KING LEIDSCH DAGBLAD - Tweede Blad Vrijdag 2 Augustus 1935 PEPERMUNT THIJS IJS EN DE DIKKE HERTOG. Losse nummers van ons Blad HAARLEMMERMEER. GEMEENTERAAD. Verlaging opcenten op de personcele belasting goedgekeurd. pe Raad van deze gemeente kwam in oenbare vergadering bijeen, onder voor- ttèrschap van den burgemeester mr. A. 'ob Afwezig de heeren Ouwerkerk, Bras m v. d. Welle. Nadat de voorzitter eenige woorden aan de nagedachtenis van de evallen vliegers Silbersteln, Nleboer en jafjes had geweid, die inwoners van iaarlemmermeer waren, werden de inge komen stukken behandeld. Een verzoek van pachters van gemeen - [egronden te Nleuwvennep om vermlnde- ■Ing van huur ln verband met de geleden iagelschade, werd gesteld in handen van i, enW. Omtrent het onderzoek van de geloofs brieven van de nleugekozen leden van ben gemeenteraad, werd medegedeeld, dat jere ln orde werden bevonden, zoodat tot delating werd besloten. Een voorstel om un het Rijk een perceel gemeentegrond gast het transformatorhuisje te Nleuw- tanep en op het plein bij de openbare tliool No. 1 ten behoeve van de automa- Iseering van het telefoonbedrijf ln opstal uit te geven, werd goedgekeurd. De voor stelde wijziging van de verordening op b« heffing en invordering van keurloon jetreffende vee en vleesch, werd eveneens goedgekeurd. Ook het voorstel van B. en W. om de verordening op de heffing van Ie hondenbelasting in dien zin te wijzi- >tn, dat deze belasting voor z.g. pleizier- Ol luxehonden werdt verhoogd van f. 3.50 ot f. 6 per jaar, ontmoette geen be waren bij de vergadering. Hierna kwam in behandeling 't voorstel ian B. en W. tot verlaging van het aantal ipcenten op de hoofdsom van de perso- neele belasting van 125 tot 225 op 110— 165 en tot wijziging van de classificatie -oor deze belasting voor de Badhoevebuurt ai omgeving (rangschikking ln de vierde klasse i Na breedvoerige discussie ging de Raad iet het voorstel tot verlaging van de op uiten accoord. Goedgekeurd warden aanvragen om jjksoverschotten krachtens de Landar- iiderswet ten behoeve van L. de Koning a P. Clement te Nieuwvennep en J. Poldervaart te Vijfhuizen. Nadat de voor- itter de scheidende raadsleden had toe sproken en hen had bedankt voor al ,t zj) voor de gemeente deden, volgde [uiting. Burgerlijke Stand. Geboren: Jacobus Cornells Maria, d. van H. v. d'. Heuvel en C. Meijer Margje :11a, d. van J. de Kooker en J. Koordes laria Wilhelmina, d. van G. van 't Hof en I. Dol Nan Johannes, zn. van N. J. Dol Th. Vis Gerarda Maria, dr. van J. lots en C. G. Zwart Catharlna Wille- ilua, d. van A. H. Wanders en A. M. Sam- imn Alida Gerarda, d. van J. G. Nieu- «t«en en D. C. Maarsseveen Jacoba kuSna, d. van D. Bouman en A. Harkema -.trie Gerardus, zn. van L. C. Baas en J. a der Luit Okko, zn. van A. van Es A. van den Oever Jahnie, d. van J. Ophof en G. van Bommel Johanna llida, d. van G. Biesheuvel en M. Maarse. Ondertrouwd: Hendrik Treur, 24 j. en tjntje G. Mulder, 21 j. Laurenslus J. kt, 23 J. en Elisabeth C. Westerman, 20 j. -Klaas Jongkind, 31 j. en Elisabeth Café jaar. Gehuwd: Jacobus de Gans, 18 j. en Gijs- irtje Dekker, 18 j. Cornells K. Boel- miwers, 38 j. en Elizabeth van Wijngaar- Hen. 37 j. Bartholomeus H. Kroon, 27 j. Anna Nederveld, 30 j. Marlnus Ouds- 'oorn, 23 J. en Dina Dekker, 21 j. Arie ander Voet, 26 J. en Maria J. Staal, 22 J. -Johannes Verbeek, 27 j. en Adrlana W. paans, 24 J. Overleden: Pieter Worp, 73 j. geh. met Westerkwamp Jacobus Krielen, 52 J„ eb. met Th. M. Roose Jan Antonius, 14 zoon van J. v ,d. Linden en C. H. M. logers