leder pak HONIG's VERMICELLI GRATIS DAGBLAD - Eerste Blad Zaterdag 20 April 1935 TELEGRAMMEN. VISSCHEBIJBERICHTEN. BUITENLAND. BINNENLAND. SPORT. MAIKÏ Advertentiën WEERBERICHT. Barometerstand. [Hedenmiddag 3 uur: 757. telegrafisch weerbericht Medegedeeld door het Kon. Ned. Meteorol. Instituut te De Blldt. I Hoogste stand 766.8 te Isatjord. Laagste stand 746 6 te Valencia. Verwachting tot den avond van 21 April: I zwakke tot matige, Oostelijke tot Zui- Itlijke wind. Licht tot half bewolkt. Later lelllcht toenemende bewolking. Aanvan- (eiyk droog weer, later eenige kans op gen of onweer. Aanvankelijk iets wanner. bcitenlandscb weerbericht. I, h, Kon. Ned. MeteoroL Inst. te De Blldt. Sinds gisteravond zijn de weersom standigheden geheel veranderd. Nadat de maritieme luchttoevoer tot gisteravond buiig weer had veroorzaakt, deden Sterke barometerdallngen in Zuid-Frank- lljk de wind ln den nacht naar 't Zuid- Doste» omslaan en werd de aanvoer van (ochtlge en koele zeelucht vervangen Boor warme en droge continentale lucht [it Zuidelijke streken. Over het geheel ïrtrri het op 't vasteland warmer. De berg- rations ln de Alpen en in de middelge bergten gaven 5 tot 7 gr. hooger tempe- [ituur dan eergisteren. Over het Noord westen op den Oceaan handhaaft zich (en Arcthlsche luchtstroomlng. die nog Jürst op IJsland geeft en zich tot ver Laar het Zuiden voortzet. Zoolang de as (van het depresslestelsel ver in 't Westen (blijft, valt op zacht weer met Zuld-Ooste- lljkei: wind te rekenen. Later zijn storin gen met koeler weer en regen en wellicht pnweer niet uitgesloten. LUCHTTEMPERATUUR. J uur voorm.: 15 gr. C. (59 gr. F.). 12 uur 's midd.: 18 gr. C. (65 gr. F.). BOOCWATERTUDEN TE KATWIJK ZEE. Voor Zondag. Voorm. te 5 u. 03 min,; nam, te 5 u. 20 m. Voor Maandag. Voorm. te 5 u. 37 min.; nam. te 5 u. 55 m. LICHT OP VOOR FIETSERS e.a. Zaterdag; 7.35 njn. tot 4.22 v.m, Zondag: 7.36 n.m. tot 4.20 v.m. MAANS- OF- EN ONDERGANG. 20 April: op: 21 u. 45; onder: 4 u. 54. 21 April: op: 22 u. 58; onder: 5 u. 24. Onze vroegere stadgenoot, de heer |J. van den Brander, directeur van Maat- I schappelijk Hulpbetoon van Leeuwar- lderadeel ls benoemd tot directeur van I Maatschappelijk Hulpbetoon en secretaris |van den Armenraad te Zaandam. De reserve-kapiteins J. Moorman en |A J. Witmans zijn benoemd tot reserve- I majoor bij het 4de regiment Infanterie. In 't ten deele verbouwe pand. Rapen- I burg No. 11, heeft de Fa. D. Trossel 'n zaak, I genaamd „De Duif" geopend in babyarti- I kelen, kousen, kleedjes, schortjes, zakdoe- I ken, eau de cologne, zeep en vele andere I artikelen. Het intiem ingerichte wlnkel- I tje maakt een prettigen indruk en gezien I de groote sorteering der diverse artikelen, I behoeven de klanten stellig niet teleur gesteld te worden bij de bepaling hunner I keuze, RECLAME. 3107 bevat ter kennismaking een HONIG BOUILLONBLOKJE AARDBEVINGEN IN PERZIË. TEHERAN, 20 April (Reuter) In de afgeloopen week hebben in Noord Perzië aardbevingen plaats gehad, welke talrijke alachtoffers hebben geèischt en aanaien- "Jke materleele schade hebben veroorzaakt IJMUIDEN, 20 April. VISCHPRIJZEN. Tarbot per KG. f. 1.80—1.40; Griet per k'st van 50 KG. f. 2811; Tongen per KG. 1. 