebied naar uw gevoelens onze regeering ons volk beter kan dienen. Wii kunnen onze menig vuldige problemen oplossen maar niet één man of een enkele groep kan dit doen. Wij zullen moeten samenwerken tot het gemeenschappelijke doel van betere gees telijke en stoffelijke levensvoorwaarden voor het Amerikaansche volk. Kan ik op uw raad en hulp rekenen"? KANTONGERECHT TE LEIDEN. Volgende vonissen zijn geveld: G. L., overtreding visscherijwet f. 3, 1 dag met verbeurdverkl. dobbers; W. P., idem, 2 x f. 3, 2 x 1 dag met verbeurdverkl. zet lijnen; B. van Z., Alphen aan den Rijn, idem, 2 x f. 3, 2 x 1 dag met verbeurdverkl. hengels; H. K„ te Katwijk zonder vergun ning venten f.2, 1 dag met teruggave mandje met cider; H. H., overtreding land'oouwcrlsiswet f. 2.50, 1 dag; M. L., idem, idem; P. O., idem, idem; J. van T„ idem, idem; J. M. V., Oegstgeest, idem, idem; A. H. den B., Rotterdam, overtreding alg. keur van Rijnland f.2,1 dag; G. A. H„ idem, idem, idem; F. A. A. H„ overtre ding motor- en rijwielwet f. 10, 4 d.; A. P. den H„ Voorschoten, in staat van dron kenschap de orde verstoren f.6, 2 d.; W. B, zwervende, varen zonder vergunning f 10, 4 d.; W. P. E. B. en P. J. M„ te Noordwij k zonder vergunning op den openbaren weg muziek maken, leder f. 2, 1 d.; S. van E., zwervende, te Noordwijker- hout zonder vergunning venten f. 2, 1 dag; L. K., den Haag, te Voorschoten zonder vergunning venten f.2, 1 d.; Th. Chr. N., den Haag, te Sassenheim zonder vergun ning op den openbaren weg muziek maken f. 2, 1 dag; C. M. O., te Voorschoten zon der vergunning venten f.2, 1 dag; F. J. R., idem, idem; P. C. en W. Z. te Katwijk zon der vergunning venten, ieder f2, 1 dag met teruggave tasschen; M. V., idem, idem; Ph. B„ den Haag, overtreding mo tor- en rijwielwet f.25, 10 d.; K. G. W., hvr. van K. O. S. N., Wassenaar, idem, f 15, 5 d.; C. S„ te Lelden een 2den per soon per rijwiel vervoeren f.2, ld.; H. van O., overtreding motor- en rijwielregl. f5, 2 d.; A. J. M., den Haag, idem Idem; F. S., zwervende, openbare dronkenschap 3 x f. 5, 3 x 2 d.; J. G. van L., Oegstgeest, idem f.5, 2 d.; H. K„ id. ld.; C. M. v. d. H, idem, idem; H. v. d. S., idem f. 7.50, 3 d.; F. D. en J. T„ Haarlem, loopen op verbo den grond, ieder f.5, 2d.; H. K, Noord wljkerhout, idem, idem; J. W. F. D., Noord- wijk, idem f. 3, 1 d.; A. W., wielrijden zon der licht f.3, 1 dag; J. van R., idem, idem; W. A. S., overtreding leerplichtwet f.3, 1 dag; G. S., Noordwijk, idem f.5, 2 d.; W. C. E. O., idem, idem f.2, 1 dag; L. v. d. D„ idem, idem f. 7.50, 3d.; G. O., hvr. van C. B„ idem, f. 3, 1 dag; C. van O., hvr. van T. P., idem f. 2, 1 dag; D. v. d. M„ hvr. van D. T„ idem, f 1, ldag; J. S. v. d. K., hvr. van J. K., idem f.5, 2 d.; G. H. van B.. den Haag, overtreding spoorwegwet f. 7.50, 3 d.; J. H ,B, Sassenheim, idem, idem; A. J. v. d. K., te Lelden op den openbaren weg personen