Koninklijke Onderscheidingen AKKERTJES muur.rrrrrfl LEIDSCH DAGBLAD - Vierde Blad Vrijdag 30 Augustus 1935 KERK- FN SHHtWI NIEUWS «ffiSSFasrai BURG. STAND VAN LEIDEN Ter gelegenheid van den verjaardag van H. M. de Koningin zijn heden weer een groot aantal Koninklijke Onder scheidingen verleend. Bij Koninklijk besluit: is benoemd: tot grootolficler in de Orde van Oranje- N&ssau: J C. Pabst, gezant te Tokyo; zijn benoemd: tot commandeur ln de Orde van Oranje- Nassau: jhr. mr H. M. Haersma de With, ge zant te Washington; lr. D. de Iongh Wzn., lid van de Plebis ciet-Commissie voor het Saargebled: prof. mr. J. Kosters, vice-president van den Hoogen Raad der Nederlanden, te 's-Oravenhage; mr. Th. A. Fruln, advocaat en procu reur te Rotterdam: jhr. mr. J. W. Quarles van Ufford. Com missaris der Koningin ln de provincie Zeeland te Middelburg; Mr. dr. E. J. Beumer. ondervoorzitter van den Centralen Raad van Beroep, oud- lld van de Tweede Kamer der Staten- Oeneraal, te Utrecht; Bevorderd tot commandeur ln de Orde van Oranje- Nassau: C. P. van Ginkel. secretaris-generaal van het Departement van Defensie; dr. J. W. Meyer Ranneft, vice-president van den Raad van Nederlandsch-Indlë. voorzitter der Nederlandsche delegatie voor de onderhandelingen met Japan; is benoemd: tot ridder ln de Orde van den Neder- landschen Leeuw: L. G. van Hoom, gezant te Weenen, tevens Boedapest; mr. A. Brants, procureur-generaal bij het gerechtshof te 's-Gravenhage; mr. J JE. van Rhede van der Kloot, president van de arrondissementsrecht bank te 's-Gravenhage; mr. dr. Ch. M. A. Bijleveld, ondervoor zitter van den Centralen Raad van Beroep te Utrecht; mr. F. G H. baron Michiels van Kesse- nich, voorzitter van den Raad van Beroep (O.) te Roermond; mr. A. F M. Steenberghe, officier van Justitie bij de arrondissementsrechtbank te 's-Hertogenbosch; mr. W. G. Del Baere, kantonrechter te Haarlem; mr. J. S. L. Aghina, auditeur-militair bij den krijgsraad voor de landmacht te 's Hertogenbosch; mr. S. J Hogerzeil, quaestor-generaal van de Algemeene Synode van de Neder landsche Hervormde Kerk te 'sGraven- hage; mr. M. P. L. Steenberghe, oud-Minister van Economische Zaken, te Golrle; C. A. Lingbeek, lid van de Tweede Ka mer der Staten-Generaal, te 's Graven- hage; mr. J. D. Verbroek, lid van Gedeputeer de Staten van Zuidholland, te 's Graven- hage; mr. A. Bruch, lid van Gedeputeerde Staten van Noordholland, te Haarlem; J. H. Pameijer. inspecteur voor het Staatstoezicht op krankzinnigen en krankzinnigengestichten, te 's Graven- hage; H. P. J. Boemers, burgemeester der ge meente Arnhem; mr. G. C. J. D. Kropman, wethouder der gemeente Amsterdam; J. F. H. Heldenrijk, Inspecteur der pos terijen. telegrafie en telefonie ln algemee- nen dienst, aangewezen als directeur van het postkantoor te Rotterdam; dr. A. A. Hijmans van den Bergh, hoog leeraar aan de Rijksuniversiteit te Utrecht; mr. dr H. W. C. Bordewijk. hoogleeraar aan de Rijksuniversiteit te Groningen; ir. J A. Grutterlnk, hoogleeraar aan de Technische Hoogeschool te Delft; dr. H. A. van Bakel, hoogleeraar aan de Gemeentelijke Universiteit te Amsterdam: dr. J. Kors. O.P., hoogleeraar aan de Roomsch-Katholieke universiteit