1.470.85; Zetschol per kist van 50 KG. 18; Kleine Schol per kist van 50 KG. 112—5; Schar per kist van 50 KG. f. 43; Pieterman en Poontjes per kist van 50 KG. !:»~4-70; Kabeljauw per kist van 125 KG KG. f.36—18; Lengen per stuk f. 3.20 1*0; Heilbot per KG. f. 1.30; Wijting per kist van 50 KG. f. 6—3. Aangekomen 1 stoomtrawler: IJM. 253 JMt f.2066, en 33 loggers: kw. 89 met 1-244; kw. 162 met f.516; kw. 47 met 333; kw. 57 met f. 299; kw. 68 met f. 156; kw. 151 met f.754; kw. 43 met f.399; KW. 96 met f. 235; kw. 62 met f. 363; kw. 22 met f.360; kw. 173 met f.616: kw. 124 met f.283; kw. 158 met f.304; kw. 31 f 198: kw. 45 met f.291; kw. 42 wet f.440; kw. 161 met f.572; kw 29 wet f.476; kw. 4 met f.381; kw. 147 met wet f.272; kw. 14 met f.344; k.w. 177 wet f.344; kw. 28 met f.301; kw. 18 met {■221; kw. 56 met f.291; kw. 52 met 1313; kw. 172 met f.187; SCH. 133 met 1 308; SCH. 247 met f.432; SCH. 261 met '■"2; SCH. 116 mfet f.359; SCH. 285 met V«4; KW. 05 met f.328; ,1 Beuger H. 185 met f. 1238. DE ALGEMEENE TOESTAND. Duitsch protest tegen Genève Oosten- rljk's herbewapening Het Franscb-Russisch accoord. Het officieuze Deutsche Nachrlchten- Bureau publiceert het volgende: „BU het bezoek, dat de Engelsche en Itallaanache ambassadeurs aan het Rljks- departement van bultenlandsche zaken brachten en dat de formeele mededeeling gold van de Engelsch-Itallaanschc verkla ring van Stresa betreffende het Locarno- verdrag, heeft staats-secretaris dr. von Biilow tot de belde ambassadeurs een mondeling protest gericht tegen de hou ding, welke de Volkenbond In zijn jongste raadszitting tegenover Duitschland heeft aangenomen. De door een Engelsch persbureau ver spreide bewering, dat het hier een protest zou betreffen tegen de door Engeland in Stresa en Genève tegenover Duitschland aangenomen houding is van allen grond ontbloot. Den ambassadeurs werd de vraag ge steld, of hun respectieve landen, als ga ranten van het verdrag van Locarno, ln dezelfde mate hun verantwoordelijkheid zouden aanvaarden, om het even of de eventueele aanval van Fransche zijde dan wel van Duitschland zou uitgaan. Naar men meent te weten, hebben de beiide diplomaten een positief antwoord op die vraag gegeven. De correspondent van Reuter te Miin- chen verneemt, dat Hitler daar overleg heeft gepleegd met von Neurath, von Rib- bentrop en Dietrich, den nationaal-socia- listlschen perschef. Zonder twijfel hebben zij de resolutie van Oenève besproken en de houding, welke Duitschland moet aannemen tegen over den nieuwen toestand. Daily Telegraph meldt: Er is oneenigheld ontstaan tusschen Rijkskanselier Hitler en den minister van buitenlandsche zaken, von Neurath. De besprekingen te Munchen zijn afge broken en Hitler is per speciaal vliegtuig naar Berlijn teruggekeerd, waar een spoedzitting van het Rijkskabinet zal worden gehouden om te beslissen over stappen in antwoord op de veroordeeling van het herstel van den militairen dienst plicht in Duitschland, welke den Volken bond heeft uitgesproken. De Oostenrljksche minister van buiten landsche zaken Von Berger Waldenegg verklaarde in een interview, dat de revisie van het militair statuut van Oostenrijk in Stresa zeer uitgebreid besproken ls. De resultaten van deze bespreking zijn zeer bevredigend voor Oostenrijk ZU zUn neer gelegd in punt zes van het communiqué dat na de conferentie is gepubliceerd. Daarin wordt duidelijk gezegd, dat Oosten rijk Inderdaad rechtsgelijkheid ln militaire aangelegenheden zal krijgen. Het vellig- heldspact voor Midden-Europa zal bin nenkort in Rome zijn definitieven vorm krijgen en het spreekt van zelf, dat met de tot standkoming van dit pact auto matisch volledige rechtsgelijkheid voor Oostenrijk zal intreden en wel zonder dat Oostenrijk nadere voorwaarden op mili tair gebied opgelegd zullen worden. Het verluidt, dat Mussolini tijdens een hartelijk onderhoud met prins Starhem berg heeft te kennen gegeven, dat Italië bereid is een militaire missie naar Oosten rijk te zenden om bij te staan bij de af richting van het Oostenrljksche leger. Inzake de formuleering van het