naschreeuwen f.3, 1 dag; W. B„ wielrijden zonder bel f. 3, 1 dag; J. M., den Haag, geen geldig nummerbewijs vertoonen f. 10, 4 d. D. de G., Voorschoten, overtreding mo tor- en rijwielwet, f. 10 of 4 d.; J. C. J. K., Den Haag, overtr. motor- en rijwielregl. f. 6 of 2 d.; M. J. W.,Leiderdorp, idem f. 6 of 2 d.; F. J. B., Amsterdam, idem, f.3 of 1 d.; B. E., overtr. verord. Katwijk op de straatpolitie, f.3 of 1 d.; H. C. F. te Leiden in openbaar water zwemmen, f. 2 of ld.; H. den O. te Lelden, een 2den per soon per rijwiel vervoeren, f. 2 of 1 d.; G. de R., Katwijk, te Katwijk wielrijden over een voetpad, f.2 of 1 d.; D. K., Rijnsburg, overtr. alg. pol.-verord. van Rijnsburg, f.2 of 1 d.; J. G., Noordwij kerhout, overtre- SPANJE. Bewapening Gouverneur vermoord. De regeering heeft aanzienlijke hoeveel heden oorlogsmateriaal besteld bij de nationale industrie. O.a. worden moderne lichte kanonnen, zware kanonnen en luchtdoelgeschut gemaakt, alsmede mi trailleurs. Verder zijn in het buitenland licenties voor den bouw van vliegtuigen en tanks gekocht. In den nacht van Woensdag op Donder dag is te Santa Cruz op Teneriffe een der Canarisehe eilanden de gouverneur in zijn woning door onbekenden aange vallen en neergeschoten. Men vermoedt te doen te hebben met 'n politieken aanslag. ding Arbeidswet, 3-maal f. 2 of 3-maal 1 d. en f.5 of 2 d.; K. K., overtr. landbouw- crisiswet, f.3 of 1 d.; D. H., Wassenaar, overtr. wet openbare vervoermiddelen, f. 5 of 2 d.; J. H. B„ overtreding motor- en rijwielwet, f. 10 of 4 d.; J. N. M„ Den Haag, zonder noodzaak links van den weg auto rijden, f.5 of 2 d.; J. M. L„ 's-Graven- zande, idem f. 5 of 2 d.'; M. F.. Amsterdam, idem, f. 5 of 2 d J. H. D„ Den Haag, idem, f. 5 of 2 d.; G. J. J. B„ Nijmegen, idem, f. 5 of 2 d.; B. H. T„ als bestuurder van een rijwiel geen toeken geven bij het ver anderen van richting, f. 3 of 1 d.; L. A. P., idem, f. 3 of 1 d.; M. F. B„ idem, f.3 of 1 d.; J. L., loopen op verboden grond, f.2 of 1 d.; W. v. S. den B., te Leiden zonder vergunning op den openbaren weg muziek maken. f. 2 of 1 d.; A. v. B. den B., idem, f. 2 of 1 d.; L. v. d. N„ Noordwijk, wiel rijden zonder licht, f.3 of 1 d.; J. A. N. idem, f.3 of 1 d.; L. L., idem, f.3 of 1 d.; A. H„ idem f. 3 of 1 d.; D. de V., Den Haag, autorijden over een gesloten verklaarden weg, f. 6 of 2 d.; A. L„ idem, wielrijden zonder licht, f. 3 of 1 d.; K. K„ Katwijk, overtr. leerplichtwet, f. 2 of 1 d.; W. F. V. A., wielrijden zqnder bel, f.3 of 1 d.; P. C. A. de la P., Amsterdam, geen geldig nummerbewijs vertoonen, f. 10 of 4 d.; P. Ch. M. H. S., Voorschoten, autorijden met onnauwkeurig werkend stuurtoestel, f. 10 of 4 d.; G. D. C.. Oegstgeest, motorrijden zonder spiegel, f.3 of 1 d.; W. B., Sassen heim, wielrijden zonder licht en reflector, 2-maal f. 3 of 2-maal 1 d.; W. v. G„ Lei derdorp, laten wielrijden zonder rem, f.3 of 1 