te Nij megen: mejuffrouw M. M. A. Mlchels. inspectrlce van het nijverheidsonderwijs te 'sGra- venhage; mevrouw A. NoordewierReddinglus, te Hilversum; A. G. F Knlphorst. directeur der registratie en domeinen te Leeuwarden; J. Andreae, directeur der directe be lastingen. enz te Zwolle; J. A. van Bendegom, hoofdinspecteur der directe belastingen te 's Gravenhage mr. C. de Kempenaer, Rijksadvocaat te Arnhem: de schouten-bij-nacht A. Vos en T. L. Kruys; de generaal-majoors: S. G. N. Nauta Pieter, commandant der Hde divisie: S. W. Praag, inspecteur van den ge neeskundigen dienst der landmacht: I. H. Reynders, chef van den genera- len staf; J. van Andel, commandant der Iste divisie; P. J. P. van der Steur, te 's-Gravenhage, hoofdingenieur-directeur van den Rijks waterstaat; prof. lr. M. F. Visser, te Wageningen, lid van de inmiddels opgeheven commis sie van advies voor den proefpolder bij Andijk; jhr. ir. W. M. de Jonge, te Assen, hoofd ingenieur van den provincialen waterstaat ln Drenthe: H. P. Gelderman C. M.zn., te Oldenzaal, voorzitter van het Verbond van Neder landsche Werkgevers; D. Goedkoop D.zn., oudste directeur van de N.V. Nederlandsche Scheepsbouw Maatschappij, te Amsterdam; dr. H. M. Hirschfeld, directeur-generaal van handel en nijverheid bij het Departe ment van Economische Zaken, te 's-Gra venhage; lr. S. L. Louwes, te Zwolle, Regeerings- commissarls voor den akkerbouw en de veehouderij F. H. de Hoog, 2de plaatsvervangend voorzitter van het college van gedelegeer den van den Volksraad; F. de Bakker, voorzitter der Algemeene Rekenkamer; prof. mr. dr. M. A. G. Harthoorn, raads heer in het hooggerechtshof, buitengewoon hoogleeraar aan de Technische Hooge school te Bandoeng; K. W. J. Michielsen, directeur en eerste plaatsvervangend president der Javasche Bank; P. C. A. van Llth, directeur van Blnnen- landsch Bestuur: A. Ph. van Aken, Gouverneur van Atjeh en Onderhoorlgheden J. H. B. Kuneman. Gouverneur van Oost- Ja va; J, C. de Vos. Gouverneur van Midden- Ja va, met buitenlandsch verlof; ds. T. J van Oostrom Soede, gewezen hoofdpredikant der Indische Kerken; mr G. H. C. Hart, directeur van Econo mische Zaken, onder-voorzitter der Neder landsche delegatie voor de onderhande lingen met Japan; dr. K W Dammerman, directeur van 's Lands Plantentuin, met buitenlandsch verlof; A. Bagchus, gewezen burgemeester van Semarang W. P. Marinlssen, kolonel der Inten dance van het Koninklijk Nederlandsch- Indisch leger: J Kuijper. directeur van het Koloniaal Etablissement: P. J. Roosegaarde Bisschop, directeur der Java-Chlna-Japan-lijn, te Amster dam: zijn benoemd: tot officier ln de Orde van Oranje- Nassau. met de zwaarden: de kapitein ter zee J. J. Dikkers; de kolonels: H. B. van den Oudendijk Pieterse, commandant van de IVdr artilleriebri gade; H Rooseboom, commandant van de Vinste infanteriebrigade; de kolonel J. C Pabst, Inspecteur der militaire administratie; de luitenants-kolonels: C. A van Beugen Bik, commandant van het 14de regiment infanterie; zijn bevorderd: tot officier ln de Orde van Oranje- Nassau, met de zwaarden: de kapitein ter zee J. 8. C. Olivier, en de kapitein-luitenants ter zee W. K. Maurits en A. C. van der Sande