Teidsch Daqbh Lei 76»te Jaargang Maandag 15 Juli 1935 No. 26 De Stefani internationaal Tenniskampioen van Nederland. Het voornaamste Nieuws van heden. tbl&d nimiuiiiiiiuiiiiiiiiniiiiiiiiiiiiuiiniiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiimii Door een 5-sets overwinning op Quist. o Mevrouw Mathieu wint drie titels. (Van onzen relsredacteur.) Een drievoudig internationaal kam pioenschap voor mevr. Mathieu. de be kende Fransche tennls-ster, is het voor naamste resultaat van het toumooi, dat gedurende de afgeloopen week te Noord- wijk gehouden is! Zij won het dames enkelspel tegen MeJ. Hom, het dames dubbelspel tezamen met mej. Rollin Cou- querque van de dames Hopman en Mc Ostrich en het Gemengd Dubbel met Kukuljevic van mevr. Hopman en Quist! De Italiaan De Stefani legde door een zege op Quist voor de derde maal in successie beslag op den titel in het heeren-enkel spel, terwijl het heeren-dubbelspel ein digde in een overwinning van Hopman en Quist over het Oostenrijksche paar: Bawarowski—Von Metaxa. Ziedaar, in het kort samengevat, de uit slag van zeven dagen wedstrijd-tennis, van zeven dagen van zon en sportieve vreugde in het Noordwijksche stadion, die intusschen niet zooveel publieke interesse getrokken hebben als men terecht had mogen veronderstellen. De ongetwijfeld zeer hooge entree-prijzen moeten daarvan wel de belangrijkste oorzaak geweest zijn omdat toch dit tournooi internationaal beter bezet was dan wij de laatste jaren gewoon waren. Spelers namen deel. naast onze landge- nooten. uit Zweden, België, Frankrijk, Groot-Brittannië, Duitschland, Australië, Noorwegen, Italië, Oostenrijk, Monaco, Yougo Slavië, Hongarije en Egypte en tot hen behoorden er meerdere, wier faam hun komst was voorafgegaanHet spel van den bekerhouder De Stefani, van een Quist, een Hopman, een Kukuljevic en een mevr Mathieu was van een klasse, die aanzienlijk uitgaat boven het beste Hol- landsche wedstrijd-tennis en vooral Zater dag en gisteren heeft men kunnen genie ten van vele boeiende partijen, die dik wijls spannend waren tot het einde. DE HALVE EINDSTRIJDEN. Hopman geslagen. De nederlaag van Hopman vormde het belangrijkste feit van den Zaterdag! Hopman had het tournooi zoo prachtig ingezet, z'n spel was zoo overtuigend en zoo veelzijdig gebleken en waar de beker houder De Stefani, gehandicapt door een beenblessure opgeloopen bij een val te Wimbledon zeer aarzelend begonnen was, daar had niet ten onrechte de mee ning post gevat dat Hopman zich wel een weg banen zou naar de finale. Vrijdag nog had hij tegen Kukuljevic een vastheid en een scherpte gedemonstreerd, die verbluf fend was, doch de Zaterdag bewees hoe snel het getij keeren kan! De Stefani triomfeerde in drie sets over een tegen stander, die af en toe volkomen de con trole over zijn slagen kwijt was en die voortdurend het tempo en de vaart miste, waardoor z'n spel juist op vorige dagen gekenmerkt was Zou het zoo'n wonder zijn indien zich bij Hopman Zaterdag de reactie geopenbaard had van een teveel aan wedstrijd-tennis in de afgeloopen weken? Want merkwaardig genoeg heeft de Australiër ook in andere partijen, later op den middag gespeeld, zijn ouden vorm nimmer hervonden en begon ook Quist in de slotpartij van het Gemengd Dubbel