Willem Korthals, 72 j. geh. met Jongeneel. De ontvreemde damestasch. Eenige dagen geleden werd ln een café Hoofddorp een damestasch ontvreemd, door de eigenares tijdens het dansen en op het tooneel was neergelegd. De pHtie heeft thans deze tasch, waarin de t eenig geld en een paar kostbare oor- Hen ter waarde van meer dan f. 100 be- aande inhoud nog aanwezig was, bij een 'woner van Hoofddorp in beslag genomen. HILLEGOM- Feest voor de Maria-School. De schoolkinderen van de Mariaschool ïoben op den laatsten dag vóór de groote lacantle het Zilveren Professiefeest en te- eis het 25-jarlg verblijf van zuster Marie erdinanda en dat van zuster Marie 'ugustine te Hillegom gevierd. Na een H. Mis werd de jubllaresse der «waarschool om 9 uur in die school ge huldigd. Eerst weerklonk een welkomstlied, •rwijl er verder leuke stukjes ten gehoore .«den gébracht. Als feestgeschenk ont- _.mK mater Ferdinanda een fraai medita- «eboek en 6 platen voor de bewaarschool. PJ?J00r' die tegenwoordig was bij de ecstelijklieden, sprak nog even de kleinen waarna de huldiging begon van Zuster ■tarie Augustine. Het welkom werd haar door haar eigen ?™Sen toegezongen. Als feestgeschenk prd haar aangeboden: „De H. Eucharistie ™r Religieuzen". Pastoor Kosters wees >tt i-Se de Jubileerende zuster vandaag ™uk in de bloemen werd gezet en wek- oe kinderen op het goede, dat de jubi- aai zusters voor Hillegom hebben ge- uu en onder Gods Zegen nog hopen te aJ.en doen, te waardeeren. Vele parochianen kwamen de jubilaressen un gelukwenschen brengen en deden die gezeld gaan van cadeaux. J'i Kon. besluit is toegekend de aan 'erem-j ^'?,n Oranje Nassau verbonden neoïtf-, 'n zilver aan C. Beukers, Cns Srknecht He N.V. Van Zanten en Bloembollenbedrijf alhier. anrZ?0r het Mercurlus-examen Fransche fcan R™orresP°ndenti'e slaagde de heer A. Litjentaihi'1 opBel®id door den heer J- J- tfdrntvl Stscrt- no. 148 werden verzonden teaming y,an de akten betreffende de hier. Vennootschap Fritz Hufeld, al- RECLAME- 8352 HET OPENEN VAN EEN BUS KING Dat is voor Uw winkelier één van de prettigste dingen, die hij voor U kan doen. Want hij weet, dat de koper van KING-pepermunt een te vreden klant betekent en hij geniet zeil mee van het heer lijke aroma. TONNEMA 8. C'E SNEEK KATWIJK. Burgerlijke Stand. Geboren: Corijna d. van G. Ravensber- gen en C. van Os Arendje, d. van A. van der Plas en W. van Dijk -r Dirkje Janna. d. van P. van der Gugten en N. Zandbergen Arle, z. van A. Zwaan en C. van der Plas Dirkje, d. van P. Ver burg en B, Mulder Cornells, d. van J. Schaap en M. van Duijn. Overleden: Hester van Kuijeren, 78 jaar, wed. van J. Maatjes Cornells v. d. Does 84 jaaT, wedr._ van N. de Wit. Ondertrouwd: A. C. Wassenaar en H. Ouwehand J. P. van der Nagel en K. Wassenaar. Getrouwd: H. Haasnoot en S. P. Hare maker P. van der Plas en C. Zwanen burg M. van Egmcnd en M. Rijsdam. KATWIJK AAN DEN RITN. De Tuinbouw. In de afgeloopen weeek ging het met de tuinbouwproducten, met uitzondering van bloemkool, lang niet naar wensch. De verlaging van den minimumprijs voor aardappelen was oorzaak dat dit product minder opbracht want ondanks de vele slechte en matige gewassen was er gere geld nog aanmerkelijk te veel voor ons eigen landje en voor export konden ze zelfs tegen den prijs die voor het buiten land gesteld is en voor groote en bonken f. 2 per 100 K G. bedraagt zonder heffing, niet geplaatst worden. De binnenlandsche minimumprijs was f. 0 75 per kist en een enkel partijtje ging de laatste dagen hierboven. De laatste dagen van Juli