Lacoste; bevorderd tot officier ln de Orde van Oranje- Nassau: J. Haaltsma, directeur der bijzondere strafgevangenis voor mannw te 's-Gra venhage, tevens belast met de directie van de gewone strafgevangenis aldaar; A Gautler, burgemeester der gemeente Coevorden; mr. B. M. Berger, burgemeester der ge meente Venlo; J. Hulzinga, burgemeester der gemeen te Neuzen; de legerpredlkant ds. P. Bootsma. zijn benoemd: tot officier ln de Orde van Oranje- Nassau: C. baron van Breugel Douglas, gezant- schapsraad te Washington; prof. dr. J. A. C. Fagginer Auer. hoog leeraar aan de universiteit te Harvard iBoston. Mass.); mr, M. C. M. Voorbeytel, correspondent van het Algemeen Handelsblad te Parijs; J. ten Cate, directeur der kanselarij van Hr. Ms. gezantschap te Parijs; A. M. Doorn, consul-generaal der Neder landen te Praag; J. Polak, consul-generaal der Nederlan den te Oslo; dr. W. Thomson, predikant bij de En- gelsch-Presbyteriaansche gemeante te Am sterdam; J. F. Ploegmakers, burgemeester der ge meente Oss; F. H. van Kempen, burgemeester der ge meente Hillegersberg; E. van Douwen, burgemeester der ge meente Ooststelllngwerf mr M H. de Boer, wethouder der ge meente Utrecht; lr. G. J. Th. Bakker, directeur van het Gemeentelijk Electrisch Bedrijf, te 's Gra venhage; dr. lr. Ch. E. A. Maltland. hoofdingenieur der gemeentetelefoon, te Amsterdam; prof. ir. E. J. F. Thlerens, te Delft; M. A Brandts Buys, toonkunstenaar, te Velp (Geld.); dr. H. M. R. Leopold, onderdirecteur van het Nederlandsch Historisch en Kunsthis torisch Instituut te Rome; J. C. Tadema. voorzitter van de afdeeling Haarlem van de Maatschappij tot bevor dering der Toonkunst, te Haarlem; N. Levenkamp. directeur van het weste lijk rayon van de Twentsche Bank te Haarlem: C. A. J. von Frljtag Drabbe, hoofd van den opnemlngsdlenst van den topografi- schen dienst; ir. G. F. H. Houben, te Amsterdam, direc teur van den Rijksdienst ter uitvoering van de Zuiderzeesteunwet (bij bevorde ring); G. F. H. Giesberger, te Utrecht, hoofd inspecteur ,chef van de dienstregeling bij de Nederlandsche spoorwegen; ir. L. A. M. Ankersmit, te Utrecht, hoofd ingenieur, chef van de Werken-Zuld bij de Nederlandsche spoorwegen; J. T. van Hattum, te 's Gravenhage, com missaris der N.V. M. J. van Hattum's Ha venwerken en voorzitter van den raad van beheer der Hollandsche Maatschappij voor Aannemingen te Beverwijk: mr. B. J. M. van Spaendonck, secretaris van de Kamer van Koophandel en Fabrie ken voor Tilburg en omstreken, te Til burg; W. G. A. M. van der Lugt, wonende te Hillegersberg, onder-voorzitter van de Kamer van Koophandel en Fabrieken voor Rotterdam; mr. H. F. van Walsem. algemeen secre taris van de N.V. Philips' Gloeilampenfa brieken, te Eindhoven; H. G. M. van der Vijver, president-com missaris van de N.V. de Courant „De Maas bode". te Rotterdam. lr. W. H. F. de Haan, hoofdingenieur bij den Octroolraad, te 's Gravenhage; dr. W van Dam, directeur der scheikun dige afdeeling van 't Rijkslandbouwproef station te Hoorn; ir. C. G. P. Stevens, Inspecteur van den landbouw, te 's Gravenhage; dr. G. H Moll van Charante, te Rotter dam; M Pimentel geneesheer-directeur van het Portugeesch-Israëlletisch Ziekenhuis