H. MACK REGENJASSEN WANNÉE Hasselman&Pander LEIDSCH DAGBLAD - Tweede Blad Woensdag 10 April 1935 U kunt op Levensmiddelen bezuinigen door uw inkoopen in de K.W. Bijenkorf te doen Paul Krugerstraat 28 - Zuidstraat 3 KATWIJK AAN ZEE. UIT DE RIJNSTREEK. =0 |S/|ode-huis BRE-ESTRAAT 131-133 - LEIDEN VERTO KLEEDJES lste Etage gevraagd Steeds stijgende ls en het exploltatiejaar met een batig aajdo sloot. Bij de bestuursverkiezing werden de aftr. leden, de heeren J. H. Sparnaaij, J. A. Veneman en dr. D. W. Zuijdam weder her kozen. Na breedvoerige geóachtenwissellng werd besloten de contributie voor 1935 op f. 1.50 te handhaven en de prijs der abon nementen eenlgszlns te verlagen. Het zwemrooster voor het seizoen 1935 werd ongewijzigd gelaten, terwijl de datum van openstelling van het bad nader zal wor den bepaald. Vanwege de atd. Haarlemmermeer van de N.H. vereenlglng „Het Witte Kruis" werd ln verschillende deelen van deze ge meente weder de verkoop gehouden van het Emmabloempje ten bate van de t.b.c. bestrijding. In Hoofddorp werd gecollecteerd onge veer f. 185 zijnde slechts pl.m. f. 10 min der dan verleden Jaar. Te Vijfhulzen be droeg de opbrengst ruim f. 78. Naar wU vernemen ls door den „Vrij heidsbond" het volgend politiek advies voor de a.s. gem.verklezlng samengesteld: 1. P. C. de Zeeuw, landbouwer te Nieuw- Vennep; 2. H. J. Brands, graanhandelaar bij Aalsmeer: 3. A. 8. Thomson, stations chef vliegveld Schiphol: 4. Joh, v. Willi gen. koopman te Rijk; 5. P. van Tol. land bouwer te Abbenes; 6. KI Enthoven, eierenhandelaar te Hoofddorp; 7. D. Uit hol. landbouwer te Rijk; 8. M. Immink. graanhandelaar te Hoofddorp; 9. N, J. van Reeuwljk. landbouwer te Hoofddorp; 10. G. Spit te Rijk; 11. J. Vrijland, graanhande laar te Zwanenburg. De twee eerstgenoemden hebben thans zitting. HILLEGOM. Ongerustheid ln het bloemboUenbedrljf. Teleurstelling ls ln de bloembollenstreek verwekt door de mededeellng van den mi nister van economische zaken over het geen de bloembollenkweekers hebben te betalen voor het bekomen van teeltver gunningen, en aan roebelasting. Het bericht ls zeer slecht ontvangen, zeide men. Wie niet betaalt, krijgt geen teeltbewijs voor de bollen, die ln de grond zitten en straks bloeien. Van alle kweekers zullen naar schat ting er een 5000-tal niet kunnen betalen. Het lijkt gunstig, dat met Ingang van 1 Mei a.s. de ln December U. Ingeleverde bollen door de Nederlandsche Sierteelt Centrale vergoed zullen worden, maar wie zal iets krijgen van de f,400.000, welke het Landbouw Crisisfonds voorschiet? De te storten bedragen op een basis van f, 12 en 3 maal f. 4 per are voor hyacin then, vroege tulpen, late tulpen en nar- cissep zijn ontzettend hoog. Een kweeker Uit de middelklasse krijgt 3 tot 5 duizend gulden te betalen. De vraag ls hoe groot de eerste heffing zal zijn opdat het fonds sterk genoeg ls om het ingeleverde surplus te vergoeden. Verrekening tegen de steun bedragen beteeken t niets voor hen, die niets in te leveren hadden. De raad om de eerste helft van April (welke termijn over een week verstreken is) schuldbekentenissen te teekenen, ls zeer ongunstig. Wie niet teekent, krijgt geen teeltver gunning en maakt zich zelf broodeloos. Het eventueel nlet-ultrelken van een teeltbewijs aan eenlge duizenden kwee kers, zou een bevoorrechting van de wei nigen zijn, die wel kunnen betalen. De vraag van het vak om de roebelas ting niet in te voeren of over een lange- ren termijn te verdeelen, is beantwoord met de mededeellng, dat het bedrag van 35 cent per