zichtbaar teekenen van uitputting te ge ven De Stefani was in de match tegen Hopman dadelijk prachtig op dreef en hij heeft daarna vrijwel geen enkel zwak moment gehad. Tegen die verdediging scheen eenvoudig geen succesvolle aanval mogelijk en Hopman ging weifelen. De eerste set werd 61 en pas in de tweede kwam er meer strijd. Hopman veranderde telkens van tactiek omdat die vastheid van De Stefani gebroken moest worden, indien hij 'n kans wilde maken op de overwinning Korte gekapte slagen ging de Australiër geven, afgewisseld door harde drives en hooge ballen, een soort lobs. die den op de baseline staanden De Stefani in ver warring dienden te brengen. Doch de Italiaan bleef de kalmte zelve. Met twee prachtige fore-hands en een behoorlijk tempo bestreek hij het geheele veld en al die pogingen van Hopman werden telkens met scherpe passings langs de lijnen af gestraft. Viervier had Hopman gehaald in de tweede set, maar toen was het af geloopen. 64 voor De Stefani! Juist aan het slot van die tweede set kwam De Stefani te struikelen en het trekken met z'n been toonde aan dat de blessure nog niet genezen was. Zou Hop man op deze wijze nog een kans krijgen? De Australiër vocht, er Inderdaad voor en tot 3 0 liep hij uit Maar ineens stond daar toen weer de tegenstander met de nimmer falende drives en met z'n gevaar lijke smashes en vollies, die punt op punt scoorden en spoedig 33 maakten. Nog één game was voor Hopman, daarna was De Stefani geheel de baas en met 64 kwam het einde. Quist, de tweede Australiër, had in den anderen halven eindstrijd aanvankelijk niet veel moeite met Bawarowski (62), maar de Oostenrijker bleek toch in wer kelijkheid niet zoo heel veel zwakker en liet dat blijken door een 62 zege in de tweede set. Geheel gelijk op ging verder de strijd en pas na groote spanning sleepte Quist de overwinning uit het vuur. Hij had er ditmaal beduidend meer voor moe ten loopen dan in z'n vorige partijen het geval was geweest. Snelheid bleek hij nu voldoende te hebben, al overtroefde de Oostenrijker hem nog in dit opzicht en z'n spelopzet en vertolking; z'n plaatsen en bliksemsnel reageeren waren daarnevens 'van dien aard dat de overwinning tegen den hard zwoegenden en goed spelenden Bawarowski ongetwijfeld ook wel verdiend was. Laatstgenoemde was ln de laatste set trouwens uitgespeeld! In het dames-enkelspel won mej. Hom van mej. Adamoff door haar meer con stante vaste spel. De Frangaise had oogen- blikken van uitstekend spel, maar dat wisselde te veel en evenmin als Hopman tegen De Stefani wist mej. Adamoff op den duur welke tactiek zij volgen moest. In een mooie tweede set triomfeerde zij met 64. doch dat vrij hooge peil kon zij noch in de eerste, noch in de derde set be reiken en zoo werd het tweemaal 26. Mevr. Mathieu had niet de minste moeite met mevr. Hopman. Zij plaatste zich ver der in de finales van het dames-dubbelspel met mej. Rollin Couquerque, die overi gens aan dit succes door haar zwakken vorm een zeer gering aandeel heeft gehad, en van het Gemengd-Dubbel, tezamen met Kukuljevic na een overwinning op mej. Couquerque en den blijkbaar sterk ver moeiden en derhalve niets meer prestee renden Hopman. Ook Quist boekte Zaterdag drie overwin ningen: le in het enkelspel, 2e in het hee ren-dubbelspel met Hopman op Nourney en Buss en 3e in het Gemengd-Dubbel met mrs. Hopman op mej. Belzer en Knotten belt. De uitslagen van Zaterdag waren: Dames-enkelspel, halve eindstrijd: Mme Mathieu sl mrs. Hopman 62, 60; frl. Horn sl. mile Adamoff 62, 46. 