ging het zeer traag daar per 1 Aug. de z.g hef fing kwam te vervallen en niemand dan eenige voorraad wilde hebben, Sla bracht den minimumprijs, en soms iets meer op, f. 0.50 tot f. 0.70 per 100. Er was te veel van. In de afgeloopen week zijn duizen den kroppen naar de belt gegaan. Ook met bospeen ging het vrij traag en ook hiervan ging veel weg tegen den mini mumprijs f.2 per 100: extra partijen brachten van f. 2.80 tot f. 4.10 per 100 bos op. Doch ook een gedeelte zou naar de belt zijn gegaan ware er ten slotte niet een plaatsje voor gevonden om te distrl- bueeren onder de werkloozen te Rotter dam. De distributie hiervan geschiedt via de Ned. Groenten- en Frultcentrale door het gemeentebestuur van de desbetreffen de gemeente. Kroten gingen de geheele week vrij vlug weg doch het kwantum was ook niet groot. Zoo ook met tuinboo- nen; hiervan komt geen groote aanvoer meer. Bloemkool was de laatste dagen het product 'waarvoor buitengewone be langstelling was en waarvoor weer eens ongekende prijzen werden betaald. Deze varieerden van f. 14.10 tot f. 24.10 per 100 voor 1ste soort. Ook tweede soort kon thans gemakkelijk koopers vinden voor f. 6.70 tot f. 12.10 per 100. Het zijn echter maar weinigen die van deze mooie prijzen profiteeren, In het algemeen is de uit komst nog laag en de datum van 15 Aug. betalingstermijn der landhuur, ziet men •net bezorgdheid naderen. De navrucht zal nog een en ander moe ten goedmaken. KATWITK AAN ZEE. Jubileum van den heer D. Verburg. De heer D. Verburg herdacht den dag, waarop hij vóór 50 jaar bij de tam lie Meerburg als kuiper in dienst trad. Deze dag is voor hem niet ongemerkt voorbij gegaan en met dankbaarheid zal hij terugzien op de belangstelling, die hij ondervonden heeft. Om 11 uur werd hem verzocht zich te begeven naar het kantoor yen de reederij ln de Voorstraat. Hier werd de jubilaris ontvangen door zijn vroegeren patroon, den heer F. E. Meerburg, die hem gelukwenschte en door zijn tegenwoordlgen patroon, den heer D. F E. Meerburg. Deze feliciteerde hem met zijn 50-jarig Jubileum, hij prees zijn plichtsgetrouwheid en overhandigde hem als blijk van waardeering een enveloppe met inhoud. De jubilaris bedankte met eenige woorden voor de hartelijke geluk wenschen en het geschenk. Nadat nog eenige gezellige oogenbllkken in het kan toor werden doorgebracht, werd de heer Verburg ook door het verdere personeel met dit jubileum gelukgewcnscht. Het was voor hem een mooie dag geweest. Vele nieuwe badgasten aangekomen. Gisteren is het zeer druk geweest met het aankomen van badgasten. De sta tionschef, de heer Hofkes alhier, deelde ons mede, dat bijna den geheelen dag de tram met drie rijtuigen moest rijden om de vele passagiers naar hier te vervoeren. Ook de autobestelwagens van v. Gend en Loos reden den ganschen dag af en aan om het vele passagiersgoed te bestellen. Ook vele auto's, gepakt en gezakt, voer den vele vreemdelingen aan. De maand Augustus zal nog veel goedmaken en naar alle waarschijnlijkheid zal onze badplaats in vergelijking met andere badplaatsen, nog geen slecht figuur maken. Bedankt. Ds. M. Heikoop te Utrecht heeft be dankt voor het beroep naar de Geref. Gemeente (Remisestraat) alhier. Mej. A. S-, wonende Oude Gracht te lltrecht, tijdelijk hier vertoevende in een pension, had het ongeluk op het strand, ter hoogte van de badkoetsen, bij 't sprin gen haar enkel te. breken. Nadat dr. Lod der het been gespalkt en verbonden had, werd zij per ziekenauto naar het Diaeo- nessenhuis te Utrecht vervoerd. LISSE. Burgerlijke Stand. Geboren: Johannes Wilhelmus Marie, z. van H. A. Akerboom en C. A. Staphorst Overleden: Martlnus Duivenvoorden, echtgenoot van M. Vreeburg, 71 jaar Pieter van Waveren wed. van A. F. v. Velden, 70 jaar. Getrouwd: P. de Koning en E. M. Schra- vendeel M. Jansen en Th, Grimbergen A. A. Bliek en G. Halting. Loop der bevolking. Gevestigd: C. P. v. Werkhoven en echt- genoote. van Sassenheim. 