Fransch- Russische accoord schijnen eenige moei lijkheden te zijn gerezen. Laval had daarvoor een onderhoud met den Russischen ambassadeur. Zoodra de redactie-moeilijkheid overwonnen ls, zal de parafeering van het document plaats hebben. De eigenlijke onderteekening ge schiedt, zooals reeds werd gemeld, door Laval en Litwinoff te Moskou. Het is thans zeker, dat Laval's reis naar Polen en de sovjet-unie niet voor 6 Mei zal plaats hebben. Ook gaan geruchten van een bezoek van Laval aan Madrid. Het zou in de bedoe ling liggen, dat Laval de kwesties zou be spreken, welke samenhangen met het Mlddellandsche Zeestatuut en met de her ziening van het verdrag van Tanger. GRIEKENLAND. Grondwetswijziging. De regeering stelt de benoeming voor eener commissie voor constltutioneele hervormingen .omvattende de volgende punten le. het eenige wetgevende lichaam ls de Kamer 2e. het recht om wetten voor te stellen, die uitgaven meebrengen, is aan de re geering voorbehouden; 3e de President der Republiek wordt direct door het volk gekozen en zal de Kamer ontbinden op voorstel der uitvoe rende macht, die versterkt zal worden. SPANJE. Nieuwe actie van uiterst links. De anarchistische en syndicalistische vakvereeniglngen hebben besloten een al- gemeene werkstaking af te kondigen, om te protesteeren tegen het feit, dat de autoriteiten van Saragossa geen toestem ming verleend hebben hun congres in de Stille Week te laten houden. Gisteren zijn vijf bommen ontploft, waardoor een man werd gedood en drie personen weiden gewond, van wie twee ernstig. De politie heeft het bestuur van de anarchistische en syndicalistische be weging gearresteerd, alsmede een hon derdtal verdachte personen. De socialistische arbeidersorganisaties zullen aan de beweging der anarchisten en syndicalisten geen deel nemen. DUITSCHLAND. Hitier 46 jaar - De militaire geschiktheid. Heden wordt Hitier 46 Jaar. München heeft besloten het Hltler-verjaardagfonds waarvoor 18.500 mark ls bijeengebracht voor liefdadige doeleinden te bestemmen voor den aankoop van vroolijk beschilder de Paascheieren. Arme families met veel kinderen zullen bij de uitdeellng van deze eieren speciaal worden bedacht. Die, welke drie of meer kinderen hebben, zullen elk negentien „Adolf Hltler"-eieren ontvan gen, en die van zes kinderen elk 28 eieren. Lutze, de chef van den staf der S.A., heeft een dagorder aan de S.A.-troepen uitgevaardigd, waarin hij o.m. het vol gende zegt: Terwijl anderen in de parlementen zich aan schoone of ook onschoone woorden te buiten gingen, heeft de S.A. in den strijd op straat, ln zaal-slagen en ln het zich dagelijks gereed houden voor de partij, zich zelf in den waren soldaten- geest opgevoed en den geest geschapen, die alleen in staat was het moeras van het parlementarisme te overwinnen en in het volk de geestelijke en zedelijke voor waarden te scheppen voor zijn volksche en militaire wedergeboorte. Steeds zal het offeren zijn, dat alleen de ult-eindelljke overwinning waarborgt. En hierbij marcheerde, marcheert en zal steeds voorop marcheeren de S.A. van den Leider. Wanneer lk vandaag onzen Leider uit uw aller naam een uiterlijk teeken mag overgeven, dan ls dat slechts mogelijk door uw trouw, uw offer, uw bereid zijn en dit is heden wensch en belofte tegelijk.. Zoo was het, zoo is het, zoo zal het steeds zijn. Heil onzen Leider, heil onzen oppersten S.A.