te Amsterdam; J. E. van Riet, directeur van de gemeen telijke, tevens districtsarbeidsbeurs, te Rotterdam; dr. S. G. Zwart, Inspecteur van de volks gezondheid, te 's Gravenhage; lr. A. N. Molenaar, hoofd van den dienst van het velllgheldstoezlcht; G. H, Thomas, notaris te Batavia; mr. C. Ph. C. E. Stelnmetz, hoofd van den dienst der Opium- en Zoutregle; R. K. A. Bertsch, resident van Malang; J J. Popping, directeur der Koningin Wllhelmina School te Batavia; dr J. G B. Beumée. hoofd van den dienst van Landbouw en VlsscherlJ; mr. J. Luyten, voorzitter van de Centrale Organisatie der Suikerindustrie; lr. J L Moens, hoofdingenieur, hoofd van het Centraal Waterschapskantoor in de Vorstenlanden: M. K. Perk, hoofd van het bedrijf der posterijen; J. Ramaer .secretaris van het Gouverne ment van Nederlandsch-Indlë; H. J. A. Schroeder, Inspecteur bij het onderwijs in Curacao; zijn benoemd: tot ridder in de Orde van Oranje- Nassau: J. P. F Dletz, penningmeester der Ned. Vereen, van Weldadigheid te Brussel; A. de Visser, predikant bij de Neder landsche Hervormde Kerk te Groningen; J. H. Rietberg, predikant bij de Gere formeerde kerk te Maassluis; dr A H. Haentjes, Remonstrantseh predikant te Haarlem; J. S. v. Buchum, pastoor te Rijswijk (Z.-H.i S Ph. de Vries, rabbijn der Neder- landsch-Israëlietische gemeente te Haar lem; W. F H van der Wart, directeur van het Gesticht Groot Emaus, te Ermelo; H. de Groot, commissaris van politie te Zutphen; H I. de Jong, commissaris van politie te Amsterdam; G. A. Prins, arts te Utrecht, leider van de cursussen ln het verleenen van eerste hulp bij ongelukken, gegeven aan het per soneel der Rljksveldwacht; H. de Boer, notaris te Hoogwoud; G. W. van Bergen Walraven, hoofddirec teur van de Hollandsche Algemeene Ver zekeringsbank en van de Nieuwe Holland sche Algemeene Verzekeringsbank te Schiedam; Ch. J. van Rijn. oud-procuratiehouder en algemeen-chef der Levensverzekering- Maatschappij „Utrecht", te Utrecht; I Keesing. directeur van de N.V. Inter nationale Uitgevers- en Handelsmaatsch. „Systemen Keesing" te Amsterdam; E. J. baron Lewe van Aduard, burge meester der gemeente Valburg; G. Stapel Gzn., burgemeester der ge meente Sljbekarspel; M. H. Egglnk, burgemeester der gem. Maarssen en Maarsseveen; J P Roijer, burgemeester der gemeente H&ssfilt T. E. Welt, burgemeester der gemeente Usquert; W. H Garaets, oud-burgemeester, thans secretaris der gemeente Buggenum; T. Bekkering, hoofdinspecteur van po litie te Maastricht; D Hamburger Jr voorzitter van den Nederlandschen Bioscoopbond, lid van de huishoudelijke commissie der centrale commissie voor de filmkeuring, te Utrecht; P van Gijn, referendaris der posterijen, telegrafie en telefonie, aangewezen als directeur van het spoorwegpostkantoor no. 2 te Rotterdam; T. Koolhaas, directeur der gemeente lijke machlnistenschool te Utrecht; mej. J. D. van der Waals, voorzitster van het bestuur der Industrieschool voor vrouwelijke Jeugd te Amsterdam; W. R. de Jong, algemeen hoofdinspec teur van het Roomsch-Katholiek bijzon der onderwijs in het aartsbisdom Utrecht te Hilversum; J. H van Lint, directeur der Rijks kweekschool voor onderwijzers en onder wijzeressen te