62. Heeren-enkelspel, halve eindstrijd: De Stefani sl. Hopman 61. 64, 64; Quist sl. Bawarowski 62. 26, 62, 36, 62. Dames-Dubbelspel, halve eindstrijd: Mme Mathieu en mej. Rollin Couquerque sl. frl. Horn en frl. Sander 61, 64; mrs. Hop man en miss mc. Ostrich sl. mile Adamoff en mile Barbier 61, 64. Heeren-dubbelspel. kwart-eindstrijd: Ba warowski en Von Metaxa sl. De Stefani en Destremeau 63, 86, 60. Halve eindstrijd: Hopman en Quist sl. Nourney en Buss 63. 64, 46, 61: Bawarowski en Von Metaxa sl. Gabrovitz en Kukuljevic 63, 119, 61. Gemengd-Dubbelspel, kwart eindstrijd: mej. Belzer en Knottenbelt sl. mile Barbier en Grandguillot 108. 16, 64; mrs. Hopman en Quist sl. frl. Sander en Nour ney 60, 63. Halve eindstrijd: Mme Mathieu en Kukuljevic sl. mej. Rollin Couquerque en Hopman 60, 86; mrs. Hopman en Quist sl. mej. Belzer en Knottenbelt 62, 8—6. Fraaie zege van De Stefani. De climax van het tournooi bleef inder daad tot Zondag bewaard! Vijf sets ach tereen streden De Stefani en Quist in het heeren-enkelspel om den kampioenstitel en zelden kan de spanning grooter ge weest zijn dan in deze match, die pas na 65 in de vijfde set ten gunste van den Italiaan z'n beslissing vond! De Stefani was niet direct zoo vast begonnen als Zaterdag tegen Hopman en dat versterkte het zelfvertrouwen van Quist, die. naar het voorbeeld van zijn landgenoot, den Italiaan in verwarring poogde te brengen door zijn drives af te wisselen door listige dropshots of vlijmscherpe crossvollies. Tot 22 scheen dat succes te hebben, maar wonderlijk safe werd toen weer die dubbele fore-hand van De Stefani en al had Quist voortreffelijke slagen in de games, die leidden tot 53 en 54, De Stefani was toch de meerdere en Won met 64, om even later met 42 te leiden ln de vol gende set! Het was tot op dat oogenblik of er een muur was opgetrokken achter het net aan Itallaansche zijde en hoofd schuddend zag Quist z'n mooiste slagen daartegen mislukken! Deze wedstrijd heeft vooral zijn spannend karakter ech ter gekregen door den herhaaldelijk wis selenden vorm bij belde spelers! En ln die tweede set ontkwam De Stefani niet aan een depressie, of veeléér: stéég Inééns het spel van Quist tot een enorme hoogte, zoo dat de Italiaan tot missen gedwongen werd en zienderojgen terrein verloor. Dat was tennis van een zeer hooge klasse, gelijk het daar door Quist gedemonstreerd werd: een spel vol pressie, met een doorloopend naar het net komen, met een ongelooflijke vastheid, een rijke variatie en met een service, die meermalen Ineens scoren konVan 42 werd het 4—5 en na twee winning strokes gemist te hebben veroverde Quist met 64 deze set. Lang kon een dergelijk vuurwerk evenwel niet volgehouden worden en in de derde set greep De Stefani z'n kans. Sterk forceerend joeg hl) met z'n machtige forehand en een nu ook uiterst gevaarlijke smash, de vijandelijke defensie uiteen om, na 33, met 63 te triomfeeren. Hoe vochten beide spelers voor de overwinning en hoe groot werd de emotie toen De