d.; P. v. d. O., Katwijk, wielrijden over een gesl. verklaarden weg, f.2 of 1 d.; J. E. G. Gouda, zonder noodzaak links van den weg autorijden, f.5 of 2 dg.; G. K. autorijden over een gesloten verklaarden weg f.5 of 2 d.; C. P. Oostvoorne, idem met een motorrijwiel f.5 of 2 d.; W. S, wielrijden over een gesloten verklaarden weg f.2 of 1 d.; J. v. V. Nieuwerkerk a. d. IJssel, autorijden over een gesloten ver klaarden weg, f.5 of 2 d.; J. de J., Mon ster, autorijden met ondeugdelijke remmen f.10 of 4 d.; F. W.'J. G., Wassenaar, auto rijden zonder spiegel, f. 5 of 2 d.; A. de J., wielrijden zonder rem. f. 3 of 1 d.; K. A. v. d. B. Nootdorp, wielrijden zonder bel, f. 3 of 1 d.; C. G. S. Wassenaar, idem f. 3 of 1 d.; J. R., wielrijden zonder licht f.3 of 1 d.; A. S. Katwijk, idem f.3 of 1 d.; H. S. idem f. 3 of 1 d.; G. v. W., Voorschoten, idem f. 3 of 1 d.; W. F. V., idem, f. 3 of 1 d.; T. J. N., Hazerswoude, overtreding motor en rijwielwet f. 20 of 8 d.; W. v. d. W., wiel rijden zonder bel, f. 3 of 1 d.; N. B„ Rijp- weterlng, overtreding motor- en rijwielwet f. 20 of 8 d.; G. B., Amsterdam, overtre ding visscherijwet 2 x f. 3 of 2 x 1 d. met verbeurdverkl. hengels; F. H. v. d. M., Hil- legersberg, varen zonder vergunning, f. 10 of 4 d.; J. A. S., den Haag, overtreding mo tor- en rijwielwet, f. 10 of 4 d.; J. H. P., overtreding motor- en rijwielregl. f. 3 of 1 d.; E. v. d. B., Idem, f. 6 of 2 d.; P. J. C„ idem f.6 of 2 d.; J. Th. S., Haarlem, idem, f. 6 of 2 d.; M. H. overtreding verord. Lei den op de straatpolitie, f. 3 of 1 d. met verbeurdverkl. overtulgingstukken; I. O., overtreding verord. Leiden op het verkeer te land, f.2 of 1 d.; J. C. v. W. hvr. van A. J. H. te Leiden, vuil in het openbaar water werpen, f. 3 of 1 d.; J. P. IJmuiden, overtreding alg. pol. verord. van Noordwijk f.2 of 1 d.; P. B. Voorschoten, overtreding visscherij wet, 2 x f. 5 of 2 x 2 d. met verbeurdverkl. schakels; C. M. O overtreding alg. pol.- verordening van Noordwijk f. 2 of 1 d.; met verbeurdverkl. geschriften; J. A. v. d. O. overtreding arbeidswet f. 10 of 4 d.; A. v. E. Noordwijkerh. f. 5 of 2 d.; Th. G. v. H. Noordwljkerhout idem 2 x f. 2 of 2 x 1 d.; H. M. v. H. idem, idem 2 x f. 2 of 2 x 1 d.; G. K. zwervende, te Noordwljkerhout zonder vergunning venten f. 2 of 1 d.; J. J. L. Amsterdam, overtreding keur van Rijn land f. 2 of 1 d.; J. S. idem f. 1 of 1 d.; M. B. J. v. T. Amsterdam, varen zonder ver gunning f.10 of 4 d.; I. v. Z. Amsterdam, overtreding keur van Rijnland f.2 of 1 d.; P. de K. Rijnsburg, te Katwijk zonder ver gunning venten f.2 of 1 d.; C. v. D. Kat wijk, te Katwijk zonder vergunning op den openbaren weg met een bakfiets een standplaats Innemen f. 2 of 1 d.; C. M. O. te Voorschoten, zonder vergunning venten f. 2 of 1 d.; J. v. O. zwervende, te Noord wljkerhout zonder vergunning venten f. 1 of 1 d.; J. v. O. idem, idem en een val- schen naam opgeven f. 1 of 1 d. en f. 10 I of 4 d.; R. S. Halfweg N.