Arnhem; L. L. E. E. M. Moonen, secretaris-pen ningmeester van den Haagschen Voetbal bond te 's Gravenhage; mej. J. H. UdenMasman, gemeente lijke inspectrice van het lager onderwijs te Rotterdam; mej. M. E. G. (Lizzy) Ansingh, kunst- schilderes te Amsterdam; A. J Else Mauhs, mevr PoonsMauhs, tooneelspeelster te Amsterdam; mej. J. J. Ritsema, kunstschilderes te Haarlem; Jo Vincent (mevr. BosVincent), con certzangeres, te Overveen; Alex N. Voormolen, toonkunstenaar te 's Gravenhage; de commissaris van het loodswezen, be tonning, bebakenlng en verlichting te Vlissingen G. Bakker;; de chef van den radiodienst bij de lucht vaartaf deeling L. F. Liera; J. J. Cock, te Zlerikzee, voorzitter van het Luchtvaartcomltè „Schouwen-Duive- land". B. Verhey, te 's-Gravenhage, secretaris van de commissies voor de machinisten- examens koopvaardij en vlsscherlJ J. Noest, te Londen, chef van de passa- giersafdeeling van het Londensche kan toor van Wm. H. Müller en Co. Tot ridder in de Orde van Oranje- Nassau: A. Dresden, voorzitter der Algemeene Juweliersvereeniglng te Amsterdam; A. van den Bergh, wonende te Nijmegen, oudste directeur der N.V. Gebroeders van den Bergh's Koninklijke Industrieën Han delmaatschappij, te Oss; L. C. F. M. Smulders, voorzitter van den raad van beheer der N. V. Utrechtsche Machinefabriek o.d. Frans Smulders, te Utrecht; C. F. J. Schellens, voorzitter van de Ka mer van Koophandel en Fabrieken voor Oostelijk Noordbrabant, te Eindhoven; A. Goedewaagen, directeur van Goede- waagen's Koninklijke Hollandsche Pljpen- en Aardewerkfabrieken N.V., te Gouda; J. W. M. H. Regout. directeur van de N, V. Wolindustrie voorheen Jules Regout, te Maastricht; ir. A. F. J. Beukers, voorzitter van de Kamer van Koophandel en Fabrieken voor West Brabant, te Breda; H. M, F. Smeets, directeur van de N.V. R. Smeets Meelfabrieken, te Roermond; J. Kamerbeek, te Heemstede, secretaris van den R.K. Bond van Waschlndustrieelen D. A. Piers, te Veendam, secretaris-pen ningmeester van den Veenkolonlalen Boe renbond; O. C. van Hemessen, te Ede, lid van het hoofdbestuur van den Christelijken Boe- ren- en Tuindersbond ln Nederland; H. van Vroonhoven, te Veghel. directeur van de Coöperatieve Handelsvereenlglng van den Noordbrabantschen Christelijken Boerenbond; ir. J. T. Duyvls, directeur van de N.V. Hollandsche Draad- en Kabelfabrlek, te Amsterdam; lr. W Meijllng. directeur van de N. V. Machlneiabriek der firma P. M. Duyvls en Co., te Koog aan de Zaan; W. H. H. Schaab, te Nijmegen, afgetre den voorzitter van den Nederlandschen Slagershond; A. Vollaerts. lid van het hoofdbestuur van den Nederlandschen R.K. Bouwvak- arbeidersbond, te Utrecht; J. Nauta, te Amsterdam, lid van het da- gelijksch bestuur van het Christelijk Na tionaal Vakverbond ln Nederland en voor zitter van de Nederlandsche Vereenlglng van Christelijke Kantoor- en Handelsbe dienden; dr. P. J. A. Idenburg, secretaris der Ne derlandsche delegatie voor de onderhan delingen met Japan; J. Schott, piloot bij de Koninklijke Ne- derlandsch-Indische Luchtvaart-Mi).; H. J. de Vries, voorzitter der Kamer van Koophandel te Paramaribo; mejuffrouw M. D. van Hoogstraten, ad ministratrice der vereenlglng „Simavi", te Zeist; Bij Koninklijk besluit zijn o.m. de vol gende titulaire rangsverhoogingen ver leend de titulaire rang van schout-bij-nacht aan de gepenslonneerde kapiteins ter zee A. L. Boelen en G. F. G. Goblus; de titulaire rang van kapitein-luitenant ter zee aan den gepenslonneerden luite nant ter zee der 1ste klasse L. C. Carbin, alsmede aan de buitengewoon luitenants ter zee der 1ste klasse bij de Koninklijke marine-reserve F, C. baron van Aerssen Beljeren van Voshol, T. P. van den Bergh en J. H. Coolhaas;; de titulaire rang van luitenant-generaal aan de gepenslonneerde generaal-majoors der artillerie E. A, D. E. Carp en A. K. L. Verschoor, alsmede aan den adjudant ln buitengewonen dienst van H. M. de Ko ningin, den opperceremoniemeester en grootmeester van Hr, Ms Huis J. H. F. graaf du Monceau, gepenslonneerd luite nant-kolonel der infanterie, aan wlen se dert de titulaire rang van generaal-majoor is verleend; en verder aan den generaal- majoor bij de infanterie ln Ned.-Indlë R. G. Doorman. de titulaire rang van generaal-majoor aan den gepenslonneerden kolonel der ar tillerie jhr. E. H. J. Storm van 's-Grave- sande, alsmede aan den kamerheer ln bui tengewonen dienst van H. M. de Koningin, den dienstdoend grootmeester van het Huls van Hare Koninklijke Hoogheid Prinses Juliana E. H. Juckema van Bur- manla, baron Rengers van Warmenhulzen, eervol ontslagen reserve-lultenant-kolo- nel der cavalerie, aan wlen sedert de titu laire rang van kolonel is verleend; en aan den kolonel-titulair bij de Infanterie ln Nederlandsch-Indië mr. D. G. Draaljer. PREDIKBEURTEN VOOR HEDEN. BOSKOOP. Ger. Gem.: Nam. 7.30 uur ds. Lamain, v. Rotterdam. SASSENHEIM. Pinkstergemeente: Nam. 8 uur, Pastor Van der Woude, v. Rotterdam. RECLAME. VOOR ZATERDAG. ALPHEN AAN DEN RIJN. Ohr. Ger. Kerk, Van Reedestraat, nam. 7.30 uur, prof. Wisse van Apeldoorn. VOOR ZONDAG 1 SEPTEMBER. BENTHUIZEN. Ned.-Herv. Kerk: Voorm. 10.30 uur (Doopsbed.i; nam. 7 uur ds. Bleshaar. Geref. Gem.: Voorm. 10.30 uur; nam, 3 en 7 uur, Leesdlenst. BODEGRAVEN. Ned.-Herv. Kerk: Voorm. 10 en nam. 6.30 uur ds. Kliisener. Geref. Kerk: Voorm. 10 en nam. 6.30 uur, ds. Dam. Geref. Gem.: Voorm. 10 en nam. 8.30 uur, Preeklezen. BOSKOOP. Ned.-Herv. Kerk: Voorm. 9.30 uur en nam. 6 uur, de heer Lyklema van Wad- dlnxveen. Geref. Kerk: Voorm. 10 en nam. 6 uur ds. Petersen. Rem. Geref. Gem.: Voorm. 10 uur, ds. Hoenderdaal. Chr. Geref. Kerk: Voorm. 9.30 uur en nam. 6 uur, ds. BIJdemast. Geref. Gem.: Voorm. 9.30 uur en nam. 6 uur, Leeskerk. HAZERSWOUDE. Ned.-Herv. Kerk: Voorm. 10 uur (Doops- bediening) en nam. 7 uur ds. Klehl. Geref. Kerk: Voorm. 10.30 uur en nam. 7.30 uur, ds. Hulzlngveldt. KATWIJK AAN DEN RIJN. Ned.-Herv. Kerk: Voorm. 9.30 ds. E. Warmolts, nam. 6 uur ds E. Warmolts Geref. Kerk: Voorm. 9.30 uur ds. H. MeiJering, nam. 5 uur ds. H. Meijerlng. R.-K. Kerk: Vroegmis 7.30 uur, pastoor Buys, Hoogmis 9.30 uur pater Adelbertus O.F.M., Stille Mis 11.30 uur, pater Hlmmel- relch O.FM. Laatste Zondag van het bad seizoen. Voor de laatste maal dienst te 11.30 uur. KOUDEKERK. Geref. Kerk: Voorm. 10 en nam. 7 uur ds. Haspers. Ned.-Herv. Kerk: Voorm. 10 en nam. 6.30 uur, ds. Odé. LISSE. Ned.