are, verlaagd zal worden tot 30 cent per are. Ook de verlaging der exportheffing van 3 pet. tot op 2>/j pet. is gelijk de verlaging der roebelasting scep tisch ontvangen. Men ls ln het bloembollenbedrijf van ooi-deel, dat de regeling is getroffen zon der. deskundige voorlichting. Met de Staatscourant no. 69 werden verzonden de afdrukken der akten betref- lende: S, J. Spijker N.V., alhier. Met de Staatscourant No. 68 werden verzonden de afdrukken der akten be treffende de Conferentie van den H. Joseph der Vereenlging van den H. Vin centlus van Paulo alhier. De Tooneelver. „Kunst na Arbeid" onderafd. van den R.K. Volksbond zal in den volgenden winter ter gelegenheid van het 5-jarig bestaan een tooneelconcours uitschrijven voor R.K. tooneelvereenigin- gen met gemengde bezetting. Het ligt ln de bedoeling vier vereeniglngen uit te noodigen en zelf twee uitvoeringen te geven. Raadsagenda. De raad dezer gemeente vergadert Don derdag a.s. om 1.45 uur. Aan de orde komt. 1. Vaststelling der notulen der vorige vergadering; 2. Ingekomen stukken; 3. Vaststelling verordeningen Winkelslui tingswet, 4. Voorstel tot wijziging van de heffingsverordening schoolgeld; 5. Voor stel tot wijziging der heffingsverordening straatbelasting; 6. Voordracht tot benoe ming van een onderwijzeres aan de openb, school voor gewoon lager onderwijs; 7. Voorstel tot wijziging van de heffings verordening besmettelijke zlektengelden; 8. Reclames schoolgeld; 9. Vaststelling kohier tot heffing van retributies voor leerlingen uit de gemeente Hillegdm, die het Chr. Lyceum te Haarlem bezoeken; 10, Vaststelling kohier hondenbelasting; 11. Definitieve vaststelling begrooting schoolartsendienst; 12. Comptabilitelts- beslulten; 13 Mededeellngen: a. verzoek van K. Velthuys inzake overname van een strook grond aan de ELsbroekerlaan; b. adres van de Nat. Comm. tegen het alcoholisme, strekkende tot verlaging van het maximum-aantal verloven A ln deze gemeente; c. herstemming maximum snelheid Rijksstraatweg. Burgerlijke Stand. Geboren: Allda Jacoba. d. v. K. Gort en J. J. de Leeuw. Ondertrouwd: H. Streefland en H. Dijkstra. Overleden: J. Glesbergen m. 68 j. Loop der Bevolking. Vertrokken: C. Jansen naar Heemstede, Adr. Paauwlaan 5; J. Hoogkamer n. Heem stede, Hendr. Peperkoornstr. 12; F. P. A. de Groot, naar Limmen, Rijksstraatweg; A. P. Evers, n. Arnhem, Drlekoningenstr. 14; H. van Teijlingen n. Amsterdam, de Clerqstraat 78; M. S. A. Hoogduljn. naar IJsselstein, Kloosterstraat, Zusters O.L.V.; J. van der Jagt, n. Eindhoven, le Akre- munstraat 27; F. van der Ploeg n. Noord- wij kerhout, Beeklaan 11; M. Chr. Dobben, naar Heemstede, Camphuijserlaan 10; J. H. M. Dobben, n. Haarlem, Twijndersl. 54; C. Sloff, n. Heemstede, Zandvoortsche- laan 52. Gevonden; én kinderportemonnaie; 'n nummerplaat met stoplicht; een gouden ring. Aanwezig en te bevragen aan het bureau van politie. o KATWIJK AAN ZEE. Vlsscherij-examens. BU de in de Visscherijschool alhier af genomen examens voor het certificaat ln kennis der internationale bepalingen ter voorkoming van aanvaring op zee zijn geslaagd: Arie Berkheij, Jac, v. d. Oever Jzn., Corn, de Best, Leen de Jong, allen van hier en Gljs van Rooijen, van Noord- wijk aan Zee. Allen zijn leerlingen van den heer C. Varkevisser, directeur van de Visscherijschool alhier. Rijksgeleerde was kapitein J. H. Götz. lid van de examen commissie voor stuurlieden, j i r- - :ïj I Alg. Ledenvergadering Kiesver. Gemeentebelang. Deze .vergadering werd in hotel „De Zwaan" gehouden. De waarnemend