-H., overtredint arbeidswet 2 x f. 10 of 2 x 4 d.; D. B., kt v. V. en C, P. D. Den Haag, te Katwijk in de zeewering zeedistels afsnijden, ieder f. 2 of 1 d.; T. O. te Oegstgeest, zonder ver gunning venten f. 2 of 1 d.; C. M. O. te Voorschoten, zonder vergunning venten f, 2 of 1 d.; A. S. den B. te Noordwijk, zon der vergunning op den openbaren weg muziek maken f. 2 of 1 d.; H. v. M. over treding verord. Leiden op het verkeer te land f.2 of 1 d.; B. v. d. M. Alkemade, overtreding leerplichtwet f. 3 of 1 d.; C. M. K. Voorhout idem f.3 of 1 d.; G. K. hvr. van C. v. Z. idem f. 6 of 2 d.; B. v. R. wed. van A. den H. Katwijk, idem f. 3 of 1 d.; A. V. hvr. van J. R. v. O. id. f.5 of 2 d.; A. K. Alkemade idem f, 3 of 1 d.; A. R. Katwijk, idem f. 2 of 1 cl M. P. idem idem f. 3 of 1 d.; H. J. v. Z. Alkemade idem f. 3 óf 1 d.; W. J. openbare dronkenschap f.5 of 2 d.; C. v. R. idem f. 5 of 2 d.; D. de B. Amsterdam, te Leiden zonder vergunning op den openbaren weg liedjes zingen f. 2 of 1 d.: Ph. G. Den Haag, idem f.2 of 1 d.; F. J A. v. M. idem, autorijden met ondeugdelijke remmen f. 25 of 10 d.; E. Th. J. H. Rotterdam idem f. 25 of 10 d.; J. F. v. K. Oegstgeest. ln eene bocht binnen de bebouwde kom links van den weg wiel rijden f.3 of ld.; A. v. R. Katwijk, loopen op verboden grond f.2 of 1 d.; P. C. P. Amsterdam, wielrijden zonder licht, re flector en bel 3 x f. 2 of 3 x 1 d.; D. R, wielrijden zonder licht f.3 of 1 d.; M. B. W. als bestuurder van een rijwiel geen teeken geven bij het veranderen van rich ting f. 3 of 1 d. VOOR KLEINE TUINEN. Stormschade in den tuin. De najaarsstormen zijn over onzen tuin heengegaan, en wat kort geleden nog een lusthof was is nu veranderd in een chaos. We haasten ons om nog te redden wat te redden valt opdat de tuin weer zoo spoedig mogelijk een dragelijk aanzien krijgt. Allereerst ruimen we alle afgewaaide en gebroken takken en stengels op, waarna we opnieuw gaan aanbinden wat tegen den grond is geslagen. Vooral planten met kruidachtige stengels helpen we spoedig overeind. Binnen een paar dagen zijn de stengels krom gegroeid en dan is behoor lijk opbinden zooveel te moeilijker. Vooral onze hooge Dahlia's hebben er geducht van geleden. In veel gevallen zal het noodig zijn om enkele stengels geheel weg te snijden omdat anders behoorlijk opbin den ondoenlijk is. Op dezelfde wijze han delen we met herfstasters, Hélenium, Soli- dago, Hellanthus en andere vaste planten. Geheel afgebroken Dahlia's voorzien we tegelijkertijd van een etiquet opdat we althans de knol naderhand kunnen her kennen. Scheef of omgewaaide Jonge boomen zetten we ook zoo spoedig mogelijk weer overeind, waarbij we de kroon vooral flink uitdunnen opdat de wind er niet te veel vat meer op heeft. Aan de meest heerschende windzijde plaatsen we een stevige paal