3e Poellaan 39 A. J. Driessen, van Haarlemmermeer, Wagenstraat 5 Mej. M, den Elzen, van Blpemendaal, Stationsweg 138 Mevr. H. E. A. Elfers-Kadersch, van Gardelegen (Did.), Wilhelmina 39 Mej. M, W. Philippo, van Wassenaar, Wllhelminastr. 15 M. Schaap, van Soest. Julianastragt 101 Mej. E. Königshausen, van Amster dam. Kanaalstraat 54 Mej. M. A. Voor- douw. van Noorw k Heereweg 306. Vertrokken: Mej. A. M. Turnhout, naar Hillegom Mej. Th. C. v. d. Meer. naar Hillegom P. P. v. d. Lellj, naar Noord- wijk Mej. G. v. Luik, naar Heemstede. Raadsagenda. De raad dezer gemeente komt Dinsdag 6 Augustus te 8 uur ln openbare vergadering bijeen. De agenda luidt: 1. Onderzoek geloofsbrieven van de ge kozen verklaarde leden van den nieuwen raad. 2. Wijziging van de verordening, rege lende het heffen van vergunningsrecht voor den verkoop van sterken drank ln het klein in de gemeente. 3. Vaststelling van een verordening inge volge art. 122 der Gemeentewet. 4. Vaststelling van een verordening krachtens artikel 31 duodecier 2, tweede lid der wet op de personeele belasting 1896, 5. Verhuur van een strook grond langs den Grachtweg aan de N.V. Lissesche Kis tenfabriek. 6. Aanvulling van de Alg. Politieverorde ning. 7. Comptabiliteit. 8. Ing. stukken en mededeelingen. Verhuur Induetrie-terrem. B. en W. stellen den Raad voor aan de N.V. Lissesche Kistenfabriek een gedeelte van de Ijsbaan ter lengte van 50 Meter en ter diepte van 10 Meter te verhuren tegen een huurprijs van f. 200 per jaar. De kosten van ophooging, bedragende f. 600, komen voor rekening van de gemeente. Mocht tusschentijds een kooper voor dit terrein zich aanmelden, dan heeft de kistenfabriek recht van voorkoop. De huur wordt aange gaan voor 6 Jaar. Op het zangconcours te Zeist behaal de het kinderkoor „De Llschbloem" al- •hler, ln haar afd. den derden prijs. De heer R. Is alhier in de Emmastraat aangevallen door een hond van den heer K. De broek werd hem afgescheurd terwijl hij een wond bekwam aan de knie. Wij vernemen dat de levering en het onderhoud van rijwielen ten behoeve der gemeente-polltie gdurende de eerst volgende 2 jaren is opgedragen aan de fa. J. de Kooker alhier. Op advies van de orgel-commissie heeft de Kerkeraad der Gereformeerde Gemeente alhier besloten, opdracht tot het bouwen van een nieuw Kerkorgel te ver- leenen aan de firma C. Verweys te Amster dam. NOORDWIJK. Door B. en W. is aan de Vereenlging „Het Hoogeland" te Arnhem toestemming verleend tot het houden van een bloem pjesdag ln deze gemeente op Vrijdag 30 Augustus a.s. NOORDWITKERHOUT. Raadsagenda. De raad dezer gemeente komt op Dins dag 8 Augustus des namiddags 7 uur ln openbare vergadering bijeen. 