voorz. Ir. dr. J. van Hettlnga Tromp zette het doel van deze vergadering uiteen; vlak voor de verkiezingen moet de geestdrift opgewekt worden, het aantal van onze leden in den gemeenteraad moeten we behouden en als het kan uitbreiden. De heer W. Taat las de notulen der vorige vergadering en dêed zijn verslag als pen ningmeester. De heeren G. Meijer en W. Mooyekind hadden de boeken nagekeken en alles in de beste orde bevonden. Ver volgens had de verkiezing van 4 bestuurs leden plaats. De heeren J. M. A. Water reus en W. Taat, die aan de beurt van aftreding waren, werden herkozen. Voor de heeren Hettinga Tromp en P. Bloot, die uittraden, werden gekozen de heeren L. H. Slotemaker en G. Meijer. Vervolgens werd de candidatenlijst op gemaakt voor de a.s. gemeenteraadskie- zing. De volgorde der candidaten was: 1. Dr. J. Hueting; 2. dr. J. Eikelenboom; 3. D. T. E Meerburg; 4. W. Taat; 5. J. D. Bokslag; 6. G. Meijer; d. dr. J. van Het tinga Tromp; 8 C. de Best; 9. W. Mooye kind; 10. dr. G. C. A. van Dorp. De voorzitter sprak er zijn blijdschap over uit, dat de drie aftr. leden van Ge meentebelang weer als eersten op de can didatenlijst. zijn geplaatst. Namens de aanwezige raadsleden dankte dr. Eikelen boom voor het weer ln hen gestelde ver trouwen. Druk werd besproken de propa ganda voor de a.s. verkiezing. Een com missie uit de leden werd benoemd om de plannen nader uit te werken, waarna de voorzitter de vergadering sloot. Alléén Donderdag, Vrijdag cn Zaterdag. Z.-HOLLANDSCHE GOÜDSCHE KAAS jong, volvet, per pond 15 cent. (jROOTE RONDE STOPHOEST per halfpond 17 cent Leidsche Kaas, jong p. pond 10 ct. Leidsche Kaas, iets belegen, p. pond 15 ct. Goudsche Kaas, jong ...de: p. pond 10 ct. Goudsche Kaas, 30 -f p. _»ond 17 ct. Goudsche Kaas, volvet belegen, p. p. 29 ct. Choco Hagelslag per lh pond 11 ct. Heerlijke taaie Bittcrkoek, p. pond 31 ct. Groote ronde Kaakjes, zeer licht, p. pond 21 ct. Reclame Zandsprits p. pond 29 ct. 2478 25-jarig Jubileum der Chr. Zangvereeniging „Excelsior". De Chr. Zangver. „Excelsior" zette na de uitstekend bezochte receptie, de her denking van haar 25-jarig bestaan voort, met een diner in hotel „de Zwaan". De voorzitter opende en heette allen hartelijk welkom Aanwezig waren o.a. de oprichter van Excelsior de heer v. Beelen. de directeur Couvée en de pianist Hermans met hun dames Hierna volgde een uitvoe rig overzicht van de afgeloopen 25 Jaar door den secr:-perm. de heer T. A. Haas noot. Tusschen de verschillende gerechten door werden de directeur en personen die zich ln den loop der jaren op bijzondere wijze Verdienstelijk hadden gemaakt in waardeerende bewoordingen toegesproken en geschenken aangeboden. Een gedicht van mej. Du-Parant. oud-lid van Excel sior, thans wonende te Dordt. waarin op verdienstelllke wijze het leven van Excel sior de revue passeerde, werd vervolgens voorgedragen. Na afloop van het diner werd het festijn voortgezet met een zeer gevarieerd pro gramma. Allereerst werd een zilveren lauwerkrans, door den heer v. Beelen be schikbaar gesteld, als aandenken aan dit jubileum door den voorz. dankbaar aan vaard en een plaats gegeven aan het mooie nieuwe vaandel. Daarna zong de heer A, den Hollander, lid van het koor, met zijn mooie tenor-stem eenige mooie liedérén Voorts werden lantaarnplaatjes van oude fotp's van het koor vertoond, enkele komische filmpjes afgè'draaid en door een dubbel-kwartet. uit het koor verschillende humoristische liederen1 gezongen. Een en ander oogstte steeds een dankbaar ap plaus. evenals de samenspraken