-leider. Het stroomde natuurlijk gelukwenschen. De offlcleele bepalingen betreffende de geschiktheid voor den dienst in het Dult- sche leger zijn thans bekend gemaakt. Om aan de hooge eischen, welke de dienst in het leger stelt, te kunnen vol doen. kunnen als geschikt voor den mili tairen dienst slechts degenen worden be schouwd. die krachtig gebouwd zijn, goed ontwikkeld en vrij van gebreken, die de gezondheid, de beweeglijkheid en het uit houdingsvermogen beïnvloeden. Geeste lijke frischheid en opgewektheid, zin voor kameraadschap en vastheid van karakter benevens een groot, door lichamelijke oefening in de jeugdjaren gestaald presta tievermogen zijn, aldus luidt het in de bepalingen verder, voordeelen, welke in zekere mate een vergoeding vormen voor eventueel aanwezige lichamelijke gebreken. De lengtemaat voor den dienst in de weermacht bedraagt 154 centimerter. Dienstplichtigen en vrijwilligers met een lichaamslengte van minder den 160 centi meter worden evenwel slechts in dienst genomen, indien bijzondere omstandighe den dat vorderen. Het oordeel van den militairen arts moet luiden: absoluut geschikt, tijdelijk onge schikt. gedeeltelijk ongeschikt, ongeschikt (voor weerdienst), volkomen ongeschikt. FRANKRIJK. De diensttijden Staking te Nice. Volgens een mededeeling van het terie van marine zal overeenkomstig de verhooging van den militairen diensttijd van 1 op 2 jaar, de diensttijd bij de Fran sche Marine worden verhoogd van 24 tot 30 maanden. De nationale unie, waarin verschillende patriotistische bonden zijn vereenigd, heeft zich met een schrijven, geteekend door haar voorzitter, admiraal Lacaze, tot minister-president Flandln gewend, met het verzoek, de jongens een militaire voor opleiding te doen ondergaan. Te Nice zijn 190 brievenbestellers in sta king wegens ontevredenheid over door den directeur genomen maatregelen. De minis ter van PTT. heeft ze direct ontslagen en 200 bestellers uit Parijs gezonden. Alle stakende brievenbestellers hebben besloten individueel hun wederaanstelling te vragen. 0 OOSTENRIJK. Het proces tegen de socialsten. Het proces tegen de socialistische Sehu(zbündler is geëindigd. Daarbij is Eifler veroordeeld tot 18 jaar gevangenis straf en Rudolf Loew tot 15 jaar. Acht tien anderen zijn veroordeeld tot straf fen varieerend tusschen tien en één jaar. Eén werd vrijgesproken. Er zijn in het ge heel straffen uitgedeeld voor 140 jaar. Het O. M. gaat in hooger beroep. ITALIË. Fransche oud-strijders op bezoek. De koning van Italië heeft de Fransche oud-strijders geschouwd. Deze overhandig den hem de bronzen plaat en het gouden boek. Vervolgens defileerden zij. vooraf gegaan door de Garlbaldianen, te midden van de geestdriftige toejuichingen van een aanzienlijke menigte, onder de klanken van de Marseillaise. De oud-strijders depo neerden op het graf van den onbekenden soldaat het oorlogskruis en de militaire medaille, in tegenwoordigheid van den onderstaatssecretaris van oorlog, den Franschen ambassadeur, de autoriteiten en talrijke Itallaansche generaals en oud strijders. Daarna brachten de Franschen een bezoek aan Mussolini, die hen ih het Fransoh toesprak. BULGARIJE. Kabinetscrisis. De minister van buitenlandsche zaken, Batoloff, van justitie, Dickoff en van eco nomische zaken, Molloff, hebben zich Donderdag naar den minister-president, generaal Slateff begeven, om officieel hun demissie te overhandigen. Bij het verlaten van het departement van den minister-president verklaarden de drie ministers, dat hun ontslag was aan genomen, zij weigerden echter zich uit te laten over de beweegreden van hun op treden. Deze reden was eohter verzet tegen de verbanning van Zankoff en van oud-minis ter Georgieff, die op weg naar hun bal lingsoord warm zijn toegejuicht door vele te hoop geloopen aanhangers, die politie en troepen sleohts met moeite ln bedwang hielden. Als gevolg van een en ander ls het kabinet Slateff