zo KING ZO Speciaal strandverblijf voorde Belgische Koningskinderen 76,te Jaargang LEIDSCH DAGBLAD, Vrijdag 21 Juni 1935 Derde Blad No. 23080 BINNENLAND. Vl 4 PEPERMUNT Bij het Zuiderbad te Noordwijk Zee. RECHTZAKEN. PRINSES JULIANA'S BEZOEK AAN SCHIPHOL. WELGESLAAGDE DEMONSTRATIE MET HET AMBULANCE-VLIEGTUIG. Vier vlaggen voor het restaurant der K.L.M. op Schiphol die der gemeente, de oranjevlag, de driekleur en het dun doek der K.L.M. In de zoele bries wap perend onder een grauwe, van waterdamp verzadigde lucht, gaven gistermiddag, met de gedeeltelijk bevlagde toestellen der luchtvaartmaatschappijen, die op het plat form waren opgesteld, aan de luchthaven het feestelijk cachet, dat paste bij de aanwezigheid van H. K. H. Prinses Ju liana, die naar gisteren reeds is ge meld na de uitreiking aan zuster Westerhof van de Florence Nlghtingale- medallle. als voorzitster van het Roode Kruis een demonstratie heeft bijgewoond met de tot ambulance-vliegtuig Ingerichte „Zwaluw" van de K.L.M. Het terrein der luchthaven en ook de omgeving daarbuiten was voor een groot deel afgezet; er was echter, als gevolg van het slechte weer, weinig belangstel ling van de zijde van het publiek. Bij de uitreiking van de medaille door de Prinses aan zuster Westerhof was nog aanwezig dr. H. C. J. M. van Dijk, inter nist van het St. Franciscus-gasthuis te Rotterdam, die in de oorlogsjaren chef is geweest van zuster Westerhof in het Fran- sche hospitaal te Monastlr. Van hem vernamen we dat deze dappere vrouw in die voor haar zoo zware jaren aanvallen van malaria en vlektyphus heeft door staan en ook eenmaal gevangen is gezet! De demonstratie met de „Zwaluw" ge schiedde aangezien men daartoe door den gestadigen regenval verplicht was in de groote Fokker-loods. Het was hier dat de heer K. M. Slotboom, chef van den Geneeskundigen Dienst der K LM de Prinses over allerlei wetenswaardigheden over het toestel inlichtte. In de cabine van het 3-motorige vlieg tuig, die van de cockpit waar het navi- geerende personeel zich bevindt, is afge sloten door een deur, bevindt zich het veerende apparaat, waarop de brancard steunt. De veering van dit toestel is zoo danig, dat schokken uit drie verschillende richtingen worden opgevangen, waarbij dan het bovenste deel van het onderstel door middel van wielen over een bepaal den afstand ten opzichte van het onder ste deel voor- en achterwaarts kan be wegen. Op het toestel kan elke willekeurige brancard er met klemmen op bevestigd worden. Boven het hoofd van den patiënt kan ee,n verstelbare spiegel worden aan gebracht, zoodat hij naar buiten kan zien, in sommige gevallen een welkome aflei ding, afhankelijk van den toestand van den patiënt. Bovendien bevinden zich daar een paar handgrepen, lussen zooals In de tram, waaraan de patiënt zich kan optrekken om te gaan verliggen. In een hoek van de cabine is verder de kast aan gebracht, die alles bevat wat voor ver pleging en geneeskundige behandeling ge durende de reis noodlg mocht zijn. De heer Slotboom deed nog uitkomen, dat in een half uur ieder vliegtuig van de K.L.M. in een ambulance-toestel kan worden gemetamorphoseerd. De Prinses nam, in het vliegtuig staan de, met veel belangstelling van de haar verstrekte inlichtingen kennis. Ook werd haar aandacht gevestigd op een ambu lance-vliegtuig, dat, bestuurd door den eersten luitenant-vlieger W. van Geme- ren, met aan boord den chef van den militairen vliegdienst te Soesterberg, den officier van gezondheid J. E. Brouwer, naar Schiphol was gekomen om de de monstratie op te luisteren. Teneinde het geheel zoo wezenlijk mo gelijk te doen zijn, kwam een ambulance auto van 't Roode Kruis aanrijden, waar uit een patiënt op een