waaraan de boom wordt be vestigd. Hiervoor kunnen we gebruik maken van in den handel verkrijgbare boombanden. Eenvoudig geschikt materiaal daarvoor hebben we in oude fietsbanden. Zorg steeds dat er tusschen paal en boom een gedeelte van den band is aangebracht, opdat de bast van den boom niet wordt stuk geschuurd tegen den paal. We kunnen deze najaarsstormen aanmerken als een waarschuwing voor den naderenden win ter. Spoedig komen de nachtvorsten die aan den bloei van de voor vorst gevoelige planten een einde maakt. Voor zoöver we deze na het vriezen niet voldoende kunnen herkennen, voorzien we ze van een dui delijk etiquet. Allereerst behoort tdat te geschieden bij onze Dahlia's opdat' we de knollen een volgend jaar, ln verband met kleur en hoogte, weer op de gewenschte plaats kunnen zetten. Kamerplanten die we gedurende den zomer ln onzen tuin hebben geplaatst als: Clivia, Azelea indlca, Dracaena, Aspidistra, soorten van palmen enz. worden nu weer binnen gebracht. Opdat de overgang niet te groot zal zijn plaatsen we ze vooraf eenige dagen onder I een afdak of in een zeer luchtig vertrek. HEBBH bhbb BB ■BI ■■Bta i s C'V u - S Lamslappen 25 ct. pond, bij 4 pond 95 ct.Lamsschouder 35 ct., bij 3 pond f. 1.00Lamsrug 40 ct. bij 3 pond f. 1.10 Lamsbout 40 ct., bij 3 pond f. 1.10 Lams-Carbonade 35 en 40 ct.Lamsvet 30 ct. pond. Oude Vest 55, Telef. 880 - P.K. Koorsteeg 26, Telef. 514 - Hoogewoerd 42, Telef. 3390 - Van der Waalsstraat 19, Telef. 3717 - Oegstgeest, Kempenaerstr. 87, Telef. 2411 Noordwijk, Kerkstr. 64, Telef. 100 - Hoofdkantoor: Conservenfabriek en Engrosslachterij De Rijnstreek, Hazerswoude, Telefoon 1785 1790 RUNDVLEESCH Ossenhaas 70 ct. p. p. Biefstuk 65 ct. p. p. Soepvleesch 35 ct. p. p. Rundergehakt 30 ct. p. p. bij 4 pond f. 1.— (Vlag. Rund.lapp. v.af 35 ct. p. p. Ribstuk vanaf 45 ct. p. p. Contrafilet 55 ct. p. p. Staartstuk 50 ct. p. p. 3 pond Rund. Rollade f. 1.10 4 pond Runderlappen 1.20 Rauw Rundvet 60 ct. p. p. Gemalen Rundvet 50 ct. p, p. Schenkels - Mergpijpen Klapstuk 40 ct. p. p. Rosbief45 en 50 ct. p. p. Scbenkelvl. m. been 30 ct. p. p. Ossetongen 50 ct. p. p. SLANK KALFSVLEESCH Kalfsfricandeau 60 ct. p. p. Kalfslappen 40 ct. p. p, Kalfstongen (groot) 75 ct. p. st. Kalfsgehakt 35 ct. p. p. Blinde Vinken 65 ct. p. p. Kalfsoesters 80 ct. p. p. Kalfsschenkels 15 ct. p. stuk Kalfsrollade 40 ct. p. pond Rauwe Kalfslever 50 ct. p. pond VLEESCHWAREN Boterh. worst 14 ct. p.pond Bloedworst 25 ct. p. p. Bakbloedworst 25 ct. p. p. Tongenworst 12 ct. p. ons Gekookte Ham 14 ct. p. ons Lunchham 17 ct. p. 'Is pond Rookworst als paling 35 ct. p. p. Leverworst30 ct. per pond Hoofdkaas 8 ct. p, ons Plockworst 12 ct. p. ons Voor de soep: groote voorraad KALFSPOOTEN en MERGPIJPEN. Als Extra Reclame Rookvleesch 12 cent per ons. Hoofdkaas a La Jardinière 16 ct. per f/2 pond. 2—4

Leidsch Dagblad | 1935 | | pagina 14