afgetreden. De koning heeft direct vele besprekingen gevoerd en heeft de opdracht om een nieuw kabinet te vormen toevertrouwd aan den vroegeren diplomaat Tosjef. Men verklaart de aanwezigheid van een burgerlijke persoonlijkheid aan het hoofd der regeerlng uit den wensoh van den Koning, om uit overwegingen van buiten- lapdsche politiek aan het ministerie geen zuiver militair ulteloht te geven. VEREENIGDE STATEN. Protest te Berlijn - „Oorlog", tegen Louisiana. Hull kondigde aan, dat de ambassadeur der Ver. Staten te Berlijn een protest heeft Ingediend bij het dept. van bult. zaken tegen het ln gebreke blijven van Duitschland om aan de Amerikaansche houders van Dawesleeningen de rente te betalen van ca. 2 millloen dollar, ver schuldigd op 15 April. Het verluidt, dat het protest ln krachtige termen ls vervat. Het Huis van Afgevaardigden heeft met 206 tegen 56 stemmen het z.g. Townsend- wetsontwerp, waarin wordt voorgesteld personen boven de 60 jaar een ouderdoms pensioen van maximaal 200 dallor per maand toe te kennen, verworpen, evenals met 204 tegen 52 stemmen het wetsont- werp-Lundeen, dat voorziet In een weke- lijksche uitkeerlng aan werkloozen van minimaal 10 dollar per week plus een toeslag van 3 dollar per gezinslid. De wetgevende vergadering van Loui siana heeft het wetsontwerp van Huey Long, waarbij de staat Louisiana alle fe derale steungelden, die naar Louisiana worden overgemaakt, in eigen beheer neemt, aangenomen, onder protest tegen de uitlating van regeeringszijde, dat dit een oorlogsverklaring aan de regeering der Vereenlgde Staten zou beteekenen. De staatssecretaris van binnenlandsche zaken Harold L. Ickes heeft aangekon digd, dat de strijd tegen senator Huey Long van Louisiana officieel is begonnen, door het inhouden van een bedrag van 648.500 dollar dat de staat Louisiana be hoorde te ontvangen van de federale re geering voor de uitvoering van drie werk verschaffingsobjecten. DOODELIJK MIJNONGEVAL. Hedennacht omstreeks halftwee ls de houwer H. Gerls van een laadplaats in de Staatsmijn Emma te Heerlen, op 325 M. diepte gelegen, in een schacht geval len en verongelukt. G. was 38 jaar oud, gehuwd en vader van één kind. Hij was woonachtig te Amstenrade. ONDER EEN AUTO GERAAKT. Gisteren is ln de Sportlaan te Den Haag de 24-jarige mej. A. M. N. Iwonende ln de Van Boetselaerlaan. van haar flets ge vallen. onder een auto geraakt en ge dood. 0 VERDRONKEN. Gistermorgen werd in de Gouwe te Wad- dlnxveen, drijvende gevonden het stoffe lijk overschot van den heer Hendrik Hol ster, wonende te Gouda ln de Roemer Vlsscherstraat. Het werd opgemerkt door een 12-jarig jongetje, dat aldaar met een roeiboot voer. Hij waarschuwde direct zijn vader, die de politie op de hoogte bracht. Omtrent de oorzaak van dit on geval wordt nog in het duister getast. Het slachtoffer laat een vrouw en kin deren na. MOORDAANSLAG TE DEN HAAG. De dader nog onbekend. Gisteravond tusschen 10 en 11 uur is te 's-Gravenhage een moordaanslag gepleegd op de 41-jarige alleenwonende vrouw A. M. in haar woning aan het Lamgroen. De vrouw werd door een mes niet le vensgevaarlijk in den hals getroffen: haar aanvaller wiens identiteit onbekend is, wist te ontsnappen. De vrouw verklaarde, dat zij den dader van den aanslag niet van naam kende. Wel kon zij mededeelen, dat de man reeds een paar weken geleden een keer bij haar op bezoek ls geweest en dat hij, naar haar indruk, een Hagenaar is. Na een kort gesprek had de bezoeker uit zijn Jaszak een zoo goed als nieuw brood zaagmes van ongeveer 35 centimeter te voorschijn gehaald. Met dit mes, met rond, roodgelakt heft, dat blijkbaar pas geleden gekocht was, heeft hij