door enkele leden gehouden. Zoo is dit jubileumfeest geworden tot een gebeurtenis, die op den ganschen ..Excelsior"-kring een onvergete- lijken indruk moet, hebben gemaakt. Met een pittigen toespraak van den ceremoniemeester de heer C. den Duik en het zingen van het Wilhelmus eindigde dit zeer geslaagde feest. C. v. d. P. uit de Stengelinstraat deed bij de politie aangifte, dat een op een erf staand reclamebord van de N.S.B. ln de Badstraat des nachts is vernield. De po litie stelt een onderzoek in. OEGSTGEEST. TENTOONSTELLING VAN DE COMMISSIE VAN HUISHOUDELIJKE VOORLICHTING. Rede van den Burgemeester. Onder groote belangstelling is in de oude gemeenteschool aan de Geversstraat een tentoonstelling geopend, van voe dingsmiddelen en volkskleeding. Hiertoe had zich een commissie gevormd onder voorzitterschap van den heer T. van Egmond, secretaris den heer G. H. v. d. Kooy. Onder de aanwezigen merkten wij o.a op ds. en mevr. Jansen Schoonhoven, de raadsleden, C. Bakker en A. v. Breda, de Gemeente-secretaris de heer Reitsma en echtgenoote en vele anderen. Allereerst gaf de voorz. het woord aan Wij, aldus spr., genieten thuis gaarne van twee richtingen n.l. zoo laag moge lijk huishoudgeld en zoo goed mogelijk de verzorging. Nastreving van dit ideaal is dan ook het doel van deze tentoonstelling en van de den Burgemeester, den heer A. J. van Gerrevink, die zich bereid had verklaard deze nuttige tentoonstelling te openen, Spr. ving zijn rede aan met een zekere schroom, omdat de economie van het gezin niet is het terrein waarop de man nen zich het bést thuis gevoelen, werkzaamheden van Uw bestuur. In den tegenwoordigen tijd van toege paste wetenschap kunnen wij hooger eischen stellen n.l. een smakelijken maal tijd, die bij grooten eenvoud en de juiste verhouding die voedingselementen bevat, welke voor het onderhoud en den opbouw van het lichaam noodig zijn. Zelfs bij overvloed van voeding kan een mensen, en vooral ook een kind in een toestand van ondervoeding geraken Indien de toe gediende spijzen niet aan deze voorwaar den voldoen. Met nadruk zeide spr.: Wan neer dan ook onder de arbeiders de op vatting Is verspreid dat deze geheele be weging op initiatief van de Regeering op touw is gezet om de mogelijkheid te scheppen tot loon- of steunverlaging, dan moet bij hen die deze opvatting huldigen aanwezig zijn óf de wil tot volksmislei ding óf een verbijsterende onwetendheid omtrent de meest eenvoudige beginselen van de nieuwere voedingsleer. De bittere noodzaak van onzen tijd dwingt ons en zal ons steeds meer dwin gen de beschikbare middelen te woekeren, teneinde ondervoeding van het volk, met haar onvermijdelljken nasleep van ziek ten, die bij vermindering van het physieke weerstandsvermogen optreden, te voor komen, of althans zoo veel mogelijk te voorkomen Er ligt hier voor de hulsvrouwen, uit welke klasse van de maatsohappij dan ook, een zware en verantwoordelijke taak. Aan het einde van zijn rede betuigde spr. vriendelijk dank, aan de dames en heeren, voor de bereidwilligheid waar mede zij hun taak hebben aanvaard. Spr. opende dan- de tentoonstelling met den wensch dat. ook dit werk, onder Gods Zegen moge strekken tot versterking en bevordering van de volkskracht en het onderhouden van de volksgezondheid ln onze gemeente. Hierna gaf mej. Kramer, leerares van de R.K. Vakschool te Leiden een korte toelichting van het tentoongestelde. Vervolgens werd de gelegenheid gege ven de tentoonstelling te bezichtigen en van welke expositie wij indertijd ln Lei den