brancard, onder toezicht van zuster Westerhof, op wier uniform de nieuwe medaille, naast ver scheidene andere, haar in den loop der Jaren door de regeeringen van verschil lende landen toegekend, was vastgespeld, in de „Zwaluw" werd overgebracht. Eeni- ge zusters stapten mede in, waarna het toestel naar buiten werd gereden. Onder het daverend lawaai van zijn motoren koos de machine het luchtruim en cir kelde eenigen tijd rond. Onderwijl bezich tigde de Prinses onder deskundig geleide de in de loods staande Fokker-Douglas „Sperwer" en de 4-motorige F. 22 „Kwik staart". De landing van de „Zwaluw" bracht het einde van de demonstratie. Uitgeleide gedaan door het hoofdbe stuur van het Roode Kruis, alsmede door officials van de K.L.M. en havenmeester Dellaert, aanvaardde de Prinses per auto de terugreis. HET DREIGEND CONFLICT BIJ DE ZINKFABRIEK TE BUDEL. Voorstel van den Rijksbemiddelaar. Op het Departement van Economische Zaken heeft gistermiddag een conferentie plaats gehad onder leiding van den Rijks bemiddelaar, prof. Josephus Jitta, als plaatsvervanger van prof. Aalberse, met partijen, betrokken bij het dreigend con flict aan de zinkfabriek te Budel. De Rijksbemiddelaar deed een voorstel, waarover de partijen zich op korten ter mijn zullen uitspreken. o ECONOMISCH TECHNOLOGISCH INSTITUUT IN LIMBURG. De heer J. Maenen benoemd tot opvolger van Minister Gelissen, als secretaris van den Raad van Bestuur. Ter opvolging van prof. dr. ir. H. Gelis sen, die in verband met zijn benoeming tot minister van Economische Zaken als secretaris van den Raad van Bestuur van het Economisch Technologisch Instituut in Limburg bedankte, werd in de gisteren gehouden vergadering van dien Raad be noemd de heer J. Maenen, lid van Gedepu teerde Staten van Limburg en voorzitter van den Limburgschen R.K. Werklieden Bond. Evenals prof. Gelissen dat was, is ook de heer Maenen bereid deze functie be langeloos waar te nemen. RECLAME. 6359 ziet het zakje er uit, waarin Uw winkelier KINQiPEPERMUNT per ons verkoopt, en zien de afzonderlijke tabletten er uit. Indien U dus hier op let, ontvangt U de originele enU leert de edele eigenschappen kennen van het onvervalste natuurproduct. TONNEMA C'E SNEEK RUNDVLEESCH EN GEHAKT IN BLIK. Een circulaire van den minister. De minister van Binnenlandsche Zaken heeft een circulaire aan de gemeentebe sturen gericht, betreffende distributie van rundvleesch en gehakt in blik. De minister schrijft: Naar mij wordt medegedeeld bestaat de indruk, dat in enkele gemeenten bij de distributie van rundvleesch en gehakt in blik geen of niet voldoende rekening wordt gehouden met de door mij terzake gegeven voorschriften. Dit geeft mij aanleiding nogmaals met grooten nadruk erop te wijzen, dat door u nauwlettend moet worden toegezien, dat rundvleesch en gehakt in blik, hetwelk wordt gedistribueerd, niet wordt verstrekt aan categorieën, die daarvoor Ingevolge de thans geldende voorschriften niet in aanmerking komen. Tevens wijs ik nogmaals op de wensche- lijkheid bovenbedoelde distributie indien «enigszins mogelijk, door bemiddeling van de slagers en grossiers in uw gemeente te doen plaats vinden. Zulks geldt nog in ver sterkte mate voor de mijnstreek, waar de distributie van rundvleesch en gehakt in blik op ruimer schaal geschiedt dan elders. Tenslotte breng ik onder uwe aandacht, dat het, behoudens in bijzondere gevallen, gewenscht moet worden geacht, dat voor administratiekosten uwentwege enen grooter bedrag wordt ingehouden dan 1 1 Vt cent per bus, opdat aan de slagers, die bij de distributie hun bemiddeling ver- leenen, een bedrag van 3'/» a 4 cent per bus ten goéde kome. EEN NIEUWE ORGANISATIE DER N.S.B.? Het Kamerlid Van der