Onze Appelboom. CORRESPONDENTIE. GOEDE OPLOSSINGEN. In "t hoekje van ons tuintje Daar staat een appelboom, Bezaaid met duizend bloesems. - 't Is net iets uit een droom Of uit een heel oud sprookje! Die boom doet een verhaal. Eerst was hij maanden knoestig En heel den winter kaal. I Op eens kwam daar een feetje. Die strooide in het rond De mooiste, rose bloesems Een enk'le op den grond De oude takken houden De meeste stevig vast En zeggen, als de wind blaast: Voorzichtig! Opgepast! De boom heeft nu een jurkje Van rose bloesems aan En om ons dat te toonen. Blijft hij zoo roerloos staan. (Nadruk verboden). C. E. DE LILLE HOGERWAAR GOEDE OPLOSSINGEN DER RAADSELS ONTVANGEN VAN: Sientje Timmermans (brief verleden week veel te laat ontvangen), Annie Key- zer, Wim Keyzer. Piet Lagas, Nel War- menhoven, Marietje Nieuwenhulzen, Ja cobus Moraal, Leendert Moraal, Jan van Hoven, Piet van Hoven, Tierde Bakker, Hendrik Mulder, Nellie Mulder, Willy Hartveldt, Francina de Wit, Dickie de Wit, Piet Boekwijt, Conny van Vliet, Henny van Vliet, Wies Groeneveld, Trees Groeneveld, Piet van Schayk, Li Oostveen, Chris van den Born, Col Smit, Hennie de 1'EcIuse, Marie Bra Jo van Vliet, Betsy Stikeklorum, C Holleman, Carolientje Verbiest, Ja Nieboer, Jacobus Nieboer, Wim Nie Tinie Deegenaars, Triny Blotkamp, drlentje Blotkamp, Judith de Roode, 1 pien Wassenaar, Jo Wassenaar, Yv Moraal, Arthur Moraal, Bep van K< ren, Cornells Zwanenburg, Abram de Marietje Laterveer, Koos Nieboer, t Sollie, Jan van der Lucht, Plet vaii Lucht, Truus van der Lucht, Geert) Blote, Lientje Lefeber. Antonia Lep! Jan Bink, Toosje Bouter, Bepple Ba Piet, van Epmnriri .Tn van Hpr T.inHpn Nu is de Paaschvacantle voor jullie al weer voorbij, en zijn jullie weer naar school en aan het werk. De meesten hebben van het mooie weer kunnen genieten, maar niet zij, die ziek waren en thuis moesten blij ven. Daar voel Ik alles voor, hoor, hoe hard het is, als anderen lekker vrij naar buiten kunnen gaan en men moet zelf dan thuis ziek In bed liggen. Ziezoo er zijn een massa brieven dus lk begin maar gauw aan de aparte antwoor den. Janna: van biejfcu aan zal jou brief niet in bet pakket zijn geweest, anders had ik je heusch wel vermeld, hoor. Stientje Groeneveld natuurlijk mag je mee gaan doen en mij Tante noemen. Mientje Stikvoort, nog wel gefeliciteerd met je verjaardag. Ja dan moet je maar denken dat de vlaggen uithingen ter eere van jouw verjaardag. Wllly Harteveldt je raadsels zal ik be waren en later eens plaatsen. Drietal de Wit wat hebben Francina en Dickie heerlijk van de vacantie kunnen genieten en veel kunnen uitgaan, en die arme Bald moest maar thuis blijven en in bed liggen, wat scheelt er aan? wordt het al wat beter? Marietje Nieuwenhulzen je vond het zeker wel saai toen je vriendin uit logee- ren was. maar nu is ze toch zeker weer terug Jacobus en Leendert Moraal neen hoor, ik ben al in maanden niet buiten geweest, ik lig nu wel met open raam. Hendrik en Nellie Mulder en Tienie Bak ker hebben jullie wel fijn gewandeld in de vacantie, dat is gezond, nu dicht bij Leiden kan je toch bloembollen zien. Annie van Weizen ik lig nog te bed en kan onmogelijk naar de bloembollenvelden gaan kijken. Jenny van Houten dat begrijp ik best dat je in de vacantie de raadsels eens vergat. Johanna v. d. Hoek heusch er wordt mij zóóveel gestuurd, ik kan dat niet alles tege lijk plaatsen, als ik dat van jou tegenkom bij het nazoeken, zal ik wel zien of het ge schikt is. Leni Groeneveld je raadsel krijgt later een beurt, het is geschikt. Ik lig nog te bed. 