Stefani op 42 in de vierde set reeds bijna den kam pioenstitel in z'n bezit scheen te hebben en vanaf dat moment weer een tegenstan der zag van dergelijke kwaliteiten dat hij keer op keer gepasseerd werd, de set met 64 verloor en bij 53 voor Quist in de final set zoodanig teruggedrongen was dat men nauwelijks gelooven kon dat hij nog ln staat zijn zou zich aan dien greep te ontworstelen. Het is de groote verdienste van De Ste fani dat hü nochtans dit kunststukje heeft weten klaar te spelen, geholpen misschien door een merkbaar nerveus wordenden Quist, die eenlge malen zijn teleurstelling uitte bij het missen van een slag door den bal tusschen het publiek te slaan of te gooien. Eenige verontwaardiging van de toeschouwers was begrijpelijk, doch de Australiër kreeg ook zonder dat reeds zijn straf. Een straf, die nog véél harder aan kwam! Want De Stefani, geroutineerd tournooi-speler als hij is, begreep de ge moedstoestand van Quist blijkbaar maar al te goed. Dit was de kans, die alleen door een feilen aanval benut worden kon. Op 33 zette hij z'n offensief definitief ln. Nog twee sets wist de Australiër zich te handhaven, zij het met stijgende inspan ning. toen stond daar plots een mach tige De SFefani tegen een haast onbedui dend wordenden Quist. die door zenuwen verteerd werd. Met z'n korte, driftige, doch nu verraderlijke service, haalde De Stefani 4—5, bleef verder het veld be- heerschen, kreeg matchpoint door een schitterende linker-forehanddrive langs de lijn en Joeg een seconde later langs de andere zijde den bal zoo afgemeten diep in het uiterste hoekje dat Quist volkomen kansloos was Een klaterend applaus was de welverdiende hulde voor den speler, die driemaal achtereen internationaal kam pioen van Nederland is! Weinig tegenstand voor mevr. Mathieu. Het dames-enkelspel was spoedig beslist. Mevr. Mathieu en mej. Horn bestreden elkaar met lange drives, waarbij de Fran- Calse iets meer variatie en veel meer vast heid had. Met 6—3, "61 bewees zij haar meerderheid. Zij won vervolgens met mej. Rollin Couquerque het dames-dubbelspel tegen mevr. Hopman en miss Mc Ostrich, eveneens in twee sets. doch het Austra- llsch-Iersche dubbel weerde zich uitste kend. In de eerste set haalde het van 50 op tot 53 alvorens te verliezen, in de tweede begon het eveneens bij een 50 achterstand heftig weerstand te bieden en het was vooral mevr. Hopman, die er toe bijdroeg dat het 55 gelijk werd. Mevr. Mathieu bleek trouwens aan het net heel weinig te presteeren en in het dubbelspel moet zich dat noodwendig wreken. Zoo kwam er stijgende spanning en dat mevr. Mathieu en mej. Couquerque tenslotte met 86 wonnen was uitsluitend te danken aan het feit dat de tegenpartij den aan val niet doorzette, doch het na 55 weer op vastheid in de rallies liet aankomen. En wat vastheid betreft zullen er weinig speelsters zijn, die mevr. Mathieu evenaren kunnen! Een volley-vuurwerk. Na het heeren-enkelspel is het dubbel spel tusschen Hopman-Quist en Bawa- rowski-Von Metaxa het meest emotioneele nummer van dezen dag geweest! Door zijn geweldige service en z'n sterke forceeren veroverde Von Metaxa, zwakjes door Bawa rowski ter zijde gestaan, de eerste set, maar met drie achtereenvolgende over winningen consolideerden de Australiërs