Heide vraagt naar de doelstelling. De heer Van der Heide heeft aan den Minister van Justitie de volgende vragen gesteld Is het de Regeering bekend of het juist is, dat de nationaal-socialistische bewe ging besloten heeft een nieuwe organi satie op te richten of te doen oprichten, die naar den schijn buiten deze beweging zou staan om bij een eventueel verbod van de weerafdeelingen de plaats van deze te kunnen innemen' Zoo Ja, is het haar bekend welke doel stelling deze nieuwe organisatie heeft; draagt ze een militair of een semi- mili tair karakter zonals kan worden afgeleid uit de militaire titulatuur van stormtroe pen, brigades, commandanten en kader; uit het feit, dat bij aanmelding tot het lidmaatschap van deze stormtroepen, waarvoor de aanbeveling van een hooge- ren functionnaris van de N.S.B. een nood zakelijke voorwaarde is, opgave moet wor den verstrekt van allerlei bijzonderheden, b.v welk gewicht het adspirant lid heeft welke methoden van zelfverdediging hij zich eigen heeft gemaakt en op welke tij den van den dag of nacht hij beschikbaar kan zijn? Is de Minister niet van oordeel, dat, als deze organisatie inderdaad een militair of semi-militair karakter mocht dragen of slechts naar den schijn dit karakter niet mocht hebben, aan deze volstrekt onne- derlandsche methode van doen voor goed een einde moet worden gemaakt? DE VERKIEZING IN DEN HAAG. De S.D.A.P. krijgt 17 zetels. Bij een nadere telling van de stemmen, uitgebracht voor den Gemeenteraad van 's-Gravenhage, is gebleken dat de zetel toewijzing iets anders is dan aanvankelijk was vastgesteld, zulks ten bate van de S.D.A.P., die nu 17 zetels krijgt (14); de communisten gaan terug op 1 zetel (2). BEZWAREN TEGEN PUFVERBOD. VOORSTEL KAN GEEN INSTEMMING DER VERGADERING VERWERVEN. Belang van visschers en bedrijven. Naar aanleiding van een door den voor zitter der Visscherij Centrale aan de Ver. van Vlschmeelfabrikanten toegezonden voorstel betreffende maatregelen tot het sparen van de kleine vlsch is in Krasna- polsky te Amsterdam een vergadering be legd met belanghebbende groepen om dit voorstel in beschouwing te nemen. Van deze belanghebbende groepen waren opgekomen vertegenwoordigers van de na volgende vereenlgingenCoöperatie de Toekomst. Oostzaan Coöperatie de Een dracht te lip. Gezamenlijke eendenhou ders Oostzaan-Landssmeer, Eendhouders- ver. Tonnik en Omstreken. Coöp. Ver. van Visscherij Ben te Texel. Heldersche Vis- schersver „Samenwerking". Ned. Bond van Chr. Fabrleks- en Transportarbeiders, Reeders Ver. „Vuurbaak". Katwijk a Z„ Visschersver. ..Samenwerking". Schevenin- gen. Bond van Ned. Visschersvereenigin- gen, Ver. van Schippers-eigenaars Kat wijk a. Z.. Chemische Fabriek N.-Holland, Beverwijk Sluis Chem. fabriek N.V. IJmui- den. N.V. Chem. Fabriek ..De Toekomst". IJmuiden. Het genoemde voorstel werd voorgelezen en miste geheel de instemming der ver gadering. Integendeel was men algemeen van oordeel, dat bij eventueele invoering van het voorstel zoowel de kustvisscheui, het vischmeelbedrijf en het eendenhou- dersbedrijf ten doode zouden zijn opge schreven. Bovendien was men van oordeel, dat een dergelijk voorstel, hetwelk practisch neer komt op een pufverbod, niet thulsbehoort onder de crisismaatregelen doch inder daad gerangschikt moet worden onder een aanvulling der Visscherljwet. zoodat andere instanties over een dergelijken maatregel zouden hebben te beslissen. Want dit practisch neerkomen op een pufverbod zou niet zijn een crisisbestrij- dlng. Integendeel zou het beteekenen een ondergang van vele bedrijven waardoor duizenden broodeloos zouden worden ge maakt en die allen op de publieke kas zouden zlin aangewezen. Het voorstel C was