reeds uitvoerig melding maakten. Van de gelegenheid tot kennisname van deze belangrijke voedingstentoonstelling waaraan ook eenvoudige onder- en boven- kleeding wak verbonden, is door zeer velen gebruik gemaakt zoowel des middags als 's avonds. Jaarvergadering der Leidsche Houtschool. De vereenlging tot stichting en instand houding van Scholen met den Bijbel te Oegstgeest, kwam in jaarvergadering bij een in een der bovenzalen van de Leidsche Houtschool. Voor deze vergadering bleek weinig be langstelling. De voorz. de heer G. Korthoff opende met het voorlezen van Psalm 4 en gebed. Hij riep de aanwezigen welkom toe en wees dan op de moeilijke tijden die door hét Chr. Onderwijs moeten worden door worsteld. De L. H. School gevoelt ook wel bijzonder den druk dezer tijden. Hoewel financieel gunstig, achtte het bestuur uit breiding van het leerlingenaantal zeer ge- wenscht. Door afwezigheid van den len Secretaris las de heer Westrik de notulen van de vorige jaarvergadering welke on veranderd werden vastgesteld. Het hierop volgend jaarverslag behoefde ditfnaal. al dus de secretaris, niet in mineur gesteld te worden. Al weten wij niet wat de toekomst voor 't Ohr. Onderwijs zal brengen, moeten wij voortgaan volgens het gebed van Onzen Grooten Meester en arbeiden voor zijn Koninkrijk. In dit verslag werd dank ge bracht aan het personeel der school, in zonderheid aan het hoofd, de heer Sme- lik. Met een opwekking het Chr. Onderwijs te blijven steunen, eindigde dit verslag. Hierna sprak de voorz. over de door het bestuur gevoerde propaganda. Namens de kascommissie deelde de heer Boogaards mede dat bij het ingestelde on derzoek de bescheiden van den penning meester in orde zijn bevonden. Een nieuwe kascommissie werd benoemd De heer Bovenberg bracht het financieel verslag uit. De exploitatierekening gaf aan een nadeelig slot van f. 158.95. Dank werd gebracht aan hen die mede gewerkt hebben aan het vormen van een Suppletiefonds waardoor het verlies gun stiger werd dan vorig jaar. De voorzitter bracht den penningmeester dank voor het gehouden beheer der financien en jaarver slag en gaf gelegenheid tot bespreklnf daarvan. Tot bestuursleden werden her kozen de heeren Landmeter en Belgraver. In de vacature van den heer Bonda werd gekozen de heer Francken. Na rondvraag werd door den heer Sme- Iik met dankgebed gesloten. VEURLEIDSCHENDAM. St. Jozefgezellenvereeniglng. Bij de door de St. Jozefgezellenvereeni- glng georganiseerde wedstrijden werden de volgende prijzen behaald: Biljarten: 1. G. van Heynlngen, 2. M. Blokland, 3. C. v. der Togt. Dammen: 1. A. Blokland, 2. C. v. der Togt. Sjoelen: 1. C. v. den Nouweland, 2. C. v. der Togt. Kruisjassen: 1. B. Prenen en A. Blok land. 2. L. van der Meer en M. Blokland, 3. J. Warmerdam en J. Blokland. Met een hartelijk woord werden de prijzen aan de winnaars uitgereikt. HAZERSWOUDE. De candidatenlijst van de A.R. Partij voor de verkiezing van leden voor den ge meenteraad is voorloopig aldus samen gesteld: 1. D. de BruljnlJz.; 2. M. Noordam, 3. G. Goedhart; 4, IJ. Bol; 5. A. A. Matze; 6. G. Los; 7. W. Slootweg; 8. C. van Kla veren; 9 IJ. Zintel; 10. Joz. Pels; 11. G. Peters; 12. H. Langeveld. LEIMUIDEN. Door de A.R. partij zijn voor de a.s. gemeenteraadsverkiezingen de navolgende candidaten gesteld: 1. J. v. Dam, 2. P. Rietdijk, 3. P. Meijer, 4. A. Treur, 5. Ph. Muys. De R.K. Kiesvereenlglng stelde de vol gende candidaten: 1. W. Koot, 2. H. J. Visser, 3. J. J. Hoogervorst. 