hierna het kampioenschap. Het werd in tusschen een ongemeen interessante strijd met een elndelooze reeks van magnifieke volley-duels, waarbij de Australiërs zich in dit opzicht ware meesters toonden. Kla terend rolde het applaus langs de tribu nes voor dit wondermooie werk en ook de geweldig zwoegende Oostenrijkers kregen hun deel! Een halfuur na het heeren-dubbel moest Quist opnieuw (voor de derde maal in het veld) voor het gemengd dubbelspel en het spreekt vanzelf dat hij thans verre van fit meer was. 86 voor mevr. Mathieu en Kukuljevic werd het in de eerste set en dat was van Quist nog een enorme pres tatie, doch hij was daarmede ook aan het einde van z'n wilskracht en met 63 ging ook de tweede en beslissende set verloren. De uitslagen der finales zijn: Dames-enkelspel: Mme Mathieu (Frank rijk) sl. frl. Hom (Duitschland) 63, 61. Heeren-enkelspel: De Stefani (Italië) sl. Quist (Australië) 64, 46, 63, 46, 7—5. Dames-dubbelspel: Mme. Mathieu en me). Rollin Couquerque sl. mrs. Hopman (Australië) en miss Mc Ostrich (Ierland) 6—3, 8—6. Heeren-dubbelspel: Hopman en Quist (belden Australië) sl. Bawarowski en Von Metaxa l belden Oostenrijk) 4—6, 60, 6—4, 6—2. Gemengd dubbelspel: Mme Mathieu en Kukuljevic (Zuid Slavië) sl. mrs. Hopman en Quist 86, 83. OM DEN DAVIS-CUP. Tsjeclio SlowakijeDuitschland 14. De Davis-Oup wedstrijd Tsjecho-Slowa- kijeDuitschland is met een 41 over winning voor Duitschland geëindigd. Nadat Zaterdag Duitschland de leiding had ge nomen, Von Cramm en Lund wonnen met 8—3, 97 en 64 van Me uzi en Malecek, vergrootte zll haar voorsprong gisteren tot, 31 en besliste daarmede tevens den wedstrijd in haar voordeel door een overwinning van Von Cramm op Menzl met 8—2 3—6, 6—3. 5—7, 6—1. In de laatste partij sloeg de Duitscher Henke] den Tsjech Caska met 26. 7—5, 64. 6—0. zoodatl de eindstand 41 voor Duitschland werd. ZEILEN. WEDSTRIJDEN BRAASSEMERMEER. STRIJD TUSSCHEN CARP EN NATHAN IN DE ZESMETERKLASSE. Regenbogen zorgen voor spanning. De zeilvereenlging Braassemermeer heeft bij haar jaarlijksche nationale wedstrij den zeker niet ove het weer te klagen gehad. Op beide dagen mooi zomerweer met een briesje, dat wat meer had kun nen doorzetten, maar dat op de z.g. gele baan een goed kruisrak bracht van het Paddegat naar Groenewoldt. Op den eersten dag startten slechts en kele klassen en aller belangstelling ging natuurlijk voornamelijk uit naar de zes- meterklasse, waarin de De Ruyter van Carp voor het eerst in een officleelen wedstrijd op het water kwam, om te ver liezen van de Braassemermeer van Na than. Twee momenten waren in deze race van beteekenis, waarbij wij den zeer goeden start van Carp als zeer bijzonder zouden willen aanmerken. Dat voordeel heeft hij op het eerste bezeilde rak niet voldoende kunnen uitbuiten, want Nathan die slecht was weggegaan, bleef hangen. Carp kreeg echter zijn kans, toen bij de boei de spinnaker op de Braassemermeer moeilijkheden gaf. Toen liep de De Ruy ter weg om even daarna pech te krijgen, want bij den eersten slag bleef Carp's fok haken, zoodat hij opnieuw een slag moest maken om de zaak te klaren. Nathan nam toen de leiding en de Braassemer meer bleef aan den kop. Slechts enkele races werden op den Za terdagmiddag gezeild. Van der Meij won in de regenboogklasse, Monde in de Pam- pusklasse met een protest, dat niet viel uit te zoeken. En in de U-klasse zeilde Fenenga de baan grootendeels alleen, omdat Warnerse op de Boekanier weer eens zijn mast brak. De resultaten van Zaterdag zijn: Zesmeterklasse: 1. Braassemermeer. st. Hans Nathan, 2. De Ruyter, st. mr. J. R. Carp, 3. Lou st. H .Proehl. 