1. Ingekomen stukken; 2. Voorstel van B. en W. tot het opnieuw vaststellen der verordening, regelende de elschen van benoembaarheid en de bezoldiging der veldwachters; 3. Voorstel van B. en W. tot wijziging van het reglement van orde voor de vergadering van den Raad; 4. Adres van de Vereen, voor Chr. Middel baar Onderwijs te Leiden, houdende ver zoek om een bijdrage in de kosten dei- school over het jaar 1932; 5. Voorstel van B. en W. tot het opnieuw vaststellen van de verordening, regelende de heffing van een vergunningsrecht voor den verkoop van sterken drank; 6. Voorstel van B. en W. tot het vaststellen van een verorde ning op de monumenten in deze ge meente; 7. Voorstel van B. en W. tot wij ziging der begrooting,dienst 1935; 8. Adres van de Stichting Rijnlandse!) Borg stellingsfonds te Leiden, houdende ver zoek in het kapitaal van het fonds der stichting te willen bijdragen; 9. Voorstel van B. en W. tot wijziging van het raads besluit van 17 Januari 1918 No. 1, waarbij onder hypothecair 'verband een bedrag van f. 6000 werd uitgeleend; 10. Onder zoek geloofsbrieven der nieuw benoemde leden van den gemeenteraad; 11. Vast stelling van het kohier der bedrijfsbelas ting, dienst 1935. Ten overstaan van notaris Wachter te Sassenheim had bij afslag de verkoo- ping plaats van woonhuis eri en bollenschuur aan den 's Gpavendamscncn weg. Alles werd verkocht in combinatie voor f. 3552 te samen aan den heer L. v d. Burg aan Piet-Gijzenbrug. OEGSTGEEST. Auto botsing. Op het kruispunt Rhijngeesterstraatweg Rhijnzichtweg had een hevige botsing plaats tusschen een personenauto, be stuurd door J. Jansen uit Blaricum en 'n personenauto bestuurd door L. A. I. Sel- ter uit Den Helder. Beide auto's werden ernstig beschadigd. Van een der auto's werd het linkerportier en treeplank geheel vernield. Pesoonlijke ongelukken hadden niet plaats. De politie maakte proces verbaal op. 30. Thijs kijkt om 't hoekje van de deur en krijgt van woede dan een roode kleur. Het blijkt daar inderdaad de schatkamer te zijn en binnen houdt Kwadreef een groot festijn! De hertog werd zeer dik door 't middel van dien dokter Zoutezijn en heeft Kwadreefdan nu de sleutels afgegeven om hem wat geld te laten halen en die heeft nu zijn diefstal haast bedreven, zonder dralen. Hij staat een grooten koffer in te pakken en haalt begeerig 's her- togs goud en edelsteen uit kisten en uit zakken. „Ha hal" lacht hij, „dat heb ik beet!" Nu moet je morgen maar eens zien wat slimme Thijs toen deed. 1 zijn te KATWIJK verkrijgbaar bij Boekhandel „DE VOLHARDING", Voorstraat 18, Katwijk aan Zee. iiiiiiiiiiiiniiiiiiiiiiiiiiiiuiiiiiiitiiiiiiiiniiiiiiiiiiiiiiiiwiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiHiiuiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiüiiiu Autotocht „Ouden van Dagen". Voor den autotocht voor „Ouden van Dagen" kwam een 50-tal auto's in het Wilhelminapark bijeen w.o. een autobus. Nadat alle oudjes voorzien waren van een fleschje odeur, een „bloemetje" en een pakje proviand ln den vorm van ge bak en bisquits werd om half twee het sein van vertrek gegeven. Uitgeleide gedaan door vele belangstel lenden vertrok men ln de richting Sassen heim naar Lisse, waar de Rijksweg werd verlaten om te genieten van Holland's schoone buitenwegen, bosschen en duinen. Over „Keukenhof" en de Zllk trok de stoet langs de mooie duinwegen naar Noordwijkerhout en vandaar door Noord- wijk-binnen naar Katwijk a. Zee om, langzaam rijdende over de geheele Bou levard, te genieten van een schitterend zeegezicht. Vervolgens ging de tocht over Katwljk- blnnen naar Wassenaar om op het prach tige landgoed „Dulnrell" af te stappen. Vervolgens maakten allen een wande ling door het prachtige bosch. Na een tocht door oud en nieuw Was senaar met haar schitterende parken en buitenplaatsen, arriveerde men om half zeven aan ..Het Witte Huis". Hier werden de oudjes als gasten ont vangen met opgewekte muziek van een strijkje aan keurig opgemaakte tafels. Nadat de inwendige mensch was ver sterkt sprak de heer