4. Voor de overige candidaten zal a.s. Zondag ge stemd worden. BOSKOOP. Zilveren jubileum van den heer v. d. Hoek. De heer G. van den Hoek, boomkweeker alhier in dienst bij de fa. D. A. Koster herdacht onder vele blijken van belang stelling zijn 25-jarig jubileum bij genoem de firma. Van de zijde zijner patroons, alsmede van zijn vrienden is dat feit niet onopge merkt voorbij gegaan. In de morgenuren verzamelde het geheele personeel, als mede de firmanten zich in de kweekerij- loods en werd „Gerrit", zooals hij in de wandeling genoemd wordt, door de fir manten recht hartelijk toegesproken en gefeliciteerd met zijn jubileum, hetgeen vergezeld ging van een cadeau onder cou vert. Ook de kameraden bleven niet achter en boden hem een gemakkelijke stoel aan. Zooals begrijpelijk, ontbraken ook de bloe men niet! Nadat door den Jubilaris dank was ge bracht voor deze door llem niet verwachte huldiging, bleef men nog gerulmen tijd on der genot van versnaperingen, door de firmanten aangeboden, gezellig bijeen. Tijdens de bloemententoonstelling welke van 10 t/m. 24 April gehouden wordt, zal daarop een tlJdeLijk bij-post-, telegraaf- en telefoonkantoor gevestigd zijn. De openstelllngsuren zijn op werkdagen van 10:30 tot 18, op Zondagen van 12 tot 5 en op den tweeden Paaschdag van 10.30 tot 16 uur. TER AAR. De R.K. Raadscandidaten. Candidaat voor den gemeenteraad zijn gesteld de volgende personen: M. Höl- scher, J. Hoogenboom, L. Hoogervorst Czn., P. Hoogervorst Kzn., A. C. v. d. Hoorn. D. v. d Hoorn. J. A. Koeleman. H. Markman, A. P. Uittewaal, Jac. Valen- tijn, H. Volgering en M. J. v. d. Weijden. De heer C. de Boer, één der thans zit tende raadsleden, wenschte zich niet op nieuw beschikbaar te stellen. De volgorde op de lijst moet nader wor den vastgesteld door proefstemmingen. 2 DAMES zoeken per 1 Sept. 2 ZIT- SLAAPK. m. kl. slaapk., centr. stad. Br. m. prijsopg. aan Boekh. Dubbeldeman o. 1. F. 9424a De Griffier van de Air. Rechtbank te 's-Gravenhage brengt ter kennis van belang hebbenden, dat bij beschik king der Rechtbank van den 8 April 1935 voorloopig sur séance van betaling Is ver leend aan A. BERG, bloem bollenhandelaar en kweeker te Sassenhelm, Teijlinger- laan 63, en dat de schuld- eischers worden opgeroepen om te verschijnen ter Raad kamer der Rechtbank op Donderdag 6 Juni 1935, v.m. ll'/t uur, ten einde op het verzoek te worden' gehoord. Tot bewindvoerders zijn benoemd: Mr.C. J. GOUD SMIT. advocaat en procureur te Leiden en W. WARNAAR, te Sassenheim. 2492 Br ls geen accoord nedcr- gelegd. De Griffier voornoemd. R <.r GEEN FILIALEN IN HET LAND Onze Collecties zijn weder aangevuld met de laatste smaak volle Modellen, Mantels, Complets, Japonnen, Tasschen Shawls, Modelhoeden, Engelsche Chapelleries. Speciaal Merken: CONDOR HATS CONNOR HATS WEBRON HATS Alle Maten WEBFLEX HATS Alle Prijzen Het zal ons hoogst aangenaam zijn, onze Ciiëntèls, welke gedurende den Paaschtijd in onze Magazijnen naar Voor jaarstoilet kiest, een aardige Paaschsurprise te overhandigen BOTERMARKT 17, TEL. 186 2500 Nieuwe Collectie 100X150 f. 2.75 GOED EN G0E0K00P Breestraat 146 - Botermarkt 21-22 LEIDEN 2471 Bij vonnis van de Ar- rondissements-Rechtbank te 's-Gravenhage d.d. 8 April 1935 is uitgesproken het fail lissement van G. DE VRIES, handelaar in boter, kaas en eieren, wonende te Noordwijk, Piet Heinstraat 21. Rechter-Commlssaris Mr. G. H. B. VAN DEN BOOM. Curator Mr. M. B. VOS, kan toor: Rapenburg 32 te Leiden. 2464 Door echtpaar zonder kin deren. ong. Etage, Centrum. Br Bur. v. d. BI. No. 9557a. 3—a

Leidsch Dagblad | 1935 | | pagina 7