45 M2. Kruiserklasse: 1. Benati n, st. B Fenenga. Regenboogklasse A: 1. De Leede III, st. W. Z. v. d. Meij, 2. Kikker, st. J. E. Pries ter, 3. Breehorn. st. J. Loopuyt. 4. Iris, st. dr. P. B. Kreukniet, 5. Hollandia, st. C. van Staveren. Regenboogklasse B: 1. Vennemeer, st. I. J. C. Klingen Jr. C-klasse: 1. Noordster II. st. G. Doeksen, 2. Hollandia IV, st. L. Sillevis Pampusklasse A: 1. Bries. st. M. Monde, 2. Wervelwind, st. Jhr. E. Ben them v. d. Berg, 3. Fuut II, st. W. van Hattem. 4. Norremeer, st. Ir. J. C. P. Hofkes. De wedstrijden van gisteren. Concentratie van zeilwedstrijden mag zeer groote voordeelen bieden en het aan tal inschrijvingen voor de Braassemer meer mag dan niet zoo groot zijn als de organisatoren het zouden hebben ge- wenscht, aan den anderen kant zouden de wedstrijden bij Oude Wetering enRoe- lofarendsveen toch maar noode gemist worden ln het omvangrijke zeilprogram- ma van de K.V.N.W.V. In de zesmeters was Carp ditmaal het eerste weg. Carp zeilde goed en zijn be manning Jonker, Moltzer en Looman deed uitstekend werk. Bij dit lichte briesje bleek de De Ruyter harder te loo pen dan de Braassemermeer en wat Na thans ook probeerde, Carp liep steeds verder weg. Bij het ingaan van de eerste ronde was het verschil 1 minuut 27 se conden. Het werd 1.50 en tenslotte 2.07. Proehl deed met de Lou zijn best, maar zijn schip is toch wel heel wat langzamer dan deze nieuwe zesmeters. De middag race werd niet gezeild op verzoek van Carp, die onder den indruk was van de berichten over de vliegtuigramp nabij Schiphol. Onjuiste berichten hoewel de werkelijkheid erg genoeg is, die spraken van twintig dooden en nog meer narig heid van een van Carp's beste vrienden. Zoo bracht de zesmeterklasse niet, wat velen er van hadden verwacht en star booten versohenen ln het geheel niet aan den start. Wij kennen de oorzaak daar- De finales van het tennistournool te Noordwijk; mevr. Mathieu en De Stefani winnen de enkelspelen. Geslaagde zeilwedstrijden op het Braas semermeer. Jaarvergadering van den Nederlandsehen Korfbal bond. van niet. maar oppervlakkig bezien is dit' verstek toch wel onvriendelijk tegenover de gastheeren. Dit gemis aan Olympische klassen heeft echter de zeilwedstrijden van Braassemermeer geen schade gedaan wat de spanning betreft. Voor spanning heeft bijv. de regenboogklasse A gezorgd terloops zij even opgemerkt, dat in B. de Eelko van Bergsma successen boek te, de eerste regenboog van een Friesche werf waarin Cor van Staveren den hoofdprijs won, hoewel hij het niet ver der kon brengen dan twee maal tweede, 's Ochtends heeft hij tot op het laatste kruisrak aan den kop gelegen na een slechten en lagen start. Voor den twee den keer in den wind op van het Padde gat naar Groenewoldt maakte Priester met de Kikker echter een zeer voordee- llgen slag langs den wal, waardoor deze Friesche Hollander de race keurig won. Priester