b.v. dit. Wanneer voor de verschillende vischsoorten een maat gesteld en gehandhaafd wordt, be neden welke zij niet mogen worden be houden en aangevoerd, wordt voorkomen, dat de ondermaatsche visch wordt aan gebracht en afgeleverd. Eenige zekerheid dat ook de jonge vlsch bii het visschen werkelijk gespaard wordt, is daarmede echter niet verkregen. Zich eenige illusie te maken omtrent het lot van het overgroote deel van de jonge visch die na in den trawl te zijn gevan gen en aan dek gebracht, nog weder te water geworpen wordt, is uitgesloten. Het grootste deel daarvan ls als verloren te beschouwen. Men meende, dat waar reeds werd toe gegeven en algemeen trouwens bekend is, dat met de vischmethoden de kleine visch toch dood is. het geen zin kan hebben om deze visch niet voor Duf aan te voeren. De vischmeelfabrieken betrekken daar van hun grondstof en de eendenhouder heeft dit vischmeel noodig voor zijn be drijf omdat dit goedkoope voedsel door geen ander gelijkwaardig goedkoop voedsel is te vervangen. Er wordt voorgesteld een grootere net- maaswijdte met de bepaling, dat met in gang van 1 Febr. 1936 met geen andere maaswiidte van minder maat mag worden gevischt. Men vroeg: waar haalt de visscher thans het geld vandaan voor vervanging van zijn terenwoordiee netten? De formuleering van de voorstellen was de volgende: aMet. ingang van 1 Aug 1935 wordt de maat op schol. tong. tarbot, griet en schar bepaald op 18 c.M. b. Met ingang van 1 Aug 1936 wordt de maat op schol tarbot, griet en schar be paald op 20 c.M.. met nigang van 1 Aug. 1937 op 22 c.M, en 1 Aug. 1938 op 23 c.M. c. Met Ingang van de genoemde data zal het verboden ziin de genoemde visch soorten kleiner dan de daarop gestelde maat aan te voeren met dien verstande, dat het toegelaten zal zlin die vischsoorten aan t° voeren beneden de maat van 13 c.M. d. Onder „maat" wordt verstaan de lengte van de vlsch gemeten van de punt van den snuit tot het uiteinde van de staartvin. e. Met ingang van 1 Febr. 1936 zal het verboden zijn. in en buiten de territoriale wateren te visschen met een trawl. een snurrevard of eenig ander vischtutg. het welk door het water wordt voortgetrok ken. indien de maaswiidte daarvan kleiner ls dan Tl' c.M f. De bepaling omtrent de maaswijdte geldt niet voor een vlschtuig. waarmede op haring makreel sprot of garnalen ge vischt wordt. g. Onder maaswiidte wordt verstaan de lengte van de gestrekte maas tusschen haar eindknoopen nat gemeten Men meende dat met deze voorgestelde maatregelen noch het sparen van de kleine visch werd verkregen, noch de vis scherij er mee was gediend, maar dat vele bedrijven er door ten ondergang waren gedoemd. Op grond daarvan kon men met de voor gestelde maatregelen niet accoord gaan en zou men met alle gewettigde middelen pogen ze niet ingevoerd te krijgen. Een telegram in dien geest werd gericht naar den minister van Economische Zaken en naar den voorzitter der Visscherii Centrale terwijl een audiëntie bii deze autoriteiten zal worden aangevraagd ter wijl de verschillende Kamerfracties zullen worden ingelicht. „Tel." KONINKLIJKE NEDERLANDSCHE JAARBEURS. Prof. dr. ir H. C. J. H. Gelissen. minis ter van Economische Zaken, heeft het eere-voorzitterschap van het eere-comité der Koninklijke Nederlandsche Jaarbeurs aanvaard. o HOOGE RAAD VAN ADEL. Bii Kon. besluit is benoemd tot lid van den Hoogen Raad van Adel mr. J. A. G. baron de Vos van Steenwijk. wonende te Noordwij k aan Zee. Tegen de duinhelling onmiddellijk gren zend aan het Zuiderbad te Noordwijk Zee, terzijde van Katwijk wordt op 't oogenblik 'n speciaal strandverblijf voor de Belgische Koningskinderen gebouwd. Dit sierlijke ge bouwtje werd ontworpen door den heer C. van