Ed. H. de Bruijn, inplaats van den heer Kamsteeg die we gens droeve familieomstandigheden ver hinderd was. Spreker deelde mede dat de burgemees ter wegens uitstedigheid niet aanwezig kon zijn, en riep in zijn plaats den w.n. burgemeester de heer T. van Egmond har telijk welkom toe. Hij dankte de auto bezitters voor hunne bereidwilligheid, en medewerking alsmede de politie die ln het uitstekend volbrengen van den tocht een groot werzaam aandeel had gehad. Achtereenvolgens dankte spr. den heer van Ingen Sohenau voor de schitterende ontvangst, alsook de muziek en voorts de damesgeleidsters en ordonnans, den heer J. P. Breedijk. De heer T. van Egmond herinnerde aan vroegere jaren, toen niet gedacht werd aan het schenken van vreugde aan ouden van dagen. Hij dankte de commissie recht hartelijk voor al haar zorgen. Namens alle ouden van dagen dankte de heer H. v. d. Mey allen die tot 't welslagen van dezen dag hadden medegewerkt. Door een onbekend gebleven auto ls een gaslantaarnpaal stuk gereden op den Rhijngeesterstraatweg, De politie heeft het uitstroomende gas doen afsluiten, waarna een nieuwe paal is geplaatst. Een onderzoek wordt ingesteld. De jongensclub „Jong Oegstgeest'' in onze gemeente heeft van 24 tot 31 Juli haar kampweek gehad ln den Gelder- schen Achterhoek te Vragender bij Lich tenvoorde. Was de belangstelling bij het vertrek groot, ook bij de terugkomst wa ren velen gekomen om den jongens een prettige thuiskomst te bereiden. Aan de zengebrande gezichten was goed te zien dat men een heerlijke week achter den rug had. SASSENHEIM. Burgerlijke Stand. Geboren: Jan Dirk. z. van J. D, Hehns en A. Keijz'er Ruurdje, d. van G. Ba- rendrecht en J. Feenstra Jo Gertruda, d. van J. M. Berg en G. Grimbergen. Ondertrouwd:: H. Hoogewoning 23 jaar en E. Verboom, 24 jaar. Getrouwd: Th. H. Juffermans. 25 jaar en J. C. J. Bergman. 24 jaar. Loop der bevolking. Vertrokken: A. M. Hoogenboom, FT. Schoutenstraat 34. naar Oegstgeest H. Honders, H. Baderstraat 27, naar Lelden W. Uithoven, Tijloostraat 9, n. Noord wijkerhout. Aan het postkantoor Sassenheim werd gedurende de maand Juli '35 ingelegd f. 6276.13 en terugbetaald f. 6639.18. Het laatste door dat kantoor uitgegeven boekje draagt het nummer 3797. Gevonden: een kinderportemonnaie met Inhoud. Inlichtingen bij de politie, alhier. o WARMOND. Raadsagenda. De raad dezer gemeente komt Donder dag 8 Augustus in openbare vergadering bijeen ter behandeling van de navolgende agenda: 1. Ingekomen stukken. 2. Onderzoek geloofsbrieven der nieuw gekozen raadsleden. 3. Wijziging verordening regelende het heffen van vergunningsrecht voor den verkoop van sterken drank ln' het klein. 4. Verleenen van een bijdrage aan het Rijnlandsch Borgsteliingsfonds. 5. Aanbieding gemeenterekening dienst jaar 1934. zoomede die van het waterlei dingbedrijf. 6. Wijziging begrooting 1935. 7 Wijziging gemeenterekening dienstjaar 1933, 8. Wat verder ter tafel zal worden ge bracht. Burgerlijke Stand. Geboren: Jacobus Christianus Albert, z. van J. Ch. v d. Berg en M. G. Kerkvliet Cornelis Maria z. van C. A. Kipping en M. W. de Winter Helena Wilhelmina Cornelia, d. van C. van Velzen en B. H. Driessen Joannes Nicolaas. z. van J. Scheltens en J. Th. van Seggelen An tonius Cornelis z van A. M. de VKbmen en G. Ph Kortekaas. Getrouwd: L. v. 1 Steur. im. 26 jaar en G. C. H. Oudshoorn id. 22 iaar A. van Staveren 52 jaar en A. v. d. Meij 14 iaar M. Klavei 27 iaar en H. J. v. d. Struys, 26 jaar. Overleden: Leonardus Bellekom 41 jaar. 3—2

Leidsch Dagblad | 1935 | | pagina 7