zeilde trouwens goed en 's mid dags kreeg hij met Sluyzer een onver wacht voordeeltje, toen zij vrij van het strubbelende en schreeuwende veld weg konden. Maar het ging toch tusschen Wil lem van der Meij en Cor van Staveren, die elkaar telkens weer hebben dwars ge zeten, waarbij de beslissing kwam op de eindlijn onder groote spanning aan den walkant. De Leede was nauwelijks een meter voor de Hollandia. Spanning was er ook in de sharpieklas- se bij den enerveerenden start 's middags. Het is zuur als je over bakboord start en het heele veld zich van die bevoor rechte positie niets aantrekt, omdat de een van den ander afhankelijk is en niet weg kan. Deze Nauta nam het zonder meer. Hij raakte de boei grondig en ging naar huls. De Nauta van dr. Dinges won de beide races. Voor de rest zij verwezen naar de hier onder volgende uitslagen. Even nog de B- jollen. De Hunter van Bohré zeilde wel degelijk in B, maar werd gevaren door twee jeugdige knapen met Ten Holt aan den helmstok die het er best van af brachten. De uitslagen luiden: Zesmeterklasse: I. de Ruyter, st. mr. J. R. Carp; 2. Braassemermeer, st. H. Nathan. Regenboogklasse A, ochtendwedstrijd: I. Kikker, st. J. E. Priester; 2. Hollandia, st. C. van Staveren; 3. Breehorn, st. J. Loopuyt; 4. De Leede in, st. W. Z. van der Mey. Middagwedstrijd: 1. De Leede III; 2. Hollandia; 3. Duke, St. J. C. van der Velde; 4. Saenden, st. L. de Wit. Regenboogklasse B„ oohtendwedstrijd: I. Vennemeer, st. I. J. C. Klingen; 2. Eelke, st. J. Bergsma. Middagwedstrijd: 1. Eelke; 2. Venne meer. Pampusklasse, ochtendwedstrijd: 1'. Fuut II, st. W. van Hattem; 2. Norremeer, st. ir. J. C. P. Hofkes; 3. Bries, st. M. Monde; 4. Wervelwind, st. jhr. E. van Benthem van den Berg. Middagwedstrijd: 1. Norremeer; 2.Bries; 3. Fuut II; 4. Wervelwind. Handicapklasse C, ochtendwedstrijd: L Noordster II, st. G. Doeksen. Middagwedstrijd: 1. Hollandia IV, st. L. Sillevis. Handicapklasse D, ochtendwedstrijd: 1. Narmeda, st. H. H. Tieleman. Middagwedstrijd: 1. Narmeda. 22 M2. scherenkrulsers, ochtendwed strijd: I. Anitra, st. W. R. Buys. Middagwedstrijd: I. Anitra. Friesche 16 M2 klasse, ochtendwed strijd: I. Micafo. Sft, F. de Jong; 2. Hilda III, st. W. F. van Schelven; 3. Lemmet, st. H. Kortman. Middagwedstrijd: I. Hilda III; 2. Mi cafo; 3. Wetterwille, st. R. Jellema. B.M.-klasse, ochtendwedstrijd: 1. Hilda II, st. C. van Schelven. Middagwedstrijd: 1. Hilda II. 12 M2-sharpieklasse, oohtendwedstrijd: 1. Dinges, st. W. J. H. Nauta; 2. Bries, st. C. F. Giiloher; 3. Riphaan, st. W. R- Ferwerda; 4. Spitsmuis, St. C. M. N. Nauta; 5. Kievit, st. D. Riel. Middagwedstrijd: 1. Dinges; 2. Hip haan; 3. Bries; 4. Spitsmuis; 5. Kievit. Twaalfvoetsjollenklasse A. ochtendwed strijd: 1. d'Artagnan, st. W. van der Valk Jr.; 2. Flits. st. L. J. F. Broer; 3. Pinok- kio, st. J. N. Braunberger. Middag-wedstrijd: 1. d'Artagnan; 2. Flits; 3 Pinokkio. Twaalfvoetsjollenklasse B, oohtendwed strijd: 1. Radotlske, st. A. le Poole; 2. Hunter, st. J. ten Holt; 3. Windekind, st. mej. E. Noret; 4. Jolyt. st. mej. M. A, Broer; 5. Alvertje, st. E. J. Coster Jr. Middagwedstrijd: 1. Hunter; 2. Hennie, st. A. Warners; 3. Windekind; 4. Radotls ke; 5. Black Magic, st. W. Stoutenbeek.

Leidsch Dagblad | 1935 | | pagina 10