Vliet Gemeente architect te Noordwijk Zee. De bouw is opgedragen aan den heer C. den Hollander, eveneens aldaar. Met den bouw is zoo juist een aanvang ge maakt, doch het zal nog wel even duren alvorens het geheel voltooid is. Hard wordt er aan gewerkt, opdat de Koningskinderen, die, gelijk wij reeds vermeldden, Maandag a.s. te Noordwijk arriveeren. spoedig van het zilte nat kunnen genieten! HET SLECHTE WEER EN DE VLIEGDIENSTEN. Noodweer boven het Kanaal. Het slechte weer, dat gisteren boven Europa heerschte, heeft zijn invloed doen gelden op de vliegdiensten van en naar Schiphol Eenige toestellen zijn met ver traging binnengekomen. Andere rappor teerden zeer ongunstig weer, doch arri veerden op den juisten tijd. Over het al gemeen hingen de wolken laag, terwijl het aanhoudend regende. Het zicht was ech ter vrij goed. In verband met de weersomstandighe den achtte de K.L.M. het evenwel raad zaam het laatste toestel naar Londen, dat om 21.20 uur gisteravond moest vertrek ken, waarvoor eenige passagiers geboekt waren, te annuleeren. Het toestel uit Parijs, dat vandaar om acht uur was vertrokken voor Amsterdam via Brussel en Waalhaven heeft we gens het slechte weer in Zuid-België in Valenciennes een tusschenlanding ge maakt. In verband met het bovenstaande seint Reuter ons nog uit Londen: De piloten, die vliegen op de lijnen tus schen het vaste land en Croydon, hebben te kampen gehad met zware regenstor- men op een hoogte van tweeduizend voet. Zij waren gedwongen door zware wolken lagen heen te vliegen met het gevolg, dat alle machines gistermorgen over tijd aan gekomen zijn. De piloten op de lijnen Berlijn, Amsterdam, Parijs meldden, dat zij boven het Kanaal en boven de Engel- sche kust het ergste noodweer ontmoet hebben sedert jaren. INT. CONGRES HANDELSONDERWIJS. Bij Kon. besluit zijn benoemd als gede legeerden van de Nederlandsche regeering bij het internationaal congres voor han delsonderwijs, hetwelk van 2 tot 6 Sep tember 1935 te Praag zal worden gehou den: dr. E. Elzinga. Inspecteur van het gymnasiaal en het middelbaar onderwijs; dr. Ch. E. H. Boissevain, eere-voorzltter der Nationale Vereeniging voor Handels onderwijs; mr. A Bruch. voorzitter der Nationale Vereeniging voor Handelsonder wijs; A. van der Schaaf, secretaris der Nationale Vereeniging voor Handelson derwijs; J. E. Gerzon, voorzitter der sectie Nederland van de Int. Ver. voor Handels onderwijs; dr. H. W. E. Moller, lid van de Tweede Kamer, voorzitter van den Bond van gemeenten, vereenigingen en stichtin gen, die inrichtingen tot het geven van handelsonderwijs in stand houden; prof. H. A. Kaag en prof. dr. J. E. de Quay, hoogleeraren aan de R.-K. Handelshooge- school te Tilburg; mr. dr. M. Spaander, oud-directeur van de eerste gemeentelijke H.B.S. A te Amsterdam; dr. G. Schilper- oort. leeraar aan de vijfde gemeentelijke H.B.S. te 's-Gravenhage; J. C. Holtzappel, voorzitter van den Bond van directeuren en leeraren bij het handelsavondonder- wijs; J. Peper, secretaris der redactie van het Tijdschrift, orgaan van het Nat. bu reau en de Nat. ver. voor handelsonder wijs; als plaatsvervangend gedelegeerde; dr. A. de Froe, directeur der Chr, H. B. S. A te Amsterdam en is aangewezen als hoofd der delegatie; dr. S. Elzinga, voor noemd. D. v. d. MEULENt Op 46-jarigen leeftijd is te Sneek gister middag overleden de heer D. v. d. Meulen, hoofdredacteur van het A.R. ..Friesch Dagblad". De heer v. d. Meulen was lid van de Provinciale Staten van Friesland. BENOEMING EERSTE KAMERLID. In de gisteren gehouden zitting van het Centraal Stembureau is in de plaats van ir. H. D. Louwes, die zijn benoeming tot lid van de Eerste Kamer niet heeft aan genomen, benoemd verklaard