haar een snede over den hals toe gebracht, waarna hij het bebloede voor werp op tafel had gesmeten en de vlucht had genomen. De vrouw gaf het volgende signalement op: 1.75 M„ flink postuur, rond gladge schoren gezicht, donker grijs gerulten pet, overjas welke den indruk maakte donker bruin te zijn, donker colbert costuum. Zij meende te doen te hebben, met iemand uit de volksklasse. Buren verklaarden nog een man op en neer te hebben zien loopen. die een hoed droeg, doch het slachtoffer houdt vol dat haar aanvaller geen hoed op had doch een p#t droeg. GEDENKTEEKEN VOOR WIJLElf H.M. DE KONINGIN-MOEDER. INZENDING VAN TOON DUPUIS ZAL WORDEN UITGEVOERD. Het comité inzake de oprichting van een gedenktecken te Den Haag voor wijlen H. M. de Koningin-Moeder heeft zich niet vereenigd met de onlangs gemelde uit spraak van de jury. doch de voorkeur ge geven aan inzending nummer 13. motto „Reglna", uitgevoerd door den beeldhou wer Toon Dupuls. ■Het comité ls van mecnlng dat in dit ontwerp de figuur van H. M. de Koningin- Moeder. zooals Zij bij Haar Volk geliefd cn bekend was, het meest getrouw wordt weergegeven. H.K.H. Prinses Juliana heeft hedegoch- tend de tentoonstelling bezocht. WIELRENNEN. „SW1FT". Morgen zullen de A en B-klassers star ten voor een 50 K.M. race. de C-klaseer* voor de 30 K.M. Op 2en Paaschdag zal er een behendig- heidswed'strijd gehouden worden waar aan renners zoowel als toeristen kunnen deelnemen. Voor deze beide wedstrijden ls de samenkomst 8.30 uur aan het clublokaal bij den heer v Meizen N. Beestenmarkt, vanwaar om 8.45 uur wordt weggereden naar de startplaats Morgen rijden J. Riethoven cn J. Ver schoor als koppel op de Vekabaan te Amsterdam j 2en Paaschdag rijden deze zelfde „Swift" leden met andere koppelgenooten op de Goudsche wielerbaan. C v Amsterdam rijdt dien zelfden dag te Gouda in voorwedstrijden mee, J. Rietbroek en R. v. Aart zullen 2en Paaschdag starten op de Rljswljksche wielerbaan en A. v. Amsterdam zal met den bekenden stayer de Graaf deelnemen aan de wedstrijden te Leeuwarden. LEIDEN, 19 April 1935 Noteering Coop. Groenten-, Fruit- en Bloemenveilingver. „Leiden en omstr." Komkommers f. 13, bloemkool I f, 625, bloemkool II f, 318, pieterselie f0.302.10, prei f. 0.703.20, radijs f. 2 004.80. kropsalade f. 0.704.90, selderie f. 0.402.80. knolselderie f. 2.70-» 5.10, wortelen f. 15—16, per 100 stuks; kro ten f. 0.70, kroten, gekookt f. 35, witloof f. 1016, peulen f. 106, postelein f. 2135, spinazie f. 1019, wortelen f. 1.807.80, andijvie f. 1222 per 100 kilo. LEIDEN. Turfmarkt 15 April20 April. Lange Turf, geen aanvoer. Prijzen per 1000 stuks f. 89. Botermarkt, 20 April Fabrieksboter prima f. 1.46 per K.G. Aanvoer 2190 K.G. Boerenboter f. 1.30—1.35 per K.G. Handel matig. ROELOFARENDSVEEN, 19 April. Bloem kool 1013 cent per stuk Radijs 3 cent ]>er bos. Sla f. 0.505.10 per 100 krop. Aardbeien 3645 cent per doosje. Peulen f. 55.50 per 10 pond. Den 4en Mei a.s, is het 25 jaar geleden dat onze Ouders J. DE REGT en G. HOEKSTRA getrouwd zijn. Hun Kinderen: RIEN MIEP en Verloofde LENIE HANS. Thuis 28 April van 3-5 uur Schelpenkade 51a, Lelden. 513a Den 4en Mei a.s. hopen onze Ouders ABRAHAM UITTENBOGAARD en MACHTELTJE MAIRGARETHA UITTENBOGAARD— REYNEVELD j D.V. hun 25-jarige Echt- j vereeniging te herdenken. Hun dankbare Kinderen en Verloofden. I Oegstgeest, 21 April 1935. Haagsche Straatweg 16. 344» Den llen Mef-«us. hopen onze lieve Oudeïs A. J. KNIJNENBURG en M. C. KNIJNENBURG— SCHRAMA hun 25-jarige Echtvereeni- ging te herdenken. 3188 Hun dankbare Kinderen. Oegstgeest, Paschen 1935. Rhijngeesterstraatweg 31. S-S

Leidsch Dagblad | 1935 | | pagina 3