-Herv. Kerk: Voorm 10 en nam. 5 uur, ds. Tichelaar; voorm. 10 uur, Klnder- kerk, de heer J Dekker Geref. Kerk: Voorm. 9 30 uur cand. Bos, van Mijdrecht; nam 4 uur, dr. Ruys. Chr. Geref. Kerk: Voorm. 10 en nam. 5 uur, de heer Rebel, van Den Helder. Geref. Gem.: Voorm. 9.30 en nam. 4 uur, ds. Llgtenberg. Heb! Ge U aan iet. geërgerd, meer dan Ge weten wiüfli,k Ge U boo. oemaaki een .mo. tie, een ichnk of 'n hevio, pijn ondergaan? Dan kunt 0, niel beier doen dan dadelijk Nederlandsch AKKERTJE te nemen. Weldra Product »»ji Ge dan weer Uielf en ui Per 12 .tuk. slacht. 52 ciru, Wjenj rtcapt ran Apathaker Damvt NIEUWKOOP Ned.-Herv. Kerk: Voorm. 10 uur de hee Pelt, candidaat te Woerden. Geref. Kerk: Voorm. 10.30 uur lees dienst en 7.30 uur nam. ds. Speelman ui Nieuwveen. Rem. Kerk: Geen dienst. NTEU W- VENNEP. Ned.-Herv. Kerk: Voorm. 9.30 uur ds Bouman, nam. 2.30 uur, ds. Salvetda i Hoofddorp (H.D.) Ger. Kerk: Voorm. 9 en nam. 2.30 uut ds. Smllde. Chr. Geref. Kerk: Voorm. 9.30 en nam 3 uur, ds. Aalders, van Vlaardingen. NOORDWIJKERHOUT. Ned.-Herv. Kerk: Voorm. 10 uur (Bed H.D.), ds. Van Noort. SASSENHEIM. Ned.-Herv. Kerk: Voorm. 10 en nam, I uur, ds. Krljkamp. Geref. Kerk: Voorm. 9.30 en nam. I uur. ds. Kuiper. Chr. Geref. Kerk: Voorm. 10 en nam 5 uur. ds. F. v. d. Kodde, v. Den Haag. Pinkstergemeente: Voorm. 10.15 en nam 7.30 uur, Dienst. TER AAR. Ned.-Herv. Kerk: Voorm. 10.30 en nam, 7.30 uur, ds. Hoeufft, van Velsen. Geref. Kerk: Voorm. 10.30 en nam. 7» uur, ds. Warnlnk. VALKENBURG. Ned.-Herv. Kerk: Voorm. 10 uur (Bed. HJ3.) en nam. 6.30 uur, ds. Steenbeek. VEURLEIDSCHENDAM. Ned.-Herv. Kerk: Voorm. 10 en nam' uur, ds. Vermet. Geref. Kerk: Voorm. 10 en nam. 5 urn ds. Boukema. WADDINXVEEN. Ned.-Herv. Kerk: Voorm. 10 uur (Bed, H. D.), nam. 6.30 uur ds. Vroegindewelj. Geref. Kerk: Voorm. 10 en nam. 6 uur, ds. Smidt. Ohr. Afg. Gem.: Voorm. 10 uur en nam. 6 uur, ds. Grlsnigt. WOUBRUGGE. Ned.-Herv Kerk: Voorm. 10 uur, ds. De Bruin van Alphen, nam. 7 uur ds. Waar denburg, van Hoogmade. Gereg Kerk: Voorm. 10 en nam. 7 uur, ds. Nauta. WASSENAAR. Dorpskerk: Voorm. 10.05 uur dr. Hon- ders en nam. 5.30 uur, ds. Ten Kate. Klevletkerk: Voorm. 10.05 uur, ds. Tea Kate. ZOETERWOUDE. Ned.-Herv. Kerk: Voorm. 10 uur, de heer E. L. de Wltt v. Noordwijk aan Zee. ZWAMMERDAM. Ned.-Herv. Kerk: Voorm. 10 uur (Bed. H. Doop) en nam. 7 uur. ds. v. Woerden. Geref. Kerk: Voorm. 10 en nam. 7 uur, Leesdlenst. Rem. (Geref.) Gem.: Voorm. 10.15 uur, mej. ds. Günther. HERV. KERK. Aangenomen: Naar Nieuw-Amsterdam, W. Volger, O.-I. pred. met verlof te Hil versum. GEREF. GEMEENTEN. Bedankt: Voor Opheusden W. C, La main te Rotterdam-Zuid. KERKCONCERT JO VINCENT EN ANTH. V. d. HORST. Der traditie getrouw zullen Jo Vincent en Anthon van der Horst op Vrijdag 13 September a.s. een Kerkconcert geven ln de Pieterskerk alhier. GEBOREN. Cornelia zn. van J. J. v. d. Broek en H, Se pers Jacoba Adriana, dr. van S. W, v. Gastel en J. Verwater. ONDERTROUWD J. W J. Clements Jm. 25 Jaar en M. L Oostwald Jd. 25 Jaar N.v.d. Linden J®' 27 Jaar en S. Molenaar Jd. 27 jaar. OVERLEDEN. J. M. Fleur—Beurze wede, 74 Jaar - T. Zaalberg—Nleuwenhuljze wede, 91 iwr' J-d

Leidsch Dagblad | 1935 | | pagina 14