tot lid dier Kamer mr, A. G. A. Ridder van Rappard, lid der Tweede Kamer, te Tiel. DE POSTVLUCHTEN. De Maraboe is gisteravond te 7 uur op Schiphol geland. DE DOODSLAG TE NIEUW-VENNEP. TEGEN DEN DADER TWAALF JAAR GEEISCHT. Op Goeden Vrijdag des avonds te omstreeks tien uur is, zooals bekend, te Nieuw Vennep een afschuwelijk misdrijf gepleegd. De 19-jarige C. R. heeft aan den Huigsloterdijk aldaar, vlak voor de boer derij van zijn ouders, den 52-jarlgen molenaar K. Duyser door verscheidene messteken van het leven beroofd en een portefeuille met geld van het slachtoffer weggenomen. De dader die te Lochem ge arresteerd was legde een volledige beken tenis af; het geld was nog in zijn bezit. Gistermiddag stond de jongeman voor de Haarlemsche Rechtbank terecht. Hem was ten laste gelegd, doodslag, gevolgd door diefstal. Eerste getuige was dr. J. P. L. Hulst uit Leiden, die de sectie op het lijk van het slachtoffer had verricht. Hij verklaarde o.a. dat de verslagene door een lichamelijke afwijking niet in staat was bij een worste ling eenigen tegenstand van beteekenis te bieden. De volgende deskundige, de psychiater dr. F. E. Posthumus Meyes achtte den verdachte toerekenbaar. De verklaring van verdachte, dat hij den heer D. had dood gestoken uit vrees, dat deze anders het bedrog aan zijn vader zou vertellen, was volgens den deskundige wel aannemelijk. Vervolgens werden nog vijf getuigen ge hoord, o.a Inspecteur Jelsma uit Hoofd dorp. die het onderzoek had geleid en den kassier van de Boerenleenbank te Abbenes, die op den dag van het misdrijf aan den heer D. een bedrag van f. 700had be taald. Verdachte, die zeer onder den indruk was en telkens in snikken uitbastte, ver- Irlaarde uit angst voor zijn vader den heer D te hebben doodgestoken. Tevoren had hij gehoopt, dat er een ongeluk zou ge beuren. toen hij met zijn slachtoffer in de auto naar Nieuw Vennep terugreed, opdat het hem dan gemakkelijk zou zijn gevallen, diens portefeuille weg te nemen. Op het oogenblik dat hij het misdrijf pleegde, had hij niet aan het geld gedacht. Hij wilde alleen beletten dat de heer D. met zijn vader sprak. Hij was reeds weer in de auto gestapt, toen hem het geld te binnen schoot Na de portefeuille uit de jas van den heer D genomen te hebben is hij weg gereden. De Officier van Justitie, mr. W. K. Paar- dekooper Overman wilde aannemen dat verdachte waarheid gesproken heeft, zoo dat dus geen sprake kan zijn van moord of doodslag, gepleegd om den diefstal moge lijk te maken. Spr. bracht hulde aan inspecteur Jelsma en zijn ondergeschikten, die ondanks de vele moeilijkheden bij het onderzoek er zoo spoedig in slaagden den dader te arresteeren. Aan het eind van zijn uitvoerig requisi toir eischte de Officier twaalf jaar gevan genisstraf. De verdediger, mr. T. A M. A van Loeben Seis drong aan op een nieuw psychiatrisch onderzoek naar de geestvermogens van verdachte en vroeg met het oog op diens jeugd een lichtere straf. De Rechtbank zal op 4 Juli a.s. uitspraak doen. DE BEZUINIGINGEN BIJ DE NED. SPOORWEGEN. Met de invoering der éénmanstreinen look de lijn LeidenUtrecht! ls een groote besparing van treinpersoneel gepaard ge gaan en kon de bezettingen der treinen die in 1933 nog 1260 man bedroeg in '35 op 1130 man teruggebracht worden. o— DE K XVIII IN AUSTRALIË AANGEKOMEN. De K XVIII is gisteren te 5 uur plaatse lijke tijd te Fremantle, de hoofdstad van West-Australië, aangekomen. Op 31 Mel was men uit Mauritius ver trokken. VERSPREIDE BERICHTEN. Bij K.B. is benoemd tot notaris bin nen het arrondissement Amsterdam, ter standolaats Amsterdam J. Wilkpns. can- didaat-notaris te Amsterdam (vacature J. A. Houtzager).

Leidsch Dagblad | 1935 | | pagina 9