's avonds 1 uur op en soms 's morgens 1 uurtje. Geertruida Pelt ik antwoordde net hier voor aan je vriendin Leni hoe het met mij gaat. Ben je naar je Jarige grootmoeder geweest? Drietal de Geus ik zal Jullie nu maar vast feliciteeren met je vaders verjaardag en een prettige feestdag toewenschen. Adriaan Boender en Jan de Graaf zoo, zijn jullie met je vaders naar de tentoon stelling in Boskoop geweest, dat was heer lijk hoor. Minie van der Zeeuw dat was een fijn dagje, zoo allen met elkaar uit. Fiets jij nog niet? Cisca v. Gijzen, Jaar.tje en Bep Braxlio- ven dat was heel aardig bedacht hoor ver leden week om mij minder moeite te geven toen ik het pakket later kreeg. Toosje en Beppie Bouter ik vond het heel aardig hoor Toos dat je mij kwam bezoe ken, nu ben ik geen onbekende tante meer voor je. Was Bep erg blij toen je weer thuis was. dat begrijp ik. 2 zusjes die altijd samen zijn Sientje Lefeber en Antonie Lepelaar, gaat dan maar samen meedoen, jullie mogen wel in dezelfde enveloppe inzenden. Dat raadsel heeft er al ingestaan Marietje Laterveer jij bent nogal tevre den over het weer in de vacantie nu dat is prettiger dan dat je er over pruttelt. Vond je de tentoonstelling mooi. Abram de Wit ik ben blij voor jou dat Je weer met plezier naar school ging, maar het was toch heusch niet altijd Ieelijk weer in de vacantie. Alice Blitz zeker mag je meedoen, je be hoort al tot de grooteren. Zoo ben je ook naar de bloemententoonstelling geweest in Heemstede. Je raadsels, die er nog niet hebben ingestaan zal ik later eens plaatsen. Jo van Vliet je anecdotes krijgen later eens een beurt. Lientje Oostveen ben je zoo ijverig voor je pop aan het werk geweest in de vacantie, is het al klaar? Hennie de 1'EcIuse neen hoor ik ben nog niet beter, ik lig nog te bed. Dat vind ik heel aardig dat jij je prijs tweemaal hebt gelezen, dat is een teeken dat je er blij mee was. Camelia Zwanenburg heel hartelijk van je dat je mij verleden week geen werk wou geven, toen ik zoo weinig tijd had voor alle raadselbrieven. Bep en Dick van Kooperen de briefkaart van Bep ontving ik, dat kan je zien bij de namen. Heel aardig van Dick om uit naam van Bep te schrijven. Hoe is het met de hand? ja bloedvergiftiging kan geweldig -veel pijn doen. Arthur en Yvonne Moraal, de raadsels, die goed zijn, zal ik later eens plaatsen, maar er zijn er die er al in hebben ge staan. Neen het is, helaas niet veel mooi weer voor een zieke, om met open ramen te liggen. Jo en Eempier Wassenaar, heeft Jo in Honselersdijk gelogeerd, is dat niet bij die oom en tante, die lk teen bij jullie heb ge zien, toen die kieken werden gemaakt? Judith de Roode je raadsel zal ik later eens plaatsen. Tini Deegenaars het is natuurlijk naar dat de moeder van het kleine neefje zoo ziek is, maar ik begrijp best, dat jullie het heerlijk vinden om zoo'n kleine peuter te logeeren te hebben. Carolientje Verbiest in vacantie zijn er wel meer, die vergeten om de raadsels op te lossen en brieven te schrijven, dat is heel best te begrijpen. Betsy Stikkelorum je anecdotes zal ik be waren en bij gelegenheid eens plaatsen. Piet Boekwijt die Koopmans van Boeke- renstraat in den Haag is naar mijn vader genoemd, daar is een heele wijk waar de straten naar schrijvers zijn genoemd en mijn vader heeft ook veel boeken geschre ven. Allen hartelijk gegroet door Mej. A. KOOPMANS VAN BOEKEREN. Den Haag, van Beuningenstraat 42. a AGP VCkll iiiguiviiu, O D Vttll UC1 JLllilUCll, leman van der Linden, Jaap Kruit. tje Braxhoven, Bep Braxhoven, Clrc; Gijzen, Minnie van der Zeeuw, Ad Boender, Jannie de Water, Frans de ter, Dorus de Geus, Keesje de Geus, truida Pelt, Greetje Groeneveld, Groeneveld, Adri Bavelaar, Bram I laar, Matthie van der Linden, Annii der Linden, Johanna van den Hoek dc Moed, Jannie de Moed, Willy va phen, Hendrika Hermina van Egi Daan van Egmond, Anton Gottmi Gottmer. Piet Gottmer, Jenny van ten, Annie van Weizen, Aaltje van Boukje van Vliet, Adriaan van Vliet rietje van Vliet, Mientje Stikvoort, Smittenaar, Plet Smittenaar, Rie tenaar, Johan de Ru, Rie Hart Prijna Hartevelt, Jannie Hartevelt, Hartevelt, Adriaan Pison, Cornelis J bouw, Truus de Graaf, Ans Vol! Rietje Vollenga, Jan de Graaf, Grie! Graaf, Stientje Groeneveld, Jannif Biezen. Alice Blitz, Henny Hoogst (j# brief pas ontvangen, nadat ik dl respondentie had geëindigd, wil j voortaan eerder verzenden. Nog we feliciteerd met de beide verjaarda! NOG MOOIE ANSICHTKAARTEN PASCHEN ONTVANGEN VAN: Bep van Kooperen, Plet Boog Jaantje en Bep Braxhoven, Rie en nie de Moed, Gerda Spiecker, R Klaas Oudshoorn. Allen vriendelijk er voor.

Leidsch Dagblad | 1935 | | pagina 16